11.03.2007 G.Mihajlov

Lokalni derbi pripao “Pidikancima”
Ovog vikenda su odigrane utakmice 2.kola Mini lige u okviru Prve B lige. U derbiju kola odbojkaši pančevačkog Dinama poraženi su pred svojim navijačima od ekipe Bavaništa sa 1:3, po setovima: (25:16,23:25,21:25,18:25). Pred početak ovog meča ocekivala se teška utakmica za obe ekipe. Panševci su ponovo poklekli od popularnih "pidikanaca" iako su na startu utakmice fenomenalno odigrali prvi set i ubedljivo dobili. Potom sledi totalni preokret. Odbojkaši Bavaništa zaigrali su bolje, a domaćini odjenom zastali u igri i to je na kraju drugog seta rezultiralo pobedom gostiju od 25:23. Treći set je ponovo prošao u znaku Bavaništa, dok je četvrti bio formalnost. Sve cestitke gostujućoj ekipi. Posle ove utakmice VGSK je ubedljivo prvi sa 53 boda, slede Borac sa 40, Bavanište sa 38 i Dinamo sa 34 boda.

Dinamo 3 : 1 Borac
VGSK 3 : 0 Bavanište