Velika pobeda Drugovčana u Binovcu

Komšijski derbi potpuno je opravdao očekivanja. Velika borba vodila se, uglavnom u granicama spotske borbe. Domaći su poveli posle lepe akcije, sa desne strane prebačena je lopta skroz na levu stranu, popularni Ika lepo je centrirao i jedan od najnižih na terenu Antić, glavom je uhvatio golmana na krivoj nozi i doneo domaćima zasluženu prednost. U drugom poluvremenu za Drugovac je zaigrao Ivan Mitrović, koji je na utakmicu stigao s Kopaaonika i zbog kašnjenja tek tada zaigrao. Drugovčani su bili bolji u drugom poluvremenu, do izražaja je došla fizička pripremljenost igrača trenerskog tandema Slaviše Stevanovića i Slobodana Stevanovića, popularnog Radeta Žirinog. Izjednačio je Karić Mladen, posle gužve u kaznenom prostoru Binovca i doneo neopisivu radost navijačima Drugovca, koji su bili brojniji od domaćih navijača na ovom susretu. Imali su inicijativu Drugovčani, bolje čuvali loptu u nogama i pretili uglavnom posle prekida. Golman domaćih dva puta je sjajno intervenisao posle šuteva Karića i Mitrovića ali je na kraju postao tragičar. Na slabo upućenu loptu iz slobodnjaka umesto da je lagano uhvati, bacio se, ona mu je ispala a Dejan Novičić bacio je u delirijum gostujuće navijače, postigavši konačnih 1 - 2. Utakmica je bila borbena, muška, prava prvenstvena ali fer i bez ikakvih incidenata. Pravdu je odlično delio Slobodan Bobi Đorđević, uz odlične asistente Rankovića i Marinkovića. Na tribinama je bilo između 50 i 100 gledalaca, koji nisu zažalili što su ovo lepo popodne proveli na igralištu u Binovcu.

Šumadinac 1 : 2 Drugovac
Petrijevac 0 : 2 7. Jul
Ravni Gaj 1 : 4 Badljevica
Podunavac 1 : 1 Lunjevac