Vrlo lagano

U 17. kolu Druge lige "Istok", u Negotinu je odigrana utakmica između domaćeg Hajduk Veljka i ekipa Radan iz Lebana. Od samog starta meča se videlo da gosti nemaju šta da traže i da je samo pitanje koliko će izgubiti. Čini se da domaći odbojkaši nisu ni zapinjali, već su polako, sa 50% snage, rutinski rešili meč u svoju korist.Počelo je u laganom ritmu, sa prednošću domaćina, koji je svoju prednost sigurno održavao od starta do kraja seta koji je dobio rezultatom 25:20. Drugi set-ista priča! Gosti su samo na startu poveli sa 0:2, a onda je domaćin pojačao ritam, odvojio se na bezbednu razliku i ponovo trijumfalno završio drugi set, rezltat 25:18.U trećem setu je za domaćina nastupila kombinovana postava, ušli su igrači koji nisu imali preveliku minutažu u dosadašnjem delu sezone i pokazali da se na njih može najozbiljnije računati u sledećoj sezoni. Igralo se egal do sredine prvog seta i rezultata 14:13, a onda ''One man show'' do kraja meča! Na servis je došao igrač sa brojem 9, Srbljak D., i sa deset razornih servisa praktično sam osvojio treći set! Konačnih 25:15 u trećem setu, 3:0 u setovima! U sledećem kolu, Negotinci gostuju u Nisu ekipi Desetke, a utakmica će biti odigrana u sredu u 20:30 h zbog predstojećih Uskršnjih praznika.

Borac 1 : 3 Desetka
Pirot 0 : 3 Milenijum
Topličanin 1 : 3 Jagodina
Niš 3 : 0 Mladost
Hajduk Veljko 3 : 0 Radan