Nova bruka košarkaša Temnića u Varvarinu

Košarkaši Temnića doživeli su novi debakl pred ne bas svojom brojnom publikom (21 gledalac), ovoga puta od ekipe Sloge iz Požege sa čak 44 poena razlike a kako i nebi kad su domaćini nastupili sa samo šestoricom igrača, pa bi uprava kluba morala pod hitno da nadje načina da prekine ovu bruku, koja se  desava na parketu varvarinske hale. A da li je ta uprava spremna da to reši tesko je reći predsednik kluba pojavio se tek na poluvremenu, alfa i omega kluba Željko Damnjanović nije ni došao pravdajući se da je na terenu u vezi izbora. U takvoj situaciji zapisnički sto i stolice montirali su vas dopisnik, merioc vremena Dobrosav Dolić i Aleksandra Blagojević zapisničar uz pomoć Danijela Jaćimovića kapitena domaćih koji nije igrao jer mu je ruka u gipsu. Mnogo bi moglo da se kaže još o organizaciji kluba ali o tome nekom drugom prilikom...

Gosti su vodili od početka do kraja najveću prednost imali su u 36. minutu 44:94(50) razlike. Trener gostiju iskoristio je duzu klupu imao veću rotaciju pa derbi, začelja to nije ni bio. Koš Temnića nemilosrdno su trpali Pavlović (25 poena), Jeftović 23, Samardžić 22, Nikolić 12. Ubacivši pritom u koš Temnića čak 14 trojki. Kod Temnića nešto bolji Vukićević u prvom delu i posebno Đokić u 3 i 4 četvrtini ali nedovoljno da se izbegne nova katastrofa.

KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE

Ovako je trener domaćih Vladimir Milošević Conga odgovorio vašem dopisniku zašto ovako slabe partije i gde si igrači na parketu, dodajući da zbog nedostatka para igrači ne treniraju a da nekima nisu ispunjene obaveze, pa se sve svodi na odigravanje utakmica. Uzgred budi rečeno za košarkaški klub Temnić lokalna samouprava izdvojila je ove godine oko 1. 800 000 dinara. a, pa ta lokalna samoprava trebala bar da pokusa da spreči bruku zvanu KK Temnić.

TEMNIĆ - SLOGA (Požega) 57:101 (17:27, 8:25. 12:26, 20:23)

Hala Sportskog centra Temnić u Varvarinu, gledalaca 21. Sudije Ćirović (Čačak) i Jolović (Kraljevo). Prekršaji: Temnić 16. Sloga 12. Slobodna bacanja: Temnić; 12. 5, Sloga ;15-7.

TEMNIĆ: Arsić 2, Glišić 19, Đokić 18, Vukićević 12, Mihajlović 9, Gajić 6.

SLOGA: Pavlović 25(4 tr), Simeunović 6, Pantović 7, Banović-, Jeftović 23(4 tr). Nikolić 12 (4 tr). Matović 2, Stevović 4, Lazarević-, Samardžić 22 (4tr)