Uspela i poslednja provera

Pirotski srpskoligaš  igrao  je u poslednjoj, osmoj proveri, sa veoma dobrom ekipom Radana iz Lebana. Gosti su drugi na tabeli, pojačali su ekipu  i bili  dobar rival pirotskom timu. Domaći su  delovali  organuizovanije, imali veći posed lopte, stvorili nekoliko povoljnih prilika i propustili da ubedljivije savladaju borbenog i upornog rivala. Lebanci su pred svojim golom i na sredini terena uspevali da pariraju protivniku, ali  nisu  stvorili  priliku pred golom domaćina.

CAM00955

Jedini gol postigao je već u 13 . minutu Aca Stojković. Rano  vodjstvo najavilo je više golova, ali, Mančić u nekoliko navrata, Stojković, Kustrimović i Nikola Ćirić, nisu realizovali povoljne prilike. Igralo se fer sa obe strane, fudbaleri su vodili računa  jer za sedam dana počinje drugi deo borbi za bodove. Ovaj momenat, sigurno, bio je značajan za trenere oba tima.

Trener Kuzmanović  izveo je  ekipu za koju se veruje da će igrati u Trsteniku. Filipović, S. Stojković, M. Nikolić, S. Ćirić, Davidović, Ristov, Mladenović, Djordjević, Kuštrimović, Mančić, A. Stojković. U drugom poluivremenu igrali su  i  Stefanović, Spasić, Mr. Nikolić, Tolić, Petrov, N. Ćirić, Penčić i Manojlović.

U prvom kolu protiv Trstenika nemaju pravo nastupa Marko Nikolić i Stefan Spasić.

Pirot: Radnički – Radan Lebane 1: 0 (1: 0). Strelac : Aca Stojković u 13. minutu

Jedinstvo (P) 3 : 1 Sloga (D)
Đerdap 3 : 1 Sinđelić
Car Konstantin 4 : 2 Timočanin
Radnički (S) 3 : 2 SFK Moravac
Moravac Orion 5 : 2 Tabane Trgovački
Kopaonik 6 : 1 Žitorađa
Radnički (P) 3 : 0 Dubočica 1923
Hajduk Veljko 2 : 1 Trstenik PPT