18.10.2008 Ljubomir Vojić

Goč -Partizan 4:1

Početak utakmice je obeležio pogodak Karavesovića u 5. minutu koji je poništen zbog navodnog ofsajda, da bi već u 10. minutu bilo 1:0. Prodor Karavesovića po desnoj strani i centaršut, u buketu igrača se najbolje snalazi Miodragović i sa dva metra pogađa mrežu Partizana. Celo poluvreme je proteklo u dominaciji Goča, ali bez konkretnih poteza, dok su gosti iz Vrbe opasno pretili iz kontranapada.
U drugom poluvremenu potpuna ofanziva domaćina i u 60. minutu prodor Mijajlovića centaršut na drugu stativu gde je iskusni Karavesović plasirao glavom loptu u mrežu za 2:0.
Na treći gol se nije mnogo čekalo. Prodor Cokovića, centaršut, golman gostiju nespretno interveniše, a Karavesović sa gol linije ubacuje loptu u mrežu 3:0. Dok su domaći proslavljali pogodak, Ribać se prošetao kroz domaću odbranu i postigao gol za 3:1. A, onda prekršaj, centaršut Perovića, povratna lopta od Karavesovića za Gočanina koji postavlja konačnih 4:1.
Lepa utakmica na Raju, dosta publike i tri nova boda za ekipu Goča, koja je ponovo zasela na čelo tabele.

Goč (Vrnjačka Banja)-Partizan (Vrba) 4:1 (1:0)

Vrnjačka Banja. Stadion: RAJ- Gledalaca 200.
Sudija:Krasojević 7 (Kraljevo).
Strelci: Miodragović 10 min, Karavesović 60 i 75 min, Gočanin 80 minut. (GOČ), Ribać 76 min (Partizan)

Lazac 1 : 3 Napredak (G)
Polet (R) 3 : 1 Žiča
Borac (A) 3 : 2 Morava (M)
Šumadija (Š) 2 : 3 Tavnik
Vrnjci 1 : 0 Mlada krila
Mladost (V) 4 : 0 Grdica
Goč 4 : 1 Partizan
Ribnica (J) 4 : 0 Gruža