27.09.2008 Marija Kostić

Topličanin - Župa 0:0

Veoma loša partija Prokupačkih fudbalera, utakmica koja nije vredna pomena.
U prvom poluvremenu fudbaleri Topličanina su imali dve dobre šanse, prvu u 15.minutu kada su organizovali jednu kontru 4 na 2, Ničić je dobio loptu i umesto da uposli jednog od dvojice slobodnih saigrača opredelio se daje odradi sam do kraja i izgubio je loptu. Drugu šansu, u 18.minutu, imao je A.M.Jović koji se našao sam ispred golmana Župe, ali nije bio precizan. Na drugoj strani u 28.minutu gosti su imali dobru priliku ali bez pogotka.
U drugom poluvremenu konfuzna igra oba tima, dosta loših napada i nepoveznih pasova, i dve polušanse Topličanina. Sve u svemu rezultat koji odgovara događajima na terenu, 0:0.

Stadion kraj Toplice. Gledalaca:300. Sudija: Trifunović (Paraćin).
Sastav: Savić, M.Krstić, Paunović, Ničić (Veljković), D.Krstić, Milovanović, Kostić (Mladenović), Rajković, A.M.Jović (Cenić), A.D.Stanković, Ljubenović.
Žuti kartoni: Paunović, Ničić.

Svrljig 1 : 1 Balkanski
Hajduk Veljko 1 : 0 Timok
Vlasina 1 : 3 Car Konstantin
Sinđelić 1 : 0 Kopaonik
Radnički (P) 0 : 2 Radnički (N)