Druga liga Istok: Pirot - Bor 5:3

Večeras u hali Kej pred 200 gledalaca odigrana utakmica četvrtog kola futsal druge lige istok između KMF Pirota i KMF Bora. Domaći su još jednom teško stigli do novih bodova. Piroćanci su dobro krenuli i sa dva braza pogodka preko Kostića već u šestom minutu vodili sa 2: 0. Borani se polako bude i u 12. minutu preko Bulatovića smanjuju rezultat. Do kraja poluvremena nije bilo promena rezultata. U 23. minutu Đenadić D. izjednačava rezultat. U 34. minutu Kostić se još jednom upiusuje u strelce Pirot ponovo vodi. Ali Borani se ne predaju i u sledećem minutu omaleni Stefanović se najbolje snalazi u kaznenom prostoru domaćih i opet je nerešeno. U 37. minutu neprezno na centru startuje Stefanović, prekršaj i to je KU sa 10m. za domaće. Iskusni Ninoslav Cenić koristi KU sa 10m. Do kraja Borani napadaju a domaći se uspešno brane i iz brzih kntra napada pokušavaju da ugraze vrata gostiju. U poslednjem minutu Aleksov pstiže pogodak za konačnih 5: 3.

KMF Pirot: 6 Stojić D. Cenić, Aleksov, Stanković, Kostić, Jončić, Penčić, Nikolić, Manić, Đorđević, nikolić, StojićN, Ristić

KMF Bor: Anđelković, Bulatović, Nakić, Đenadić M. , Đenadić D. , Stefanović, Spasevski, Stanković, Zlatković, Veljković.

Žuti kartoni: Zlatković i Đenadić M. (Bor).

Sudije: Ristić i Veljković(Pirot)

Prekršaji: Pirot(3*4), Bor(3*6).

vintersport 6 : 1 As
Niš 92 11 : 3 vranje
Pirot 5 : 3 Bor