Pobeda Fontane

Fudbaleri Fontane zabeležili su drugu pobedu u III kolu Druge futsal lige zapad. Fontana je u Čačku sa 4:1 savladala Bajinu Baštu. Domaći su poveli već u petom minutu. Nakon uigrane akcije Nemanja Jovanović dovodi Čačane u vođstvo. Pet minuta kasnije kapiten Fontane Miloš Ristanović duplira prednost. Gosti u 16. minutu koriste grešku odbrane Fontane i preko Tadića smanjuju na 2:1. Samo minut kasnije prelepim golom sa 9 metara Ilija Spasojević ponovo duplira prednost. Nije se dugo čekalo na novi gol. U 18. minutu asistencija Ristanovića za Dramićanina kome nije bilo teško da ubaci loptu u praznu mrežu Bajine Bašte.

Narednog vikenda Fontana gostuje u Užicu ekipi Krčagova.

Gledalaca: 200 Sudije: Pavlović (Požega) i Jakšić (Gornji Milanovac) Delegat: Kaličanin

FONTANA: Teofilović,  N. Jovanović, Sejdić, Dramićanin, Spasojević, Ristanović, Ćetenović, M. Jovanović, Racković, Melentijević.

BAJINA BAŠTA: Vujičić, Jakovljević, Đokić, Tadić, Marković, Filipović, Jovanović.