29.07.2013 Sl.Blagojević

Prijateljska utakmica: Sloga (Ćićevac) - Jedinstvo (Paraćin) 2:2

Paraćinci su premijeru, kao novi srpskoligaši, odigrali u Ćićevcu. Posle perioda obostrano rastrzane igre, povelo je Jedinstvo, preko Brankovića, koji je golom završio preciznu akciju gostujuće navale. Nedugo zatim, Sloga je izjednačila sa bele tačke, pošto je prethodno jedan igrač Paraćinaca igrao rukom. U nastavku, treneri Ljuba Pavlović i Goran Marković, proverili su i ostale igrače sa klupe, a Jedinstvo je ponovo povelo strahovitim udarcem Mitića sa oko dvadesetak metara, lopta se zarila pod prečku Ratajčevog gola. Konačan rezultat postavio je saša Milosavljević, pošto je majstorski izveo slobodan udarac sa 20 metara i poslao loptu u ugao.

Strelci: 0:1 Branković u 41,1:1 Al.Petrović u 45, 1:2 Mitić u 71, 2:2 Milosavljević u 74. minutu. Stadion Sloge u Ćićevcu, gledalaca 100. Sudija Bojan Popović (Ćićevac).

SLOGA: Ratajac, M. Stojković, Ristić, Jovanović, Kezunović, A. Petrović, Radosavljević, Al. Petrović, M. Stanojević, D. Stanojević, Radulović. Igrali su još: N. Stojković, L. Krkić, Stolić, Vuković, N. Krkić, Milosavljević.

JEDINSTVO: Ostojić, N. Gajić, Dašić, Žerjav, Tanić, Savić, Stojanović, Marković, Mitić, Branković, Dinić. Igrali su još: Acković, Trifunović, Ne. Gajić, Jezdić, Cvetković.