24.08
16:30
Sloga (L)
Jastrebac
1
1
|
24.08.2022 16:30 | Sloga (L) | 1 : 1 | Jastrebac | |||||
24.08
16:30
Polet 57
Sloga (D)
1
1
|
24.08.2022 16:30 | Polet 57 | 1 : 1 | Sloga (D) | |||||
24.08
16:30
BoŔnjane
13. April
0
1
|
24.08.2022 16:30 | BoŔnjane | 0 : 1 | 13. April | |||||
24.08
16:30
FUD
Dedina
2
1
|
24.08.2022 16:30 | FUD | 2 : 1 | Dedina | |||||
24.08
16:30
Trudbenik
Gradina
4
0
|
24.08.2022 16:30 | Trudbenik | 4 : 0 | Gradina | |||||
24.08
16:30
Parunovac
Gornji StepoÅ”
0
0
|
24.08.2022 16:30 | Parunovac | 0 : 0 | Gornji StepoÅ” | |||||
24.08
16:30
TemniÄ 1924
MaÄkovac
6
1
|
24.08.2022 16:30 | TemniÄ 1924 | 6 : 1 | MaÄkovac |
24.08
17:00
Rudar (SR)
Osaonica
4
1
|
24.08.2022 17:00 | Rudar (SR) | 4 : 1 | Osaonica | |||||
24.08
17:00
BuduÄnost (Ä)
Partizan
4
1
|
24.08.2022 17:00 | BuduÄnost (Ä) | 4 : 1 | Partizan | |||||
24.08
17:00
Mladost (J)
GFK Tabane
6
2
|
24.08.2022 17:00 | Mladost (J) | 6 : 2 | GFK Tabane | |||||
24.08
17:00
Rudar (St)
Borac 1950
1
4
|
24.08.2022 17:00 | Rudar (St) | 1 : 4 | Borac 1950 | |||||
24.08
17:00
Mladost (T)
Kolare
2
2
|
24.08.2022 17:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Kolare | |||||
24.08
17:00
Juhor
Moravac 2015
3
0
|
24.08.2022 17:00 | Juhor | 3 : 0 | Moravac 2015 | |||||
24.08
17:00
Dragocvet
Napredak
6
0
|
24.08.2022 17:00 | Dragocvet | 6 : 0 | Napredak | |||||
24.08
17:00
BuduÄnost (M)
Sloga
6
0
|
24.08.2022 17:00 | BuduÄnost (M) | 6 : 0 | Sloga | |||||
24.08
17:00
Mladost (D)
Donja Mutnica
1
0
|
24.08.2022 17:00 | Mladost (D) | 1 : 0 | Donja Mutnica |
24.08
17:30
ŽelezniÄar NS
Proleter 1951
1
6
|
24.08.2022 17:30 | ŽelezniÄar NS | 1 : 6 | Proleter 1951 | |||||
24.08
17:30
Titel
Borac (R)
2
3
|
24.08.2022 17:30 | Titel | 2 : 3 | Borac (R) | |||||
24.08
17:30
Borac (NS)
Hajduk (G)
2
1
|
24.08.2022 17:30 | Borac (NS) | 2 : 1 | Hajduk (G) | |||||
24.08
17:30
Vinogradar
Slanobarac
11
2
|
24.08.2022 17:30 | Vinogradar | 11 : 2 | Slanobarac | |||||
24.08
17:30
Äenej
MiletiÄ
1
4
|
24.08.2022 17:30 | Äenej | 1 : 4 | MiletiÄ | |||||
24.08
17:30
Sloga
ObiliÄ
1
1
|
24.08.2022 17:30 | Sloga | 1 : 1 | ObiliÄ | |||||
24.08
17:30
Hajduk (Ä)
Sofeks
5
1
|
24.08.2022 17:30 | Hajduk (Ä) | 5 : 1 | Sofeks |
24.08
10:00
Spartak ŽK
GFK Sloven
11
0
|
24.08.2022 10:00 | Spartak ŽK | 11 : 0 | GFK Sloven |
24.08
17:00
RadniÄki (V)
Loznica
5
0
|
24.08.2022 17:00 | RadniÄki (V) | 5 : 0 | Loznica | |||||
24.08
19:30
Metalac
Å umadija 1903
3
1
|
24.08.2022 19:30 | Metalac | 3 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
24.08
13:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Javor Matis
1
2
|
24.08.2022 13:30 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 1 : 2 | Javor Matis | |||||
24.08
17:00
Jedinstvo
GFK Sloboda
3
0
|
24.08.2022 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | GFK Sloboda | |||||
24.08
15:00
Novi Pazar
Borac 1926
1
0
|
24.08.2022 15:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Borac 1926 | |||||
24.08
13:30
RadniÄki 1923
Sloga (P)
1
0
|
24.08.2022 13:30 | RadniÄki 1923 | 1 : 0 | Sloga (P) |
24.08
18:00
Ada
Kolubara
1
1
|
24.08.2022 18:00 | Ada | 1 : 1 | Kolubara | |||||
24.08
09:30
Zemun
BASK TEK
2
1
|
24.08.2022 09:30 | Zemun | 2 : 1 | BASK TEK | |||||
24.08
17:00
IMT 2
BSK BorÄa
1
2
|
24.08.2022 17:00 | IMT 2 | 1 : 2 | BSK BorÄa | |||||
24.08
16:00
Bežanija
OFK Beograd
1
3
|
24.08.2022 16:00 | Bežanija | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
24.08
16:00
RadniÄki
SinÄeliÄ
1
5
|
24.08.2022 16:00 | RadniÄki | 1 : 5 | SinÄeliÄ | |||||
24.08
13:30
Brodarac 2
DIF
7
2
|
24.08.2022 13:30 | Brodarac 2 | 7 : 2 | DIF |
24.08
10:00
Partizan
RFK GrafiÄar
4
0
|
24.08.2022 10:00 | Partizan | 4 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
24.08
11:00
TSC
Voždovac
2
1
|
24.08.2022 11:00 | TSC | 2 : 1 | Voždovac | |||||
24.08
10:00
Rad
ÄukariÄki
0
2
|
24.08.2022 10:00 | Rad | 0 : 2 | ÄukariÄki | |||||
24.08
10:00
RadniÄki (NB)
Brodarac
1
3
|
24.08.2022 10:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 3 | Brodarac | |||||
24.08
11:00
RadniÄki 1923
IMT
3
3
|
24.08.2022 11:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 3 | IMT | |||||
24.08
13:00
Vojvodina
Novi Pazar
5
1
|
24.08.2022 13:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Novi Pazar | |||||
24.08
13:00
Crvena zvezda
Napredak
4
1
|
24.08.2022 13:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Napredak | |||||
24.08
16:00
Mladost (L)
OFK VrŔac
8
1
|
24.08.2022 16:00 | Mladost (L) | 8 : 1 | OFK VrŔac |
24.08
12:00
Apolon 4
Apolon 2018
5
0
|
24.08.2022 12:00 | Apolon 4 | 5 : 0 | Apolon 2018 | |||||
24.08
17:00
Metalac
Å umadija 1903
5
0
|
24.08.2022 17:00 | Metalac | 5 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
24.08
11:00
BuduÄnost
Javor Matis
4
2
|
24.08.2022 11:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | Javor Matis | |||||
24.08
12:30
MaÄva
Mladi radnik 1926
1
0
|
24.08.2022 12:30 | MaÄva | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
24.08
14:30
Jedinstvo
GFK Sloboda
2
0
|
24.08.2022 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | GFK Sloboda | |||||
24.08
11:00
Savacijum
Jedinstvo Putevi
3
2
|
24.08.2022 11:00 | Savacijum | 3 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
24.08
12:30
Novi Pazar
Borac 1926
1
0
|
24.08.2022 12:30 | Novi Pazar | 1 : 0 | Borac 1926 | |||||
24.08
16:00
RadniÄki 1923
Sloga (P)
2
0
|
24.08.2022 16:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | Sloga (P) |
24.08
Real NiÅ”
Mineralac
1
0
|
24.08.2022 | Real NiÅ” | 1 : 0 | Mineralac | |||||
24.08
RadniÄki (P)
Lider MGM
2
1
|
24.08.2022 | RadniÄki (P) | 2 : 1 | Lider MGM | |||||
24.08
Timok 1919
GFK DuboÄica
2
4
|
24.08.2022 | Timok 1919 | 2 : 4 | GFK DuboÄica | |||||
24.08
TimoÄanin
MeŔevo
1
1
|
24.08.2022 | TimoÄanin | 1 : 1 | MeÅ”evo | |||||
24.08
Radnik
RadniÄki (N)
2
7
|
24.08.2022 | Radnik | 2 : 7 | RadniÄki (N) | |||||
24.08
Trayal
Kopernikus ŽeležniÄar
3
0
|
24.08.2022 | Trayal | 3 : 0 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
24.08
Filip FilipoviÄ
BuduÄnost
1
3
|
24.08.2022 | Filip FilipoviÄ | 1 : 3 | BuduÄnost |
24.08
17:00
Partizan
RFK GrafiÄar
4
0
|
24.08.2022 17:00 | Partizan | 4 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
24.08
13:30
TSC
OLE
0
3
|
24.08.2022 13:30 | TSC | 0 : 3 | OLE | |||||
24.08
12:30
Rad
ÄukariÄki
0
2
|
24.08.2022 12:30 | Rad | 0 : 2 | ÄukariÄki | |||||
24.08
17:00
Kiker
Brodarac
2
3
|
24.08.2022 17:00 | Kiker | 2 : 3 | Brodarac | |||||
24.08
11:00
GFK Jagodina
Sloga (K)
2
0
|
24.08.2022 11:00 | GFK Jagodina | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
24.08
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
5
0
|
24.08.2022 11:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Spartak ŽK | |||||
24.08
15:00
Crvena zvezda
Napredak
7
0
|
24.08.2022 15:00 | Crvena zvezda | 7 : 0 | Napredak | |||||
24.08
13:00
Mladost (L)
Teleoptik
1
0
|
24.08.2022 13:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Teleoptik |
24.08
00:00
RadniÄki (NB)
Zemun
1
2
|
24.08.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 2 | Zemun | |||||
24.08
00:00
ADA
Teleoptik
1
2
|
24.08.2022 00:00 | ADA | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
24.08
00:00
Voždovac
Partizan
1
6
|
24.08.2022 00:00 | Voždovac | 1 : 6 | Partizan | |||||
24.08
00:00
Brodarac
IMT
2
2
|
24.08.2022 00:00 | Brodarac | 2 : 2 | IMT | |||||
24.08
00:00
ÄukariÄki
Rad
5
1
|
24.08.2022 00:00 | ÄukariÄki | 5 : 1 | Rad | |||||
24.08
00:00
RFK GrafiÄar
OLE
7
2
|
24.08.2022 00:00 | RFK GrafiÄar | 7 : 2 | OLE | |||||
24.08
00:00
OFK Beograd
SinÄeliÄ
5
0
|
24.08.2022 00:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
24.08
00:00
011
Crvena zvezda
0
0
|
24.08.2022 00:00 | 011 | 0 : 0 | Crvena zvezda |
24.08
10:00
InÄija
ODR
2
4
|
24.08.2022 10:00 | InÄija | 2 : 4 | ODR |
24.08
10:00
Sloga (K)
Å umadija 1903
0
1
|
24.08.2022 10:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
24.08
10:00
Novi Pazar
Apolon 2018
1
5
|
24.08.2022 10:00 | Novi Pazar | 1 : 5 | Apolon 2018 | |||||
24.08
11:00
Sport Klub 99
Bane 1931
4
1
|
24.08.2022 11:00 | Sport Klub 99 | 4 : 1 | Bane 1931 | |||||
24.08
11:00
IFA Titan
Kosmet
2
5
|
24.08.2022 11:00 | IFA Titan | 2 : 5 | Kosmet |
24.08
17:30
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
2
1
|
24.08.2022 17:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Zlatibor | |||||
24.08
10:00
FAP
Spartak 1976
1
1
|
24.08.2022 10:00 | FAP | 1 : 1 | Spartak 1976 | |||||
24.08
17:00
GauÄosi
Javor Matis
6
0
|
24.08.2022 17:00 | GauÄosi | 6 : 0 | Javor Matis | |||||
24.08
17:00
GFK Sloboda
Sloga (BB)
4
0
|
24.08.2022 17:00 | GFK Sloboda | 4 : 0 | Sloga (BB) | |||||
24.08
10:00
Sloga (P)
Polimlje
5
1
|
24.08.2022 10:00 | Sloga (P) | 5 : 1 | Polimlje | |||||
24.08
17:00
Sloboda (Ä)
Metalac
0
2
|
24.08.2022 17:00 | Sloboda (Ä) | 0 : 2 | Metalac |
24.08
10:00
Respekt
OFK Senjak
0
5
|
24.08.2022 10:00 | Respekt | 0 : 5 | OFK Senjak | |||||
24.08
11:00
Loznica
Omladinac 2014
10
1
|
24.08.2022 11:00 | Loznica | 10 : 1 | Omladinac 2014 | |||||
24.08
17:00
Drina
RadniÄki (V)
1
1
|
24.08.2022 17:00 | Drina | 1 : 1 | RadniÄki (V) | |||||
24.08
10:00
Jedinstvo
POFK Savacium
0
1
|
24.08.2022 10:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | POFK Savacium | |||||
24.08
11:00
RaÄevac
Ribnica
3
0
|
24.08.2022 11:00 | RaÄevac | 3 : 0 | Ribnica | |||||
24.08
17:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Sunrise Å abac
1
10
|
24.08.2022 17:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 1 : 10 | Sunrise Å abac |
24.08
GFK Jagodina
TimoÄanin
7
0
|
24.08.2022 | GFK Jagodina | 7 : 0 | TimoÄanin | |||||
24.08
OFK RadniÄki
SFS Borac
3
6
|
24.08.2022 | OFK RadniÄki | 3 : 6 | SFS Borac | |||||
24.08
Lider MGM
OFK Å ampion 2014
5
1
|
24.08.2022 | Lider MGM | 5 : 1 | OFK Å ampion 2014 | |||||
24.08
Napredak
Trayal Knez Lazar
1
1
|
24.08.2022 | Napredak | 1 : 1 | Trayal Knez Lazar | |||||
24.08
Car Konstantin
Duel Juniors
6
2
|
24.08.2022 | Car Konstantin | 6 : 2 | Duel Juniors |
24.08
Sloga
OFK Kosanica
2
5
|
24.08.2022 | Sloga | 2 : 5 | OFK Kosanica | |||||
24.08
OFK TopliÄanin
Mineralac
1
5
|
24.08.2022 | OFK TopliÄanin | 1 : 5 | Mineralac | |||||
24.08
SU Prestiž - Joca RistiÄ
Trnovac
6
0
|
24.08.2022 | SU Prestiž - Joca RistiÄ | 6 : 0 | Trnovac | |||||
24.08
BSK
GFK DuboÄica
1
3
|
24.08.2022 | BSK | 1 : 3 | GFK DuboÄica | |||||
24.08
Filip FilipoviÄ
Radnik
4
0
|
24.08.2022 | Filip FilipoviÄ | 4 : 0 | Radnik | |||||
24.08
Mladost
OFK SinÄeliÄ
3
6
|
24.08.2022 | Mladost | 3 : 6 | OFK SinÄeliÄ | |||||
24.08
Vlasina
Real NiÅ” 2
2
4
|
24.08.2022 | Vlasina | 2 : 4 | Real NiÅ” 2 | |||||
24.08
OFK RadniÄki
OFK BuduÄnost 2020
0
8
|
24.08.2022 | OFK RadniÄki | 0 : 8 | OFK BuduÄnost 2020 | |||||
24.08
SFK Morava
Pusta Reka
3
1
|
24.08.2022 | SFK Morava | 3 : 1 | Pusta Reka |
24.08
GFK Jagodina
TimoÄanin
4
2
|
24.08.2022 | GFK Jagodina | 4 : 2 | TimoÄanin | |||||
24.08
OFK RadniÄki
OFK ParaÄin
7
1
|
24.08.2022 | OFK RadniÄki | 7 : 1 | OFK ParaÄin | |||||
24.08
Lider MGM
OFK Å ampion 2014
2
0
|
24.08.2022 | Lider MGM | 2 : 0 | OFK Å ampion 2014 | |||||
24.08
Car Konstantin
Duel Juniors
1
3
|
24.08.2022 | Car Konstantin | 1 : 3 | Duel Juniors |
24.08
00:00
Sloga
OFK Kosanica
1
0
|
24.08.2022 00:00 | Sloga | 1 : 0 | OFK Kosanica | |||||
24.08
00:00
OFK TopliÄanin
Mineralac
4
1
|
24.08.2022 00:00 | OFK TopliÄanin | 4 : 1 | Mineralac | |||||
24.08
00:00
SU Prestiz - Joca Ristic
Trnovac
4
0
|
24.08.2022 00:00 | SU Prestiz - Joca Ristic | 4 : 0 | Trnovac | |||||
24.08
00:00
BSK
GFK DuboÄica
2
6
|
24.08.2022 00:00 | BSK | 2 : 6 | GFK DuboÄica | |||||
24.08
00:00
Filip FilipoviÄ
Radnik
12
1
|
24.08.2022 00:00 | Filip FilipoviÄ | 12 : 1 | Radnik | |||||
24.08
00:00
Mladost
Nacional
0
8
|
24.08.2022 00:00 | Mladost | 0 : 8 | Nacional | |||||
24.08
00:00
Vlasina
Real NiÅ” 2
1
3
|
24.08.2022 00:00 | Vlasina | 1 : 3 | Real NiÅ” 2 |