XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 169 utakmica za dan
Subota, 6 Februar 2021

Fudbal

06.02.2021 15:00 Metalac 1 : 1 Radnički (N)
06.02.2021 15:00 Zlatibor 1 : 1 Spartak ŽK
06.02.2021 13:00 Inđija 0 : 1 Čukarički
06.02.2021 15:00 Radnik 1 : 1 Voždovac
06.02.2021 17:00 Partizan 3 : 0 Napredak
06.02.2021 13:30 Aston Villa 1 : 0 Arsenal
06.02.2021 16:00 Burnley 1 : 1 Brighton
06.02.2021 18:30 Fulham 0 : 0 West Ham United
06.02.2021 21:00 Manchester United 3 : 3 Everton
06.02.2021 16:00 Newcastle United 3 : 2 Southampton
06.02.2021 16:00 AFC Bournemouth 3 : 2 Birmingham City
06.02.2021 16:00 Bristol City 0 : 2 Cardiff City
06.02.2021 16:00 Coventry City 0 : 0 Watford
06.02.2021 16:00 Luton Town 1 : 1 Huddersfield Town
06.02.2021 16:00 Middlesbrough 1 : 4 Brentford
06.02.2021 16:00 Millwall 4 : 1 Sheffield Wednesday
06.02.2021 16:00 Preston North End 1 : 2 Rotherham United
06.02.2021 16:00 Queens Park Rangers 1 : 0 Blackburn Rovers
06.02.2021 16:00 Stoke City 0 : 0 Reading
06.02.2021 16:00 Wycombe Wanderers 0 : 3 Nottingham Forest
06.02.2021 16:15 Huesca 1 : 2 Real Madrid
06.02.2021 14:00 Levante 2 : 2 Granada
06.02.2021 21:00 Sevilla 3 : 0 Getafe
06.02.2021 18:30 Elche 2 : 2 Villarreal
06.02.2021 18:30 Borussia M'gladbach 1 : 2 Köln
06.02.2021 15:30 Bayer 04 5 : 2 Stuttgart
06.02.2021 15:30 Freiburg 2 : 1 Borussia Dortmund
06.02.2021 15:30 Schalke 04 0 : 3 RB Leipzig
06.02.2021 15:30 Mainz 05 1 : 0 Union Berlin
06.02.2021 15:30 Augsburg 0 : 2 Wolfsburg
06.02.2021 21:00 Lens 0 : 0 Rennes
06.02.2021 17:00 Lorient 1 : 0 Reims
06.02.2021 19:00 Olympique Lyonnais 3 : 0 Strasbourg
06.02.2021 20:45 Genoa 2 : 1 Napoli
06.02.2021 18:00 Juventus 2 : 0 Roma
06.02.2021 15:00 Sassuolo 1 : 2 Spezia
06.02.2021 15:00 Atalanta 3 : 3 Torino

Košarka

06.02.2021 18:00 Metalac 66 : 63 Kolubara LA 2003
06.02.2021 19:00 Napredak 89 : 92 Sloga
06.02.2021 19:00 Partizan NIS 75 : 83 Igokea
06.02.2021 14:00 Slodes 66 : 55 Fair Play
06.02.2021 16:00 Proleter Naftagas 81 : 73 Železničar
06.02.2021 20:30 Beovuk 72 92 : 86 Klik
06.02.2021 14:00 Borac Zemun 77 : 92 Zdravlje Leskovac
06.02.2021 18:00 Bor RTB 60 : 63 Star
06.02.2021 19:00 Mladost (SP) 73 : 63 BKK Radnički
06.02.2021 19:00 Napredak Junior 63 : 59 Sveti Đorđe
06.02.2021 15:00 Konstantin 119 : 81 Vrbas
06.02.2021 20:00 Niš 81 : 69 Dimitrovgrad
06.02.2021 Actavis Academy 0 : 20 Panteri
06.02.2021 17:00 OKK Vlasotince 74 : 66 Mladost Vesna
06.02.2021 12:30 Marinos 85 : 81 Jablanica
06.02.2021 19:30 Futog 66 : 67 Hajduk
06.02.2021 18:45 Joker 98 : 88 Podrinje
06.02.2021 18:30 Železničar 107 : 70 Dinamo
06.02.2021 20:00 Velika Kikinda 89 : 80 Nova Pazova
06.02.2021 15:00 Požarevac 81 : 62 Sloga Elite
06.02.2021 18:00 Zekas 75 99 : 66 Smederevo 1953
06.02.2021 16:30 Jagodina 85 : 103 Plana
06.02.2021 16:30 Radnički 1950 100 : 67 Svilajnac
06.02.2021 18:00 Ivanjica 102 : 67 Crnokosa
06.02.2021 17:30 Čačak 94 136 : 66 Priboj
06.02.2021 17:30 Torlak 79 : 84 Borča
06.02.2021 19:20 Rivers BM 97 : 95 Barajevo
06.02.2021 13:30 Gorica 98 : 80 Eko Sport
06.02.2021 14:20 Čubura 76 : 62 Ras
06.02.2021 16:00 Kuršumlija 69 : 66 OKK Sokobanja
06.02.2021 20:00 Radan 71 : 53 Hajduk Veljko
06.02.2021 19:00 Petrovgrad 89 : 51 Basketball Stars
06.02.2021 19:00 Srbobran 105 : 88 Karađorđevo
06.02.2021 13:00 Bagljaš 94 : 68 Senta
06.02.2021 16:30 Marina 67 : 95 OKK Spartak
06.02.2021 18:30 Partizan 85 : 77 Šimanovci
06.02.2021 19:00 Radnički 86 : 66 Virtus Basket
06.02.2021 19:00 Neolit 63 : 99 Jedinstvo
06.02.2021 20:00 Radnički 97 : 90 Železničar
06.02.2021 14:00 Užice 63 : 68 Sevojno
06.02.2021 17:00 Kruševac 82 : 75 Sloga (B)
06.02.2021 17:00 Paraćin 76 : 70 Sloga (D)
06.02.2021 15:00 Duga 80 : 54 Student
06.02.2021 16:45 Mileševka 71 : 67 Vršac
06.02.2021 20:00 Proleter 45 : 67 Duga 2
06.02.2021 14:30 Delfin 35 : 106 Ras
06.02.2021 19:00 Čelarevo 96 : 63 Sivac
06.02.2021 13:00 Lim 99 : 49 Železničar
06.02.2021 14:30 Bagdala 46 : 58 Student 2
06.02.2021 20:00 Paraćin 84 : 50 Smederevo
06.02.2021 14:00 Vojvodina 95 : 67 Actavis Academy
06.02.2021 14:00 Crvena zvezda MTS 69 : 51 Marinos
06.02.2021 14:30 Star 76 : 70 Mega Soccerbet
06.02.2021 14:30 Konstantin 76 : 72 Sloboda
06.02.2021 14:30 SPD Radnički 81 : 30 I Come To Play Budućnost
06.02.2021 13:00 Kraljevo 63 : 65 Vojvodina 021

Odbojka

06.02.2021 19:00 Mladi radnik 3 : 1 Borac (S)
06.02.2021 17:00 Partizan Soccer 3 : 0 Ribnica
06.02.2021 15:00 Niš 3 : 2 Spartak (S)
06.02.2021 18:00 Metalac Takovo 3 : 2 Novi Sad Maneks
06.02.2021 18:00 Dubočica 3 : 0 Železničar
06.02.2021 19:00 Smederevo Carina 1 : 3 Borac (P)
06.02.2021 19:00 Klek Srbijašume 1 : 3 Jedinstvo (SP)
06.02.2021 19:00 Spartak (LJ) 3 : 0 VGSK
06.02.2021 19:00 Karađorđe 3 : 0 VA 014 Bauwesen
06.02.2021 19:00 Mladenovac 3 : 1 Toplički Vitezovi
06.02.2021 18:00 Rudar 0 : 3 Partizan
06.02.2021 19:00 FAP Livnica 3 : 0 Antena
06.02.2021 11:00 Niš 2 3 : 0 Pirot
06.02.2021 12:15 Crnjanski 0 : 3 Rudar
06.02.2021 15:45 As 3 : 0 Roda
06.02.2021 19:00 Sloga 2015 3 : 0 Fortuna Plus
06.02.2021 15:00 Vest 1 : 3 Mladost (NP)
06.02.2021 18:00 Partizan 3 : 0 Proleter
06.02.2021 18:15 Sombor 1 : 3 Dunav Volley
06.02.2021 18:00 Srem Iton 3 : 1 Mladost (BP)
06.02.2021 19:00 TENT 3 : 2 Partizan Soccer
06.02.2021 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Klek
06.02.2021 16:00 Smederevo 0 : 3 Omladinac
06.02.2021 15:00 Sterija 1 : 3 Spartak
06.02.2021 17:30 FOK 3 : 2 Panonija
06.02.2021 18:00 Smeč 5 1 : 3 Valjevo
06.02.2021 20:00 Zlatibor 3 : 0 Ivanjica
06.02.2021 16:45 AS Batajnica 3 : 0 Gimnazijalac
06.02.2021 16:00 Majdanpek FBC 3 : 2 Knjaževac
06.02.2021 14:30 Leskovac 98 3 : 0 Desetka
06.02.2021 17:00 Vlasina 0 : 3 Panda
06.02.2021 19:00 Tara 0 : 3 Drina
06.02.2021 15:45 Borac 3 : 0 Raška
06.02.2021 15:30 Mokra Gora 3 : 0 Sloga 031
06.02.2021 12:45 Avala 3 : 0 Mladi radnik
06.02.2021 16:00 Smeč SV 0 : 3 Ribnica
06.02.2021 12:30 Proleter 1 : 3 Tent 2
06.02.2021 17:00 Srbijanka 014 - 2 0 : 3 Šumadija
06.02.2021 16:30 Lazarevac 3 : 0 Sloga 2016
06.02.2021 12:00 Štrand Volej 3 : 0 Bagljaš 023
06.02.2021 17:00 Srem 2 3 : 2 NS Volej Team
06.02.2021 17:00 Futog 2 : 3 Odbojka 013
06.02.2021 15:30 Volley Stars 0 : 3 Slavija
06.02.2021 12:00 ŽOK Topličanin 3 : 0 Jablanica
06.02.2021 19:00 Mladenovac 3 : 0 Imlek
06.02.2021 19:00 Železničar : AS
06.02.2021 19:00 Crnjanski 3 : 0 Kolubara
06.02.2021 19:00 Obilić 1 : 3 Blok Aut
06.02.2021 19:00 Jagodina 3 : 0 Paraćin
06.02.2021 19:00 Radnički 1977 0 : 3 Ravno
06.02.2021 19:00 Smeč 5 2 3 : 1 Karadjordje
06.02.2021 18:00 Putevi Trendteks : Zlatar
06.02.2021 18:00 Budućnost Nec : Borac 2
06.02.2021 18:00 Priboj : Lučani
06.02.2021 18:00 Sloboda S -2 : Forma
06.02.2021 18:00 Tutin 1 : 3 Volej Stars Junior
06.02.2021 18:00 Ušće 3 : 1 Raška 2

Rukomet

06.02.2021 19:00 Crvenka 28 : 26 Dubočica 54
06.02.2021 18:30 Partizan 32 : 29 Spartak
06.02.2021 18:00 Radnički 34 : 29 Rudar
06.02.2021 19:00 Novi Pazar 31 : 29 Šamot 65
06.02.2021 18:30 Železničar 1949 33 : 26 Obilić
06.02.2021 19:00 Metaloplastika 34 : 29 Crvena zvezda
06.02.2021 19:45 Prigrevica 40 : 22 Naftagas
06.02.2021 20:00 PPD Zagreb 26 : 23 Eurofarm Pelister
06.02.2021 19:00 Jagodina 30 : 16 Naisa
06.02.2021 17:30 Prigrevica 29 : 20 Naftagas
06.02.2021 17:00 Apatin 18 : 32 Krule

Vaterpolo

06.02.2021 18:00 Vojvodina 28 : 6 Vračar
06.02.2021 20:45 Palilula 37 : 2 Valis

Futsal

06.02.2021 18:00 FON 7 : 1 Nova Pazova
06.02.2021 19:00 Vranje 4 : 1 Novi Pazar
06.02.2021 20:00 Zemun Samo pravo 3 : 1 Konjarnik
06.02.2021 20:30 Banjica 6 : 0 Zufo
06.02.2021 14:30 PP 192 8 : 5 Zenon
06.02.2021 10:30 Flash 1 : 8 Braća Nedić
gossm je kreirao novo takmičenje
Andrija95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Saša Šarbane Ub i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Saša Šarbane Ub i još 1 korisnika su tipovali utakmicu