24.10.2020 15:29 FK Čukarički

Kadeti Čukaričkog ostali na liderskoj poziciji, protiv Internacionala brojali do osam

Čukarički je ubedljivom pobedom protiv Internacionala u Rakovici zadržao lidersku poziciju na tabeli. U malom gradskom derbiju nije bilo mnogo dilemma, posle prvog poluvremena Brđani su imali dva gola viÅ”ka, a u nastavku su bili prilično raspucani, slavili su sa čak 8:0. Ā  Seriju golova otvorio je Spasojević u 10. minutu, prednost je duplirao Borisavljević u 30. minutu. Zanimljivo, i...

01.08.2020 19:35 Aleksandar DaiÅ”ević

Kiker krenuo Ŕesticom

Odličan početak sezone za kraljevački Kiker. Puleni Gorana Dragićevića od prvog minuta utakmice sa beogradskim Internacionalom su se razleteli prelepim terenom stadiona kod Ložionice i već u prvom poluvremenu reÅ”ili pitanje pobednika. Simović je bio nezadrživ, načeo je mrežu gostiju u 6. minutu, posle njegove akcije u 26. minutu centrafor Miletić je sa gol linije ubacio loptu u mrežu...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.