16.04.2020 08:30 AÅ”ković

Pioniri Sloge iz Požege svakodnevno treniraju u izolaciji

Pioniri FK Sloge iz Požege takmiče se u Zapadno-moravskoj ligi, gde beleže sjajne rezultate. Posle 18 odigranih kola zauzimaju prvu poziciju sa skorom od 16 pobeda, bez poraza, sa impozantnom gol razlikom od 110:13. Vanredno stanje zaustavilo je sva sportska deÅ”avanja, ali dečaci trenera Gorana Despotovića vredno treniraju u kućnim uslovima I spremno čekaju mogući nastavak prvenstva....

17.03.2012 20:35 D.Todorovic

Pioniri Morava: FK Sloga (P) - Å umadija 1903 1:1

Po idealnom vremenu ali nažalost po veoma lošem terenu odigrana je utakmica Pionirske lige grupa Morava izmedju domaće Sloge i Šumadije 1903 - Kragujevac. Zbog važnosti utakmice igrači  obe ekipe  utakmicu su počeli u visokom ritmu i već u šestom minutu na centaršut Mujovića odlično reaguje Jerinić i postiže pogadak za gostujući tim. Samo tri minuta nakon...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.