04.03.2024 11:25 Stevan Davidović

RukometaŔi Jedinstva teŔko do bodova

U prvom kolu nastavka prvenstva u Prvoj ligi Vojvodina rukometaÅ”i novobečejskog Jedinstva, mada su za protivnika imali poslednjeplasiranu ekipu ā€žVojvoda Stepeā€œ iz istoimenog mesta, do pobede (29:27) nisu doÅ”li ni malo lako. Ā  Sve do 16. minuta igralo se gol za gol, da bi posle 7:7 gosti serijom 0:4 u 23. minutu imaju lepu prednost (7:11) i time nagovestili da su u grad na Tisi doÅ”li sa...

26.02.2023 14:37 Stevan Davidović

U Novom Bečeju iz dvojke u keca

Nastavljeno je prvenstvo u Prvoj ligi ā€žVojvodinaā€œ za rukometaÅ”e, u kojem je novobečejsko Jedinstvo,Ā  posle preokreta pobedilo ā€žVojvoda Stepuā€œ 35:24 (14:16). Početak susreta nije mnogo obećavao poÅ”to se ekipa iz Vojvoda Stepe, koja je u prvom delu takmičenja pobedila Novobečejce (31:30) predstavila kao veoma čvrst orah. Prvih 20 minuta vladala je rezultatska neizvesnost, da bi domaći u 19....

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.