21.11
15:45
Partizan
Vojvodina
4
1
|
21.11.2021 15:45 | 4 : 1 |
|
||||||
21.11
17:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1923
1
1
|
21.11.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
Mladost
Crvena zvezda
1
5
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 5 |
|
21.11
13:00
Tisa
Borac (S)
4
0
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
21.11
13:00
RaÄevac
Sloga (P)
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
13:00
RSK
GFK Sloboda
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
21.11
10:00
Brodarac
BASK
0
4
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.11
13:00
Zvezdara
Zemun
2
3
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Studentski grad
OFK Beograd
2
5
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 5 | |||||||
21.11
13:00
Jedinstvo
Teleoptik
2
0
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
RadniÄki (NB)
Prva iskra
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
21.11
13:00
TimoÄanin
MeŔevo
3
2
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 2 | |||||||
21.11
13:00
OFK Brzi Brod
GFK Jagodina
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
RadniÄki (P)
BuduÄnost (P)
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Hajduk Veljko
PÄinja
0
0
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
21.11
11:00
RadniÄki (S)
Trayal
1
2
|
21.11.2021 11:00 | 1 : 2 |
21.11
13:00
Mladost
Borac
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Vojvodina 1928
Naftagas
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Polet
Sloboda
0
0
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Crvena zvezda (RS)
Omladinac FAM
3
1
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
21.11
10:00
Index
BuduÄnost
1
1
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Donji Srem 2015
Veternik
1
5
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 5 |
21.11
13:00
Preporod
StaniÅ”iÄ
0
1
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
21.11
13:00
NjegoÅ”
Vojvodina (BG)
0
5
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 5 | |||||||
21.11
13:00
Mladost (BP)
Mladost (T)
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
21.11
10:00
Torlak
Kosmaj
3
0
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:00
BSK 1925
OFK Mladenovac
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
21.11
13:00
OFK Napredak
Rudar 2001
3
1
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Mladi borac
Morava
0
0
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Äerdap
KaraÄorÄe
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
OFK Mihajlovac
Pomoravlje 1946
0
0
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
|
21.11
13:00
Bukovik
OFK Napredak 1929
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Aluminijum
Delijski Vis
2
3
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Mladost (B)
Mladost (M)
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Rudar
Car Konstantin
1
4
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.11
13:00
MaloŔiŔte
OFK NiÅ”
2
0
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
NaŔa krila 1936
Morava
3
3
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 3 |
|
21.11
13:00
ŽitoraÄa
OFK Alakince
2
0
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Moravac Orion
SFK Morava
1
3
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Äekmin
Nebeski Andjeli
2
3
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Jablanica
Radan
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
21.11
13:00
Sloga (M)
Župa
0
4
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 4 | |||||||
21.11
13:00
Jedinstvo (M)
SFS Borac
1
4
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 4 | |||||||
21.11
13:00
LevaÄ
KuŔiljevo
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
OFK Lugomir
Juhor
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
21.11
11:00
Tanasko RajiÄ
Jedinstvo (P)
3
0
|
21.11.2021 11:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:00
OFK Slatina
OFK Knjaz
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
11:00
Sloga
Zvezda
7
1
|
21.11.2021 11:00 | 7 : 1 |
|
21.11
13:00
Rusin
RadniÄki (S)
7
1
|
21.11.2021 13:00 | 7 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Borac 46
Polet
4
3
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Lipar
Bratstvo 2019
0
3
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
21.11
13:00
Petrovaradin
BaÄka 1923
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Tatra
Å ajkaÅ” 1908
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
JugoviÄ
FruŔkogorski partizan
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
ŽSK
OFK Futog
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
TSK
Dinamo
4
0
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
21.11
13:00
Stari TamiÅ”
BuduÄnost (A)
0
1
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Sloga (BNS)
Dolovo
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
13:00
HajduÄica
Dolina
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Potporanj
Crvena zvezda
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Jugoslavija
Vulturul
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
21.11
13:00
Sremac (V)
Napredak
3
2
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Sremac (DeÄ)
Sloga
5
1
|
21.11.2021 13:00 | 5 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Hajduk
RadniÄki
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Jadran
FruŔkogorac
2
4
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 4 | |||||||
21.11
13:00
Borac (K)
Partizan
1
5
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.11
13:00
Ljukovo
GFK Sloven
0
4
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 4 |
|
21.11
13:00
BaÄka
OFK Vrbas
0
3
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 3 | |||||||
21.11
13:00
ObiliÄ (Z)
BuduÄnost
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Sutjeska
AFK
0
1
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
21.11
13:00
SASK
BaÄinac
1
3
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
ŽelezniÄar Kusadak
Osipaonica
5
0
|
21.11.2021 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Jedinstvo
Sloga
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Mladi radnik 1940
GlavaÅ”
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Polet
Jasenica 2017
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
21.11
13:00
Jasenica
Mladi rudar 1954
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Omladinac (D.R.)
Prvi srpski ustanak
0
1
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Banja 1957
Trnava
0
1
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Marjan
ŽSK
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Sloga (M)
Lokomotiva
0
4
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.11
13:00
VinÄa
BSK
4
2
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Plaskovac
Badnjevac
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
21.11
13:00
Blizna
Polet
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
11:00
MiloŔevo
Polom
4
0
|
21.11.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
RadniÄki (K)
KljuÄ
4
2
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.11
11:00
Mala Vrbica
Brestovac
4
2
|
21.11.2021 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Urovica
Nemetali
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
21.11
13:00
Borac
Palilula
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Moravac
Rad
5
1
|
21.11.2021 13:00 | 5 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Toplica
Jastrebac
2
0
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
21.11
13:00
BaliÄevac
Pobeda
3
1
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Naisus 1977
RadniÄki 1924
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
13:00
RadniÄki 1947
Polet
4
2
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 2 |
21.11
13:30
OsniÄ
FSU Kraljevica
1
5
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
21.11
13:30
RadniÄki 1946
OFK Rtanj
3
0
|
21.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Velika Jasikova
Rudar (P)
0
3
|
21.11.2021 13:30 | 0 : 3 | |||||||
21.11
13:30
Sloga
GraniÄar
1
1
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
Å ljivar
Midžor
0
5
|
21.11.2021 13:30 | 0 : 5 |
|
21.11
13:00
Vinogradar
BoŔnjane
2
2
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 2 | |||||||
21.11
13:00
FUD
Kupci
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Jastrebac (VÅ )
MaÄkovac
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
13. April
Parunovac
3
7
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 7 |
|
||||||
21.11
13:00
SebeÄevac
Mladost (T)
2
0
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Sloga (Ä)
Rubin
3
1
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
21.11
13:00
ŽFK Banat
Vojvodina (NM)
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
ŽAK
Rusanda
4
1
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Banat
Napredak
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Borac
Mladost (L)
4
1
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
21.11
13:00
Javor
BuduÄnost (Ä)
2
3
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Juhor (G)
BuduÄnost (M)
9
4
|
21.11.2021 13:00 | 9 : 4 | |||||||
21.11
13:00
Dragocvet
Partizan (M)
1
3
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Sloga
Mladost
2
0
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Morava
Moravac 2015
2
2
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
OFK Juhor 2016
Rudar (SR)
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
GFK Tabane
Rudar (St)
3
2
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Napredak
Mladi Borac
4
1
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
21.11
13:00
Sloga (L)
Borac (K)
0
3
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 3 | |||||||
21.11
13:00
Rudar (Kr)
Zvižd
1
3
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
21.11
13:00
KrilaÅ”
Mladost (R)
4
1
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Borac (Ž)
ŽelezniÄar
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
21.11
13:00
Pobeda 1926
Mladost (P)
4
0
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Kutlovo
Srbija
0
1
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Zastava
MarÅ”iÄ
6
1
|
21.11.2021 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Slavija
Kolonija
5
1
|
21.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
KoŔutnjak
Sloga (D)
3
1
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
21.11
13:00
ZSK
Dimitrije TucoviÄ
2
4
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
21.11
13:00
Mladost (D)
Toplica
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
11:00
KaÄer
TrliÄ
7
1
|
21.11.2021 11:00 | 7 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Banjani
OFK BrÄanac
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
11:00
Proleter
Iskra
0
3
|
21.11.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
OFK OseÄina
Žabari
2
0
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
21.11
13:00
Morava
Mladost
0
0
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Palilulac
Vulkan 1963
4
0
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Äegar 1946
RadniÄki 1936
3
3
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Sloboda
Planinac 1933
6
0
|
21.11.2021 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Stevan NeŔticki
RadniÄki 2020
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Crvena zastava
Proleter
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
21.11
13:30
Morava
VoÄar
2
1
|
21.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
Prilike
GoruŔica
2
2
|
21.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
21.11
13:30
Orlovac 1932
Mladost
1
2
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 2 | |||||||
21.11
13:30
Å umadija
Napredak
2
2
|
21.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.11
13:30
Jedinstvo (GG)
Ozrem
0
1
|
21.11.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
Zadrugar
Donja Vrbava
3
0
|
21.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
21.11
11:00
Proleter
Tavnik
2
0
|
21.11.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
KoŔtampolje
Zvezda
5
0
|
21.11.2021 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Ibar
OFK Progorelica
3
1
|
21.11.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
BuduÄnost
Ribnica
2
2
|
21.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.11
13:30
Jedinstvo 2017
Radnik
6
2
|
21.11.2021 13:30 | 6 : 2 |
|
||||||
21.11
13:30
Napredak
OFK Ras
1
0
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Mataruge
Mladost (V)
0
3
|
21.11.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
21.11
13:00
Jedinstvo (MZ)
Rudar
3
1
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Sloga
Hajduk Stanko
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Jedinstvo (Å )
Cer
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:00
RadniÄki (Kl)
Drina
0
1
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
21.11
11:00
Vidojevica
GuÄevo 1929
1
0
|
21.11.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Milan OrliÄ
KaraÄorÄe
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
21.11
13:00
RadniÄki (Ko)
Majur
4
0
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Podrinje
Lipolist
5
0
|
21.11.2021 13:00 | 5 : 0 |
21.11
13:00
Plavi Tok
Polet
1
3
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Omladinac
Ježevica
0
0
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
21.11
13:00
SeÄica
AvijatiÄar Vranjani
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
OFK Kotroman
Bakionica
1
4
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 4 |
21.11
13:00
Rampa
ViŔesava
3
1
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
21.11
11:00
Äajetina
Tara
3
2
|
21.11.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
PeruÄac
Prvi partizan
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Lazarica
Crnokosa
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
21.11
13:00
RadniÄki 2021
Lugina
0
7
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 7 | |||||||
21.11
13:00
Pavlovac
Äelik
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Vihor
Levosoje
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
21.11
Akademija 10
DobriÄ
0
2
|
21.11.2021 | 0 : 2 | |||||||
21.11
Jug Bogdan
Spartak
6
0
|
21.11.2021 | 6 : 0 | |||||||
21.11
Kosovac
Jastrebac
0
1
|
21.11.2021 | 0 : 1 | |||||||
21.11
OFK Kosanica
Borac
5
1
|
21.11.2021 | 5 : 1 |
21.11
10:00
DraÄiÄ 2018
Mali korak
0
2
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
11:00
PopadiÄ
Milenko PavloviÄ
3
0
|
21.11.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
Rakac Stave
Jadar 2013
4
0
|
21.11.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
KoteŔica
Stari drugari
0
1
|
21.11.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Kolubara 2
OFK Povlen
3
2
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.11
10:00
TeŔnjar
Polet
1
1
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
21.11
13:00
Borac
Omladinac
3
1
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Velika Drenova
Jezero 2017
3
1
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Stari Trstenik
Ribnik
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
11:00
Garevina
Donji Kopaonik
1
1
|
21.11.2021 11:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Mladost
14. Oktobar
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
21.11
13:00
Å arbane
OFK Paljuvi
0
3
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 3 | |||||||
21.11
13:00
Tvrdojevac
ÄuÄuge
2
2
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Ratkovac
JoŔeva
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Sovljak
Crvena Jabuka
0
0
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Jedinstvo (M)
Mladost (V)
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
NepriÄava
Pepeljevac
0
3
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 3 | |||||||
21.11
13:00
Polet (T)
Polet (DL)
0
3
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Pambukovica
Omladinac (K)
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
21.11
13:00
Jelav
Luk
2
3
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Prva Iskra
Antimon
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Studenac
TE GuÄevo
3
2
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Mladost (DB)
Sloga
6
3
|
21.11.2021 13:00 | 6 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
7. Juli
Jadar 1961
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
21.11
13:00
OFK Batinac
Beljanica
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
21.11
13:00
VinoraÄa
GFK StreliŔte
2
2
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 2 | |||||||
21.11
13:00
Trnava
Mladost (G)
0
0
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Mladost (T)
Mladost (D)
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Vinogradar
Morava
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
21.11
13:00
Mladi borac
BuduÄnost (Z)
2
0
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Napredak
Gorki
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Omladinac
PetlovaÄa
4
2
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Torpedo
DuŔko
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Sloga
BuduÄnost (PD)
5
2
|
21.11.2021 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Stojan Lazarac
Sloboda
3
2
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
21.11
11:00
Mineral 2015
Gruža
4
0
|
21.11.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Omladinac
Jedinstvo (G)
0
1
|
21.11.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
Apolon 2018
Borac
3
6
|
21.11.2021 13:30 | 3 : 6 |
|
||||||
21.11
11:00
Studen Vitez
Granit
1
2
|
21.11.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
11:00
MiloÄajac
Jedinstvo (D)
7
0
|
21.11.2021 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Kraljevo Hajduk
PopoviÄi Vrnjci
5
1
|
21.11.2021 13:30 | 5 : 1 |
|
21.11
13:00
Sloga (M)
VlaÅ”iÄ
1
5
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.11
13:00
PriÄinoviÄ
DumaÄa
5
1
|
21.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Dobrava Žabar 2020
OFK Letnjikovac 1983
2
0
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
TreŔnjevka
Jevremovac
0
1
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Dobrava
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Å ipurske livade
Sloga (K)
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Mrovska
Mladost (PP)
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
21.11
13:30
Lugovi
Planinac
5
2
|
21.11.2021 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
21.11
13:30
Malba
Remont
2
3
|
21.11.2021 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
13:30
BuduÄnost
Gavrilo Princip
5
0
|
21.11.2021 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
Prijatelji
GauÄosi
|
21.11.2021 11:00 |
|
|||||||
21.11
13:30
Vujan
Morava
1
3
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 3 | |||||||
21.11
13:30
Gladijator
ÄaÄak 94
2
5
|
21.11.2021 13:30 | 2 : 5 |
|
21.11
13:00
Napredak 1934
Dizel
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
BSK 1931
Stig 1955
4
0
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Beli Orao
Napredak (B)
2
0
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Batovac
BariÄ
4
0
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
LjubiÄevo
Mlava (B)
0
3
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
21.11
13:00
Jedinstvo (S)
Soko
4
1
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Rade MiloÅ”eviÄ
Integral
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Napredak (S)
Zadrugar 1947
0
0
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Sloga 1945
Manastirica
5
2
|
21.11.2021 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.11
13:00
Pobeda 1953
TrgovaÄki
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
21.11
10:00
Crvena zvezda
Rutevac
2
1
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Borac
Å kriljac
1
3
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
21.11
10:00
Napredak 2012
Sloga
0
1
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 1 |
21.11
13:00
Naupare
Padež
3
1
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Bukovica
Zmajevac
3
3
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Borac
Modrica
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Mudrakovac
Polet
2
3
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
11:00
Dedina
Žabare
3
0
|
21.11.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
Konjuh
Rasina
5
1
|
21.11.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
21.11
13:00
Borac
ObiliÄ
4
1
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Moskva
Sloga
1
0
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
OFK Hajduk
Vinogradar
1
3
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Susek
Äenej
7
0
|
21.11.2021 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
OFK Sirig
MiletiÄ
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Hajduk (Ä)
BaÄka
0
3
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Titel
Hajduk (G)
1
2
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
21.11
13:00
Ram
Borac 2016
1
4
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 4 | |||||||
21.11
13:00
Mirko TomiÄ
Dunavac 1929
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Sloga TOP
BaŔtovan 2015
4
0
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Pek
Mladost 1970
2
3
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
13:00
Polet
RadniÄki
4
1
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
21.11
10:00
Vukovac 98
Bliznak-MedveÄica
2
1
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Mlava (R)
Sloga (J)
1
2
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
21.11
10:00
Junkovac
Gornja Trnava 1938
2
0
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
BuduÄnost (B)
BuduÄnost MI
1
1
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
21.11
10:00
Varna
Roma - Odžino selo
0
4
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.11
10:00
Napredak
Proleter
4
1
|
21.11.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
21.11
10:00
MiŔar
Mladost Slatina
4
0
|
21.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
ZablaÄe
Galeb
1
5
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.11
10:00
Borac BTG
Rankovac
3
0
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
10:00
Sava
BojiÄ
4
0
|
21.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
Rudar
Korman
0
2
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.11
10:00
Jedinstvo
Mladost Svileuva
3
0
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 0 |
21.11
10:00
Stolice
Jadar
4
0
|
21.11.2021 10:00 | 4 : 0 | |||||||
21.11
10:00
Sloga
KrajiŔnici
3
1
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Granit
Mladost (B)
2
4
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
21.11
10:00
GradiliŔte
Jadar 07
0
1
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
14. Oktobar
Borac
4
0
|
21.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
21.11
13:00
PosuŔje
Leotar
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
15:00
Borac
Rudar Prijedor
1
0
|
21.11.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
15:00
ŽeljezniÄar
Radnik
2
0
|
21.11.2021 15:00 | 2 : 0 |
21.11
13:00
Omarska
Sloga
0
1
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
21.11
13:30
TOÅ K
Tomislav
3
1
|
21.11.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
GOÅ K
Simm Bau
2
0
|
21.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
21.11
13:00
Bokelj
Mladost
1
1
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Cetinje
Arsenal
0
1
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Berane
Kom
1
0
|
21.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
21.11
13:30
Orjen
Hajduk
1
2
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
14:00
Otrant Olympic
Sloga (R)
3
0
|
21.11.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
14:00
Budva
Sloga (SB)
10
0
|
21.11.2021 14:00 | 10 : 0 |
|
21.11
13:30
Polet Stars
Adria
7
0
|
21.11.2021 13:30 | 7 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
OFK NikÅ”iÄ
Karioke
4
0
|
21.11.2021 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Drezga
Ilarion 2
2
0
|
21.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Crvena stijena
Zora
4
0
|
21.11.2021 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Ribnica
Zabjelo
0
5
|
21.11.2021 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
21.11
13:30
Olympico
Internacional
1
5
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 5 |
|
21.11
15:00
Manchester City
Everton
3
0
|
21.11.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
17:30
Tottenham Hotspur
Leeds United
2
1
|
21.11.2021 17:30 | 2 : 1 |
21.11
13:00
Derby County
AFC Bournemouth
3
2
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
21.11
14:00
Getafe
Cadiz
4
0
|
21.11.2021 14:00 | 4 : 0 | |||||||
21.11
16:15
Granada
Real Madrid
1
4
|
21.11.2021 16:15 | 1 : 4 | |||||||
21.11
21:00
Real Sociedad
Valencia
0
0
|
21.11.2021 21:00 | 0 : 0 | |||||||
21.11
18:30
Elche
Real Betis
0
3
|
21.11.2021 18:30 | 0 : 3 |
21.11
15:30
Freiburg
Eintracht
0
2
|
21.11.2021 15:30 | 0 : 2 | |||||||
21.11
17:30
Mainz 05
Kƶln
1
1
|
21.11.2021 17:30 | 1 : 1 |
21.11
15:00
Bologna
Venezia
0
1
|
21.11.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
21.11
20:45
Genoa
Roma
0
2
|
21.11.2021 20:45 | 0 : 2 | |||||||
21.11
18:00
Inter
Napoli
3
2
|
21.11.2021 18:00 | 3 : 2 | |||||||
21.11
15:00
Salernitana
Sampdoria
0
2
|
21.11.2021 15:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
12:30
Sassuolo
Cagliari
2
2
|
21.11.2021 12:30 | 2 : 2 |
21.11
15:00
Angers
Lorient
1
0
|
21.11.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
21.11
13:00
Brest
Lens
4
0
|
21.11.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
21.11
17:00
Clermont
Nice
1
2
|
21.11.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
21.11
15:00
Metz
Bordeaux
3
3
|
21.11.2021 15:00 | 3 : 3 | |||||||
21.11
15:00
Strasbourg
Reims
1
1
|
21.11.2021 15:00 | 1 : 1 | |||||||
21.11
15:00
Troyes
Saint-Ćtienne
0
1
|
21.11.2021 15:00 | 0 : 1 |
21.11
13:00
Vojvodina
Sloga
0
2
|
21.11.2021 13:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
14:00
ŽFU Zvezda B 2018
Spartak
0
6
|
21.11.2021 14:00 | 0 : 6 |
21.11
13:30
Zlatibor
Sunrise Å abac
3
1
|
21.11.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
13:30
RadniÄki (V)
Mladost (L)
3
0
|
21.11.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
21.11
13:30
Jedinstvo
Mladi radnik 1926
0
0
|
21.11.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
21.11
13:30
Loznica
GFK Sloboda
5
2
|
21.11.2021 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
21.11
13:30
Metalac (GM)
Novi Pazar
1
2
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
13:30
Sloga (P)
Borac 1926
0
0
|
21.11.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.11
13:30
Javor
Sloga (K)
1
0
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
21.11
OFK RadniÄki
Kopernikus ŽeležniÄar
1
0
|
21.11.2021 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
RadniÄki (N)
Dinamo
5
0
|
21.11.2021 | 5 : 0 |
|
||||||
21.11
Radnik
GFK DuboÄica
3
2
|
21.11.2021 | 3 : 2 |
|
21.11
10:30
Mladost (NS)
Kabel
0
1
|
21.11.2021 10:30 | 0 : 1 |
|
21.11
10:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (Å )
2
0
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (SM)
0
1
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Petar PuaÄa
Petrika
1
4
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 4 | |||||||
21.11
10:00
InÄija
Dinamo 1945
2
4
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
21.11
10:00
RadniÄki (Zr)
GFK Sloven
2
1
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Omladinac
OFK VrŔac
3
1
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
21.11
10:00
OFK Žarkovo
SinÄeliÄ
1
1
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
BASK
Bežanija
3
0
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
11:00
011
Studentski Grad
2
2
|
21.11.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
21.11
10:00
Borac 1932
Å umadija (A)
1
15
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 15 |
|
||||||
21.11
10:00
Sloga (B)
Mladi radnik (R)
|
21.11.2021 10:00 | : | |||||||
21.11
12:30
Smederevo 1924
SuŔica
1
4
|
21.11.2021 12:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.11
11:00
KoriÄani
OFK AranÄelovac 1979
1
2
|
21.11.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
21.11
12:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Takovo
2
2
|
21.11.2021 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.11
10:00
BuduÄnost (A)
Novi Pazar
1
3
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.11
10:00
KaraÄorÄe
OFK Senjak
5
6
|
21.11.2021 10:00 | 5 : 6 |
21.11
12:00
Voždovac
Brodarac
0
2
|
21.11.2021 12:00 | 0 : 2 | |||||||
21.11
11:00
Vojvodina
Rad
0
1
|
21.11.2021 11:00 | 0 : 1 | |||||||
21.11
11:00
Spartak ŽK
Zemun
2
1
|
21.11.2021 11:00 | 2 : 1 | |||||||
21.11
13:30
MaÄva
IMT
2
2
|
21.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
21.11
09:00
IMT
Brodarac
0
1
|
21.11.2021 09:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
11:00
Partizan
OFK Beograd
5
1
|
21.11.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.11
11:00
OLE
Voždovac
5
2
|
21.11.2021 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.11
10:00
SinÄeliÄ
Zemun
2
3
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.11
10:00
Lokomotiva
RFK GrafiÄar
1
4
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 4 |
21.11
11:00
Apolon 4
Å umadija 1903
3
0
|
21.11.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
MaÄva
Sunrise Å abac
0
0
|
21.11.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
RadniÄki (V)
RadniÄki 1923
2
2
|
21.11.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.11
11:00
Jedinstvo
Apolon 2018
0
0
|
21.11.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
Loznica
GFK Sloboda
0
1
|
21.11.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
11:00
Metalac (GM)
Novi Pazar
0
3
|
21.11.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.11
11:00
Savacijum
Borac 1926
0
0
|
21.11.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.11
11:00
Javor
Sloga (K)
1
1
|
21.11.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
21.11
Timok 1919
TimoÄanin
3
0
|
21.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
Mineralac
GFK DuboÄica
5
1
|
21.11.2021 | 5 : 1 |
|
21.11
10:00
Proleter 2006
Podrinje
3
1
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
12:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (SM)
1
1
|
21.11.2021 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
12:00
Petar PuaÄa
Petrika
0
5
|
21.11.2021 12:00 | 0 : 5 |
|
||||||
21.11
12:00
InÄija
Dinamo 1945
7
0
|
21.11.2021 12:00 | 7 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
RadniÄki (Zr)
ODR
3
1
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
12:00
Omladinac
OFK VrŔac
0
2
|
21.11.2021 12:00 | 0 : 2 |
|
21.11
11:00
Internacional
Kolubara
0
3
|
21.11.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.11
12:00
IMT
OFK Beograd
1
2
|
21.11.2021 12:00 | 1 : 2 |
|
21.11
10:00
Kiker
Bane 1931
2
2
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
21.11
11:00
MaÄva 1929
Strmovo 1986
7
0
|
21.11.2021 11:00 | 7 : 0 |
|
21.11
Sutjeska
Jedinstvo
1
1
|
21.11.2021 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
Kabel
Mladost GAT
5
3
|
21.11.2021 | 5 : 3 |
|
21.11
13:00
Vojvodina
Rad
9
1
|
21.11.2021 13:00 | 9 : 1 | |||||||
21.11
13:00
Spartak ŽK
Zemun
3
0
|
21.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
11:00
RFK GrafiÄar
Crvena zvezda
1
3
|
21.11.2021 11:00 | 1 : 3 |
21.11
09:00
011
OFK Beograd
1
2
|
21.11.2021 09:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
10:00
Brodarac
Teleoptik
1
1
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.11
13:00
Rad
Voždovac
2
1
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
14:00
OLE
Crvena zvezda
0
6
|
21.11.2021 14:00 | 0 : 6 |
|
||||||
21.11
12:00
Lokomotiva
RFK GrafiÄar
2
4
|
21.11.2021 12:00 | 2 : 4 |
|
||||||
21.11
13:30
Partizan
ÄukariÄki
1
2
|
21.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
21.11
15:00
Zemun 2
Å umadinac
16
0
|
21.11.2021 15:00 | 16 : 0 |
|
21.11
10:00
Apolon 4
Å umadija 1903
3
0
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
Sloga (K)
AF AS Novi Pazar
3
0
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
13:00
Rudar (KM)
Kiker
2
2
|
21.11.2021 13:00 | 2 : 2 | |||||||
21.11
10:00
RadniÄki 1923
Apolon 2018
5
0
|
21.11.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
Sport Klub 99
Kosmet
2
1
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 1 | |||||||
21.11
10:00
Bane 1931
Novi Pazar
2
1
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Pazar Juniors
SuŔica
5
1
|
21.11.2021 10:00 | 5 : 1 |
21.11
10:00
Sloga (BB)
Polimlje
2
4
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
21.11
10:00
Ares 2015
GauÄosi
3
2
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.11
10:00
Borac 1926
Zlatibor
3
1
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
3
0
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
Mladost (L)
Sloboda (Ä)
3
2
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.11
10:00
Spartak 1976
Takovo
0
1
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Javor Matis
GFK Sloboda
0
2
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
21.11
Trayal Knez Lazar
GFK Jagodina
1
0
|
21.11.2021 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
OFK RadniÄki
Duel Juniors
1
2
|
21.11.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
Å ampion 2014
Vlasina
3
0
|
21.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
Kopernikus ŽelezniÄar
RadniÄki (N)
0
6
|
21.11.2021 | 0 : 6 |
|
21.11
09:00
Spartak ŽK
CFK
2
3
|
21.11.2021 09:00 | 2 : 3 | |||||||
21.11
10:00
Hajduk 1912
Kabel
0
5
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
21.11
09:30
OFK Kikinda 1909
Arena Su
3
0
|
21.11.2021 09:30 | 3 : 0 |
|
21.11
14:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (SM)
1
0
|
21.11.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.11
10:15
Jedinstvo (SP)
OFK VrŔac
0
1
|
21.11.2021 10:15 | 0 : 1 |
|
21.11
10:00
RadniÄki (NB)
Voždovac
2
1
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Zemun
Rad
2
2
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.11
14:00
OFK Beograd
RFK GrafiÄar
1
4
|
21.11.2021 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.11
09:00
Teleoptik
011
2
1
|
21.11.2021 09:00 | 2 : 1 |
|
21.11
09:00
MaÄva 1929
RaÄevac
0
5
|
21.11.2021 09:00 | 0 : 5 |
|
||||||
21.11
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Jedinstvo (Ub)
1
2
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
10:00
Omladinac 2014
MaÄva (Å )
4
5
|
21.11.2021 10:00 | 4 : 5 |
|
21.11
10:00
Plana
Jasenica 2017
2
0
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
OPK Rudar 1933
VGSK
3
1
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Sloga 33
AF ÄokiÄ
2
2
|
21.11.2021 10:00 | 2 : 2 | |||||||
21.11
10:00
Smederevo 1924
Å umadija
3
0
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
PetliÄ SD 2006
Mladi radnik 1926
6
3
|
21.11.2021 10:00 | 6 : 3 |
|
||||||
21.11
10:00
Cepelin 026
Soko 2015
11
1
|
21.11.2021 10:00 | 11 : 1 |
|
||||||
21.11
10:00
Zvižd
AF Duljaj
1
4
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.11
10:00
ŽelezniÄar
RSK
0
6
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 6 |
|
21.11
00:00
Kolubara
Crvena zvezda
1
4
|
21.11.2021 00:00 | 1 : 4 |
|
21.11
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 014
Omladinac
0
6
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
21.11
10:00
Zadrugar
OFK Divci
4
0
|
21.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.11
10:00
OFK Senjak
RadniÄki (V)
3
0
|
21.11.2021 10:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
10:00
OFK OseÄina
POFK ŽelezniÄar
1
2
|
21.11.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.11
10:00
TeŔnjar Stari Grad
Pambukovica
4
2
|
21.11.2021 10:00 | 4 : 2 | |||||||
21.11
10:00
Vojvode
Jedinstvo (Ub)
0
4
|
21.11.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
21.11
12:00
OFK ParaÄin
Morava 1918
0
1
|
21.11.2021 12:00 | 0 : 1 |
|
21.11
10:30
Savinac 1933
Zlatibor
0
3
|
21.11.2021 10:30 | 0 : 3 |
|
21.11
17:00
Mornar Barsko zlato
Split
81
65
|
21.11.2021 17:00 | 81 : 65 | |||||||
21.11
12:00
Mega Mozzart
Cedevita Olimpija
104
75
|
21.11.2021 12:00 | 104 : 75 |
21.11
18:00
OKK Novi Pazar
Metalac
92
88
|
21.11.2021 18:00 | 92 : 88 | |||||||
21.11
13:00
Mladost MaxBet
Dunav
81
93
|
21.11.2021 13:00 | 81 : 93 |
21.11
14:30
MileŔevac
Student BB
82
65
|
21.11.2021 14:30 | 82 : 65 |
21.11
16:30
OKK Junior
OKK Vlasotince
78
68
|
21.11.2021 16:30 | 78 : 68 |
21.11
16:30
ŽelezniÄar
Srem
82
73
|
21.11.2021 16:30 | 82 : 73 |
21.11
17:20
Cerak
SurÄin
72
95
|
21.11.2021 17:20 | 72 : 95 |
21.11
17:00
Å abac
ŽelezniÄar
90
91
|
21.11.2021 17:00 | 90 : 91 |
21.11
16:30
Sloga
Mladost
61
101
|
21.11.2021 16:30 | 61 : 101 |
21.11
16:30
Spartak
I Came To Play
83
89
|
21.11.2021 16:30 | 83 : 89 | |||||||
21.11
17:00
BagljaÅ”
Futog 1276
84
88
|
21.11.2021 17:00 | 84 : 88 |
21.11
17:30
Jadran
Jedinstvo
|
21.11.2021 17:30 | : |
21.11
18:00
Hisar
Bin
66
83
|
21.11.2021 18:00 | 66 : 83 | |||||||
21.11
17:00
OKK Sokobanja
Pusta Reka
89
78
|
21.11.2021 17:00 | 89 : 78 |
21.11
17:00
Sloga (PM)
Sloga (B)
61
90
|
21.11.2021 17:00 | 61 : 90 |
21.11
15:00
MKA 2017
Javor
52
62
|
21.11.2021 15:00 | 52 : 62 |
21.11
20:00
Hajduk Veljko
Bagdala
65
69
|
21.11.2021 20:00 | 65 : 69 | |||||||
21.11
14:00
Svrljig
ParaÄin
45
73
|
21.11.2021 14:00 | 45 : 73 | |||||||
21.11
14:00
Hisar
Trstenik
62
43
|
21.11.2021 14:00 | 62 : 43 | |||||||
21.11
13:30
Palanka 2021
Smederevo
41
50
|
21.11.2021 13:30 | 41 : 50 |
21.11
13:30
Vojvodina 021- 2
Äelarevo
116
31
|
21.11.2021 13:30 | 116 : 31 | |||||||
21.11
12:20
Mondo Basket
SO ŽKK
71
44
|
21.11.2021 12:20 | 71 : 44 |
21.11
15:00
Proleter 023
Radivoj KoraÄ
57
76
|
21.11.2021 15:00 | 57 : 76 |
21.11
19:30
RadniÄki
Srbobran
95
70
|
21.11.2021 19:30 | 95 : 70 |
21.11
16:00
Dynamic VIP PAY
RadniÄki 1950
101
73
|
21.11.2021 16:00 | 101 : 73 | |||||||
21.11
17:00
Borac
Mega Mozzart
70
61
|
21.11.2021 17:00 | 70 : 61 | |||||||
21.11
15:30
Partizan NIS
Novi Pazar
88
72
|
21.11.2021 15:30 | 88 : 72 | |||||||
21.11
12:30
Konstantin
Actavis Academy
84
57
|
21.11.2021 12:30 | 84 : 57 | |||||||
21.11
14:00
Crvena zvezda mts
Sloboda
101
87
|
21.11.2021 14:00 | 101 : 87 |
21.11
16:30
Kraljevo
Sistem 2000
86
53
|
21.11.2021 16:30 | 86 : 53 | |||||||
21.11
15:30
Art Basket
Radivoj KoraÄ
64
55
|
21.11.2021 15:30 | 64 : 55 |
21.11
18:00
RadniÄki 2
Crvena zvezda 2
2
3
|
21.11.2021 18:00 | 2 : 3 | |||||||
21.11
16:30
Partizan 2
Mladi radnik 2
3
1
|
21.11.2021 16:30 | 3 : 1 |
21.11
17:30
Vest
Vojvodina 3
0
3
|
21.11.2021 17:30 | 0 : 3 |
21.11
19:00
Ribnica
Metalac Takovo
3
2
|
21.11.2021 19:00 | 3 : 2 |
21.11
19:00
Borac (P)
Klek SrbijaŔume
3
0
|
21.11.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
18:00
Mladenovac
DuboÄica
1
3
|
21.11.2021 18:00 | 1 : 3 |
21.11
17:00
Banat
Futog
0
3
|
21.11.2021 17:00 | 0 : 3 |
21.11
17:00
Volej Stars Junior
Sloboda S
0
3
|
21.11.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
21.11
17:00
Lotus
TehniÄar
3
0
|
21.11.2021 17:00 | 3 : 0 |
21.11
17:00
Srem 2
Kikinda 0230
3
0
|
21.11.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
21.11
12:00
Novi Sad 2
Mladost 1979
3
2
|
21.11.2021 12:00 | 3 : 2 |
21.11
12:30
ZajeÄar
Volejbor-Tim
3
0
|
21.11.2021 12:30 | 3 : 0 |
21.11
18:00
Volley stars
Proleter
0
3
|
21.11.2021 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.11
12:00
Klek SrbijaŔume 2
BagljaÅ” 023
3
1
|
21.11.2021 12:00 | 3 : 1 |
|
21.11
18:00
Ub
ŽelezniÄar
0
3
|
21.11.2021 18:00 | 0 : 3 |
21.11
15:45
Novi Sad
Jedinstvo
3
0
|
21.11.2021 15:45 | 3 : 0 |
21.11
17:30
Crvena zvezda
RadniÄki
28
29
|
21.11.2021 17:30 | 28 : 29 |
21.11
17:00
Jagodina
Vranje 1957
27
33
|
21.11.2021 17:00 | 27 : 33 | |||||||
21.11
16:00
TopliÄanin
Priboj
23
19
|
21.11.2021 16:00 | 23 : 19 |
21.11
19:00
InÄija
Morava
28
31
|
21.11.2021 19:00 | 28 : 31 |
21.11
18:00
Borsko jezero
Äerdap
23
25
|
21.11.2021 18:00 | 23 : 25 | |||||||
21.11
18:00
ZajeÄar 1949
Jedinstvo 1974
28
24
|
21.11.2021 18:00 | 28 : 24 |
21.11
18:00
Aleksinac
Rtanj
32
30
|
21.11.2021 18:00 | 32 : 30 | |||||||
21.11
18:00
Pirot
ŽitoraÄa
33
32
|
21.11.2021 18:00 | 33 : 32 |
21.11
13:00
Studentski grad
SU Lavovi
24
27
|
21.11.2021 13:00 | 24 : 27 |
|
21.11
20:00
Nova Pazova 1957
Dalmatinac
36
31
|
21.11.2021 20:00 | 36 : 31 | |||||||
21.11
12:00
GraniÄar
Ruma
27
22
|
21.11.2021 12:00 | 27 : 22 | |||||||
21.11
19:00
ŽSK 1955
PIK Prigrevica
32
29
|
21.11.2021 19:00 | 32 : 29 | |||||||
21.11
18:30
Metalac
BuduÄnost
43
25
|
21.11.2021 18:30 | 43 : 25 |
21.11
12:30
Ruma
Mokrin
37
26
|
21.11.2021 12:30 | 37 : 26 | |||||||
21.11
17:00
Krule
Jabuka
37
24
|
21.11.2021 17:00 | 37 : 24 |
21.11
18:30
KoŔutnjak
Sedmerac
27
7
|
21.11.2021 18:30 | 27 : 7 |
21.11
13:00
Naftagas
Trijumf
36
33
|
21.11.2021 13:00 | 36 : 33 | |||||||
21.11
17:30
Odžaci
BeoÄin 1959
25
22
|
21.11.2021 17:30 | 25 : 22 |
21.11
14:00
Proleter
AVK Triglav
14
8
|
21.11.2021 14:00 | 14 : 8 | |||||||
21.11
15:30
Zemun Bosal
Vojvodina
7
12
|
21.11.2021 15:30 | 7 : 12 | |||||||
21.11
10:00
Primorje EB
VA Cattaro
11
10
|
21.11.2021 10:00 | 11 : 10 | |||||||
21.11
11:50
KPK
Nais
12
12
|
21.11.2021 11:50 | 12 : 12 | |||||||
21.11
13:40
MedveÅ”Äak
Valis
9
18
|
21.11.2021 13:40 | 9 : 18 |
21.11
12:00
DorÄol
Singidunum
11
13
|
21.11.2021 12:00 | 11 : 13 |
21.11
10:30
TaÅ” 2000
Partizan
9
21
|
21.11.2021 10:30 | 9 : 21 | |||||||
21.11
17:45
Crvena zvezda
Vojvodina
12
15
|
21.11.2021 17:45 | 12 : 15 |
21.11
20:00
Senta
Spartak
14
19
|
21.11.2021 20:00 | 14 : 19 |
21.11
16:30
Zufo
Rosulja
2
3
|
21.11.2021 16:30 | 2 : 3 |
|
21.11
19:30
Konjarnik
Winter sport
4
0
|
21.11.2021 19:30 | 4 : 0 |
21.11
13:00
BRK Crvena Zvezda
Vojvodina
32
17
|
21.11.2021 13:00 | 32 : 17 | |||||||
21.11
12:00
Rad Mozzart
Partizan
17
23
|
21.11.2021 12:00 | 17 : 23 |
21.11
13:00
Torpedo Mlava
KruŔevac
44
28
|
21.11.2021 13:00 | 44 : 28 |
21.11
16:15
Crvena zvezda
Zagreb
12
3
|
21.11.2021 16:15 | 12 : 3 | |||||||
21.11
15:45
Mladost
Sisak
4
8
|
21.11.2021 15:45 | 4 : 8 |
21.11
00:00
Vukovi
Spartak
3
9
|
21.11.2021 00:00 | 3 : 9 |