11.11
18:00
Sloga
Stolice
1
3
|
11.11.2021 18:00 | 1 : 3 |
11.11
20:45
Irska
Portugalija
0
0
|
11.11.2021 20:45 | 0 : 0 | |||||||
11.11
18:00
Azerbejdžan
Luksemburg
1
3
|
11.11.2021 18:00 | 1 : 3 |
11.11
10:00
OFK BaÄka
RadniÄki 1912
2
0
|
11.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
11.11
10:30
Kolubara
BSK BorÄa
3
2
|
11.11.2021 10:30 | 3 : 2 |
|
11.11
13:00
Mladi radnik (R)
Å umadija (A)
|
11.11.2021 13:00 | : |
11.11
12:00
Prof. Bolesnikov
Tisa NjerÅ”
5
0
|
11.11.2021 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
11.11
12:00
OFK BaÄka
RadniÄki 1912
0
5
|
11.11.2021 12:00 | 0 : 5 |
11.11
12:00
TrepÄa
Bane 1931
1
1
|
11.11.2021 12:00 | 1 : 1 |
|
11.11
12:00
Dunav
GFK Sloven
0
5
|
11.11.2021 12:00 | 0 : 5 |
|
11.11
12:00
MaÄva 1929
MaÄva (Å )
1
3
|
11.11.2021 12:00 | 1 : 3 |
|
11.11
13:30
Polimlje
Zlatibor
0
3
|
11.11.2021 13:30 | 0 : 3 |
11.11
14:00
Brodarac
Zemun
1
1
|
11.11.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
11.11
13:00
Å umadinac
BSK BorÄa
0
9
|
11.11.2021 13:00 | 0 : 9 |
11.11
Timok 1919
RadniÄki (P)
0
1
|
11.11.2021 | 0 : 1 |
|
11.11
12:00
Spartak ŽK
OFK Kikinda 1909
1
0
|
11.11.2021 12:00 | 1 : 0 |
11.11
10:00
RadniÄki (SM)
Sporto 023
0
6
|
11.11.2021 10:00 | 0 : 6 |
|
11.11
10:00
MaÄva 1929
ŽelezniÄar
2
0
|
11.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
11.11
Filip FilipoviÄ
Real NiÅ”
3
3
|
11.11.2021 | 3 : 3 |
|
||||||
11.11
Äekmin
OFK BuduÄnost 2020
0
7
|
11.11.2021 | 0 : 7 |
|
11.11
11:00
Spartak ŽK '10
Tisa NjerÅ”
0
1
|
11.11.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
11.11
14:00
BuduÄnost
SinÄeliÄ
8
0
|
11.11.2021 14:00 | 8 : 0 |
|
11.11
10:00
Mladost
Tika taka 1
4
0
|
11.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
11.11
13:00
TimoÄanin
OFK Bratstvo
9
0
|
11.11.2021 13:00 | 9 : 0 |
|
11.11
11:00
Polimlje
Zlatibor
5
0
|
11.11.2021 11:00 | 5 : 0 |
|
11.11
14:30
Veterani 78
RepubliÄki organi
15
4
|
11.11.2021 14:30 | 15 : 4 |
|
11.11
20:00
Crvena zvezda
Asvel Villeurbanne
73
67
|
11.11.2021 20:00 | 73 : 67 | |||||||
11.11
21:00
Alba Berlin
Anadolu Efes
63
90
|
11.11.2021 21:00 | 63 : 90 | |||||||
11.11
22:00
Barcelona
Baskonia
93
67
|
11.11.2021 22:00 | 93 : 67 |
11.11
18:00
RogaŔka
Å iroki
80
88
|
11.11.2021 18:00 | 80 : 88 | |||||||
11.11
21:00
Helios Suns
Sutjeska
65
57
|
11.11.2021 21:00 | 65 : 57 | |||||||
11.11
15:00
Spars Realway
LovÄen 1947
87
59
|
11.11.2021 15:00 | 87 : 59 |
11.11
16:30
Vojvodina 021
Basket Kam
86
57
|
11.11.2021 16:30 | 86 : 57 |
11.11
13:15
Bagdala
Trstenik
60
41
|
11.11.2021 13:15 | 60 : 41 | |||||||
11.11
15:00
Svrljig
RadniÄki SPD 2
86
54
|
11.11.2021 15:00 | 86 : 54 |
11.11
19:30
Dunav Volley
BavaniŔte
3
1
|
11.11.2021 19:30 | 3 : 1 |
11.11
17:00
Mokra Gora
Partizan
25
29
|
11.11.2021 17:00 | 25 : 29 |
11.11
20:30
RadniÄki BG
Srem
34
26
|
11.11.2021 20:30 | 34 : 26 |
11.11
19:45
MedveÅ”Äak Mladi
Sisak
6
8
|
11.11.2021 19:45 | 6 : 8 |