19.06
17:30
PoreÄ
BSK
3
0
|
19.06.2021 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
19.06
17:30
RadniÄki
Krivelj
6
1
|
19.06.2021 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
19.06
17:30
Å arbanovac
KljuÄ
0
2
|
19.06.2021 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
19.06
17:30
Urovica
Mladost
10
2
|
19.06.2021 17:30 | 10 : 2 |
|
||||||
19.06
17:30
Rudna Glava
Blizna
4
0
|
19.06.2021 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
19.06
17:30
Nemetali
Brestovac
1
3
|
19.06.2021 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
19.06
17:30
Zlot
Polet
6
1
|
19.06.2021 17:30 | 6 : 1 |
|
19.06
17:30
Pepeljevac
Strmovo 1968
2
1
|
19.06.2021 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
19.06
17:30
OFK BrÄanac
Banjani
3
0
|
19.06.2021 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
19.06
17:30
TrliÄ
ZSK
4
5
|
19.06.2021 17:30 | 4 : 5 |
|
||||||
19.06
17:30
Pambukovica
Iskra
4
4
|
19.06.2021 17:30 | 4 : 4 |
|
||||||
19.06
17:30
Tvrdojevac
Radnik (Ub)
0
0
|
19.06.2021 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
19.06
17:30
Kolubara 2
Joks Junajted
5
4
|
19.06.2021 17:30 | 5 : 4 |
|
||||||
19.06
17:30
OFK JabuÄje
OFK OseÄina
5
2
|
19.06.2021 17:30 | 5 : 2 |
|
19.06
18:00
Mlada krila
Lazac
4
3
|
19.06.2021 18:00 | 4 : 3 |
|
||||||
19.06
18:00
Zvezda
Stubal
2
0
|
19.06.2021 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.06
18:00
Mladost 1925
BogutovaÄka Banja
0
1
|
19.06.2021 18:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.06
18:00
Borac (V)
Jedinstvo (G)
2
1
|
19.06.2021 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.06
18:00
BraÄa VukoviÄ
Mladost 1981
4
2
|
19.06.2021 18:00 | 4 : 2 |
|
||||||
19.06
18:00
Borac (A)
Sloga Obrva
2
2
|
19.06.2021 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.06
18:00
MiloÄajac
Progorelica
2
1
|
19.06.2021 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.06
18:00
Mineral 2015
Jedinstvo (D)
1
3
|
19.06.2021 18:00 | 1 : 3 |
|
19.06
18:00
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
0
3
|
19.06.2021 18:00 | 0 : 3 | |||||||
19.06
18:00
Jedinstvo (ZA)
Borac
5
2
|
19.06.2021 18:00 | 5 : 2 |
|
||||||
19.06
18:00
Studenac
TE GuÄevo
3
0
|
19.06.2021 18:00 | 3 : 0 | |||||||
19.06
18:00
Hajduk
Mladost
3
1
|
19.06.2021 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.06
18:00
Prva Iskra
7. Juli
5
1
|
19.06.2021 18:00 | 5 : 1 |
|
||||||
19.06
18:00
Jadar 1961
Jelav
6
1
|
19.06.2021 18:00 | 6 : 1 |
|
19.06
18:00
Mladost
Milicionar
2
6
|
19.06.2021 18:00 | 2 : 6 |
|
||||||
19.06
18:00
Sunrise Å abac
Partizan
3
0
|
19.06.2021 18:00 | 3 : 0 | |||||||
19.06
18:00
Sloboda
BuduÄnost (ZM)
3
0
|
19.06.2021 18:00 | 3 : 0 | |||||||
19.06
18:00
Gorki
BuduÄnost (DO)
2
0
|
19.06.2021 18:00 | 2 : 0 | |||||||
19.06
18:00
Zadrugar Milkivit
Torpedo 1924
2
5
|
19.06.2021 18:00 | 2 : 5 |
|
||||||
19.06
18:00
PetlovaÄa
Omladinac 2013 (SL)
1
4
|
19.06.2021 18:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.06
18:00
Napredak
Lipolist
0
3
|
19.06.2021 18:00 | 0 : 3 |
19.06
18:00
Milakovac 2018
Morava
1
2
|
19.06.2021 18:00 | 1 : 2 |
|
19.06
17:30
Vrelo 1971
Bliznak-MedveÄica
0
1
|
19.06.2021 17:30 | 0 : 1 | |||||||
19.06
17:30
Laznica
Zvezda
4
1
|
19.06.2021 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
19.06
17:30
Mladost (K)
Vukovac 98
2
1
|
19.06.2021 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
19.06
17:30
SeliŔte
Best Sige
2
1
|
19.06.2021 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
19.06
17:30
Mlava (R)
Osanica
0
2
|
19.06.2021 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
19.06
17:30
Homoljac
BuduÄnost (M)
3
0
|
19.06.2021 17:30 | 3 : 0 |
|
19.06
21:00
Å panija
Poljska
1
1
|
19.06.2021 21:00 | 1 : 1 |
|
19.06
15:00
MaÄarska
Francuska
1
1
|
19.06.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.06
18:00
Portugalija
NemaÄka
2
4
|
19.06.2021 18:00 | 2 : 4 |
|
19.06
17:30
TSK
Donji Srem 2015
1
3
|
19.06.2021 17:30 | 1 : 3 |
19.06
10:30
Apolon II
Vodojaža
|
19.06.2021 10:30 |
|
|||||||
19.06
09:30
Morava (VP)
Karadjordje (T)
|
19.06.2021 09:30 |
|
19.06
13:00
Plana
Jedinstvo
4
2
|
19.06.2021 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
19.06
12:00
Požarevac
Å ampion
0
1
|
19.06.2021 12:00 | 0 : 1 |
|
19.06
10:00
OFK Ras
Pazar Juniors '01
|
19.06.2021 10:00 |
|
|||||||
19.06
10:00
Sport Club 99
Kosmet
|
19.06.2021 10:00 |
|
|||||||
19.06
10:00
AF AS Novi Pazar
Tutin
|
19.06.2021 10:00 |
|
|||||||
19.06
10:00
JoŔanica
Pazar Juniors B
|
19.06.2021 10:00 |
|
|||||||
19.06
10:00
OFK National
Bane 1931 - 2
|
19.06.2021 10:00 |
|
19.06
15:00
Wild Boars Kragujevac
Banat Bulls
34
40
|
19.06.2021 15:00 | 34 : 40 |
|