23.11
13:00
Polet
Loznica
0
1
|
23.11.2014 13:00 | Polet | 0 : 1 | Loznica | |||||
23.11
13:00
Karađorđe
Šumadija 1903
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
23.11
13:00
Pobeda
Šumadija
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Pobeda | 1 : 0 | Šumadija |
23.11
13:00
Dinamo
Radan
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Dinamo | 1 : 0 | Radan | |||||
23.11
13:00
Sinđelić
Car Konstantin
0
1
|
23.11.2014 13:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Car Konstantin | |||||
23.11
13:00
Hajduk Veljko
Kopaonik
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | Kopaonik |
23.11
13:00
Dunav
Radnički (SM)
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Dunav | 1 : 0 | Radnički (SM) |
23.11
13:00
BASK
Brodarac 1947
0
0
|
23.11.2014 13:00 | BASK | 0 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
23.11
13:00
Radnički (O)
Železnik Lasta
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | Železnik Lasta | |||||
23.11
13:00
Budućnost
Dorćol
0
1
|
23.11.2014 13:00 | Budućnost | 0 : 1 | Dorćol | |||||
23.11
13:00
Turbina
IM Rakovica
0
0
|
23.11.2014 13:00 | Turbina | 0 : 0 | IM Rakovica | |||||
23.11
11:00
Žarkovo
Sopot
2
0
|
23.11.2014 11:00 | Žarkovo | 2 : 0 | Sopot |
23.11
13:00
Braća Vuković
Takovo
4
2
|
23.11.2014 13:00 | Braća Vuković | 4 : 2 | Takovo | |||||
23.11
13:00
Dragačevo
Rudar (Baljevac)
5
2
|
23.11.2014 13:00 | Dragačevo | 5 : 2 | Rudar (Baljevac) | |||||
23.11
13:00
Rudar (Bresnica)
Vodojaža
0
0
|
23.11.2014 13:00 | Rudar (Bresnica) | 0 : 0 | Vodojaža | |||||
23.11
13:00
Slavija
Polet
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Slavija | 3 : 0 | Polet |
23.11
13:00
Basarac
RSK
0
0
|
23.11.2014 13:00 | Basarac | 0 : 0 | RSK | |||||
23.11
13:00
Borac
VGSK
2
2
|
23.11.2014 13:00 | Borac | 2 : 2 | VGSK | |||||
23.11
13:00
Homoljac
Mladi radnik (R)
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Homoljac | 2 : 0 | Mladi radnik (R) | |||||
23.11
13:00
Napredak
Železničar (P)
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Napredak | 2 : 1 | Železničar (P) | |||||
23.11
13:00
Sloboda
Obilić
0
0
|
23.11.2014 13:00 | Sloboda | 0 : 0 | Obilić | |||||
23.11
13:00
Mihajlovac 1934
Gruža
0
1
|
23.11.2014 13:00 | Mihajlovac 1934 | 0 : 1 | Gruža |
23.11
13:00
Brezovica
Polimlje
3
1
|
23.11.2014 13:00 | Brezovica | 3 : 1 | Polimlje | |||||
23.11
13:00
Zadrugar
OFK Osečina
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Zadrugar | 2 : 1 | OFK Osečina | |||||
23.11
13:00
Radnički Stobeks
Sloga (S)
4
3
|
23.11.2014 13:00 | Radnički Stobeks | 4 : 3 | Sloga (S) |
23.11
13:00
Trajal
Župa
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Trajal | 2 : 1 | Župa | |||||
23.11
13:00
Juhor
Jedinstvo (M)
5
0
|
23.11.2014 13:00 | Juhor | 5 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
23.11
13:00
Levač
Žitorađa
1
4
|
23.11.2014 13:00 | Levač | 1 : 4 | Žitorađa | |||||
23.11
13:00
Dragocvet
Temnić 1924
1
8
|
23.11.2014 13:00 | Dragocvet | 1 : 8 | Temnić 1924 | |||||
23.11
13:00
Lugomir
Jedinstvo
2
3
|
23.11.2014 13:00 | Lugomir | 2 : 3 | Jedinstvo |
23.11
13:00
Kablovi
Rudar Alpos
4
1
|
23.11.2014 13:00 | Kablovi | 4 : 1 | Rudar Alpos | |||||
23.11
13:00
Brodoremont
Rtanj
3
1
|
23.11.2014 13:00 | Brodoremont | 3 : 1 | Rtanj |
23.11
13:00
BSK Bujanovac
Lužnica
3
0
|
23.11.2014 13:00 | BSK Bujanovac | 3 : 0 | Lužnica | |||||
23.11
13:00
Mladost
Jedinstvo (BP)
5
0
|
23.11.2014 13:00 | Mladost | 5 : 0 | Jedinstvo (BP) | |||||
23.11
13:00
Ropotovo
Nebeski andjeli
2
2
|
23.11.2014 13:00 | Ropotovo | 2 : 2 | Nebeski andjeli |
23.11
13:00
Hajduk
Sremac Vojka
3
1
|
23.11.2014 13:00 | Hajduk | 3 : 1 | Sremac Vojka | |||||
23.11
10:00
Index
Kabel
1
1
|
23.11.2014 10:00 | Index | 1 : 1 | Kabel | |||||
23.11
13:00
Borac
Mladost
3
1
|
23.11.2014 13:00 | Borac | 3 : 1 | Mladost | |||||
23.11
13:00
LSK Laćarak
Omladinac
0
1
|
23.11.2014 13:00 | LSK Laćarak | 0 : 1 | Omladinac |
23.11
13:00
Mladost (T)
Bačka (P)
6
0
|
23.11.2014 13:00 | Mladost (T) | 6 : 0 | Bačka (P) | |||||
23.11
10:00
Subotica
OFK Mladost APA
0
0
|
23.11.2014 10:00 | Subotica | 0 : 0 | OFK Mladost APA | |||||
23.11
13:00
Tavankut
Borac
4
0
|
23.11.2014 13:00 | Tavankut | 4 : 0 | Borac | |||||
23.11
13:00
OFK Odžaci
Jadran
3
2
|
23.11.2014 13:00 | OFK Odžaci | 3 : 2 | Jadran | |||||
23.11
13:00
Preporod
Tisa
0
3
|
23.11.2014 13:00 | Preporod | 0 : 3 | Tisa |
23.11
13:00
Železničar
Proleter
5
0
|
23.11.2014 13:00 | Železničar | 5 : 0 | Proleter | |||||
23.11
13:00
Borac (Starčevo)
Mladost (L)
6
0
|
23.11.2014 13:00 | Borac (Starčevo) | 6 : 0 | Mladost (L) | |||||
23.11
13:00
Borac (Sakule)
Radnički (K)
4
1
|
23.11.2014 13:00 | Borac (Sakule) | 4 : 1 | Radnički (K) |
23.11
13:00
PKB
Lepušnica
1
2
|
23.11.2014 13:00 | PKB | 1 : 2 | Lepušnica | |||||
23.11
13:00
Crvena zvezda
Jedinstvo
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.11
13:00
Sremčica
Baćevac
0
0
|
23.11.2014 13:00 | Sremčica | 0 : 0 | Baćevac | |||||
23.11
10:00
Železničar
Stepojevac Vaga
2
1
|
23.11.2014 10:00 | Železničar | 2 : 1 | Stepojevac Vaga |
23.11
13:00
Jedinstvo
Arsenal
1
3
|
23.11.2014 13:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Arsenal | |||||
23.11
13:00
Korićani
Ćava
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Korićani | 1 : 0 | Ćava | |||||
23.11
13:00
Kolonija
Vinogradi DB
2
2
|
23.11.2014 13:00 | Kolonija | 2 : 2 | Vinogradi DB | |||||
23.11
13:00
Šumadinac
Mladost (P)
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Šumadinac | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
23.11
13:00
Maršić
Jadran
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Maršić | 1 : 0 | Jadran |
23.11
13:00
Mladost
Kačer
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Mladost | 1 : 0 | Kačer | |||||
23.11
13:00
Tulari
Trlić
0
2
|
23.11.2014 13:00 | Tulari | 0 : 2 | Trlić | |||||
23.11
13:00
ZSK
Junior Novo Naselje
2
2
|
23.11.2014 13:00 | ZSK | 2 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
23.11
13:00
Sovljak
Rubribreza
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Sovljak | 3 : 0 | Rubribreza | |||||
23.11
13:00
Joševa
OFK Divci
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Joševa | 2 : 1 | OFK Divci |
23.11
13:00
BMR Petlovača
Sindjelić
3
0
|
23.11.2014 13:00 | BMR Petlovača | 3 : 0 | Sindjelić | |||||
23.11
13:00
Borac (L)
Hajduk Stanko
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Borac (L) | 1 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
23.11
13:00
Podrinje
Drina
6
0
|
23.11.2014 13:00 | Podrinje | 6 : 0 | Drina | |||||
23.11
13:00
Antimon
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Antimon | 2 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
23.11
13:00
Borac (V)
Provo
0
1
|
23.11.2014 13:00 | Borac (V) | 0 : 1 | Provo | |||||
23.11
13:00
Mladost (P)
Jedinstvo (Š)
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Mladost (P) | 1 : 1 | Jedinstvo (Š) |
23.11
13:00
Karađorđe
Junkovac
1
2
|
23.11.2014 13:00 | Karađorđe | 1 : 2 | Junkovac | |||||
23.11
13:00
Aranđelovac
Šumadija
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Aranđelovac | 2 : 1 | Šumadija | |||||
23.11
13:00
Omladinac
ŽSK
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Omladinac | 1 : 0 | ŽSK | |||||
23.11
13:00
Šatornja
Vinča
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Šatornja | 2 : 0 | Vinča | |||||
23.11
13:00
Šumadinac (S)
Banja
3
2
|
23.11.2014 13:00 | Šumadinac (S) | 3 : 2 | Banja | |||||
23.11
13:00
Prvi srpski ustanak
Vitlina-Bokanja
5
2
|
23.11.2014 13:00 | Prvi srpski ustanak | 5 : 2 | Vitlina-Bokanja | |||||
23.11
13:00
Šumadinac (N)
Borac
2
4
|
23.11.2014 13:00 | Šumadinac (N) | 2 : 4 | Borac |
23.11
13:00
Petar Dobrnjac
Makce
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | Makce | |||||
23.11
13:00
Mlava (B)
Vojvoda Milenko
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Mlava (B) | 1 : 1 | Vojvoda Milenko | |||||
23.11
13:00
Krilaš
Rudar (K)
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Krilaš | 1 : 1 | Rudar (K) | |||||
23.11
13:00
Trgovački
Sloga (B)
3
2
|
23.11.2014 13:00 | Trgovački | 3 : 2 | Sloga (B) | |||||
23.11
13:00
Mladost (B)
Radnički 1926
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Radnički 1926 | |||||
23.11
13:00
Napredak 1936
Šapine
0
2
|
23.11.2014 13:00 | Napredak 1936 | 0 : 2 | Šapine |
23.11
11:00
Železničar (S)
Glavaš
2
0
|
23.11.2014 11:00 | Železničar (S) | 2 : 0 | Glavaš | |||||
23.11
13:00
Mladi borac
Udarnik
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Mladi borac | 1 : 1 | Udarnik | |||||
23.11
13:00
Šumadija
7. Juli
3
3
|
23.11.2014 13:00 | Šumadija | 3 : 3 | 7. Juli | |||||
23.11
13:00
SASK
Jedinstvo (K)
4
1
|
23.11.2014 13:00 | SASK | 4 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
23.11
13:00
Železničar (K)
Vodice
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Železničar (K) | 3 : 0 | Vodice | |||||
23.11
13:00
Budućnost (R)
Proleter
0
3
|
23.11.2014 13:00 | Budućnost (R) | 0 : 3 | Proleter | |||||
23.11
13:00
Osipaonica
Budućnost (MK)
3
1
|
23.11.2014 13:00 | Osipaonica | 3 : 1 | Budućnost (MK) | |||||
23.11
13:00
Pobeda
Sloga (M)
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Pobeda | 3 : 0 | Sloga (M) |
23.11
13:00
Budućnost
Kušiljevo
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Budućnost | 1 : 0 | Kušiljevo | |||||
23.11
13:00
Mladost (K)
Sloga (DV)
1
2
|
23.11.2014 13:00 | Mladost (K) | 1 : 2 | Sloga (DV) | |||||
23.11
13:00
Sloga (V)
Mladost (J)
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Sloga (V) | 3 : 0 | Mladost (J) | |||||
23.11
13:00
Bratstvo
BSK
3
4
|
23.11.2014 13:00 | Bratstvo | 3 : 4 | BSK | |||||
23.11
13:00
Mladi radnik
Morava 1918
2
3
|
23.11.2014 13:00 | Mladi radnik | 2 : 3 | Morava 1918 | |||||
23.11
13:00
OFK Bratstvo
OFK Tekstilac
0
1
|
23.11.2014 13:00 | OFK Bratstvo | 0 : 1 | OFK Tekstilac | |||||
23.11
13:00
Mladost (D)
Morava
0
1
|
23.11.2014 13:00 | Mladost (D) | 0 : 1 | Morava | |||||
23.11
13:00
Napredak (Z)
Napredak (D)
4
1
|
23.11.2014 13:00 | Napredak (Z) | 4 : 1 | Napredak (D) |
23.11
13:00
Borac
Kaćuša
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Borac | 1 : 1 | Kaćuša | |||||
23.11
13:00
Dobrič
Pobeda
0
3
|
23.11.2014 13:00 | Dobrič | 0 : 3 | Pobeda | |||||
23.11
13:00
Omladinac
Dunđerski
7
3
|
23.11.2014 13:00 | Omladinac | 7 : 3 | Dunđerski | |||||
23.11
13:00
Kosovac
Nikodije Stojanović Tatko
0
3
|
23.11.2014 13:00 | Kosovac | 0 : 3 | Nikodije Stojanović Tatko | |||||
23.11
13:00
Jastrebac
Topličanin
0
1
|
23.11.2014 13:00 | Jastrebac | 0 : 1 | Topličanin | |||||
23.11
13:00
Real
Polet
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Real | 3 : 0 | Polet | |||||
23.11
13:00
Partizanski put
Trbunje
4
6
|
23.11.2014 13:00 | Partizanski put | 4 : 6 | Trbunje |
23.11
13:00
Vinogradar
Mačkovac
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Vinogradar | 1 : 0 | Mačkovac | |||||
23.11
13:00
Šanac
Gradina
4
1
|
23.11.2014 13:00 | Šanac | 4 : 1 | Gradina | |||||
23.11
13:00
Čitluk
Jedinstvo 1936
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Čitluk | 2 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
23.11
13:00
Sloga (Ć)
Blagotin
5
2
|
23.11.2014 13:00 | Sloga (Ć) | 5 : 2 | Blagotin | |||||
23.11
13:00
Sloga (D)
Bošnjane
3
1
|
23.11.2014 13:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Bošnjane | |||||
23.11
13:00
Naupare
Omladinac
4
1
|
23.11.2014 13:00 | Naupare | 4 : 1 | Omladinac | |||||
23.11
13:00
Jastrebac
Trudbenik
6
2
|
23.11.2014 13:00 | Jastrebac | 6 : 2 | Trudbenik | |||||
23.11
13:00
Mladost
Mladi radnik
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Mladost | 2 : 1 | Mladi radnik | |||||
23.11
13:00
13. April
Gornji Stepoš
2
1
|
23.11.2014 13:00 | 13. April | 2 : 1 | Gornji Stepoš |
23.11
13:30
Krila Krajine
Mladost
1
1
|
23.11.2014 13:30 | Krila Krajine | 1 : 1 | Mladost | |||||
23.11
13:30
Titel
Sutjeska
1
0
|
23.11.2014 13:30 | Titel | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
23.11
13:30
Kulpin
Hajduk
1
3
|
23.11.2014 13:30 | Kulpin | 1 : 3 | Hajduk | |||||
23.11
13:30
Borac
Stari Grad
4
1
|
23.11.2014 13:30 | Borac | 4 : 1 | Stari Grad |
23.11
Hrtkovci
Radnički
2
0
|
23.11.2014 | Hrtkovci | 2 : 0 | Radnički | |||||
23.11
Hajduk 1932
PSK Putinci
1
3
|
23.11.2014 | Hajduk 1932 | 1 : 3 | PSK Putinci | |||||
23.11
Jadran
Sloven
0
2
|
23.11.2014 | Jadran | 0 : 2 | Sloven | |||||
23.11
Napredak
Budućnost
1
4
|
23.11.2014 | Napredak | 1 : 4 | Budućnost | |||||
23.11
Sremac Graničar 1924
Hajduk (D)
1
0
|
23.11.2014 | Sremac Graničar 1924 | 1 : 0 | Hajduk (D) | |||||
23.11
Hajduk 1925 Podunavac
OFK Zeka Buljubaša
5
0
|
23.11.2014 | Hajduk 1925 Podunavac | 5 : 0 | OFK Zeka Buljubaša |
23.11
13:00
Bačka
Njegoš
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Bačka | 2 : 1 | Njegoš | |||||
23.11
13:00
Bajša
Potisje
4
0
|
23.11.2014 13:00 | Bajša | 4 : 0 | Potisje | |||||
23.11
13:00
Vinogradar
Olimpija
3
1
|
23.11.2014 13:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Olimpija | |||||
23.11
13:00
Proleter
Palić
11
0
|
23.11.2014 13:00 | Proleter | 11 : 0 | Palić |
23.11
13:30
Radnički (B)
Jugoslavija
2
2
|
23.11.2014 13:30 | Radnički (B) | 2 : 2 | Jugoslavija | |||||
23.11
13:30
Hajdučica
Mladost (O)
4
1
|
23.11.2014 13:30 | Hajdučica | 4 : 1 | Mladost (O) | |||||
23.11
13:30
Crvena zvezda
Budućnost (A)
0
2
|
23.11.2014 13:30 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Budućnost (A) | |||||
23.11
13:30
Partizan (G)
Slavija
2
5
|
23.11.2014 13:30 | Partizan (G) | 2 : 5 | Slavija | |||||
23.11
13:30
Jedinstvo Stević
Mladost (V)
2
0
|
23.11.2014 13:30 | Jedinstvo Stević | 2 : 0 | Mladost (V) | |||||
23.11
13:30
Vulturul
Omladinac (D)
6
0
|
23.11.2014 13:30 | Vulturul | 6 : 0 | Omladinac (D) | |||||
23.11
13:30
Vojvodina
Polet
1
4
|
23.11.2014 13:30 | Vojvodina | 1 : 4 | Polet |
23.11
13:00
Crvena zvezda
Zadrugar
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
23.11
13:00
Vojvodina (NM)
Radnički Zrenjanin
0
4
|
23.11.2014 13:00 | Vojvodina (NM) | 0 : 4 | Radnički Zrenjanin | |||||
23.11
13:00
Vojvodina 1928
Mladost
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 0 | Mladost | |||||
23.11
13:00
Radnički 1911
Omladinac
4
0
|
23.11.2014 13:00 | Radnički 1911 | 4 : 0 | Omladinac | |||||
23.11
13:00
Vojvodina (B)
ŽAK
1
6
|
23.11.2014 13:00 | Vojvodina (B) | 1 : 6 | ŽAK |
23.11
13:30
Orljane
Borac (T)
4
0
|
23.11.2014 13:30 | Orljane | 4 : 0 | Borac (T) | |||||
23.11
13:30
Morava
Mladost (B)
0
3
|
23.11.2014 13:30 | Morava | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
23.11
13:30
Naša krila 1936
Rasovača
4
2
|
23.11.2014 13:30 | Naša krila 1936 | 4 : 2 | Rasovača | |||||
23.11
13:30
Radnički 1924 (K)
Jedinstvo
5
0
|
23.11.2014 13:30 | Radnički 1924 (K) | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.11
13:30
Mladi radnik
Radnički 1947 (Č)
1
0
|
23.11.2014 13:30 | Mladi radnik | 1 : 0 | Radnički 1947 (Č) |
23.11
13:00
Jedinstvo (GS)
Čekmin
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Jedinstvo (GS) | 2 : 1 | Čekmin | |||||
23.11
13:00
Progres
Plantaža
3
1
|
23.11.2014 13:00 | Progres | 3 : 1 | Plantaža | |||||
23.11
13:00
Mladi borac
Zloćudovo
2
4
|
23.11.2014 13:00 | Mladi borac | 2 : 4 | Zloćudovo | |||||
23.11
13:00
Mladost
Šumadija
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Mladost | 2 : 1 | Šumadija | |||||
23.11
13:00
Jedinstvo (G)
OFK Brza
3
2
|
23.11.2014 13:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 2 | OFK Brza | |||||
23.11
13:00
Radnički
Sloga
4
3
|
23.11.2014 13:00 | Radnički | 4 : 3 | Sloga |
23.11
13:00
Budućnost (PK)
Budućnost (P)
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Budućnost (PK) | 2 : 1 | Budućnost (P) | |||||
23.11
13:00
Palilulac
Proleter (M)
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Palilulac | 3 : 0 | Proleter (M) | |||||
23.11
13:00
Proleter (DV)
Mladost
5
2
|
23.11.2014 13:00 | Proleter (DV) | 5 : 2 | Mladost | |||||
23.11
13:00
OFK Brzi Brod
Rudar
9
4
|
23.11.2014 13:00 | OFK Brzi Brod | 9 : 4 | Rudar | |||||
23.11
13:00
Morava
Crvena zastava
5
0
|
23.11.2014 13:00 | Morava | 5 : 0 | Crvena zastava |
23.11
13:30
Borac
Radnički
0
3
|
23.11.2014 13:30 | Borac | 0 : 3 | Radnički | |||||
23.11
13:30
Trebič
Mladost
6
0
|
23.11.2014 13:30 | Trebič | 6 : 0 | Mladost | |||||
23.11
13:30
Omladinac
OFK Knjaz
3
1
|
23.11.2014 13:30 | Omladinac | 3 : 1 | OFK Knjaz | |||||
23.11
13:30
Svrljiška topla
Polet
0
1
|
23.11.2014 13:30 | Svrljiška topla | 0 : 1 | Polet | |||||
23.11
13:30
Sloga
ŠSK
1
4
|
23.11.2014 13:30 | Sloga | 1 : 4 | ŠSK |
23.11
13:00
Mladost (B)
Bukuroca
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Bukuroca | |||||
23.11
13:00
OFK Alakince
Čelik
3
0
|
23.11.2014 13:00 | OFK Alakince | 3 : 0 | Čelik | |||||
23.11
13:00
Trešnjevka
Pčinja
2
5
|
23.11.2014 13:00 | Trešnjevka | 2 : 5 | Pčinja | |||||
23.11
13:00
Mladost (S)
Vranjska Banja
2
3
|
23.11.2014 13:00 | Mladost (S) | 2 : 3 | Vranjska Banja |
23.11
13:30
Vladimirovac
Ševac
0
1
|
23.11.2014 13:30 | Vladimirovac | 0 : 1 | Ševac |
23.11
OFK Brestač
Napredak
2
0
|
23.11.2014 | OFK Brestač | 2 : 0 | Napredak | |||||
23.11
Noćaj
Sloga
3
0
|
23.11.2014 | Noćaj | 3 : 0 | Sloga | |||||
23.11
10:00
Fruška Gora
Graničar (K)
1
4
|
23.11.2014 10:00 | Fruška Gora | 1 : 4 | Graničar (K) | |||||
23.11
ČSK 1939
Borac (K)
0
1
|
23.11.2014 | ČSK 1939 | 0 : 1 | Borac (K) | |||||
23.11
Fruškogorac
Podrinje
2
4
|
23.11.2014 | Fruškogorac | 2 : 4 | Podrinje | |||||
23.11
Jedinstvo (P)
Graničar (G)
0
1
|
23.11.2014 | Jedinstvo (P) | 0 : 1 | Graničar (G) | |||||
23.11
Borac (M)
Obilić 1993
3
1
|
23.11.2014 | Borac (M) | 3 : 1 | Obilić 1993 |
23.11
Moravac
Sušica 2012
2
2
|
23.11.2014 | Moravac | 2 : 2 | Sušica 2012 | |||||
23.11
OFK Morava
Polet
6
1
|
23.11.2014 | OFK Morava | 6 : 1 | Polet | |||||
23.11
Gradac
Omladinac
1
1
|
23.11.2014 | Gradac | 1 : 1 | Omladinac | |||||
23.11
Navalin
Kumarevo 65
0
2
|
23.11.2014 | Navalin | 0 : 2 | Kumarevo 65 | |||||
23.11
Mladost (B)
Mladost (DL)
3
2
|
23.11.2014 | Mladost (B) | 3 : 2 | Mladost (DL) | |||||
23.11
Marjan MB
Sloboda
1
4
|
23.11.2014 | Marjan MB | 1 : 4 | Sloboda |
23.11
13:00
Partizan
Budućnost
1
4
|
23.11.2014 13:00 | Partizan | 1 : 4 | Budućnost | |||||
23.11
13:00
Napredak
Duško
3
2
|
23.11.2014 13:00 | Napredak | 3 : 2 | Duško | |||||
23.11
13:00
Mladi Borac
Majur
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Mladi Borac | 2 : 0 | Majur | |||||
23.11
13:00
Drina
Proleter
4
1
|
23.11.2014 13:00 | Drina | 4 : 1 | Proleter | |||||
23.11
13:00
Sloga
Cer
4
2
|
23.11.2014 13:00 | Sloga | 4 : 2 | Cer |
23.11
13:00
Velika Reka
Mladost (DB)
2
5
|
23.11.2014 13:00 | Velika Reka | 2 : 5 | Mladost (DB) | |||||
23.11
13:00
Stolice
Studenac
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Stolice | 2 : 1 | Studenac | |||||
23.11
13:00
Sloga (LŠ)
Borac
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Sloga (LŠ) | 1 : 1 | Borac | |||||
23.11
13:00
Čobanče
Cer
0
4
|
23.11.2014 13:00 | Čobanče | 0 : 4 | Cer | |||||
23.11
13:00
7. Juli
Sloga (S)
0
2
|
23.11.2014 13:00 | 7. Juli | 0 : 2 | Sloga (S) | |||||
23.11
13:00
Milan Orlić
Cerova
3
3
|
23.11.2014 13:00 | Milan Orlić | 3 : 3 | Cerova |
23.11
13:00
Čenej
Bačka
0
2
|
23.11.2014 13:00 | Čenej | 0 : 2 | Bačka | |||||
23.11
13:00
Železničar
Sremac Beomal
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Železničar | 2 : 0 | Sremac Beomal |
23.11
11:00
Sloga
Polet (R)
4
0
|
23.11.2014 11:00 | Sloga | 4 : 0 | Polet (R) | |||||
23.11
13:00
Crvena Zvezda
OFK Sloga
2
3
|
23.11.2014 13:00 | Crvena Zvezda | 2 : 3 | OFK Sloga | |||||
23.11
13:00
Kraljevo
OFK Draževac
1
2
|
23.11.2014 13:00 | Kraljevo | 1 : 2 | OFK Draževac | |||||
23.11
11:00
Ratar
Jastrebac
0
1
|
23.11.2014 11:00 | Ratar | 0 : 1 | Jastrebac | |||||
23.11
11:00
OFK Rutevac 1908
Vukašinovac
3
0
|
23.11.2014 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 3 : 0 | Vukašinovac |
23.11
11:00
B 2000
Žabare
4
0
|
23.11.2014 11:00 | B 2000 | 4 : 0 | Žabare | |||||
23.11
13:00
Kopljari
Misača
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Kopljari | 1 : 0 | Misača | |||||
23.11
13:00
Radoje Domanović
Mladi rudar
0
2
|
23.11.2014 13:00 | Radoje Domanović | 0 : 2 | Mladi rudar | |||||
23.11
13:00
Proleter
Sloga
2
2
|
23.11.2014 13:00 | Proleter | 2 : 2 | Sloga | |||||
23.11
13:00
Maskar
Mladost
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Maskar | 1 : 1 | Mladost | |||||
23.11
13:00
Jasenica
Trnava
3
7
|
23.11.2014 13:00 | Jasenica | 3 : 7 | Trnava | |||||
23.11
13:00
Ranilović
Plaskovac
6
3
|
23.11.2014 13:00 | Ranilović | 6 : 3 | Plaskovac |
23.11
13:00
Budućnost
Morava (M)
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Budućnost | 3 : 0 | Morava (M) | |||||
23.11
13:00
Morava (K)
Zadrugar
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Morava (K) | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
23.11
13:00
Premeća
Rakova
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Premeća | 2 : 1 | Rakova | |||||
23.11
13:00
Strelac
Planinac
3
1
|
23.11.2014 13:00 | Strelac | 3 : 1 | Planinac | |||||
23.11
13:00
Prijatelji
BIP
0
2
|
23.11.2014 13:00 | Prijatelji | 0 : 2 | BIP | |||||
23.11
13:00
Lugovi
Vujan
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Lugovi | 3 : 0 | Vujan |
23.11
13:00
21. oktobar
OFK Bagremar
2
1
|
23.11.2014 13:00 | 21. oktobar | 2 : 1 | OFK Bagremar | |||||
23.11
13:00
Šumarice 2008
Kutlovo
1
2
|
23.11.2014 13:00 | Šumarice 2008 | 1 : 2 | Kutlovo | |||||
23.11
13:00
Hajduk
Seljak
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Hajduk | 1 : 1 | Seljak | |||||
23.11
13:00
Kremenac
Košutnjak
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Kremenac | 2 : 1 | Košutnjak | |||||
23.11
13:00
Botunje
Mladost Teferič
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Botunje | 3 : 0 | Mladost Teferič | |||||
23.11
13:00
Azbest
Srbija
4
5
|
23.11.2014 13:00 | Azbest | 4 : 5 | Srbija | |||||
23.11
13:00
Žeželj
Zastava
1
3
|
23.11.2014 13:00 | Žeželj | 1 : 3 | Zastava | |||||
23.11
13:00
Sloga
Šumadija 1934
0
1
|
23.11.2014 13:00 | Sloga | 0 : 1 | Šumadija 1934 |
23.11
15:00
Provalija
Rongo Siti
2
2
|
23.11.2014 15:00 | Provalija | 2 : 2 | Rongo Siti |
23.11
13:00
Velika reka
Egeta
1
4
|
23.11.2014 13:00 | Velika reka | 1 : 4 | Egeta | |||||
23.11
13:00
Mala Vrbica
Pontes
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Mala Vrbica | 2 : 0 | Pontes | |||||
23.11
13:00
Rtkovo
Lokomotiva
0
0
|
23.11.2014 13:00 | Rtkovo | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
23.11
13:00
Lovćen
Kladušnica
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Lovćen | 2 : 1 | Kladušnica | |||||
23.11
13:00
Omladinac
Velika Vrbica
4
1
|
23.11.2014 13:00 | Omladinac | 4 : 1 | Velika Vrbica |
23.11
13:00
Kotlenik
Karađorđe
1
3
|
23.11.2014 13:00 | Kotlenik | 1 : 3 | Karađorđe | |||||
23.11
13:00
Kusovac
Sloga
0
1
|
23.11.2014 13:00 | Kusovac | 0 : 1 | Sloga | |||||
23.11
13:00
Bare
Marjan
0
3
|
23.11.2014 13:00 | Bare | 0 : 3 | Marjan | |||||
23.11
13:00
Mladost MG
Beli Orlovi
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Mladost MG | 1 : 0 | Beli Orlovi | |||||
23.11
13:00
Mladost (R)
Grivac
3
2
|
23.11.2014 13:00 | Mladost (R) | 3 : 2 | Grivac | |||||
23.11
13:00
BSK
Lokomotiva
2
3
|
23.11.2014 13:00 | BSK | 2 : 3 | Lokomotiva |
23.11
13:00
Napredak (P)
Metalac
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Napredak (P) | 3 : 0 | Metalac | |||||
23.11
13:00
Proleter
Sloga (D)
0
4
|
23.11.2014 13:00 | Proleter | 0 : 4 | Sloga (D) | |||||
23.11
13:00
Napredak 1947
Dunavac
3
4
|
23.11.2014 13:00 | Napredak 1947 | 3 : 4 | Dunavac | |||||
23.11
13:00
Zemljoradnik
Stig 1955
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Stig 1955 | |||||
23.11
13:00
Sopot
Pobeda
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Sopot | 1 : 1 | Pobeda | |||||
23.11
13:00
Dunav
Ljubičevo
3
1
|
23.11.2014 13:00 | Dunav | 3 : 1 | Ljubičevo |
23.11
13:00
Dragojevac
Žika 2013
7
1
|
23.11.2014 13:00 | Dragojevac | 7 : 1 | Žika 2013 |
23.11
13:00
Jedinstvo
OFK Borac
2
4
|
23.11.2014 13:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | OFK Borac | |||||
23.11
13:00
Mladost
Sloboda
4
1
|
23.11.2014 13:00 | Mladost | 4 : 1 | Sloboda | |||||
23.11
13:00
Buljane
Omladinski
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Buljane | 2 : 0 | Omladinski | |||||
23.11
13:00
ISK Izvor
Heroj
1
1
|
23.11.2014 13:00 | ISK Izvor | 1 : 1 | Heroj |
23.11
13:00
Rakac Stave
Paune
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Rakac Stave | 2 : 1 | Paune | |||||
23.11
13:00
Lukavac
Mladost (VK)
0
2
|
23.11.2014 13:00 | Lukavac | 0 : 2 | Mladost (VK) | |||||
23.11
13:00
Dupljaj
Zadrugar
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Dupljaj | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
23.11
13:00
Mladi radnik
Kotešica
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Mladi radnik | 2 : 0 | Kotešica | |||||
23.11
11:00
Bujačić
Mali korak
1
2
|
23.11.2014 11:00 | Bujačić | 1 : 2 | Mali korak | |||||
23.11
11:00
Žabari
OFK Povlen
1
3
|
23.11.2014 11:00 | Žabari | 1 : 3 | OFK Povlen |
23.11
13:00
Zvezda
Rvati
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Zvezda | 3 : 0 | Rvati | |||||
23.11
13:00
Posavina
Jedinstvo
3
4
|
23.11.2014 13:00 | Posavina | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
23.11
13:00
Duboko
Vukićevica
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Duboko | 2 : 0 | Vukićevica | |||||
23.11
13:00
Borac
Polet
2
5
|
23.11.2014 13:00 | Borac | 2 : 5 | Polet | |||||
23.11
13:00
Omladinac
Belo Polje
0
0
|
23.11.2014 13:00 | Omladinac | 0 : 0 | Belo Polje | |||||
23.11
13:00
Krtinska
Poljane
5
0
|
23.11.2014 13:00 | Krtinska | 5 : 0 | Poljane | |||||
23.11
13:00
OFK Urovci
Trstenica
5
1
|
23.11.2014 13:00 | OFK Urovci | 5 : 1 | Trstenica |
23.11
17:00
Mladost
Rujišnik
2
2
|
23.11.2014 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Rujišnik |
23.11
11:00
Polet (Š)
Drugari
0
0
|
23.11.2014 11:00 | Polet (Š) | 0 : 0 | Drugari |
23.11
13:30
Slavija
Drina
6
1
|
23.11.2014 13:30 | Slavija | 6 : 1 | Drina | |||||
23.11
13:30
Željezničar
Čelik
2
1
|
23.11.2014 13:30 | Željezničar | 2 : 1 | Čelik |
23.11
13:30
Sloga
Omladinac
3
0
|
23.11.2014 13:30 | Sloga | 3 : 0 | Omladinac | |||||
23.11
13:30
Sloboda 2013
Jedinstvo 1952
4
0
|
23.11.2014 13:30 | Sloboda 2013 | 4 : 0 | Jedinstvo 1952 |
23.11
13:00
Mladost (R)
Mladi Gorani
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Mladi Gorani | |||||
23.11
13:00
Baštovan
Garevina
4
10
|
23.11.2014 13:00 | Baštovan | 4 : 10 | Garevina |
23.11
13:00
Radnički (K)
Galeb
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Radnički (K) | 3 : 0 | Galeb | |||||
23.11
13:00
Mladost (Z)
Mrovska
0
2
|
23.11.2014 13:00 | Mladost (Z) | 0 : 2 | Mrovska | |||||
23.11
13:00
Vlašić
Sloga (K)
0
3
|
23.11.2014 13:00 | Vlašić | 0 : 3 | Sloga (K) | |||||
23.11
13:00
Karađorđe
Cerić
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Cerić | |||||
23.11
13:00
Jevremovac
Trešnjevka
2
1
|
23.11.2014 13:00 | Jevremovac | 2 : 1 | Trešnjevka | |||||
23.11
13:00
Pričinović
Sloga Trgošped
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Pričinović | 1 : 0 | Sloga Trgošped |
23.11
13:00
Oskar
Izmornik
1
2
|
23.11.2014 13:00 | Oskar | 1 : 2 | Izmornik | |||||
23.11
13:00
Kriva Reka
Morava
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Kriva Reka | 3 : 0 | Morava | |||||
23.11
13:00
Mineralac
Kusce
1
3
|
23.11.2014 13:00 | Mineralac | 1 : 3 | Kusce | |||||
23.11
13:00
Glama
Sloga
3
3
|
23.11.2014 13:00 | Glama | 3 : 3 | Sloga |
23.11
13:00
Kom
Dečić
0
0
|
23.11.2014 13:00 | Kom | 0 : 0 | Dečić | |||||
23.11
13:00
Ibar
Jezero
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Ibar | 2 : 0 | Jezero | |||||
23.11
13:00
Arsenal
Zabjelo
0
0
|
23.11.2014 13:00 | Arsenal | 0 : 0 | Zabjelo | |||||
23.11
13:00
Jedinstvo
Cetinje
0
0
|
23.11.2014 13:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Cetinje | |||||
23.11
13:00
Iskra
Igalo
1
0
|
23.11.2014 13:00 | Iskra | 1 : 0 | Igalo | |||||
23.11
13:00
Bratstvo
Radnički
4
0
|
23.11.2014 13:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Radnički |
23.11
17:00
Partizan
Napredak
3
1
|
23.11.2014 17:00 | Partizan | 3 : 1 | Napredak | |||||
23.11
13:00
Čukarički
Jagodina
0
3
|
23.11.2014 13:00 | Čukarički | 0 : 3 | Jagodina | |||||
23.11
13:00
OFK Beograd
Mladost
2
1
|
23.11.2014 13:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Mladost |
23.11
13:00
Sloga (PM)
Proleter
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Sloga (PM) | 1 : 1 | Proleter |
23.11
Zeta
Cetinje
6
0
|
23.11.2014 | Zeta | 6 : 0 | Cetinje | |||||
23.11
Rudar
Grbalj
0
2
|
23.11.2014 | Rudar | 0 : 2 | Grbalj | |||||
23.11
Mornar
Kom
0
0
|
23.11.2014 | Mornar | 0 : 0 | Kom | |||||
23.11
OFK Petrovac
Lovćen
0
1
|
23.11.2014 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Lovćen | |||||
23.11
Budućnost
Mogren
7
0
|
23.11.2014 | Budućnost | 7 : 0 | Mogren | |||||
23.11
Berane
Sutjeska
0
2
|
23.11.2014 | Berane | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
23.11
Bokelj
Mladost
3
3
|
23.11.2014 | Bokelj | 3 : 3 | Mladost |
23.11
11:00
Borac
Brodarac
2
0
|
23.11.2014 11:00 | Borac | 2 : 0 | Brodarac | |||||
23.11
11:00
Radnički 1923
Spartak
2
2
|
23.11.2014 11:00 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Spartak | |||||
23.11
11:00
Partizan
Metalac
3
0
|
23.11.2014 11:00 | Partizan | 3 : 0 | Metalac | |||||
23.11
11:00
Vojvodina
Crvena zvezda
3
3
|
23.11.2014 11:00 | Vojvodina | 3 : 3 | Crvena zvezda |
23.11
Radnički (S)
Moravac Orion
|
23.11.2014 | Radnički (S) | : | Moravac Orion |
23.11
09:00
Radnički (NB)
PKB
4
0
|
23.11.2014 09:00 | Radnički (NB) | 4 : 0 | PKB | |||||
23.11
10:00
Policajac
Sinđelić
3
1
|
23.11.2014 10:00 | Policajac | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
23.11
13:00
Lokomotiva
Voždovac
1
2
|
23.11.2014 13:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Voždovac |
23.11
12:00
Sloga
Jedinstvo
6
1
|
23.11.2014 12:00 | Sloga | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.11
12:00
Pobeda
Šumadija
4
3
|
23.11.2014 12:00 | Pobeda | 4 : 3 | Šumadija | |||||
23.11
12:00
Udarnik
Mladi borac
1
0
|
23.11.2014 12:00 | Udarnik | 1 : 0 | Mladi borac |
23.11
11:30
Krila Krajine
Mladost
1
1
|
23.11.2014 11:30 | Krila Krajine | 1 : 1 | Mladost | |||||
23.11
Titel
Sutjeska
1
3
|
23.11.2014 | Titel | 1 : 3 | Sutjeska | |||||
23.11
Kulpin
Hajduk
1
5
|
23.11.2014 | Kulpin | 1 : 5 | Hajduk | |||||
23.11
Borac
Stari Grad
1
0
|
23.11.2014 | Borac | 1 : 0 | Stari Grad |
23.11
13:30
Glogonj
Omladinac (O)
4
1
|
23.11.2014 13:30 | Glogonj | 4 : 1 | Omladinac (O) | |||||
23.11
13:00
Dinamo
Unirea
10
2
|
23.11.2014 13:00 | Dinamo | 10 : 2 | Unirea |
23.11
13:00
Mačva
Spartak
1
1
|
23.11.2014 13:00 | Mačva | 1 : 1 | Spartak | |||||
23.11
13:00
Partizan
Sloga
9
0
|
23.11.2014 13:00 | Partizan | 9 : 0 | Sloga | |||||
23.11
11:00
Vojvodina
Crvena zvezda
0
3
|
23.11.2014 11:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Crvena zvezda |
23.11
13:00
Dinamo 1945
Železničar
2
0
|
23.11.2014 13:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Železničar |
23.11
12:00
Radnik
Dubočica 1923
1
1
|
23.11.2014 12:00 | Radnik | 1 : 1 | Dubočica 1923 |
23.11
10:00
Grafičar
BSK
1
5
|
23.11.2014 10:00 | Grafičar | 1 : 5 | BSK |
23.11
11:00
Real
Trstenik PPT
3
1
|
23.11.2014 11:00 | Real | 3 : 1 | Trstenik PPT | |||||
23.11
11:00
Radnički (N)
Napredak
3
2
|
23.11.2014 11:00 | Radnički (N) | 3 : 2 | Napredak | |||||
23.11
11:00
Kruševac
Hajduk Veljko
1
0
|
23.11.2014 11:00 | Kruševac | 1 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
23.11
11:00
Sloga
Timok
|
23.11.2014 11:00 | Sloga | : | Timok | |||||
23.11
11:00
Red Star
Dinamo
3
0
|
23.11.2014 11:00 | Red Star | 3 : 0 | Dinamo |
23.11
Bačka
Šampion
3
0
|
23.11.2014 | Bačka | 3 : 0 | Šampion |
23.11
14:00
Borac (S)
Jugoslavija
0
1
|
23.11.2014 14:00 | Borac (S) | 0 : 1 | Jugoslavija |
23.11
10:00
Sloga
Jedinstvo
2
0
|
23.11.2014 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.11
10:00
Glavaš
Morava
0
3
|
23.11.2014 10:00 | Glavaš | 0 : 3 | Morava | |||||
23.11
10:00
Pobeda
Šumadija
3
0
|
23.11.2014 10:00 | Pobeda | 3 : 0 | Šumadija | |||||
23.11
10:00
Udarnik
Mladi borac
6
0
|
23.11.2014 10:00 | Udarnik | 6 : 0 | Mladi borac |
23.11
12:30
Rudar (B)
Granit
4
1
|
23.11.2014 12:30 | Rudar (B) | 4 : 1 | Granit | |||||
23.11
11:00
Trepča
Sport Klub 1999
6
0
|
23.11.2014 11:00 | Trepča | 6 : 0 | Sport Klub 1999 | |||||
23.11
11:00
Tutin
Granit
|
23.11.2014 11:00 | Tutin | : | Granit | |||||
23.11
11:00
Kosmet
Trepča
1
1
|
23.11.2014 11:00 | Kosmet | 1 : 1 | Trepča |
23.11
10:00
Jevremovac
Jelen
|
23.11.2014 10:00 | Jevremovac | : | Jelen | |||||
23.11
10:00
BMR Petlovača
OFK Šabac
1
4
|
23.11.2014 10:00 | BMR Petlovača | 1 : 4 | OFK Šabac |
23.11
Kolasin
Tutin
0
3
|
23.11.2014 | Kolasin | 0 : 3 | Tutin | |||||
23.11
Trepča
Sport Klub 99
2
0
|
23.11.2014 | Trepča | 2 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
23.11
OFK Ras
ND 2011
3
0
|
23.11.2014 | OFK Ras | 3 : 0 | ND 2011 |
23.11
11:00
Brodarac
Institut
1
4
|
23.11.2014 11:00 | Brodarac | 1 : 4 | Institut |
23.11
20:00
Ub
Železničar
91
94
|
23.11.2014 20:00 | Ub | 91 : 94 | Železničar |
23.11
14:30
Vitez
Zvezdara
68
69
|
23.11.2014 14:30 | Vitez | 68 : 69 | Zvezdara | |||||
23.11
13:15
Milan Trivić
Žarkovo
69
51
|
23.11.2014 13:15 | Milan Trivić | 69 : 51 | Žarkovo |
23.11
18:00
Topola
Sveti Đorđe
65
77
|
23.11.2014 18:00 | Topola | 65 : 77 | Sveti Đorđe | |||||
23.11
19:00
Akademik
Železničar
79
73
|
23.11.2014 19:00 | Akademik | 79 : 73 | Železničar |
23.11
18:00
Radnik
Dimitrovgrad
78
54
|
23.11.2014 18:00 | Radnik | 78 : 54 | Dimitrovgrad | |||||
23.11
18:00
Jablanica
Jastrebac
93
78
|
23.11.2014 18:00 | Jablanica | 93 : 78 | Jastrebac |
23.11
16:00
Klik
Užice
105
78
|
23.11.2014 16:00 | Klik | 105 : 78 | Užice | |||||
23.11
18:00
Rađevac
Mionica
20
0
|
23.11.2014 18:00 | Rađevac | 20 : 0 | Mionica |
23.11
17:00
Kopaonik
Basket
68
77
|
23.11.2014 17:00 | Kopaonik | 68 : 77 | Basket | |||||
23.11
16:30
Požarevac
Bane
94
54
|
23.11.2014 16:30 | Požarevac | 94 : 54 | Bane |
23.11
11:15
Milan Trivić 2
Borča
67
73
|
23.11.2014 11:15 | Milan Trivić 2 | 67 : 73 | Borča |
23.11
13:30
Selekta
Sloboda NS
96
90
|
23.11.2014 13:30 | Selekta | 96 : 90 | Sloboda NS | |||||
23.11
20:30
Bagljaš
Sport Key Plus
94
86
|
23.11.2014 20:30 | Bagljaš | 94 : 86 | Sport Key Plus |
23.11
17:00
BSK Junior
Vukovi Merošina
20
0
|
23.11.2014 17:00 | BSK Junior | 20 : 0 | Vukovi Merošina |
23.11
19:00
Partizan NIS
Cibona
73
64
|
23.11.2014 19:00 | Partizan NIS | 73 : 64 | Cibona |
23.11
15:00
Beovuk 72
Kolubara LA 2003
77
61
|
23.11.2014 15:00 | Beovuk 72 | 77 : 61 | Kolubara LA 2003 |
23.11
19:30
Gimnazijalac Partizan
Paraćin
77
44
|
23.11.2014 19:30 | Gimnazijalac Partizan | 77 : 44 | Paraćin |
23.11
17:00
Velika Kikinda
Sivac
69
56
|
23.11.2014 17:00 | Velika Kikinda | 69 : 56 | Sivac |
23.11
16:00
Play Off
Karaburma
59
53
|
23.11.2014 16:00 | Play Off | 59 : 53 | Karaburma | |||||
23.11
19:30
Kraljevo
Time Out
100
52
|
23.11.2014 19:30 | Kraljevo | 100 : 52 | Time Out |
23.11
18:00
Jedinstvo
Željezničar
100
69
|
23.11.2014 18:00 | Jedinstvo | 100 : 69 | Željezničar |
23.11
17:00
Šabac
Vršac Swisslion
71
55
|
23.11.2014 17:00 | Šabac | 71 : 55 | Vršac Swisslion |
23.11
15:00
Gračanica
Brezovica
1
3
|
23.11.2014 15:00 | Gračanica | 1 : 3 | Brezovica | |||||
23.11
12:00
Libero Ča
Napredak 037
0
3
|
23.11.2014 12:00 | Libero Ča | 0 : 3 | Napredak 037 |
23.11
17:00
Desetka
Toplički Vitezovi
2
3
|
23.11.2014 17:00 | Desetka | 2 : 3 | Toplički Vitezovi | |||||
23.11
18:00
Topličanin
Jagodina
1
3
|
23.11.2014 18:00 | Topličanin | 1 : 3 | Jagodina | |||||
23.11
16:00
Borac
Dubočica
3
0
|
23.11.2014 16:00 | Borac | 3 : 0 | Dubočica |
23.11
15:30
Vojvodina 2
Futog
3
0
|
23.11.2014 15:30 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Futog | |||||
23.11
19:30
Hercegovina
Proleter
0
3
|
23.11.2014 19:30 | Hercegovina | 0 : 3 | Proleter |
23.11
15:30
Knez Lazar
Partizan 2012
2
3
|
23.11.2014 15:30 | Knez Lazar | 2 : 3 | Partizan 2012 |
23.11
13:30
Blok Aut
Stig
3
0
|
23.11.2014 13:30 | Blok Aut | 3 : 0 | Stig | |||||
23.11
12:00
Busije
Crnjanski
0
3
|
23.11.2014 12:00 | Busije | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
23.11
17:00
Carina Smederevo 2
As
0
3
|
23.11.2014 17:00 | Carina Smederevo 2 | 0 : 3 | As |
23.11
17:00
Sombor
Kulpin
1
3
|
23.11.2014 17:00 | Sombor | 1 : 3 | Kulpin |
23.11
16:00
Radan
Flaka
3
1
|
23.11.2014 16:00 | Radan | 3 : 1 | Flaka | |||||
23.11
13:30
Junior
Mladost (V)
0
3
|
23.11.2014 13:30 | Junior | 0 : 3 | Mladost (V) |
23.11
19:30
Banat
Sloven
1
3
|
23.11.2014 19:30 | Banat | 1 : 3 | Sloven |
23.11
14:30
Stampedo
Caribrod
3
1
|
23.11.2014 14:30 | Stampedo | 3 : 1 | Caribrod | |||||
23.11
16:00
Knjaževac
Timok 2
3
0
|
23.11.2014 16:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Timok 2 |
23.11
16:30
Novi Sad
VGSK
3
1
|
23.11.2014 16:30 | Novi Sad | 3 : 1 | VGSK |
23.11
14:00
Libero ČA
Zlatibor
3
1
|
23.11.2014 14:00 | Libero ČA | 3 : 1 | Zlatibor |
23.11
16:00
Desetka
Mladost
3
0
|
23.11.2014 16:00 | Desetka | 3 : 0 | Mladost |
23.11
17:00
Ruma
Eaton Srem Tempo 2
3
0
|
23.11.2014 17:00 | Ruma | 3 : 0 | Eaton Srem Tempo 2 | |||||
23.11
17:00
Vrbas
Slavija
2
3
|
23.11.2014 17:00 | Vrbas | 2 : 3 | Slavija |
23.11
10:00
Tehničar
Gimnazijalac 2
3
0
|
23.11.2014 10:00 | Tehničar | 3 : 0 | Gimnazijalac 2 | |||||
23.11
17:00
Trstenik
Mladost
3
0
|
23.11.2014 17:00 | Trstenik | 3 : 0 | Mladost |
23.11
16:00
Novi Pazar
Volej stars junior
3
0
|
23.11.2014 16:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Volej stars junior | |||||
23.11
16:30
Bane
Zvečan
3
0
|
23.11.2014 16:30 | Bane | 3 : 0 | Zvečan | |||||
23.11
18:30
Raška
Kosovska Mitrovica
0
3
|
23.11.2014 18:30 | Raška | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica |
23.11
13:00
Priboj
Čačak
3
0
|
23.11.2014 13:00 | Priboj | 3 : 0 | Čačak | |||||
23.11
13:00
Tara 2
Bambi volej
0
3
|
23.11.2014 13:00 | Tara 2 | 0 : 3 | Bambi volej | |||||
23.11
15:00
Lučani
Stars
0
3
|
23.11.2014 15:00 | Lučani | 0 : 3 | Stars |
23.11
15:00
Smeč SV
Karadjordje
3
1
|
23.11.2014 15:00 | Smeč SV | 3 : 1 | Karadjordje |
23.11
15:00
Jedinstvo
VGSK
0
3
|
23.11.2014 15:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | VGSK |
23.11
17:00
Ribnica
Rađevac
3
0
|
23.11.2014 17:00 | Ribnica | 3 : 0 | Rađevac |
23.11
16:15
Novi Sad
NS Volej tim
3
1
|
23.11.2014 16:15 | Novi Sad | 3 : 1 | NS Volej tim |
23.11
18:00
NIS Spartak 2
Merkur
3
0
|
23.11.2014 18:00 | NIS Spartak 2 | 3 : 0 | Merkur | |||||
23.11
18:30
Gox-IN
Volejstars
0
3
|
23.11.2014 18:30 | Gox-IN | 0 : 3 | Volejstars |
23.11
17:00
Hercegovina
Volejstars
3
0
|
23.11.2014 17:00 | Hercegovina | 3 : 0 | Volejstars | |||||
23.11
19:00
Banat
Krajišnik
3
1
|
23.11.2014 19:00 | Banat | 3 : 1 | Krajišnik | |||||
23.11
19:45
Odbojka 013
MD Zrenjanin 2
3
0
|
23.11.2014 19:45 | Odbojka 013 | 3 : 0 | MD Zrenjanin 2 |
23.11
16:00
Jedinstvo 3
Star
3
1
|
23.11.2014 16:00 | Jedinstvo 3 | 3 : 1 | Star |
23.11
14:00
Radan
Morava
3
2
|
23.11.2014 14:00 | Radan | 3 : 2 | Morava | |||||
23.11
15:00
Pusta Reka
Vlasina
3
0
|
23.11.2014 15:00 | Pusta Reka | 3 : 0 | Vlasina | |||||
23.11
12:00
BSK
Mladost 2
3
0
|
23.11.2014 12:00 | BSK | 3 : 0 | Mladost 2 |
23.11
11:00
ŽOK 030
Poreč
3
0
|
23.11.2014 11:00 | ŽOK 030 | 3 : 0 | Poreč | |||||
23.11
14:00
Knjaževac
Timok
1
3
|
23.11.2014 14:00 | Knjaževac | 1 : 3 | Timok |
23.11
19:30
As Batajnica
Obilić
3
0
|
23.11.2014 19:30 | As Batajnica | 3 : 0 | Obilić |
23.11
12:00
Student 2
Aleksinac
1
3
|
23.11.2014 12:00 | Student 2 | 1 : 3 | Aleksinac | |||||
23.11
10:00
Millennium 2
Stampedo
0
3
|
23.11.2014 10:00 | Millennium 2 | 0 : 3 | Stampedo |
23.11
20:30
NS Volej Tim 2
Futog 2
1
3
|
23.11.2014 20:30 | NS Volej Tim 2 | 1 : 3 | Futog 2 |
23.11
16:30
Omladinac 2
Dunav
3
1
|
23.11.2014 16:30 | Omladinac 2 | 3 : 1 | Dunav |
23.11
18:00
Mladost
Sloga
0
3
|
23.11.2014 18:00 | Mladost | 0 : 3 | Sloga | |||||
23.11
15:00
Radinci Volej
Sirmium
3
0
|
23.11.2014 15:00 | Radinci Volej | 3 : 0 | Sirmium |
23.11
16:00
Elan Volej
Vrbas 2
0
3
|
23.11.2014 16:00 | Elan Volej | 0 : 3 | Vrbas 2 |
23.11
11:00
Vollejstar
Subotica
3
2
|
23.11.2014 11:00 | Vollejstar | 3 : 2 | Subotica |
23.11
14:00
Mladost
Derventa
0
3
|
23.11.2014 14:00 | Mladost | 0 : 3 | Derventa | |||||
23.11
16:00
Laktaši
Jahorina
3
1
|
23.11.2014 16:00 | Laktaši | 3 : 1 | Jahorina |
23.11
13:00
Ukrina
Kozara
0
3
|
23.11.2014 13:00 | Ukrina | 0 : 3 | Kozara | |||||
23.11
14:00
Panter
Inova
0
3
|
23.11.2014 14:00 | Panter | 0 : 3 | Inova |
23.11
19:00
Knjaževac
Vranje 1957
36
37
|
23.11.2014 19:00 | Knjaževac | 36 : 37 | Vranje 1957 | |||||
23.11
19:30
ORK Bela Palanka
Mladost 1949
37
26
|
23.11.2014 19:30 | ORK Bela Palanka | 37 : 26 | Mladost 1949 |
23.11
18:00
Proleter
Mladost
33
23
|
23.11.2014 18:00 | Proleter | 33 : 23 | Mladost | |||||
23.11
17:00
Vladimirovac
ŽSK
27
29
|
23.11.2014 17:00 | Vladimirovac | 27 : 29 | ŽSK |
23.11
18:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Sloga
34
26
|
23.11.2014 18:00 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 34 : 26 | Sloga | |||||
23.11
17:30
Studentski grad
Rekreativo
22
22
|
23.11.2014 17:30 | Studentski grad | 22 : 22 | Rekreativo | |||||
23.11
20:00
Primus
Bask Soko
33
27
|
23.11.2014 20:00 | Primus | 33 : 27 | Bask Soko |
23.11
18:00
Novi Pazar
Radnički 2
30
29
|
23.11.2014 18:00 | Novi Pazar | 30 : 29 | Radnički 2 | |||||
23.11
19:00
Trepča
Mladost
32
28
|
23.11.2014 19:00 | Trepča | 32 : 28 | Mladost | |||||
23.11
19:00
Prva Petoletka
Knez Lazar
28
25
|
23.11.2014 19:00 | Prva Petoletka | 28 : 25 | Knez Lazar | |||||
23.11
19:00
Lokomotiva
Priboj
18
33
|
23.11.2014 19:00 | Lokomotiva | 18 : 33 | Priboj | |||||
23.11
18:30
Arilje
Župa 54
36
29
|
23.11.2014 18:30 | Arilje | 36 : 29 | Župa 54 |
23.11
18:00
Radnički (JT)
Vrbas Karneks 2
39
20
|
23.11.2014 18:00 | Radnički (JT) | 39 : 20 | Vrbas Karneks 2 | |||||
23.11
19:30
Kikinda
Sivac 69
35
27
|
23.11.2014 19:30 | Kikinda | 35 : 27 | Sivac 69 | |||||
23.11
15:00
Srem Sm
Crvenka II
40
17
|
23.11.2014 15:00 | Srem Sm | 40 : 17 | Crvenka II | |||||
23.11
19:00
Radnički (K)
Hajduk
36
37
|
23.11.2014 19:00 | Radnički (K) | 36 : 37 | Hajduk |
23.11
19:30
Mačva
Jedinstvo 1974
32
27
|
23.11.2014 19:30 | Mačva | 32 : 27 | Jedinstvo 1974 | |||||
23.11
19:30
Metaloplastika 2
Umčari
34
23
|
23.11.2014 19:30 | Metaloplastika 2 | 34 : 23 | Umčari |
23.11
15:00
Štrpce Tandems
Goč Merkur
36
30
|
23.11.2014 15:00 | Štrpce Tandems | 36 : 30 | Goč Merkur | |||||
23.11
18:00
Karađorđe
Sloga
30
28
|
23.11.2014 18:00 | Karađorđe | 30 : 28 | Sloga |
23.11
18:00
Omladinac
Užice
35
23
|
23.11.2014 18:00 | Omladinac | 35 : 23 | Užice | |||||
23.11
18:00
Zlatar 2
Hidroelektrana
32
28
|
23.11.2014 18:00 | Zlatar 2 | 32 : 28 | Hidroelektrana |
23.11
18:00
Omladinac (I)
Unirea
31
20
|
23.11.2014 18:00 | Omladinac (I) | 31 : 20 | Unirea | |||||
23.11
13:30
Glogonj
Gaj
35
34
|
23.11.2014 13:30 | Glogonj | 35 : 34 | Gaj | |||||
23.11
16:30
Mladost (O)
Omladinac (D)
31
20
|
23.11.2014 16:30 | Mladost (O) | 31 : 20 | Omladinac (D) |
23.11
19:30
Ruma
Sloga
28
22
|
23.11.2014 19:30 | Ruma | 28 : 22 | Sloga |
23.11
15:00
Drina
Kozara Mlijekoprodukt
30
23
|
23.11.2014 15:00 | Drina | 30 : 23 | Kozara Mlijekoprodukt |
23.11
17:00
Kolubara
Železničar 1949
28
31
|
23.11.2014 17:00 | Kolubara | 28 : 31 | Železničar 1949 | |||||
23.11
19:00
Planinka Prolom voda
Jugović
21
22
|
23.11.2014 19:00 | Planinka Prolom voda | 21 : 22 | Jugović |
23.11
18:30
Mladi Radnik
ORK Loznica
27
23
|
23.11.2014 18:30 | Mladi Radnik | 27 : 23 | ORK Loznica | |||||
23.11
17:30
Mačva
Junior 2
29
30
|
23.11.2014 17:30 | Mačva | 29 : 30 | Junior 2 |
23.11
19:00
Vrbas
Mladost
25
21
|
23.11.2014 19:00 | Vrbas | 25 : 21 | Mladost | |||||
23.11
17:30
Srem
Petrovaradin
28
26
|
23.11.2014 17:30 | Srem | 28 : 26 | Petrovaradin | |||||
23.11
19:00
Spartak
Sloven
28
22
|
23.11.2014 19:00 | Spartak | 28 : 22 | Sloven |
23.11
16:00
Metalac
Prijepolje
30
26
|
23.11.2014 16:00 | Metalac | 30 : 26 | Prijepolje | |||||
23.11
13:00
Sloga
Čačak
18
24
|
23.11.2014 13:00 | Sloga | 18 : 24 | Čačak |
23.11
18:00
Dolovo
Jabuka 95
21
20
|
23.11.2014 18:00 | Dolovo | 21 : 20 | Jabuka 95 |
23.11
20:30
Temerin 2
Rusin
42
14
|
23.11.2014 20:30 | Temerin 2 | 42 : 14 | Rusin | |||||
23.11
17:00
Sonta
Klenak 09
16
27
|
23.11.2014 17:00 | Sonta | 16 : 27 | Klenak 09 | |||||
23.11
11:00
Hajduk
Cepelin
13
25
|
23.11.2014 11:00 | Hajduk | 13 : 25 | Cepelin | |||||
23.11
17:00
Železničar 2
Radnički
27
44
|
23.11.2014 17:00 | Železničar 2 | 27 : 44 | Radnički |
23.11
19:00
Železničar
Crvena Zvezda
33
24
|
23.11.2014 19:00 | Železničar | 33 : 24 | Crvena Zvezda |
23.11
19:15
Radnički Kon Tiki
Partizan Raiffeisen
8
10
|
23.11.2014 19:15 | Radnički Kon Tiki | 8 : 10 | Partizan Raiffeisen |
23.11
20:00
Vojvodina
Primorac
8
3
|
23.11.2014 20:00 | Vojvodina | 8 : 3 | Primorac |
23.11
18:00
PVK Bečej
Vojvodina
11
13
|
23.11.2014 18:00 | PVK Bečej | 11 : 13 | Vojvodina |
23.11
18:00
Partenon
Mašinac
2
5
|
23.11.2014 18:00 | Partenon | 2 : 5 | Mašinac | |||||
23.11
16:30
RB
Užice Krčagovo
3
4
|
23.11.2014 16:30 | RB | 3 : 4 | Užice Krčagovo | |||||
23.11
20:00
Metalac Kolorado
Ivanjica
5
1
|
23.11.2014 20:00 | Metalac Kolorado | 5 : 1 | Ivanjica |
23.11
17:00
Bor
Akademac
10
5
|
23.11.2014 17:00 | Bor | 10 : 5 | Akademac |
23.11
19:30
Deus Futsal
Leteći Holandjanin
4
2
|
23.11.2014 19:30 | Deus Futsal | 4 : 2 | Leteći Holandjanin | |||||
23.11
18:00
Šampion
Srbobran
4
4
|
23.11.2014 18:00 | Šampion | 4 : 4 | Srbobran | |||||
23.11
20:00
Tango Liman
Kikinda
5
2
|
23.11.2014 20:00 | Tango Liman | 5 : 2 | Kikinda | |||||
23.11
18:30
Tvrdjava
Hajduk
5
0
|
23.11.2014 18:30 | Tvrdjava | 5 : 0 | Hajduk |
23.11
20:00
Orao Čaršija
Olimp
3
3
|
23.11.2014 20:00 | Orao Čaršija | 3 : 3 | Olimp |
23.11
18:00
Ljubinje
Slavija
11
9
|
23.11.2014 18:00 | Ljubinje | 11 : 9 | Slavija |
23.11
12:30
Starčevica
Gradiška
3
3
|
23.11.2014 12:30 | Starčevica | 3 : 3 | Gradiška | |||||
23.11
17:00
Teslić
Ljubić
3
10
|
23.11.2014 17:00 | Teslić | 3 : 10 | Ljubić |
23.11
17:00
Glasinac
Brčko Zdravlje
7
6
|
23.11.2014 17:00 | Glasinac | 7 : 6 | Brčko Zdravlje |
23.11
20:00
Ekonomist
Banjica
4
7
|
23.11.2014 20:00 | Ekonomist | 4 : 7 | Banjica | |||||
23.11
13:30
Babušnica 2011
Zufo
5
4
|
23.11.2014 13:30 | Babušnica 2011 | 5 : 4 | Zufo | |||||
23.11
20:30
Jastrebac
BSK
4
2
|
23.11.2014 20:30 | Jastrebac | 4 : 2 | BSK |
23.11
20:00
Nova Pazova
Kopernikus
2
6
|
23.11.2014 20:00 | Nova Pazova | 2 : 6 | Kopernikus | |||||
23.11
18:00
Novi Pazar
Fontana
3
4
|
23.11.2014 18:00 | Novi Pazar | 3 : 4 | Fontana |
23.11
17:30
Vitez
Beostar
2
5
|
23.11.2014 17:30 | Vitez | 2 : 5 | Beostar |