14.11
13:00
Rad
InÄija
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
14.11
13:00
BuduÄnost
OFK BaÄka
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
14.11
13:00
Borac (Å )
Dinamo 1945
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Borac (S)
RadniÄki (Zr)
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
14.11
13:00
Borac 1926
Real
2
3
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 3 | |||||||
14.11
13:00
SuŔica
MaÄva 1929
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
14.11
11:00
Prva iskra
Jedinstvo
2
1
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 1 | |||||||
14.11
10:00
Borac
Zvezdara
0
2
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
BSK BorÄa
Brodarac
1
0
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
14.11
13:00
Trayal
Hajduk Veljko
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
14.11
13:00
BuduÄnost (P)
Sloga (L)
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Rembas
TimoÄanin
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
14.11
13:00
Borac
Sloga
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Omladinac FAM
Polet
4
1
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
14.11
13:00
BuduÄnost
Jedinstvo
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Sloboda
Mladost
3
1
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Hajduk
Cement
4
1
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Podunavac
Sloga (E)
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Dunav
RFK Novi Sad 1921
0
2
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
14.11
13:00
Mladost (T)
BaÄka 1901
3
2
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 2 | |||||||
14.11
13:00
BaÄka (P)
ÄSK Pivara
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Tavankut
Hercegovac
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Vojvodina (BG)
Preporod
4
3
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 3 | |||||||
14.11
13:00
StaniÅ”iÄ
Sloga
4
2
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 2 |
14.11
13:30
Komgrap
BSK 1925
3
1
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 1 | |||||||
14.11
13:30
Zuce 2019
Lokomotiva
2
0
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
11:00
PKB
Napredak
0
0
|
14.11.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
PoŔtar Zvezdara
Torlak
1
2
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
Kosmaj
Zvezda
2
1
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
14.11
13:00
JoŔanica
Å umadija (T)
9
0
|
14.11.2021 13:00 | 9 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Polet
Tutin
0
2
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
14.11
13:00
Jasen
Polimlje
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Zlatar
Omladinac
0
0
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Polet (T)
Savinac
2
0
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Jedinstvo (K)
Jedinstvo Putevi
2
0
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
14.11
13:00
Zadrugar
Cer
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Vrelo Sport
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Borac
Strmovo 1968
3
1
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
14.11
13:00
Sloga (B)
Sloga 33
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Rudar (S)
OFK Mihajlovac
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Pomoravlje 1946
Äerdap
5
0
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
OFK AranÄelovac 1979
OFK Napredak
4
3
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
14.11
13:00
Jedinstvo (GM)
NaŔa krila 1936
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Morava
Orljane
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Pukovac
MaloŔiŔte
4
3
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
OFK NiÅ”
Rudar
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
Car Konstantin
Mladost (B)
2
1
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Mladost (M)
Aluminijum
2
0
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Delijski Vis
Bukovik
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
OFK Napredak 1929
OFK SinÄeliÄ
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
14.11
13:00
Radan
Plantaža
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Trnovac
Moravac Orion
6
0
|
14.11.2021 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Jedinstvo
ŽitoraÄa
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
OFK Alakince
OFK TopliÄanin
0
0
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
14.11
13:00
Župa
Gradina
8
0
|
14.11.2021 13:00 | 8 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Juhor
LevaÄ
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
KuŔiljevo
Jedinstvo 1936
2
3
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
14.11
11:00
Jedinstvo (P)
Balkanski
1
1
|
14.11.2021 11:00 | 1 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Rajko MitiÄ
Brodoremont
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Äerdap
Sloga
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
OFK 019
Tanasko RajiÄ
3
1
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
14.11
13:00
BuduÄnost (M)
Lipar
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:00
NaŔa Zvezda
Crvenka
7
1
|
14.11.2021 13:00 | 7 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Kordun
RadniÄki 1918
4
3
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
BuduÄnost (P)
Borac (BG)
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
14.11
13:00
BuduÄnost (G)
Borac 46
5
2
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 2 |
14.11
13:00
Partizan (G)
Jedinstvo SteviÄ
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Vulturul
Potporanj
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
14.11
13:00
Crvena zvezda
HajduÄica
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Dolina
Sloga (BNS)
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Dolovo
Stari TamiÅ”
2
0
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
14.11
13:00
BuduÄnost (A)
RadniÄki (K)
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
14.11
13:00
Sremac (D)
Ljukovo
1
4
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.11
13:00
Borac (M)
Borac (K)
4
1
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Partizan
Jadran
3
1
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
14.11
13:00
FruŔkogorac
Hajduk
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
RadniÄki
Sremac (DeÄ)
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Sloga
Sremac (V)
2
4
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 4 | |||||||
14.11
13:00
Napredak
ŽelezniÄar
0
2
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
14.11
13:00
BuduÄnost
Proleter
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Iskra
Napredak
0
0
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
14.11
13:00
ÄurÄin
BaÄka
5
0
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 0 |
14.11
13:00
BaÄinac
PetliÄ SD 026
2
0
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Borac 1932
Polet
4
1
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Podunavac
Mladi radnik 1940
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 | |||||||
14.11
13:00
GlavaÅ”
Jedinstvo
2
3
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Sloga
Mladost 1948
4
1
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Radnik
ŽelezniÄar Kusadak
0
0
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Osipaonica
SASK
0
2
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
14.11
13:00
Mladi rudar 1954
Plaskovac
2
0
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Badnjevac
VinÄa
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Å umadinac 1913
Sloga (M)
5
1
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Lokomotiva
Marjan
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
ŽSK
Banja 1957
0
0
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Trnava
Omladinac (D.R.)
5
1
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Prvi srpski ustanak
Jasenica
5
1
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
14.11
13:00
Urovica
Zlot
2
3
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 3 | |||||||
14.11
13:00
Nemetali
PoreÄ
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Branik
Mala Vrbica
3
1
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Brestovac
RadniÄki (K)
6
0
|
14.11.2021 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.11
11:00
KljuÄ
MiloŔevo
2
1
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Polom
Blizna
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Polet
BSK
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
14.11
13:00
Polet
Progres
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Bratstvo
VuÄje
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Umac
Mladost
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
OFK Brza
BuduÄnost
5
2
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Kumarevo 65
ZloÄudovo
0
7
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 7 |
|
14.11
13:00
Veliko Trnjane
OFK Morava
3
1
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Milanovo
BobiŔte
3
2
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Sloboda
Real
0
0
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Mladost 1959
Jedinstvo (B)
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Mladi borac
ŽelezniÄar
1
4
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.11
13:00
Sloga
Moravac
4
3
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
14.11
13:00
TaskoviÄi
RadniÄki 1947
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Polet
Naisus 1977
2
3
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 3 | |||||||
14.11
13:00
RadniÄki 1924
BaliÄevac
5
1
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Jastrebac
Zemljoradnik
0
2
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Rad
Palilula
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
14.11
13:30
Å ljivar
OsniÄ
2
1
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Kosovo
Rtanj
0
3
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
13:30
TrebiÄ
Sloga
1
0
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
GraniÄar
Velika Jasikova
3
0
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:30
Rudar (P)
RadniÄki 1946
0
3
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
13:30
OFK Rtanj
Hajduk
3
2
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Omladinac
FSU Kraljevica
2
0
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
14.11
13:00
TemniÄ 1924
Vinogradar
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
14.11
13:00
Äitluk
Sloga (Ä)
4
4
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 4 | |||||||
14.11
16:00
Rubin
SebeÄevac
1
0
|
14.11.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Mladost (T)
13. April
3
2
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Trudbenik
Jastrebac (VÅ )
3
1
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
14.11
13:00
MaÄkovac
FUD
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 | |||||||
14.11
13:00
Kupci
Sloga (L)
5
2
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 2 |
|
14.11
13:00
Vojvodina (NM)
ASK
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Polet
Borac
5
2
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 2 | |||||||
14.11
13:00
Mladost (L)
Banat
2
4
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.11
13:00
Napredak
BuduÄnost
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Mladost (BD)
ŽAK
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Rusanda
Krajina
3
4
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 4 | |||||||
14.11
13:00
Vojvodina (B)
ŽFK Banat
1
5
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 5 |
14.11
13:00
Kolare
Napredak
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Moravac 2015
Sloga
6
1
|
14.11.2021 13:00 | 6 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Mladost
Dragocvet
4
1
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Partizan (M)
Juhor (G)
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 | |||||||
14.11
13:00
BuduÄnost (M)
Javor
2
3
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 3 | |||||||
14.11
13:00
BuduÄnost (Ä)
Partizan (G)
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
14.11
13:00
ŽelezniÄar
KrilaÅ”
3
1
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Mladost (R)
Rudar (Kr)
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Vihor
Å apine
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
ObiliÄ
Sloga (L)
7
1
|
14.11.2021 13:00 | 7 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Borac (K)
Žitkovica 2017
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Sirakovo
BuduÄnost (V)
1
4
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 4 |
|
14.11
13:30
BuduÄnost (Z)
Å umadija
3
2
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Beljina
Strelac
1
5
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
14.11
13:30
Krtinska
LisoviÄ 1977
2
1
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
OFK BuduÄnost
BSK 1926
3
2
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
14.11
13:30
Dunavac
Å umadija 1962
1
3
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.11
13:30
ZaklopaÄa
Rabrovac
1
0
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Velika Krsna
VrÄin
1
1
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
11:00
KaluÄerica 1969
Pudarci
2
1
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 1 | |||||||
14.11
13:30
SUF Dubona
SUF KovaÄevac 1956
0
5
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
14.11
13:30
Napredak
BoleÄ
0
5
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 5 |
|
14.11
13:30
PKB Kovilovo
Siti Sport Klub
1
2
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
18:00
Å eÄeranac Ada
Milutinac
2
1
|
14.11.2021 18:00 | 2 : 1 | |||||||
14.11
13:30
Dunav
Srem
5
0
|
14.11.2021 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Umka
Posavac TiŔma
4
1
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Beograd Karaburma
Borac (O)
0
1
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
14.11
13:30
Heroj Polet
Hajduk
0
4
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 4 |
|
14.11
14:00
MarÅ”iÄ
Bratstvo 1975
1
1
|
14.11.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
14:00
Jedinstvo
Kutlovo
0
1
|
14.11.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.11
14:00
Srbija
Pobeda 1926
3
2
|
14.11.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
14:00
Mladost (P)
Å umadija 1934
0
2
|
14.11.2021 14:00 | 0 : 2 |
|
14.11
13:30
OFK OseÄina
ZSK
5
0
|
14.11.2021 13:30 | 5 : 0 | |||||||
14.11
13:30
Žabari
Proleter
0
4
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
14.11
13:30
Iskra
Banjani
4
1
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
TrliÄ
Spartak 1924
3
0
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
OFK Senjak
Mladost (D)
3
3
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
14.11
11:00
Toplica
Radnik
0
1
|
14.11.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
14.11
13:00
Omladinac
Crvena zastava
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Proleter
Stevan NeŔticki
5
1
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Planinac 1933
Äegar 1946
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
RadniÄki 1936
Palilulac
0
3
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 3 | |||||||
14.11
13:00
Vulkan 1963
Morava
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
14.11
13:30
GoruŔica
DragaÄevo
2
3
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.11
13:30
VoÄar
Prilike
0
4
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
14.11
13:30
Kej
Morava
3
1
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Jedinstvo
Slatina
3
0
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
14.11
13:30
Donja Vrbava
Orlovac 1932
2
0
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Rudar
Zadrugar
2
2
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 2 | |||||||
14.11
13:30
Ozrem
Rakova
3
0
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Napredak
Jedinstvo (GG)
3
2
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Mladost
Å umadija
4
0
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 0 |
|
14.11
13:30
Tavnik
Mataruge
3
0
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
OFK Ras
Jedinstvo 2017
3
0
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Radnik
BuduÄnost
3
0
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:30
Ribnica
Ibar
0
2
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
OFK Progorelica
KoŔtampolje
4
2
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Zvezda
Rudar
2
3
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.11
13:30
Omladinac (NS)
Proleter
1
1
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
14.11
13:00
Podrinje
Jedinstvo (MZ)
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Lipolist
RadniÄki (Ko)
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Majur
Milan OrliÄ
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 | |||||||
14.11
13:00
KaraÄorÄe
Vidojevica
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
GuÄevo 1929
RadniÄki (Kl)
0
3
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Drina
Jedinstvo (Å )
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
14.11
13:00
Cer
Sloga
0
3
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Hajduk Stanko
Rudar
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
14.11
13:00
AvijatiÄar Vranjani
OFK Kotroman
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Ježevica
SeÄica
2
0
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Polet
Omladinac
6
0
|
14.11.2021 13:00 | 6 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Jedinstvo
Plavi Tok
6
1
|
14.11.2021 13:00 | 6 : 1 |
14.11
11:00
Prvi partizan
Lazarica
0
0
|
14.11.2021 11:00 | 0 : 0 | |||||||
14.11
11:00
Tara
PeruÄac
1
3
|
14.11.2021 11:00 | 1 : 3 | |||||||
14.11
13:00
ViŔesava
Äajetina
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
14.11
13:00
Sloga
Rampa
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
14.11
13:00
Lugina
Mladost (S)
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Mineralac
Vihor
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Levosoje
BSK Bujanovac
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
FSU Južna pruga
RadniÄki 2021
1
4
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 4 |
|
14.11
DobriÄ
OFK Kosanica
3
2
|
14.11.2021 | 3 : 2 | |||||||
14.11
Partizanski put
Kosovac
0
3
|
14.11.2021 | 0 : 3 | |||||||
14.11
Jastrebac
Jug Bogdan
0
1
|
14.11.2021 | 0 : 1 |
|
||||||
14.11
Spartak
Polet
3
3
|
14.11.2021 | 3 : 3 |
14.11
10:00
TeŔnjar
DraÄiÄ 2018
6
2
|
14.11.2021 10:00 | 6 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
Polet
Kolubara 2
1
0
|
14.11.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
11:00
OFK Povlen
Junior Novo Naselje
2
2
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
Stari drugari
Rajac
2
2
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
Lukavac
Rakac Stave
0
0
|
14.11.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
11:00
Jadar 2013
PopadiÄ
0
0
|
14.11.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
11:00
Milenko PavloviÄ
Mali korak
6
4
|
14.11.2021 11:00 | 6 : 4 |
|
14.11
13:30
Dinamo 1923
GraniÄar
1
1
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
14.11
13:30
OFK Odžaci
Kula
5
1
|
14.11.2021 13:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Omladinac (B)
TerekveÅ”
4
0
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Zadrugar
Omladinac (D)
1
4
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
14.11
13:00
Hajduk
Aleksa Å antiÄ
4
4
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 4 | |||||||
14.11
13:30
Mladost
Polet
2
4
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 4 |
|
14.11
13:00
Župski biseri
Vinogradar
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Donji Kopaonik
Stari Trstenik
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
11:00
Jezero 2017
Borac
2
2
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 2 | |||||||
14.11
13:00
Omladinac
Polet 57
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
14.11
13:00
RadniÄki (B)
Glogonj
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Pobeda
BSK BavaniŔte
3
3
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Mundial
Omladinac (D)
2
5
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.11
13:00
Mladost (V)
Proleter (M)
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Unirea
Omladinac 1927
9
0
|
14.11.2021 13:00 | 9 : 0 |
|
14.11
13:30
Pambukovica
Å arbane
2
1
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
14.11
11:00
Omladinac (K)
Polet (T)
3
1
|
14.11.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Polet (DL)
NepriÄava
2
0
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Pepeljevac
Jedinstvo (M)
3
2
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Mladost (V)
Sovljak
0
0
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
JoŔeva
Tvrdojevac
1
2
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
ÄuÄuge
OFK Paljuvi
1
1
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
14.11
13:30
Polet
PSK Putinci
8
2
|
14.11.2021 13:30 | 8 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
KruŔedol
Mladost
5
3
|
14.11.2021 13:30 | 5 : 3 |
|
||||||
14.11
13:30
GraniÄar (O)
ÄSK Äortanovci
4
0
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Jedinstvo
Å umar
1
0
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
FruŔkogorac
Hajduk 1932
2
0
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
14.11
13:00
TamiÅ”
Potisje
3
3
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
BileÄanin
Tisa 1933
4
2
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 2 | |||||||
14.11
13:00
Partizan
OFK Gradnulica
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Lehel
OFK Klek
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Mladost
RadniÄki 1911
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
14.11
13:00
MSK
Naftagas
3
1
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
14.11
11:00
Rudar 1973
Lemind 1953
1
5
|
14.11.2021 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.11
11:00
JaŔunja
Å umadija
5
3
|
14.11.2021 11:00 | 5 : 3 |
|
||||||
14.11
11:00
Badince
Gradac
2
3
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
14.11
13:30
Jadar 1961
Mladost (DB)
2
1
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Sloga
Studenac
2
0
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
TE GuÄevo
Prva Iskra
4
2
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Antimon
SinÄeliÄ
5
2
|
14.11.2021 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Jedinstvo
Jelav
1
1
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
14.11
13:30
Donja Mutnica
Omladinac
2
2
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
OFK Batinac
15. Avgust 1950
4
2
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
RadniÄki
SinÄeliÄ
4
1
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Rudar
Planinac
6
3
|
14.11.2021 13:30 | 6 : 3 |
|
||||||
14.11
13:30
Sloga
Å umadija
1
1
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
14.11
13:30
SinÄeliÄ 2012
Busije
1
8
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 8 |
|
||||||
14.11
13:30
Borac
Železnik 1930
5
1
|
14.11.2021 13:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Novi Beograd
Rekreativo 011
2
0
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Velika MoŔtanica
Miljakovac
2
2
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
BUSK
Bežanija
3
4
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
14.11
11:00
13. maj
Å umadinac
2
3
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
14.11
13:30
OFK Lug 2020
Bratstvo
|
14.11.2021 13:30 |
|
|||||||
14.11
13:30
Resnik
Palilulac
0
0
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
OFK Crvenka
Pinosava
2
2
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
LepuŔnica
Mladi proleter
4
1
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Pionir
Sveti Stefan
1
2
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
14.11
13:30
Ursule
Bratstvo
1
1
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Å antarovac
Vinogradar
2
2
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Morava
Å umadinac
6
1
|
14.11.2021 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Mladost (K)
Mladost (T)
0
3
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 3 | |||||||
14.11
13:30
Mladost (G)
VinoraÄa
2
1
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
14.11
13:00
Borac
Slavija (P)
0
6
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.11
13:00
Orlovi
NeŔtin
4
1
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Kulpin
Krivanj
3
2
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
BaÄka (D)
MagliÄ
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Mladost
Soko
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
14.11
13:00
Mladost
Stojan Lazarac
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 | |||||||
14.11
13:00
Sloboda
Sloga
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
14.11
13:00
BuduÄnost (PD)
Torpedo
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
DuŔko
Omladinac
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
PetlovaÄa
Napredak
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Gorki
Mladi borac
0
3
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
BuduÄnost (Z)
Milicionar
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
14.11
13:30
Gruža
Mlada krila
2
0
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Jovo Kursula
Kraljevo Hajduk
4
3
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
14.11
13:30
PopoviÄi Vrnjci
MiloÄajac
2
3
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.11
13:30
Jedinstvo (D)
Lazac
1
2
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Granit
Apolon 2018
1
2
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Borac
Omladinac
3
0
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Jedinstvo (G)
Mineral 2015
1
0
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
14.11
13:00
VlaÅ”iÄ
Mrovska
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Mladost (PP)
Å ipurske livade
3
3
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 3 | |||||||
14.11
13:00
Sloga (K)
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Dobrava
TreŔnjevka
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Jevremovac
Dobrava Žabar 2020
6
0
|
14.11.2021 13:00 | 6 : 0 | |||||||
14.11
13:00
OFK Letnjikovac 1983
PriÄinoviÄ
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
13:00
DumaÄa
Sloga (M)
8
0
|
14.11.2021 13:00 | 8 : 0 |
14.11
13:00
Supovac
Novoselac
3
4
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 4 | |||||||
14.11
13:00
Jasenovik 2018
Spartak
4
2
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Sloga (DT)
Standard 2021
5
3
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Sloga 1948
Mramor
2
3
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 3 | |||||||
14.11
13:00
Mladost
Real NiÅ”
3
4
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 4 |
|
||||||
14.11
13:00
VrtiŔte
Mezgraja
0
2
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
14.11
13:30
Planinac
Gladijator
5
2
|
14.11.2021 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Morava
Prijatelji
|
14.11.2021 13:30 |
|
|||||||
14.11
13:30
GauÄosi
BuduÄnost
1
1
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Gavrilo Princip
Malba
1
5
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
14.11
13:30
Remont
Tigrovi Mija Gold
0
2
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
MrŔinci
Lugovi
0
3
|
14.11.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
14.11
13:00
Mlava (B)
Batovac
0
1
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
BariÄ
OFK BraniÄevo
4
3
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Napredak (B)
BSK 1931
4
3
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Stig 1955
Napredak 1934
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Dizel
Mladi Borac
4
3
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
14.11
13:00
Soko
Pobeda 1953
0
2
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
TrgovaÄki
Sloga 1945
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Manastirica
Bata BuliÄ
4
3
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Zadrugar 1947
Mladost (K)
7
0
|
14.11.2021 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Mlava (ML)
Rade MiloÅ”eviÄ
6
3
|
14.11.2021 13:00 | 6 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Integral
Jedinstvo (S)
1
0
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
14.11
13:00
Mladost (PR)
Sloga
5
1
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Temac
NiŔavac
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
14.11
13:00
Tempo
Napredak 2012
2
5
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 5 | |||||||
14.11
10:00
Rutevac
Ratar
1
2
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 2 | |||||||
14.11
10:00
Rudar 2016
Polet
2
0
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
14.11
13:00
Crvena zvezda
Badljevica
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Vožd 2020
Skobalj
0
6
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.11
13:00
Landol
Stari Hrast 2018
4
3
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Proleter 1947
Jezava
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Godomin
BuduÄnost
3
0
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 0 |
14.11
13:00
Slavija
TromeÄa
3
2
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
GraniÄar
Jedinstvo (SK)
0
3
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Jedinstvo (M)
Jadran
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Hajduk
Tisa
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Äoka
Å ampion
5
0
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 0 |
|
14.11
13:00
Hajduk
OFK BaÄinci
7
0
|
14.11.2021 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.11
13:00
Srem
OFK BikiÄ
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
LSK LaÄarak
BSK
4
2
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Erdevik 2017
GraniÄar (A)
0
3
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
ObiliÄ 1993
GraniÄar (K)
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Zmaj
Jedinstvo
0
3
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
10:00
FruŔka Gora
OFK Zeka BuljubaŔa
0
3
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
14.11
10:00
Sloga 1980
Omladinac 1977
0
8
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
14.11
10:00
DobriÄ 1974
Lepaja 2018
5
5
|
14.11.2021 10:00 | 5 : 5 |
|
||||||
14.11
10:00
Balajnac 2019
Koprijan
2
0
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
14.11
13:00
Partizan
Banat (D)
0
4
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.11
13:00
KaraÅ” (J)
Dunav
3
2
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Polet
Omladinac
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Å evac
Banat (I)
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Ratar
GraniÄar
0
2
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Borac (VS)
Sloga (M)
4
1
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Vitorul
KaraÅ” (K)
0
3
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 3 |
|
14.11
11:00
Gaglovo
MakreŔane
5
2
|
14.11.2021 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Kapidžija
Konjuh
2
2
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Rasina
Dedina
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Žabare
Mudrakovac
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
11:00
Polet
Borac
0
2
|
14.11.2021 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
Modrica
Bukovica
4
2
|
14.11.2021 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Padež
Pepeljevac 1947
2
4
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 4 |
|
14.11
14:00
Apolon 4
Å umadija
1
5
|
14.11.2021 14:00 | 1 : 5 |
|
14.11
13:00
27. Oktobar
Dunav
1
2
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
14.11
13:30
Napredak (Sv)
Razvitak
2
5
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 5 |
14.11
13:00
RadniÄki
Pek
4
1
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Mladost 1970
Sloga TOP
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
BaŔtovan 2015
Mirko TomiÄ
0
5
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 5 |
|
||||||
14.11
13:00
Dunavac 1929
Ram
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Borac 2016
Žika MarkoviÄ - UÄa
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
14.11
13:00
Proleter
IzviÄaÄ
1
18
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 18 |
|
||||||
14.11
13:00
BabajiÄ
Borac
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
14.11
10:00
Sloga (J)
Osanica
6
1
|
14.11.2021 10:00 | 6 : 1 | |||||||
14.11
10:00
Zvezda
SeliŔte
1
2
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
10:00
BuduÄnost (M)
Borac (V)
2
3
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 3 |
|
14.11
11:00
Radnik
Crni Vitez
0
3
|
14.11.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
11:00
Stig (MC)
Napredak
6
5
|
14.11.2021 11:00 | 6 : 5 |
|
14.11
10:00
Radoje DomanoviÄ
BuduÄnost (B)
7
4
|
14.11.2021 10:00 | 7 : 4 |
|
||||||
14.11
10:00
Jarmenovci
Proleter 1936
3
3
|
14.11.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.11
10:00
Maskar
Junkovac
5
2
|
14.11.2021 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.11
10:00
Gornja Trnava 1938
KrÄevac 04
5
0
|
14.11.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
14.11
10:00
Jelen
Napredak
4
3
|
14.11.2021 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.11
10:00
Proleter
Jedinstvo 2020
1
6
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
14.11
10:00
Zadrugar
Partizan
2
0
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
14.11
10:00
Mladost Svileuva
Rudar
1
1
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
10:00
Korman
Sava
1
2
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
10:00
BojiÄ
Borac BTG
2
6
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 6 |
|
||||||
14.11
10:00
Galeb
MiŔar
2
4
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.11
10:00
Mladost Slatina
MetliÄ
2
2
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
14.11
10:00
14. Oktobar
Stolice
1
2
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 2 | |||||||
14.11
10:00
Borac
GradiliŔte
0
2
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.11
10:00
Hajduk
Paskovac
3
1
|
14.11.2021 10:00 | 3 : 1 | |||||||
14.11
10:00
Mladost GradiliŔte
Granit
4
1
|
14.11.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
10:00
Mladost (B)
Sloga
2
0
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
14.11
13:30
Napredak
Resavac
3
0
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
14.11
13:00
ŽelezniÄar
Petrijevac
0
2
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
Vrbovac
Kolarac
3
3
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
Ravni Gaj
Zeppelin 026
1
3
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.11
13:00
OFK Slavija
VuÄak
0
4
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 4 |
|
14.11
13:00
LjubiÄ
Tekstilac
3
2
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 2 | |||||||
14.11
13:00
ModriÄa
BuduÄnost
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 |
14.11
13:30
Zvijezda
Bratstvo
2
1
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
BuduÄnost
GOÅ K
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Simm Bau
Travnik
2
2
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Rudar
Goražde
1
0
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Igman
Mladost
3
0
|
14.11.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
OraŔje
Gradina
1
0
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
13:30
Jedinstvo
TOÅ K
0
4
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
14.11
13:30
Tomislav
Radnik
0
3
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
14.11
13:00
Arsenal
Berane
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
14.11
13:00
OFK Titograd
Cetinje
4
0
|
14.11.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Igalo
Grbalj
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 | |||||||
14.11
13:00
Bokelj
Jedinstvo
1
1
|
14.11.2021 13:00 | 1 : 1 |
14.11
13:00
Komovi
Polimlje
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
13:00
Brskovo
Pljevlja 97
2
1
|
14.11.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
14.11
14:00
LovÄen
Orjen
3
1
|
14.11.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.11
11:00
Sloga (SB)
ObiliÄ
0
7
|
14.11.2021 11:00 | 0 : 7 |
|
14.11
14:00
Internacional
OFK NikÅ”iÄ
1
1
|
14.11.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
14:00
Ilarion
Drezga
6
0
|
14.11.2021 14:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.11
14:00
Zabjelo
Olympico
6
0
|
14.11.2021 14:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.11
14:00
Ilarion 2
Polet Stars
0
0
|
14.11.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
14:00
Zora
Iskra 2
3
2
|
14.11.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
14:00
Adria
Crvena stijena
0
4
|
14.11.2021 14:00 | 0 : 4 |
|
14.11
20:45
Portugalija
Srbija
1
2
|
14.11.2021 20:45 | 1 : 2 | |||||||
14.11
20:45
Luksemburg
Irska
0
3
|
14.11.2021 20:45 | 0 : 3 |
14.11
16:30
Crvena zvezda
Požarevac
18
0
|
14.11.2021 16:30 | 18 : 0 | |||||||
14.11
13:00
Sloga
ŽFU Zvezda B 2018
3
1
|
14.11.2021 13:00 | 3 : 1 | |||||||
14.11
13:00
MaŔinac
Vojvodina
5
0
|
14.11.2021 13:00 | 5 : 0 |
14.11
13:30
Å umadija 1903
Javor
1
1
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Sloga (K)
Sloga (P)
1
2
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
13:30
Borac 1926
Metalac (GM)
1
1
|
14.11.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Novi Pazar
Loznica
4
1
|
14.11.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
GFK Sloboda
Jedinstvo
0
1
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.11
13:30
Mladi radnik 1926
RadniÄki (V)
0
5
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
14.11
13:30
Mladost (L)
Zlatibor
2
0
|
14.11.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
14.11
RadniÄki (S)
OFK Slatina
6
0
|
14.11.2021 | 6 : 0 |
|
||||||
14.11
Bor 1919
Timok 1919
2
0
|
14.11.2021 | 2 : 0 |
|
14.11
Dinamo
Radnik
2
2
|
14.11.2021 | 2 : 2 |
|
14.11
10:00
RadniÄki 1912
Prof. Bolesnikov
2
0
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
14.11
10:00
RadniÄki (Å )
OFK VrŔac
0
0
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
GFK Sloven
Omladinac
6
1
|
14.11.2021 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.11
12:00
Petrika
InÄija
1
0
|
14.11.2021 12:00 | 1 : 0 | |||||||
14.11
10:00
RadniÄki (SM)
Petar PuaÄa
1
0
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
RadniÄki (NP)
ŽelezniÄar
0
4
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
14.11
11:00
Internacional
BASK
1
2
|
14.11.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
09:00
SinÄeliÄ
IM Rakovica
2
0
|
14.11.2021 09:00 | 2 : 0 |
14.11
10:00
Novi Pazar
KaraÄorÄe
1
0
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
Crnokosa
BuduÄnost (A)
5
0
|
14.11.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
Jedinstvo Putevi
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
0
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
14.11
Crvena Zvezda Suvodol
Badljevica
5
0
|
14.11.2021 | 5 : 0 |
|
||||||
14.11
Vožd 2020
Skobalj
2
1
|
14.11.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
Landol
Stari Hrast 2018
1
13
|
14.11.2021 | 1 : 13 |
|
14.11
11:00
Vojvodina
IMT
2
0
|
14.11.2021 11:00 | 2 : 0 |
14.11
12:00
Brodarac
Lokomotiva
2
0
|
14.11.2021 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
Crvena zvezda
SinÄeliÄ
2
1
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
14:30
OFK Beograd
Studentski grad
3
1
|
14.11.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
14.11
11:00
Å umadija 1903
Javor
1
2
|
14.11.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
Sloga (K)
Savacijum
6
0
|
14.11.2021 11:00 | 6 : 0 | |||||||
14.11
11:00
Borac 1926
Metalac (GM)
3
0
|
14.11.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
11:00
Novi Pazar
Loznica
5
0
|
14.11.2021 11:00 | 5 : 0 | |||||||
14.11
11:00
GFK Sloboda
Jedinstvo
3
2
|
14.11.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
Apolon 2018
RadniÄki (V)
3
2
|
14.11.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
RadniÄki 1923
MaÄva
3
1
|
14.11.2021 11:00 | 3 : 1 | |||||||
14.11
11:00
Sunrise Å abac
Apolon 4
3
0
|
14.11.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
14.11
Real NiÅ”
RadniÄki (P)
6
0
|
14.11.2021 | 6 : 0 |
|
||||||
14.11
OFK RadniÄki
Radnik
5
3
|
14.11.2021 | 5 : 3 |
|
||||||
14.11
GFK Jagodina
Dinamo
3
2
|
14.11.2021 | 3 : 2 |
|
||||||
14.11
Kopernikus ŽeležniÄar
Vlasina
3
0
|
14.11.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
GFK DuboÄica
Timok 1919
2
0
|
14.11.2021 | 2 : 0 |
|
14.11
12:00
Spartak ŽK
Hajduk 1912
4
1
|
14.11.2021 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
12:00
RadniÄki 1912
Prof. Bolesnikov
2
0
|
14.11.2021 12:00 | 2 : 0 | |||||||
14.11
11:30
Kabel
Proleter (NS)
4
0
|
14.11.2021 11:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.11
12:00
Vojvodina
TSC
1
1
|
14.11.2021 12:00 | 1 : 1 |
|
14.11
10:00
Podrinje
OFK VrŔac
2
2
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
10:00
Petrika
InÄija
2
1
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
12:00
RadniÄki (SM)
Petar PuaÄa
6
0
|
14.11.2021 12:00 | 6 : 0 |
|
14.11
12:00
Kolubara
IMT
2
2
|
14.11.2021 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
10:00
RadniÄki (NB)
Lokomotiva
3
0
|
14.11.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.11
09:00
Rakovica
SinÄeliÄ
4
2
|
14.11.2021 09:00 | 4 : 2 |
14.11
14:00
Bane 1931
KaraÄorÄe
4
1
|
14.11.2021 14:00 | 4 : 1 |
|
14.11
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
MaÄva 1929
4
3
|
14.11.2021 10:00 | 4 : 3 | |||||||
14.11
12:30
MaÄva (Å )
RaÄevac
2
0
|
14.11.2021 12:30 | 2 : 0 |
|
14.11
10:00
Spartak 1976
Sloboda (Ä)
0
1
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
14.11
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
|
14.11.2021 | : |
14.11
15:30
Ada
Spartak ŽK
0
2
|
14.11.2021 15:30 | 0 : 2 | |||||||
14.11
13:30
RadniÄki (N)
Sloga (P)
0
7
|
14.11.2021 13:30 | 0 : 7 |
14.11
10:00
Milutinac
Partizan
0
5
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
14.11
12:00
RFK GrafiÄar
SinÄeliÄ
2
2
|
14.11.2021 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
13:00
RadniÄki (NB)
OLE
0
0
|
14.11.2021 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
12:00
Zemun
Rad
1
0
|
14.11.2021 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
09:00
Teleoptik
011
3
1
|
14.11.2021 09:00 | 3 : 1 |
|
14.11
15:00
SinÄeliÄ 2
Å umadinac
3
0
|
14.11.2021 15:00 | 3 : 0 |
14.11
10:00
Å umadija 1903
Bubamara
1
4
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.11
10:00
SuŔica
Bane 1931
4
0
|
14.11.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
Novi Pazar
Sport Klub 99
1
3
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.11
10:00
Kosmet
RadniÄki 1923
0
4
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.11
10:00
Apolon 2018
Rudar (KM)
4
0
|
14.11.2021 10:00 | 4 : 0 | |||||||
14.11
10:00
Kiker
Sloga (K)
2
2
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
10:00
AF AS Novi Pazar
Apolon 4
2
2
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
14.11
10:00
Polimlje
Javor Matis
3
3
|
14.11.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.11
10:00
GFK Sloboda
Spartak 1976
8
0
|
14.11.2021 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
Takovo
Mladost (L)
0
7
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
14.11
10:00
Sloboda (Ä)
Jedinstvo Putevi
1
1
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
10:00
Metalac
Borac 1926
0
0
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
Zlatibor
Ares 2015
1
2
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
10:00
GauÄosi
Sloga (BB)
4
2
|
14.11.2021 10:00 | 4 : 2 |
|
14.11
Trio
Kopernikus ŽelezniÄar
0
4
|
14.11.2021 | 0 : 4 |
|
||||||
14.11
RadniÄki (P)
OFK RadniÄki
2
3
|
14.11.2021 | 2 : 3 |
|
||||||
14.11
GFK Jagodina
Car Konstantin
5
0
|
14.11.2021 | 5 : 0 |
|
||||||
14.11
Napredak
Real
0
2
|
14.11.2021 | 0 : 2 |
|
14.11
10:00
Krila Krajine
TSC
0
0
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
Hajduk 1912
Vojvodina
0
6
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 6 | |||||||
14.11
14:00
Spartak ŽK
OFK BaÄka
3
0
|
14.11.2021 14:00 | 3 : 0 |
14.11
10:00
InÄija
Derby 2015
0
3
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
14:00
Petrika
OFK VrŔac
1
3
|
14.11.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.11
10:00
Jedinstvo (SP)
RadniÄki (Zr)
0
1
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.11
12:00
GFK Sloven
RadniÄki (SM)
4
2
|
14.11.2021 12:00 | 4 : 2 | |||||||
14.11
11:00
ŽelezniÄar
Proleter 2006
4
1
|
14.11.2021 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.11
10:00
Omladinac
Sporto 023
2
5
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 5 |
|
14.11
09:30
Brodarac
Teleoptik
1
2
|
14.11.2021 09:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.11
11:00
011
OFK Beograd
0
3
|
14.11.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
11:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
|
14.11.2021 11:00 | 1 : 0 |
14.11
10:00
MaÄva (Å )
Savacium
2
0
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
ŽelezniÄar
Sun Rise
0
3
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
10:00
RaÄevac
RadniÄki (V)
0
0
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
14.11
10:00
Jasenica 2017
ŽelezniÄar
2
2
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.11
10:00
RSK
Zvižd
7
0
|
14.11.2021 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
AF Duljaj
Cepelin 026
2
2
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 2 | |||||||
14.11
10:00
Soko 2015
PetliÄ SD 2006
2
4
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.11
10:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
2
1
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 1 | |||||||
14.11
10:00
Å umadija
Sloga 33
2
3
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 3 | |||||||
14.11
10:00
AF ÄokiÄ
OPK Rudar 1933
1
1
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.11
10:00
VGSK
Plana
0
6
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 6 |
|
14.11
14:00
Torlak
VinÄa
6
0
|
14.11.2021 14:00 | 6 : 0 |
|
14.11
10:00
ObiliÄ
Spartak ŽK '09
0
3
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 3 |
14.11
10:00
IMT
ÄankoviÄ
3
8
|
14.11.2021 10:00 | 3 : 8 |
|
||||||
14.11
10:00
Borac
Bežanija
0
9
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 9 |
|
14.11
10:00
Jedinstvo (Ub)
TeŔnjar Stari Grad
6
0
|
14.11.2021 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.11
10:00
Pambukovica
OFK OseÄina
2
1
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
10:00
POFK ŽelezniÄar
OFK Senjak
3
6
|
14.11.2021 10:00 | 3 : 6 |
|
||||||
14.11
10:00
RadniÄki (V)
Zadrugar
2
1
|
14.11.2021 10:00 | 2 : 1 | |||||||
14.11
10:00
OFK Divci
BuduÄnost KruÅ”ik 014
1
5
|
14.11.2021 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.11
10:00
Omladinac
Ribnica
0
0
|
14.11.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
14.11
00:00
Kolubara
Komgrap
7
0
|
14.11.2021 00:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.11
00:00
OFK Žarkovo
Lokomotiva
2
1
|
14.11.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.11
00:00
DIF
Sremcica
1
0
|
14.11.2021 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.11
00:00
Akademija fudbala
Velika MoŔtanica
4
0
|
14.11.2021 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.11
00:00
GSP Polet
Seceranac Ada
6
0
|
14.11.2021 00:00 | 6 : 0 |
|
14.11
12:00
Finale 2013
OFK Knez Lazar
4
5
|
14.11.2021 12:00 | 4 : 5 |
|
||||||
14.11
12:00
Trstenik PPT
OFK ParaÄin
11
0
|
14.11.2021 12:00 | 11 : 0 |
|
||||||
14.11
12:00
Morava 1918
Junior
0
0
|
14.11.2021 12:00 | 0 : 0 |
|
14.11
10:00
BuduÄnost
Jedinstvo Putevi
4
2
|
14.11.2021 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.11
10:00
Polimlje
Sloga (P)
3
3
|
14.11.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
14.11
19:00
Crvena zvezda MTS
Partizan NIS
71
56
|
14.11.2021 19:00 | 71 : 56 | |||||||
14.11
17:00
Igokea m:tel
Mega Mozzart
79
63
|
14.11.2021 17:00 | 79 : 63 |
14.11
17:00
Sloboda
Mladost MaxBet
106
110
|
14.11.2021 17:00 | 106 : 110 | |||||||
14.11
18:00
Zlatibor
OKK Novi Pazar
98
79
|
14.11.2021 18:00 | 98 : 79 | |||||||
14.11
19:00
Metalac
Slodes SoccerBet
93
71
|
14.11.2021 19:00 | 93 : 71 |
14.11
16:00
ÄaÄak 94
Beovuk 72
95
73
|
14.11.2021 16:00 | 95 : 73 |
14.11
18:15
RadniÄki
Rivers BM
68
105
|
14.11.2021 18:15 | 68 : 105 |
14.11
15:15
Jagodina
Plana
84
83
|
14.11.2021 15:15 | 84 : 83 |
14.11
16:00
OKK Vlasotince
Mladost Vesna
76
73
|
14.11.2021 16:00 | 76 : 73 |
14.11
17:00
Rtanj
NiÅ”
89
63
|
14.11.2021 17:00 | 89 : 63 | |||||||
14.11
16:30
Ratnici Target Sport
Marinos
81
99
|
14.11.2021 16:30 | 81 : 99 |
14.11
16:00
ŽelezniÄar
Srbobran
112
90
|
14.11.2021 16:00 | 112 : 90 | |||||||
14.11
20:30
Velika Kikinda
Jedinstvo
76
85
|
14.11.2021 20:30 | 76 : 85 | |||||||
14.11
17:00
Vrbas
Stara Pazova
88
67
|
14.11.2021 17:00 | 88 : 67 |
14.11
13:30
Gorica
BorÄa
91
100
|
14.11.2021 13:30 | 91 : 100 |
14.11
20:30
Veba Basket
Ras
89
74
|
14.11.2021 20:30 | 89 : 74 | |||||||
14.11
20:30
Umka Džez
Mladost 2009
85
88
|
14.11.2021 20:30 | 85 : 88 |
14.11
17:00
MVP 3x3
Mladost 2014
56
62
|
14.11.2021 17:00 | 56 : 62 | |||||||
14.11
19:00
ŽelezniÄar
ApaÄ
86
61
|
14.11.2021 19:00 | 86 : 61 |
14.11
17:00
Morava
Play off
96
76
|
14.11.2021 17:00 | 96 : 76 | |||||||
14.11
13:00
Student 014
Sloga
95
66
|
14.11.2021 13:00 | 95 : 66 |
14.11
20:00
BagljaÅ”
Petrovgrad
74
89
|
14.11.2021 20:00 | 74 : 89 | |||||||
14.11
13:30
Futog 1276
BuduÄnost
80
78
|
14.11.2021 13:30 | 80 : 78 | |||||||
14.11
17:30
Marina
Spartak
55
78
|
14.11.2021 17:30 | 55 : 78 |
14.11
15:30
Ru koÅ”
Opovo 99
82
91
|
14.11.2021 15:30 | 82 : 91 | |||||||
14.11
19:00
Partizan
Vojka
78
45
|
14.11.2021 19:00 | 78 : 45 | |||||||
14.11
13:00
Å imanovci
Agrobanat
97
96
|
14.11.2021 13:00 | 97 : 96 |
14.11
15:00
Radan
Jastreb
87
51
|
14.11.2021 15:00 | 87 : 51 | |||||||
14.11
18:00
Pusta Reka
Hisar
84
46
|
14.11.2021 18:00 | 84 : 46 |
14.11
13:15
KruŔevac
Stari Ras
63
71
|
14.11.2021 13:15 | 63 : 71 |
14.11
19:00
Å umadija 2017
Sloga (PM)
75
80
|
14.11.2021 19:00 | 75 : 80 |
14.11
14:30
Play Off
MKA 2017
56
82
|
14.11.2021 14:30 | 56 : 82 | |||||||
14.11
17:00
Užice
ZveÄan
38
64
|
14.11.2021 17:00 | 38 : 64 | |||||||
14.11
17:00
ŽelezniÄar
Å abac
61
65
|
14.11.2021 17:00 | 61 : 65 | |||||||
14.11
16:30
TrepÄa
Javor
47
65
|
14.11.2021 16:30 | 47 : 65 |
14.11
13:00
Smederevo
Student 2
41
50
|
14.11.2021 13:00 | 41 : 50 | |||||||
14.11
15:30
RadniÄki SPD 2
Hisar
84
56
|
14.11.2021 15:30 | 84 : 56 | |||||||
14.11
13:00
Trstenik
Svrljig
47
51
|
14.11.2021 13:00 | 47 : 51 | |||||||
14.11
13:00
ParaÄin
Bagdala
72
44
|
14.11.2021 13:00 | 72 : 44 |
14.11
15:30
Ras
KaraÄorÄevo
110
54
|
14.11.2021 15:30 | 110 : 54 |
14.11
13:00
RadniÄki 1950
Crvena zvezda mts
74
87
|
14.11.2021 13:00 | 74 : 87 | |||||||
14.11
13:30
Sloboda
Vojvodina
78
66
|
14.11.2021 13:30 | 78 : 66 | |||||||
14.11
15:00
Star
Konstantin
104
80
|
14.11.2021 15:00 | 104 : 80 | |||||||
14.11
13:15
Actavis Academy
Partizan NIS
49
89
|
14.11.2021 13:15 | 49 : 89 | |||||||
14.11
15:00
Mega Mozzart
Dynamic VIP PAY
64
78
|
14.11.2021 15:00 | 64 : 78 |
14.11
17:00
Sloga 2015
Lucky Star
0
3
|
14.11.2021 17:00 | 0 : 3 |
14.11
19:00
Pin
Kladovo
1
3
|
14.11.2021 19:00 | 1 : 3 |
14.11
19:00
Ribnica
Crvena zvezda
2
3
|
14.11.2021 19:00 | 2 : 3 | |||||||
14.11
18:00
Partizan Soccerbet
Mladi radnik
1
3
|
14.11.2021 18:00 | 1 : 3 |
14.11
15:00
VA 014
Klek SrbijaŔume
3
2
|
14.11.2021 15:00 | 3 : 2 |
14.11
19:00
MOK TopliÄanin 97
Å umadija
0
3
|
14.11.2021 19:00 | 0 : 3 | |||||||
14.11
15:00
Loznica
ŽelezniÄar
1
3
|
14.11.2021 15:00 | 1 : 3 |
14.11
17:00
Drina
Volej Stars Junior
3
1
|
14.11.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
14.11
17:00
Novi Pazar
Borac
0
3
|
14.11.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
14.11
16:30
RaŔka
Tara
2
3
|
14.11.2021 16:30 | 2 : 3 |
14.11
19:00
Mladost 1979
Odbojka 013
3
1
|
14.11.2021 19:00 | 3 : 1 | |||||||
14.11
16:00
Futog West
Srem 2
1
3
|
14.11.2021 16:00 | 1 : 3 | |||||||
14.11
16:00
Kikinda 0230
NS Volej Team
1
3
|
14.11.2021 16:00 | 1 : 3 | |||||||
14.11
14:00
FOK
Volley Stars
1
3
|
14.11.2021 14:00 | 1 : 3 |
14.11
15:00
Hajduk Veljko
ZajeÄar
0
3
|
14.11.2021 15:00 | 0 : 3 |
14.11
14:00
Banat
Klek SrbijaŔume 2
0
3
|
14.11.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.11
12:45
BagljaÅ” 023
Hercegovina
3
1
|
14.11.2021 12:45 | 3 : 1 |
|
14.11
18:00
Omladinac
Smederevo
3
0
|
14.11.2021 18:00 | 3 : 0 | |||||||
14.11
18:30
Beograd
Srbijanka 014
3
1
|
14.11.2021 18:30 | 3 : 1 | |||||||
14.11
17:30
Roda
Novi Sad
3
0
|
14.11.2021 17:30 | 3 : 0 |
14.11
15:00
Panonija
Zlatibor
1
3
|
14.11.2021 15:00 | 1 : 3 | |||||||
14.11
17:00
Ivanjica
RadniÄki
0
3
|
14.11.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
14.11
17:00
Valjevo
TENT 2
3
1
|
14.11.2021 17:00 | 3 : 1 |
14.11
19:00
Metaloplastika
Vojvodina
20
22
|
14.11.2021 19:00 | 20 : 22 |
14.11
18:00
DuboÄica 54
Proleter
35
30
|
14.11.2021 18:00 | 35 : 30 |
14.11
13:00
KurŔumlija
TopliÄanin
22
25
|
14.11.2021 13:00 | 22 : 25 | |||||||
14.11
18:00
Hajduk Veljko
Jagodina
28
28
|
14.11.2021 18:00 | 28 : 28 |
14.11
19:30
Hercegovac
Banatski Karlovac
40
34
|
14.11.2021 19:30 | 40 : 34 |
14.11
19:30
Užice
Beli anÄeo
30
32
|
14.11.2021 19:30 | 30 : 32 | |||||||
14.11
14:30
Å amot 65 2
Metalac
31
27
|
14.11.2021 14:30 | 31 : 27 | |||||||
14.11
19:00
Omladinac
MaÄva
20
25
|
14.11.2021 19:00 | 20 : 25 |
14.11
14:00
Sloga
Lokomotiva
28
30
|
14.11.2021 14:00 | 28 : 30 | |||||||
14.11
19:00
KaraÄorÄe
Bane
28
24
|
14.11.2021 19:00 | 28 : 24 | |||||||
14.11
19:00
TrepÄa
ParaÄin
35
21
|
14.11.2021 19:00 | 35 : 21 |
14.11
20:00
Jedinstvo 1974
Mladi radnik
29
35
|
14.11.2021 20:00 | 29 : 35 |
14.11
18:00
Pirot
NiŔka Banja
33
35
|
14.11.2021 18:00 | 33 : 35 | |||||||
14.11
17:30
ŽitoraÄa
Aleksinac
24
35
|
14.11.2021 17:30 | 24 : 35 | |||||||
14.11
15:30
DuboÄica 54 - 2
Mladost
30
32
|
14.11.2021 15:30 | 30 : 32 |
14.11
20:00
SU Lavovi
Partizan 2
39
29
|
14.11.2021 20:00 | 39 : 29 |
|
||||||
14.11
16:30
Novi Beograd
Beograd
36
30
|
14.11.2021 16:30 | 36 : 30 |
|
||||||
14.11
12:00
Mladenovac
RSU Akademija LeÄiÄ
32
33
|
14.11.2021 12:00 | 32 : 33 |
|
||||||
14.11
15:00
RK SC Voždovac 2012 - 2
Rakovica
34
41
|
14.11.2021 15:00 | 34 : 41 |
|
14.11
18:30
Metalac
RadniÄki
32
32
|
14.11.2021 18:30 | 32 : 32 | |||||||
14.11
17:00
BuduÄnost
ŽSK 1955
21
21
|
14.11.2021 17:00 | 21 : 21 | |||||||
14.11
17:30
Ruma
Nova Pazova 1957
23
35
|
14.11.2021 17:30 | 23 : 35 | |||||||
14.11
17:00
Crvena zvezda
Senta
27
22
|
14.11.2021 17:00 | 27 : 22 |
14.11
19:00
Titel
Srbobran
20
31
|
14.11.2021 19:00 | 20 : 31 |
14.11
12:00
Mokrin
Ravangrad
26
30
|
14.11.2021 12:00 | 26 : 30 | |||||||
14.11
20:00
Jabuka
Laki
25
24
|
14.11.2021 20:00 | 25 : 24 | |||||||
14.11
18:00
Mladost
Proleter
31
24
|
14.11.2021 18:00 | 31 : 24 |
14.11
15:00
Medicinar 2
ORK Loznica
36
26
|
14.11.2021 15:00 | 36 : 26 | |||||||
14.11
15:00
Metalac AD
KoŔutnjak
15
16
|
14.11.2021 15:00 | 15 : 16 |
14.11
16:00
Metalac
Napredak 12
31
40
|
14.11.2021 16:00 | 31 : 40 | |||||||
14.11
18:00
RadniÄki (S)
Bekament BB - 2
21
33
|
14.11.2021 18:00 | 21 : 33 |
14.11
16:00
Mladost
Vlasotince
22
26
|
14.11.2021 16:00 | 22 : 26 | |||||||
14.11
13:00
Radan
Remesiana
21
29
|
14.11.2021 13:00 | 21 : 29 |
14.11
20:00
Rtanj
NemanjiÄ
34
32
|
14.11.2021 20:00 | 34 : 32 |
14.11
14:00
BeoÄin 1959
Apatin
20
33
|
14.11.2021 14:00 | 20 : 33 | |||||||
14.11
15:00
Trijumf
RadniÄki
30
23
|
14.11.2021 15:00 | 30 : 23 | |||||||
14.11
16:00
Halas Jožef 2
Gradnulica
25
34
|
14.11.2021 16:00 | 25 : 34 |
14.11
19:00
Bor RTB
Jagodina
18
33
|
14.11.2021 19:00 | 18 : 33 | |||||||
14.11
15:00
Beograd
Vojvodina
24
31
|
14.11.2021 15:00 | 24 : 31 | |||||||
14.11
19:00
Crvena zvezda
Bekament BB
24
36
|
14.11.2021 19:00 | 24 : 36 |
14.11
18:30
ZajeÄar 1949
Pirot
39
32
|
14.11.2021 18:30 | 39 : 32 |
14.11
10:30
Beograd
Stari Grad
11
17
|
14.11.2021 10:30 | 11 : 17 | |||||||
14.11
12:00
Banjica
Palilula
25
4
|
14.11.2021 12:00 | 25 : 4 |
14.11
19:00
VraÄar
DorÄol
13
14
|
14.11.2021 19:00 | 13 : 14 | |||||||
14.11
19:00
ŽAK
Sava
12
8
|
14.11.2021 19:00 | 12 : 8 |
14.11
10:45
Crvena zvezda
TaÅ” 2000
22
6
|
14.11.2021 10:45 | 22 : 6 |
14.11
17:00
Senta
Palilula
11
9
|
14.11.2021 17:00 | 11 : 9 | |||||||
14.11
20:00
Spartak
Å abac
16
5
|
14.11.2021 20:00 | 16 : 5 |
14.11
20:15
Intelektualac
Klub 33
11
4
|
14.11.2021 20:15 | 11 : 4 |
14.11
18:00
KosjeriÄ
Župski rubin
16
1
|
14.11.2021 18:00 | 16 : 1 |
14.11
17:00
PP 192
RaŔka
6
1
|
14.11.2021 17:00 | 6 : 1 | |||||||
14.11
19:30
Ares
Zlatibor
3
7
|
14.11.2021 19:30 | 3 : 7 |
14.11
17:30
As
Dolap
4
3
|
14.11.2021 17:30 | 4 : 3 |
|
14.11
14:00
Dinamo 1954
BRK Crvena Zvezda
35
40
|
14.11.2021 14:00 | 35 : 40 |
14.11
14:00
SBB Beograd Vukovi
Kragujevac Wild Boars
34
6
|
14.11.2021 14:00 | 34 : 6 |
|
14.11
19:15
Celje
Bled
5
6
|
14.11.2021 19:15 | E 5 : 6 |
14.11
18:00
Sisak
Vojvodina
1
2
|
14.11.2021 18:00 | 1 : 2 | |||||||
14.11
15:45
Zagreb
Crvena zvezda
3
7
|
14.11.2021 15:45 | 3 : 7 |
14.11
00:00
Vukovi
Crvena zvezda
|
14.11.2021 00:00 | : | |||||||
14.11
00:00
NS Stars
Marbo
|
14.11.2021 00:00 | : | |||||||
14.11
00:00
NSA Sofija
Partizan
|
14.11.2021 00:00 | : |