Župa
Majdanpek
PT zona: Juhor - Timočanin 1:0
17.10.2011 S.Blagojević

Nova pobeda Obrežana koja ih vodi u vrh tabele protiv odlične ekipe iz Knjaževca. Domaći su poveli u 43. minutu pošto je mlađani Simonović lepo prodro po desnoj strani uputio loptu ka Milojeviću, koji je loptu sa desetak metara poslao u gol. Kratku dilemu prisutnih da li je lopta prošla gol liniju energično je otklonio sudija Rašić iz Zaječara pokazavši na centar. U nastavku viđena je teška borba. Domaći su najveću šansu propusili u 63. minutu kada je šut mladog Srđana Simonovića u same raklje golman Nakić bravurozno odbranio. Gosti su takođe opasno ugrožavali  gol domaćih ali im do kraja nije uspelo da zatresu mrežu Jevremovića, pre svega zbog odlične igre domaće odbrane na čelu sa Predragom Mikićem.

Strelac: 1:0 Milojević u 43. minutu. Stadion: Juhora u Obrežu. Gledalaca: 200. Sudija: Milan Rašić (Zaječar). Opomenuti igrači: Simonović, Blagojević, Pejković i Simić (Juhor) i Nakić, Ćirić i Petrović (Timočanin). Igrač utakmice: Predrag Mikić (Juhor).

JUHOR: Jevremović, Mikić, Ćosić, Žerjav, Simić, Blagojević, Mladenović, Lukić, Jeremić (Pejković), Milojević (Antonijević), Simonović (Stevanović).
TIMOČANIN: Nakić, Manić, Marko Đorđević, Kocić, Ž.Petrović (Jovanović), Veselinović, Dimitrijević, Stojanović (Trivunčević), M.Petrović, Ćirić (Simić),  Miroslav Đorđević.