OFK Sinđelić
Radnički (S)
U poslednjem minutu nadoknade utakmice hladan tuš u Trsteniku

Utakmica u Trsteniku

U 25. kolu prvenstva Srpske lige "Istok" na stadionu kraj Morave u Trsteniku, uzbudljiv, težak i do kraja neizvestan meč, odigrali su domaći Trstenik PPT i gostiujuća ekipa Jedinstvo iz Paraćina.

Susret je vodio glavni sudija Nikola Babić iz Aleksinca, a delegatsku dužnost obavljao je Milan Mijušković. U većem delu susreta bilo je nadmudrivanja doduše i šansi bez uspešne realizacije. Ipak u 90. minutu utakmice Dušan Vukčević je uspeo da primi dodatu loptu između dva igrača gostiju i da je nekako prosledi u mrežu, za vođstvo trsteničana od 1:0.

Usledio je produžetak od četiri minuta i u 93. minutu kada su svi očekivali kraj utakmice i pobedu, hladan tuš. Ispucanu loptu prema golu domaćih u svoju mrežu prosledili su nesporazumom golmana Matića i iskusnog Vasića, tako da je taj autogol doneo gostima izjednačenje rezultata i osvojen važan bod 1:1.

Posle ovog odigranog prvenstvenog kola trsteničani su na 9. mestu tabele sa 35 bodova koliko ima i njihov današnji protivnik Jedinstvo. U narednom 26. kolu Trstenik PPT gostuje u Medoševcu kod ekipe Mladost, dok Jedinstvo kući dočekuje slabašnu ekipu Kablova iz Zaječara.

Srpske lige Srpske lige Srpska liga Istok Trstenik PPT Jedinstvo (P)