Kiker i Zemun na ravne časti

Prosečna fudbalska predstava u kojoj su gosti dva puta imali prednost,a Kraljevčani uspeli da spasu bod. U prvom poluvremenu nismo videli ništa vredno pomena sve do 42. minuta. Tada je Blagojević protutnjao po levoj strani napada gostiju, odlično asistirao Lazareviću koji ne greši za vođstvo Zemuna. U nastavku gosti su preko odličnog Lazarevića stvorili još dve lepe prilike, visio je gol u vazduhu, ali su se „kikersi“ spasili. U 68. minutu, posle skraćenog kornera, stvorila se velika gužva u kojoj je najprisebniji bio kapiten domaćih Bačkulja za izjednačenje. Samo što je ušao u igru, rezervista gostiju Stanković je iskoristio odličnu priliku i ponovo Zemun doveo u vođstvo,a igrao se 75.minut. Činilo se da će bledi domaći fudbaleri teško izbeći poraz, ali filigranska akcija u 80. minutu završena na najbolji mogući način, Jevremović je glavom matirao Novakovića za konačnih 2-2. Un finišu meča arbitar Vučićević je zbog koškanja pre vremena u svlačionicu poslao Ramovića (Kiker) i Sekulića (Zemun).

Više borbeno nego kvalitetno - detalj sa utakmice Kiker-Zemun

KIKER – ZEMUN 2 – 2 (0 – 1)

Stadion: kod Ložionice u Kraljevu Gledalaca: 100 Sudija: Ivan Vučićević (Kraljevo) 7 Strelci: Bačkulja u 68. i Jevremović u 80. minutu za Kiker,a Lazarević u 42. i Stanković u 75. minutu za Zemun Žuti kartoni: Jevremović, Radovanović (Kiker),Paunović, Kuzmanović, Stanković (Zemun) Crveni kartoni: Ramović (Kiker) i Sekulić (Zemun) u 90. minutu. Igrač utakmice: Luka Lazarević (Zemun).

KIKER: Grujičić 6, Bačkulja 6,5, Pantić 6, Nedeljković 5 (Jevremović 6,5), Nikolić 6,5, Branković 6, Milosavljević 6, Ramović 6,5, Marinković 6, Vesić 6 (Vujičić -), Radovanović 6

ZEMUN: Novaković 6,5, Janjušević 6 (Milanović -), Blagojević 6,5, Petrović 6, Marinković 6, Janićijević 6, Lazarević 7, Paunović 6,5 (Stanković 6,5), Pavlović 6 (Sekulić -), Kuzmanović 6, Marković 6,5.