20.04
16:00
Hajduk 1912
Cement
4
2
|
20.04.2019 16:00 | Hajduk 1912 | 4 : 2 | Cement | |||||
20.04
16:00
Bratstvo 1946
Bačka 1901
1
2
|
20.04.2019 16:00 | Bratstvo 1946 | 1 : 2 | Bačka 1901 | |||||
20.04
16:00
Radnički (SM)
Crvena zvezda
2
1
|
20.04.2019 16:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
20.04
16:00
Radnički (NP)
Dunav
2
2
|
20.04.2019 16:00 | Radnički (NP) | 2 : 2 | Dunav | |||||
20.04
16:00
Dinamo 1945
Borac
2
0
|
20.04.2019 16:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Borac | |||||
20.04
16:00
ČSK Pivara
Omladinac
2
0
|
20.04.2019 16:00 | ČSK Pivara | 2 : 0 | Omladinac | |||||
20.04
16:00
Mladost
Kabel
2
3
|
20.04.2019 16:00 | Mladost | 2 : 3 | Kabel | |||||
20.04
16:00
OFK Vršac
Radnički (ZR)
2
2
|
20.04.2019 16:00 | OFK Vršac | 2 : 2 | Radnički (ZR) |
20.04
16:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
0
2
|
20.04.2019 16:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
20.04
16:00
Šumadija (A)
Mokra Gora
1
2
|
20.04.2019 16:00 | Šumadija (A) | 1 : 2 | Mokra Gora | |||||
20.04
16:00
Sloga 33
FAP
4
0
|
20.04.2019 16:00 | Sloga 33 | 4 : 0 | FAP | |||||
20.04
16:00
Sloga (PŽ)
Loznica
2
0
|
20.04.2019 16:00 | Sloga (PŽ) | 2 : 0 | Loznica | |||||
20.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Jošanica
2
1
|
20.04.2019 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Jošanica |
20.04
16:30
Jedinstvo (B)
OFK Sinđelić
2
1
|
20.04.2019 16:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
20.04
16:30
Radnički (S)
Trstenik PPT
1
2
|
20.04.2019 16:30 | Radnički (S) | 1 : 2 | Trstenik PPT | |||||
20.04
16:30
GFK Dubočica
Temnić 1924
1
0
|
20.04.2019 16:30 | GFK Dubočica | 1 : 0 | Temnić 1924 | |||||
20.04
16:30
Jedinstvo (P)
Moravac Orion
0
3
|
20.04.2019 16:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Moravac Orion |
20.04
11:00
GSP Polet Dorćol
Prva Iskra
4
1
|
20.04.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 4 : 1 | Prva Iskra | |||||
20.04
16:00
Radnički (O)
Grafičar
1
2
|
20.04.2019 16:00 | Radnički (O) | 1 : 2 | Grafičar |
20.04
16:00
Krajina
Radnički (K)
6
1
|
20.04.2019 16:00 | Krajina | 6 : 1 | Radnički (K) | |||||
20.04
16:00
Kikinda 1909
Vojvodina 1928
1
4
|
20.04.2019 16:00 | Kikinda 1909 | 1 : 4 | Vojvodina 1928 | |||||
20.04
16:00
Budućnost
Jedinstvo (BK)
2
0
|
20.04.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
20.04
16:00
Begej
Radnički (S)
4
0
|
20.04.2019 16:00 | Begej | 4 : 0 | Radnički (S) | |||||
20.04
16:00
Jedinstvo (NB)
ŽAK
0
1
|
20.04.2019 16:00 | Jedinstvo (NB) | 0 : 1 | ŽAK | |||||
20.04
16:00
Kozara
OFK Proleter
7
2
|
20.04.2019 16:00 | Kozara | 7 : 2 | OFK Proleter | |||||
20.04
16:00
Sloga
BAK
3
1
|
20.04.2019 16:00 | Sloga | 3 : 1 | BAK |
20.04
16:00
Sloga (E)
LSK Laćarak
5
2
|
20.04.2019 16:00 | Sloga (E) | 5 : 2 | LSK Laćarak | |||||
20.04
16:00
Podrinje
Sloga (T)
3
0
|
20.04.2019 16:00 | Podrinje | 3 : 0 | Sloga (T) |
20.04
16:00
Bajša
OFK Vrbas
1
1
|
20.04.2019 16:00 | Bajša | 1 : 1 | OFK Vrbas | |||||
20.04
16:00
Sloga (Č)
Budućnost
1
1
|
20.04.2019 16:00 | Sloga (Č) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
20.04
16:00
Crvenka
Tisa
2
0
|
20.04.2019 16:00 | Crvenka | 2 : 0 | Tisa | |||||
20.04
16:00
Radnički (S)
BSK
4
4
|
20.04.2019 16:00 | Radnički (S) | 4 : 4 | BSK |
20.04
16:00
Apolon 2018
Novi Pazar 1928
0
2
|
20.04.2019 16:00 | Apolon 2018 | 0 : 2 | Novi Pazar 1928 | |||||
20.04
16:00
Šumadija 1903
Goč
3
0
|
20.04.2019 16:00 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | Goč | |||||
20.04
16:00
Sloga
Trepča
2
1
|
20.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Trepča | |||||
20.04
16:00
Sušica
Real
3
1
|
20.04.2019 16:00 | Sušica | 3 : 1 | Real |
20.04
16:00
VGSK
OFK Napredak
7
0
|
20.04.2019 16:00 | VGSK | 7 : 0 | OFK Napredak | |||||
20.04
16:00
Karađorđe
Homoljac
3
0
|
20.04.2019 16:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Homoljac |
20.04
16:00
Mačva 2005
Borac
2
1
|
20.04.2019 16:00 | Mačva 2005 | 2 : 1 | Borac | |||||
20.04
16:00
Zadrugar
Vrelo Sport
4
0
|
20.04.2019 16:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Vrelo Sport | |||||
20.04
16:00
Radnički Šabački
OFK Osečina
2
0
|
20.04.2019 16:00 | Radnički Šabački | 2 : 0 | OFK Osečina | |||||
20.04
16:00
Radnički (V)
Brezovica
1
0
|
20.04.2019 16:00 | Radnički (V) | 1 : 0 | Brezovica | |||||
20.04
16:00
Spartak 1924
Ribnica
1
0
|
20.04.2019 16:00 | Spartak 1924 | 1 : 0 | Ribnica |
20.04
16:00
Sevojno
Sloga (BB)
0
2
|
20.04.2019 16:00 | Sevojno | 0 : 2 | Sloga (BB) | |||||
20.04
16:00
Takovo
Sloga (S)
0
0
|
20.04.2019 16:00 | Takovo | 0 : 0 | Sloga (S) |
20.04
16:30
Budućnost
Sloga
0
4
|
20.04.2019 16:30 | Budućnost | 0 : 4 | Sloga | |||||
20.04
16:30
Balkanski
Pčinja
2
3
|
20.04.2019 16:30 | Balkanski | 2 : 3 | Pčinja |
20.04
16:30
OFK Topličanin
Jedinstvo (M)
7
0
|
20.04.2019 16:30 | OFK Topličanin | 7 : 0 | Jedinstvo (M) |
20.04
16:30
Brodoremont
Naša krila 1936
2
0
|
20.04.2019 16:30 | Brodoremont | 2 : 0 | Naša krila 1936 | |||||
20.04
16:30
BSK
Moravica
0
0
|
20.04.2019 16:30 | BSK | 0 : 0 | Moravica |
20.04
16:00
Mladenovac
Torlak
0
0
|
20.04.2019 16:00 | Mladenovac | 0 : 0 | Torlak | |||||
20.04
16:00
Milutinac
Turbina
2
2
|
20.04.2019 16:00 | Milutinac | 2 : 2 | Turbina | |||||
20.04
16:00
Sopot
Hajduk
2
0
|
20.04.2019 16:00 | Sopot | 2 : 0 | Hajduk |
20.04
16:00
Delija
Mladost (BD)
3
1
|
20.04.2019 16:00 | Delija | 3 : 1 | Mladost (BD) | |||||
20.04
16:00
Polet
Radnički 1911
2
2
|
20.04.2019 16:00 | Polet | 2 : 2 | Radnički 1911 |
20.04
16:30
Krila Krajine
Borac 46
2
1
|
20.04.2019 16:30 | Krila Krajine | 2 : 1 | Borac 46 | |||||
20.04
16:30
Vojvodina (T)
OFK Odžaci
4
0
|
20.04.2019 16:30 | Vojvodina (T) | 4 : 0 | OFK Odžaci |
20.04
16:00
Borac (M)
PSK Putinci
5
3
|
20.04.2019 16:00 | Borac (M) | 5 : 3 | PSK Putinci | |||||
20.04
16:00
Sloven
Donji Petrovci
1
0
|
20.04.2019 16:00 | Sloven | 1 : 0 | Donji Petrovci |
20.04
16:00
Sloga Bat 1924
Trnava
3
1
|
20.04.2019 16:00 | Sloga Bat 1924 | 3 : 1 | Trnava |
20.04
16:30
Omladinac
OFK Sirig
0
2
|
20.04.2019 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | OFK Sirig | |||||
20.04
16:30
Fruškogorski partizan
TSK
0
1
|
20.04.2019 16:30 | Fruškogorski partizan | 0 : 1 | TSK |
20.04
17:00
Napredak
Radnički 1905
2
4
|
20.04.2019 17:00 | Napredak | 2 : 4 | Radnički 1905 | |||||
20.04
17:00
Sloga
Vinogradar
2
2
|
20.04.2019 17:00 | Sloga | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
20.04
17:00
Panonija IM Topola
Njegoš
1
0
|
20.04.2019 17:00 | Panonija IM Topola | 1 : 0 | Njegoš |
20.04
16:00
Borac (O)
Crvenka
1
1
|
20.04.2019 16:00 | Borac (O) | 1 : 1 | Crvenka | |||||
20.04
16:00
Dunav
PKB Kovilovo
2
0
|
20.04.2019 16:00 | Dunav | 2 : 0 | PKB Kovilovo |
20.04
15:30
Parmenac
Ovčar
0
0
|
20.04.2019 15:30 | Parmenac | 0 : 0 | Ovčar |
20.04
16:30
Varvarin
Sloga (Ć)
3
3
|
20.04.2019 16:30 | Varvarin | 3 : 3 | Sloga (Ć) | |||||
20.04
16:30
Čitluk
Mačkovac
2
2
|
20.04.2019 16:30 | Čitluk | 2 : 2 | Mačkovac | |||||
20.04
16:30
Blagotin
Kupci
4
0
|
20.04.2019 16:30 | Blagotin | 4 : 0 | Kupci |
20.04
16:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Podrinje
0
2
|
20.04.2019 16:30 | Jedinstvo 1945 (VL) | 0 : 2 | Podrinje | |||||
20.04
16:30
Jevremovac
Sloga (BO)
1
5
|
20.04.2019 16:30 | Jevremovac | 1 : 5 | Sloga (BO) | |||||
20.04
16:30
Sindjelić
Karađorđe
2
0
|
20.04.2019 16:30 | Sindjelić | 2 : 0 | Karađorđe |
20.04
16:30
Dunav
Polet
6
1
|
20.04.2019 16:30 | Dunav | 6 : 1 | Polet | |||||
20.04
16:30
Jedinstvo Stević
Potporanj
0
1
|
20.04.2019 16:30 | Jedinstvo Stević | 0 : 1 | Potporanj |
20.04
16:00
Rudar 2001
Borac (Ž)
0
3
|
20.04.2019 16:00 | Rudar 2001 | 0 : 3 | Borac (Ž) | |||||
20.04
16:00
Trgovački
Borac (K)
2
3
|
20.04.2019 16:00 | Trgovački | 2 : 3 | Borac (K) | |||||
20.04
16:00
Polet (SD)
Sloga (B)
0
1
|
20.04.2019 16:00 | Polet (SD) | 0 : 1 | Sloga (B) | |||||
20.04
16:00
Makce
Železničar
0
10
|
20.04.2019 16:00 | Makce | 0 : 10 | Železničar |
20.04
16:30
Zemljoradnik
Sloga
8
0
|
20.04.2019 16:30 | Zemljoradnik | 8 : 0 | Sloga | |||||
20.04
16:30
Napredak 2012
Padina
2
2
|
20.04.2019 16:30 | Napredak 2012 | 2 : 2 | Padina |
20.04
Plana
Osipaonica
4
1
|
20.04.2019 | Plana | 4 : 1 | Osipaonica |
20.04
16:30
Brestovac
Ključ
6
2
|
20.04.2019 16:30 | Brestovac | 6 : 2 | Ključ | |||||
20.04
16:30
Bor 1919
Radnički (K)
2
0
|
20.04.2019 16:30 | Bor 1919 | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
20.04
16:30
Poreč
Sloga
1
2
|
20.04.2019 16:30 | Poreč | 1 : 2 | Sloga | |||||
20.04
16:30
Krivelj
Rudna Glava
1
1
|
20.04.2019 16:30 | Krivelj | 1 : 1 | Rudna Glava | |||||
20.04
16:30
Šarbanovac
Polom
0
2
|
20.04.2019 16:30 | Šarbanovac | 0 : 2 | Polom |
20.04
17:00
Radnik
Banjani
3
1
|
20.04.2019 17:00 | Radnik | 3 : 1 | Banjani | |||||
20.04
17:00
OFK Jabučje
Ribnikar
2
0
|
20.04.2019 17:00 | OFK Jabučje | 2 : 0 | Ribnikar | |||||
20.04
17:00
OFK Brđanac
Tulari
0
0
|
20.04.2019 17:00 | OFK Brđanac | 0 : 0 | Tulari | |||||
20.04
17:00
Pepeljevac
Tvrdojevac
3
1
|
20.04.2019 17:00 | Pepeljevac | 3 : 1 | Tvrdojevac |
20.04
16:30
21. oktobar
Šumadinac (KG)
0
1
|
20.04.2019 16:30 | 21. oktobar | 0 : 1 | Šumadinac (KG) |
20.04
16:00
Prvi partizan
Perućac
2
5
|
20.04.2019 16:00 | Prvi partizan | 2 : 5 | Perućac |
20.04
16:30
Rudar Vrška Čuka
Sloga (M)
3
0
|
20.04.2019 16:30 | Rudar Vrška Čuka | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
20.04
16:30
Velika Jasikova
Bučje Podvis
4
0
|
20.04.2019 16:30 | Velika Jasikova | 4 : 0 | Bučje Podvis |
20.04
16:00
Lužnica
Senjak
4
2
|
20.04.2019 16:00 | Lužnica | 4 : 2 | Senjak | |||||
20.04
16:00
Rajko Mitić
Gnjilan
2
0
|
20.04.2019 16:00 | Rajko Mitić | 2 : 0 | Gnjilan | |||||
20.04
16:00
Zadrugar
Borac
5
2
|
20.04.2019 16:00 | Zadrugar | 5 : 2 | Borac |
20.04
16:30
Omladinac (GK)
Palilulac
2
1
|
20.04.2019 16:30 | Omladinac (GK) | 2 : 1 | Palilulac |
20.04
16:00
Nebeski Andjeli
Lugina
1
0
|
20.04.2019 16:00 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | Lugina |
20.04
15:00
Gracko
Gračanica
2
0
|
20.04.2019 15:00 | Gracko | 2 : 0 | Gračanica | |||||
20.04
15:00
Polet
Sitnica
2
0
|
20.04.2019 15:00 | Polet | 2 : 0 | Sitnica | |||||
20.04
Čaglavica
Ugljare
3
6
|
20.04.2019 | Čaglavica | 3 : 6 | Ugljare |
20.04
17:00
Kalenić
Čučuge
1
3
|
20.04.2019 17:00 | Kalenić | 1 : 3 | Čučuge | |||||
20.04
17:00
Crvena Jabuka
Rudar
6
1
|
20.04.2019 17:00 | Crvena Jabuka | 6 : 1 | Rudar |
20.04
17:00
Rojkovac
Skela
3
0
|
20.04.2019 17:00 | Rojkovac | 3 : 0 | Skela |
20.04
16:30
Jedinstvo
Čenej
8
0
|
20.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 8 : 0 | Čenej | |||||
20.04
16:30
OFK Futog
Titel
5
0
|
20.04.2019 16:30 | OFK Futog | 5 : 0 | Titel | |||||
20.04
16:30
Veternik
Vinogradar
6
0
|
20.04.2019 16:30 | Veternik | 6 : 0 | Vinogradar |
20.04
16:30
Garevina
Gradina
5
0
|
20.04.2019 16:30 | Garevina | 5 : 0 | Gradina | |||||
20.04
16:30
Sloga (L)
Ušće
1
0
|
20.04.2019 16:30 | Sloga (L) | 1 : 0 | Ušće | |||||
20.04
16:30
Kamenorezac 76
Stari Trstenik
2
2
|
20.04.2019 16:30 | Kamenorezac 76 | 2 : 2 | Stari Trstenik |
20.04
16:30
Morava
Mladost (T)
1
0
|
20.04.2019 16:30 | Morava | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
20.04
16:30
Sinđelić 1934
Kupinovac
2
0
|
20.04.2019 16:30 | Sinđelić 1934 | 2 : 0 | Kupinovac | |||||
20.04
16:30
Osaonica
Vinogradar
3
2
|
20.04.2019 16:30 | Osaonica | 3 : 2 | Vinogradar |
20.04
16:30
Istok 63
Mladost (J)
0
1
|
20.04.2019 16:30 | Istok 63 | 0 : 1 | Mladost (J) | |||||
20.04
16:30
Napredak
Budućnost
0
4
|
20.04.2019 16:30 | Napredak | 0 : 4 | Budućnost | |||||
20.04
16:30
Beljanica
Pomoravlje
2
0
|
20.04.2019 16:30 | Beljanica | 2 : 0 | Pomoravlje |
20.04
17:00
Junior Novo Naselje
Mladost (L)
2
0
|
20.04.2019 17:00 | Junior Novo Naselje | 2 : 0 | Mladost (L) |
20.04
16:30
Mladi radnik 1925
Jedinstvo (D)
5
0
|
20.04.2019 16:30 | Mladi radnik 1925 | 5 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
20.04
16:30
Mladost
Zvezda
7
0
|
20.04.2019 16:30 | Mladost | 7 : 0 | Zvezda |
20.04
16:00
Marjan
Omladinac-Šumadinac
8
1
|
20.04.2019 16:00 | Marjan | 8 : 1 | Omladinac-Šumadinac |
20.04
16:30
Radnički
Radnik Sušica
1
2
|
20.04.2019 16:30 | Radnički | 1 : 2 | Radnik Sušica | |||||
20.04
16:30
Jedinstvo (Š)
Moravac
7
2
|
20.04.2019 16:30 | Jedinstvo (Š) | 7 : 2 | Moravac |
20.04
16:30
Cer
OFK Šabac
3
2
|
20.04.2019 16:30 | Cer | 3 : 2 | OFK Šabac | |||||
20.04
16:30
Torpedo 1924
Premijer
1
0
|
20.04.2019 16:30 | Torpedo 1924 | 1 : 0 | Premijer |
20.04
17:00
Tornjoš
Jadran
5
1
|
20.04.2019 17:00 | Tornjoš | 5 : 1 | Jadran |
20.04
17:00
Bačka 1945
Bačka (D)
2
2
|
20.04.2019 17:00 | Bačka 1945 | 2 : 2 | Bačka (D) |
20.04
16:00
Sloboda
Pobeda
4
0
|
20.04.2019 16:00 | Sloboda | 4 : 0 | Pobeda |
20.04
17:00
Strmovo
Vreoci
0
3
|
20.04.2019 17:00 | Strmovo | 0 : 3 | Vreoci | |||||
20.04
17:00
Mladost (Č)
Borac (A)
3
2
|
20.04.2019 17:00 | Mladost (Č) | 3 : 2 | Borac (A) |
20.04
16:00
Mladost
Željuša
3
5
|
20.04.2019 16:00 | Mladost | 3 : 5 | Željuša | |||||
20.04
16:00
Sloboda
Nišavac
6
2
|
20.04.2019 16:00 | Sloboda | 6 : 2 | Nišavac | |||||
20.04
16:00
Zvezda
Napredak
4
2
|
20.04.2019 16:00 | Zvezda | 4 : 2 | Napredak |
20.04
16:30
Partizan
OFK Šikara
5
0
|
20.04.2019 16:30 | Partizan | 5 : 0 | OFK Šikara |
20.04
17:00
Jedinstvo
OFK Draževac
1
2
|
20.04.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | OFK Draževac |
20.04
16:30
Bjelica
Gradina
5
1
|
20.04.2019 16:30 | Bjelica | 5 : 1 | Gradina |
20.04
16:30
Kriva Reka
Kotroman
3
2
|
20.04.2019 16:30 | Kriva Reka | 3 : 2 | Kotroman |
20.04
Modrica
Gornji Stepoš
2
3
|
20.04.2019 | Modrica | 2 : 3 | Gornji Stepoš |
20.04
16:30
Rtanj
Palilulac
1
6
|
20.04.2019 16:30 | Rtanj | 1 : 6 | Palilulac | |||||
20.04
16:30
Mladost
Sokograd
4
1
|
20.04.2019 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Sokograd |
20.04
16:30
Knežica
10. februar
3
1
|
20.04.2019 16:30 | Knežica | 3 : 1 | 10. februar |
20.04
16:00
Zaklopača
Mladost
6
1
|
20.04.2019 16:00 | Zaklopača | 6 : 1 | Mladost |
20.04
17:00
Sparta
Mladost (Z)
2
2
|
20.04.2019 17:00 | Sparta | 2 : 2 | Mladost (Z) | |||||
20.04
17:00
Jedinstvo 2014
Belpos
4
5
|
20.04.2019 17:00 | Jedinstvo 2014 | 4 : 5 | Belpos |
20.04
17:00
Milakovac 2018
Zgodačica
1
0
|
20.04.2019 17:00 | Milakovac 2018 | 1 : 0 | Zgodačica |
20.04
16:30
Gornje Krajince
Turekovac
1
2
|
20.04.2019 16:30 | Gornje Krajince | 1 : 2 | Turekovac | |||||
20.04
16:30
Mladost (DL)
Jašunja
7
0
|
20.04.2019 16:30 | Mladost (DL) | 7 : 0 | Jašunja | |||||
20.04
16:30
ŠFU Derbi 2016
Gornje Sinkovce
1
3
|
20.04.2019 16:30 | ŠFU Derbi 2016 | 1 : 3 | Gornje Sinkovce | |||||
20.04
16:30
Napredak
SU Donja Lomnica
1
3
|
20.04.2019 16:30 | Napredak | 1 : 3 | SU Donja Lomnica |
20.04
16:30
Omladinac
Napredak
1
1
|
20.04.2019 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Napredak |
20.04
17:00
OFK Burovo
Šumadinac
1
5
|
20.04.2019 17:00 | OFK Burovo | 1 : 5 | Šumadinac |
20.04
17:00
Trnava
Dražmirovac
2
1
|
20.04.2019 17:00 | Trnava | 2 : 1 | Dražmirovac |
20.04
16:30
Petlovača
Pocerina
3
0
|
20.04.2019 16:30 | Petlovača | 3 : 0 | Pocerina |
20.04
16:30
Sport
Graničar (R)
1
2
|
20.04.2019 16:30 | Sport | 1 : 2 | Graničar (R) | |||||
20.04
16:30
SU Stanišić 1920
Dinamo 1923
4
0
|
20.04.2019 16:30 | SU Stanišić 1920 | 4 : 0 | Dinamo 1923 |
20.04
15:30
Radnik
Burovac
5
1
|
20.04.2019 15:30 | Radnik | 5 : 1 | Burovac | |||||
20.04
15:30
Dragoš
Udarnik 2015
5
2
|
20.04.2019 15:30 | Dragoš | 5 : 2 | Udarnik 2015 |
20.04
15:30
Napredak
Zabrđe 1936
2
1
|
20.04.2019 15:30 | Napredak | 2 : 1 | Zabrđe 1936 |
20.04
Grivac
Bečevica
6
1
|
20.04.2019 | Grivac | 6 : 1 | Bečevica | |||||
20.04
16:00
Kotlenik (G)
Kotlenik (L)
0
1
|
20.04.2019 16:00 | Kotlenik (G) | 0 : 1 | Kotlenik (L) | |||||
20.04
16:00
Polet
Kruševica 1980
0
1
|
20.04.2019 16:00 | Polet | 0 : 1 | Kruševica 1980 |
20.04
Graničar
Solunac
3
0
|
20.04.2019 | Graničar | 3 : 0 | Solunac | |||||
20.04
16:30
Mladost
Banat
0
3
|
20.04.2019 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Banat | |||||
20.04
Crvena zvezda
Gaj
3
4
|
20.04.2019 | Crvena zvezda | 3 : 4 | Gaj |
20.04
16:00
Kumane
Ram
3
1
|
20.04.2019 16:00 | Kumane | 3 : 1 | Ram |
20.04
16:00
Mladost (CK)
Feniks
2
7
|
20.04.2019 16:00 | Mladost (CK) | 2 : 7 | Feniks |
20.04
20:00
Željezničar
Krupa
3
0
|
20.04.2019 20:00 | Željezničar | 3 : 0 | Krupa | |||||
20.04
17:00
Široki Brijeg
Zrinjski
1
0
|
20.04.2019 17:00 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Zrinjski | |||||
20.04
16:30
Sloboda
Sarajevo
2
1
|
20.04.2019 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Sarajevo | |||||
20.04
17:00
Mladost
GOŠK
3
1
|
20.04.2019 17:00 | Mladost | 3 : 1 | GOŠK | |||||
20.04
17:00
Radnik
Zvijezda 09
1
1
|
20.04.2019 17:00 | Radnik | 1 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
20.04
17:00
Čelik
Tuzla City
1
1
|
20.04.2019 17:00 | Čelik | 1 : 1 | Tuzla City |
20.04
16:30
Sloga
Borac
0
3
|
20.04.2019 16:30 | Sloga | 0 : 3 | Borac | |||||
20.04
16:30
Podrinje
Željezničar
0
1
|
20.04.2019 16:30 | Podrinje | 0 : 1 | Željezničar | |||||
20.04
16:30
Rudar Prijedor
Kozara
0
0
|
20.04.2019 16:30 | Rudar Prijedor | 0 : 0 | Kozara |
20.04
16:30
Slavija
Tekstilac
1
0
|
20.04.2019 16:30 | Slavija | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
20.04
16:30
Alfa Modriča
Sloboda
0
0
|
20.04.2019 16:30 | Alfa Modriča | 0 : 0 | Sloboda | |||||
20.04
16:30
Drina
Sutjeska
3
0
|
20.04.2019 16:30 | Drina | 3 : 0 | Sutjeska |
20.04
15:00
Iskra
Zeta
0
1
|
20.04.2019 15:00 | Iskra | 0 : 1 | Zeta | |||||
20.04
16:30
Lovćen
Mornar
1
0
|
20.04.2019 16:30 | Lovćen | 1 : 0 | Mornar | |||||
20.04
16:30
Rudar
Grbalj
3
0
|
20.04.2019 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Grbalj |
20.04
15:00
Gorštak
Bratstvo
1
3
|
20.04.2019 15:00 | Gorštak | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
20.04
16:00
Crvena stijena
Zabjelo
3
1
|
20.04.2019 16:00 | Crvena stijena | 3 : 1 | Zabjelo |
20.04
16:00
Petnjica
Pljevlja 97
3
0
|
20.04.2019 16:00 | Petnjica | 3 : 0 | Pljevlja 97 | |||||
20.04
16:00
Gusinje
Fair Play
2
3
|
20.04.2019 16:00 | Gusinje | 2 : 3 | Fair Play |
20.04
16:00
AFC Bournemouth
Fulham
0
1
|
20.04.2019 16:00 | AFC Bournemouth | 0 : 1 | Fulham | |||||
20.04
16:00
Huddersfield Town
Watford
1
2
|
20.04.2019 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 2 | Watford | |||||
20.04
13:30
Manchester City
Tottenham Hotspur
1
0
|
20.04.2019 13:30 | Manchester City | 1 : 0 | Tottenham Hotspur | |||||
20.04
18:30
Newcastle United
Southampton
3
1
|
20.04.2019 18:30 | Newcastle United | 3 : 1 | Southampton | |||||
20.04
16:00
West Ham United
Leicester
2
2
|
20.04.2019 16:00 | West Ham United | 2 : 2 | Leicester | |||||
20.04
16:00
Wolverhampton
Brighton
0
0
|
20.04.2019 16:00 | Wolverhampton | 0 : 0 | Brighton |
20.04
20:45
Barcelona
Real Sociedad
2
1
|
20.04.2019 20:45 | Barcelona | 2 : 1 | Real Sociedad | |||||
20.04
13:00
Celta de Vigo
Girona
2
1
|
20.04.2019 13:00 | Celta de Vigo | 2 : 1 | Girona | |||||
20.04
16:15
Eibar
Atlético Madrid
0
1
|
20.04.2019 16:15 | Eibar | 0 : 1 | Atlético Madrid | |||||
20.04
18:30
Rayo Vallecano
Huesca
0
0
|
20.04.2019 18:30 | Rayo Vallecano | 0 : 0 | Huesca |
20.04
15:30
Bayern
Werder
1
0
|
20.04.2019 15:30 | Bayern | 1 : 0 | Werder | |||||
20.04
20:30
Schalke 04
Hoffenheim
2
5
|
20.04.2019 20:30 | Schalke 04 | 2 : 5 | Hoffenheim | |||||
20.04
15:30
Bayer Leverkusen
Nürnberg
2
0
|
20.04.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 0 | Nürnberg | |||||
20.04
18:30
Borussia Mönchengladbach
RB Leipzig
1
2
|
20.04.2019 18:30 | Borussia Mönchengladbach | 1 : 2 | RB Leipzig | |||||
20.04
15:30
Augsburg
Stuttgart
6
0
|
20.04.2019 15:30 | Augsburg | 6 : 0 | Stuttgart | |||||
20.04
15:30
Mainz 05
Fortuna
3
1
|
20.04.2019 15:30 | Mainz 05 | 3 : 1 | Fortuna |
20.04
15:00
Lazio
Chievo
1
2
|
20.04.2019 15:00 | Lazio | 1 : 2 | Chievo | |||||
20.04
18:00
Juventus
Fiorentina
2
1
|
20.04.2019 18:00 | Juventus | 2 : 1 | Fiorentina | |||||
20.04
15:00
Cagliari
Frosinone
1
0
|
20.04.2019 15:00 | Cagliari | 1 : 0 | Frosinone | |||||
20.04
12:30
Parma
Milan
1
1
|
20.04.2019 12:30 | Parma | 1 : 1 | Milan | |||||
20.04
15:00
Bologna
Sampdoria
3
0
|
20.04.2019 15:00 | Bologna | 3 : 0 | Sampdoria | |||||
20.04
15:00
Udinese
Sassuolo
1
1
|
20.04.2019 15:00 | Udinese | 1 : 1 | Sassuolo | |||||
20.04
15:00
Empoli
SPAL
2
4
|
20.04.2019 15:00 | Empoli | 2 : 4 | SPAL | |||||
20.04
15:00
Genoa
Torino
0
1
|
20.04.2019 15:00 | Genoa | 0 : 1 | Torino | |||||
20.04
20:30
Internazionale
Roma
1
1
|
20.04.2019 20:30 | Internazionale | 1 : 1 | Roma |
20.04
17:00
Guingamp
Olympique Marseille
1
3
|
20.04.2019 17:00 | Guingamp | 1 : 3 | Olympique Marseille | |||||
20.04
20:00
Nice
Caen
0
1
|
20.04.2019 20:00 | Nice | 0 : 1 | Caen | |||||
20.04
20:00
Nîmes
Bordeaux
2
1
|
20.04.2019 20:00 | Nîmes | 2 : 1 | Bordeaux | |||||
20.04
20:00
Strasbourg
Montpellier
1
3
|
20.04.2019 20:00 | Strasbourg | 1 : 3 | Montpellier |
20.04
17:00
Čukarički
Crvena zvezda
3
2
|
20.04.2019 17:00 | Čukarički | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
20.04
17:00
Napredak
Vojvodina
5
0
|
20.04.2019 17:00 | Napredak | 5 : 0 | Vojvodina |
20.04
17:00
OFK Bačka
Mačva
2
2
|
20.04.2019 17:00 | OFK Bačka | 2 : 2 | Mačva | |||||
20.04
17:00
Rad
Radnik
1
0
|
20.04.2019 17:00 | Rad | 1 : 0 | Radnik | |||||
20.04
16:00
Dinamo
Voždovac
1
0
|
20.04.2019 16:00 | Dinamo | 1 : 0 | Voždovac |
20.04
16:00
Bežanija
TSC
2
3
|
20.04.2019 16:00 | Bežanija | 2 : 3 | TSC | |||||
20.04
16:00
Inđija
Radnički 1923
0
0
|
20.04.2019 16:00 | Inđija | 0 : 0 | Radnički 1923 | |||||
20.04
16:00
Sinđelić
Javor Matis
1
3
|
20.04.2019 16:00 | Sinđelić | 1 : 3 | Javor Matis | |||||
20.04
16:00
Zlatibor
Metalac
0
0
|
20.04.2019 16:00 | Zlatibor | 0 : 0 | Metalac |
20.04
Stajicevo
ŽFU Zvezda B 2018
1
14
|
20.04.2019 | Stajicevo | 1 : 14 | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
20.04
Spartak 2
Banat
4
0
|
20.04.2019 | Spartak 2 | 4 : 0 | Banat | |||||
20.04
Moskva
Nova Kolonija
4
0
|
20.04.2019 | Moskva | 4 : 0 | Nova Kolonija |
20.04
16:00
Mašinac Trejs PZP
Sloga
3
3
|
20.04.2019 16:00 | Mašinac Trejs PZP | 3 : 3 | Sloga | |||||
20.04
16:00
Spartak
Crvena zvezda
4
1
|
20.04.2019 16:00 | Spartak | 4 : 1 | Crvena zvezda |
20.04
15:00
Kolubara
Karađorđe
7
0
|
20.04.2019 15:00 | Kolubara | 7 : 0 | Karađorđe |
20.04
10:00
TSC
RFK N.S. 1921
7
0
|
20.04.2019 10:00 | TSC | 7 : 0 | RFK N.S. 1921 | |||||
20.04
10:00
Železničar
Radnički (Z)
2
2
|
20.04.2019 10:00 | Železničar | 2 : 2 | Radnički (Z) |
20.04
10:00
Bratstvo 1946
Crvena zvezda
3
0
|
20.04.2019 10:00 | Bratstvo 1946 | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
20.04
10:00
Polet (K)
Bratstvo 1946
6
8
|
20.04.2019 10:00 | Polet (K) | 6 : 8 | Bratstvo 1946 |
20.04
13:00
Budućnost
Posavina
0
6
|
20.04.2019 13:00 | Budućnost | 0 : 6 | Posavina | |||||
20.04
10:00
Strelac
Jedinstvo
2
1
|
20.04.2019 10:00 | Strelac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.04
11:00
Crvena Zastava
Polet
0
4
|
20.04.2019 11:00 | Crvena Zastava | 0 : 4 | Polet |
20.04
16:00
Jedinstvo
Voždovac
2
0
|
20.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Voždovac | |||||
20.04
10:00
BASK
Internacional
0
5
|
20.04.2019 10:00 | BASK | 0 : 5 | Internacional | |||||
20.04
13:00
Čukarički
Crvena Zvezda
1
0
|
20.04.2019 13:00 | Čukarički | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
20.04
10:00
Brodarac
Inđija
5
1
|
20.04.2019 10:00 | Brodarac | 5 : 1 | Inđija |
20.04
12:00
TSC
RFK N.S. 1921
7
3
|
20.04.2019 12:00 | TSC | 7 : 3 | RFK N.S. 1921 | |||||
20.04
12:00
Borac (NS)
Petar Puača
0
5
|
20.04.2019 12:00 | Borac (NS) | 0 : 5 | Petar Puača | |||||
20.04
12:00
Železničar
Proleter 2006
3
0
|
20.04.2019 12:00 | Železničar | 3 : 0 | Proleter 2006 | |||||
20.04
12:00
Bečkerek 023
Radnički (S)
0
2
|
20.04.2019 12:00 | Bečkerek 023 | 0 : 2 | Radnički (S) |
20.04
16:00
Rađevac
Sunrise
1
2
|
20.04.2019 16:00 | Rađevac | 1 : 2 | Sunrise | |||||
20.04
16:00
Železničar
Omladinac 2014
1
0
|
20.04.2019 16:00 | Železničar | 1 : 0 | Omladinac 2014 |
20.04
10:00
Napredak
Jasenica 2017
0
11
|
20.04.2019 10:00 | Napredak | 0 : 11 | Jasenica 2017 | |||||
20.04
11:00
Sloga 33
Zvižd
7
6
|
20.04.2019 11:00 | Sloga 33 | 7 : 6 | Zvižd | |||||
20.04
11:00
Partizan 1945
VGSK
3
0
|
20.04.2019 11:00 | Partizan 1945 | 3 : 0 | VGSK |
20.04
12:00
Novi Pazar 1928
OFK Ras
3
0
|
20.04.2019 12:00 | Novi Pazar 1928 | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
20.04
11:00
Jedinstvo
Sport Klub 99
3
0
|
20.04.2019 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
20.04
11:00
Tutin
Bane
0
4
|
20.04.2019 11:00 | Tutin | 0 : 4 | Bane |
20.04
10:00
Prof. Bolesnikov
Index
2
2
|
20.04.2019 10:00 | Prof. Bolesnikov | 2 : 2 | Index |
20.04
10:00
Radnički (SM)
Omladinac
1
3
|
20.04.2019 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 3 | Omladinac | |||||
20.04
12:00
Srem
GFK Sloven
1
0
|
20.04.2019 12:00 | Srem | 1 : 0 | GFK Sloven |
20.04
12:00
Mladost APA
Borac (Š)
7
1
|
20.04.2019 12:00 | Mladost APA | 7 : 1 | Borac (Š) |
20.04
16:00
Radnički Stobex
Borac
6
0
|
20.04.2019 16:00 | Radnički Stobex | 6 : 0 | Borac | |||||
20.04
16:00
Rudar
Drina
8
1
|
20.04.2019 16:00 | Rudar | 8 : 1 | Drina |
20.04
13:00
Zemun
Kiker
0
0
|
20.04.2019 13:00 | Zemun | 0 : 0 | Kiker |
20.04
08:30
O11 MK
Sinđelić MK
1
5
|
20.04.2019 08:30 | O11 MK | 1 : 5 | Sinđelić MK | |||||
20.04
16:15
OFK Beograd MK
Studentski Grad MK
2
1
|
20.04.2019 16:15 | OFK Beograd MK | 2 : 1 | Studentski Grad MK |
20.04
10:00
Coerver junior FA
Proleter 2006
4
0
|
20.04.2019 10:00 | Coerver junior FA | 4 : 0 | Proleter 2006 | |||||
20.04
10:00
Bečkerek 023
Železničar
0
7
|
20.04.2019 10:00 | Bečkerek 023 | 0 : 7 | Železničar |
20.04
10:00
Radnički (SM)
Jedinstvo (SP)
1
9
|
20.04.2019 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 9 | Jedinstvo (SP) | |||||
20.04
10:00
Index
Radnički (NP)
2
0
|
20.04.2019 10:00 | Index | 2 : 0 | Radnički (NP) | |||||
20.04
10:00
Prof. Bolesnikov
Inđija
0
3
|
20.04.2019 10:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 3 | Inđija | |||||
20.04
10:00
RFK N.S. 1921
Petar Puača
0
0
|
20.04.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 0 : 0 | Petar Puača |
20.04
Bane
Apolon 4
1
0
|
20.04.2019 | Bane | 1 : 0 | Apolon 4 | |||||
20.04
Apolon
Kosmet
3
1
|
20.04.2019 | Apolon | 3 : 1 | Kosmet | |||||
20.04
Mokra Gora
Sport Klub 99
0
1
|
20.04.2019 | Mokra Gora | 0 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
20.04
Bubamara
Jošanica
2
0
|
20.04.2019 | Bubamara | 2 : 0 | Jošanica | |||||
20.04
Šumadija 1903
OFK AS 2003
3
0
|
20.04.2019 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | OFK AS 2003 | |||||
20.04
Radnički 1923
Novi Pazar
4
0
|
20.04.2019 | Radnički 1923 | 4 : 0 | Novi Pazar |
20.04
Petar Dobrnjac
Smederevo 1924
0
8
|
20.04.2019 | Petar Dobrnjac | 0 : 8 | Smederevo 1924 |
20.04
10:00
Spartak
Arena Su
3
2
|
20.04.2019 10:00 | Spartak | 3 : 2 | Arena Su | |||||
20.04
10:00
Njerš Ištvan
Bečej 1918
1
1
|
20.04.2019 10:00 | Njerš Ištvan | 1 : 1 | Bečej 1918 |
20.04
10:00
Duboko
Zvezda
3
2
|
20.04.2019 10:00 | Duboko | 3 : 2 | Zvezda | |||||
20.04
10:00
Sloga
Posavina
0
3
|
20.04.2019 10:00 | Sloga | 0 : 3 | Posavina |
20.04
09:00
Lokomotiva
IMT
2
3
|
20.04.2019 09:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | IMT | |||||
20.04
12:15
Radnički NB
Kolubara
6
1
|
20.04.2019 12:15 | Radnički NB | 6 : 1 | Kolubara | |||||
20.04
13:00
Studentski Grad
Sinđelić
4
1
|
20.04.2019 13:00 | Studentski Grad | 4 : 1 | Sinđelić | |||||
20.04
09:00
BSK 1925
DIF
4
2
|
20.04.2019 09:00 | BSK 1925 | 4 : 2 | DIF |
20.04
12:00
Požega
Jedinstvo
0
6
|
20.04.2019 12:00 | Požega | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:30
Ad Drinum
Požarevac
5
1
|
20.04.2019 16:30 | Ad Drinum | 5 : 1 | Požarevac |
20.04
Radnički 2012
Morava
6
1
|
20.04.2019 | Radnički 2012 | 6 : 1 | Morava | |||||
20.04
Jedinstvo 2014
Rosulja 2014
6
0
|
20.04.2019 | Jedinstvo 2014 | 6 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
20.04
Levač
Vučice
1
1
|
20.04.2019 | Levač | 1 : 1 | Vučice | |||||
20.04
Majdanpek
Preševo
3
1
|
20.04.2019 | Majdanpek | 3 : 1 | Preševo | |||||
20.04
Krstarica
Kolibri
3
0
|
20.04.2019 | Krstarica | 3 : 0 | Kolibri | |||||
20.04
Lavice Dubočica
Napredak junior 2018
1
2
|
20.04.2019 | Lavice Dubočica | 1 : 2 | Napredak junior 2018 |
20.04
TSC
Voja Gačić
|
20.04.2019 | TSC | : | Voja Gačić | |||||
20.04
Banat
Stajićevo 2017
2
0
|
20.04.2019 | Banat | 2 : 0 | Stajićevo 2017 | |||||
20.04
Nova Kolonija
Mladost
2
2
|
20.04.2019 | Nova Kolonija | 2 : 2 | Mladost | |||||
20.04
Bačka
Spartak
0
10
|
20.04.2019 | Bačka | 0 : 10 | Spartak |
20.04
11:00
Čantavir
AFK
1
1
|
20.04.2019 11:00 | Čantavir | 1 : 1 | AFK |
20.04
09:00
Budućnost
Šumadinac
0
9
|
20.04.2019 09:00 | Budućnost | 0 : 9 | Šumadinac | |||||
20.04
10:00
Jedinstvo
Sinđelić
7
1
|
20.04.2019 10:00 | Jedinstvo | 7 : 1 | Sinđelić | |||||
20.04
10:00
IMT
Milutinac
4
0
|
20.04.2019 10:00 | IMT | 4 : 0 | Milutinac |
20.04
Senjak 1
Železničar
13
0
|
20.04.2019 | Senjak 1 | 13 : 0 | Železničar |
20.04
10:00
Rudar
Dif
3
0
|
20.04.2019 10:00 | Rudar | 3 : 0 | Dif |
20.04
16:00
Jedinstvo
Železničar
72
62
|
20.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 72 : 62 | Železničar | |||||
20.04
17:00
Hajduk
Futog Tupanjac MD
87
76
|
20.04.2019 17:00 | Hajduk | 87 : 76 | Futog Tupanjac MD | |||||
20.04
17:00
Kris Kros
Sveti Đorđe
80
75
|
20.04.2019 17:00 | Kris Kros | 80 : 75 | Sveti Đorđe |
20.04
19:00
Stražilovo
Mladost 1973
0
3
|
20.04.2019 19:00 | Stražilovo | 0 : 3 | Mladost 1973 |
20.04
14:00
Vizurine Ajkulice
Pionir
3
0
|
20.04.2019 14:00 | Vizurine Ajkulice | 3 : 0 | Pionir | |||||
20.04
14:00
21. maj
Železničar
3
0
|
20.04.2019 14:00 | 21. maj | 3 : 0 | Železničar | |||||
20.04
19:00
Kolubara
Železnik 2012
3
0
|
20.04.2019 19:00 | Kolubara | 3 : 0 | Železnik 2012 |
20.04
13:30
Fenix Čukarički
Pionir
3
0
|
20.04.2019 13:30 | Fenix Čukarički | 3 : 0 | Pionir |
20.04
17:00
Dolovo
Apatin
30
19
|
20.04.2019 17:00 | Dolovo | 30 : 19 | Apatin |
20.04
17:30
Sindjelić
Metaloplastika 2
28
24
|
20.04.2019 17:30 | Sindjelić | 28 : 24 | Metaloplastika 2 | |||||
20.04
18:00
Radnički
Novi Beograd
23
31
|
20.04.2019 18:00 | Radnički | 23 : 31 | Novi Beograd |
20.04
17:00
Crepaja
Budućnost
41
29
|
20.04.2019 17:00 | Crepaja | 41 : 29 | Budućnost | |||||
20.04
19:00
Senta
Radnički
36
32
|
20.04.2019 19:00 | Senta | 36 : 32 | Radnički | |||||
20.04
18:00
Potisje Pleteks
Slavija
30
26
|
20.04.2019 18:00 | Potisje Pleteks | 30 : 26 | Slavija |
20.04
11:00
Mokra Gora 2
Novi Pazar 2
36
29
|
20.04.2019 11:00 | Mokra Gora 2 | 36 : 29 | Novi Pazar 2 |
20.04
17:00
Obilić
Kljajićevo
31
24
|
20.04.2019 17:00 | Obilić | 31 : 24 | Kljajićevo | |||||
20.04
19:30
Rusin
Borac
30
18
|
20.04.2019 19:30 | Rusin | 30 : 18 | Borac |
20.04
18:00
Omladinac
Radnicki (K)
40
23
|
20.04.2019 18:00 | Omladinac | 40 : 23 | Radnicki (K) | |||||
20.04
19:00
Vladimirovac
Dolovo 2
27
27
|
20.04.2019 19:00 | Vladimirovac | 27 : 27 | Dolovo 2 | |||||
20.04
17:00
Jedinstvo
Radnički (JT)
27
29
|
20.04.2019 17:00 | Jedinstvo | 27 : 29 | Radnički (JT) |
20.04
19:00
Ruma
Srbobran
35
36
|
20.04.2019 19:00 | Ruma | 35 : 36 | Srbobran | |||||
20.04
14:30
Srem SM
Titel
24
21
|
20.04.2019 14:30 | Srem SM | 24 : 21 | Titel |
20.04
18:00
Metaloplastika
Dinamo
34
31
|
20.04.2019 18:00 | Metaloplastika | 34 : 31 | Dinamo | |||||
20.04
18:00
Vojvodina
Partizan
36
19
|
20.04.2019 18:00 | Vojvodina | 36 : 19 | Partizan | |||||
20.04
18:00
Železničar 1949
Novi Pazar
41
31
|
20.04.2019 18:00 | Železničar 1949 | 41 : 31 | Novi Pazar |
20.04
19:00
Šamot 65
Obilić
24
24
|
20.04.2019 19:00 | Šamot 65 | 24 : 24 | Obilić |
20.04
19:00
Rudar
Sloga
34
26
|
20.04.2019 19:00 | Rudar | 34 : 26 | Sloga |
20.04
18:00
Priboj
Radnički 1964
23
32
|
20.04.2019 18:00 | Priboj | 23 : 32 | Radnički 1964 | |||||
20.04
18:00
Dubočica 54
Topličanin
33
27
|
20.04.2019 18:00 | Dubočica 54 | 33 : 27 | Topličanin | |||||
20.04
18:00
Žitorađa
Hajduk Veljko
33
28
|
20.04.2019 18:00 | Žitorađa | 33 : 28 | Hajduk Veljko | |||||
20.04
19:00
Bela Palanka
Kuršumlija
28
29
|
20.04.2019 19:00 | Bela Palanka | 28 : 29 | Kuršumlija | |||||
20.04
19:00
Lokomotiva
Zlatar
38
43
|
20.04.2019 19:00 | Lokomotiva | 38 : 43 | Zlatar |
20.04
18:00
Vrbas Petrol
Morava
46
26
|
20.04.2019 18:00 | Vrbas Petrol | 46 : 26 | Morava | |||||
20.04
20:00
Loznica
Proleter
25
27
|
20.04.2019 20:00 | Loznica | 25 : 27 | Proleter | |||||
20.04
20:00
Jedinstvo
Mačva
29
25
|
20.04.2019 20:00 | Jedinstvo | 29 : 25 | Mačva |
20.04
18:00
Jadran
Halas Jožef
22
27
|
20.04.2019 18:00 | Jadran | 22 : 27 | Halas Jožef | |||||
20.04
18:00
Temerin
Spartak
23
23
|
20.04.2019 18:00 | Temerin | 23 : 23 | Spartak | |||||
20.04
16:00
Proleter (Ž)
Kikinda
18
27
|
20.04.2019 16:00 | Proleter (Ž) | 18 : 27 | Kikinda | |||||
20.04
20:00
Mladost
Mokrin
30
27
|
20.04.2019 20:00 | Mladost | 30 : 27 | Mokrin |
20.04
18:00
Metalac AD
Košutnjak
32
19
|
20.04.2019 18:00 | Metalac AD | 32 : 19 | Košutnjak |
20.04
19:00
Rtanj
Vranje
31
22
|
20.04.2019 19:00 | Rtanj | 31 : 22 | Vranje | |||||
20.04
16:00
Hajduk Veljko
Vlasotince
35
16
|
20.04.2019 16:00 | Hajduk Veljko | 35 : 16 | Vlasotince | |||||
20.04
14:30
Naisa 2
Đerdap
20
27
|
20.04.2019 14:30 | Naisa 2 | 20 : 27 | Đerdap | |||||
20.04
14:00
Radan
Dubočica
44
8
|
20.04.2019 14:00 | Radan | 44 : 8 | Dubočica | |||||
20.04
19:00
Jagodina 2
Žitorađa
24
30
|
20.04.2019 19:00 | Jagodina 2 | 24 : 30 | Žitorađa |
20.04
18:00
Gradnulica
Naftagas
19
19
|
20.04.2019 18:00 | Gradnulica | 19 : 19 | Naftagas |
20.04
18:00
Apatin
Deronje
30
22
|
20.04.2019 18:00 | Apatin | 30 : 22 | Deronje |
20.04
19:00
ORK Rudar
Krim Merkator
15
26
|
20.04.2019 19:00 | ORK Rudar | 15 : 26 | Krim Merkator |
20.04
19:00
Zaječar 1949
Bekament BB
28
29
|
20.04.2019 19:00 | Zaječar 1949 | 28 : 29 | Bekament BB |
20.04
17:30
Pančevo
Kučevo
27
30
|
20.04.2019 17:30 | Pančevo | 27 : 30 | Kučevo | |||||
20.04
17:00
Požarevac
ORK Beograd
27
26
|
20.04.2019 17:00 | Požarevac | 27 : 26 | ORK Beograd | |||||
20.04
19:00
Radnički 1964
Pirot
29
27
|
20.04.2019 19:00 | Radnički 1964 | 29 : 27 | Pirot | |||||
20.04
19:00
Železničar
Vrbas
25
25
|
20.04.2019 19:00 | Železničar | 25 : 25 | Vrbas |
20.04
Vojvodina
Šabac
10
12
|
20.04.2019 | Vojvodina | 10 : 12 | Šabac | |||||
20.04
21:00
KVK Radnički
BVK Crvena zvezda
13
12
|
20.04.2019 21:00 | KVK Radnički | 13 : 12 | BVK Crvena zvezda | |||||
20.04
Partizan
Nais
8
7
|
20.04.2019 | Partizan | 8 : 7 | Nais |
20.04
Zemun Bosal
Beograd
9
5
|
20.04.2019 | Zemun Bosal | 9 : 5 | Beograd | |||||
20.04
Stari Grad
Valjevo Gorenje
4
6
|
20.04.2019 | Stari Grad | 4 : 6 | Valjevo Gorenje |
20.04
17:00
HAVK Mladost
Jug CO
13
12
|
20.04.2019 17:00 | HAVK Mladost | 13 : 12 | Jug CO |
20.04
20:00
Dinamo
Leteći Holandjanin
5
0
|
20.04.2019 20:00 | Dinamo | 5 : 0 | Leteći Holandjanin |
20.04
19:00
Radnik
Rosulja
5
5
|
20.04.2019 19:00 | Radnik | 5 : 5 | Rosulja |
20.04
Rad Mozzart
Partizan
25
0
|
20.04.2019 | Rad Mozzart | 25 : 0 | Partizan |