Šljivici
0 0 pre 6 godina
2 komentara
SokoSivi
ПОБЕДА ЗА КРАЈ ПОЛУСЕЗОНЕ И 3. МЕСТО! У заосталој утакмици 7. кола Регионалне футсал лиге "Запад" КМФ ПП 192 остварио је победу против КМФ "Карађорђе 2011" из Раче резултатом 8:5 (4:1). Иако су обе екипе због одсуства неколицине играча приказале нешто лошију игру, малобројни гледаоци су бар могли да уживају у великом броју голова. У растрзаној игри са обе стране боље су се снашли домаћи који су головима Ћехе, Ђурђевића и Новковића већ у 9. минуту повели са 3:1 (гол за госте постигао је Петровић), да би са још другим голом Ћехе полувреме окончали са 4:1. Када су у 24. минуту голом резервисте Ратковића "плавци" повели са 5:1 чинило се да је утакмица одлучена, те да ће гости претрпети тежак пораз. Међутим, што због нешто ангажованије игре гостију, што због великих грешака у одбрани домаћих, играчи Карађорђа већ у 29. минуту прилазе на свега гол заостатка - 5:4 (стрелци: Дедић, Стојиловић и Петровић). Ломила се утакмица у наредних 5 минута, обе екипе су пропустиле неколико прилика, а капитен домаћих промашио и пенал досуђен након старта над Ћехом. Настала је тензија и на терену и на трибинама и чинило се да ће КМФ ПП 192 испустити добијену утакмицу, посебно што су 10 минута пре краја направили 5 прекршаја. Ипак, 6 минута пре краја домаћи ломе утакмицу - голом Ђурђевића одлазе на 6:4. Гости су покушали да последњих пет минута играју са играчем у пољу уместо голмана, међутим, "плавци" су остали концентрисани и дисциплиновани и погоцима Ћехе и Марачића из контранапада решили питање победника - 8:4. Екипа Карађорђа је до краја утакмице успела само да смањи резултат на 8:5 (стрелац: Гајић). Кретање резултата: 1:0 - Немања Ћеха - 2' 1:1 - Марко Петровић - 4' 2:1 - Алдин Ђурђевић - 8' 3:1 - Владета Новковић - 9' 4:1 - Немања Ћеха - 14' 5:1 - Виктор Ратковић - 24' 5:2 - Милош Дедић - 26' 5:3 - Немања Стојиловић - 27' 5:4 - Марко Петровић - 29' 6:4 - Алдин Ђурђевић - 34' 7:4 - Немања Ћеха - 37' 8:4 - Марко Марачић - 38' 8:5 - Ненад Гајић - 39' КМФ ПП 192 јесењи део сезоне завршава на трећем месту са четири победе и три пораза. Пролећни део сезоне почиње средином фебуара, а "плавци" ће чак пет од седам утакмица играти на свом терену. Видимо се! ;)