03.06
17:30
Borac (Å )
Podunavac
3
1
|
03.06.2023 17:30 | Borac (Å ) | 3 : 1 | Podunavac | |||||
03.06
17:30
Hajduk 1912
Kabel
2
3
|
03.06.2023 17:30 | Hajduk 1912 | 2 : 3 | Kabel | |||||
03.06
17:30
BeÄej 1918
Tisa
2
5
|
03.06.2023 17:30 | BeÄej 1918 | 2 : 5 | Tisa | |||||
03.06
17:30
RadniÄki (Zr)
StaniÅ”iÄ
5
0
|
03.06.2023 17:30 | RadniÄki (Zr) | 5 : 0 | StaniÅ”iÄ | |||||
03.06
17:30
1. Maj Ruma
Omladinac
0
0
|
03.06.2023 17:30 | 1. Maj Ruma | 0 : 0 | Omladinac | |||||
03.06
17:30
Tekstilac
OFK BaÄka
1
1
|
03.06.2023 17:30 | Tekstilac | 1 : 1 | OFK BaÄka | |||||
03.06
17:30
Naftagas
Dinamo 1945
4
1
|
03.06.2023 17:30 | Naftagas | 4 : 1 | Dinamo 1945 |
03.06
17:00
BuduÄnost
Prva iskra
6
0
|
03.06.2023 17:00 | BuduÄnost | 6 : 0 | Prva iskra | |||||
03.06
17:00
UÅ”Äe Novi Beograd
Brodarac
0
1
|
03.06.2023 17:00 | UÅ”Äe Novi Beograd | 0 : 1 | Brodarac | |||||
03.06
17:00
Teleoptik
Torlak
3
0
|
03.06.2023 17:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Torlak | |||||
03.06
17:00
Zvezdara
RadniÄki (O)
2
5
|
03.06.2023 17:00 | Zvezdara | 2 : 5 | RadniÄki (O) | |||||
03.06
17:00
Borac
Zemun
0
1
|
03.06.2023 17:00 | Borac | 0 : 1 | Zemun | |||||
03.06
17:00
SinÄeliÄ
Jedinstvo
1
1
|
03.06.2023 17:00 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
03.06
17:00
BASK TEK
Studentski grad
1
3
|
03.06.2023 17:00 | BASK TEK | 1 : 3 | Studentski grad | |||||
03.06
17:00
OFK Beograd
BSK BorÄa
3
0
|
03.06.2023 17:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | BSK BorÄa |
03.06
17:30
Mladi radnik 1926
Polet (Lj)
3
1
|
03.06.2023 17:30 | Mladi radnik 1926 | 3 : 1 | Polet (Lj) | |||||
03.06
17:30
BuduÄnost (A)
MaÄva 1929
2
7
|
03.06.2023 17:30 | BuduÄnost (A) | 2 : 7 | MaÄva 1929 | |||||
03.06
17:30
RaÄevac
Borac 1926
0
1
|
03.06.2023 17:30 | RaÄevac | 0 : 1 | Borac 1926 | |||||
03.06
17:30
OFK Mihajlovac
FAP
0
0
|
03.06.2023 17:30 | OFK Mihajlovac | 0 : 0 | FAP | |||||
03.06
17:30
Takovo
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
03.06.2023 17:30 | Takovo | 0 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
03.06
17:30
Sloga (P)
Sloga (K)
0
0
|
03.06.2023 17:30 | Sloga (P) | 0 : 0 | Sloga (K) | |||||
03.06
17:30
Sloga (BB)
Tutin
4
0
|
03.06.2023 17:30 | Sloga (BB) | 4 : 0 | Tutin | |||||
03.06
17:30
Smederevo 1924
Real
3
0
|
03.06.2023 17:30 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | Real |
03.06
17:30
Bratstvo 2019
Sloga
0
1
|
03.06.2023 17:30 | Bratstvo 2019 | 0 : 1 | Sloga |
03.06
17:30
Sloga (T)
Slavija
1
2
|
03.06.2023 17:30 | Sloga (T) | 1 : 2 | Slavija | |||||
03.06
17:30
Veternik
Hajduk
1
2
|
03.06.2023 17:30 | Veternik | 1 : 2 | Hajduk | |||||
03.06
17:30
Donji Srem 2015
RadniÄki (NP)
0
1
|
03.06.2023 17:30 | Donji Srem 2015 | 0 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
03.06
17:30
Sloga (E)
GFK Sloven
0
0
|
03.06.2023 17:30 | Sloga (E) | 0 : 0 | GFK Sloven | |||||
03.06
17:30
RadniÄki (Å )
Sloboda
2
1
|
03.06.2023 17:30 | RadniÄki (Å ) | 2 : 1 | Sloboda | |||||
03.06
17:30
Å ajkaÅ” 1908
Jedinstvo
0
3
|
03.06.2023 17:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
03.06
17:30
ŽelezniÄar
Dunav
3
1
|
03.06.2023 17:30 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | Dunav | |||||
03.06
17:30
Index
Mladost (BJ)
1
3
|
03.06.2023 17:30 | Index | 1 : 3 | Mladost (BJ) |
03.06
17:30
Polet
ŽAK
1
2
|
03.06.2023 17:30 | Polet | 1 : 2 | ŽAK | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo (BK)
Sloboda
0
3
|
03.06.2023 17:30 | Jedinstvo (BK) | 0 : 3 | Sloboda | |||||
03.06
17:30
Omladinac FAM
Jedinstvo SteviÄ
3
1
|
03.06.2023 17:30 | Omladinac FAM | 3 : 1 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
03.06
17:30
Borac
Kozara
1
1
|
03.06.2023 17:30 | Borac | 1 : 1 | Kozara | |||||
03.06
17:30
RadniÄki
Mladost
1
0
|
03.06.2023 17:30 | RadniÄki | 1 : 0 | Mladost | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo (V)
Vojvodina 1928
2
1
|
03.06.2023 17:30 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Vojvodina 1928 | |||||
03.06
17:30
OFK Kikinda
Begej
7
0
|
03.06.2023 17:30 | OFK Kikinda | 7 : 0 | Begej | |||||
03.06
17:30
Crvena Zvezda
Proleter
6
0
|
03.06.2023 17:30 | Crvena Zvezda | 6 : 0 | Proleter |
03.06
17:30
BuduÄnost
Proleter
4
3
|
03.06.2023 17:30 | BuduÄnost | 4 : 3 | Proleter | |||||
03.06
17:30
Sloga
Jedinstvo
0
6
|
03.06.2023 17:30 | Sloga | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
03.06
17:30
Udarnik ViŔnjevac
Iskra
3
0
|
03.06.2023 17:30 | Udarnik ViŔnjevac | 3 : 0 | Iskra | |||||
03.06
17:30
ÄurÄin
Tavankut
1
1
|
03.06.2023 17:30 | ÄurÄin | 1 : 1 | Tavankut | |||||
03.06
17:30
AFK
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
0
3
|
03.06.2023 17:30 | AFK | 0 : 3 | Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo | |||||
03.06
17:30
Napredak
Srbobran
3
1
|
03.06.2023 17:30 | Napredak | 3 : 1 | Srbobran | |||||
03.06
17:30
NjegoÅ”
Sutjeska
0
2
|
03.06.2023 17:30 | NjegoÅ” | 0 : 2 | Sutjeska |
03.06
18:00
OFK Futog
ŽSK
2
2
|
03.06.2023 18:00 | OFK Futog | 2 : 2 | ŽSK | |||||
03.06
18:00
Omladinac
Dinamo
2
0
|
03.06.2023 18:00 | Omladinac | 2 : 0 | Dinamo | |||||
03.06
18:00
Cement
Petrovaradin
5
3
|
03.06.2023 18:00 | Cement | 5 : 3 | Petrovaradin | |||||
03.06
18:00
Jedinstvo
JugoviÄ
2
0
|
03.06.2023 18:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | JugoviÄ | |||||
03.06
18:00
BaÄka (B)
BaÄka 1923
0
0
|
03.06.2023 18:00 | BaÄka (B) | 0 : 0 | BaÄka 1923 | |||||
03.06
18:00
OFK Sirig
Crvena zvezda
1
0
|
03.06.2023 18:00 | OFK Sirig | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
03.06
18:00
FruŔkogorac
Tatra
3
1
|
03.06.2023 18:00 | FruŔkogorac | 3 : 1 | Tatra | |||||
03.06
18:00
TSK
FruŔkogorski partizan
3
2
|
03.06.2023 18:00 | TSK | 3 : 2 | FruŔkogorski partizan |
03.06
17:00
KFK Ravna gora
Balkan Mirijevo
1
3
|
03.06.2023 17:00 | KFK Ravna gora | 1 : 3 | Balkan Mirijevo | |||||
03.06
17:00
Posavac TiŔma
PoŔtar Zvezdara
2
2
|
03.06.2023 17:00 | Posavac TiŔma | 2 : 2 | PoŔtar Zvezdara | |||||
03.06
17:00
BSK 1925
Å eÄeranac Ada
3
2
|
03.06.2023 17:00 | BSK 1925 | 3 : 2 | Å eÄeranac Ada | |||||
03.06
17:00
Siti Sport Klub
Beograd Karaburma
5
3
|
03.06.2023 17:00 | Siti Sport Klub | 5 : 3 | Beograd Karaburma | |||||
03.06
17:00
Umka
Borac
0
0
|
03.06.2023 17:00 | Umka | 0 : 0 | Borac | |||||
03.06
17:00
Bratstvo
Dunav
4
1
|
03.06.2023 17:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Dunav |
03.06
17:30
Gradina
Polet 57
3
1
|
03.06.2023 17:30 | Gradina | 3 : 1 | Polet 57 | |||||
03.06
17:30
Gornji StepoÅ”
BoŔnjane
4
0
|
03.06.2023 17:30 | Gornji StepoŔ | 4 : 0 | BoŔnjane |
03.06
17:00
Radnik
Iskra
6
3
|
03.06.2023 17:00 | Radnik | 6 : 3 | Iskra |
03.06
17:30
Å umadinac (N)
Sloga
3
3
|
03.06.2023 17:30 | Å umadinac (N) | 3 : 3 | Sloga | |||||
03.06
20:00
Trnava
ŽSK
1
0
|
03.06.2023 20:00 | Trnava | 1 : 0 | ŽSK |
03.06
17:30
Sloga 1980
Zemljoradnik
3
2
|
03.06.2023 17:30 | Sloga 1980 | 3 : 2 | Zemljoradnik |
03.06
17:30
Mladost 1948
ŽelezniÄar Kusadak
4
1
|
03.06.2023 17:30 | Mladost 1948 | 4 : 1 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
03.06
17:30
Crvena zvezda
Sloga
2
1
|
03.06.2023 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Sloga | |||||
03.06
17:30
Jasenica 2017
SASK
5
2
|
03.06.2023 17:30 | Jasenica 2017 | 5 : 2 | SASK |
03.06
17:30
Sloga (K)
RadniÄki (K)
2
3
|
03.06.2023 17:30 | Sloga (K) | 2 : 3 | RadniÄki (K) | |||||
03.06
17:30
PoreÄ
Urovica
3
3
|
03.06.2023 17:30 | PoreÄ | 3 : 3 | Urovica |
03.06
11:00
Mladi borac
Drina (B)
8
2
|
03.06.2023 11:00 | Mladi borac | 8 : 2 | Drina (B) | |||||
03.06
17:30
GuÄevo 1929
Hajduk Stanko
2
3
|
03.06.2023 17:30 | GuÄevo 1929 | 2 : 3 | Hajduk Stanko | |||||
03.06
17:30
Lipolist
Drina (Lj)
1
0
|
03.06.2023 17:30 | Lipolist | 1 : 0 | Drina (Lj) | |||||
03.06
17:30
Jevremovac
Jedinstvo (MZ)
3
0
|
03.06.2023 17:30 | Jevremovac | 3 : 0 | Jedinstvo (MZ) |
03.06
17:30
Vladimir DurkoviÄ
Zadrugar
3
0
|
03.06.2023 17:30 | Vladimir DurkoviÄ | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
03.06
17:30
Zvezda
Sloboda
5
0
|
03.06.2023 17:30 | Zvezda | 5 : 0 | Sloboda | |||||
03.06
17:30
Pobeda
Spartak
2
2
|
03.06.2023 17:30 | Pobeda | 2 : 2 | Spartak | |||||
03.06
17:30
Senjak
Mladost
4
0
|
03.06.2023 17:30 | Senjak | 4 : 0 | Mladost |
03.06
17:30
Kolonija
Zastava 1973
0
8
|
03.06.2023 17:30 | Kolonija | 0 : 8 | Zastava 1973 | |||||
03.06
17:30
Sloga 1934
Stanovo 1941
2
5
|
03.06.2023 17:30 | Sloga 1934 | 2 : 5 | Stanovo 1941 | |||||
03.06
17:30
Sloboda (G)
Kutlovo
0
4
|
03.06.2023 17:30 | Sloboda (G) | 0 : 4 | Kutlovo | |||||
03.06
17:30
Slavija
MarÅ”iÄ
0
1
|
03.06.2023 17:30 | Slavija | 0 : 1 | MarÅ”iÄ | |||||
03.06
17:30
Bratstvo 1975
Å umadija 1934
2
1
|
03.06.2023 17:30 | Bratstvo 1975 | 2 : 1 | Å umadija 1934 | |||||
03.06
17:30
Pobeda 1926
Jedinstvo
5
3
|
03.06.2023 17:30 | Pobeda 1926 | 5 : 3 | Jedinstvo | |||||
03.06
17:30
Divostin
KoŔutnjak
2
1
|
03.06.2023 17:30 | Divostin | 2 : 1 | KoŔutnjak |
03.06
17:00
Jedinstvo
Tara
3
0
|
03.06.2023 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Tara |
03.06
17:30
Sloga
Slatina
5
2
|
03.06.2023 17:30 | Sloga | 5 : 2 | Slatina |
03.06
17:00
Sitnica
Brezovica
0
4
|
03.06.2023 17:00 | Sitnica | 0 : 4 | Brezovica | |||||
03.06
15:00
Polet 1980
GraÄanica
1
3
|
03.06.2023 15:00 | Polet 1980 | 1 : 3 | GraÄanica |
03.06
17:30
Beli Orlovi
Mladost (DK)
5
0
|
03.06.2023 17:30 | Beli Orlovi | 5 : 0 | Mladost (DK) | |||||
03.06
17:30
Garevina
Vinogradar
3
0
|
03.06.2023 17:30 | Garevina | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
03.06
17:30
Mladost (T)
Stari Trstenik
3
3
|
03.06.2023 17:30 | Mladost (T) | 3 : 3 | Stari Trstenik | |||||
03.06
17:30
Omladinac
Poljoprivrednik
2
1
|
03.06.2023 17:30 | Omladinac | 2 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
03.06
17:30
OFK Kopaonik 1931
Kamenorezac 76
3
1
|
03.06.2023 17:30 | OFK Kopaonik 1931 | 3 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
03.06
17:30
Borac
Mladost 1977
1
3
|
03.06.2023 17:30 | Borac | 1 : 3 | Mladost 1977 | |||||
03.06
17:30
Ribnik
Donji Kopaonik
0
3
|
03.06.2023 17:30 | Ribnik | 0 : 3 | Donji Kopaonik |
03.06
17:00
Crvena Jabuka
Sovljak
2
2
|
03.06.2023 17:00 | Crvena Jabuka | 2 : 2 | Sovljak |
03.06
17:00
Stari drugari
PopadiÄ
1
1
|
03.06.2023 17:00 | Stari drugari | 1 : 1 | PopadiÄ |
03.06
18:00
Sofeks
Borac (NS)
2
2
|
03.06.2023 18:00 | Sofeks | 2 : 2 | Borac (NS) |
03.06
17:30
Ratar
Jedinstvo
1
7
|
03.06.2023 17:30 | Ratar | 1 : 7 | Jedinstvo | |||||
03.06
17:30
Mladost 1955
VukaŔinovac
5
3
|
03.06.2023 17:30 | Mladost 1955 | 5 : 3 | VukaŔinovac |
03.06
17:30
SinÄeliÄ
Beljanica
2
0
|
03.06.2023 17:30 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | Beljanica | |||||
03.06
17:30
15. Avgust 1950
Resavski Despoti
2
0
|
03.06.2023 17:30 | 15. Avgust 1950 | 2 : 0 | Resavski Despoti | |||||
03.06
17:30
Istok 63
Omladinac
3
3
|
03.06.2023 17:30 | Istok 63 | 3 : 3 | Omladinac | |||||
03.06
17:30
RadniÄki
Kolonija
3
4
|
03.06.2023 17:30 | RadniÄki | 3 : 4 | Kolonija | |||||
03.06
17:30
Pomoravlje
Å umadija
2
1
|
03.06.2023 17:30 | Pomoravlje | 2 : 1 | Å umadija | |||||
03.06
17:30
OFK Batinac
Napredak
5
4
|
03.06.2023 17:30 | OFK Batinac | 5 : 4 | Napredak |
03.06
17:30
Sloboda
Mladost (K)
7
3
|
03.06.2023 17:30 | Sloboda | 7 : 3 | Mladost (K) | |||||
03.06
17:30
Å umadinac
Vinogradar
2
1
|
03.06.2023 17:30 | Å umadinac | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
03.06
17:30
Ursule
SinÄeliÄ
1
1
|
03.06.2023 17:30 | Ursule | 1 : 1 | SinÄeliÄ |
03.06
18:00
Mlada krila
Jovo Kursula
4
1
|
03.06.2023 18:00 | Mlada krila | 4 : 1 | Jovo Kursula |
03.06
18:00
Vojvodina
Mladost
1
0
|
03.06.2023 18:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Mladost |
03.06
17:30
Rasina
Žabare
1
4
|
03.06.2023 17:30 | Rasina | 1 : 4 | Žabare | |||||
03.06
17:30
Konjuh
BSK
2
2
|
03.06.2023 17:30 | Konjuh | 2 : 2 | BSK |
03.06
11:00
Miljakovac
Rekreativo 011
1
2
|
03.06.2023 11:00 | Miljakovac | 1 : 2 | Rekreativo 011 | |||||
03.06
17:00
Bežanija
Novi Beograd
7
1
|
03.06.2023 17:00 | Bežanija | 7 : 1 | Novi Beograd |
03.06
17:30
Jedinstvo
Jasenovik 2018
0
3
|
03.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Jasenovik 2018 | |||||
03.06
17:30
Real NiÅ”
Sloga 1948
5
8
|
03.06.2023 17:30 | Real NiÅ” | 5 : 8 | Sloga 1948 |
03.06
17:30
ObiliÄ
GraniÄar
2
1
|
03.06.2023 17:30 | ObiliÄ | 2 : 1 | GraniÄar | |||||
03.06
17:30
Potisje
TromeÄa
10
1
|
03.06.2023 17:30 | Potisje | 10 : 1 | TromeÄa | |||||
03.06
17:30
HorgoÅ” 1911
BaÄka
2
0
|
03.06.2023 17:30 | HorgoÅ” 1911 | 2 : 0 | BaÄka |
03.06
17:30
Napredak
Padež
3
0
|
03.06.2023 17:30 | Napredak | 3 : 0 | Padež |
03.06
17:30
Vožd 2020
Landol
0
2
|
03.06.2023 17:30 | Vožd 2020 | 0 : 2 | Landol | |||||
03.06
17:30
Osipaonica
ŽelezniÄar 1930
3
1
|
03.06.2023 17:30 | Osipaonica | 3 : 1 | ŽelezniÄar 1930 |
03.06
17:30
Gradina
VoÄar
1
4
|
03.06.2023 17:30 | Gradina | 1 : 4 | VoÄar |
03.06
17:00
Mladost
Sokograd
1
2
|
03.06.2023 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Sokograd |
03.06
Paskovac
Respekt
0
0
|
03.06.2023 | Paskovac | 0 : 0 | Respekt |
03.06
17:30
Belica
DomaÄin
3
1
|
03.06.2023 17:30 | Belica | 3 : 1 | DomaÄin | |||||
03.06
17:30
Omladinac
SFK Glogovac
1
1
|
03.06.2023 17:30 | Omladinac | 1 : 1 | SFK Glogovac |
03.06
17:30
Mladost (DL)
Badince
2
2
|
03.06.2023 17:30 | Mladost (DL) | 2 : 2 | Badince | |||||
03.06
17:30
Å FU Derbi 2016
Atletiko
1
0
|
03.06.2023 17:30 | Å FU Derbi 2016 | 1 : 0 | Atletiko |
03.06
18:00
Popovac
ŽelezniÄar
3
0
|
03.06.2023 18:00 | Popovac | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
03.06
18:00
Mladost (GM)
Radnik
2
0
|
03.06.2023 18:00 | Mladost (GM) | 2 : 0 | Radnik |
03.06
00:00
Kotlenik
BeÄevica
1
1
|
03.06.2023 00:00 | Kotlenik | 1 : 1 | BeÄevica |
03.06
17:30
Sloga
Mladost
1
4
|
03.06.2023 17:30 | Sloga | 1 : 4 | Mladost | |||||
03.06
17:30
Strmovo
Mladi radnik
3
0
|
03.06.2023 17:30 | Strmovo | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
03.06
17:30
OFK Burovo
Sloboda
3
2
|
03.06.2023 17:30 | OFK Burovo | 3 : 2 | Sloboda |
03.06
17:00
Rudar
Brezovica
1
2
|
03.06.2023 17:00 | Rudar | 1 : 2 | Brezovica |
03.06
18:00
Napredak
Omladinski
0
4
|
03.06.2023 18:00 | Napredak | 0 : 4 | Omladinski | |||||
03.06
18:00
Polet
Sloga
4
3
|
03.06.2023 18:00 | Polet | 4 : 3 | Sloga |
03.06
17:30
Slavija
Famos
3
0
|
03.06.2023 17:30 | Slavija | 3 : 0 | Famos | |||||
03.06
17:30
Tekstilac
LjubiÄ
2
1
|
03.06.2023 17:30 | Tekstilac | 2 : 1 | LjubiÄ | |||||
03.06
17:30
LaktaŔi
Drina
4
0
|
03.06.2023 17:30 | LaktaŔi | 4 : 0 | Drina | |||||
03.06
17:30
Krupa
ŽeljezniÄar
6
2
|
03.06.2023 17:30 | Krupa | 6 : 2 | ŽeljezniÄar | |||||
03.06
17:30
Kozara
Rudar Prijedor
1
1
|
03.06.2023 17:30 | Kozara | 1 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
03.06
17:30
Omarska
Sloboda (MG)
3
1
|
03.06.2023 17:30 | Omarska | 3 : 1 | Sloboda (MG) | |||||
03.06
17:30
ModriÄa
Zvijezda 09
4
2
|
03.06.2023 17:30 | ModriÄa | 4 : 2 | Zvijezda 09 | |||||
03.06
17:30
Sloboda (NG)
Podrinje
2
4
|
03.06.2023 17:30 | Sloboda (NG) | 2 : 4 | Podrinje |
03.06
17:30
Goražde
Jedinstvo
4
1
|
03.06.2023 17:30 | Goražde | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
03.06
17:30
Travnik
Mladost
4
0
|
03.06.2023 17:30 | Travnik | 4 : 0 | Mladost | |||||
03.06
17:30
Zvijezda
Radnik
2
1
|
03.06.2023 17:30 | Zvijezda | 2 : 1 | Radnik | |||||
03.06
17:30
Gradina
Simm-Bau
5
3
|
03.06.2023 17:30 | Gradina | 5 : 3 | Simm-Bau | |||||
03.06
17:30
Bratstvo
BuduÄnost
1
3
|
03.06.2023 17:30 | Bratstvo | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
03.06
17:30
Rudar
GOÅ K
2
1
|
03.06.2023 17:30 | Rudar | 2 : 1 | GOÅ K | |||||
03.06
17:30
ToŔk
Tomislav
2
0
|
03.06.2023 17:30 | ToŔk | 2 : 0 | Tomislav |
03.06
21:00
AC Ajaccio
Olympique de Marseille
1
0
|
03.06.2023 21:00 | AC Ajaccio | 1 : 0 | Olympique de Marseille | |||||
03.06
21:00
AJ Auxerre
RC Lens
1
3
|
03.06.2023 21:00 | AJ Auxerre | 1 : 3 | RC Lens | |||||
03.06
21:00
AS Monaco
Toulouse
1
2
|
03.06.2023 21:00 | AS Monaco | 1 : 2 | Toulouse | |||||
03.06
21:00
FC Nantes
Angers
1
0
|
03.06.2023 21:00 | FC Nantes | 1 : 0 | Angers | |||||
03.06
21:00
Lorient
RC Strasbourg
2
1
|
03.06.2023 21:00 | Lorient | 2 : 1 | RC Strasbourg | |||||
03.06
21:00
OGC Nice
Olympique Lyonnais
3
1
|
03.06.2023 21:00 | OGC Nice | 3 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
03.06
21:00
Paris Saint-Germain
Clermont Foot 63
2
3
|
03.06.2023 21:00 | Paris Saint-Germain | 2 : 3 | Clermont Foot 63 | |||||
03.06
21:00
Stade Brestois 29
Stade Rennais
1
2
|
03.06.2023 21:00 | Stade Brestois 29 | 1 : 2 | Stade Rennais | |||||
03.06
21:00
Stade de Reims
Montpellier
1
3
|
03.06.2023 21:00 | Stade de Reims | 1 : 3 | Montpellier | |||||
03.06
21:00
Troyes
Lille OSC
1
1
|
03.06.2023 21:00 | Troyes | 1 : 1 | Lille OSC |
03.06
21:00
Cremonese
Salernitana
2
0
|
03.06.2023 21:00 | Cremonese | 2 : 0 | Salernitana | |||||
03.06
21:00
Empoli
Lazio
0
2
|
03.06.2023 21:00 | Empoli | 0 : 2 | Lazio | |||||
03.06
18:30
Torino
Inter
0
1
|
03.06.2023 18:30 | Torino | 0 : 1 | Inter |
03.06
18:00
Mladost 2015
Cvetex
12
0
|
03.06.2023 18:00 | Mladost 2015 | 12 : 0 | Cvetex |
03.06
13:00
Spartak ŽK
ŽelezniÄar
1
3
|
03.06.2023 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
03.06
11:00
Vojvodina
Dinamo 1945
13
0
|
03.06.2023 11:00 | Vojvodina | 13 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
03.06
10:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki 1912
4
3
|
03.06.2023 10:00 | RadniÄki (SM) | 4 : 3 | RadniÄki 1912 |
03.06
13:30
Metalac
GFK Sloboda
3
1
|
03.06.2023 13:30 | Metalac | 3 : 1 | GFK Sloboda | |||||
03.06
13:00
Å umadija 1903
Javor Matis
4
2
|
03.06.2023 13:00 | Å umadija 1903 | 4 : 2 | Javor Matis |
03.06
12:00
Lokomotiva
Kolubara
0
0
|
03.06.2023 12:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Kolubara |
03.06
00:00
Trayal
RadniÄki (N)
2
0
|
03.06.2023 00:00 | Trayal | 2 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
03.06
00:00
GFK Jagodina
Real
0
1
|
03.06.2023 00:00 | GFK Jagodina | 0 : 1 | Real | |||||
03.06
MeŔevo
GFK DuboÄica
4
3
|
03.06.2023 | MeÅ”evo | 4 : 3 | GFK DuboÄica | |||||
03.06
TimoÄanin
BuduÄnost (P)
4
1
|
03.06.2023 | TimoÄanin | 4 : 1 | BuduÄnost (P) | |||||
03.06
00:00
RadniÄki (S)
RadniÄki (P)
4
3
|
03.06.2023 00:00 | RadniÄki (S) | 4 : 3 | RadniÄki (P) |
03.06
Radnik
Jedinstvo (P)
8
1
|
03.06.2023 | Radnik | 8 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
03.06
00:00
Knez 2022
Hajduk Veljko
4
0
|
03.06.2023 00:00 | Knez 2022 | 4 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
03.06
Vlasina
Bor 1919
3
0
|
03.06.2023 | Vlasina | 3 : 0 | Bor 1919 | |||||
03.06
00:00
SU Dinamo Jug
Morava 1918
11
1
|
03.06.2023 00:00 | SU Dinamo Jug | 11 : 1 | Morava 1918 |
03.06
12:00
Petrika
Derby 2015
5
0
|
03.06.2023 12:00 | Petrika | 5 : 0 | Derby 2015 | |||||
03.06
10:00
Proleter 1951
Naftagas
3
0
|
03.06.2023 10:00 | Proleter 1951 | 3 : 0 | Naftagas | |||||
03.06
10:00
BaÄka 1901
Mladost GAT
2
5
|
03.06.2023 10:00 | BaÄka 1901 | 2 : 5 | Mladost GAT |
03.06
12:00
Železnik 1930
Rakovica
1
2
|
03.06.2023 12:00 | Železnik 1930 | 1 : 2 | Rakovica | |||||
03.06
10:00
OFK Žarkovo
Prva Iskra
2
3
|
03.06.2023 10:00 | OFK Žarkovo | 2 : 3 | Prva Iskra | |||||
03.06
11:00
Teleoptik
BuduÄnost
8
0
|
03.06.2023 11:00 | Teleoptik | 8 : 0 | BuduÄnost |
03.06
13:30
SinÄeliÄ
Napredak
8
0
|
03.06.2023 13:30 | SinÄeliÄ | 8 : 0 | Napredak | |||||
03.06
10:00
Barajevo
BASK TEK
1
2
|
03.06.2023 10:00 | Barajevo | 1 : 2 | BASK TEK |
03.06
11:15
SinÄeliÄ 2
BSK BorÄa
2
1
|
03.06.2023 11:15 | SinÄeliÄ 2 | 2 : 1 | BSK BorÄa |
03.06
10:00
Kabel
InÄija
1
3
|
03.06.2023 10:00 | Kabel | 1 : 3 | InÄija | |||||
03.06
10:00
OFK VrŔac
ŽelezniÄar
4
1
|
03.06.2023 10:00 | OFK VrÅ”ac | 4 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
03.06
10:00
Petrika
Spartak ŽK
1
1
|
03.06.2023 10:00 | Petrika | 1 : 1 | Spartak ŽK | |||||
03.06
10:00
ODR
RadniÄki 1912
4
1
|
03.06.2023 10:00 | ODR | 4 : 1 | RadniÄki 1912 |
03.06
12:30
Savacijum
RadniÄki 1923
1
9
|
03.06.2023 12:30 | Savacijum | 1 : 9 | RadniÄki 1923 | |||||
03.06
11:00
Metalac
GFK Sloboda
3
2
|
03.06.2023 11:00 | Metalac | 3 : 2 | GFK Sloboda | |||||
03.06
11:00
Apolon 2018
Mladi radnik 1926
2
2
|
03.06.2023 11:00 | Apolon 2018 | 2 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
03.06
11:00
Å umadija 1903
Javor Matis
3
2
|
03.06.2023 11:00 | Å umadija 1903 | 3 : 2 | Javor Matis |
03.06
10:00
Sloga 1924
VGSK
0
8
|
03.06.2023 10:00 | Sloga 1924 | 0 : 8 | VGSK | |||||
03.06
11:00
Sloga 33
Morava
0
1
|
03.06.2023 11:00 | Sloga 33 | 0 : 1 | Morava | |||||
03.06
10:00
RadniÄki 1923
Jasenica 2017
1
0
|
03.06.2023 10:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
03.06
11:00
Å umadija 1934
AF Duljaj
1
1
|
03.06.2023 11:00 | Å umadija 1934 | 1 : 1 | AF Duljaj |
03.06
17:00
Vrelo Sport
ŽelezniÄar
2
1
|
03.06.2023 17:00 | Vrelo Sport | 2 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
03.06
12:00
MaÄva 1929
MaÄva
2
4
|
03.06.2023 12:00 | MaÄva 1929 | 2 : 4 | MaÄva | |||||
03.06
13:00
KaÄer
Sunrise Å abac
0
23
|
03.06.2023 13:00 | KaÄer | 0 : 23 | Sunrise Å abac |
03.06
Trayal
Real NiÅ”
1
3
|
03.06.2023 | Trayal | 1 : 3 | Real NiÅ” | |||||
03.06
Radnik
BuduÄnost
1
2
|
03.06.2023 | Radnik | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
03.06
TimoÄanin
Kopernikus ŽeležniÄar
1
4
|
03.06.2023 | TimoÄanin | 1 : 4 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
03.06
11:00
Timok 1919
OFK RadniÄki
2
0
|
03.06.2023 11:00 | Timok 1919 | 2 : 0 | OFK RadniÄki | |||||
03.06
RadniÄki (P)
RadniÄki (N)
0
4
|
03.06.2023 | RadniÄki (P) | 0 : 4 | RadniÄki (N) | |||||
03.06
Mineralac
MeŔevo
0
0
|
03.06.2023 | Mineralac | 0 : 0 | MeŔevo | |||||
03.06
Lider MGM
GFK DuboÄica
1
5
|
03.06.2023 | Lider MGM | 1 : 5 | GFK DuboÄica |
03.06
13:00
Tisa NjerÅ”
TSC
1
1
|
03.06.2023 13:00 | Tisa NjerÅ” | 1 : 1 | TSC | |||||
03.06
10:00
OFK Vrbas
Mladost GAT
0
0
|
03.06.2023 10:00 | OFK Vrbas | 0 : 0 | Mladost GAT |
03.06
16:00
Podunavac
RadniÄki (NP)
0
5
|
03.06.2023 16:00 | Podunavac | 0 : 5 | RadniÄki (NP) | |||||
03.06
10:00
OFK StajiÄevo
ŽelezniÄar
7
1
|
03.06.2023 10:00 | OFK StajiÄevo | 7 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
03.06
10:00
Proleter 2006
Jedinstvo (SP)
1
1
|
03.06.2023 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) |
03.06
10:00
OFK BaÄka
RadniÄki (SM)
1
3
|
03.06.2023 10:00 | OFK BaÄka | 1 : 3 | RadniÄki (SM) |
03.06
11:30
BSK BorÄa
RadniÄki (NB)
3
3
|
03.06.2023 11:30 | BSK BorÄa | 3 : 3 | RadniÄki (NB) |
03.06
10:00
DIF
Omladinac
9
0
|
03.06.2023 10:00 | DIF | 9 : 0 | Omladinac | |||||
03.06
14:00
Lokomotiva
Zvezdara
6
0
|
03.06.2023 14:00 | Lokomotiva | 6 : 0 | Zvezdara | |||||
03.06
10:30
OFK Crvenka
OFK Mladenovac
5
2
|
03.06.2023 10:30 | OFK Crvenka | 5 : 2 | OFK Mladenovac |
03.06
10:00
ObiliÄ
Tekstilac
5
1
|
03.06.2023 10:00 | ObiliÄ | 5 : 1 | Tekstilac | |||||
03.06
10:00
Preporod
ŽAK
1
5
|
03.06.2023 10:00 | Preporod | 1 : 5 | ŽAK |
03.06
12:00
Jedinstvo Putevi
Sloga
6
0
|
03.06.2023 12:00 | Jedinstvo Putevi | 6 : 0 | Sloga |
03.06
11:00
LSK
GraniÄar
|
03.06.2023 11:00 | LSK | : | GraniÄar | |||||
03.06
11:00
Sloboda
Napredak
|
03.06.2023 11:00 | Sloboda | : | Napredak | |||||
03.06
11:00
Srem
Sremac
|
03.06.2023 11:00 | Srem | : | Sremac | |||||
03.06
11:00
ÄSK
Hajduk
|
03.06.2023 11:00 | ÄSK | : | Hajduk | |||||
03.06
11:00
Fruskogorac
Dunav
|
03.06.2023 11:00 | Fruskogorac | : | Dunav | |||||
03.06
11:00
BuduÄnost
Jadran
|
03.06.2023 11:00 | BuduÄnost | : | Jadran | |||||
03.06
11:00
Jedinstvo
Ljukovo
|
03.06.2023 11:00 | Jedinstvo | : | Ljukovo |
03.06
13:30
RadniÄki (NB)
Partizan
0
6
|
03.06.2023 13:30 | RadniÄki (NB) | 0 : 6 | Partizan | |||||
03.06
11:30
IMT
Teleoptik
2
1
|
03.06.2023 11:30 | IMT | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
03.06
ÄukariÄki
Crvena zvezda
0
3
|
03.06.2023 | ÄukariÄki | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
03.06
Brodarac
SinÄeliÄ
|
03.06.2023 | Brodarac | : | SinÄeliÄ | |||||
03.06
Teleoptik
Partizan
|
03.06.2023 | Teleoptik | : | Partizan |
03.06
09:00
SinÄeliÄ
OFK Beograd
2
4
|
03.06.2023 09:00 | SinÄeliÄ | 2 : 4 | OFK Beograd |
03.06
12:00
Kolubara
OFK Beograd
1
3
|
03.06.2023 12:00 | Kolubara | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
03.06
09:00
SinÄeliÄ 2012
Rad
5
4
|
03.06.2023 09:00 | SinÄeliÄ 2012 | 5 : 4 | Rad |
03.06
09:30
Kiker
Apolon 4
2
7
|
03.06.2023 09:30 | Kiker | 2 : 7 | Apolon 4 |
03.06
13:00
GauÄosi
Metalac
3
2
|
03.06.2023 13:00 | GauÄosi | 3 : 2 | Metalac | |||||
03.06
17:00
Sloboda (Ä)
Sloga (P)
2
0
|
03.06.2023 17:00 | Sloboda (Ä) | 2 : 0 | Sloga (P) |
03.06
10:00
ŽelezniÄar
RSK
|
03.06.2023 10:00 | ŽelezniÄar | : | RSK |
03.06
12:00
SFU Fenix
OFK Senjak
2
1
|
03.06.2023 12:00 | SFU Fenix | 2 : 1 | OFK Senjak | |||||
03.06
10:00
RadniÄki (V)
MaÄva
1
0
|
03.06.2023 10:00 | RadniÄki (V) | 1 : 0 | MaÄva | |||||
03.06
10:00
POFK Savacium
Respekt
1
2
|
03.06.2023 10:00 | POFK Savacium | 1 : 2 | Respekt | |||||
03.06
10:00
RadniÄki (K)
Loznica
|
03.06.2023 10:00 | RadniÄki (K) | : | Loznica | |||||
03.06
10:00
Sunrise Å abac
Drina
|
03.06.2023 10:00 | Sunrise Å abac | : | Drina | |||||
03.06
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Jedinstvo
1
5
|
03.06.2023 11:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 1 : 5 | Jedinstvo |
03.06
17:00
RFK GrafiÄar
Kolubara
2
2
|
03.06.2023 17:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 2 | Kolubara | |||||
03.06
11:00
Crvena zvezda
RadniÄki (NB)
5
0
|
03.06.2023 11:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
03.06
13:45
IMT
OLE
2
1
|
03.06.2023 13:45 | IMT | 2 : 1 | OLE | |||||
03.06
09:00
Teleoptik
Brodarac
3
1
|
03.06.2023 09:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Brodarac |
03.06
10:00
GFK Jagodina
SFS Borac
6
3
|
03.06.2023 10:00 | GFK Jagodina | 6 : 3 | SFS Borac |
03.06
GFK DuboÄica
SFK Morava
3
0
|
03.06.2023 | GFK DuboÄica | 3 : 0 | SFK Morava |
03.06
14:00
Tesla
Udarnik
1
4
|
03.06.2023 14:00 | Tesla | 1 : 4 | Udarnik | |||||
03.06
10:00
PetliÄ SD 2006
Osipaonica
5
2
|
03.06.2023 10:00 | PetliÄ SD 2006 | 5 : 2 | Osipaonica |
03.06
10:00
Torlak
Rakovica
0
10
|
03.06.2023 10:00 | Torlak | 0 : 10 | Rakovica | |||||
03.06
11:30
Bežanija
Ada
4
2
|
03.06.2023 11:30 | Bežanija | 4 : 2 | Ada | |||||
03.06
10:00
Lokomotiva
ObiliÄ 1924
3
4
|
03.06.2023 10:00 | Lokomotiva | 3 : 4 | ObiliÄ 1924 | |||||
03.06
11:00
Zemun
SinÄeliÄ
8
1
|
03.06.2023 11:00 | Zemun | 8 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
03.06
10:30
PFK Žarkovo 2000
BSK
6
0
|
03.06.2023 10:30 | PFK Žarkovo 2000 | 6 : 0 | BSK | |||||
03.06
13:00
Karioke
Balkan
1
6
|
03.06.2023 13:00 | Karioke | 1 : 6 | Balkan |
03.06
12:00
Barajevo
Novi Beograd
4
1
|
03.06.2023 12:00 | Barajevo | 4 : 1 | Novi Beograd |
03.06
10:00
Kosmaj
Trudbenik
0
0
|
03.06.2023 10:00 | Kosmaj | 0 : 0 | Trudbenik |
03.06
11:00
BajŔa
Crvenka
0
3
|
03.06.2023 11:00 | BajŔa | 0 : 3 | Crvenka | |||||
03.06
09:00
TSC
Arena Su
7
1
|
03.06.2023 09:00 | TSC | 7 : 1 | Arena Su |
03.06
12:00
Sloga
Heroj
0
1
|
03.06.2023 12:00 | Sloga | 0 : 1 | Heroj | |||||
03.06
21:00
Zvezda B 2018
Rad
9
1
|
03.06.2023 21:00 | Zvezda B 2018 | 9 : 1 | Rad |
03.06
17:00
Lehel 2019
Moskva
1
2
|
03.06.2023 17:00 | Lehel 2019 | 1 : 2 | Moskva | |||||
03.06
15:00
Spartak d.o.o.
Prave Dame
3
0
|
03.06.2023 15:00 | Spartak d.o.o. | 3 : 0 | Prave Dame | |||||
03.06
11:30
Vojvodina
Voja GaÄiÄ
2
0
|
03.06.2023 11:30 | Vojvodina | 2 : 0 | Voja GaÄiÄ |
03.06
11:00
Spartak
Ruma
0
5
|
03.06.2023 11:00 | Spartak | 0 : 5 | Ruma |
03.06
14:00
Bežanija
Zemun
2
0
|
03.06.2023 14:00 | Bežanija | 2 : 0 | Zemun | |||||
03.06
11:00
Å umadinac
BuduÄnost
1
4
|
03.06.2023 11:00 | Å umadinac | 1 : 4 | BuduÄnost | |||||
03.06
09:30
IMT
SinÄeliÄ 2012
5
0
|
03.06.2023 09:30 | IMT | 5 : 0 | SinÄeliÄ 2012 |
03.06
10:00
Zabrežje
Obrenovac 1905
2
1
|
03.06.2023 10:00 | Zabrežje | 2 : 1 | Obrenovac 1905 |
03.06
10:00
Mladost
MaÄva
5
1
|
03.06.2023 10:00 | Mladost | 5 : 1 | MaÄva |
03.06
09:30
BSK BorÄa
Banja
11
0
|
03.06.2023 09:30 | BSK BorÄa | 11 : 0 | Banja |
03.06
14:30
PetliÄ
Olimpik
3
2
|
03.06.2023 14:30 | PetliÄ | 3 : 2 | Olimpik | |||||
03.06
18:00
Akademija fudbala Lazarevac
Kolubara
2
1
|
03.06.2023 18:00 | Akademija fudbala Lazarevac | 2 : 1 | Kolubara |
03.06
17:00
Kampione
Rabona 2020
0
3
|
03.06.2023 17:00 | Kampione | 0 : 3 | Rabona 2020 |
03.06
09:00
Subotica 11
Tisa
2
3
|
03.06.2023 09:00 | Subotica 11 | 2 : 3 | Tisa | |||||
03.06
10:30
Subotica 10
RadniÄki 1905
1
2
|
03.06.2023 10:30 | Subotica 10 | 1 : 2 | RadniÄki 1905 |
03.06
19:00
Vranje 1957
GoÄ Merkur
29
23
|
03.06.2023 19:00 | Vranje 1957 | 29 : 23 | GoÄ Merkur |
03.06
19:00
CNA Barceloneta
NC Vouliagmeni
14
13
|
03.06.2023 19:00 | CNA Barceloneta | 14 : 13 | NC Vouliagmeni | |||||
03.06
21:00
Novi Beograd
Pro Recco
11
14
|
03.06.2023 21:00 | Novi Beograd | 11 : 14 | Pro Recco |
03.06
15:30
SBB Vukovi Beograd
Blue Dragons Zemun
50
0
|
03.06.2023 15:30 | SBB Vukovi Beograd | 50 : 0 | Blue Dragons Zemun |