XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 668 utakmica za dan
Nedelja, 13 Novembar 2022


Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
13.11.2022 15:30
Partizan
1 : 0
Novi Pazar
Čukarički
Beograd
2 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
13.11.2022 17:30
Čukarički
2 : 0
Mladost GAT
Voždovac
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
13.11.2022 19:30
Voždovac
2 : 0
Spartak ŽK
Radnik
Surdulica
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
13.11.2022 13:30
Radnik
1 : 2
Crvena zvezda
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Mačva
Šabac
13.11.2022 13:00
Radnički (NB)
0 : 2
Mačva
GFK Sloboda
Užice
2 : 2
Loznica
Loznica
13.11.2022 13:00
GFK Sloboda
2 : 2
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
IMT
Beograd
13.11.2022 13:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 1
IMT
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 1
Zlatibor
Čajetina
13.11.2022 13:00
RFK Novi Sad 1921
4 : 1
Zlatibor
Podunavac
Belegiš
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
13.11.2022 13:00
Podunavac
0 : 0
Borac (Š)
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
13.11.2022 10:00
Kabel
0 : 1
Hajduk 1912
Tisa
Adorjan
3 : 0
Bečej 1918
Bečej
13.11.2022 13:00
Tisa
3 : 0
Bečej 1918
Stanišić
Stanišić
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
13.11.2022 13:00
Stanišić
0 : 1
Radnički (Zr)
Borac
Lazarevac
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
13.11.2022 10:00
Borac
0 : 2
Radnički (O)
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Torlak
Beograd
13.11.2022 13:30
Zvezdara
2 : 1
Torlak
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
13.11.2022 11:00
Polet (Lj)
2 : 1
Mladi radnik 1926
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
13.11.2022 13:00
Radnički (P)
3 : 0
OFK Topličanin
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
13.11.2022 13:00
Vlasina
1 : 3
GFK Dubočica
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Meševo
Meševo
13.11.2022 11:00
Car Konstantin
1 : 2
Meševo
Obilić
Zmajevo
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
13.11.2022 13:00
Obilić
3 : 2
Bačka 1901
Mladost (T)
Turija
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
13.11.2022 13:00
Mladost (T)
1 : 2
Mladost (BP)
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
13.11.2022 13:00
Hercegovac
2 : 1
OFK Mladost APA
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
13.11.2022 13:00
Radnički 1905
1 : 0
Krila Krajine
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
13.11.2022 13:00
Preporod
2 : 2
Radnički 1918
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Sloga (T)
Temerin
13.11.2022 13:00
Slavija
3 : 1
Sloga (T)
Hajduk
Divoš
6 : 1
Veternik
Veternik
13.11.2022 13:00
Hajduk
6 : 1
Veternik
Jedinstvo
Rumenka
8 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
13.11.2022 13:00
Jedinstvo
8 : 0
Šajkaš 1908
Dunav
Stari Banovci
0 : 2
Železničar
Inđija
13.11.2022 13:00
Dunav
0 : 2
Železničar
ŽAK
Kikinda
2 : 0
Polet
Idvor
13.11.2022 13:00
ŽAK
2 : 0
Polet
Mladost
Omoljica
1 : 1
Radnički
Kovin
13.11.2022 13:00
Mladost
1 : 1
Radnički
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
13.11.2022 13:00
Vojvodina 1928
3 : 2
Jedinstvo (V)
Boleč
Boleč
2 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
13.11.2022 13:30
Boleč
2 : 2
OFK Mladenovac
Zuce 2019
Zuce
3 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
13.11.2022 13:30
Zuce 2019
3 : 0
Crvena zvezda
Hajduk
Beograd
2 : 1
Sremčica
Sremčica
13.11.2022 11:00
Hajduk
2 : 1
Sremčica
PKB
Padinska skela
1 : 1
Napredak
Medoševac
13.11.2022 13:30
PKB
1 : 1
Napredak
OFK Žarkovo
Beograd
5 : 1
Kosmaj
Ralja
13.11.2022 10:00
OFK Žarkovo
5 : 1
Kosmaj
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
5 : 0
Ternoci
Trnovac
13.11.2022 13:00
Svetlost
5 : 0
Ternoci
Mladost 1959
Vinarce
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
13.11.2022 13:00
Mladost 1959
3 : 1
Pusta Reka
Sloga
Leskovac
3 : 1
Jablanica
Medveđa
13.11.2022 13:00
Sloga
3 : 1
Jablanica
Radan
Lebane
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
13.11.2022 13:00
Radan
0 : 2
Žitorađa
OFK Alakince
Alakince
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
13.11.2022 13:00
OFK Alakince
1 : 2
Plantaža
Lugina
Preševo
0 : 3
Jedinstvo
Gornje Stopanje
13.11.2022 13:00
Lugina
0 : 3
Jedinstvo
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 6
OFK Sinđelić
Niš
13.11.2022 13:00
Jedinstvo
0 : 6
OFK Sinđelić
Bukovik
Razanj
0 : 0
Palilulac
Niš
13.11.2022 13:00
Bukovik
0 : 0
Palilulac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Rudar
Jelašnica
13.11.2022 13:00
OFK Napredak 1929
2 : 1
Rudar
Naša krila 1936
Belotinac
0 : 1
Delijski Vis
Niš
13.11.2022 13:00
Naša krila 1936
0 : 1
Delijski Vis
Orljane
Orljane
0 : 1
Morava
Žitkovac
13.11.2022 13:00
Orljane
0 : 1
Morava
Mladost (B)
Batušinac
3 : 2
Malošište
Malošište
13.11.2022 13:00
Mladost (B)
3 : 2
Malošište
Mladost (M)
Medoševac
0 : 1
Svrljig
Svrljig
13.11.2022 13:00
Mladost (M)
0 : 1
Svrljig
OFK Niš
Niš
3 : 1
Pukovac
Pukovac
13.11.2022 13:00
OFK Niš
3 : 1
Pukovac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
13.11.2022 13:00
OFK Lugomir
1 : 1
Kušiljevo
Orlovi
Jasenovo
2 : 3
Župa
Aleksandrovac
13.11.2022 13:00
Orlovi
2 : 3
Župa
Levač
Rekovac
3 : 1
Juhor
Obrež
13.11.2022 13:00
Levač
3 : 1
Juhor
Bor 1919
Bor
3 : 0
BSK
Bogovina
13.11.2022 13:00
Bor 1919
3 : 0
BSK
Rajko Mitić
Bela Palanka
11 : 0
Ozren
Sokobanja
13.11.2022 13:00
Rajko Mitić
11 : 0
Ozren
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
13.11.2022 13:00
Hajduk Veljko
2 : 1
Brodoremont
OFK Slatina
Bor
3 : 1
Lužnica
Babušnica
13.11.2022 13:00
OFK Slatina
3 : 1
Lužnica
Srbija
Ilićevo
1 : 3
Budućnost (R)
Resnik
13.11.2022 13:00
Srbija
1 : 3
Budućnost (R)
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 2
Korićani
Korićani
13.11.2022 13:00
OFK Ras
2 : 2
Korićani
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Gruža
Gruža
13.11.2022 13:00
Trepča
1 : 1
Gruža
Polet (R)
Ratina
1 : 1
Bane 1931
Raška
13.11.2022 13:00
Polet (R)
1 : 1
Bane 1931
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 2
Kej
Čačak
13.11.2022 13:00
Jedinstvo (K)
5 : 2
Kej
Sloboda (Č)
Čačak
5 : 0
Spartak 1976
Trnava
13.11.2022 13:00
Sloboda (Č)
5 : 0
Spartak 1976
Lazarica
Prilipac
3 : 2
Crnokosa
Kosjerić
13.11.2022 13:00
Lazarica
3 : 2
Crnokosa
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
Jasen
Brodarevo
13.11.2022 13:00
Polet (T)
3 : 2
Jasen
Savinac 1933
Visibaba
4 : 3
Polimlje
Prijepolje
13.11.2022 13:00
Savinac 1933
4 : 3
Polimlje
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
13.11.2022 13:00
Zlatar
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Borac 1932
Ralja
3 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
13.11.2022 13:00
Borac 1932
3 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Rudar
Stamnica
5 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
13.11.2022 13:00
Rudar
5 : 0
Šumadija (A)
Sloga 1924
Batočina
1 : 5
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
13.11.2022 13:00
Sloga 1924
1 : 5
Sloga 33
RSK
Rabrovo
3 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
13.11.2022 13:00
RSK
3 : 2
Morava (VP)
OFK Osečina
Osečina
4 : 1
Mladost
Prnjavor
13.11.2022 13:00
OFK Osečina
4 : 1
Mladost
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 0
Železničar
Lajkovac
13.11.2022 13:00
Vrelo Sport
1 : 0
Železničar
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Glogonj
Glogonj
13.11.2022 13:00
Sloga (BNS)
3 : 2
Glogonj
Unirea
Uzdin
0 : 0
Dolovo
Dolovo
13.11.2022 13:00
Unirea
0 : 0
Dolovo
Potporanj
Potporanj
3 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
13.11.2022 13:00
Potporanj
3 : 3
Budućnost (A)
Hajdučica
Hajdučica
6 : 1
Partizan (G)
Gaj
13.11.2022 13:00
Hajdučica
6 : 1
Partizan (G)
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
13.11.2022 13:00
Vulturul
0 : 0
Crvena zvezda
Dolina
Padina
2 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
13.11.2022 13:00
Dolina
2 : 0
Karaš (J)
Jedinstvo
Srpski Krstur
5 : 1
Sloga
Ostojićevo
13.11.2022 13:00
Jedinstvo
5 : 1
Sloga
Iskra
Kucura
2 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
13.11.2022 13:00
Iskra
2 : 1
Udarnik Višnjevac
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Đurđin
Đurđin
13.11.2022 13:00
Tavankut
1 : 2
Đurđin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 4
Njegoš
Lovćenac
13.11.2022 13:00
Sutjeska
0 : 4
Njegoš
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
13.11.2022 13:00
Budućnost (G)
2 : 0
Budućnost (P)
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Polet
Karavukovo
13.11.2022 13:00
Rusin
3 : 0
Polet
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
13.11.2022 13:00
Budućnost (M)
3 : 1
Borac (BG)
Hajduk
Stapar
6 : 1
Tvrđava
Bač
13.11.2022 13:00
Hajduk
6 : 1
Tvrđava
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
13.11.2022 13:00
Radnički 1911
0 : 2
Vojvodina
Napredak
Čestereg
2 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
13.11.2022 13:00
Napredak
2 : 1
Mladost
Polet
Nakovo
5 : 2
Banat
Čenta
13.11.2022 13:00
Polet
5 : 2
Banat
Rusanda
Melenci
3 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
13.11.2022 13:00
Rusanda
3 : 1
OFK Stajićevo
ASK
Aradac
0 : 1
MSK
Mihajlovo
13.11.2022 13:00
ASK
0 : 1
MSK
2. Oktobar
Kumane
6 : 2
Krajina
Krajišnik
13.11.2022 13:00
2. Oktobar
6 : 2
Krajina
Sremac (D)
Deč
4 : 0
Borac 1925
Martinci
13.11.2022 13:00
Sremac (D)
4 : 0
Borac 1925
Radnički
Irig
2 : 1
Šumar
Ogar
13.11.2022 13:00
Radnički
2 : 1
Šumar
Sloga
Voganj
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
13.11.2022 13:00
Sloga
1 : 2
Podrinje
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
13.11.2022 13:00
Fruškogorac
2 : 2
Budućnost
Napredak Meridian
Popinci
2 : 2
Sremac (V)
Vojka
13.11.2022 13:00
Napredak Meridian
2 : 2
Sremac (V)
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
13.11.2022 13:00
Graničar (K)
0 : 2
Hajduk (V)
ŽSK
Žabalj
3 : 4
OFK Futog
Futog
13.11.2022 13:00
ŽSK
3 : 4
OFK Futog
Dinamo
Budisava
2 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
13.11.2022 13:00
Dinamo
2 : 2
Omladinac
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Cement
Beočin
13.11.2022 13:00
Petrovaradin
2 : 1
Cement
Jugović
Kać
5 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
13.11.2022 13:00
Jugović
5 : 1
Jedinstvo
Bačka 1923
Đurđevo
6 : 2
Bačka (B)
Begeč
13.11.2022 13:00
Bačka 1923
6 : 2
Bačka (B)
Tatra
Kisač
1 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
13.11.2022 13:00
Tatra
1 : 4
Fruškogorac
Heroj Polet
Jajinci
0 : 3
Busije
Zemun
13.11.2022 10:00
Heroj Polet
0 : 3
Busije
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Bratstvo
Krnjača
13.11.2022 13:30
Dunav
1 : 0
Bratstvo
Poštar Zvezdara
Beograd
4 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
13.11.2022 13:30
Poštar Zvezdara
4 : 2
Posavac Tišma
Vranić
Vranić
1 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
13.11.2022 13:30
Vranić
1 : 1
OFK Budućnost
Rojkovac
Obrenovac
3 : 1
Lisović 1977
Lisović
13.11.2022 13:30
Rojkovac
3 : 1
Lisović 1977
Strelac
Mislođin
2 : 2
Turbina
Vreoci
13.11.2022 13:30
Strelac
2 : 2
Turbina
Omladinac
Veliko Polje
1 : 2
Krtinska
Krtinska
13.11.2022 13:30
Omladinac
1 : 2
Krtinska
Budućnost
Zvečka
0 : 3
Rušanj
Rušanj
13.11.2022 13:30
Budućnost
0 : 3
Rušanj
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
Radnički
Rudovci
13.11.2022 13:30
OFK Zabrežje
3 : 0
Radnički
Hajduk
Kamendo
3 : 1
Vis
Parcani
13.11.2022 13:30
Hajduk
3 : 1
Vis
Kovačevac 1956
Kovačevac
1 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
13.11.2022 13:30
Kovačevac 1956
1 : 3
Šumadija 1962
Rabrovac
Rabrovac
1 : 1
Dunavac
Grocka
13.11.2022 13:30
Rabrovac
1 : 1
Dunavac
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
Gročanski fudbalski klub
Grocka
13.11.2022 13:30
Velika Krsna
3 : 1
Gročanski fudbalski klub
Vrčin
Vrčin
1 : 0
Zaklopača
Zaklopača
13.11.2022 13:30
Vrčin
1 : 0
Zaklopača
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
13.11.2022 13:30
Pudarci
0 : 0
Kaluđerica 1969
Sloga (L)
Lozna
4 : 2
Parunovac
Parunovac
13.11.2022 13:30
Sloga (L)
4 : 2
Parunovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 1
Trudbenik
Stalać
13.11.2022 13:30
Sloga (Ć)
4 : 1
Trudbenik
Mačkovac
Mačkovac
3 : 4
Rubin
Donji Stupanj
13.11.2022 13:30
Mačkovac
3 : 4
Rubin
Čitluk
Čitluk
0 : 2
Bošnjane
Bošnjane
13.11.2022 13:30
Čitluk
0 : 2
Bošnjane
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
5 : 0
Polet 57
Milutovac
13.11.2022 13:30
Gornji Stepoš
5 : 0
Polet 57
Gradina
Pejovac
4 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
13.11.2022 13:30
Gradina
4 : 1
Jastrebac
Sebečevac
Sebečevac
3 : 6
13. April
Lomnica
13.11.2022 13:30
Sebečevac
3 : 6
13. April
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Spartak 1924
Ljig
13.11.2022 13:30
Rajac
4 : 1
Spartak 1924
Toplica
Donja Toplica
1 : 2
Banjani
Banjani
13.11.2022 13:30
Toplica
1 : 2
Banjani
Proleter
Bajevac
0 : 2
Trlić
Trlić
13.11.2022 11:00
Proleter
0 : 2
Trlić
Iskra
Donja Bukovica
2 : 3
OFK Senjak
Valjevo
13.11.2022 13:30
Iskra
2 : 3
OFK Senjak
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 0
Radnik
Ub
13.11.2022 11:00
Žabari
2 : 0
Radnik
Banja
Banja
2 : 0
Marjan
Knić
13.11.2022 13:00
Banja
2 : 0
Marjan
BSK (Bo)
Borač
1 : 4
ŽSK
Žirovnica
13.11.2022 13:00
BSK (Bo)
1 : 4
ŽSK
Mladi rudar
Bukovik
2 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
13.11.2022 13:00
Mladi rudar
2 : 1
Vinča
Plaskovac
Plaskovac
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
13.11.2022 13:00
Plaskovac
1 : 2
Lokomotiva
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
13.11.2022 13:00
Šumadinac (N)
3 : 1
Prvi srpski ustanak
Grizli ML
Saranovo
5 : 1
Sloga
Milatovac
13.11.2022 13:00
Grizli ML
5 : 1
Sloga
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 2
Šumadija
Toponica
13.11.2022 13:00
Šumadinac (S)
1 : 2
Šumadija
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
13.11.2022 13:00
Toplica
3 : 0
Moravac (ZT)
Borac
Azbresnica
4 : 1
Taskovići
Taskovići
13.11.2022 13:00
Borac
4 : 1
Taskovići
Pobeda
Rusna
4 : 2
Rad
Merošina
13.11.2022 13:00
Pobeda
4 : 2
Rad
Moravac (Č)
Čečina
1 : 2
Sloga (K)
Korman
13.11.2022 13:00
Moravac (Č)
1 : 2
Sloga (K)
Naisus 1977
Rožina
0 : 3
Polet
Radevac
13.11.2022 13:00
Naisus 1977
0 : 3
Polet
BSK
Belanovce
5 : 1
Milanovo
Milanovo
13.11.2022 13:00
BSK
5 : 1
Milanovo
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 0
Čekmin
Čekmin
13.11.2022 13:00
Jedinstvo (B)
3 : 0
Čekmin
Železničar
Brestovac
1 : 2
Vučje
Vučje
13.11.2022 13:00
Železničar
1 : 2
Vučje
Polet
Stajkovce
2 : 1
Lemind 1953
Leskovac
13.11.2022 13:00
Polet
2 : 1
Lemind 1953
Moravac Orion
Mrštane
1 : 6
Donja Lomnica
Donja Lomnica
13.11.2022 13:00
Moravac Orion
1 : 6
Donja Lomnica
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
13.11.2022 13:00
Jedinstvo (G)
4 : 0
Zloćudovo
OFK Morava
Leskovac
0 : 1
Mladost
Batulovce
13.11.2022 13:00
OFK Morava
0 : 1
Mladost
Sloga
Lipovica
2 : 1
Budućnost
Orašje
13.11.2022 13:00
Sloga
2 : 1
Budućnost
Mladost (NS)
Novo Selo
1 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
13.11.2022 13:00
Mladost (NS)
1 : 3
Železničar Kusadak
Proleter 1947
Vranovo
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
13.11.2022 13:00
Proleter 1947
1 : 0
Radnik
Sloga
Lugavčina
1 : 1
Polet
Trnovče
13.11.2022 13:00
Sloga
1 : 1
Polet
Pobeda
Golobok
1 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
13.11.2022 13:00
Pobeda
1 : 2
Mladi radnik 1940
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 5
Crvena zvezda
Suvodol
13.11.2022 13:00
Mladi borac
0 : 5
Crvena zvezda
SASK
Saraorci
4 : 1
Petlić SD 2006
Smederevo
13.11.2022 13:00
SASK
4 : 1
Petlić SD 2006
Radnički (K)
Klokočevac
0 : 6
Sloga (K)
Kobišnica
13.11.2022 13:00
Radnički (K)
0 : 6
Sloga (K)
Urovica
Urovica
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
13.11.2022 13:00
Urovica
2 : 1
Poreč
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
13.11.2022 13:00
Brestovac
1 : 2
Nemetali
Ključ
Podvrška
1 : 3
Miloševo
Miloševo
13.11.2022 11:00
Ključ
1 : 3
Miloševo
Blizna
Blizna
1 : 3
Branik
Štubik
13.11.2022 13:00
Blizna
1 : 3
Branik
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 3
Borac (K)
Klenovnik
13.11.2022 13:00
Budućnost (V)
1 : 3
Borac (K)
Obilić
Živica
1 : 0
Šapine
Šapine
13.11.2022 13:00
Obilić
1 : 0
Šapine
Železničar
Požarevac
3 : 2
Batovac
Batovac
13.11.2022 13:00
Železničar
3 : 2
Batovac
Sloga 1945
Veliko Selo
6 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
13.11.2022 13:00
Sloga 1945
6 : 1
Rudar (Kr)
Napredak (S)
Simićevo
2 : 1
Zvižd
Kučevo
13.11.2022 13:00
Napredak (S)
2 : 1
Zvižd
BSK 1931
Brežane
3 : 0
Vihor
Маljurevac
13.11.2022 13:00
BSK 1931
3 : 0
Vihor
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Radnik
Ušće
13.11.2022 13:30
Budućnost
3 : 0
Radnik
Tavnik
Tavnik
5 : 2
Ribnica
Jovac
13.11.2022 13:30
Tavnik
5 : 2
Ribnica
Proleter
Pečenog
6 : 2
Miločajac
Miločaj
13.11.2022 11:00
Proleter
6 : 2
Miločajac
OFK Progorelica
Progorelica
1 : 0
Koštampolje
Delimeđe
13.11.2022 13:30
OFK Progorelica
1 : 0
Koštampolje
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Mladost
Vrdila
13.11.2022 13:30
Ibar
0 : 0
Mladost
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
13.11.2022 13:30
Omladinac
2 : 1
Jedinstvo 2017
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
GFK Tabane
Jagodina
13.11.2022 13:00
Osaonica
1 : 2
GFK Tabane
Partizan
Majur
3 : 0
Borac 1950
Bošnjane
13.11.2022 13:00
Partizan
3 : 0
Borac 1950
Budućnost (Đ)
Đurinac
0 : 1
Moravac 2015
Krušar
13.11.2022 13:00
Budućnost (Đ)
0 : 1
Moravac 2015
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Napredak
Drenovac
13.11.2022 13:00
Mladost (J)
3 : 0
Napredak
Rudar (St)
Stenjevac
4 : 1
Sloga
Voljavče
13.11.2022 13:00
Rudar (St)
4 : 1
Sloga
Mladost (T)
Tečić
0 : 3
Donja Mutnica
Donja Mutnica
13.11.2022 13:00
Mladost (T)
0 : 3
Donja Mutnica
Juhor
Glavinci
1 : 1
Mladost (D)
Dublje
13.11.2022 13:00
Juhor
1 : 1
Mladost (D)
Dragocvet
Dragocvet
5 : 4
Budućnost (M)
Miliva
13.11.2022 13:00
Dragocvet
5 : 4
Budućnost (M)
Proleter
Donja Vrežina
4 : 0
Omladinac
Gornji Komren
13.11.2022 11:00
Proleter
4 : 0
Omladinac
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 1
Morava
Krušce
13.11.2022 13:00
Čegar 1946
0 : 1
Morava
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 3
Radnički 2020
Knez Selo
13.11.2022 13:00
Sloboda
1 : 3
Radnički 2020
Novoselac
Novo Selo
2 : 1
Sloga
Donja Trnava
13.11.2022 13:00
Novoselac
2 : 1
Sloga
Radnički 1936
Trupale
1 : 2
Vulkan 1963
Brenica
13.11.2022 13:00
Radnički 1936
1 : 2
Vulkan 1963
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Planinac 1933
Prva Kutina
13.11.2022 13:00
Stevan Nešticki
1 : 2
Planinac 1933
Vidojevica
Lešnica
2 : 0
Sloga
Lipnički Šor
13.11.2022 11:00
Vidojevica
2 : 0
Sloga
Antimon
Zajača
3 : 1
Rudar
Brasina
13.11.2022 13:00
Antimon
3 : 1
Rudar
Majur
Majur
0 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
13.11.2022 13:00
Majur
0 : 3
Jedinstvo (Š)
Mladi borac
Dublje
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
13.11.2022 13:00
Mladi borac
1 : 0
Hajduk Stanko
Drina (B)
Badovinci
1 : 6
Karađorđe
Mišar
13.11.2022 13:00
Drina (B)
1 : 6
Karađorđe
Zastava 1973
Kragujevac
1 : 1
Kolonija
Kragujevac
13.11.2022 14:00
Zastava 1973
1 : 1
Kolonija
Kutlovo
Kutlovo
5 : 6
Sloboda (G)
Grbice
13.11.2022 14:00
Kutlovo
5 : 6
Sloboda (G)
Maršić
Maršić
6 : 2
Slavija
Kragujevac
13.11.2022 14:00
Maršić
6 : 2
Slavija
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
13.11.2022 14:00
Šumadija 1934
3 : 0
Bratstvo 1975
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
13.11.2022 14:00
Jedinstvo
1 : 1
Pobeda 1926
Hajduk
Rujevica
9 : 1
Šljivar
Šljivar
13.11.2022
Hajduk
9 : 1
Šljivar
Omladinac
Grezna
5 : 1
Rudar
Podvis
13.11.2022
Omladinac
5 : 1
Rudar
Malinik
Podgorac
3 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
13.11.2022
Malinik
3 : 1
Rudar Vrška Čuka
OFK 019
Zaječar
7 : 0
Sloga
Minićevo
13.11.2022
OFK 019
7 : 0
Sloga
Graničar
Veliki Izvor
7 : 2
Kosovo
Zvezdan
13.11.2022
Graničar
7 : 2
Kosovo
FSU Kraljevica
Zaječar
1 : 1
Trebič
Sokobanja
13.11.2022
FSU Kraljevica
1 : 1
Trebič
Sečica
Seča reka
7 : 0
Perućac
Perućac
13.11.2022 13:00
Sečica
7 : 0
Perućac
Prvi partizan
Užice
1 : 0
Bakionica
Bakionica
13.11.2022 11:00
Prvi partizan
1 : 0
Bakionica
Tara
Kremna
6 : 1
Jedinstvo
Kalenić
13.11.2022 11:00
Tara
6 : 1
Jedinstvo
Višesava
Bajina Bašta
1 : 1
Čajetina
Čajetina
13.11.2022 13:00
Višesava
1 : 1
Čajetina
Kotroman
Mokra Gora
0 : 3
Polet
Rasna
13.11.2022 13:00
Kotroman
0 : 3
Polet
Ježevica
Velika Ježevica
3 : 1
Omladinac
Zdravčići
13.11.2022 13:00
Ježevica
3 : 1
Omladinac
Gorobilje
Gorobilje
2 : 1
Sloga
Sjenica
13.11.2022 13:00
Gorobilje
2 : 1
Sloga
Rampa
Požega
3 : 2
Avijatičar Vranjani
Vranjani
13.11.2022 11:00
Rampa
3 : 2
Avijatičar Vranjani
Velereč 94
Velereč
1 : 2
Orlovac 1932
Mrčajevci
13.11.2022 13:30
Velereč 94
1 : 2
Orlovac 1932
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 1
Mladost
Preljina
13.11.2022 13:30
Donja Vrbava
2 : 1
Mladost
Ozrem PMH
Ozrem
4 : 2
Napredak
Svračkovci
13.11.2022 13:30
Ozrem PMH
4 : 2
Napredak
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 2
Prijevor
Prijevor
13.11.2022 13:30
Zadrugar
1 : 2
Prijevor
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
2 : 2
Rudar
Bresnica
13.11.2022 13:30
Jedinstvo
2 : 2
Rudar
Prilike
Prilike
4 : 2
Morava
Katrga
13.11.2022 13:30
Prilike
4 : 2
Morava
Jedinstvo
Puhovo
1 : 0
Ovčar
Markovica
13.11.2022 13:30
Jedinstvo
1 : 0
Ovčar
FSU Južna pruga
Stubla
13.11.2022
13:00
Torpedo 1973
Vranje
13.11.2022 13:00
FSU Južna pruga
:
Torpedo 1973
SU Dinamo Jug
Vranje
4 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
13.11.2022 13:00
SU Dinamo Jug
4 : 2
BSK Bujanovac
Vihor
Žbevac
1 : 1
Pavlovac
Pavlovac
13.11.2022 13:00
Vihor
1 : 1
Pavlovac
OFK AS
Bujanovac
0 : 7
Mineralac
Vranjska Banja
13.11.2022 13:00
OFK AS
0 : 7
Mineralac
Radnički 2021
Vranje
0 : 5
Dinamo (V)
Vranje
13.11.2022 13:00
Radnički 2021
0 : 5
Dinamo (V)
Čelik
Belo polje
0 : 3
Levosoje
Levosoje
13.11.2022 13:00
Čelik
0 : 3
Levosoje
Dobrič
Pejkovac
2 : 2
Jastrebac
Blace
13.11.2022 13:00
Dobrič
2 : 2
Jastrebac
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Akademija 10
Prokuplje
13.11.2022 13:00
Kosovac
3 : 0
Akademija 10
Omladinac
Podina
5 : 3
Borac
Držanovac
13.11.2022 13:00
Omladinac
5 : 3
Borac
Polet
Samarinovac
0 : 6
Jug Bogdan
Đakus
13.11.2022 13:00
Polet
0 : 6
Jug Bogdan
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
4 : 4
Partizanski put
Grudaš
13.11.2022 13:00
Nikodije Stojanović Tatko
4 : 4
Partizanski put
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 4
Mladost 1977
Garevina
13.11.2022 11:30
Ribnik
0 : 4
Mladost 1977
Borac
Gornji Katun
2 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
13.11.2022 13:30
Borac
2 : 0
Kamenorezac 76
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
13.11.2022 13:30
Velika Drenova
2 : 0
Poljoprivrednik
Omladinac
Ugljarevo
2 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
13.11.2022 11:30
Omladinac
2 : 3
Stari Trstenik
Mladost (T)
Toljevac
5 : 4
Vinogradar
Riljac
13.11.2022 13:30
Mladost (T)
5 : 4
Vinogradar
Garevina
Garevina
4 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
13.11.2022 13:30
Garevina
4 : 2
Mladost (DK)
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 1
Radnički
Baranda
13.11.2022 13:00
Omladinac (D)
1 : 1
Radnički
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 6
Mundial
Pančevo
13.11.2022 13:00
Stari Tamiš
1 : 6
Mundial
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 1
Proleter
Mramorak
13.11.2022 13:00
Budućnost
1 : 1
Proleter
Omladinac (O)
Opovo
0 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
13.11.2022 13:00
Omladinac (O)
0 : 3
BSK Bavanište
Jugoslavija
Jabuka
6 : 2
Mladost
Vojlovica
13.11.2022 13:00
Jugoslavija
6 : 2
Mladost
Šarbane
Šarbane
1 : 1
Polet (T)
Takovo
13.11.2022 13:30
Šarbane
1 : 1
Polet (T)
Ratkovac
Ratkovac
0 : 1
Tulari
Tulari
13.11.2022 13:30
Ratkovac
0 : 1
Tulari
Jedinstvo (M)
Milorci
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
13.11.2022 13:30
Jedinstvo (M)
1 : 1
Pepeljevac
Joševa
Joševa
6 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
13.11.2022 13:30
Joševa
6 : 1
Tvrdojevac
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
13.11.2022 13:30
OFK Paljuvi
3 : 0
Pambukovica
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Nepričava
Nepričava
13.11.2022 13:30
Sovljak
3 : 0
Nepričava
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
13.11.2022 13:30
Polet (DL)
1 : 0
OFK Stublenica
Omladinac (K)
Kalinovac
3 : 0
Crvena Jabuka
Ub
13.11.2022 11:00
Omladinac (K)
3 : 0
Crvena Jabuka
Kolubara 2
Valjevo
5 : 2
ZSK
Valjevo
13.11.2022 10:00
Kolubara 2
5 : 2
ZSK
Ribnikar
Pecka
1 : 4
Rakac Stave
Stave
13.11.2022 11:00
Ribnikar
1 : 4
Rakac Stave
Stari drugari
Ljig
3 : 0
Kotešica
Kotešica
13.11.2022 10:00
Stari drugari
3 : 0
Kotešica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 4
Popadić
Popadić
13.11.2022 11:00
Milenko Pavlović
1 : 4
Popadić
Jadar 2013
Valjevo
1 : 4
Mali korak
Oglađenovac
13.11.2022 10:00
Jadar 2013
1 : 4
Mali korak
Napredak
Jajčić
2 : 2
Tešnjar
Valjevo
13.11.2022 10:00
Napredak
2 : 2
Tešnjar
Polet
Popučke
0 : 5
Junior Novo Naselje
Valjevo
13.11.2022 10:00
Polet
0 : 5
Junior Novo Naselje
Ratar
Kruščica
7 : 0
Banat (I)
Ilandža
13.11.2022 13:00
Ratar
7 : 0
Banat (I)
Banat (D)
Dupljaja
4 : 4
Dunav
Banatska Palanka
13.11.2022 13:00
Banat (D)
4 : 4
Dunav
Polet
Izbište
0 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
13.11.2022 13:00
Polet
0 : 3
Karaš (K)
Ševac
Kusić
4 : 0
Omladinac
Zagajica
13.11.2022 13:00
Ševac
4 : 0
Omladinac
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 2
Sloga
Margita
13.11.2022 13:00
Vladimirovac
3 : 2
Sloga
Vinogradar
Gudurica
3 : 5
Borac (VS)
Veliko Središte
13.11.2022 13:00
Vinogradar
3 : 5
Borac (VS)
Partizan
Kajtasovo
0 : 4
Banatul
Lokve
13.11.2022 13:00
Partizan
0 : 4
Banatul
Graničar
Obrež
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
13.11.2022 13:00
Graničar
1 : 1
Ljukovo
Krušedol
Krušedol
2 : 0
Polet (N)
Nikinci
13.11.2022 13:00
Krušedol
2 : 0
Polet (N)
Car Uroš
Jazak
2 : 1
Napredak
Žarkovac
13.11.2022 13:00
Car Uroš
2 : 1
Napredak
Sremac
Dobrinci
1 : 12
ČSK Čortanovci
Čortanovci
13.11.2022 13:00
Sremac
1 : 12
ČSK Čortanovci
Polet (NK)
Novi Karlovci
4 : 3
Mladost
Buđanovci
13.11.2022 13:00
Polet (NK)
4 : 3
Mladost
Kameni
Ašanja
0 : 0
Fruškogorac
Krčedin
13.11.2022 13:00
Kameni
0 : 0
Fruškogorac
Rudar
Vrdnik
1 : 3
Hajduk 1932
Šimanovci
13.11.2022 13:00
Rudar
1 : 3
Hajduk 1932
Hajduk (Č)
Čurug
8 : 0
Čenej
Čenej
13.11.2022 13:00
Hajduk (Č)
8 : 0
Čenej
Obilić
Vilovo
1 : 5
Borac (NS)
Novi Sad
13.11.2022 13:00
Obilić
1 : 5
Borac (NS)
Miletić
Mošorin
6 : 1
Titel
Titel
13.11.2022 13:00
Miletić
6 : 1
Titel
Hajduk (G)
Gardinovci
0 : 0
Susek
Susek
13.11.2022 13:00
Hajduk (G)
0 : 0
Susek
Borac (R)
Rakovac
0 : 3
Proleter 1951
Novi Sad
13.11.2022 13:00
Borac (R)
0 : 3
Proleter 1951
Ratar
Gornja Peščanica
4 : 4
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
13.11.2022 10:00
Ratar
4 : 4
Crvena zvezda
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
0 : 1
Polet
Vitoševac
13.11.2022 10:00
Jastrebac 2022
0 : 1
Polet
Kraljevo
Selo Kraljevo
6 : 5
Vukašinovac
Vukašinovac
13.11.2022 10:00
Kraljevo
6 : 5
Vukašinovac
Rutevac
Rutevac
1 : 5
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
13.11.2022 13:00
Rutevac
1 : 5
Rudar 2016
Škriljac
Bradarac
4 : 1
Jedinstvo
Bobovište
13.11.2022 10:00
Škriljac
4 : 1
Jedinstvo
Pomoravlje
Ostrikovac
0 : 1
Napredak
Stubica
13.11.2022 13:00
Pomoravlje
0 : 1
Napredak
Radnički
Tekija
3 : 2
Šumadija
Trešnjevica
13.11.2022 13:00
Radnički
3 : 2
Šumadija
Istok 63
Plana
4 : 1
Kolonija
Jagodina
13.11.2022 13:00
Istok 63
4 : 1
Kolonija
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 0
Rudar
Plazane
13.11.2022 13:00
15. Avgust 1950
0 : 0
Rudar
Sinđelić
Vojnik
2 : 1
Resavski Despoti
Vitance
13.11.2022 13:00
Sinđelić
2 : 1
Resavski Despoti
Trnava
Trnava
2 : 2
Partizan
Glogovac
13.11.2022 13:00
Trnava
2 : 2
Partizan
Zenit
Oparić
2 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
13.11.2022 13:00
Zenit
2 : 2
Jedinstvo
Mladost (K)
Končarevo
1 : 4
Sloboda
Šuljkovac
13.11.2022 13:00
Mladost (K)
1 : 4
Sloboda
Vinorača
Vinorača
1 : 3
GFK Strelište
Jagodina
13.11.2022 13:00
Vinorača
1 : 3
GFK Strelište
Sinđelić
Grabovac
4 : 0
Ursule
Ursule
13.11.2022 13:00
Sinđelić
4 : 0
Ursule
Šantarovac
Šantarovac
1 : 2
Morava (R)
Ribare
13.11.2022 13:00
Šantarovac
1 : 2
Morava (R)
Omladinac
Drakčići
0 : 2
Morava (M)
Mrsać
13.11.2022 13:30
Omladinac
0 : 2
Morava (M)
Magnohrom
Kraljevo
2 : 4
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
13.11.2022 13:30
Magnohrom
2 : 4
Jedinstvo (D)
Lazac
Lazac
0 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
13.11.2022 13:30
Lazac
0 : 1
Bogutovačka Banja
Gruža
Vitanovac
1 : 1
Apolon 2018
Kovači
13.11.2022 13:30
Gruža
1 : 1
Apolon 2018
Mineral 2015
Rudno
2 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
13.11.2022 11:00
Mineral 2015
2 : 0
Jovo Kursula
Zvezda
Čukojevac
3 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
13.11.2022 13:30
Zvezda
3 : 1
Popovići Vrnjci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 5
Jedinstvo (G)
Godačica
13.11.2022 13:30
Kraljevo Hajduk
0 : 5
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (S)
Smoljinac
0 : 0
Mladost (K)
Krupaja
13.11.2022 13:00
Jedinstvo (S)
0 : 0
Mladost (K)
Zadrugar 1947
Tabanovac
3 : 1
BSK 1924
Boževac
13.11.2022 13:00
Zadrugar 1947
3 : 1
BSK 1924
Trgovački
Petrovac na Mlavi
6 : 3
Rade Milošević
Dubočka
13.11.2022 11:00
Trgovački
6 : 3
Rade Milošević
Integral
Batuša
2 : 1
Pobeda 1953
Osanica
13.11.2022 13:00
Integral
2 : 1
Pobeda 1953
Borac (V)
Vukovac
2 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
13.11.2022 13:00
Borac (V)
2 : 3
Mlava (ML)
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
13.11.2022 13:00
Zabrđe 1936
0 : 1
Polet (SD)
Beli Orao
Bradarac
0 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
13.11.2022 13:00
Beli Orao
0 : 1
Vojvoda Milenko
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 0
Kumane
Kumane
13.11.2022 13:00
Napredak 1934
1 : 0
Kumane
Napredak (P)
Poljana
4 : 1
Mladi Borac
Majilovac
13.11.2022 13:00
Napredak (P)
4 : 1
Mladi Borac
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
13.11.2022 13:00
Napredak (B)
2 : 1
OFK Braničevo
Polet (V)
Voluja
5 : 1
Mlava (B)
Bratinac
13.11.2022 13:00
Polet (V)
5 : 1
Mlava (B)
Barič
Barič
1 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
13.11.2022 13:00
Barič
1 : 2
Žitkovica 2017
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Dizel
Bare
13.11.2022 13:00
Sloga (L)
3 : 1
Dizel
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 3
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
13.11.2022 13:00
Bački Hajduk
2 : 3
OFK Stari Grad
Krivanj
Selenča
4 : 1
Neštin
Neštin
13.11.2022 13:00
Krivanj
4 : 1
Neštin
Slavija (B)
Bođani
3 : 2
Bačka
Despotovo
13.11.2022 13:00
Slavija (B)
3 : 2
Bačka
Borac
Vizić
1 : 2
Kulpin
Kulpin
13.11.2022 13:00
Borac
1 : 2
Kulpin
Mladost
Mali Bač
1 : 6
Vojvodina
Tovariševo
13.11.2022 13:00
Mladost
1 : 6
Vojvodina
Omladinac
Slepčević
0 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
13.11.2022 13:00
Omladinac
0 : 3
Napredak
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Petlovača
Petlovača
13.11.2022 13:00
Sloga
3 : 1
Petlovača
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
6 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
13.11.2022 13:00
Mladost (MM)
6 : 1
Zadrugar
Stojan Lazarac
Sovljak
5 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
13.11.2022 13:00
Stojan Lazarac
5 : 2
Budućnost (PD)
Torpedo
Tabanović
3 : 4
Sloboda
Salaš Crnobarski
13.11.2022 13:00
Torpedo
3 : 4
Sloboda
Bair
Bogatić
3 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
13.11.2022 13:00
Bair
3 : 1
Budućnost (Z)
Duško
Klenje
0 : 0
Milicionar
Bogatić
13.11.2022 13:00
Duško
0 : 0
Milicionar
Progres
Ladovica
4 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
13.11.2022 13:00
Progres
4 : 0
Sloboda
Real
Donja Jajina
1 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
13.11.2022 13:00
Real
1 : 0
Veliko Trnjane
Gradac
Konopnica
4 : 1
Jedinstvo
Šišava
13.11.2022 13:00
Gradac
4 : 1
Jedinstvo
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 1
Moravac (G)
Guberevac
13.11.2022 13:00
Bratstvo
3 : 1
Moravac (G)
Umac
Miroševce
3 : 0
Mladi borac
Živkovo
13.11.2022 13:00
Umac
3 : 0
Mladi borac
Šumadija
Razgojna
3 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
13.11.2022 13:00
Šumadija
3 : 0
Kumarevo 65
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 3
Bobište
Bobište
13.11.2022 13:00
Moravac (P)
2 : 3
Bobište
Radnički (K)
Koceljeva
3 : 0
Mišar
Mišar
13.11.2022 13:00
Radnički (K)
3 : 0
Mišar
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
13.11.2022 13:00
Pričinović
1 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Dobrava Žabar 2020
Žabar
2 : 1
Mrovska
Mrovska
13.11.2022 13:00
Dobrava Žabar 2020
2 : 1
Mrovska
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Trešnjevka
Trbušac
13.11.2022 13:00
Vlašić
3 : 2
Trešnjevka
Bobovik
Bobovik
3 : 0
Sloga (K)
Krnić
13.11.2022 13:00
Bobovik
3 : 0
Sloga (K)
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 1
Šipurske Livade
Šabac
13.11.2022 13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
2 : 1
Šipurske Livade
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 2
Sloga
Straža
13.11.2022 13:00
Jadar 1961
1 : 2
Sloga
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
13.11.2022 13:00
Velika Reka
3 : 1
TE Gučevo
7. Juli
Bela Crkva
8 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
13.11.2022 13:00
7. Juli
8 : 1
Cer
Hajduk
Ribarica
1 : 2
Jelav
Jelav
13.11.2022 13:00
Hajduk
1 : 2
Jelav
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 0
Mladost
Donja Borina
13.11.2022 13:00
Milan Orlić
0 : 0
Mladost
BSK
Bela Voda
3 : 1
Konjuh
Konjuh
13.11.2022 11:00
BSK
3 : 1
Konjuh
Polet
Šavrane
1 : 4
Bukovica
Bukovica
13.11.2022 11:00
Polet
1 : 4
Bukovica
Modrica
Modrica
4 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
13.11.2022 11:00
Modrica
4 : 3
Mudrakovac
Kapidžija
Kapidžija
2 : 1
Naupare
Naupare
13.11.2022 13:00
Kapidžija
2 : 1
Naupare
Borac
Bivolje
9 : 1
Padež
Padež
13.11.2022 13:00
Borac
9 : 1
Padež
Žabare
Žabare
4 : 0
Rasina
Vitanovac
13.11.2022 13:00
Žabare
4 : 0
Rasina
Rekreativo 011
Beograd
2 : 4
Miljakovac
Beograd
13.11.2022 13:00
Rekreativo 011
2 : 4
Miljakovac
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 3
Bežanija
Beograd
13.11.2022 13:30
Novi Beograd
1 : 3
Bežanija
13. maj
Zemun
2 : 1
Dedinje
Beograd
13.11.2022 11:00
13. maj
2 : 1
Dedinje
Sinđelić 2012
Ugrinovci
4 : 0
Srem
Jakovo
13.11.2022 13:30
Sinđelić 2012
4 : 0
Srem
Železnik 1930
Železnik
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
13.11.2022 13:30
Železnik 1930
3 : 0
Šumadinac
BUSK
Beograd
3 : 0
Borac
Progar
13.11.2022 13:30
BUSK
3 : 0
Borac
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Kelti
Novi Beograd
13.11.2022 13:30
PKB Kovilovo
3 : 0
Kelti
OFK Lug 2020
Lug
1 : 0
Resnik
Resnik
13.11.2022 11:00
OFK Lug 2020
1 : 0
Resnik
Palilulac
Beograd
1 : 0
Bravo
Kotež
13.11.2022 13:30
Palilulac
1 : 0
Bravo
Mladi proleter
Beograd
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
13.11.2022 11:00
Mladi proleter
2 : 0
Lepušnica
Jasenovik 2018
Jasenovik
4 : 4
Jedinstvo
Gornja Toponica
13.11.2022 13:00
Jasenovik 2018
4 : 4
Jedinstvo
OFK Budućnost 2020
Niš
3 : 0
Mezgraja
Mezgraja
13.11.2022 11:00
OFK Budućnost 2020
3 : 0
Mezgraja
Standard 2021
Čamurlija
3 : 2
Spartak
Sićevo
13.11.2022 13:00
Standard 2021
3 : 2
Spartak
Mladost
Donji Komren
3 : 2
Vrtište
Vrtište
13.11.2022 13:00
Mladost
3 : 2
Vrtište
OFK Morava 2022
Mramor
4 : 1
Supovac
Supovac
13.11.2022 13:00
OFK Morava 2022
4 : 1
Supovac
Sloga 1948
Malča
2 : 1
Real Niš
Niš
13.11.2022 13:00
Sloga 1948
2 : 1
Real Niš
Karađorđe
Vučić
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
13.11.2022 10:00
Karađorđe
2 : 1
Omladinac
Mladi radnik
Dragušica
0 : 0
Borac
Pajsijevići
13.11.2022 13:00
Mladi radnik
0 : 0
Borac
Kruševica 1980
Kneževac
13.11.2022
13:00
Bare
Bare
13.11.2022 13:00
Kruševica 1980
:
Bare
Mladost (R)
Rašković
2 : 0
Sloga
Zabojnica
13.11.2022 13:00
Mladost (R)
2 : 0
Sloga
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 4
Jedinstvo
Oplanić
13.11.2022 10:00
Partizan
2 : 4
Jedinstvo
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
7 : 3
Kalipolje
Žabare
13.11.2022 13:00
Trešnjevica
7 : 3
Kalipolje
B 2000
Aranđelovac
1 : 1
Gorski Car
Garaši
13.11.2022 10:00
B 2000
1 : 1
Gorski Car
Mladost
Jelenac
3 : 2
Borac
Kloka
13.11.2022 13:00
Mladost
3 : 2
Borac
Venčani
Venčani
2 : 4
Tulež
Tulež
13.11.2022 13:00
Venčani
2 : 4
Tulež
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
2 : 0
Jasenica
Božurnja
13.11.2022 10:00
Gornja Trnava 1938
2 : 0
Jasenica
Partizan 1945
Darosava
0 : 0
Kopljari
Kopljari
13.11.2022 10:00
Partizan 1945
0 : 0
Kopljari
Borac
Barje Čiflik
7 : 1
Rongo Siti
Pirot
13.11.2022 11:00
Borac
7 : 1
Rongo Siti
Temac
Temska
8 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
13.11.2022 13:00
Temac
8 : 0
Veliki Suvodol
Gnjilan
Gnjilan
6 : 0
Mladost
Mali Suvodol
13.11.2022 13:00
Gnjilan
6 : 0
Mladost
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
5 : 0
Padež
Petrovac
13.11.2022 13:00
Sloga
5 : 0
Padež
Lokomotiva
Belo Polje
5 : 2
Budućnost
Veliki Jovanovac
13.11.2022 13:00
Lokomotiva
5 : 2
Budućnost
Vojvoda
Dučina
1 : 4
Mladost G.
Guberevac
13.11.2022 14:00
Vojvoda
1 : 4
Mladost G.
Stojnik
Stojnik
1 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
13.11.2022 14:00
Stojnik
1 : 1
Nemenikuće
OFK Rogača
Rogača
3 : 1
Popović
Popovići
13.11.2022
OFK Rogača
3 : 1
Popović
Mali Požarevac
Mali Požarevac
3 : 0
Sibnica
Sibnica
13.11.2022
Mali Požarevac
3 : 0
Sibnica
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 1
Majdan
Majdan
13.11.2022 13:30
Takovski Ustanak
0 : 1
Majdan
Ozremica
Beršići
3 : 2
Šilopaj
Šilopaj
13.11.2022 13:30
Ozremica
3 : 2
Šilopaj
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
9 : 0
Omladinac
Kalimanići
13.11.2022 13:30
Jablanica
9 : 0
Omladinac
Šumadija
Brđani
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
13.11.2022 13:30
Šumadija
3 : 1
Lunjevica
Semedraž
Semedraž
0 : 2
Brezak
Pranjani
13.11.2022 13:30
Semedraž
0 : 2
Brezak
Skobalj
Skobalj
1 : 3
Godomin
Smederevo
13.11.2022 00:00
Skobalj
1 : 3
Godomin
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
0 : 5
Lunjevac
Lunjevac
13.11.2022
Stari Hrast 2018
0 : 5
Lunjevac
Badljevica
Badljevica
3 : 2
Budućnost
Mala Krsna
13.11.2022
Badljevica
3 : 2
Budućnost
Jezava
Smederevo
1 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
13.11.2022 00:00
Jezava
1 : 1
Ravni Gaj
Landol
Landol
0 : 4
Vožd 2020
Vodanj
13.11.2022
Landol
0 : 4
Vožd 2020
Železničar 1930
Smederevo
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
13.11.2022 00:00
Železničar 1930
0 : 1
Osipaonica
Pobeda
Milićevo Selo
4 : 5
Duškovci
Duškovci
13.11.2022 11:00
Pobeda
4 : 5
Duškovci
Trešnjica
Tvrdići
5 : 0
Knjaz
Srednja Dobrinja
13.11.2022 14:00
Trešnjica
5 : 0
Knjaz
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
13.11.2022 14:00
Plavi Tok
3 : 0
Napredak
Glumač
Glumač
8 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
13.11.2022 11:00
Glumač
8 : 3
Dobrinjac
Plavi Tok
Dražinovići
13.11.2022
11:00
Trešnjica
Tvrdići
13.11.2022 11:00
Plavi Tok
:
Trešnjica
Jadar (S)
Stupnica
1 : 3
Krajišnici
Krajišnici
13.11.2022 10:00
Jadar (S)
1 : 3
Krajišnici
Sloga
Korenita
0 : 3
Borac
Kozjak
13.11.2022 10:00
Sloga
0 : 3
Borac
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 0
Jadar 07
Loznica
13.11.2022 10:00
Mladost (DD)
4 : 0
Jadar 07
Sinđelić
Lipnica
7 : 1
Mladost (L)
Loznica
13.11.2022 10:00
Sinđelić
7 : 1
Mladost (L)
Granit
Radalj
1 : 2
14. oktobar
Draginac
13.11.2022 10:00
Granit
1 : 2
14. oktobar
Gradilište (L)
Loznica
1 : 6
Respekt
Loznica
13.11.2022 10:00
Gradilište (L)
1 : 6
Respekt
Vuk
Tršić
0 : 0
Stolice
Krupanj
13.11.2022 10:00
Vuk
0 : 0
Stolice
Torpedo
Lojanice
1 : 1
Petrovac 74
Kujavica
13.11.2022 10:00
Torpedo
1 : 1
Petrovac 74
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 2
Verko
Suvo Selo
13.11.2022 10:00
Jedinstvo 2014
0 : 2
Verko
Provo 2015
Provo
4 : 1
Belpos
Belotić
13.11.2022 10:00
Provo 2015
4 : 1
Belpos
Hajduk
Debrc
3 : 0
Dobrava
Vukošić
13.11.2022 13:00
Hajduk
3 : 0
Dobrava
Polet
Jalovik
3 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
13.11.2022 13:00
Polet
3 : 0
Skupljen 2013
Mladi radnik
Novo Laniste
4 : 0
Napredak
Staro Lanište
13.11.2022 13:00
Mladi radnik
4 : 0
Napredak
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
0 : 3
Belica
Belica
13.11.2022 13:00
Domaćin
0 : 3
Belica
Lipar
Donji Račnik
5 : 2
PSS-192
Jagodina
13.11.2022 13:00
Lipar
5 : 2
PSS-192
SFK Glogovac
Glogovac
0 : 9
Omladinac
Bunar
13.11.2022 13:00
SFK Glogovac
0 : 9
Omladinac
Culjković
Culjković
4 : 1
Savacium
Šabac
13.11.2022 10:00
Culjković
4 : 1
Savacium
Proleter
Šabac
2 : 0
Varna
Varna
13.11.2022 10:00
Proleter
2 : 0
Varna
Korman
Korman (Šabac)
2 : 0
Bojić
Bojić
13.11.2022 10:00
Korman
2 : 0
Bojić
Borac BTG
Batalage
4 : 2
Rudar
Donje Crniljevo
13.11.2022 10:00
Borac BTG
4 : 2
Rudar
Sava
Mrđenovac
4 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
13.11.2022 10:00
Sava
4 : 2
Jedinstvo
Zablaće
Zablaće (Šabac)
6 : 5
Galeb
Cerovac
13.11.2022 10:00
Zablaće
6 : 5
Galeb
Budućnost MI
Donja Trnava
4 : 2
Proleter 1936
Svetlić
13.11.2022 10:00
Budućnost MI
4 : 2
Proleter 1936
Budućnost (B)
Blaznava
4 : 1
Mladost
Rajkovac
13.11.2022 10:00
Budućnost (B)
4 : 1
Mladost
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 6
Junkovac
Junkovac
13.11.2022 10:00
Jarmenovci
0 : 6
Junkovac
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 4
Maskar
Maskar
13.11.2022 10:00
Radoje Domanović
3 : 4
Maskar
Napredak
Bogojevce
1 : 6
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
13.11.2022 10:00
Napredak
1 : 6