25.09
15:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Polet (Lj)
3
2
|
25.09.2022 15:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 3 : 2 | Polet (Lj) | |||||
25.09
15:00
Sloga (K)
FAP
0
1
|
25.09.2022 15:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | FAP | |||||
25.09
15:00
Tutin
Borac 1926
1
1
|
25.09.2022 15:00 | Tutin | 1 : 1 | Borac 1926 | |||||
25.09
15:00
Real
MaÄva 1929
2
1
|
25.09.2022 15:00 | Real | 2 : 1 | MaÄva 1929 | |||||
25.09
15:00
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
3
0
|
25.09.2022 15:00 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
25.09
15:00
Sloga (BB)
BuduÄnost (A)
3
0
|
25.09.2022 15:00 | Sloga (BB) | 3 : 0 | BuduÄnost (A) | |||||
25.09
15:00
Takovo
OFK Mihajlovac
3
1
|
25.09.2022 15:00 | Takovo | 3 : 1 | OFK Mihajlovac |
25.09
11:00
Car Konstantin
RadniÄki (S)
0
2
|
25.09.2022 11:00 | Car Konstantin | 0 : 2 | RadniÄki (S) | |||||
25.09
15:30
OFK Brzi Brod
Timok 1919
2
1
|
25.09.2022 15:30 | OFK Brzi Brod | 2 : 1 | Timok 1919 | |||||
25.09
11:00
SFS Borac
GFK DuboÄica
0
1
|
25.09.2022 11:00 | SFS Borac | 0 : 1 | GFK DuboÄica |
25.09
15:30
Mladost (T)
Sloga
5
1
|
25.09.2022 15:30 | Mladost (T) | 5 : 1 | Sloga | |||||
25.09
15:30
Hercegovac
ObiliÄ
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Hercegovac | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
25.09
15:30
RadniÄki 1905
Senta
4
1
|
25.09.2022 15:30 | RadniÄki 1905 | 4 : 1 | Senta | |||||
25.09
15:30
Preporod
OFK Vrbas
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Preporod | 1 : 0 | OFK Vrbas | |||||
25.09
15:30
RadniÄki 1918
Bratstvo 2019
1
2
|
25.09.2022 15:30 | RadniÄki 1918 | 1 : 2 | Bratstvo 2019 | |||||
25.09
15:30
Mladost (BP)
BaÄka 1901
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Mladost (BP) | 1 : 0 | BaÄka 1901 |
25.09
15:30
Jedinstvo
GFK Sloven
2
3
|
25.09.2022 15:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | GFK Sloven | |||||
25.09
15:30
Dunav
RadniÄki (NP)
0
0
|
25.09.2022 15:30 | Dunav | 0 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
25.09
10:00
Index
Sloga (T)
3
0
|
25.09.2022 10:00 | Index | 3 : 0 | Sloga (T) |
25.09
15:30
Mladost
ŽAK
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Mladost | 1 : 1 | ŽAK | |||||
25.09
15:30
Vojvodina 1928
Kozara
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Vojvodina 1928 | 3 : 0 | Kozara | |||||
25.09
15:30
Crvena Zvezda
Polet
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Polet |
25.09
15:30
PKB
ŠuŔnjar
1
2
|
25.09.2022 15:30 | PKB | 1 : 2 | ŠuŔnjar | |||||
25.09
10:00
OFK Žarkovo
Hajduk
4
1
|
25.09.2022 10:00 | OFK Žarkovo | 4 : 1 | Hajduk | |||||
25.09
15:30
Kosmaj
Crvena zvezda
0
0
|
25.09.2022 15:30 | Kosmaj | 0 : 0 | Crvena zvezda |
25.09
15:30
Radan
Svetlost
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Radan | 3 : 0 | Svetlost | |||||
25.09
15:30
OFK Alakince
Gracko
2
1
|
25.09.2022 15:30 | OFK Alakince | 2 : 1 | Gracko | |||||
25.09
15:30
Lugina
Mladost 1959
2
4
|
25.09.2022 15:30 | Lugina | 2 : 4 | Mladost 1959 | |||||
25.09
15:30
Plantaža
Pusta Reka
3
2
|
25.09.2022 15:30 | Plantaža | 3 : 2 | Pusta Reka | |||||
25.09
15:30
ŽitoraÄa
Jablanica
4
1
|
25.09.2022 15:30 | ŽitoraÄa | 4 : 1 | Jablanica |
25.09
15:30
Orljane
Jedinstvo
5
0
|
25.09.2022 15:30 | Orljane | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.09
15:30
Mladost (B)
NaŔa krila 1936
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | NaŔa krila 1936 | |||||
25.09
15:30
Mladost (M)
OFK Napredak 1929
2
3
|
25.09.2022 15:30 | Mladost (M) | 2 : 3 | OFK Napredak 1929 | |||||
25.09
15:30
OFK NiÅ”
Bukovik
0
2
|
25.09.2022 15:30 | OFK NiÅ” | 0 : 2 | Bukovik | |||||
25.09
15:30
Pukovac
OFK SinÄeliÄ
0
5
|
25.09.2022 15:30 | Pukovac | 0 : 5 | OFK SinÄeliÄ | |||||
25.09
15:30
MaloŔiŔte
Rudar
8
4
|
25.09.2022 15:30 | MaloŔiŔte | 8 : 4 | Rudar | |||||
25.09
15:30
Morava
Delijski Vis
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Morava | 0 : 2 | Delijski Vis |
25.09
15:30
LevaÄ
Jedinstvo 1936
0
2
|
25.09.2022 15:30 | LevaÄ | 0 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
25.09
15:30
Majdevo-Kupci
Župa
1
4
|
25.09.2022 15:30 | Majdevo-Kupci | 1 : 4 | Župa | |||||
25.09
15:30
Rembas
Vinogradar
6
3
|
25.09.2022 15:30 | Rembas | 6 : 3 | Vinogradar |
25.09
15:30
OFK Slatina
OFK Knjaz
6
2
|
25.09.2022 15:30 | OFK Slatina | 6 : 2 | OFK Knjaz | |||||
25.09
11:00
Jedinstvo
RadniÄki 1946
0
0
|
25.09.2022 11:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | RadniÄki 1946 | |||||
25.09
15:30
Lužnica
Brodoremont
4
0
|
25.09.2022 15:30 | Lužnica | 4 : 0 | Brodoremont |
25.09
15:00
JoŔanica
GoÄ
2
1
|
25.09.2022 15:00 | JoÅ”anica | 2 : 1 | GoÄ | |||||
25.09
15:00
TrepÄa
OFK Ras
3
0
|
25.09.2022 15:00 | TrepÄa | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
25.09
15:00
KaraÄorÄe
Srbija
2
2
|
25.09.2022 15:00 | KaraÄorÄe | 2 : 2 | Srbija | |||||
25.09
15:00
Polet (R)
Å umadija 1903
2
1
|
25.09.2022 15:00 | Polet (R) | 2 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
25.09
13:00
Bane 1931
BuduÄnost (R)
2
0
|
25.09.2022 13:00 | Bane 1931 | 2 : 0 | BuduÄnost (R) | |||||
25.09
15:00
Mokra Gora
KoriÄani
3
3
|
25.09.2022 15:00 | Mokra Gora | 3 : 3 | KoriÄani | |||||
25.09
15:00
Gruža
Napredak (G)
1
1
|
25.09.2022 15:00 | Gruža | 1 : 1 | Napredak (G) |
25.09
15:00
Kej
Lazarica
2
1
|
25.09.2022 15:00 | Kej | 2 : 1 | Lazarica | |||||
25.09
15:00
Polet (T)
Sevojno
2
0
|
25.09.2022 15:00 | Polet (T) | 2 : 0 | Sevojno | |||||
25.09
15:00
Savinac 1933
Sloboda (Ä)
1
4
|
25.09.2022 15:00 | Savinac 1933 | 1 : 4 | Sloboda (Ä) | |||||
25.09
15:00
Zlatar
Jedinstvo (K)
2
2
|
25.09.2022 15:00 | Zlatar | 2 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
25.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Spartak 1976
5
0
|
25.09.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 5 : 0 | Spartak 1976 | |||||
25.09
15:00
Polimlje
Omladinac (Z)
1
2
|
25.09.2022 15:00 | Polimlje | 1 : 2 | Omladinac (Z) | |||||
25.09
15:00
Jasen
Crnokosa
0
0
|
25.09.2022 15:00 | Jasen | 0 : 0 | Crnokosa |
25.09
15:00
VGSK
Omladinac
3
1
|
25.09.2022 15:00 | VGSK | 3 : 1 | Omladinac | |||||
25.09
15:00
Sloga 1924
Rudar
3
2
|
25.09.2022 15:00 | Sloga 1924 | 3 : 2 | Rudar | |||||
25.09
15:00
RSK
Borac 1932
1
0
|
25.09.2022 15:00 | RSK | 1 : 0 | Borac 1932 | |||||
25.09
15:00
Äerdap
KaraÄorÄe
0
1
|
25.09.2022 15:00 | Äerdap | 0 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
25.09
15:00
Sloboda
OFK AranÄelovac 1979
2
0
|
25.09.2022 15:00 | Sloboda | 2 : 0 | OFK AranÄelovac 1979 | |||||
25.09
15:00
Morava (VP)
Å umadija (A)
2
0
|
25.09.2022 15:00 | Morava (VP) | 2 : 0 | Å umadija (A) | |||||
25.09
15:00
Sloga 33
Pomoravlje 1946
2
0
|
25.09.2022 15:00 | Sloga 33 | 2 : 0 | Pomoravlje 1946 |
25.09
15:00
Borac
Vrelo Sport
1
1
|
25.09.2022 15:00 | Borac | 1 : 1 | Vrelo Sport | |||||
25.09
15:00
Zadrugar
OFK OseÄina
0
0
|
25.09.2022 15:00 | Zadrugar | 0 : 0 | OFK OseÄina | |||||
25.09
15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
RadniÄki (V)
2
2
|
25.09.2022 15:00 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 2 : 2 | RadniÄki (V) | |||||
25.09
15:00
Cer
Ribnica
4
2
|
25.09.2022 15:00 | Cer | 4 : 2 | Ribnica | |||||
25.09
15:00
RadniÄki (K)
Mladost
3
1
|
25.09.2022 15:00 | RadniÄki (K) | 3 : 1 | Mladost | |||||
25.09
11:00
KaÄer
ŽelezniÄar
2
0
|
25.09.2022 11:00 | KaÄer | 2 : 0 | ŽelezniÄar |
25.09
15:30
HajduÄica
Sloga (BNS)
2
0
|
25.09.2022 15:30 | HajduÄica | 2 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
25.09
15:30
Vulturul
BAK
3
1
|
25.09.2022 15:30 | Vulturul | 3 : 1 | BAK | |||||
25.09
15:30
Dolina
Potporanj
6
0
|
25.09.2022 15:30 | Dolina | 6 : 0 | Potporanj | |||||
25.09
15:30
Crvena zvezda
BuduÄnost (A)
3
4
|
25.09.2022 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 4 | BuduÄnost (A) | |||||
25.09
15:30
Partizan (G)
Spartak 1911
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Partizan (G) | 1 : 1 | Spartak 1911 |
25.09
15:30
Tavankut
Jadran
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Tavankut | 1 : 0 | Jadran | |||||
25.09
15:30
Sutjeska
Proleter
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Sutjeska | 2 : 1 | Proleter | |||||
25.09
15:30
ÄurÄin
Udarnik ViŔnjevac
2
1
|
25.09.2022 15:30 | ÄurÄin | 2 : 1 | Udarnik ViÅ”njevac |
25.09
15:30
Hajduk
Rusin
2
0
|
25.09.2022 15:30 | Hajduk | 2 : 0 | Rusin | |||||
25.09
15:30
Lipar
Polet
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Lipar | 1 : 0 | Polet | |||||
25.09
15:30
NaŔa Zvezda
Crvenka
1
3
|
25.09.2022 15:30 | NaŔa Zvezda | 1 : 3 | Crvenka | |||||
25.09
15:30
Borac 46
Borac (BG)
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Borac 46 | 2 : 1 | Borac (BG) |
25.09
15:30
Rusanda
Delija
1
2
|
25.09.2022 15:30 | Rusanda | 1 : 2 | Delija | |||||
25.09
15:30
ASK
Polet
0
2
|
25.09.2022 15:30 | ASK | 0 : 2 | Polet | |||||
25.09
15:30
2. Oktobar
Napredak
2
2
|
25.09.2022 15:30 | 2. Oktobar | 2 : 2 | Napredak | |||||
25.09
15:30
MSK
Mladost
4
0
|
25.09.2022 15:30 | MSK | 4 : 0 | Mladost | |||||
25.09
15:30
OFK StajiÄevo
Banat
2
1
|
25.09.2022 15:30 | OFK StajiÄevo | 2 : 1 | Banat |
25.09
15:30
FruŔkogorac
Sremac (D)
1
1
|
25.09.2022 15:30 | FruŔkogorac | 1 : 1 | Sremac (D) | |||||
25.09
15:30
Napredak Meridian
Sloga
2
3
|
25.09.2022 15:30 | Napredak Meridian | 2 : 3 | Sloga | |||||
25.09
15:30
GraniÄar (K)
Hajduk (B)
1
3
|
25.09.2022 15:30 | GraniÄar (K) | 1 : 3 | Hajduk (B) | |||||
25.09
15:30
Srem
Jadran
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Srem | 3 : 0 | Jadran | |||||
25.09
15:30
Sremac (V)
Å umar
4
1
|
25.09.2022 15:30 | Sremac (V) | 4 : 1 | Å umar | |||||
25.09
15:30
BuduÄnost
Podrinje
3
1
|
25.09.2022 15:30 | BuduÄnost | 3 : 1 | Podrinje |
25.09
16:00
BaÄka 1923
ŽSK
4
2
|
25.09.2022 16:00 | BaÄka 1923 | 4 : 2 | ŽSK | |||||
25.09
16:00
Tatra
Petrovaradin
1
1
|
25.09.2022 16:00 | Tatra | 1 : 1 | Petrovaradin | |||||
25.09
16:00
TSK
OFK Futog
6
0
|
25.09.2022 16:00 | TSK | 6 : 0 | OFK Futog | |||||
25.09
16:00
FruŔkogorac
Omladinac
2
0
|
25.09.2022 16:00 | FruŔkogorac | 2 : 0 | Omladinac | |||||
25.09
16:00
OFK Sirig
Cement
1
2
|
25.09.2022 16:00 | OFK Sirig | 1 : 2 | Cement | |||||
25.09
16:00
BaÄka (B)
Jedinstvo
0
1
|
25.09.2022 16:00 | BaÄka (B) | 0 : 1 | Jedinstvo |
25.09
13:00
Siti Sport Klub
BSK 1925
4
1
|
25.09.2022 13:00 | Siti Sport Klub | 4 : 1 | BSK 1925 | |||||
25.09
15:30
KFK Ravna gora
Busije
0
3
|
25.09.2022 15:30 | KFK Ravna gora | 0 : 3 | Busije | |||||
25.09
15:30
Bratstvo
Posavac TiŔma
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Posavac TiŔma | |||||
25.09
15:30
Dunav
Å eÄeranac Ada
2
3
|
25.09.2022 15:30 | Dunav | 2 : 3 | Å eÄeranac Ada | |||||
25.09
15:30
Umka
Heroj Polet
2
0
|
25.09.2022 15:30 | Umka | 2 : 0 | Heroj Polet | |||||
25.09
15:30
Beograd Karaburma
Borac
2
0
|
25.09.2022 15:30 | Beograd Karaburma | 2 : 0 | Borac |
25.09
15:30
Omladinac
Rojkovac
1
4
|
25.09.2022 15:30 | Omladinac | 1 : 4 | Rojkovac | |||||
25.09
15:30
BuduÄnost
VraniÄ
2
3
|
25.09.2022 15:30 | BuduÄnost | 2 : 3 | VraniÄ | |||||
25.09
15:30
OFK Zabrežje
BSK 1926
1
5
|
25.09.2022 15:30 | OFK Zabrežje | 1 : 5 | BSK 1926 | |||||
25.09
10:00
RadniÄki
OFK BuduÄnost
0
1
|
25.09.2022 10:00 | RadniÄki | 0 : 1 | OFK BuduÄnost | |||||
25.09
15:30
RuŔanj
LisoviÄ 1977
5
0
|
25.09.2022 15:30 | RuÅ”anj | 5 : 0 | LisoviÄ 1977 | |||||
25.09
15:30
Krtinska
Turbina
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Krtinska | 1 : 0 | Turbina |
25.09
11:00
Vis
Velika Krsna
1
3
|
25.09.2022 11:00 | Vis | 1 : 3 | Velika Krsna | |||||
25.09
15:30
VrÄin
Rabrovac
4
1
|
25.09.2022 15:30 | VrÄin | 4 : 1 | Rabrovac | |||||
25.09
15:30
Pudarci
KovaÄevac 1956
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Pudarci | 3 : 0 | KovaÄevac 1956 | |||||
25.09
11:00
VinÄa
Å umadija 1962
0
3
|
25.09.2022 11:00 | VinÄa | 0 : 3 | Å umadija 1962 | |||||
25.09
11:00
KaluÄerica 1969
Dunavac
2
0
|
25.09.2022 11:00 | KaluÄerica 1969 | 2 : 0 | Dunavac |
25.09
15:30
Gradina
Äitluk
2
4
|
25.09.2022 15:30 | Gradina | 2 : 4 | Äitluk | |||||
25.09
15:30
Dedina
MaÄkovac
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Dedina | 0 : 2 | MaÄkovac | |||||
25.09
15:30
13. April
Sloga (Ä)
2
4
|
25.09.2022 15:30 | 13. April | 2 : 4 | Sloga (Ä) | |||||
25.09
15:30
Sloga (D)
Parunovac
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Sloga (D) | 1 : 1 | Parunovac | |||||
25.09
15:30
Jastrebac
Trudbenik
0
1
|
25.09.2022 15:30 | Jastrebac | 0 : 1 | Trudbenik | |||||
25.09
15:30
Polet 57
FUD
0
5
|
25.09.2022 15:30 | Polet 57 | 0 : 5 | FUD | |||||
25.09
15:30
BoŔnjane
Rubin
1
0
|
25.09.2022 15:30 | BoŔnjane | 1 : 0 | Rubin |
25.09
11:00
Proleter
Rajac
3
1
|
25.09.2022 11:00 | Proleter | 3 : 1 | Rajac | |||||
25.09
11:00
Žabari
OFK BrÄanac
3
0
|
25.09.2022 11:00 | Žabari | 3 : 0 | OFK BrÄanac | |||||
25.09
15:00
Mladost
ÄuÄuge
3
1
|
25.09.2022 15:00 | Mladost | 3 : 1 | ÄuÄuge | |||||
25.09
15:00
OFK Senjak
Banjani
2
3
|
25.09.2022 15:00 | OFK Senjak | 2 : 3 | Banjani | |||||
25.09
15:00
TrliÄ
Dimitrije TucoviÄ
1
0
|
25.09.2022 15:00 | TrliÄ | 1 : 0 | Dimitrije TucoviÄ |
25.09
16:00
Plaskovac
Banja
3
1
|
25.09.2022 16:00 | Plaskovac | 3 : 1 | Banja | |||||
25.09
16:00
Å umadinac (N)
Mladi rudar
3
1
|
25.09.2022 16:00 | Å umadinac (N) | 3 : 1 | Mladi rudar | |||||
25.09
16:00
Grizli ML
BSK (Bo)
2
0
|
25.09.2022 16:00 | Grizli ML | 2 : 0 | BSK (Bo) | |||||
25.09
16:00
Å umadinac (S)
Trnava
5
0
|
25.09.2022 16:00 | Å umadinac (S) | 5 : 0 | Trnava | |||||
25.09
16:00
Å umadija
Marjan
3
2
|
25.09.2022 16:00 | Å umadija | 3 : 2 | Marjan | |||||
25.09
16:00
Sloga
BSK (Be)
5
2
|
25.09.2022 16:00 | Sloga | 5 : 2 | BSK (Be) | |||||
25.09
16:00
Prvi srpski ustanak
ŽSK
0
1
|
25.09.2022 16:00 | Prvi srpski ustanak | 0 : 1 | ŽSK | |||||
25.09
16:00
Lokomotiva
VinÄa
1
1
|
25.09.2022 16:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | VinÄa |
25.09
15:00
BaliÄevac
Moravac (Ä)
3
1
|
25.09.2022 15:00 | BaliÄevac | 3 : 1 | Moravac (Ä) | |||||
25.09
15:00
Zemljoradnik
Pobeda
3
3
|
25.09.2022 15:00 | Zemljoradnik | 3 : 3 | Pobeda | |||||
25.09
15:00
Naisus 1977
Borac
2
2
|
25.09.2022 15:00 | Naisus 1977 | 2 : 2 | Borac | |||||
25.09
15:00
Polet
Moravac (ZT)
6
1
|
25.09.2022 15:00 | Polet | 6 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
25.09
15:00
Sloga 1980
TaskoviÄi
2
3
|
25.09.2022 15:00 | Sloga 1980 | 2 : 3 | TaskoviÄi | |||||
25.09
15:00
RadniÄki 1924
Rad
5
0
|
25.09.2022 15:00 | RadniÄki 1924 | 5 : 0 | Rad | |||||
25.09
15:00
Jastrebac
Sloga (K)
10
4
|
25.09.2022 15:00 | Jastrebac | 10 : 4 | Sloga (K) |
25.09
15:30
Moravac Orion
BSK
0
3
|
25.09.2022 15:30 | Moravac Orion | 0 : 3 | BSK | |||||
25.09
15:30
Jedinstvo (G)
Polet
4
0
|
25.09.2022 15:30 | Jedinstvo (G) | 4 : 0 | Polet | |||||
25.09
15:30
OFK Morava
ŽelezniÄar
5
1
|
25.09.2022 15:30 | OFK Morava | 5 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
25.09
15:30
Sloga
Jedinstvo (B)
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Sloga | 1 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
25.09
15:30
Mladost
Äekmin
2
4
|
25.09.2022 15:30 | Mladost | 2 : 4 | Äekmin | |||||
25.09
15:30
ZloÄudovo
VuÄje
2
3
|
25.09.2022 15:30 | ZloÄudovo | 2 : 3 | VuÄje | |||||
25.09
11:00
Donja Lomnica
Lemind 1953
7
0
|
25.09.2022 11:00 | Donja Lomnica | 7 : 0 | Lemind 1953 |
25.09
15:00
Pobeda
Mladost (NS)
3
0
|
25.09.2022 15:00 | Pobeda | 3 : 0 | Mladost (NS) | |||||
25.09
15:00
Mladi borac
Sloga
0
2
|
25.09.2022 15:00 | Mladi borac | 0 : 2 | Sloga | |||||
25.09
15:00
SASK
OFK Napredak
1
2
|
25.09.2022 15:00 | SASK | 1 : 2 | OFK Napredak | |||||
25.09
15:00
Podunavac
ŽelezniÄar Kusadak
2
3
|
25.09.2022 15:00 | Podunavac | 2 : 3 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
25.09
15:00
PetliÄ SD 2006
Radnik
2
3
|
25.09.2022 15:00 | PetliÄ SD 2006 | 2 : 3 | Radnik | |||||
25.09
15:00
Crvena zvezda
Mladost 1948
3
1
|
25.09.2022 15:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Mladost 1948 | |||||
25.09
15:00
Mladi radnik 1940
Polet
2
1
|
25.09.2022 15:00 | Mladi radnik 1940 | 2 : 1 | Polet |
25.09
11:00
KljuÄ
Krivelj
3
3
|
25.09.2022 11:00 | KljuÄ | 3 : 3 | Krivelj | |||||
25.09
15:30
Blizna
Brestovac
3
4
|
25.09.2022 15:30 | Blizna | 3 : 4 | Brestovac | |||||
25.09
15:30
Polet
RadniÄki (K)
6
2
|
25.09.2022 15:30 | Polet | 6 : 2 | RadniÄki (K) | |||||
25.09
15:30
Branik
PoreÄ
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Branik | 1 : 0 | PoreÄ | |||||
25.09
11:00
MiloŔevo
Nemetali
4
3
|
25.09.2022 11:00 | MiloŔevo | 4 : 3 | Nemetali |
25.09
15:30
ŽelezniÄar
KrilaÅ”
2
5
|
25.09.2022 15:30 | ŽelezniÄar | 2 : 5 | KrilaÅ” | |||||
25.09
15:30
Sloga 1945
ObiliÄ
0
1
|
25.09.2022 15:30 | Sloga 1945 | 0 : 1 | ObiliÄ | |||||
25.09
15:30
Napredak (S)
BuduÄnost (V)
3
1
|
25.09.2022 15:30 | Napredak (S) | 3 : 1 | BuduÄnost (V) | |||||
25.09
15:30
BSK 1931
Rudar 2001
2
5
|
25.09.2022 15:30 | BSK 1931 | 2 : 5 | Rudar 2001 | |||||
25.09
15:30
Rudar (Kr)
Borac (K)
3
1
|
25.09.2022 15:30 | Rudar (Kr) | 3 : 1 | Borac (K) | |||||
25.09
15:30
Batovac
Å apine
3
4
|
25.09.2022 15:30 | Batovac | 3 : 4 | Å apine |
25.09
16:00
OFK Progorelica
BuduÄnost
1
0
|
25.09.2022 16:00 | OFK Progorelica | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
25.09
16:00
Ibar
Proleter
5
1
|
25.09.2022 16:00 | Ibar | 5 : 1 | Proleter | |||||
25.09
16:00
Omladinac
Tavnik
2
2
|
25.09.2022 16:00 | Omladinac | 2 : 2 | Tavnik | |||||
25.09
16:00
Borac (V)
Ribnica
1
1
|
25.09.2022 16:00 | Borac (V) | 1 : 1 | Ribnica | |||||
25.09
16:00
Jedinstvo 2017
MiloÄajac
2
0
|
25.09.2022 16:00 | Jedinstvo 2017 | 2 : 0 | MiloÄajac |
25.09
15:00
Rudar (St)
Osaonica
1
2
|
25.09.2022 15:00 | Rudar (St) | 1 : 2 | Osaonica | |||||
25.09
15:00
Mladost (T)
Mladost (J)
1
1
|
25.09.2022 15:00 | Mladost (T) | 1 : 1 | Mladost (J) | |||||
25.09
15:00
Juhor
BuduÄnost (Ä)
3
0
|
25.09.2022 15:00 | Juhor | 3 : 0 | BuduÄnost (Ä) | |||||
25.09
15:00
Dragocvet
Rudar (SR)
0
0
|
25.09.2022 15:00 | Dragocvet | 0 : 0 | Rudar (SR) | |||||
25.09
15:00
BuduÄnost (M)
Partizan
1
0
|
25.09.2022 15:00 | BuduÄnost (M) | 1 : 0 | Partizan | |||||
25.09
15:00
Donja Mutnica
Borac 1950
2
0
|
25.09.2022 15:00 | Donja Mutnica | 2 : 0 | Borac 1950 | |||||
25.09
15:00
Sloga
Kolare
4
2
|
25.09.2022 15:00 | Sloga | 4 : 2 | Kolare | |||||
25.09
15:00
Napredak
Moravac 2015
6
2
|
25.09.2022 15:00 | Napredak | 6 : 2 | Moravac 2015 |
25.09
15:30
Mladost
Sloboda
5
2
|
25.09.2022 15:30 | Mladost | 5 : 2 | Sloboda | |||||
25.09
15:30
Novoselac
Äegar 1946
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Novoselac | 1 : 0 | Äegar 1946 | |||||
25.09
15:30
RadniÄki 1936
Proleter
0
9
|
25.09.2022 15:30 | RadniÄki 1936 | 0 : 9 | Proleter | |||||
25.09
15:30
Stevan NeŔticki
Aluminijum
3
1
|
25.09.2022 15:30 | Stevan NeŔticki | 3 : 1 | Aluminijum | |||||
25.09
15:30
Planinac 1933
Omladinac
5
0
|
25.09.2022 15:30 | Planinac 1933 | 5 : 0 | Omladinac | |||||
25.09
15:30
Vulkan 1963
Morava
3
2
|
25.09.2022 15:30 | Vulkan 1963 | 3 : 2 | Morava | |||||
25.09
15:30
Sloga
RadniÄki 2020
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Sloga | 0 : 2 | RadniÄki 2020 |
25.09
15:00
Mladi borac
Majur
3
2
|
25.09.2022 15:00 | Mladi borac | 3 : 2 | Majur | |||||
25.09
15:00
KaraÄorÄe
Antimon
2
0
|
25.09.2022 15:00 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | Antimon | |||||
25.09
15:00
Drina (B)
Sloga
0
8
|
25.09.2022 15:00 | Drina (B) | 0 : 8 | Sloga | |||||
25.09
15:00
Hajduk Stanko
Rudar
3
0
|
25.09.2022 15:00 | Hajduk Stanko | 3 : 0 | Rudar | |||||
25.09
15:00
Drina (Lj)
Jedinstvo (Å )
3
1
|
25.09.2022 15:00 | Drina (Lj) | 3 : 1 | Jedinstvo (Å ) | |||||
25.09
15:00
Jedinstvo (MZ)
Podrinje
0
1
|
25.09.2022 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 0 : 1 | Podrinje |
25.09
15:30
ŽeljuŔa
Zvezda
1
2
|
25.09.2022 15:30 | ŽeljuŔa | 1 : 2 | Zvezda |
25.09
16:00
Å umadija 1934
Kutlovo
4
0
|
25.09.2022 16:00 | Å umadija 1934 | 4 : 0 | Kutlovo | |||||
25.09
16:00
Jedinstvo
Stanovo 1941
2
0
|
25.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Stanovo 1941 | |||||
25.09
16:00
Divostin
Sloga 1934
3
3
|
25.09.2022 16:00 | Divostin | 3 : 3 | Sloga 1934 | |||||
25.09
16:00
Pobeda 1926
Sloboda (G)
0
4
|
25.09.2022 16:00 | Pobeda 1926 | 0 : 4 | Sloboda (G) |
25.09
15:00
PeruÄac
Kotroman
3
1
|
25.09.2022 15:00 | PeruÄac | 3 : 1 | Kotroman | |||||
25.09
15:00
Ježevica
ViŔesava
1
3
|
25.09.2022 15:00 | Ježevica | 1 : 3 | ViŔesava | |||||
25.09
15:00
Gorobilje
Tara
1
1
|
25.09.2022 15:00 | Gorobilje | 1 : 1 | Tara | |||||
25.09
11:00
Rampa
Prvi partizan
4
0
|
25.09.2022 11:00 | Rampa | 4 : 0 | Prvi partizan | |||||
25.09
15:00
AvijatiÄar Vranjani
SeÄica
2
1
|
25.09.2022 15:00 | AvijatiÄar Vranjani | 2 : 1 | SeÄica | |||||
25.09
15:00
Sloga
Bakionica
1
0
|
25.09.2022 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Bakionica | |||||
25.09
11:00
Omladinac
Jedinstvo
1
0
|
25.09.2022 11:00 | Omladinac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.09
15:00
Polet
Äajetina
3
2
|
25.09.2022 15:00 | Polet | 3 : 2 | Äajetina |
25.09
16:00
Orlovac 1932
Mladost
0
0
|
25.09.2022 16:00 | Orlovac 1932 | 0 : 0 | Mladost | |||||
25.09
16:00
Prijevor
Donja Vrbava
1
0
|
25.09.2022 16:00 | Prijevor | 1 : 0 | Donja Vrbava | |||||
25.09
16:00
Rudar
Ozrem PMH
1
4
|
25.09.2022 16:00 | Rudar | 1 : 4 | Ozrem PMH | |||||
25.09
16:00
Jedinstvo
Zadrugar
1
9
|
25.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 1 : 9 | Zadrugar |
25.09
16:00
DragaÄevo
GoruŔica
0
1
|
25.09.2022 16:00 | DragaÄevo | 0 : 1 | GoruÅ”ica | |||||
25.09
16:00
ÄaÄak 94
Parmenac
3
0
|
25.09.2022 16:00 | ÄaÄak 94 | 3 : 0 | Parmenac | |||||
25.09
16:00
Morava
Sloga
2
2
|
25.09.2022 16:00 | Morava | 2 : 2 | Sloga | |||||
25.09
16:00
Jedinstvo
Prilike
2
1
|
25.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Prilike |
25.09
15:00
Kosovac
DobriÄ
1
1
|
25.09.2022 15:00 | Kosovac | 1 : 1 | DobriÄ | |||||
25.09
11:00
Omladinac
Jastrebac
0
9
|
25.09.2022 11:00 | Omladinac | 0 : 9 | Jastrebac | |||||
25.09
15:00
Borac
Nikodije StojanoviÄ Tatko
3
1
|
25.09.2022 15:00 | Borac | 3 : 1 | Nikodije StojanoviÄ Tatko | |||||
25.09
15:00
Partizanski put
Jug Bogdan
0
3
|
25.09.2022 15:00 | Partizanski put | 0 : 3 | Jug Bogdan |
25.09
15:30
Kula
BSK
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Kula | 2 : 1 | BSK | |||||
25.09
15:30
Dinamo 1923
TeleÄka
7
2
|
25.09.2022 15:30 | Dinamo 1923 | 7 : 2 | TeleÄka | |||||
25.09
15:30
Zadrugar
Aleksa Å antiÄ
4
0
|
25.09.2022 15:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Aleksa Å antiÄ | |||||
25.09
15:30
TerekveÅ”
Omladinac (B)
1
3
|
25.09.2022 15:30 | TerekveÅ” | 1 : 3 | Omladinac (B) | |||||
25.09
15:30
Polet (S)
Omladinac (D)
6
1
|
25.09.2022 15:30 | Polet (S) | 6 : 1 | Omladinac (D) | |||||
25.09
15:30
Mladost
OFK Odžaci
2
5
|
25.09.2022 15:30 | Mladost | 2 : 5 | OFK Odžaci |
25.09
15:30
Mladost (T)
Borac
0
0
|
25.09.2022 15:30 | Mladost (T) | 0 : 0 | Borac | |||||
25.09
15:30
Mladost (DK)
Jezero 2017
1
2
|
25.09.2022 15:30 | Mladost (DK) | 1 : 2 | Jezero 2017 | |||||
25.09
15:30
Stari Trstenik
Donji Kopaonik
2
0
|
25.09.2022 15:30 | Stari Trstenik | 2 : 0 | Donji Kopaonik |
25.09
15:30
RadniÄki
Mundial
3
1
|
25.09.2022 15:30 | RadniÄki | 3 : 1 | Mundial | |||||
25.09
15:30
Proleter
Omladinac (D)
2
0
|
25.09.2022 15:30 | Proleter | 2 : 0 | Omladinac (D) | |||||
25.09
15:30
BSK BavaniŔte
Stari TamiÅ”
3
1
|
25.09.2022 15:30 | BSK BavaniŔte | 3 : 1 | Stari TamiŔ | |||||
25.09
15:30
Mladost
BuduÄnost
0
4
|
25.09.2022 15:30 | Mladost | 0 : 4 | BuduÄnost | |||||
25.09
15:30
Jugoslavija
Omladinac (O)
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Jugoslavija | 1 : 1 | Omladinac (O) |
25.09
15:00
OFK Paljuvi
Å arbane
2
0
|
25.09.2022 15:00 | OFK Paljuvi | 2 : 0 | Å arbane | |||||
25.09
15:00
Sovljak
JoŔeva
2
0
|
25.09.2022 15:00 | Sovljak | 2 : 0 | JoŔeva | |||||
25.09
15:00
Polet (DL)
Jedinstvo (M)
0
4
|
25.09.2022 15:00 | Polet (DL) | 0 : 4 | Jedinstvo (M) | |||||
25.09
11:00
Omladinac (K)
Ratkovac
3
1
|
25.09.2022 11:00 | Omladinac (K) | 3 : 1 | Ratkovac | |||||
25.09
15:00
OFK Stublenica
Tulari
3
1
|
25.09.2022 15:00 | OFK Stublenica | 3 : 1 | Tulari | |||||
25.09
15:00
Pambukovica
Tvrdojevac
4
3
|
25.09.2022 15:00 | Pambukovica | 4 : 3 | Tvrdojevac |
25.09
15:30
Lehel
Naftagas
3
2
|
25.09.2022 15:30 | Lehel | 3 : 2 | Naftagas | |||||
25.09
15:30
Mladost (BB)
Zadrugar
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Mladost (BB) | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
25.09
15:30
Borac
TamiÅ”
0
0
|
25.09.2022 15:30 | Borac | 0 : 0 | TamiÅ” | |||||
25.09
15:30
BileÄanin
OFK Gradnulica
3
0
|
25.09.2022 15:30 | BileÄanin | 3 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
25.09
15:30
Potisje
Mladost (L)
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Potisje | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
25.09
15:30
OFK Klek
Partizan
3
2
|
25.09.2022 15:30 | OFK Klek | 3 : 2 | Partizan |
25.09
11:00
ZSK
Milenko PavloviÄ
5
0
|
25.09.2022 11:00 | ZSK | 5 : 0 | Milenko PavloviÄ | |||||
25.09
11:00
Jadar 2013
Stari drugari
2
5
|
25.09.2022 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 5 | Stari drugari | |||||
25.09
11:00
Napredak
Ribnikar
4
0
|
25.09.2022 11:00 | Napredak | 4 : 0 | Ribnikar | |||||
25.09
11:00
Polet
Kolubara 2
2
2
|
25.09.2022 11:00 | Polet | 2 : 2 | Kolubara 2 | |||||
25.09
11:00
TeŔnjar
KoteŔica
4
1
|
25.09.2022 11:00 | TeŔnjar | 4 : 1 | KoteŔica | |||||
25.09
11:00
Mali korak
PopadiÄ
4
0
|
25.09.2022 11:00 | Mali korak | 4 : 0 | PopadiÄ |
25.09
15:30
Banat (I)
Å evac
0
4
|
25.09.2022 15:30 | Banat (I) | 0 : 4 | Å evac | |||||
25.09
15:30
Vladimirovac
Polet
2
2
|
25.09.2022 15:30 | Vladimirovac | 2 : 2 | Polet | |||||
25.09
15:30
Vinogradar
Banat (D)
2
2
|
25.09.2022 15:30 | Vinogradar | 2 : 2 | Banat (D) | |||||
25.09
15:30
Partizan
Ratar
1
2
|
25.09.2022 15:30 | Partizan | 1 : 2 | Ratar | |||||
25.09
15:30
Banatul
Dunav
7
3
|
25.09.2022 15:30 | Banatul | 7 : 3 | Dunav | |||||
25.09
15:30
Borac (VS)
KaraÅ” (K)
5
0
|
25.09.2022 15:30 | Borac (VS) | 5 : 0 | KaraÅ” (K) |
25.09
15:30
Ljukovo
Sremac
10
0
|
25.09.2022 15:30 | Ljukovo | 10 : 0 | Sremac | |||||
25.09
15:30
Polet (NK)
Car UroÅ”
9
0
|
25.09.2022 15:30 | Polet (NK) | 9 : 0 | Car UroÅ” | |||||
25.09
15:30
Kameni
KruŔedol
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Kameni | 1 : 0 | KruŔedol | |||||
25.09
15:30
Rudar
GraniÄar
0
0
|
25.09.2022 15:30 | Rudar | 0 : 0 | GraniÄar | |||||
25.09
15:30
Hajduk 1932
Polet (N)
0
0
|
25.09.2022 15:30 | Hajduk 1932 | 0 : 0 | Polet (N) | |||||
25.09
15:30
FruŔkogorac
Napredak
0
0
|
25.09.2022 15:30 | FruŔkogorac | 0 : 0 | Napredak | |||||
25.09
15:30
Mladost
ÄSK Äortanovci
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Mladost | 0 : 2 | ÄSK Äortanovci |
25.09
16:00
Hajduk (G)
Sofeks
0
0
|
25.09.2022 16:00 | Hajduk (G) | 0 : 0 | Sofeks | |||||
25.09
16:00
Borac (R)
Hajduk (Ä)
1
3
|
25.09.2022 16:00 | Borac (R) | 1 : 3 | Hajduk (Ä) | |||||
25.09
16:00
Susek
Äenej
6
0
|
25.09.2022 16:00 | Susek | 6 : 0 | Äenej | |||||
25.09
16:00
ŽelezniÄar NS
Vinogradar
1
3
|
25.09.2022 16:00 | ŽelezniÄar NS | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
25.09
16:00
Titel
Borac (NS)
0
3
|
25.09.2022 16:00 | Titel | 0 : 3 | Borac (NS) |
25.09
15:00
Kraljevo
Ratar
6
4
|
25.09.2022 15:00 | Kraljevo | 6 : 4 | Ratar | |||||
25.09
11:00
Rutevac
OFK Sloga
1
2
|
25.09.2022 11:00 | Rutevac | 1 : 2 | OFK Sloga | |||||
25.09
11:00
Å kriljac
Crvena zvezda
5
1
|
25.09.2022 11:00 | Å kriljac | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
25.09
11:00
Jedinstvo
Borac
2
3
|
25.09.2022 11:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Borac | |||||
25.09
11:00
Rudar 2016
Polet
1
1
|
25.09.2022 11:00 | Rudar 2016 | 1 : 1 | Polet |
25.09
15:00
15. Avgust 1950
Pomoravlje
2
0
|
25.09.2022 15:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 0 | Pomoravlje | |||||
25.09
15:00
SinÄeliÄ
OFK Batinac
1
1
|
25.09.2022 15:00 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | OFK Batinac | |||||
25.09
15:00
Resavski Despoti
Napredak
0
1
|
25.09.2022 15:00 | Resavski Despoti | 0 : 1 | Napredak | |||||
25.09
15:00
Rudar
Å umadija
3
0
|
25.09.2022 15:00 | Rudar | 3 : 0 | Å umadija | |||||
25.09
15:00
Omladinac
Kolonija
2
1
|
25.09.2022 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Kolonija |
25.09
15:00
VinoraÄa
Vinogradar
1
3
|
25.09.2022 15:00 | VinoraÄa | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
25.09
15:00
SinÄeliÄ
Mladost (K)
3
1
|
25.09.2022 15:00 | SinÄeliÄ | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
25.09
15:00
Morava (R)
Partizan
0
0
|
25.09.2022 15:00 | Morava (R) | 0 : 0 | Partizan | |||||
25.09
15:00
Ursule
Jedinstvo
3
2
|
25.09.2022 15:00 | Ursule | 3 : 2 | Jedinstvo |
25.09
11:00
Mineral 2015
Gruža
2
0
|
25.09.2022 11:00 | Mineral 2015 | 2 : 0 | Gruža | |||||
25.09
16:00
Zvezda
Lazac
4
1
|
25.09.2022 16:00 | Zvezda | 4 : 1 | Lazac | |||||
25.09
16:00
Kraljevo Hajduk
Magnohrom
2
2
|
25.09.2022 16:00 | Kraljevo Hajduk | 2 : 2 | Magnohrom | |||||
25.09
16:00
Jedinstvo (G)
Morava (M)
2
0
|
25.09.2022 16:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 0 | Morava (M) | |||||
25.09
19:00
PopoviÄi Vrnjci
Jedinstvo (D)
2
1
|
25.09.2022 19:00 | PopoviÄi Vrnjci | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
25.09
16:00
Jovo Kursula
BogutovaÄka Banja
3
3
|
25.09.2022 16:00 | Jovo Kursula | 3 : 3 | BogutovaÄka Banja | |||||
25.09
16:00
Mataruge
Apolon 2018
2
0
|
25.09.2022 16:00 | Mataruge | 2 : 0 | Apolon 2018 |
25.09
15:30
Napredak
ObiliÄ 1993
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Napredak | 1 : 1 | ObiliÄ 1993 | |||||
25.09
15:30
Srem
Borac (R)
5
2
|
25.09.2022 15:30 | Srem | 5 : 2 | Borac (R) | |||||
25.09
15:30
Borac (VR)
LSK
2
4
|
25.09.2022 15:30 | Borac (VR) | 2 : 4 | LSK | |||||
25.09
10:00
FruŔka Gora
GraniÄar
0
4
|
25.09.2022 10:00 | FruÅ”ka Gora | 0 : 4 | GraniÄar | |||||
25.09
15:30
OFK BikiÄ
Jedinstvo
1
0
|
25.09.2022 15:30 | OFK BikiÄ | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.09
15:30
Zmaj
Erdevik 2017
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Zmaj | 1 : 0 | Erdevik 2017 | |||||
25.09
15:30
BSK
OFK Zeka BuljubaŔa
2
2
|
25.09.2022 15:30 | BSK | 2 : 2 | OFK Zeka BuljubaŔa |
25.09
15:30
Integral
Jedinstvo (S)
2
0
|
25.09.2022 15:30 | Integral | 2 : 0 | Jedinstvo (S) | |||||
25.09
15:30
Borac (V)
TrgovaÄki
4
0
|
25.09.2022 15:30 | Borac (V) | 4 : 0 | TrgovaÄki | |||||
25.09
15:30
ZabrÄe 1936
Zadrugar 1947
3
0
|
25.09.2022 15:30 | ZabrÄe 1936 | 3 : 0 | Zadrugar 1947 | |||||
25.09
15:30
Bata BuliÄ
BSK 1924
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Bata BuliÄ | 0 : 2 | BSK 1924 | |||||
25.09
15:30
Polet (SD)
Rade MiloÅ”eviÄ
3
3
|
25.09.2022 15:30 | Polet (SD) | 3 : 3 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
25.09
15:30
Mlava (ML)
Pobeda 1953
0
0
|
25.09.2022 15:30 | Mlava (ML) | 0 : 0 | Pobeda 1953 |
25.09
15:30
Napredak (B)
Beli Orao
4
1
|
25.09.2022 15:30 | Napredak (B) | 4 : 1 | Beli Orao | |||||
25.09
15:30
Polet (V)
Napredak (P)
6
1
|
25.09.2022 15:30 | Polet (V) | 6 : 1 | Napredak (P) | |||||
25.09
15:30
BariÄ
Napredak 1934
0
0
|
25.09.2022 15:30 | BariÄ | 0 : 0 | Napredak 1934 | |||||
25.09
15:30
Sloga (L)
Vojvoda Milenko
1
2
|
25.09.2022 15:30 | Sloga (L) | 1 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
25.09
15:30
Dizel
Kumane
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Dizel | 1 : 1 | Kumane | |||||
25.09
15:30
Mlava (B)
OFK BraniÄevo
6
2
|
25.09.2022 15:30 | Mlava (B) | 6 : 2 | OFK BraniÄevo |
25.09
15:30
Slavija (B)
BaÄki Hajduk
1
5
|
25.09.2022 15:30 | Slavija (B) | 1 : 5 | BaÄki Hajduk | |||||
25.09
15:30
Borac
MagliÄ
1
4
|
25.09.2022 15:30 | Borac | 1 : 4 | MagliÄ | |||||
25.09
15:30
Mladost
Slavija (P)
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Mladost | 0 : 2 | Slavija (P) | |||||
25.09
15:30
Kulpin
OFK Stari Grad
7
2
|
25.09.2022 15:30 | Kulpin | 7 : 2 | OFK Stari Grad | |||||
25.09
15:30
BaÄka
NeŔtin
3
0
|
25.09.2022 15:30 | BaÄka | 3 : 0 | NeÅ”tin |
25.09
00:00
Stojan Lazarac
Omladinac
4
0
|
25.09.2022 00:00 | Stojan Lazarac | 4 : 0 | Omladinac | |||||
25.09
Torpedo
Mladost (MM)
0
3
|
25.09.2022 | Torpedo | 0 : 3 | Mladost (MM) | |||||
25.09
Bair
Sloga
1
1
|
25.09.2022 | Bair | 1 : 1 | Sloga | |||||
25.09
00:00
DuŔko
Napredak
3
2
|
25.09.2022 00:00 | DuŔko | 3 : 2 | Napredak | |||||
25.09
BuduÄnost (Z)
Zadrugar
2
3
|
25.09.2022 | BuduÄnost (Z) | 2 : 3 | Zadrugar | |||||
25.09
Sloboda
BuduÄnost (PD)
3
3
|
25.09.2022 | Sloboda | 3 : 3 | BuduÄnost (PD) |
25.09
15:30
Bratstvo
RadniÄki
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Bratstvo | 1 : 1 | RadniÄki | |||||
25.09
15:30
Umac
Gradac
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Umac | 3 : 0 | Gradac | |||||
25.09
15:30
Å umadija
Real
3
3
|
25.09.2022 15:30 | Å umadija | 3 : 3 | Real | |||||
25.09
15:30
Moravac (P)
Progres
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Moravac (P) | 1 : 0 | Progres | |||||
25.09
15:30
BobiŔte
OFK Brza
3
3
|
25.09.2022 15:30 | BobiŔte | 3 : 3 | OFK Brza | |||||
25.09
15:30
Mladi borac
Veliko Trnjane
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Mladi borac | 1 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
25.09
15:30
Moravac (G)
Jedinstvo
2
3
|
25.09.2022 15:30 | Moravac (G) | 2 : 3 | Jedinstvo |
25.09
15:00
VlaÅ”iÄ
RadniÄki (K)
2
2
|
25.09.2022 15:00 | VlaÅ”iÄ | 2 : 2 | RadniÄki (K) | |||||
25.09
15:00
Bobovik
Dobrava Žabar 2020
1
0
|
25.09.2022 15:00 | Bobovik | 1 : 0 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
25.09
15:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
MiŔar
1
1
|
25.09.2022 15:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 1 : 1 | MiÅ”ar | |||||
25.09
15:00
Å ipurske Livade
OFK Letnjikovac 1983
1
0
|
25.09.2022 15:00 | Å ipurske Livade | 1 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
25.09
15:00
Sloga (K)
TreŔnjevka
2
0
|
25.09.2022 15:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | TreŔnjevka |
25.09
15:00
Luk
Jedinstvo
2
1
|
25.09.2022 15:00 | Luk | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.09
15:00
7. Juli
Velika Reka
0
3
|
25.09.2022 15:00 | 7. Juli | 0 : 3 | Velika Reka | |||||
25.09
15:00
Hajduk
Jadar 1961
1
1
|
25.09.2022 15:00 | Hajduk | 1 : 1 | Jadar 1961 | |||||
25.09
15:00
Milan OrliÄ
Prva Iskra
2
0
|
25.09.2022 15:00 | Milan OrliÄ | 2 : 0 | Prva Iskra | |||||
25.09
15:00
Mladost
Sloga
5
0
|
25.09.2022 15:00 | Mladost | 5 : 0 | Sloga | |||||
25.09
15:00
Jelav
TE GuÄevo
3
0
|
25.09.2022 15:00 | Jelav | 3 : 0 | TE GuÄevo | |||||
25.09
15:00
Cer
Studenac
0
8
|
25.09.2022 15:00 | Cer | 0 : 8 | Studenac |
25.09
11:00
Gaglovo
Naupare
1
1
|
25.09.2022 11:00 | Gaglovo | 1 : 1 | Naupare | |||||
25.09
11:00
Modrica
Polet
4
1
|
25.09.2022 11:00 | Modrica | 4 : 1 | Polet | |||||
25.09
11:00
Konjuh
Bukovica
4
1
|
25.09.2022 11:00 | Konjuh | 4 : 1 | Bukovica | |||||
25.09
15:30
Borac
Žabare
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Borac | 2 : 1 | Žabare | |||||
25.09
15:30
Padež
Kaonik
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Padež | 1 : 0 | Kaonik | |||||
25.09
15:30
Mudrakovac
Rasina
4
3
|
25.09.2022 15:30 | Mudrakovac | 4 : 3 | Rasina |
25.09
15:30
SinÄeliÄ 2012
Novi Beograd
3
1
|
25.09.2022 15:30 | SinÄeliÄ 2012 | 3 : 1 | Novi Beograd | |||||
25.09
15:30
BUSK
Velika MoŔtanica
4
5
|
25.09.2022 15:30 | BUSK | 4 : 5 | Velika MoŔtanica | |||||
25.09
15:30
Å umadinac
Bežanija
0
3
|
25.09.2022 15:30 | Šumadinac | 0 : 3 | Bežanija | |||||
25.09
15:30
Srem
Dedinje
2
2
|
25.09.2022 15:30 | Srem | 2 : 2 | Dedinje |
25.09
11:00
OFK Lug 2020
Zmaj Novi grad
0
6
|
25.09.2022 11:00 | OFK Lug 2020 | 0 : 6 | Zmaj Novi grad | |||||
25.09
15:30
Palilulac
PKB Kovilovo
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Palilulac | 0 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
25.09
11:00
Mladi proleter
Avala 1939
1
7
|
25.09.2022 11:00 | Mladi proleter | 1 : 7 | Avala 1939 | |||||
25.09
15:30
Resnik
OFK Crvenka
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Resnik | 1 : 1 | OFK Crvenka |
25.09
15:00
Novi Mladi borac
BuduÄnost 1948
0
2
|
25.09.2022 15:00 | Novi Mladi borac | 0 : 2 | BuduÄnost 1948 | |||||
25.09
15:00
Cerovac 2013
GlavaÅ”
3
0
|
25.09.2022 15:00 | Cerovac 2013 | 3 : 0 | GlavaÅ” | |||||
25.09
15:00
Udarnik
Beli Orlovi
5
2
|
25.09.2022 15:00 | Udarnik | 5 : 2 | Beli Orlovi | |||||
25.09
15:00
Proleter
Selevac 1919
7
2
|
25.09.2022 15:00 | Proleter | 7 : 2 | Selevac 1919 | |||||
25.09
15:00
BaÄinac
Bukovac
0
1
|
25.09.2022 15:00 | BaÄinac | 0 : 1 | Bukovac |
25.09
11:00
Kragujevac
Å umadinac KG
1
3
|
25.09.2022 11:00 | Kragujevac | 1 : 3 | Å umadinac KG | |||||
25.09
16:00
Azbest 1927
Äava
3
1
|
25.09.2022 16:00 | Azbest 1927 | 3 : 1 | Äava | |||||
25.09
16:00
21. oktobar
Jadran
0
3
|
25.09.2022 16:00 | 21. oktobar | 0 : 3 | Jadran |
25.09
15:30
OFK Borac
Veliki Borak
1
3
|
25.09.2022 15:30 | OFK Borac | 1 : 3 | Veliki Borak | |||||
25.09
15:30
OFK Boždarevac
Pinosava
3
3
|
25.09.2022 15:30 | OFK Boždarevac | 3 : 3 | Pinosava | |||||
25.09
10:00
Minel
Beljina
0
2
|
25.09.2022 10:00 | Minel | 0 : 2 | Beljina |
25.09
15:30
Mladost
Standard 2021
3
4
|
25.09.2022 15:30 | Mladost | 3 : 4 | Standard 2021 | |||||
25.09
15:30
OFK Morava 2022
OFK BuduÄnost 2020
5
2
|
25.09.2022 15:30 | OFK Morava 2022 | 5 : 2 | OFK BuduÄnost 2020 | |||||
25.09
15:30
Sloga 1948
Jedinstvo
9
0
|
25.09.2022 15:30 | Sloga 1948 | 9 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.09
15:30
Supovac
Spartak
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Supovac | 3 : 0 | Spartak | |||||
25.09
15:30
VrtiŔte
Moravac 1948
3
1
|
25.09.2022 15:30 | VrtiŔte | 3 : 1 | Moravac 1948 |
25.09
15:30
Roham
Borac
0
0
|
25.09.2022 15:30 | Roham | 0 : 0 | Borac | |||||
25.09
15:30
TerekveÅ”
SU PodgrmeÄ
3
0
|
25.09.2022 15:30 | TerekveÅ” | 3 : 0 | SU PodgrmeÄ | |||||
25.09
15:30
Vojvodina
1. Oktobar
3
1
|
25.09.2022 15:30 | Vojvodina | 3 : 1 | 1. Oktobar | |||||
25.09
15:30
Proleter
Omladinac
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Proleter | 0 : 2 | Omladinac | |||||
25.09
15:30
Napredak
Jedinstvo
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Napredak | 1 : 1 | Jedinstvo |
25.09
15:30
Jadran
Tisa
1
3
|
25.09.2022 15:30 | Jadran | 1 : 3 | Tisa | |||||
25.09
15:30
Å ampion
Potisje
0
4
|
25.09.2022 15:30 | Å ampion | 0 : 4 | Potisje | |||||
25.09
15:30
Hajduk
BaÄka
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Hajduk | 2 : 1 | BaÄka | |||||
25.09
15:30
GraniÄar
TromeÄa
4
0
|
25.09.2022 15:30 | GraniÄar | 4 : 0 | TromeÄa | |||||
25.09
15:30
Slavija
Äoka
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Slavija | 0 : 2 | Äoka |
25.09
16:00
KruŔevica 1980
KaraÄorÄe
2
2
|
25.09.2022 16:00 | KruÅ”evica 1980 | 2 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
25.09
16:00
Mladost (R)
Mladost (P)
2
1
|
25.09.2022 16:00 | Mladost (R) | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
25.09
16:00
Partizan
Omladinac
0
2
|
25.09.2022 16:00 | Partizan | 0 : 2 | Omladinac | |||||
25.09
16:00
Jedinstvo
Borac
0
3
|
25.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Borac | |||||
25.09
16:00
Sloga
Bare
3
1
|
25.09.2022 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Bare |
25.09
11:00
Kalipolje
Mladost
1
4
|
25.09.2022 11:00 | Kalipolje | 1 : 4 | Mladost | |||||
25.09
16:00
VenÄani
B 2000
3
0
|
25.09.2022 16:00 | VenÄani | 3 : 0 | B 2000 | |||||
25.09
16:00
Gornja Trnava 1938
TreŔnjevica
7
3
|
25.09.2022 16:00 | Gornja Trnava 1938 | 7 : 3 | TreŔnjevica | |||||
25.09
16:00
Partizan 1945
Gorski Car
2
0
|
25.09.2022 16:00 | Partizan 1945 | 2 : 0 | Gorski Car | |||||
25.09
16:00
Kopljari
Borac
5
1
|
25.09.2022 16:00 | Kopljari | 5 : 1 | Borac | |||||
25.09
16:00
Jasenica
Tulež
2
0
|
25.09.2022 16:00 | Jasenica | 2 : 0 | Tulež |
25.09
15:30
Sloga
Borac
4
0
|
25.09.2022 15:30 | Sloga | 4 : 0 | Borac | |||||
25.09
15:30
Lokomotiva
Ponor SU
5
1
|
25.09.2022 15:30 | Lokomotiva | 5 : 1 | Ponor SU | |||||
25.09
15:30
Padež
Veliki Suvodol
3
3
|
25.09.2022 15:30 | Padež | 3 : 3 | Veliki Suvodol |
25.09
10:00
JugoviÄi 1976
DobriÄ 1974
4
0
|
25.09.2022 10:00 | JugoviÄi 1976 | 4 : 0 | DobriÄ 1974 | |||||
25.09
10:00
Jastrebac
SU GradiŔte
6
0
|
25.09.2022 10:00 | Jastrebac | 6 : 0 | SU GradiŔte | |||||
25.09
15:00
Arbanasce
Lepaja 2018
5
5
|
25.09.2022 15:00 | Arbanasce | 5 : 5 | Lepaja 2018 |
25.09
16:00
Mladost (G)
Stojnik
5
0
|
25.09.2022 16:00 | Mladost (G) | 5 : 0 | Stojnik | |||||
25.09
16:00
Mladost (MI)
Vojvoda
2
2
|
25.09.2022 16:00 | Mladost (MI) | 2 : 2 | Vojvoda | |||||
25.09
16:00
OFK RogaÄa
NemenikuÄe
9
0
|
25.09.2022 16:00 | OFK RogaÄa | 9 : 0 | NemenikuÄe | |||||
25.09
13:30
Mali Požarevac
OFK Slatina
2
1
|
25.09.2022 13:30 | Mali Požarevac | 2 : 1 | OFK Slatina |
25.09
15:30
Munja
Belo Polje
2
3
|
25.09.2022 15:30 | Munja | 2 : 3 | Belo Polje |
25.09
15:30
OFK Urovci
Sloga
4
1
|
25.09.2022 15:30 | OFK Urovci | 4 : 1 | Sloga | |||||
25.09
15:30
Posavina
Skela
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Posavina | 1 : 1 | Skela |
25.09
16:00
Jablanica
Takovski Ustanak
6
3
|
25.09.2022 16:00 | Jablanica | 6 : 3 | Takovski Ustanak | |||||
25.09
16:00
Å umadija
Backovac Junajted
2
3
|
25.09.2022 16:00 | Å umadija | 2 : 3 | Backovac Junajted | |||||
25.09
15:30
Semedraž
Majdan
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Semedraž | 2 : 1 | Majdan | |||||
25.09
16:00
Brezak
Å ilopaj
2
1
|
25.09.2022 16:00 | Brezak | 2 : 1 | Å ilopaj |
25.09
13:00
Godomin
Badljevica
1
1
|
25.09.2022 13:00 | Godomin | 1 : 1 | Badljevica | |||||
25.09
15:00
Jezava
Stari Hrast 2018
3
2
|
25.09.2022 15:00 | Jezava | 3 : 2 | Stari Hrast 2018 | |||||
25.09
15:00
ŽelezniÄar 1930
Lunjevac
3
2
|
25.09.2022 15:00 | ŽelezniÄar 1930 | 3 : 2 | Lunjevac | |||||
25.09
15:00
Osipaonica
BuduÄnost
4
1
|
25.09.2022 15:00 | Osipaonica | 4 : 1 | BuduÄnost |
25.09
16:00
Äantavir
Vinogradar
2
2
|
25.09.2022 16:00 | Äantavir | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
25.09
16:00
Solid
SFU GraniÄar 024
1
0
|
25.09.2022 16:00 | Solid | 1 : 0 | SFU GraniÄar 024 | |||||
25.09
16:00
OFK Mala Bosna 2015
Lokomotiva
2
2
|
25.09.2022 16:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
25.09
16:00
PaliÄ
Hajduk 1950
1
3
|
25.09.2022 16:00 | PaliÄ | 1 : 3 | Hajduk 1950 | |||||
25.09
16:00
Žednik
Bikovo
3
1
|
25.09.2022 16:00 | Žednik | 3 : 1 | Bikovo |
25.09
15:00
Karadjordje
ObiliÄ
|
25.09.2022 15:00 | Karadjordje | : | ObiliÄ | |||||
25.09
15:00
Sloga
Udarnik
5
0
|
25.09.2022 15:00 | Sloga | 5 : 0 | Udarnik | |||||
25.09
15:00
Omladinac
Bresje Superior
2
1
|
25.09.2022 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Bresje Superior |
25.09
11:00
Gradina
Jelica
3
5
|
25.09.2022 11:00 | Gradina | 3 : 5 | Jelica | |||||
25.09
16:00
Vrelo
DeviÄi
2
3
|
25.09.2022 16:00 | Vrelo | 2 : 3 | DeviÄi | |||||
25.09
16:00
Brezova
Bjelica
0
2
|
25.09.2022 16:00 | Brezova | 0 : 2 | Bjelica | |||||
25.09
16:00
Bratstvo
VoÄar
4
0
|
25.09.2022 16:00 | Bratstvo | 4 : 0 | VoÄar |
25.09
13:30
DuŔkovci
Pobeda
1
4
|
25.09.2022 13:30 | DuŔkovci | 1 : 4 | Pobeda | |||||
25.09
11:00
Knjaz
TreŔnjica
3
0
|
25.09.2022 11:00 | Knjaz | 3 : 0 | TreŔnjica | |||||
25.09
16:30
Napredak
Plavi Tok
0
3
|
25.09.2022 16:30 | Napredak | 0 : 3 | Plavi Tok | |||||
25.09
16:30
Dobrinjac
GlumaÄ
2
4
|
25.09.2022 16:30 | Dobrinjac | 2 : 4 | GlumaÄ |
25.09
11:00
Marina Kutina
MekiÅ”
0
3
|
25.09.2022 11:00 | Marina Kutina | 0 : 3 | MekiÅ” | |||||
25.09
15:00
10. februar
Grkinja
0
3
|
25.09.2022 15:00 | 10. februar | 0 : 3 | Grkinja |
25.09
15:30
Dinamo
PIK
5
3
|
25.09.2022 15:30 | Dinamo | 5 : 3 | PIK | |||||
25.09
15:30
GraniÄar
Sport
3
0
|
25.09.2022 15:30 | GraniÄar | 3 : 0 | Sport | |||||
25.09
15:30
Jedinstvo
Jedinstvo LemeÅ”
0
2
|
25.09.2022 15:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Jedinstvo LemeÅ” |
25.09
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Gradac
5
1
|
25.09.2022 11:00 | Stara ÄarÅ”ija | 5 : 1 | Gradac |
25.09
15:30
Proleter 2006
KSK Konak 1926
0
1
|
25.09.2022 15:30 | Proleter 2006 | 0 : 1 | KSK Konak 1926 | |||||
25.09
15:30
RadniÄki
Jedinstvo 2014
1
2
|
25.09.2022 15:30 | RadniÄki | 1 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
25.09
15:30
Proleter
Zlatica
1
2
|
25.09.2022 15:30 | Proleter | 1 : 2 | Zlatica |
25.09
Granit
Jadar (S)
0
5
|
25.09.2022 | Granit | 0 : 5 | Jadar (S) | |||||
25.09
11:00
GradiliŔte (L)
SinÄeliÄ
0
7
|
25.09.2022 11:00 | GradiliÅ”te (L) | 0 : 7 | SinÄeliÄ | |||||
25.09
Paskovac
Mladost (DD)
2
2
|
25.09.2022 | Paskovac | 2 : 2 | Mladost (DD) | |||||
25.09
Vuk
Sloga
2
2
|
25.09.2022 | Vuk | 2 : 2 | Sloga | |||||
25.09
Stolice
KrajiŔnici
2
0
|
25.09.2022 | Stolice | 2 : 0 | KrajiŔnici | |||||
25.09
Mladost (B)
Borac
1
2
|
25.09.2022 | Mladost (B) | 1 : 2 | Borac | |||||
25.09
Respekt
Jadar 07
3
2
|
25.09.2022 | Respekt | 3 : 2 | Jadar 07 | |||||
25.09
14. oktobar
Mladost (L)
3
0
|
25.09.2022 | 14. oktobar | 3 : 0 | Mladost (L) |
25.09
11:00
Hajduk
Sloga 1949
2
3
|
25.09.2022 11:00 | Hajduk | 2 : 3 | Sloga 1949 | |||||
25.09
11:00
Polet
Petrovac 74
6
2
|
25.09.2022 11:00 | Polet | 6 : 2 | Petrovac 74 | |||||
25.09
15:30
Dobrava
Belpos
0
3
|
25.09.2022 15:30 | Dobrava | 0 : 3 | Belpos |
25.09
11:00
Strelac 001
Dokmir
0
3
|
25.09.2022 11:00 | Strelac 001 | 0 : 3 | Dokmir | |||||
25.09
11:00
Gunjevac
Vrelo
2
0
|
25.09.2022 11:00 | Gunjevac | 2 : 0 | Vrelo | |||||
25.09
11:00
Vukona
Zvizdar
2
3
|
25.09.2022 11:00 | Vukona | 2 : 3 | Zvizdar | |||||
25.09
11:00
OFK Takovo
BuduÄnost 1995
2
3
|
25.09.2022 11:00 | OFK Takovo | 2 : 3 | BuduÄnost 1995 |
25.09
11:00
Tamnava
Sloga
2
2
|
25.09.2022 11:00 | Tamnava | 2 : 2 | Sloga | |||||
25.09
11:00
KaleniÄ
MurgaÅ”
0
1
|
25.09.2022 11:00 | KaleniÄ | 0 : 1 | MurgaÅ” |
25.09
15:00
Lipar
Mladi radnik
1
3
|
25.09.2022 15:00 | Lipar | 1 : 3 | Mladi radnik | |||||
25.09
15:00
SFK Glogovac
DomaÄin
6
1
|
25.09.2022 15:00 | SFK Glogovac | 6 : 1 | DomaÄin | |||||
25.09
15:00
Dražmirovac
Morava
2
2
|
25.09.2022 15:00 | Dražmirovac | 2 : 2 | Morava |
25.09
15:30
Slavia
Tempo
2
3
|
25.09.2022 15:30 | Slavia | 2 : 3 | Tempo | |||||
25.09
15:30
Pobeda
Vojvodina
1
4
|
25.09.2022 15:30 | Pobeda | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
25.09
15:30
Borac (S)
Borac (P)
9
0
|
25.09.2022 15:30 | Borac (S) | 9 : 0 | Borac (P) | |||||
25.09
15:30
Voja GaÄiÄ
Jedinstvo
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Voja GaÄiÄ | 3 : 0 | Jedinstvo |
25.09
11:00
Sloga
CuljkoviÄ
4
3
|
25.09.2022 11:00 | Sloga | 4 : 3 | CuljkoviÄ | |||||
25.09
11:00
Partizan
Metaloplastika 2006
3
1
|
25.09.2022 11:00 | Partizan | 3 : 1 | Metaloplastika 2006 | |||||
25.09
11:00
Proleter
Savacium
2
2
|
25.09.2022 11:00 | Proleter | 2 : 2 | Savacium |
25.09
11:00
Borac BTG
Korman
1
2
|
25.09.2022 11:00 | Borac BTG | 1 : 2 | Korman | |||||
25.09
11:00
ZablaÄe
BojiÄ
1
1
|
25.09.2022 11:00 | ZablaÄe | 1 : 1 | BojiÄ | |||||
25.09
11:00
Galeb
Mladost (Sl)
4
2
|
25.09.2022 11:00 | Galeb | 4 : 2 | Mladost (Sl) | |||||
25.09
11:00
Jedinstvo
Rudar
4
1
|
25.09.2022 11:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Rudar |
25.09
10:00
Jarmenovci
BuduÄnost MI
3
2
|
25.09.2022 10:00 | Jarmenovci | 3 : 2 | BuduÄnost MI | |||||
25.09
10:00
Junkovac
ZT GoroviÄ
2
0
|
25.09.2022 10:00 | Junkovac | 2 : 0 | ZT GoroviÄ |
25.09
15:30
Omladinac
Borac
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Borac | |||||
25.09
15:30
Markovac
IvanÄa
0
4
|
25.09.2022 15:30 | Markovac | 0 : 4 | IvanÄa | |||||
25.09
15:30
Kosmajac
VlaŔka
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Kosmajac | 2 : 1 | VlaŔka | |||||
25.09
15:30
Sloga
Napredak
4
2
|
25.09.2022 15:30 | Sloga | 4 : 2 | Napredak |
25.09
11:00
Mladost (DB)
Atletiko
2
0
|
25.09.2022 11:00 | Mladost (DB) | 2 : 0 | Atletiko | |||||
25.09
11:00
Turekovac
Morava
1
2
|
25.09.2022 11:00 | Turekovac | 1 : 2 | Morava | |||||
25.09
11:00
Gornje Sinkovce
Badince
3
3
|
25.09.2022 11:00 | Gornje Sinkovce | 3 : 3 | Badince | |||||
25.09
11:00
Marjan MB
Napredak
5
0
|
25.09.2022 11:00 | Marjan MB | 5 : 0 | Napredak | |||||
25.09
11:00
Todorovce
Mladost (DL)
6
3
|
25.09.2022 11:00 | Todorovce | 6 : 3 | Mladost (DL) | |||||
25.09
11:00
Pomoravlje
JaŔunja
2
1
|
25.09.2022 11:00 | Pomoravlje | 2 : 1 | JaŔunja | |||||
25.09
11:00
Rudar 1973
Å FU Derbi 2016
2
2
|
25.09.2022 11:00 | Rudar 1973 | 2 : 2 | Å FU Derbi 2016 |
25.09
15:30
Planinac
27. Oktobar
1
0
|
25.09.2022 15:30 | Planinac | 1 : 0 | 27. Oktobar | |||||
25.09
15:30
Sloga (K)
Vojvodina
1
3
|
25.09.2022 15:30 | Sloga (K) | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
25.09
15:30
Borac
Dunav
0
3
|
25.09.2022 15:30 | Borac | 0 : 3 | Dunav |
25.09
15:30
Hrtkovci
Jedinstvo (K)
7
1
|
25.09.2022 15:30 | Hrtkovci | 7 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
25.09
15:30
FruŔkogorac
Donji Petrovci
0
4
|
25.09.2022 15:30 | FruŔkogorac | 0 : 4 | Donji Petrovci | |||||
25.09
15:30
Borac
Jedinstvo (P)
2
0
|
25.09.2022 15:30 | Borac | 2 : 0 | Jedinstvo (P) |
25.09
11:00
Drugari
Å anac
1
6
|
25.09.2022 11:00 | Drugari | 1 : 6 | Å anac | |||||
25.09
11:00
Mladost VPD
Grkljane
3
5
|
25.09.2022 11:00 | Mladost VPD | 3 : 5 | Grkljane | |||||
25.09
11:00
Dvorane
Polet
1
1
|
25.09.2022 11:00 | Dvorane | 1 : 1 | Polet | |||||
25.09
11:00
Doljane MeŔevo
KruŔevica
1
3
|
25.09.2022 11:00 | Doljane MeŔevo | 1 : 3 | KruŔevica |
25.09
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Studen Vitez
3
2
|
25.09.2022 11:00 | Stara ÄarÅ”ija | 3 : 2 | Studen Vitez |
25.09
16:00
Stubal
ZgodaÄica
5
2
|
25.09.2022 16:00 | Stubal | 5 : 2 | ZgodaÄica | |||||
25.09
16:00
Sloga Obrva
Mladost 1981
2
1
|
25.09.2022 16:00 | Sloga Obrva | 2 : 1 | Mladost 1981 |
25.09
15:00
Vrbovac
Zeppelin 026
1
0
|
25.09.2022 15:00 | Vrbovac | 1 : 0 | Zeppelin 026 | |||||
25.09
15:00
Drugovac
Å umadinac
4
0
|
25.09.2022 15:00 | Drugovac | 4 : 0 | Å umadinac | |||||
25.09
15:00
Kolarac
Omladinac Seone
2
1
|
25.09.2022 15:00 | Kolarac | 2 : 1 | Omladinac Seone | |||||
25.09
15:00
OFK Slavija
VuÄak
1
1
|
25.09.2022 15:00 | OFK Slavija | 1 : 1 | VuÄak |
25.09
15:30
Lovac
Vitez
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Lovac | 2 : 1 | Vitez | |||||
25.09
15:30
Mladost 1935
Sloven
2
2
|
25.09.2022 15:30 | Mladost 1935 | 2 : 2 | Sloven |
25.09
15:30
Moravac
ISK Izvor
0
0
|
25.09.2022 15:30 | Moravac | 0 : 0 | ISK Izvor | |||||
25.09
15:30
Popovac
BuduÄnost
3
1
|
25.09.2022 15:30 | Popovac | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
25.09
15:30
Sloboda
Jedinstvo
1
2
|
25.09.2022 15:30 | Sloboda | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
25.09
15:30
Razvitak
Zemljoradnik
8
1
|
25.09.2022 15:30 | Razvitak | 8 : 1 | Zemljoradnik |
25.09
16:00
Omladinac
Jedinstvo
3
2
|
25.09.2022 16:00 | Omladinac | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
25.09
16:00
Bratstvo
Borac
0
4
|
25.09.2022 16:00 | Bratstvo | 0 : 4 | Borac | |||||
25.09
16:00
OFK Bingula
GraniÄar
0
1
|
25.09.2022 16:00 | OFK Bingula | 0 : 1 | GraniÄar | |||||
25.09
16:00
SinÄeliÄ
Sremac
2
1
|
25.09.2022 16:00 | SinÄeliÄ | 2 : 1 | Sremac |
25.09
16:00
Bukorovac
Kremenac
6
1
|
25.09.2022 16:00 | Bukorovac | 6 : 1 | Kremenac | |||||
25.09
16:00
Apolon 4
Seljak
2
2
|
25.09.2022 16:00 | Apolon 4 | 2 : 2 | Seljak | |||||
25.09
16:00
DobraÄa
Napredak MainiÄ
3
2
|
25.09.2022 16:00 | DobraÄa | 3 : 2 | Napredak MainiÄ | |||||
25.09
16:00
Borba
Arsenal 1930
1
4
|
25.09.2022 16:00 | Borba | 1 : 4 | Arsenal 1930 | |||||
25.09
16:00
Å umadija
Borac 1935
3
2
|
25.09.2022 16:00 | Å umadija | 3 : 2 | Borac 1935 |
25.09
TrgovaÄki
Planinac
5
1
|
25.09.2022 | TrgovaÄki | 5 : 1 | Planinac | |||||
25.09
Sloga (Ä)
Sloboda
2
1
|
25.09.2022 | Sloga (Ä) | 2 : 1 | Sloboda | |||||
25.09
Sloga (Z)
OFK Sparta
3
2
|
25.09.2022 | Sloga (Z) | 3 : 2 | OFK Sparta | |||||
25.09
OFK Bosut
Napredak 2021
3
1
|
25.09.2022 | OFK Bosut | 3 : 1 | Napredak 2021 | |||||
25.09
Sremac
Mitros
1
1
|
25.09.2022 | Sremac | 1 : 1 | Mitros |
25.09
Sloga
Lukavac
0
0
|
25.09.2022 | Sloga | 0 : 0 | Lukavac | |||||
25.09
Mladost
OFK Povlen
1
3
|
25.09.2022 | Mladost | 1 : 3 | OFK Povlen | |||||
25.09
BraÄa NediÄ 1804
DraÄiÄ 2018
2
1
|
25.09.2022 | BraÄa NediÄ 1804 | 2 : 1 | DraÄiÄ 2018 | |||||
25.09
BeloŔevac
BujaÄiÄ
|
25.09.2022 | BeloÅ”evac | : | BujaÄiÄ |
25.09
15:30
Žika MarkoviÄ UÄa
Ram
1
2
|
25.09.2022 15:30 | Žika MarkoviÄ UÄa | 1 : 2 | Ram | |||||
25.09
15:30
Borac 2016
Polet
2
3
|
25.09.2022 15:30 | Borac 2016 | 2 : 3 | Polet | |||||
25.09
15:30
Sloga TOP
Pek
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Sloga TOP | 2 : 1 | Pek | |||||
25.09
15:30
BaŔtovan 2015
RadniÄki
7
0
|
25.09.2022 15:30 | BaÅ”tovan 2015 | 7 : 0 | RadniÄki |
25.09
11:00
Omladinac
Mladost
2
0
|
25.09.2022 11:00 | Omladinac | 2 : 0 | Mladost | |||||
25.09
11:00
Radnik
Napredak
1
1
|
25.09.2022 11:00 | Radnik | 1 : 1 | Napredak | |||||
25.09
11:00
Gorki
OFK Napredak 1933
0
1
|
25.09.2022 11:00 | Gorki | 0 : 1 | OFK Napredak 1933 |
25.09
15:30
Sloga 1932
Sopot
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Sloga 1932 | 3 : 0 | Sopot | |||||
25.09
15:30
Margum
Morava 1932
2
3
|
25.09.2022 15:30 | Margum | 2 : 3 | Morava 1932 | |||||
25.09
15:30
Moravac 1933
Dunav
4
2
|
25.09.2022 15:30 | Moravac 1933 | 4 : 2 | Dunav | |||||
25.09
15:30
Mip Majdan
Dunavac
2
1
|
25.09.2022 15:30 | Mip Majdan | 2 : 1 | Dunavac |
25.09
15:30
Proleter
Zemljoradnik 1932
0
7
|
25.09.2022 15:30 | Proleter | 0 : 7 | Zemljoradnik 1932 | |||||
25.09
15:30
Sloga Vitez
Pobeda
0
5
|
25.09.2022 15:30 | Sloga Vitez | 0 : 5 | Pobeda | |||||
25.09
15:30
Metalac
Stig
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Metalac | 3 : 0 | Stig |
25.09
15:00
Resava
Resavac
2
8
|
25.09.2022 15:00 | Resava | 2 : 8 | Resavac | |||||
25.09
15:00
Kupinovac
Napredak
1
4
|
25.09.2022 15:00 | Kupinovac | 1 : 4 | Napredak |
25.09
11:00
Mladost 1936
Grizli doo
2
3
|
25.09.2022 11:00 | Mladost 1936 | 2 : 3 | Grizli doo | |||||
25.09
16:00
Napredak
Feniks
5
2
|
25.09.2022 16:00 | Napredak | 5 : 2 | Feniks | |||||
25.09
16:00
KaraÄorÄe 2013
Pobeda 1938
|
25.09.2022 16:00 | KaraÄorÄe 2013 | : | Pobeda 1938 |
25.09
11:00
Stepanje
Proleter
1
0
|
25.09.2022 11:00 | Stepanje | 1 : 0 | Proleter | |||||
25.09
15:00
Kolubara Gaj
BabajiÄ
3
1
|
25.09.2022 15:00 | Kolubara Gaj | 3 : 1 | BabajiÄ | |||||
25.09
13:00
IzviÄaÄ
Mali Borak
0
0
|
25.09.2022 13:00 | IzviÄaÄ | 0 : 0 | Mali Borak | |||||
25.09
15:00
Mladost (L)
Mladost (V)
1
3
|
25.09.2022 15:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Mladost (V) |
25.09
15:30
Sloga
Mladost
1
1
|
25.09.2022 15:30 | Sloga | 1 : 1 | Mladost | |||||
25.09
15:30
BSK
Udarnik
1
2
|
25.09.2022 15:30 | BSK | 1 : 2 | Udarnik | |||||
25.09
15:30
Polet 1930
Proleter
3
0
|
25.09.2022 15:30 | Polet 1930 | 3 : 0 | Proleter |
25.09
15:30
UmÄari
Podunavac
|
25.09.2022 15:30 | UmÄari | : | Podunavac |
25.09
15:00
Napredak
Hajduk
2
3
|
25.09.2022 15:00 | Napredak | 2 : 3 | Hajduk | |||||
25.09
15:00
Sloga
Omladinski
3
4
|
25.09.2022 15:00 | Sloga | 3 : 4 | Omladinski |
25.09
00:00
LovÄen
Sloga (R)
11
0
|
25.09.2022 00:00 | LovÄen | 11 : 0 | Sloga (R) | |||||
25.09
00:00
Hajduk
Budva
1
2
|
25.09.2022 00:00 | Hajduk | 1 : 2 | Budva | |||||
25.09
00:00
Akademija
Sloga (SB)
3
1
|
25.09.2022 00:00 | Akademija | 3 : 1 | Sloga (SB) | |||||
25.09
00:00
Orjen
Cetinje
3
0
|
25.09.2022 00:00 | Orjen | 3 : 0 | Cetinje |
25.09
00:00
Ibar
Petnjica
2
0
|
25.09.2022 00:00 | Ibar | 2 : 0 | Petnjica | |||||
25.09
00:00
Gusinje
Pljevlja 97
0
3
|
25.09.2022 00:00 | Gusinje | 0 : 3 | Pljevlja 97 | |||||
25.09
00:00
Komovi
Polimlje
3
0
|
25.09.2022 00:00 | Komovi | 3 : 0 | Polimlje | |||||
25.09
00:00
OFK Gusinje
OFK Borac
1
5
|
25.09.2022 00:00 | OFK Gusinje | 1 : 5 | OFK Borac |
25.09
13:30
Sloga
Spartak DOO
2
1
|
25.09.2022 13:30 | Sloga | 2 : 1 | Spartak DOO | |||||
25.09
13:30
ŽFU Zvezda B 2018
Vojvodina
0
6
|
25.09.2022 13:30 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 6 | Vojvodina |
25.09
17:00
Kolubara
Požarevac
3
0
|
25.09.2022 17:00 | Kolubara | 3 : 0 | Požarevac | |||||
25.09
11:00
ŽGFK Lavice DuboÄica
Napredak Junior 2018
1
1
|
25.09.2022 11:00 | ŽGFK Lavice DuboÄica | 1 : 1 | Napredak Junior 2018 |
25.09
14:30
Jagodina
Knjaževac 2015
3
0
|
25.09.2022 14:30 | Jagodina | 3 : 0 | Knjaževac 2015 |
25.09
12:00
Nika 2020
Jedinstvo
8
1
|
25.09.2022 12:00 | Nika 2020 | 8 : 1 | Jedinstvo |
25.09
14:30
Proleter
Heroj
1
3
|
25.09.2022 14:30 | Proleter | 1 : 3 | Heroj | |||||
25.09
13:30
Ruma
Banat
2
1
|
25.09.2022 13:30 | Ruma | 2 : 1 | Banat |
25.09
16:00
Mladost 2015
Ekonomist
2
2
|
25.09.2022 16:00 | Mladost 2015 | 2 : 2 | Ekonomist |
25.09
10:00
Petar PuaÄa
RFK Novi Sad 1921
1
2
|
25.09.2022 10:00 | Petar PuaÄa | 1 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
25.09
11:00
Dinamo 1945
RadniÄki (SM)
0
3
|
25.09.2022 11:00 | Dinamo 1945 | 0 : 3 | RadniÄki (SM) |
25.09
13:30
Zlatibor
RadniÄki (V)
4
4
|
25.09.2022 13:30 | Zlatibor | 4 : 4 | RadniÄki (V) | |||||
25.09
13:30
Javor Matis
RadniÄki 1923
3
1
|
25.09.2022 13:30 | Javor Matis | 3 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
25.09
11:00
Metalac
Jedinstvo
0
3
|
25.09.2022 11:00 | Metalac | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
25.09
13:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
MaÄva
1
2
|
25.09.2022 13:30 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 1 : 2 | MaÄva |
25.09
09:30
Lokomotiva
DIF
4
0
|
25.09.2022 09:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | DIF |
25.09
11:00
GFK Jagodina
TimoÄanin
0
2
|
25.09.2022 11:00 | GFK Jagodina | 0 : 2 | TimoÄanin | |||||
25.09
15:00
Jedinstvo (P)
Bor 1919
5
0
|
25.09.2022 15:00 | Jedinstvo (P) | 5 : 0 | Bor 1919 |
25.09
10:00
RaÄevac
KaraÄorÄe
1
3
|
25.09.2022 10:00 | RaÄevac | 1 : 3 | KaraÄorÄe |
25.09
10:00
Mladi radnik 1926
Sloga 1924
1
2
|
25.09.2022 10:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 2 | Sloga 1924 | |||||
25.09
10:00
OFK AranÄelovac 1979
Smederevo 1924
0
7
|
25.09.2022 10:00 | OFK AranÄelovac 1979 | 0 : 7 | Smederevo 1924 | |||||
25.09
10:00
Å umadija (T)
Å umadija 1934
3
0
|
25.09.2022 10:00 | Å umadija (T) | 3 : 0 | Å umadija 1934 | |||||
25.09
10:00
KaraÄorÄe
Borac 1932
8
3
|
25.09.2022 10:00 | KaraÄorÄe | 8 : 3 | Borac 1932 |
25.09
12:00
Podunavac
Cement
4
3
|
25.09.2022 12:00 | Podunavac | 4 : 3 | Cement | |||||
25.09
16:00
BrestaÄ
ŽelezniÄar
0
3
|
25.09.2022 16:00 | BrestaÄ | 0 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
25.09
10:00
RadniÄki (ZR)
Podrinje
1
2
|
25.09.2022 10:00 | RadniÄki (ZR) | 1 : 2 | Podrinje | |||||
25.09
14:00
Jedinstvo (SP)
RadniÄki (NP)
2
0
|
25.09.2022 14:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | RadniÄki (NP) |
25.09
12:00
OFK Kikinda
Vinogradar
3
0
|
25.09.2022 12:00 | OFK Kikinda | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
25.09
10:00
Derby 2015
Hajduk 1912
8
0
|
25.09.2022 10:00 | Derby 2015 | 8 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
25.09
13:30
Naftagas
ÄSK Pivara
1
1
|
25.09.2022 13:30 | Naftagas | 1 : 1 | ÄSK Pivara |
25.09
09:30
Beograd Karaburma
Zvezdara
1
0
|
25.09.2022 09:30 | Beograd Karaburma | 1 : 0 | Zvezdara |
25.09
10:00
Napredak
SinÄeliÄ
0
8
|
25.09.2022 10:00 | Napredak | 0 : 8 | SinÄeliÄ |
25.09
10:00
ODR
RadniÄki 1912
1
2
|
25.09.2022 10:00 | ODR | 1 : 2 | RadniÄki 1912 |
25.09
13:00
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
0
2
|
25.09.2022 13:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
25.09
11:00
Apolon 2018
Savacijum
1
0
|
25.09.2022 11:00 | Apolon 2018 | 1 : 0 | Savacijum | |||||
25.09
13:30
Metalac
Jedinstvo
1
2
|
25.09.2022 13:30 | Metalac | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
25.09
11:00
BuduÄnost
MaÄva
2
1
|
25.09.2022 11:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | MaÄva |
25.09
13:00
Smederevo 1924
Morava
0
2
|
25.09.2022 13:00 | Smederevo 1924 | 0 : 2 | Morava | |||||
25.09
10:00
Jasenica 2017
VGSK
0
3
|
25.09.2022 10:00 | Jasenica 2017 | 0 : 3 | VGSK | |||||
25.09
11:00
Å umadija 1934
Å umadija (A)
1
2
|
25.09.2022 11:00 | Å umadija 1934 | 1 : 2 | Å umadija (A) |
25.09
13:00
Sunrise Å abac
Vrelo Sport
5
0
|
25.09.2022 13:00 | Sunrise Å abac | 5 : 0 | Vrelo Sport | |||||
25.09
14:00
KaÄer
MaÄva 1929
0
17
|
25.09.2022 14:00 | KaÄer | 0 : 17 | MaÄva 1929 |
25.09
11:00
Petrika
AFK
4
2
|
25.09.2022 11:00 | Petrika | 4 : 2 | AFK |
25.09
10:00
RadniÄki (NP)
Jedinstvo (SP)
1
4
|
25.09.2022 10:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 4 | Jedinstvo (SP) | |||||
25.09
10:00
ŽelezniÄar
Partizan
3
3
|
25.09.2022 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 3 | Partizan |
25.09
10:00
RadniÄki (Å )
OFK BaÄka
4
1
|
25.09.2022 10:00 | RadniÄki (Å ) | 4 : 1 | OFK BaÄka | |||||
25.09
12:00
TrgovaÄki
ODR
2
1
|
25.09.2022 12:00 | TrgovaÄki | 2 : 1 | ODR | |||||
25.09
14:00
Armija SK
RadniÄki (SM)
1
3
|
25.09.2022 14:00 | Armija SK | 1 : 3 | RadniÄki (SM) | |||||
25.09
12:00
Krila Krajine
Podrinje
1
3
|
25.09.2022 12:00 | Krila Krajine | 1 : 3 | Podrinje |
25.09
10:00
Spartak 1976
Polimlje
3
0
|
25.09.2022 10:00 | Spartak 1976 | 3 : 0 | Polimlje |
25.09
00:00
Morava 1918
Trstenik PPT
4
4
|
25.09.2022 00:00 | Morava 1918 | 4 : 4 | Trstenik PPT | |||||
25.09
00:00
Vukovi
GFK Jagodina 2
0
6
|
25.09.2022 00:00 | Vukovi | 0 : 6 | GFK Jagodina 2 | |||||
25.09
00:00
Sloga
Å ampion
0
2
|
25.09.2022 00:00 | Sloga | 0 : 2 | Å ampion |
25.09
RadniÄki 1905
ŽAK
1
2
|
25.09.2022 | RadniÄki 1905 | 1 : 2 | ŽAK | |||||
25.09
Preporod
Tekstilac
1
5
|
25.09.2022 | Preporod | 1 : 5 | Tekstilac |
25.09
14:30
Rvati
Obrenovac 1905
1
15
|
25.09.2022 14:30 | Rvati | 1 : 15 | Obrenovac 1905 | |||||
25.09
10:00
Crvena Zastava
Duboko
2
3
|
25.09.2022 10:00 | Crvena Zastava | 2 : 3 | Duboko |
25.09
10:00
Zlatar
Rampa
3
2
|
25.09.2022 10:00 | Zlatar | 3 : 2 | Rampa |
25.09
10:00
TornjoÅ”
Senta
5
0
|
25.09.2022 10:00 | TornjoÅ” | 5 : 0 | Senta |
25.09
10:00
OFK VrŔac
RadniÄki (Z)
2
1
|
25.09.2022 10:00 | OFK VrÅ”ac | 2 : 1 | RadniÄki (Z) | |||||
25.09
10:00
Sporto 023
RadniÄki (SM)
1
6
|
25.09.2022 10:00 | Sporto 023 | 1 : 6 | RadniÄki (SM) | |||||
25.09
11:00
Voja GaÄiÄ
GFK Sloven
1
6
|
25.09.2022 11:00 | Voja GaÄiÄ | 1 : 6 | GFK Sloven | |||||
25.09
12:00
1. maj
ŽelezniÄar
1
4
|
25.09.2022 12:00 | 1. maj | 1 : 4 | ŽelezniÄar | |||||
25.09
10:00
Jedinstvo (SP)
RadniÄki (Å )
2
0
|
25.09.2022 10:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | RadniÄki (Å ) |
25.09
10:00
RadniÄki 1912
Derby 2015
3
1
|
25.09.2022 10:00 | RadniÄki 1912 | 3 : 1 | Derby 2015 | |||||
25.09
10:00
Krila Krajine
Petar PuaÄa
5
3
|
25.09.2022 10:00 | Krila Krajine | 5 : 3 | Petar PuaÄa | |||||
25.09
10:00
OFK Kikinda
TSC
1
3
|
25.09.2022 10:00 | OFK Kikinda | 1 : 3 | TSC | |||||
25.09
10:00
Hajduk 1912
Vojvodina
0
11
|
25.09.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 11 | Vojvodina |
25.09
12:00
SuŔica
Kosmet
0
8
|
25.09.2022 12:00 | SuŔica | 0 : 8 | Kosmet | |||||
25.09
11:00
Pazar Juniors
IFA Titan
7
0
|
25.09.2022 11:00 | Pazar Juniors | 7 : 0 | IFA Titan | |||||
25.09
11:00
Å umadija 1903
Kiker
0
5
|
25.09.2022 11:00 | Å umadija 1903 | 0 : 5 | Kiker | |||||
25.09
13:00
RadniÄki 1923
Sport Klub 99
3
1
|
25.09.2022 13:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
25.09
13:30
AS Novi Pazar
Rudar (KM)
3
2
|
25.09.2022 13:30 | AS Novi Pazar | 3 : 2 | Rudar (KM) |
25.09
11:00
Mladost (L)
Sloga (P)
1
3
|
25.09.2022 11:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Sloga (P) | |||||
25.09
10:00
Zlatibor
GFK Sloboda
0
5
|
25.09.2022 10:00 | Zlatibor | 0 : 5 | GFK Sloboda |
25.09
09:30
PetliÄ SD 2006
Smederevo 1924
0
1
|
25.09.2022 09:30 | PetliÄ SD 2006 | 0 : 1 | Smederevo 1924 |
25.09
10:00
MaÄva
Jedinstvo
4
3
|
25.09.2022 10:00 | MaÄva | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
25.09
10:00
Respekt
Drina
5
0
|
25.09.2022 10:00 | Respekt | 5 : 0 | Drina |
25.09
11:45
Brodarac
Partizan
0
4
|
25.09.2022 11:45 | Brodarac | 0 : 4 | Partizan |
25.09
11:00
TimoÄanin
BuduÄnost
0
4
|
25.09.2022 11:00 | TimoÄanin | 0 : 4 | BuduÄnost | |||||
25.09
00:00
Kopernikus ŽelezniÄar
Lider MGM
0
1
|
25.09.2022 00:00 | Kopernikus ŽelezniÄar | 0 : 1 | Lider MGM |
25.09
10:00
Posavina
Pobednik
2
2
|
25.09.2022 10:00 | Posavina | 2 : 2 | Pobednik | |||||
25.09
10:00
Skela
Omladinac
2
5
|
25.09.2022 10:00 | Skela | 2 : 5 | Omladinac |
25.09
10:00
Crvenka
Spartak 10
4
0
|
25.09.2022 10:00 | Crvenka | 4 : 0 | Spartak 10 | |||||
25.09
12:00
Arena Su
Tisa NjerÅ”
2
4
|
25.09.2022 12:00 | Arena Su | 2 : 4 | Tisa NjerÅ” | |||||
25.09
10:00
BajŔa
RadniÄki 1905
9
0
|
25.09.2022 10:00 | BajÅ”a | 9 : 0 | RadniÄki 1905 |
25.09
15:00
Kolubara
Lazarevac
2
0
|
25.09.2022 15:00 | Kolubara | 2 : 0 | Lazarevac | |||||
25.09
19:00
ŠuŔnjar
Velika MoŔtanica
3
1
|
25.09.2022 19:00 | ŠuŔnjar | 3 : 1 | Velika MoŔtanica | |||||
25.09
13:30
Lokomotiva
Zuce 2019
6
0
|
25.09.2022 13:30 | Lokomotiva | 6 : 0 | Zuce 2019 |
25.09
13:30
Loznica
Kraljica Marija
8
0
|
25.09.2022 13:30 | Loznica | 8 : 0 | Kraljica Marija | |||||
25.09
10:00
Plana
KaraÄorÄe
0
2
|
25.09.2022 10:00 | Plana | 0 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
25.09
11:00
RadniÄki 1923
Požega
0
0
|
25.09.2022 11:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 0 | Požega |
25.09
Dinamo
LevaÄ
12
0
|
25.09.2022 | Dinamo | 12 : 0 | LevaÄ | |||||
25.09
00:00
PB 2022
Ozren
3
0
|
25.09.2022 00:00 | PB 2022 | 3 : 0 | Ozren | |||||
25.09
Napredak junior 2018
Jagodina
5
0
|
25.09.2022 | Napredak junior 2018 | 5 : 0 | Jagodina | |||||
25.09
VuÄice
Kolibri
3
1
|
25.09.2022 | VuÄice | 3 : 1 | Kolibri | |||||
25.09
11:00
MaŔinac
RadniÄki 2012
4
0
|
25.09.2022 11:00 | MaÅ”inac | 4 : 0 | RadniÄki 2012 | |||||
25.09
Rosulja 2014
Majdanpek
0
2
|
25.09.2022 | Rosulja 2014 | 0 : 2 | Majdanpek | |||||
25.09
RadniÄki 2014
Lavice DuboÄica
1
4
|
25.09.2022 | RadniÄki 2014 | 1 : 4 | Lavice DuboÄica |
25.09
11:00
Crvena zvezda
Kolubara
1
0
|
25.09.2022 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Kolubara | |||||
25.09
16:00
Sloga
Rad
0
3
|
25.09.2022 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Rad |
25.09
11:00
TSC
ModoÅ”
14
0
|
25.09.2022 11:00 | TSC | 14 : 0 | ModoÅ” | |||||
25.09
11:00
Lehel 2019
Moskva
1
1
|
25.09.2022 11:00 | Lehel 2019 | 1 : 1 | Moskva | |||||
25.09
12:00
Proleter
Prave Dame
0
5
|
25.09.2022 12:00 | Proleter | 0 : 5 | Prave Dame |
25.09
TimoÄanin
BuduÄnost
0
2
|
25.09.2022 | TimoÄanin | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
25.09
Kopernikus ŽelezniÄar
Lider MGM
0
5
|
25.09.2022 | Kopernikus ŽelezniÄar | 0 : 5 | Lider MGM |
25.09
OFK Senjak
BuduÄnost KruÅ”ik 014
5
0
|
25.09.2022 | OFK Senjak | 5 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 014 | |||||
25.09
10:00
OFK OseÄina
OFK Divci
0
5
|
25.09.2022 10:00 | OFK OseÄina | 0 : 5 | OFK Divci | |||||
25.09
00:00
Jedinstvo (Ub)
Zadrugar
1
1
|
25.09.2022 00:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
25.09
Vojvode
RadniÄki (V)
0
1
|
25.09.2022 | Vojvode | 0 : 1 | RadniÄki (V) |
25.09
09:00
Bežanija
SinÄeliÄ 2012
6
3
|
25.09.2022 09:00 | Bežanija | 6 : 3 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
25.09
12:00
Srem
IMT
0
7
|
25.09.2022 12:00 | Srem | 0 : 7 | IMT |
25.09
12:30
Obrenovac 1905
Pobednik
7
0
|
25.09.2022 12:30 | Obrenovac 1905 | 7 : 0 | Pobednik | |||||
25.09
12:00
Rvati
Zvezda
1
4
|
25.09.2022 12:00 | Rvati | 1 : 4 | Zvezda |
25.09
11:30
Fenix
MaÄva
1
5
|
25.09.2022 11:30 | Fenix | 1 : 5 | MaÄva | |||||
25.09
10:00
Sunrise Å abac
Mladost
7
1
|
25.09.2022 10:00 | Sunrise Å abac | 7 : 1 | Mladost |
25.09
11:00
GFK Sloboda
Sloga (BB)
4
0
|
25.09.2022 11:00 | GFK Sloboda | 4 : 0 | Sloga (BB) |
25.09
10:00
Arena SU
RadniÄki 1905
4
0
|
25.09.2022 10:00 | Arena SU | 4 : 0 | RadniÄki 1905 |
25.09
10:00
OFK Ras
Rudar (KM)
2
6
|
25.09.2022 10:00 | OFK Ras | 2 : 6 | Rudar (KM) |
25.09
15:30
Dinamo
Rabotnicki
3
1
|
25.09.2022 15:30 | Dinamo | 3 : 1 | Rabotnicki | |||||
25.09
18:00
PTT Spor
BL Volley
3
0
|
25.09.2022 18:00 | PTT Spor | 3 : 0 | BL Volley |
25.09
18:00
Dinamo
DuboÄica 54
29
26
|
25.09.2022 18:00 | Dinamo | 29 : 26 | DuboÄica 54 | |||||
25.09
17:00
SPD RadniÄki
Crvena zvezda Grundfos
30
29
|
25.09.2022 17:00 | SPD RadniÄki | 30 : 29 | Crvena zvezda Grundfos | |||||
25.09
18:00
JugoviÄ
Partizan
22
27
|
25.09.2022 18:00 | JugoviÄ | 22 : 27 | Partizan |
25.09
18:00
Crvenka
Smederevo
25
23
|
25.09.2022 18:00 | Crvenka | 25 : 23 | Smederevo | |||||
25.09
19:00
Kolubara
Apatin
30
23
|
25.09.2022 19:00 | Kolubara | 30 : 23 | Apatin | |||||
25.09
19:00
Sivac 69
Ub
27
31
|
25.09.2022 19:00 | Sivac 69 | 27 : 31 | Ub |
25.09
18:00
Mladi radnik
Hajduk Veljko
25
32
|
25.09.2022 18:00 | Mladi radnik | 25 : 32 | Hajduk Veljko | |||||
25.09
19:00
Vlasotince
Vranje 1957
22
19
|
25.09.2022 19:00 | Vlasotince | 22 : 19 | Vranje 1957 | |||||
25.09
19:00
GoÄ Merkur
ŽelezniÄar 1949
36
26
|
25.09.2022 19:00 | GoÄ Merkur | 36 : 26 | ŽelezniÄar 1949 | |||||
25.09
19:00
Metalac
Mokra Gora
28
26
|
25.09.2022 19:00 | Metalac | 28 : 26 | Mokra Gora |
25.09
18:00
Hercegovina
Potisje Pleteks
29
39
|
25.09.2022 18:00 | Hercegovina | 29 : 39 | Potisje Pleteks | |||||
25.09
19:30
Jedinstvo
Jabuka
32
30
|
25.09.2022 19:30 | Jedinstvo | 32 : 30 | Jabuka |
25.09
19:00
Rekreativo
RadniÄki
26
26
|
25.09.2022 19:00 | Rekreativo | 26 : 26 | RadniÄki | |||||
25.09
19:30
Novi Beograd
Rakovica
36
26
|
25.09.2022 19:30 | Novi Beograd | 36 : 26 | Rakovica |
25.09
14:30
Å amot 65 2
Sloga (K)
36
27
|
25.09.2022 14:30 | Å amot 65 2 | 36 : 27 | Sloga (K) | |||||
25.09
20:00
KaraÄorÄe
ParaÄin
29
34
|
25.09.2022 20:00 | KaraÄorÄe | 29 : 34 | ParaÄin | |||||
25.09
19:00
Jagodina
SPD RadniÄki 2
30
23
|
25.09.2022 19:00 | Jagodina | 30 : 23 | SPD RadniÄki 2 | |||||
25.09
19:00
MaÄva
Mladost
40
26
|
25.09.2022 19:00 | MaÄva | 40 : 26 | Mladost |
25.09
18:00
Ruma
Senta
39
23
|
25.09.2022 18:00 | Ruma | 39 : 23 | Senta | |||||
25.09
16:00
Crepaja
Putinci
36
22
|
25.09.2022 16:00 | Crepaja | 36 : 22 | Putinci |
25.09
19:00
Mladost
UmÄari
24
31
|
25.09.2022 19:00 | Mladost | 24 : 31 | UmÄari | |||||
25.09
20:00
Unirea
Jedinstvo
40
34
|
25.09.2022 20:00 | Unirea | 40 : 34 | Jedinstvo |
25.09
19:00
RadniÄki BG
Crvena zvezda
21
31
|
25.09.2022 19:00 | RadniÄki BG | 21 : 31 | Crvena zvezda | |||||
25.09
17:00
Srem
Napredak 12
29
30
|
25.09.2022 17:00 | Srem | 29 : 30 | Napredak 12 |
25.09
20:00
Metalac 2015
SPD RadniÄki - 2
33
15
|
25.09.2022 20:00 | Metalac 2015 | 33 : 15 | SPD RadniÄki - 2 | |||||
25.09
20:00
ORK Loznica
Loznica grad
26
35
|
25.09.2022 20:00 | ORK Loznica | 26 : 35 | Loznica grad |
25.09
12:00
Bor - RTB 2
Rudar
26
23
|
25.09.2022 12:00 | Bor - RTB 2 | 26 : 23 | Rudar |
25.09
17:00
ORK Beograd
RU VoždovaÄki
29
24
|
25.09.2022 17:00 | ORK Beograd | 29 : 24 | RU VoždovaÄki | |||||
25.09
18:30
RadniÄki (O)
Junior
30
29
|
25.09.2022 18:30 | RadniÄki (O) | 30 : 29 | Junior |
25.09
18:00
Mladost
ŽelezniÄar 2
10
28
|
25.09.2022 18:00 | Mladost | 10 : 28 | ŽelezniÄar 2 | |||||
25.09
20:00
Laki
Proleter
29
27
|
25.09.2022 20:00 | Laki | 29 : 27 | Proleter |
25.09
12:00
BeoÄin 1959
Jadran
21
23
|
25.09.2022 12:00 | BeoÄin 1959 | 21 : 23 | Jadran | |||||
25.09
17:00
Vrbas
Petrovaradin
29
21
|
25.09.2022 17:00 | Vrbas | 29 : 21 | Petrovaradin | |||||
25.09
17:00
Mokrin
Apatin
40
35
|
25.09.2022 17:00 | Mokrin | 40 : 35 | Apatin |
25.09
00:00
Morava Gepardi
RadniÄki (N)
0
18
|
25.09.2022 00:00 | Morava Gepardi | 0 : 18 | RadniÄki (N) | |||||
25.09
00:00
RadniÄki (NB)
DorÄol Tigrovi
0
18
|
25.09.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 18 | DorÄol Tigrovi | |||||
25.09
00:00
Heroj Polet
Partizan 1953
20
60
|
25.09.2022 00:00 | Heroj Polet | 20 : 60 | Partizan 1953 |
25.09
16:00
Dinamo 1954
Rad Mozzart
12
74
|
25.09.2022 16:00 | Dinamo 1954 | 12 : 74 | Rad Mozzart | |||||
25.09
15:00
Partizan
Torpedo Mlava
88
3
|
25.09.2022 15:00 | Partizan | 88 : 3 | Torpedo Mlava |
25.09
15:00
Kragujevac Wild Boars
Novi Beograd Orlovi
34
32
|
25.09.2022 15:00 | Kragujevac Wild Boars | 34 : 32 | Novi Beograd Orlovi | |||||
25.09
12:00
Jagodina Black Hornets
Kraljevo Royal Crowns
8
14
|
25.09.2022 12:00 | Jagodina Black Hornets | 8 : 14 | Kraljevo Royal Crowns |
25.09
18:00
Maribor
KAC
5
1
|
25.09.2022 18:00 | Maribor | 5 : 1 | KAC | |||||
25.09
14:15
Select Team BG
Slavija Junior
0
10
|
25.09.2022 14:15 | Select Team BG | 0 : 10 | Slavija Junior | |||||
25.09
17:00
Sij Acroni Jesenice
HKMK Bled
4
0
|
25.09.2022 17:00 | Sij Acroni Jesenice | 4 : 0 | HKMK Bled |
25.09
16:30
Triglav
SŽ Olimpija
1
4
|
25.09.2022 16:30 | Triglav | 1 : 4 | SŽ Olimpija | |||||
25.09
11:15
Maribor
Sij Acroni Jesenice
1
4
|
25.09.2022 11:15 | Maribor | 1 : 4 | Sij Acroni Jesenice | |||||
25.09
16:30
Select Team BG
Slavija Junior
1
5
|
25.09.2022 16:30 | Select Team BG | 1 : 5 | Slavija Junior |