20.08
17:55
Vojvodina
Mladost (L)
1
1
|
20.08.2022 17:55 | Vojvodina | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
20.08
20:00
Javor Matis
Radnički 1923
0
1
|
20.08.2022 20:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Radnički 1923 |
20.08
17:00
Jedinstvo (Ub)
Železničar
0
2
|
20.08.2022 17:00 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 2 | Železničar | |||||
20.08
17:00
RFK Grafičar
IMT
1
0
|
20.08.2022 17:00 | RFK Grafičar | 1 : 0 | IMT | |||||
20.08
19:00
GFK Sloboda
Rad
1
1
|
20.08.2022 19:00 | GFK Sloboda | 1 : 1 | Rad | |||||
20.08
17:00
Radnički (NB)
Loznica
2
0
|
20.08.2022 17:00 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Loznica | |||||
20.08
17:00
Inđija Toyo Tires
Mačva
3
0
|
20.08.2022 17:00 | Inđija Toyo Tires | 3 : 0 | Mačva |
20.08
17:00
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
1
1
|
20.08.2022 17:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
20.08
17:00
Bečej 1918
Jedinstvo
4
0
|
20.08.2022 17:00 | Bečej 1918 | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.08
17:00
Hajduk 1912
Omladinac
0
0
|
20.08.2022 17:00 | Hajduk 1912 | 0 : 0 | Omladinac |
20.08
17:00
Radnički (O)
Ušće Novi Beograd
0
0
|
20.08.2022 17:00 | Radnički (O) | 0 : 0 | Ušće Novi Beograd | |||||
20.08
17:00
Zemun
Teleoptik
3
1
|
20.08.2022 17:00 | Zemun | 3 : 1 | Teleoptik | |||||
20.08
10:00
Studentski grad
Borac
4
1
|
20.08.2022 10:00 | Studentski grad | 4 : 1 | Borac | |||||
20.08
17:00
BSK Borča
Sinđelić
0
1
|
20.08.2022 17:00 | BSK Borča | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
20.08
17:00
OFK Beograd
BASK TEK
0
0
|
20.08.2022 17:00 | OFK Beograd | 0 : 0 | BASK TEK |
20.08
17:00
Sloga (P)
Smederevo 1924
0
1
|
20.08.2022 17:00 | Sloga (P) | 0 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
20.08
17:00
Takovo
Real
0
2
|
20.08.2022 17:00 | Takovo | 0 : 2 | Real | |||||
20.08
17:00
Budućnost (A)
Budućnost Krušik 2014
4
0
|
20.08.2022 17:00 | Budućnost (A) | 4 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
20.08
17:00
Mladi radnik 1926
FAP
1
2
|
20.08.2022 17:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 2 | FAP | |||||
20.08
17:00
Mačva 1929
Borac 1926
0
2
|
20.08.2022 17:00 | Mačva 1929 | 0 : 2 | Borac 1926 |
20.08
17:00
GFK Dubočica
Car Konstantin
3
0
|
20.08.2022 17:00 | GFK Dubočica | 3 : 0 | Car Konstantin | |||||
20.08
17:00
Timok 1919
Dunav
1
1
|
20.08.2022 17:00 | Timok 1919 | 1 : 1 | Dunav | |||||
20.08
17:00
OFK Topličanin
Vlasina
3
0
|
20.08.2022 17:00 | OFK Topličanin | 3 : 0 | Vlasina | |||||
20.08
17:00
GFK Jagodina
Radnički (S)
3
0
|
20.08.2022 17:00 | GFK Jagodina | 3 : 0 | Radnički (S) |
20.08
17:00
Sloga
Krila Krajine
3
0
|
20.08.2022 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Krila Krajine | |||||
20.08
17:00
OFK Mladost APA
Radnički 1918
2
1
|
20.08.2022 17:00 | OFK Mladost APA | 2 : 1 | Radnički 1918 | |||||
20.08
17:00
Bačka 1901
Radnički 1905
1
1
|
20.08.2022 17:00 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Radnički 1905 | |||||
20.08
17:00
Bajša
Mladost (T)
6
3
|
20.08.2022 17:00 | Bajša | 6 : 3 | Mladost (T) | |||||
20.08
17:00
Bratstvo 2019
Obilić
5
0
|
20.08.2022 17:00 | Bratstvo 2019 | 5 : 0 | Obilić | |||||
20.08
17:00
OFK Vrbas
Senta
6
2
|
20.08.2022 17:00 | OFK Vrbas | 6 : 2 | Senta |
20.08
17:00
Šajkaš 1908
Index
0
4
|
20.08.2022 17:00 | Šajkaš 1908 | 0 : 4 | Index | |||||
20.08
17:00
Radnički (Š)
Mladost (BJ)
0
0
|
20.08.2022 17:00 | Radnički (Š) | 0 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
20.08
17:00
Sloga (E)
Dunav
1
0
|
20.08.2022 17:00 | Sloga (E) | 1 : 0 | Dunav | |||||
20.08
17:00
Veternik
Sloboda
1
5
|
20.08.2022 17:00 | Veternik | 1 : 5 | Sloboda | |||||
20.08
17:00
Sloga (T)
GFK Sloven
1
0
|
20.08.2022 17:00 | Sloga (T) | 1 : 0 | GFK Sloven |
20.08
17:00
Jedinstvo (V)
Crvena Zvezda
1
3
|
20.08.2022 17:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
20.08
17:00
Radnički
Proleter
2
0
|
20.08.2022 17:00 | Radnički | 2 : 0 | Proleter | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo (BK)
Mladost
4
2
|
20.08.2022 17:00 | Jedinstvo (BK) | 4 : 2 | Mladost | |||||
20.08
17:00
Sloboda
Jedinstvo Stević
7
2
|
20.08.2022 17:00 | Sloboda | 7 : 2 | Jedinstvo Stević |
20.08
17:00
Šušnjar
Lokomotiva
4
1
|
20.08.2022 17:00 | Šušnjar | 4 : 1 | Lokomotiva | |||||
20.08
17:00
Napredak
Barajevo
3
5
|
20.08.2022 17:00 | Napredak | 3 : 5 | Barajevo | |||||
20.08
17:00
OFK Mladenovac
PKB
1
3
|
20.08.2022 17:00 | OFK Mladenovac | 1 : 3 | PKB |
20.08
17:00
OFK Kosanica
Jedinstvo
5
2
|
20.08.2022 17:00 | OFK Kosanica | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.08
17:00
Nebeski Andjeli
SFK Morava
4
0
|
20.08.2022 17:00 | Nebeski Andjeli | 4 : 0 | SFK Morava | |||||
20.08
17:00
Pusta Reka
Radan
2
1
|
20.08.2022 17:00 | Pusta Reka | 2 : 1 | Radan |
20.08
17:00
OFK Sinđelić
Naša krila 1936
4
0
|
20.08.2022 17:00 | OFK Sinđelić | 4 : 0 | Naša krila 1936 |
20.08
17:00
Jedinstvo 1936
Orlovi
3
0
|
20.08.2022 17:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 0 | Orlovi |
20.08
17:00
OFK Knjaz
Tanasko Rajić
2
3
|
20.08.2022 17:00 | OFK Knjaz | 2 : 3 | Tanasko Rajić | |||||
20.08
17:00
Rtanj
Jedinstvo
0
2
|
20.08.2022 17:00 | Rtanj | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.08
17:00
Brodoremont
Balkanski
0
0
|
20.08.2022 17:00 | Brodoremont | 0 : 0 | Balkanski | |||||
20.08
17:00
Ozren
Đerdap
0
9
|
20.08.2022 17:00 | Ozren | 0 : 9 | Đerdap |
20.08
17:00
Mokra Gora
Polet (R)
2
1
|
20.08.2022 17:00 | Mokra Gora | 2 : 1 | Polet (R) | |||||
20.08
17:00
Gruža
Karađorđe
2
1
|
20.08.2022 17:00 | Gruža | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
20.08
17:00
Napredak (G)
Trepča
3
2
|
20.08.2022 17:00 | Napredak (G) | 3 : 2 | Trepča | |||||
20.08
17:00
Šumadija 1903
Srbija
2
0
|
20.08.2022 17:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Srbija |
20.08
17:00
Crnokosa
Polet (T)
3
2
|
20.08.2022 17:00 | Crnokosa | 3 : 2 | Polet (T) | |||||
20.08
17:00
Spartak 1976
Sevojno
0
4
|
20.08.2022 17:00 | Spartak 1976 | 0 : 4 | Sevojno |
20.08
17:00
Sloboda
VGSK
2
2
|
20.08.2022 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | VGSK | |||||
20.08
17:00
Morava (VP)
Đerdap
0
0
|
20.08.2022 17:00 | Morava (VP) | 0 : 0 | Đerdap | |||||
20.08
17:00
Sloga 33
RSK
5
0
|
20.08.2022 17:00 | Sloga 33 | 5 : 0 | RSK | |||||
20.08
17:00
Šumadija (A)
Omladinac
1
1
|
20.08.2022 17:00 | Šumadija (A) | 1 : 1 | Omladinac | |||||
20.08
17:00
Karađorđe
Borac 1932
2
0
|
20.08.2022 17:00 | Karađorđe | 2 : 0 | Borac 1932 |
20.08
17:00
Ribnica
Radnički (V)
0
4
|
20.08.2022 17:00 | Ribnica | 0 : 4 | Radnički (V) |
20.08
17:00
Glogonj
BAK
2
1
|
20.08.2022 17:00 | Glogonj | 2 : 1 | BAK |
20.08
17:00
Jadran
Napredak
6
0
|
20.08.2022 17:00 | Jadran | 6 : 0 | Napredak | |||||
20.08
17:00
Njegoš
AFK
4
0
|
20.08.2022 17:00 | Njegoš | 4 : 0 | AFK | |||||
20.08
17:00
Udarnik Višnjevac
Srbobran
1
0
|
20.08.2022 17:00 | Udarnik Višnjevac | 1 : 0 | Srbobran | |||||
20.08
17:00
Sloga
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
0
4
|
20.08.2022 17:00 | Sloga | 0 : 4 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo | |||||
20.08
17:00
Proleter
Jedinstvo
6
3
|
20.08.2022 17:00 | Proleter | 6 : 3 | Jedinstvo |
20.08
17:00
Borac (BG)
ČSK Pivara
1
0
|
20.08.2022 17:00 | Borac (BG) | 1 : 0 | ČSK Pivara | |||||
20.08
17:00
Crvenka
ŽAK
1
0
|
20.08.2022 17:00 | Crvenka | 1 : 0 | ŽAK | |||||
20.08
17:00
Polet
Kordun
4
0
|
20.08.2022 17:00 | Polet | 4 : 0 | Kordun |
20.08
17:00
Crvena zvezda
2. Oktobar
3
0
|
20.08.2022 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | 2. Oktobar |
20.08
17:00
Podrinje
Partizan
0
1
|
20.08.2022 17:00 | Podrinje | 0 : 1 | Partizan | |||||
20.08
17:00
Hajduk (B)
Radnički
1
0
|
20.08.2022 17:00 | Hajduk (B) | 1 : 0 | Radnički |
20.08
17:30
Crvena zvezda
Jedinstvo
2
2
|
20.08.2022 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.08
17:30
Fruškogorski partizan
OFK Sirig
5
0
|
20.08.2022 17:30 | Fruškogorski partizan | 5 : 0 | OFK Sirig |
20.08
10:00
Siti Sport Klub
Umka
2
0
|
20.08.2022 10:00 | Siti Sport Klub | 2 : 0 | Umka | |||||
20.08
17:00
Borac
Šećeranac Ada
1
0
|
20.08.2022 17:00 | Borac | 1 : 0 | Šećeranac Ada |
20.08
17:00
BSK 1926
Vranić
2
1
|
20.08.2022 17:00 | BSK 1926 | 2 : 1 | Vranić |
20.08
Temnić 1924
Sloga (L)
4
1
|
20.08.2022 | Temnić 1924 | 4 : 1 | Sloga (L) |
20.08
17:30
OFK Brđanac
Toplica
1
3
|
20.08.2022 17:30 | OFK Brđanac | 1 : 3 | Toplica |
20.08
20:00
Trnava
BSK (Bo)
3
2
|
20.08.2022 20:00 | Trnava | 3 : 2 | BSK (Bo) |
20.08
17:00
Radnički 1924
Polet
0
3
|
20.08.2022 17:00 | Radnički 1924 | 0 : 3 | Polet |
20.08
17:00
Budućnost
Mladost
7
1
|
20.08.2022 17:00 | Budućnost | 7 : 1 | Mladost |
20.08
17:00
OFK Napredak
Železničar Kusadak
2
0
|
20.08.2022 17:00 | OFK Napredak | 2 : 0 | Železničar Kusadak | |||||
20.08
17:00
Jasenica 2017
Crvena zvezda
4
1
|
20.08.2022 17:00 | Jasenica 2017 | 4 : 1 | Crvena zvezda |
20.08
17:00
Poreč
Polom
5
1
|
20.08.2022 17:00 | Poreč | 5 : 1 | Polom |
20.08
17:30
Rudar 2001
Krilaš
1
1
|
20.08.2022 17:30 | Rudar 2001 | 1 : 1 | Krilaš |
20.08
17:00
Borac 1950
Mladost (J)
4
3
|
20.08.2022 17:00 | Borac 1950 | 4 : 3 | Mladost (J) |
20.08
17:30
Radnički 2020
Novoselac
2
2
|
20.08.2022 17:30 | Radnički 2020 | 2 : 2 | Novoselac | |||||
20.08
17:30
Aluminijum
Proleter
4
5
|
20.08.2022 17:30 | Aluminijum | 4 : 5 | Proleter |
20.08
17:00
Rudar
Lipolist
0
2
|
20.08.2022 17:00 | Rudar | 0 : 2 | Lipolist |
20.08
17:30
Bratstvo 1975
Jedinstvo
0
0
|
20.08.2022 17:30 | Bratstvo 1975 | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.08
17:30
Sloga 1934
Kutlovo
2
3
|
20.08.2022 17:30 | Sloga 1934 | 2 : 3 | Kutlovo |
20.08
17:30
Midžor
Hajduk
2
1
|
20.08.2022 17:30 | Midžor | 2 : 1 | Hajduk |
20.08
17:00
Ovčar
Čačak 94
2
1
|
20.08.2022 17:00 | Ovčar | 2 : 1 | Čačak 94 | |||||
20.08
17:00
Slatina
Sloga
1
1
|
20.08.2022 17:00 | Slatina | 1 : 1 | Sloga |
20.08
17:00
BSK Bavanište
Radnički
1
4
|
20.08.2022 17:00 | BSK Bavanište | 1 : 4 | Radnički | |||||
20.08
17:00
Mladost
Proleter
1
1
|
20.08.2022 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Proleter | |||||
20.08
17:00
Jugoslavija
Mundial
6
2
|
20.08.2022 17:00 | Jugoslavija | 6 : 2 | Mundial | |||||
20.08
17:00
Omladinac (O)
Omladinac (D)
2
1
|
20.08.2022 17:00 | Omladinac (O) | 2 : 1 | Omladinac (D) | |||||
20.08
17:00
Budućnost
Stari Tamiš
5
1
|
20.08.2022 17:00 | Budućnost | 5 : 1 | Stari Tamiš |
20.08
17:30
Junior Novo Naselje
ZSK
9
0
|
20.08.2022 17:30 | Junior Novo Naselje | 9 : 0 | ZSK |
20.08
17:00
Sloga
Vinogradar
3
1
|
20.08.2022 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Vinogradar |
20.08
17:00
Napredak
Sremac
10
0
|
20.08.2022 17:00 | Napredak | 10 : 0 | Sremac |
20.08
17:30
Sofeks
Sloga
11
0
|
20.08.2022 17:30 | Sofeks | 11 : 0 | Sloga | |||||
20.08
17:30
Slanobarac
Borac (NS)
1
6
|
20.08.2022 17:30 | Slanobarac | 1 : 6 | Borac (NS) | |||||
20.08
17:30
Proleter 1951
Susek
1
2
|
20.08.2022 17:30 | Proleter 1951 | 1 : 2 | Susek |
20.08
17:00
Napredak
Radnički
2
0
|
20.08.2022 17:00 | Napredak | 2 : 0 | Radnički |
20.08
17:00
GFK Strelište
Morava (R)
5
3
|
20.08.2022 17:00 | GFK Strelište | 5 : 3 | Morava (R) | |||||
20.08
17:00
Šumadinac
Sinđelić
3
4
|
20.08.2022 17:00 | Šumadinac | 3 : 4 | Sinđelić | |||||
20.08
17:00
Partizan
Vinogradar
2
4
|
20.08.2022 17:00 | Partizan | 2 : 4 | Vinogradar |
20.08
17:00
Makrešane
Mudrakovac
5
0
|
20.08.2022 17:00 | Makrešane | 5 : 0 | Mudrakovac |
20.08
17:00
Bežanija
13. maj
2
0
|
20.08.2022 17:00 | Bežanija | 2 : 0 | 13. maj | |||||
20.08
16:00
Miljakovac
Novi Beograd
1
1
|
20.08.2022 16:00 | Miljakovac | 1 : 1 | Novi Beograd |
20.08
10:00
Kelti
Zmaj Novi grad
1
1
|
20.08.2022 10:00 | Kelti | 1 : 1 | Zmaj Novi grad |
20.08
19:00
Sloga Meridian
Široki Brijeg
1
1
|
20.08.2022 19:00 | Sloga Meridian | 1 : 1 | Široki Brijeg | |||||
20.08
17:30
Tuzla City
Leotar
4
1
|
20.08.2022 17:30 | Tuzla City | 4 : 1 | Leotar | |||||
20.08
17:00
Borac
Željezničar
2
1
|
20.08.2022 17:00 | Borac | 2 : 1 | Željezničar |
20.08
17:00
Slavija
Ljubić
4
0
|
20.08.2022 17:00 | Slavija | 4 : 0 | Ljubić | |||||
20.08
17:00
Drina
Radnik
0
1
|
20.08.2022 17:00 | Drina | 0 : 1 | Radnik | |||||
20.08
17:00
Željezničar
Famos
2
1
|
20.08.2022 17:00 | Željezničar | 2 : 1 | Famos | |||||
20.08
17:00
Rudar Prijedor
Sutjeska
1
1
|
20.08.2022 17:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
20.08
17:00
Zvijezda 09
Laktaši
2
1
|
20.08.2022 17:00 | Zvijezda 09 | 2 : 1 | Laktaši | |||||
20.08
17:00
Podrinje
Krupa
0
4
|
20.08.2022 17:00 | Podrinje | 0 : 4 | Krupa | |||||
20.08
17:00
Sloboda (NG)
Kozara
3
0
|
20.08.2022 17:00 | Sloboda (NG) | 3 : 0 | Kozara | |||||
20.08
17:00
Modriča
Omarska
0
1
|
20.08.2022 17:00 | Modriča | 0 : 1 | Omarska |
20.08
00:00
Goražde
Radnički
2
2
|
20.08.2022 00:00 | Goražde | 2 : 2 | Radnički | |||||
20.08
00:00
Mladost
Jedinstvo
1
0
|
20.08.2022 00:00 | Mladost | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.08
00:00
Radnik
Stupčanica
2
1
|
20.08.2022 00:00 | Radnik | 2 : 1 | Stupčanica | |||||
20.08
00:00
Simm-Bau
Travnik
5
1
|
20.08.2022 00:00 | Simm-Bau | 5 : 1 | Travnik | |||||
20.08
00:00
Budućnost
Zvijezda
2
2
|
20.08.2022 00:00 | Budućnost | 2 : 2 | Zvijezda | |||||
20.08
00:00
GOŠK
Gradina
2
0
|
20.08.2022 00:00 | GOŠK | 2 : 0 | Gradina | |||||
20.08
00:00
Tomislav
Bratstvo
0
3
|
20.08.2022 00:00 | Tomislav | 0 : 3 | Bratstvo | |||||
20.08
00:00
Tošk
Rudar
2
0
|
20.08.2022 00:00 | Tošk | 2 : 0 | Rudar |
20.08
18:00
Jezero
OFK Petrovac
2
2
|
20.08.2022 18:00 | Jezero | 2 : 2 | OFK Petrovac | |||||
20.08
20:00
Mornar
Jedinstvo
2
2
|
20.08.2022 20:00 | Mornar | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.08
20:00
Iskra
Arsenal
2
3
|
20.08.2022 20:00 | Iskra | 2 : 3 | Arsenal | |||||
20.08
20:00
Budućnost
Sutjeska
2
0
|
20.08.2022 20:00 | Budućnost | 2 : 0 | Sutjeska |
20.08
13:30
Tottenham Hotspur
Wolverhampton
1
0
|
20.08.2022 13:30 | Tottenham Hotspur | 1 : 0 | Wolverhampton | |||||
20.08
16:00
Crystal Palace
Aston Villa
3
1
|
20.08.2022 16:00 | Crystal Palace | 3 : 1 | Aston Villa | |||||
20.08
16:00
Everton
Nottingham Forest
1
1
|
20.08.2022 16:00 | Everton | 1 : 1 | Nottingham Forest | |||||
20.08
16:00
Fulham
Brentford
3
2
|
20.08.2022 16:00 | Fulham | 3 : 2 | Brentford | |||||
20.08
16:00
Leicester City
Southampton
1
2
|
20.08.2022 16:00 | Leicester City | 1 : 2 | Southampton | |||||
20.08
18:30
AFC Bournemouth
Arsenal
0
3
|
20.08.2022 18:30 | AFC Bournemouth | 0 : 3 | Arsenal |
20.08
15:30
Bayer 04 Leverkusen
1899 Hoffenheim
0
3
|
20.08.2022 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 0 : 3 | 1899 Hoffenheim | |||||
20.08
15:30
Borussia Dortmund
Werder Bremen
2
3
|
20.08.2022 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 3 | Werder Bremen | |||||
20.08
15:30
FC Augsburg
1. FSV Mainz 05
1
2
|
20.08.2022 15:30 | FC Augsburg | 1 : 2 | 1. FSV Mainz 05 | |||||
20.08
15:30
VfB Stuttgart
SC Freiburg
0
1
|
20.08.2022 15:30 | VfB Stuttgart | 0 : 1 | SC Freiburg | |||||
20.08
15:30
VfL Wolfsburg
FC Schalke 04
0
0
|
20.08.2022 15:30 | VfL Wolfsburg | 0 : 0 | FC Schalke 04 | |||||
20.08
18:30
1. FC Union Berlin
RB Leipzig
2
1
|
20.08.2022 18:30 | 1. FC Union Berlin | 2 : 1 | RB Leipzig |
20.08
17:00
AS Monaco
RC Lens
1
4
|
20.08.2022 17:00 | AS Monaco | 1 : 4 | RC Lens | |||||
20.08
21:00
Olympique de Marseille
FC Nantes
2
1
|
20.08.2022 21:00 | Olympique de Marseille | 2 : 1 | FC Nantes |
20.08
18:30
Torino
Lazio
0
0
|
20.08.2022 18:30 | Torino | 0 : 0 | Lazio | |||||
20.08
18:30
Udinese
Salernitana
0
0
|
20.08.2022 18:30 | Udinese | 0 : 0 | Salernitana | |||||
20.08
20:45
Inter
Spezia
3
0
|
20.08.2022 20:45 | Inter | 3 : 0 | Spezia | |||||
20.08
20:45
Sassuolo
Lecce
1
0
|
20.08.2022 20:45 | Sassuolo | 1 : 0 | Lecce |
20.08
17:30
Osasuna
Cádiz CF
2
0
|
20.08.2022 17:30 | Osasuna | 2 : 0 | Cádiz CF | |||||
20.08
19:30
RCD Mallorca
Real Betis Balompié
1
2
|
20.08.2022 19:30 | RCD Mallorca | 1 : 2 | Real Betis Balompié | |||||
20.08
22:00
Celta Vigo
Real Madrid
1
4
|
20.08.2022 22:00 | Celta Vigo | 1 : 4 | Real Madrid |
20.08
19:30
ŽFU Zvezda B 2018
Sloga
0
2
|
20.08.2022 19:30 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 2 | Sloga |
20.08
00:00
Lokomotiva
Libero
0
5
|
20.08.2022 00:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | Libero | |||||
20.08
00:00
Emina
Iskra
1
0
|
20.08.2022 00:00 | Emina | 1 : 0 | Iskra | |||||
20.08
00:00
Radnik Bumerang
Fortuna
2
1
|
20.08.2022 00:00 | Radnik Bumerang | 2 : 1 | Fortuna | |||||
20.08
00:00
Borac
SFK 2000
0
10
|
20.08.2022 00:00 | Borac | 0 : 10 | SFK 2000 |
20.08
10:00
Železničar
Dinamo 1945
1
2
|
20.08.2022 10:00 | Železničar | 1 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
20.08
10:00
Petar Puača
Inđija
2
1
|
20.08.2022 10:00 | Petar Puača | 2 : 1 | Inđija |
20.08
13:00
Radnički 1923
Radnički (V)
2
5
|
20.08.2022 13:00 | Radnički 1923 | 2 : 5 | Radnički (V) | |||||
20.08
13:30
Borac 1926
Sloga (K)
1
1
|
20.08.2022 13:30 | Borac 1926 | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
20.08
13:30
Zlatibor
Jedinstvo
1
3
|
20.08.2022 13:30 | Zlatibor | 1 : 3 | Jedinstvo |
20.08
10:00
Sinđelić
Bežanija
4
0
|
20.08.2022 10:00 | Sinđelić | 4 : 0 | Bežanija | |||||
20.08
10:00
Lokomotiva
Zemun
0
2
|
20.08.2022 10:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | Zemun | |||||
20.08
09:30
Kolubara
011
4
1
|
20.08.2022 09:30 | Kolubara | 4 : 1 | 011 |
20.08
11:00
OFK Vršac
Crvena zvezda
2
4
|
20.08.2022 11:00 | OFK Vršac | 2 : 4 | Crvena zvezda | |||||
20.08
13:00
Napredak
Vojvodina
1
3
|
20.08.2022 13:00 | Napredak | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
20.08
17:00
Novi Pazar
Radnički 1923
1
2
|
20.08.2022 17:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
20.08
10:00
IMT
Radnički (NB)
1
2
|
20.08.2022 10:00 | IMT | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
20.08
10:00
Brodarac
Rad
1
1
|
20.08.2022 10:00 | Brodarac | 1 : 1 | Rad | |||||
20.08
11:00
Čukarički
TSC
5
1
|
20.08.2022 11:00 | Čukarički | 5 : 1 | TSC | |||||
20.08
17:00
Voždovac
Partizan
3
1
|
20.08.2022 17:00 | Voždovac | 3 : 1 | Partizan |
20.08
13:00
Radnički (Z)
Inđija
1
3
|
20.08.2022 13:00 | Radnički (Z) | 1 : 3 | Inđija |
20.08
10:00
Radnički 1923
Apolon 4
2
0
|
20.08.2022 10:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Apolon 4 | |||||
20.08
11:00
Borac 1926
Savacijum
2
1
|
20.08.2022 11:00 | Borac 1926 | 2 : 1 | Savacijum | |||||
20.08
14:00
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo
3
5
|
20.08.2022 14:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 5 | Jedinstvo |
20.08
Filip Filipović
Real Niš
0
1
|
20.08.2022 | Filip Filipović | 0 : 1 | Real Niš | |||||
20.08
Budućnost
Trayal
5
0
|
20.08.2022 | Budućnost | 5 : 0 | Trayal | |||||
20.08
Radnički (N)
Timočanin
7
1
|
20.08.2022 | Radnički (N) | 7 : 1 | Timočanin | |||||
20.08
Meševo
Timok 1919
7
0
|
20.08.2022 | Meševo | 7 : 0 | Timok 1919 |
20.08
10:00
Teleoptik
Crvena zvezda
0
4
|
20.08.2022 10:00 | Teleoptik | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
20.08
15:30
Napredak
Vojvodina
1
1
|
20.08.2022 15:30 | Napredak | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
20.08
11:00
Sloga (K)
Kiker
4
0
|
20.08.2022 11:00 | Sloga (K) | 4 : 0 | Kiker | |||||
20.08
12:30
Brodarac
Rad
2
1
|
20.08.2022 12:30 | Brodarac | 2 : 1 | Rad | |||||
20.08
13:30
Čukarički
TSC
5
0
|
20.08.2022 13:30 | Čukarički | 5 : 0 | TSC |
20.08
00:00
011
Radnički (NB)
1
1
|
20.08.2022 00:00 | 011 | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
20.08
00:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
3
0
|
20.08.2022 00:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
20.08
00:00
Sinđelić
RFK Grafičar
1
5
|
20.08.2022 00:00 | Sinđelić | 1 : 5 | RFK Grafičar | |||||
20.08
00:00
OLE
Čukarički
1
4
|
20.08.2022 00:00 | OLE | 1 : 4 | Čukarički | |||||
20.08
00:00
Rad
Brodarac
2
1
|
20.08.2022 00:00 | Rad | 2 : 1 | Brodarac | |||||
20.08
00:00
IMT
Voždovac
2
2
|
20.08.2022 00:00 | IMT | 2 : 2 | Voždovac | |||||
20.08
00:00
Partizan
ADA
8
1
|
20.08.2022 00:00 | Partizan | 8 : 1 | ADA | |||||
20.08
00:00
Teleoptik
Zemun
3
0
|
20.08.2022 00:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Zemun |
20.08
10:00
Radnički (Š)
Sporto 023
2
1
|
20.08.2022 10:00 | Radnički (Š) | 2 : 1 | Sporto 023 |
20.08
10:00
Vojvodina
RFK Novi Sad 1921
14
0
|
20.08.2022 10:00 | Vojvodina | 14 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
20.08
11:00
TSC
Derby 2015
4
1
|
20.08.2022 11:00 | TSC | 4 : 1 | Derby 2015 | |||||
20.08
00:00
Arena Su
Kabel
0
0
|
20.08.2022 00:00 | Arena Su | 0 : 0 | Kabel |
20.08
10:00
Bubamara 91
Sport Klub 99
6
0
|
20.08.2022 10:00 | Bubamara 91 | 6 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
20.08
11:00
Bane 1931
Novi Pazar
1
3
|
20.08.2022 11:00 | Bane 1931 | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
20.08
17:30
Apolon 2018
Rudar (KM)
12
0
|
20.08.2022 17:30 | Apolon 2018 | 12 : 0 | Rudar (KM) | |||||
20.08
11:00
Sušica
AS Novi Pazar
2
4
|
20.08.2022 11:00 | Sušica | 2 : 4 | AS Novi Pazar | |||||
20.08
10:00
Šumadija 1903
Radnički 1923
0
9
|
20.08.2022 10:00 | Šumadija 1903 | 0 : 9 | Radnički 1923 |
20.08
11:00
Metalac
Sloga (P)
1
1
|
20.08.2022 11:00 | Metalac | 1 : 1 | Sloga (P) | |||||
20.08
10:00
Sloga (BB)
Gaučosi
2
5
|
20.08.2022 10:00 | Sloga (BB) | 2 : 5 | Gaučosi | |||||
20.08
10:00
Javor Matis
Borac 1926
0
9
|
20.08.2022 10:00 | Javor Matis | 0 : 9 | Borac 1926 |
20.08
10:00
Jasenica 2017
Železničar
7
0
|
20.08.2022 10:00 | Jasenica 2017 | 7 : 0 | Železničar | |||||
20.08
10:00
Petlić SD 2006
Mladi radnik 1926
1
1
|
20.08.2022 10:00 | Petlić SD 2006 | 1 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
20.08
10:00
Smederevo 1924
OPK Rudar 1933
0
2
|
20.08.2022 10:00 | Smederevo 1924 | 0 : 2 | OPK Rudar 1933 |
20.08
10:00
Sunrise Šabac
Rađevac
5
1
|
20.08.2022 10:00 | Sunrise Šabac | 5 : 1 | Rađevac | |||||
20.08
10:00
POFK Savacium
Drina
3
2
|
20.08.2022 10:00 | POFK Savacium | 3 : 2 | Drina | |||||
20.08
10:00
Radnički (V)
OFK Osečina
7
0
|
20.08.2022 10:00 | Radnički (V) | 7 : 0 | OFK Osečina | |||||
20.08
10:00
SFU Fenix
Loznica
2
1
|
20.08.2022 10:00 | SFU Fenix | 2 : 1 | Loznica | |||||
20.08
10:00
Omladinac 2014
Respekt
0
1
|
20.08.2022 10:00 | Omladinac 2014 | 0 : 1 | Respekt | |||||
20.08
10:00
OFK Senjak
Mačva
3
1
|
20.08.2022 10:00 | OFK Senjak | 3 : 1 | Mačva |
20.08
Car Konstantin
GFK Jagodina
3
5
|
20.08.2022 | Car Konstantin | 3 : 5 | GFK Jagodina | |||||
20.08
Duel Juniors
Radnički (N)
2
5
|
20.08.2022 | Duel Juniors | 2 : 5 | Radnički (N) | |||||
20.08
Trayal Knez Lazar
Lider MGM
1
4
|
20.08.2022 | Trayal Knez Lazar | 1 : 4 | Lider MGM | |||||
20.08
OFK Šampion 2014
Kopernikus Železničar
1
3
|
20.08.2022 | OFK Šampion 2014 | 1 : 3 | Kopernikus Železničar | |||||
20.08
Radnički (P)
OFK Radnički
4
2
|
20.08.2022 | Radnički (P) | 4 : 2 | OFK Radnički | |||||
20.08
SFS Borac
Timočanin
4
0
|
20.08.2022 | SFS Borac | 4 : 0 | Timočanin |
20.08
Vlasina
OFK Radnički
3
0
|
20.08.2022 | Vlasina | 3 : 0 | OFK Radnički | |||||
20.08
Real Niš 2
Mladost
7
1
|
20.08.2022 | Real Niš 2 | 7 : 1 | Mladost | |||||
20.08
OFK Sinđelić
Filip Filipović
0
11
|
20.08.2022 | OFK Sinđelić | 0 : 11 | Filip Filipović | |||||
20.08
Radnik
BSK
3
0
|
20.08.2022 | Radnik | 3 : 0 | BSK | |||||
20.08
GFK Dubočica
SU Prestiž - Joca Ristić
2
0
|
20.08.2022 | GFK Dubočica | 2 : 0 | SU Prestiž - Joca Ristić | |||||
20.08
Trnovac
OFK Topličanin
3
0
|
20.08.2022 | Trnovac | 3 : 0 | OFK Topličanin | |||||
20.08
Mineralac
Sloga
6
0
|
20.08.2022 | Mineralac | 6 : 0 | Sloga | |||||
20.08
OFK Kosanica
SFK Morava
3
0
|
20.08.2022 | OFK Kosanica | 3 : 0 | SFK Morava |
20.08
16:30
Mašinac
Dinamo
9
0
|
20.08.2022 16:30 | Mašinac | 9 : 0 | Dinamo | |||||
20.08
16:30
Radnički 2014
Napredak junior 2018
1
5
|
20.08.2022 16:30 | Radnički 2014 | 1 : 5 | Napredak junior 2018 | |||||
20.08
16:30
Lavice Dubočica
PB 2022
8
0
|
20.08.2022 16:30 | Lavice Dubočica | 8 : 0 | PB 2022 |
20.08
Car Konstantin
GFK Jagodina
0
4
|
20.08.2022 | Car Konstantin | 0 : 4 | GFK Jagodina | |||||
20.08
Duel Juniors
Radnički (N)
4
1
|
20.08.2022 | Duel Juniors | 4 : 1 | Radnički (N) | |||||
20.08
OFK Šampion 2014
Kopernikus Železničar
0
0
|
20.08.2022 | OFK Šampion 2014 | 0 : 0 | Kopernikus Železničar | |||||
20.08
Radnički (P)
OFK Radnički
0
3
|
20.08.2022 | Radnički (P) | 0 : 3 | OFK Radnički | |||||
20.08
OFK Paraćin
Timočanin
4
1
|
20.08.2022 | OFK Paraćin | 4 : 1 | Timočanin |
20.08
00:00
Vlasina
OFK Radnički
3
0
|
20.08.2022 00:00 | Vlasina | 3 : 0 | OFK Radnički | |||||
20.08
00:00
Real Niš 2
Mladost
16
0
|
20.08.2022 00:00 | Real Niš 2 | 16 : 0 | Mladost | |||||
20.08
00:00
Nacional
Filip Filipović
1
2
|
20.08.2022 00:00 | Nacional | 1 : 2 | Filip Filipović | |||||
20.08
00:00
Radnik
BSK
0
3
|
20.08.2022 00:00 | Radnik | 0 : 3 | BSK | |||||
20.08
00:00
GFK Dubočica
SU Prestiz - Joca Ristic
3
2
|
20.08.2022 00:00 | GFK Dubočica | 3 : 2 | SU Prestiz - Joca Ristic | |||||
20.08
00:00
Trnovac
OFK Topličanin
1
2
|
20.08.2022 00:00 | Trnovac | 1 : 2 | OFK Topličanin | |||||
20.08
00:00
Mineralac
Sloga
3
2
|
20.08.2022 00:00 | Mineralac | 3 : 2 | Sloga | |||||
20.08
00:00
OFK Kosanica
Vučje
5
2
|
20.08.2022 00:00 | OFK Kosanica | 5 : 2 | Vučje |
20.08
15:00
Taurunum
Požarevac
19
1
|
20.08.2022 15:00 | Taurunum | 19 : 1 | Požarevac | |||||
20.08
17:00
Paraćin
BVU Vračar
21
10
|
20.08.2022 17:00 | Paraćin | 21 : 10 | BVU Vračar |