14.04
17:30
OFK Zabrežje
Munja
2
2
|
14.04.2022 17:30 | OFK Zabrežje | 2 : 2 | Munja |
14.04
15:00
SU Podgrmeč
2. Oktobar
1
3
|
14.04.2022 15:00 | SU Podgrmeč | 1 : 3 | 2. Oktobar |
14.04
18:45
Atalanta
RB Leipzig
0
2
|
14.04.2022 18:45 | Atalanta | 0 : 2 | RB Leipzig | |||||
14.04
21:00
Barcelona
Eintracht
2
3
|
14.04.2022 21:00 | Barcelona | 2 : 3 | Eintracht | |||||
14.04
21:00
Rangers
Sporting Braga
3
1
|
14.04.2022 21:00 | Rangers | 3 : 1 | Sporting Braga | |||||
14.04
21:00
Olympique Lyonnais
West Ham United
0
3
|
14.04.2022 21:00 | Olympique Lyonnais | 0 : 3 | West Ham United |
14.04
21:00
PAOK
Olympique Marseille
0
1
|
14.04.2022 21:00 | PAOK | 0 : 1 | Olympique Marseille | |||||
14.04
18:45
PSV
Leicester City
1
2
|
14.04.2022 18:45 | PSV | 1 : 2 | Leicester City | |||||
14.04
21:00
Roma
Bodø
4
0
|
14.04.2022 21:00 | Roma | 4 : 0 | Bodø | |||||
14.04
21:00
Slavia Praha
Feyenoord
1
3
|
14.04.2022 21:00 | Slavia Praha | 1 : 3 | Feyenoord |
14.04
13:00
Jedinstvo 2017
Kiker
0
1
|
14.04.2022 13:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 1 | Kiker |
14.04
17:30
Zvezdara
Palilulac
1
2
|
14.04.2022 17:30 | Zvezdara | 1 : 2 | Palilulac |
14.04
14:00
Radnički (N)
Ada
1
2
|
14.04.2022 14:00 | Radnički (N) | 1 : 2 | Ada |
14.04
Kopernikus Železničar 2
GFK Dubočica
3
2
|
14.04.2022 | Kopernikus Železničar 2 | 3 : 2 | GFK Dubočica |
14.04
16:00
Mačva
Sunrise Šabac
1
3
|
14.04.2022 16:00 | Mačva | 1 : 3 | Sunrise Šabac |
14.04
11:00
Vukovi
Timočanin
1
2
|
14.04.2022 11:00 | Vukovi | 1 : 2 | Timočanin |
14.04
00:00
Budućnost VOLI
Borac
97
73
|
14.04.2022 00:00 | Budućnost VOLI | 97 : 73 | Borac |
14.04
15:00
Radivoj Korać
Srbobran
40
1
|
14.04.2022 15:00 | Radivoj Korać | 40 : 1 | Srbobran |
14.04
18:00
Jedinstvo
Novi Sad
3
0
|
14.04.2022 18:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Novi Sad |
14.04
18:15
Vojvodina 2
Ribnica 2
3
1
|
14.04.2022 18:15 | Vojvodina 2 | 3 : 1 | Ribnica 2 |
14.04
19:00
Potisje Pleteks
Lavovi BP
28
27
|
14.04.2022 19:00 | Potisje Pleteks | 28 : 27 | Lavovi BP |
14.04
19:30
Loznica
Metalac
29
28
|
14.04.2022 19:30 | Loznica | 29 : 28 | Metalac |
14.04
20:00
Mladost
Jagodina 2
34
27
|
14.04.2022 20:00 | Mladost | 34 : 27 | Jagodina 2 |
14.04
16:00
Borac
Grafičar
24
20
|
14.04.2022 16:00 | Borac | 24 : 20 | Grafičar |
14.04
20:45
Osice
Vlasotince
32
29
|
14.04.2022 20:45 | Osice | 32 : 29 | Vlasotince |
14.04
09:30
Universiade Team of Great Britain
Olympia Košice
7
11
|
14.04.2022 09:30 | Universiade Team of Great Britain | 7 : 11 | Olympia Košice | |||||
14.04
20:00
Olympia Košice
WPA Bucuresti
30
12
|
14.04.2022 20:00 | Olympia Košice | 30 : 12 | WPA Bucuresti | |||||
14.04
00:00
Olympia Košice
Jadran
5
0
|
14.04.2022 00:00 | Olympia Košice | 5 : 0 | Jadran | |||||
14.04
14:30
Olympia Košice
Senteš
6
7
|
14.04.2022 14:30 | Olympia Košice | 6 : 7 | Senteš | |||||
14.04
00:00
Crvena zvezda
Jadran
5
0
|
14.04.2022 00:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Jadran |