23.02
20:30
Burnley
Tottenham Hotspur
1
0
|
23.02.2022 20:30 | Burnley | 1 : 0 | Tottenham Hotspur | |||||
23.02
20:30
Watford
Crystal Palace
1
4
|
23.02.2022 20:30 | Watford | 1 : 4 | Crystal Palace | |||||
23.02
20:45
Liverpool
Leeds United
6
0
|
23.02.2022 20:45 | Liverpool | 6 : 0 | Leeds United |
23.02
20:45
Sheffield United
Blackburn Rovers
1
0
|
23.02.2022 20:45 | Sheffield United | 1 : 0 | Blackburn Rovers | |||||
23.02
20:45
Fulham
Peterborough United
2
1
|
23.02.2022 20:45 | Fulham | 2 : 1 | Peterborough United | |||||
23.02
20:45
Derby County
Millwall
1
2
|
23.02.2022 20:45 | Derby County | 1 : 2 | Millwall | |||||
23.02
20:45
Queens Park Rangers
Blackpool
2
1
|
23.02.2022 20:45 | Queens Park Rangers | 2 : 1 | Blackpool | |||||
23.02
20:45
Stoke City
Luton Town
1
2
|
23.02.2022 20:45 | Stoke City | 1 : 2 | Luton Town | |||||
23.02
20:45
Huddersfield Town
Cardiff City
2
1
|
23.02.2022 20:45 | Huddersfield Town | 2 : 1 | Cardiff City |
23.02
21:00
SL Benfica
Ajax
2
2
|
23.02.2022 21:00 | SL Benfica | 2 : 2 | Ajax | |||||
23.02
21:00
Atlético Madrid
Manchester United
1
1
|
23.02.2022 21:00 | Atlético Madrid | 1 : 1 | Manchester United |
23.02
16:00
Mladost MaxBet
SPD Radnički
102
94
|
23.02.2022 16:00 | Mladost MaxBet | 102 : 94 | SPD Radnički | |||||
23.02
18:00
Vršac
Metalac
87
73
|
23.02.2022 18:00 | Vršac | 87 : 73 | Metalac |
23.02
16:00
M015
Jagodina
83
79
|
23.02.2022 16:00 | M015 | 83 : 79 | Jagodina |
23.02
17:00
Orlovi
Badel 1862
66
56
|
23.02.2022 17:00 | Orlovi | 66 : 56 | Badel 1862 | |||||
23.02
18:00
Montana 2003
Budućnost Bemax
58
68
|
23.02.2022 18:00 | Montana 2003 | 58 : 68 | Budućnost Bemax | |||||
23.02
16:30
Vojvodina 021
Cinkarna Celje
62
63
|
23.02.2022 16:30 | Vojvodina 021 | 62 : 63 | Cinkarna Celje |
23.02
16:15
Sloga
Art Basket
51
87
|
23.02.2022 16:15 | Sloga | 51 : 87 | Art Basket | |||||
23.02
15:00
Vršac
Partizan 1953
67
70
|
23.02.2022 15:00 | Vršac | 67 : 70 | Partizan 1953 |
23.02
20:00
Spartak
Srbobran
66
47
|
23.02.2022 20:00 | Spartak | 66 : 47 | Srbobran | |||||
23.02
19:30
Mileševka
Topolčanka
61
73
|
23.02.2022 19:30 | Mileševka | 61 : 73 | Topolčanka |
23.02
17:30
Vojvodina NS Seme
Radnički
3
0
|
23.02.2022 17:30 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Radnički |
23.02
19:00
Jagodina
Bekament BB
23
25
|
23.02.2022 19:00 | Jagodina | 23 : 25 | Bekament BB |
23.02
19:00
FTC Telekom Budapest
CNA Barceloneta
7
17
|
23.02.2022 19:00 | FTC Telekom Budapest | 7 : 17 | CNA Barceloneta | |||||
23.02
16:00
Dinamo Tbilisi
SPD Radnički
13
17
|
23.02.2022 16:00 | Dinamo Tbilisi | 13 : 17 | SPD Radnički | |||||
23.02
19:00
Jadran ST
Olympiacos CFP
12
16
|
23.02.2022 19:00 | Jadran ST | 12 : 16 | Olympiacos CFP | |||||
23.02
20:30
AN Brescia
Novi Beograd
13
16
|
23.02.2022 20:30 | AN Brescia | 13 : 16 | Novi Beograd |
23.02
21:00
Bečej 2003
Kalča
8
2
|
23.02.2022 21:00 | Bečej 2003 | 8 : 2 | Kalča | |||||
23.02
21:00
Novi Sad
Winter sport
5
2
|
23.02.2022 21:00 | Novi Sad | 5 : 2 | Winter sport | |||||
23.02
18:30
Ekonomac
Student
6
1
|
23.02.2022 18:30 | Ekonomac | 6 : 1 | Student | |||||
23.02
20:00
Ivanjica
FON
6
4
|
23.02.2022 20:00 | Ivanjica | 6 : 4 | FON | |||||
23.02
19:30
Loznica Grad 2018
Zemun Samo pravo
8
3
|
23.02.2022 19:30 | Loznica Grad 2018 | 8 : 3 | Zemun Samo pravo | |||||
23.02
20:00
Nova Pazova
Novi Pazar
5
6
|
23.02.2022 20:00 | Nova Pazova | 5 : 6 | Novi Pazar |
23.02
19:00
Slavija Junior
Triglav
1
2
|
23.02.2022 19:00 | Slavija Junior | 1 : 2 | Triglav |
23.02
17:45
Zagreb
SŽ Olimpija
3
8
|
23.02.2022 17:45 | Zagreb | 3 : 8 | SŽ Olimpija |