25.09
16:00
TSC
Vojvodina
1
0
|
25.09.2021 16:00 | TSC | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
25.09
19:00
Kolubara
Radnički (N)
2
3
|
25.09.2021 19:00 | Kolubara | 2 : 3 | Radnički (N) |
25.09
15:30
OFK Kikinda
OFK Bečej 1918
0
4
|
25.09.2021 15:30 | OFK Kikinda | 0 : 4 | OFK Bečej 1918 | |||||
25.09
15:30
Hajduk 1912
Borac (S)
0
7
|
25.09.2021 15:30 | Hajduk 1912 | 0 : 7 | Borac (S) | |||||
25.09
15:30
Omladinac
Jedinstvo (SP)
7
0
|
25.09.2021 15:30 | Omladinac | 7 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
25.09
15:30
1. Maj Ruma
Borac (Š)
1
0
|
25.09.2021 15:30 | 1. Maj Ruma | 1 : 0 | Borac (Š) | |||||
25.09
15:30
Radnički 1912
OFK Stari Grad
0
1
|
25.09.2021 15:30 | Radnički 1912 | 0 : 1 | OFK Stari Grad | |||||
25.09
15:30
Tekstilac
Dinamo 1945
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Tekstilac | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
25.09
15:30
Feniks 1995
Tisa
2
2
|
25.09.2021 15:30 | Feniks 1995 | 2 : 2 | Tisa | |||||
25.09
15:30
OFK Vršac
Radnički (Zr)
3
2
|
25.09.2021 15:30 | OFK Vršac | 3 : 2 | Radnički (Zr) |
25.09
15:30
Takovo
Sloga (BB)
1
0
|
25.09.2021 15:30 | Takovo | 1 : 0 | Sloga (BB) | |||||
25.09
15:30
Budućnost (A)
Borac 1926
1
2
|
25.09.2021 15:30 | Budućnost (A) | 1 : 2 | Borac 1926 | |||||
25.09
15:30
Jedinstvo
Real
1
1
|
25.09.2021 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Real | |||||
25.09
15:30
Mačva 1929
Smederevo 1924
1
0
|
25.09.2021 15:30 | Mačva 1929 | 1 : 0 | Smederevo 1924 |
25.09
15:30
OFK Beograd
BASK
0
1
|
25.09.2021 15:30 | OFK Beograd | 0 : 1 | BASK | |||||
25.09
15:30
Zemun
Teleoptik
1
0
|
25.09.2021 15:30 | Zemun | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
25.09
15:30
BSK Borča
Prva iskra
2
1
|
25.09.2021 15:30 | BSK Borča | 2 : 1 | Prva iskra | |||||
25.09
15:30
Radnički (O)
Jedinstvo
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Radnički (O) | 2 : 1 | Jedinstvo |
25.09
15:30
GFK Dubočica
Meševo
0
2
|
25.09.2021 15:30 | GFK Dubočica | 0 : 2 | Meševo | |||||
25.09
15:30
GFK Jagodina
Pčinja
1
1
|
25.09.2021 15:30 | GFK Jagodina | 1 : 1 | Pčinja | |||||
25.09
15:30
Jedinstvo (P)
Hajduk Veljko
0
0
|
25.09.2021 15:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 0 | Hajduk Veljko |
25.09
15:30
Sloboda
Jedinstvo (V)
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
25.09
15:30
Begej
BAK
1
1
|
25.09.2021 15:30 | Begej | 1 : 1 | BAK | |||||
25.09
15:30
Naftagas
Crvena zvezda (VS)
4
1
|
25.09.2021 15:30 | Naftagas | 4 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
25.09
15:30
Proleter
Kozara
0
0
|
25.09.2021 15:30 | Proleter | 0 : 0 | Kozara |
25.09
15:30
Sloga (T)
Hajduk
0
3
|
25.09.2021 15:30 | Sloga (T) | 0 : 3 | Hajduk | |||||
25.09
15:30
Veternik
Sloboda
0
3
|
25.09.2021 15:30 | Veternik | 0 : 3 | Sloboda | |||||
25.09
15:30
RFK Novi Sad 1921
Cement
1
0
|
25.09.2021 15:30 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Cement | |||||
25.09
15:30
Sloga (E)
Radnički (NP)
0
0
|
25.09.2021 15:30 | Sloga (E) | 0 : 0 | Radnički (NP) |
25.09
15:30
OFK Mladost APA
Senta
0
2
|
25.09.2021 15:30 | OFK Mladost APA | 0 : 2 | Senta | |||||
25.09
15:30
Krila Krajine
Mladost (T)
0
0
|
25.09.2021 15:30 | Krila Krajine | 0 : 0 | Mladost (T) | |||||
25.09
15:30
Sloga
Bačka 1901
1
5
|
25.09.2021 15:30 | Sloga | 1 : 5 | Bačka 1901 |
25.09
10:00
Sinđelić
Zuce 2019
2
1
|
25.09.2021 10:00 | Sinđelić | 2 : 1 | Zuce 2019 | |||||
25.09
11:00
GSP Polet Dorćol
OFK Mladenovac
1
2
|
25.09.2021 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 2 | OFK Mladenovac | |||||
25.09
15:30
Vinča
BSK 1925
1
1
|
25.09.2021 15:30 | Vinča | 1 : 1 | BSK 1925 | |||||
25.09
15:30
Sremčica
Crvena zvezda (MML)
4
3
|
25.09.2021 15:30 | Sremčica | 4 : 3 | Crvena zvezda (MML) | |||||
25.09
15:30
Zvezda
Lokomotiva
0
1
|
25.09.2021 15:30 | Zvezda | 0 : 1 | Lokomotiva |
25.09
15:30
Sloboda
Jošanica
1
3
|
25.09.2021 15:30 | Sloboda | 1 : 3 | Jošanica | |||||
25.09
15:30
Tutin
Gruža
2
0
|
25.09.2021 15:30 | Tutin | 2 : 0 | Gruža |
25.09
15:30
Ribnica
Radnički (V)
1
1
|
25.09.2021 15:30 | Ribnica | 1 : 1 | Radnički (V) | |||||
25.09
15:30
Budućnost Krušik 2014
Mladost
4
0
|
25.09.2021 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 4 : 0 | Mladost |
25.09
15:30
Morava
Sloga (B)
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Morava | 2 : 1 | Sloga (B) | |||||
25.09
15:30
Rudar 2001
Pomoravlje 1946
0
2
|
25.09.2021 15:30 | Rudar 2001 | 0 : 2 | Pomoravlje 1946 | |||||
25.09
15:30
Sloboda
Rudar (S)
2
0
|
25.09.2021 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | Rudar (S) | |||||
25.09
15:30
Grizli ML
Sloga 33
0
2
|
25.09.2021 15:30 | Grizli ML | 0 : 2 | Sloga 33 | |||||
25.09
15:30
Šumadija
OFK Mihajlovac
1
3
|
25.09.2021 15:30 | Šumadija | 1 : 3 | OFK Mihajlovac | |||||
25.09
15:30
VGSK
Mladi borac
7
2
|
25.09.2021 15:30 | VGSK | 7 : 2 | Mladi borac |
25.09
15:30
Trstenik PPT
Sloga (M)
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Trstenik PPT | 2 : 1 | Sloga (M) | |||||
25.09
15:30
Sloga (D)
SFS Borac
1
2
|
25.09.2021 15:30 | Sloga (D) | 1 : 2 | SFS Borac | |||||
25.09
15:30
Orlovi
Morava 1918
0
0
|
25.09.2021 15:30 | Orlovi | 0 : 0 | Morava 1918 |
25.09
15:30
Brodoremont
OFK Slatina
3
2
|
25.09.2021 15:30 | Brodoremont | 3 : 2 | OFK Slatina | |||||
25.09
15:30
BSK
Lužnica
2
0
|
25.09.2021 15:30 | BSK | 2 : 0 | Lužnica | |||||
25.09
15:30
Bor 1919
Tanasko Rajić
1
1
|
25.09.2021 15:30 | Bor 1919 | 1 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
25.09
15:30
Balkanski
OFK 019
1
2
|
25.09.2021 15:30 | Balkanski | 1 : 2 | OFK 019 | |||||
25.09
15:30
Ozren
OFK Knjaz
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Ozren | 2 : 1 | OFK Knjaz | |||||
25.09
15:30
Dunav
Zvezda
6
1
|
25.09.2021 15:30 | Dunav | 6 : 1 | Zvezda |
25.09
15:30
Polet
Budućnost (M)
2
0
|
25.09.2021 15:30 | Polet | 2 : 0 | Budućnost (M) | |||||
25.09
15:30
Borac (BG)
Vojvodina
3
2
|
25.09.2021 15:30 | Borac (BG) | 3 : 2 | Vojvodina |
25.09
16:00
OFK Futog
Bačka 1923
1
7
|
25.09.2021 16:00 | OFK Futog | 1 : 7 | Bačka 1923 | |||||
25.09
16:00
Fruškogorski partizan
Jedinstvo
0
1
|
25.09.2021 16:00 | Fruškogorski partizan | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.09
16:00
Borac
Fruškogorac
0
1
|
25.09.2021 16:00 | Borac | 0 : 1 | Fruškogorac | |||||
25.09
16:00
Šajkaš 1908
Dinamo
6
0
|
25.09.2021 16:00 | Šajkaš 1908 | 6 : 0 | Dinamo | |||||
25.09
16:00
Omladinac
Crvena Zvezda
1
1
|
25.09.2021 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Crvena Zvezda |
25.09
15:30
Radnički (K)
Jedinstvo Stević
1
0
|
25.09.2021 15:30 | Radnički (K) | 1 : 0 | Jedinstvo Stević |
25.09
15:30
Železničar
Ljukovo
0
0
|
25.09.2021 15:30 | Železničar | 0 : 0 | Ljukovo |
25.09
15:30
OFK Vrbas
Obilić (NK)
4
0
|
25.09.2021 15:30 | OFK Vrbas | 4 : 0 | Obilić (NK) | |||||
25.09
15:30
Tornjoš
Budućnost
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Tornjoš | 2 : 1 | Budućnost | |||||
25.09
15:30
Napredak
Jadran
4
4
|
25.09.2021 15:30 | Napredak | 4 : 4 | Jadran | |||||
25.09
15:30
Radnički 1905
Obilić (Z)
1
1
|
25.09.2021 15:30 | Radnički 1905 | 1 : 1 | Obilić (Z) | |||||
25.09
15:30
Sloga
Proleter
0
2
|
25.09.2021 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Proleter |
25.09
15:30
Zlot
Brestovac
3
2
|
25.09.2021 15:30 | Zlot | 3 : 2 | Brestovac |
25.09
16:00
Jedinstvo (G)
Bratstvo
6
1
|
25.09.2021 16:00 | Jedinstvo (G) | 6 : 1 | Bratstvo | |||||
25.09
16:00
Budućnost
Vučje
3
3
|
25.09.2021 16:00 | Budućnost | 3 : 3 | Vučje | |||||
25.09
16:00
Jedinstvo (Š)
Mladost
1
5
|
25.09.2021 16:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 5 | Mladost |
25.09
15:30
Jastrebac
Radnički 1924
0
2
|
25.09.2021 15:30 | Jastrebac | 0 : 2 | Radnički 1924 | |||||
25.09
15:30
Palilula
Svrljig
0
1
|
25.09.2021 15:30 | Palilula | 0 : 1 | Svrljig |
25.09
16:00
Hajduk
Rudar Vrška Čuka
3
5
|
25.09.2021 16:00 | Hajduk | 3 : 5 | Rudar Vrška Čuka |
25.09
15:30
Mačkovac
Parunovac
3
1
|
25.09.2021 15:30 | Mačkovac | 3 : 1 | Parunovac | |||||
25.09
15:30
Gornji Stepoš
Rubin
5
0
|
25.09.2021 15:30 | Gornji Stepoš | 5 : 0 | Rubin | |||||
25.09
15:30
Sloga (D)
13. April
4
1
|
25.09.2021 15:30 | Sloga (D) | 4 : 1 | 13. April |
25.09
15:30
Krajina
Delija
2
0
|
25.09.2021 15:30 | Krajina | 2 : 0 | Delija | |||||
25.09
15:30
Budućnost
Banat
1
3
|
25.09.2021 15:30 | Budućnost | 1 : 3 | Banat |
25.09
15:00
Partizan (G)
Mladi Borac
3
7
|
25.09.2021 15:00 | Partizan (G) | 3 : 7 | Mladi Borac |
25.09
15:30
Žitkovica 2017
Krilaš
2
2
|
25.09.2021 15:30 | Žitkovica 2017 | 2 : 2 | Krilaš |
25.09
15:00
Senjak
Zadrugar
4
2
|
25.09.2021 15:00 | Senjak | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
25.09
15:00
Sloboda
Napredak
1
1
|
25.09.2021 15:00 | Sloboda | 1 : 1 | Napredak |
25.09
15:30
Dimitrije Tucović
Turbina
1
0
|
25.09.2021 15:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | Turbina |
25.09
11:00
Siti Sport Klub
Dunav
1
3
|
25.09.2021 11:00 | Siti Sport Klub | 1 : 3 | Dunav | |||||
25.09
15:30
Borac (O)
Balkan Mirijevo
2
2
|
25.09.2021 15:30 | Borac (O) | 2 : 2 | Balkan Mirijevo |
25.09
16:00
Borac (D)
Sloga (D)
0
4
|
25.09.2021 16:00 | Borac (D) | 0 : 4 | Sloga (D) | |||||
25.09
16:00
Šumadija 1934
Slavija
2
1
|
25.09.2021 16:00 | Šumadija 1934 | 2 : 1 | Slavija |
25.09
16:00
OFK Jabučje
Žabari
4
5
|
25.09.2021 16:00 | OFK Jabučje | 4 : 5 | Žabari | |||||
25.09
16:00
Radnik
Proleter
2
2
|
25.09.2021 16:00 | Radnik | 2 : 2 | Proleter | |||||
25.09
16:00
Spartak 1924
Kačer
1
3
|
25.09.2021 16:00 | Spartak 1924 | 1 : 3 | Kačer |
25.09
15:30
Radnički 2020
Mladost
3
2
|
25.09.2021 15:30 | Radnički 2020 | 3 : 2 | Mladost |
25.09
16:00
Spartak 1976
Voćar
3
0
|
25.09.2021 16:00 | Spartak 1976 | 3 : 0 | Voćar | |||||
25.09
16:00
Slatina
Kej
1
2
|
25.09.2021 16:00 | Slatina | 1 : 2 | Kej |
25.09
16:00
Rakova
Donja Vrbava
1
0
|
25.09.2021 16:00 | Rakova | 1 : 0 | Donja Vrbava |
25.09
16:00
Rudar
Napredak
3
2
|
25.09.2021 16:00 | Rudar | 3 : 2 | Napredak |
25.09
16:00
Čajetina
Prvi partizan
2
1
|
25.09.2021 16:00 | Čajetina | 2 : 1 | Prvi partizan |
25.09
16:00
Rajac
Kotešica
4
1
|
25.09.2021 16:00 | Rajac | 4 : 1 | Kotešica |
25.09
15:30
Ribnik
Župski biseri
3
3
|
25.09.2021 15:30 | Ribnik | 3 : 3 | Župski biseri | |||||
25.09
15:30
Poljoprivrednik
Vinogradar
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | Vinogradar |
25.09
15:30
Proleter (M)
Pobeda
7
0
|
25.09.2021 15:30 | Proleter (M) | 7 : 0 | Pobeda |
25.09
16:00
Crvena Jabuka
Pepeljevac
0
1
|
25.09.2021 16:00 | Crvena Jabuka | 0 : 1 | Pepeljevac |
25.09
15:30
Potisje
Partizan
7
0
|
25.09.2021 15:30 | Potisje | 7 : 0 | Partizan | |||||
25.09
15:30
Lehel
Zadrugar
0
5
|
25.09.2021 15:30 | Lehel | 0 : 5 | Zadrugar | |||||
25.09
15:30
Mladost
Bilećanin
3
2
|
25.09.2021 15:30 | Mladost | 3 : 2 | Bilećanin | |||||
25.09
15:30
MSK
Tamiš
3
1
|
25.09.2021 15:30 | MSK | 3 : 1 | Tamiš | |||||
25.09
15:30
Naftagas
Tisa 1933
3
0
|
25.09.2021 15:30 | Naftagas | 3 : 0 | Tisa 1933 | |||||
25.09
15:30
Radnički 1911
OFK Stajićevo
3
3
|
25.09.2021 15:30 | Radnički 1911 | 3 : 3 | OFK Stajićevo | |||||
25.09
15:30
OFK Klek
OFK Gradnulica
4
3
|
25.09.2021 15:30 | OFK Klek | 4 : 3 | OFK Gradnulica |
25.09
16:00
Navalin
Šumadija
0
2
|
25.09.2021 16:00 | Navalin | 0 : 2 | Šumadija |
25.09
15:00
Sinđelić
Prva Iskra
0
1
|
25.09.2021 15:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Prva Iskra |
25.09
15:00
Šumadija
15. Avgust 1950
8
0
|
25.09.2021 15:00 | Šumadija | 8 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
25.09
15:00
Planinac
Beljanica
4
2
|
25.09.2021 15:00 | Planinac | 4 : 2 | Beljanica |
25.09
12:30
Dedinje
Novi Beograd
0
6
|
25.09.2021 12:30 | Dedinje | 0 : 6 | Novi Beograd | |||||
25.09
15:30
13. maj
Sinđelić 2012
1
1
|
25.09.2021 15:30 | 13. maj | 1 : 1 | Sinđelić 2012 |
25.09
18:00
KFK Ravna gora
Resnik
0
0
|
25.09.2021 18:00 | KFK Ravna gora | 0 : 0 | Resnik |
25.09
16:00
BSK
Mladost (R)
3
0
|
25.09.2021 16:00 | BSK | 3 : 0 | Mladost (R) |
25.09
15:00
Mladost (D)
Morava
4
0
|
25.09.2021 15:00 | Mladost (D) | 4 : 0 | Morava |
25.09
15:30
Soko
Slavija (B)
8
1
|
25.09.2021 15:30 | Soko | 8 : 1 | Slavija (B) |
25.09
15:00
Milicionar
Sloga
4
3
|
25.09.2021 15:00 | Milicionar | 4 : 3 | Sloga |
25.09
15:00
Jevremovac
Sloga (K)
2
0
|
25.09.2021 15:00 | Jevremovac | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
25.09
15:00
Dumača
Mrovska
2
1
|
25.09.2021 15:00 | Dumača | 2 : 1 | Mrovska |
25.09
15:30
Jasenovac
Soko
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Jasenovac | 2 : 1 | Soko | |||||
25.09
15:30
Mladost (K)
Napredak (S)
1
5
|
25.09.2021 15:30 | Mladost (K) | 1 : 5 | Napredak (S) |
25.09
15:00
Padež
Borac
0
5
|
25.09.2021 15:00 | Padež | 0 : 5 | Borac | |||||
25.09
15:00
Budućnost
Mladost (MS)
0
5
|
25.09.2021 15:00 | Budućnost | 0 : 5 | Mladost (MS) |
25.09
15:30
Rutevac
Napredak 2012
0
3
|
25.09.2021 15:30 | Rutevac | 0 : 3 | Napredak 2012 | |||||
25.09
15:30
Polet
Borac
3
0
|
25.09.2021 15:30 | Polet | 3 : 0 | Borac |
25.09
15:30
Horgoš 1911
Slavija
1
1
|
25.09.2021 15:30 | Horgoš 1911 | 1 : 1 | Slavija | |||||
25.09
15:30
Potisje
Tisa
3
0
|
25.09.2021 15:30 | Potisje | 3 : 0 | Tisa |
25.09
15:30
OFK Bačinci
Erdevik 2017
1
2
|
25.09.2021 15:30 | OFK Bačinci | 1 : 2 | Erdevik 2017 |
25.09
15:30
Lunjevica
Majdan
0
1
|
25.09.2021 15:30 | Lunjevica | 0 : 1 | Majdan |
25.09
16:00
Dobrič 1974
Arbanasce
2
4
|
25.09.2021 16:00 | Dobrič 1974 | 2 : 4 | Arbanasce | |||||
25.09
16:00
Jugovići 1976
Omladinac 1977
2
4
|
25.09.2021 16:00 | Jugovići 1976 | 2 : 4 | Omladinac 1977 |
25.09
16:00
SFU Graničar 024
Bikovo
1
3
|
25.09.2021 16:00 | SFU Graničar 024 | 1 : 3 | Bikovo | |||||
25.09
16:00
Vinogradar
Udarnik Višnjevac
2
1
|
25.09.2021 16:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Udarnik Višnjevac |
25.09
15:30
Sloga (M)
Omladinac
1
1
|
25.09.2021 15:30 | Sloga (M) | 1 : 1 | Omladinac |
25.09
15:30
Rtanj
Palilulac
3
0
|
25.09.2021 15:30 | Rtanj | 3 : 0 | Palilulac | |||||
25.09
15:30
Mladost
Sloboda 2013
8
0
|
25.09.2021 15:30 | Mladost | 8 : 0 | Sloboda 2013 |
25.09
16:00
10. februar
Moravac
2
2
|
25.09.2021 16:00 | 10. februar | 2 : 2 | Moravac |
25.09
15:30
Zmajevac
Rasina
2
7
|
25.09.2021 15:30 | Zmajevac | 2 : 7 | Rasina | |||||
25.09
15:30
Pepeljevac 1947
Makrešane
4
1
|
25.09.2021 15:30 | Pepeljevac 1947 | 4 : 1 | Makrešane |
25.09
16:00
Miletić
Obilić
6
0
|
25.09.2021 16:00 | Miletić | 6 : 0 | Obilić | |||||
25.09
16:00
Moskva
Železničar
0
2
|
25.09.2021 16:00 | Moskva | 0 : 2 | Železničar |
25.09
16:00
Morava (M)
Šumadija
1
1
|
25.09.2021 16:00 | Morava (M) | 1 : 1 | Šumadija |
25.09
16:00
Mladi radnik 1925
Borac (A)
1
1
|
25.09.2021 16:00 | Mladi radnik 1925 | 1 : 1 | Borac (A) |
25.09
15:30
Bresno Polje
OFK Orašje 1960
3
2
|
25.09.2021 15:30 | Bresno Polje | 3 : 2 | OFK Orašje 1960 | |||||
25.09
15:30
Mladost (MD)
Šampion 2013
4
1
|
25.09.2021 15:30 | Mladost (MD) | 4 : 1 | Šampion 2013 |
25.09
15:30
Sport
PIK
0
1
|
25.09.2021 15:30 | Sport | 0 : 1 | PIK |
25.09
15:00
Kolonija
Belica
7
0
|
25.09.2021 15:00 | Kolonija | 7 : 0 | Belica |
25.09
15:30
ISK Izvor
Polet
5
0
|
25.09.2021 15:30 | ISK Izvor | 5 : 0 | Polet |
25.09
15:30
Jedinstvo
Napredak (Sv)
6
1
|
25.09.2021 15:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | Napredak (Sv) |
25.09
15:30
Voja Gačić
Borac
3
0
|
25.09.2021 15:30 | Voja Gačić | 3 : 0 | Borac |
25.09
15:30
Petka
BSK
1
2
|
25.09.2021 15:30 | Petka | 1 : 2 | BSK | |||||
25.09
15:30
Mladost
Sloboda
0
2
|
25.09.2021 15:30 | Mladost | 0 : 2 | Sloboda | |||||
25.09
15:30
Mladi borac
OFK Radnički
1
3
|
25.09.2021 15:30 | Mladi borac | 1 : 3 | OFK Radnički |
25.09
15:30
OFK Borac
Proleter
7
2
|
25.09.2021 15:30 | OFK Borac | 7 : 2 | Proleter |
25.09
16:00
Tamnava
Brgule
1
1
|
25.09.2021 16:00 | Tamnava | 1 : 1 | Brgule |
25.09
16:00
ŠFU Derbi 2016
Mladost (DB)
4
2
|
25.09.2021 16:00 | ŠFU Derbi 2016 | 4 : 2 | Mladost (DB) |
25.09
15:00
Napredak
Stepanje
2
0
|
25.09.2021 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Stepanje |
25.09
15:30
Selište
Osanica
1
4
|
25.09.2021 15:30 | Selište | 1 : 4 | Osanica | |||||
25.09
15:30
Laznica
Vukovac 98
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Laznica | 2 : 1 | Vukovac 98 |
25.09
15:30
Crni Vitez
Napredak
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Crni Vitez | 2 : 1 | Napredak |
25.09
15:30
Naša Krajina
Janošik
0
3
|
25.09.2021 15:30 | Naša Krajina | 0 : 3 | Janošik | |||||
25.09
15:30
Vojvodina
Dobrica
2
2
|
25.09.2021 15:30 | Vojvodina | 2 : 2 | Dobrica |
25.09
15:30
Vinogradar
Hajduk
3
0
|
25.09.2021 15:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Hajduk | |||||
25.09
15:30
Pobeda
Borac (VG)
6
2
|
25.09.2021 15:30 | Pobeda | 6 : 2 | Borac (VG) |
25.09
15:30
Metaloplastika 2006
Proleter
6
2
|
25.09.2021 15:30 | Metaloplastika 2006 | 6 : 2 | Proleter | |||||
25.09
15:30
Roma - Odžino selo
Jelen
2
2
|
25.09.2021 15:30 | Roma - Odžino selo | 2 : 2 | Jelen |
25.09
11:00
Omladinac
Udarnik 2015
0
3
|
25.09.2021 11:00 | Omladinac | 0 : 3 | Udarnik 2015 | |||||
25.09
15:30
Sloga
Melnica
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Melnica | |||||
25.09
15:30
Burovac
Rudar 1947
0
2
|
25.09.2021 15:30 | Burovac | 0 : 2 | Rudar 1947 |
25.09
15:30
Zabrđe 1936
Napredak
1
0
|
25.09.2021 15:30 | Zabrđe 1936 | 1 : 0 | Napredak | |||||
25.09
15:30
Radnički
Sloga 1952
1
3
|
25.09.2021 15:30 | Radnički | 1 : 3 | Sloga 1952 | |||||
25.09
15:30
Radnik
BSK
2
0
|
25.09.2021 15:30 | Radnik | 2 : 0 | BSK | |||||
25.09
15:30
Jedinstvo
Petar Dobrnjac
4
1
|
25.09.2021 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Petar Dobrnjac |
25.09
16:00
Kotlenik
Beli Orlovi
1
1
|
25.09.2021 16:00 | Kotlenik | 1 : 1 | Beli Orlovi | |||||
25.09
16:00
Omladinac
Mladi radnik
1
3
|
25.09.2021 16:00 | Omladinac | 1 : 3 | Mladi radnik |
25.09
11:00
Krajišnici
14. Oktobar
1
1
|
25.09.2021 11:00 | Krajišnici | 1 : 1 | 14. Oktobar |
25.09
16:00
Udarnik
Proleter
6
1
|
25.09.2021 16:00 | Udarnik | 6 : 1 | Proleter |
25.09
15:30
Vučak
Zeppelin 026
4
1
|
25.09.2021 15:30 | Vučak | 4 : 1 | Zeppelin 026 |
25.09
19:00
Borac
Sarajevo
1
0
|
25.09.2021 19:00 | Borac | 1 : 0 | Sarajevo | |||||
25.09
17:00
Tuzla City
Velež
2
1
|
25.09.2021 17:00 | Tuzla City | 2 : 1 | Velež | |||||
25.09
15:00
Rudar Prijedor
Radnik
2
0
|
25.09.2021 15:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Radnik |
25.09
16:00
Podrinje
Drina
1
2
|
25.09.2021 16:00 | Podrinje | 1 : 2 | Drina | |||||
25.09
16:00
Borac
Sutjeska
0
1
|
25.09.2021 16:00 | Borac | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
25.09
16:00
Modriča
Sloga
0
1
|
25.09.2021 16:00 | Modriča | 0 : 1 | Sloga | |||||
25.09
16:00
Budućnost
Omarska
0
2
|
25.09.2021 16:00 | Budućnost | 0 : 2 | Omarska | |||||
25.09
16:00
Kozara
Sloboda
0
1
|
25.09.2021 16:00 | Kozara | 0 : 1 | Sloboda | |||||
25.09
16:00
Krupa
Tekstilac
2
0
|
25.09.2021 16:00 | Krupa | 2 : 0 | Tekstilac |
25.09
15:30
Igman
Zvijezda
0
0
|
25.09.2021 15:30 | Igman | 0 : 0 | Zvijezda | |||||
25.09
15:30
Orašje
Rudar
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Orašje | 2 : 1 | Rudar | |||||
25.09
15:30
Jedinstvo
Simm Bau
0
0
|
25.09.2021 15:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Simm Bau | |||||
25.09
15:30
Tomislav
Budućnost
0
1
|
25.09.2021 15:30 | Tomislav | 0 : 1 | Budućnost | |||||
25.09
15:30
Radnik
Bratstvo
0
0
|
25.09.2021 15:30 | Radnik | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
25.09
15:30
Gradina
Travnik
4
3
|
25.09.2021 15:30 | Gradina | 4 : 3 | Travnik |
25.09
19:00
Podgorica
Dečić
1
1
|
25.09.2021 19:00 | Podgorica | 1 : 1 | Dečić | |||||
25.09
18:00
Jezero
Rudar
2
4
|
25.09.2021 18:00 | Jezero | 2 : 4 | Rudar |
25.09
13:30
Chelsea
Manchester City
0
1
|
25.09.2021 13:30 | Chelsea | 0 : 1 | Manchester City | |||||
25.09
16:00
Everton
Norwich City
2
0
|
25.09.2021 16:00 | Everton | 2 : 0 | Norwich City | |||||
25.09
16:00
Leeds United
West Ham United
1
2
|
25.09.2021 16:00 | Leeds United | 1 : 2 | West Ham United | |||||
25.09
16:00
Leicester City
Burnley
2
2
|
25.09.2021 16:00 | Leicester City | 2 : 2 | Burnley | |||||
25.09
13:30
Manchester United
Aston Villa
0
1
|
25.09.2021 13:30 | Manchester United | 0 : 1 | Aston Villa | |||||
25.09
16:00
Watford
Newcastle United
1
1
|
25.09.2021 16:00 | Watford | 1 : 1 | Newcastle United | |||||
25.09
18:30
Brentford
Liverpool
3
3
|
25.09.2021 18:30 | Brentford | 3 : 3 | Liverpool |
25.09
13:30
Reading
Middlesbrough
1
0
|
25.09.2021 13:30 | Reading | 1 : 0 | Middlesbrough | |||||
25.09
16:00
Swansea City
Huddersfield Town
1
0
|
25.09.2021 16:00 | Swansea City | 1 : 0 | Huddersfield Town | |||||
25.09
16:00
Blackpool
Barnsley
1
0
|
25.09.2021 16:00 | Blackpool | 1 : 0 | Barnsley | |||||
25.09
16:00
Stoke City
Hull City
2
0
|
25.09.2021 16:00 | Stoke City | 2 : 0 | Hull City | |||||
25.09
16:00
AFC Bournemouth
Luton Town
2
1
|
25.09.2021 16:00 | AFC Bournemouth | 2 : 1 | Luton Town | |||||
25.09
16:00
Nottingham Forest
Millwall
1
1
|
25.09.2021 16:00 | Nottingham Forest | 1 : 1 | Millwall | |||||
25.09
16:00
Sheffield United
Derby County
1
0
|
25.09.2021 16:00 | Sheffield United | 1 : 0 | Derby County | |||||
25.09
16:00
Blackburn Rovers
Cardiff City
5
1
|
25.09.2021 16:00 | Blackburn Rovers | 5 : 1 | Cardiff City | |||||
25.09
16:00
Bristol City
Fulham
1
1
|
25.09.2021 16:00 | Bristol City | 1 : 1 | Fulham | |||||
25.09
16:00
Birmingham City
Preston North End
0
0
|
25.09.2021 16:00 | Birmingham City | 0 : 0 | Preston North End |
25.09
14:00
Alaves
Atletico Madrid
1
0
|
25.09.2021 14:00 | Alaves | 1 : 0 | Atletico Madrid | |||||
25.09
21:00
Real Madrid
Villarreal
0
0
|
25.09.2021 21:00 | Real Madrid | 0 : 0 | Villarreal | |||||
25.09
18:30
Sevilla
Espanyol
2
0
|
25.09.2021 18:30 | Sevilla | 2 : 0 | Espanyol | |||||
25.09
16:15
Valencia
Athletic Bilbao
1
1
|
25.09.2021 16:15 | Valencia | 1 : 1 | Athletic Bilbao |
25.09
15:30
RB Leipzig
Hertha BSC
6
0
|
25.09.2021 15:30 | RB Leipzig | 6 : 0 | Hertha BSC | |||||
25.09
15:30
Eintracht
Köln
1
1
|
25.09.2021 15:30 | Eintracht | 1 : 1 | Köln | |||||
25.09
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Mainz 05
1
0
|
25.09.2021 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1 : 0 | Mainz 05 | |||||
25.09
15:30
Union Berlin
Arminia
1
0
|
25.09.2021 15:30 | Union Berlin | 1 : 0 | Arminia | |||||
25.09
15:30
Hoffenheim
Wolfsburg
3
1
|
25.09.2021 15:30 | Hoffenheim | 3 : 1 | Wolfsburg | |||||
25.09
18:30
Borussia M'gladbach
Borussia Dortmund
1
0
|
25.09.2021 18:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 0 | Borussia Dortmund |
25.09
20:45
Genoa
Hellas Verona
3
3
|
25.09.2021 20:45 | Genoa | 3 : 3 | Hellas Verona | |||||
25.09
18:00
Inter
Atalanta
2
2
|
25.09.2021 18:00 | Inter | 2 : 2 | Atalanta | |||||
25.09
15:00
Spezia
Milan
1
2
|
25.09.2021 15:00 | Spezia | 1 : 2 | Milan |
25.09
21:00
Olympique Lyonnais
Lorient
1
1
|
25.09.2021 21:00 | Olympique Lyonnais | 1 : 1 | Lorient | |||||
25.09
21:00
PSG
Montpellier
2
0
|
25.09.2021 21:00 | PSG | 2 : 0 | Montpellier | |||||
25.09
17:00
Saint-Étienne
Nice
0
3
|
25.09.2021 17:00 | Saint-Étienne | 0 : 3 | Nice | |||||
25.09
19:00
Strasbourg
Lille
1
2
|
25.09.2021 19:00 | Strasbourg | 1 : 2 | Lille |
25.09
15:00
Napredak Junior 2018
ŽGFK Lavice Dubočica
2
2
|
25.09.2021 15:00 | Napredak Junior 2018 | 2 : 2 | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
25.09
15:30
Karađorđe
Levač
1
0
|
25.09.2021 15:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Levač |
25.09
12:00
Jedinstvo Putevi
ŽGFK Borac
0
8
|
25.09.2021 12:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 8 | ŽGFK Borac |
25.09
11:00
Nova Kolonija
Voja Gačić
3
3
|
25.09.2021 11:00 | Nova Kolonija | 3 : 3 | Voja Gačić |
25.09
13:30
Desetka
Heroj Polet
0
3
|
25.09.2021 13:30 | Desetka | 0 : 3 | Heroj Polet |
25.09
Trayal
Napredak
1
0
|
25.09.2021 | Trayal | 1 : 0 | Napredak |
25.09
Radnički (P)
OFK Topličanin
2
1
|
25.09.2021 | Radnički (P) | 2 : 1 | OFK Topličanin | |||||
25.09
Radnik
Budućnost
0
3
|
25.09.2021 | Radnik | 0 : 3 | Budućnost | |||||
25.09
OFK Radnički
Dinamo
6
1
|
25.09.2021 | OFK Radnički | 6 : 1 | Dinamo |
25.09
16:45
Index
Prof. Bolesnikov
2
0
|
25.09.2021 16:45 | Index | 2 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
25.09
10:00
Proleter
Hajduk 1912
2
0
|
25.09.2021 10:00 | Proleter | 2 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
25.09
10:00
Vojvodina
OFK Bačka
1
2
|
25.09.2021 10:00 | Vojvodina | 1 : 2 | OFK Bačka |
25.09
10:00
Inđija
Omladinac
2
2
|
25.09.2021 10:00 | Inđija | 2 : 2 | Omladinac | |||||
25.09
10:00
Železničar
GFK Sloven
1
0
|
25.09.2021 10:00 | Železničar | 1 : 0 | GFK Sloven |
25.09
16:00
Bežanija
Zvezdara
10
1
|
25.09.2021 16:00 | Bežanija | 10 : 1 | Zvezdara | |||||
25.09
16:00
Sinđelić
Internacional
2
0
|
25.09.2021 16:00 | Sinđelić | 2 : 0 | Internacional | |||||
25.09
10:00
Lokomotiva
Radnički
1
3
|
25.09.2021 10:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | Radnički | |||||
25.09
09:00
IMT 2
011
1
1
|
25.09.2021 09:00 | IMT 2 | 1 : 1 | 011 | |||||
25.09
08:30
IM Rakovica
Ada
0
3
|
25.09.2021 08:30 | IM Rakovica | 0 : 3 | Ada |
25.09
13:30
Sušica
Grizzly ML
2
0
|
25.09.2021 13:30 | Sušica | 2 : 0 | Grizzly ML | |||||
25.09
11:30
Karađorđe
Korićani
4
4
|
25.09.2021 11:30 | Karađorđe | 4 : 4 | Korićani | |||||
25.09
12:00
RSK
Napredak
2
6
|
25.09.2021 12:00 | RSK | 2 : 6 | Napredak | |||||
25.09
10:00
Šumadija (T)
Smederevo 1924
1
1
|
25.09.2021 10:00 | Šumadija (T) | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
25.09
11:00
Borac 1932
Sloga (B)
6
1
|
25.09.2021 11:00 | Borac 1932 | 6 : 1 | Sloga (B) |
25.09
10:00
Borac (Š)
Hajduk
2
2
|
25.09.2021 10:00 | Borac (Š) | 2 : 2 | Hajduk | |||||
25.09
13:00
Mladost (BJ)
OFK Bečej 1918
4
3
|
25.09.2021 13:00 | Mladost (BJ) | 4 : 3 | OFK Bečej 1918 |
25.09
00:00
Prva Iskra
Beograd Karaburma
6
0
|
25.09.2021 00:00 | Prva Iskra | 6 : 0 | Beograd Karaburma | |||||
25.09
00:00
GSP Polet
Budućnost
1
6
|
25.09.2021 00:00 | GSP Polet | 1 : 6 | Budućnost | |||||
25.09
00:00
OFK Balkan
Siti Sport Klub
1
1
|
25.09.2021 00:00 | OFK Balkan | 1 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
25.09
00:00
DIF
Radnički
1
2
|
25.09.2021 00:00 | DIF | 1 : 2 | Radnički | |||||
25.09
00:00
Dunav (VS)
BSK 1925
|
25.09.2021 00:00 | Dunav (VS) | : | BSK 1925 |
25.09
Borac
Vulturul
3
0
|
25.09.2021 | Borac | 3 : 0 | Vulturul | |||||
25.09
Partizan
Dolovo
6
1
|
25.09.2021 | Partizan | 6 : 1 | Dolovo | |||||
25.09
Jedinstvo
Strela
9
0
|
25.09.2021 | Jedinstvo | 9 : 0 | Strela |
25.09
00:00
Omladinac 1927
Voja Gačić
1
4
|
25.09.2021 00:00 | Omladinac 1927 | 1 : 4 | Voja Gačić | |||||
25.09
Borac
Jedinstvo Stević
3
1
|
25.09.2021 | Borac | 3 : 1 | Jedinstvo Stević |
25.09
00:00
Crvena zvezda
Dunav
|
25.09.2021 00:00 | Crvena zvezda | : | Dunav | |||||
25.09
00:00
Heroj Polet
Radnicki
|
25.09.2021 00:00 | Heroj Polet | : | Radnicki |
25.09
11:00
TEK Sloga
Omladinac
4
1
|
25.09.2021 11:00 | TEK Sloga | 4 : 1 | Omladinac | |||||
25.09
OFK Urovci
Partizan
4
2
|
25.09.2021 | OFK Urovci | 4 : 2 | Partizan |
25.09
Kabel
Jedinstvo
2
4
|
25.09.2021 | Kabel | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
25.09
TSK
Borac
|
25.09.2021 | TSK | : | Borac | |||||
25.09
Petrika
Proleter
|
25.09.2021 | Petrika | : | Proleter |
25.09
14:30
Voždovac
Zemun
2
2
|
25.09.2021 14:30 | Voždovac | 2 : 2 | Zemun | |||||
25.09
10:00
Rad
IMT
1
0
|
25.09.2021 10:00 | Rad | 1 : 0 | IMT | |||||
25.09
12:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
4
|
25.09.2021 12:00 | OFK Beograd | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
25.09
12:00
Radnički 1923
Mladost (L)
1
4
|
25.09.2021 12:00 | Radnički 1923 | 1 : 4 | Mladost (L) |
25.09
10:00
OFK Beograd
Zemun
5
0
|
25.09.2021 10:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Zemun |
25.09
00:00
Rakovica
Kovačevac
10
0
|
25.09.2021 00:00 | Rakovica | 10 : 0 | Kovačevac | |||||
25.09
00:00
Sinđelić 2
OFK Beograd 2
7
2
|
25.09.2021 00:00 | Sinđelić 2 | 7 : 2 | OFK Beograd 2 | |||||
25.09
00:00
Borac
Vinča
3
3
|
25.09.2021 00:00 | Borac | 3 : 3 | Vinča | |||||
25.09
00:00
Zmaj 1953
BASK
0
5
|
25.09.2021 00:00 | Zmaj 1953 | 0 : 5 | BASK |
25.09
Trayal
Timočanin
1
1
|
25.09.2021 | Trayal | 1 : 1 | Timočanin | |||||
25.09
GFK Dubočica
Real Niš
2
3
|
25.09.2021 | GFK Dubočica | 2 : 3 | Real Niš | |||||
25.09
Timok 1919
Radnički 2
2
0
|
25.09.2021 | Timok 1919 | 2 : 0 | Radnički 2 | |||||
25.09
Mineralac
Radnički (P)
5
0
|
25.09.2021 | Mineralac | 5 : 0 | Radnički (P) | |||||
25.09
Vlasina
Radnik
1
1
|
25.09.2021 | Vlasina | 1 : 1 | Radnik |
25.09
15:00
Index
Prof. Bolesnikov
1
1
|
25.09.2021 15:00 | Index | 1 : 1 | Prof. Bolesnikov | |||||
25.09
12:00
Proleter (NS)
Hajduk 1912
1
0
|
25.09.2021 12:00 | Proleter (NS) | 1 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
25.09
12:00
Vojvodina
OFK Bačka
5
1
|
25.09.2021 12:00 | Vojvodina | 5 : 1 | OFK Bačka | |||||
25.09
10:00
Kabel
RFK NS 1921
2
6
|
25.09.2021 10:00 | Kabel | 2 : 6 | RFK NS 1921 |
25.09
10:00
Radnički (Zr)
Podrinje
2
0
|
25.09.2021 10:00 | Radnički (Zr) | 2 : 0 | Podrinje | |||||
25.09
12:00
Inđija
Omladinac
2
1
|
25.09.2021 12:00 | Inđija | 2 : 1 | Omladinac | |||||
25.09
12:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
4
1
|
25.09.2021 12:00 | Proleter 2006 | 4 : 1 | Dinamo 1945 |
25.09
10:00
OLE
Kolubara
6
0
|
25.09.2021 10:00 | OLE | 6 : 0 | Kolubara | |||||
25.09
10:30
Rakovica
Radnički (NB)
0
3
|
25.09.2021 10:30 | Rakovica | 0 : 3 | Radnički (NB) | |||||
25.09
10:00
BSK Borča
IMT
0
1
|
25.09.2021 10:00 | BSK Borča | 0 : 1 | IMT | |||||
25.09
10:00
Internacional
RFK Grafičar
4
2
|
25.09.2021 10:00 | Internacional | 4 : 2 | RFK Grafičar |
25.09
16:30
Petrika
OFK Vrbas
0
0
|
25.09.2021 16:30 | Petrika | 0 : 0 | OFK Vrbas | |||||
25.09
12:00
Mladost (L)
OFK Kikinda
6
1
|
25.09.2021 12:00 | Mladost (L) | 6 : 1 | OFK Kikinda |
25.09
12:00
Jedinstvo (SP)
Voja Gačić
2
2
|
25.09.2021 12:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 2 | Voja Gačić | |||||
25.09
10:00
Cement
Radnički (Š)
6
2
|
25.09.2021 10:00 | Cement | 6 : 2 | Radnički (Š) | |||||
25.09
10:00
Dunav
Podunavac
0
2
|
25.09.2021 10:00 | Dunav | 0 : 2 | Podunavac |
25.09
10:00
Strmovo 1986
OFK Senjak
0
5
|
25.09.2021 10:00 | Strmovo 1986 | 0 : 5 | OFK Senjak |
25.09
00:00
BSK 1925
Budućnost
|
25.09.2021 00:00 | BSK 1925 | : | Budućnost | |||||
25.09
00:00
Bežanija
Radnički (O)
2
2
|
25.09.2021 00:00 | Bežanija | 2 : 2 | Radnički (O) | |||||
25.09
16:00
BASK
DIF
4
3
|
25.09.2021 16:00 | BASK | 4 : 3 | DIF | |||||
25.09
12:00
OFK Žarkovo
Lestane
9
1
|
25.09.2021 12:00 | OFK Žarkovo | 9 : 1 | Lestane | |||||
25.09
00:00
Prva Iskra
Beograd
3
0
|
25.09.2021 00:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Beograd | |||||
25.09
00:00
Palilulac
Zvezdara
2
0
|
25.09.2021 00:00 | Palilulac | 2 : 0 | Zvezdara | |||||
25.09
00:00
Vinča
OFK Balkan
1
5
|
25.09.2021 00:00 | Vinča | 1 : 5 | OFK Balkan |
25.09
14:00
Polimlje
Sloga (BB)
5
2
|
25.09.2021 14:00 | Polimlje | 5 : 2 | Sloga (BB) |
25.09
Ševac
Banat
1
1
|
25.09.2021 | Ševac | 1 : 1 | Banat | |||||
25.09
Hajdučica
Partizan
3
4
|
25.09.2021 | Hajdučica | 3 : 4 | Partizan | |||||
25.09
Invictus 2020
Proleter
4
1
|
25.09.2021 | Invictus 2020 | 4 : 1 | Proleter | |||||
25.09
Sloga
Banat
7
0
|
25.09.2021 | Sloga | 7 : 0 | Banat | |||||
25.09
Crvena zvezda
Budućnost
4
0
|
25.09.2021 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Budućnost |
25.09
Proleter
Borac
2
1
|
25.09.2021 | Proleter | 2 : 1 | Borac | |||||
25.09
Tempo
Glogonj
2
3
|
25.09.2021 | Tempo | 2 : 3 | Glogonj | |||||
25.09
Mladost
Omladinac
8
0
|
25.09.2021 | Mladost | 8 : 0 | Omladinac | |||||
25.09
00:00
Spartak 1911
Sloga
1
1
|
25.09.2021 00:00 | Spartak 1911 | 1 : 1 | Sloga |
25.09
11:00
OFK Budućnost
Borac (L)
0
2
|
25.09.2021 11:00 | OFK Budućnost | 0 : 2 | Borac (L) | |||||
25.09
11:00
OFK Borac
TEK Sloga
|
25.09.2021 11:00 | OFK Borac | : | TEK Sloga | |||||
25.09
09:30
Kolubara
Ušće Novi Beograd
11
0
|
25.09.2021 09:30 | Kolubara | 11 : 0 | Ušće Novi Beograd |
25.09
Palanka
Sloboda
|
25.09.2021 | Palanka | : | Sloboda | |||||
25.09
Železničar
Podunavac
|
25.09.2021 | Železničar | : | Podunavac | |||||
25.09
10:00
Bresje Superior
Sloga
|
25.09.2021 10:00 | Bresje Superior | : | Sloga | |||||
25.09
Jedinstvo
Polet
|
25.09.2021 | Jedinstvo | : | Polet |
25.09
10:00
Rojkovac
Duboko
9
2
|
25.09.2021 10:00 | Rojkovac | 9 : 2 | Duboko | |||||
25.09
10:00
Omladinac
Obrenovac 1905
9
1
|
25.09.2021 10:00 | Omladinac | 9 : 1 | Obrenovac 1905 |
25.09
11:00
Obilić
Bajša
2
5
|
25.09.2021 11:00 | Obilić | 2 : 5 | Bajša | |||||
25.09
11:00
Đurđin
TSC
1
1
|
25.09.2021 11:00 | Đurđin | 1 : 1 | TSC | |||||
25.09
11:00
Njegoš
Vojvodina
2
1
|
25.09.2021 11:00 | Njegoš | 2 : 1 | Vojvodina |
25.09
Sutjeska
Mladost GAT
2
3
|
25.09.2021 | Sutjeska | 2 : 3 | Mladost GAT | |||||
25.09
Fruškogorac
Armija SK
0
3
|
25.09.2021 | Fruškogorac | 0 : 3 | Armija SK |
25.09
12:30
Rad
Ada
5
2
|
25.09.2021 12:30 | Rad | 5 : 2 | Ada | |||||
25.09
15:00
Radnički (N)
Čukarički
1
4
|
25.09.2021 15:00 | Radnički (N) | 1 : 4 | Čukarički | |||||
25.09
10:00
Teleoptik
Crvena zvezda
2
4
|
25.09.2021 10:00 | Teleoptik | 2 : 4 | Crvena zvezda | |||||
25.09
10:30
Brodarac
RFK Grafičar
2
0
|
25.09.2021 10:30 | Brodarac | 2 : 0 | RFK Grafičar | |||||
25.09
15:00
Partizan
Kiker
7
1
|
25.09.2021 15:00 | Partizan | 7 : 1 | Kiker |
25.09
Milutinac
Teleoptik
0
3
|
25.09.2021 | Milutinac | 0 : 3 | Teleoptik | |||||
25.09
13:00
Čukarički
Voždovac
8
3
|
25.09.2021 13:00 | Čukarički | 8 : 3 | Voždovac |
25.09
13:30
Brodarac 2
Rad 2
1
5
|
25.09.2021 13:30 | Brodarac 2 | 1 : 5 | Rad 2 | |||||
25.09
09:00
Radnički (NB) 2
OFK Beograd 2
1
1
|
25.09.2021 09:00 | Radnički (NB) 2 | 1 : 1 | OFK Beograd 2 | |||||
25.09
13:30
Sinđelić 2
Rakovica
3
5
|
25.09.2021 13:30 | Sinđelić 2 | 3 : 5 | Rakovica | |||||
25.09
10:00
Šumadinac
BSK 1925
1
3
|
25.09.2021 10:00 | Šumadinac | 1 : 3 | BSK 1925 | |||||
25.09
20:00
RFK Grafičar
Zemun 2
0
2
|
25.09.2021 20:00 | RFK Grafičar | 0 : 2 | Zemun 2 |
25.09
00:00
Šumadija 1962
Rad 3
1
8
|
25.09.2021 00:00 | Šumadija 1962 | 1 : 8 | Rad 3 | |||||
25.09
00:00
Borac
Sremčica
0
2
|
25.09.2021 00:00 | Borac | 0 : 2 | Sremčica | |||||
25.09
00:00
Dunavac
Mladenovac
6
1
|
25.09.2021 00:00 | Dunavac | 6 : 1 | Mladenovac | |||||
25.09
00:00
Resnik
Crvena zvezda
1
0
|
25.09.2021 00:00 | Resnik | 1 : 0 | Crvena zvezda |
25.09
Duel Juniors
Trio
10
0
|
25.09.2021 | Duel Juniors | 10 : 0 | Trio | |||||
25.09
GFK Jagodina
Radnički (P)
1
2
|
25.09.2021 | GFK Jagodina | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
25.09
SFS Borac
Radnički (N)
2
14
|
25.09.2021 | SFS Borac | 2 : 14 | Radnički (N) | |||||
25.09
Lider MGM
Kopernikus Železničar
1
5
|
25.09.2021 | Lider MGM | 1 : 5 | Kopernikus Železničar | |||||
25.09
Real
Šampion 2014
2
0
|
25.09.2021 | Real | 2 : 0 | Šampion 2014 | |||||
25.09
Car Konstantin
Timok 1919
3
0
|
25.09.2021 | Car Konstantin | 3 : 0 | Timok 1919 |
25.09
09:00
TSC
Hajduk 1912
17
1
|
25.09.2021 09:00 | TSC | 17 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
25.09
10:00
Petar Puača
OFK Kikinda 1909
1
6
|
25.09.2021 10:00 | Petar Puača | 1 : 6 | OFK Kikinda 1909 |
25.09
10:00
Proleter 2006
Radnički (SM)
2
3
|
25.09.2021 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 3 | Radnički (SM) |
25.09
09:00
Voždovac
011
1
1
|
25.09.2021 09:00 | Voždovac | 1 : 1 | 011 | |||||
25.09
12:30
Partizan
Teleoptik
3
0
|
25.09.2021 12:30 | Partizan | 3 : 0 | Teleoptik | |||||
25.09
15:15
Čukarički
Ada
9
0
|
25.09.2021 15:15 | Čukarički | 9 : 0 | Ada |
25.09
10:00
Senjak
Respekt
2
1
|
25.09.2021 10:00 | Senjak | 2 : 1 | Respekt | |||||
25.09
10:00
Savacium
Radnički (V)
3
1
|
25.09.2021 10:00 | Savacium | 3 : 1 | Radnički (V) | |||||
25.09
10:00
Jedinstvo (Ub)
Drina
5
2
|
25.09.2021 10:00 | Jedinstvo (Ub) | 5 : 2 | Drina |
25.09
Dinamo
Budućnost
0
4
|
25.09.2021 | Dinamo | 0 : 4 | Budućnost | |||||
25.09
Real Niš
OFK Budućnost 2020
7
0
|
25.09.2021 | Real Niš | 7 : 0 | OFK Budućnost 2020 | |||||
25.09
Kopernikus Železničar 2
Radnik
2
2
|
25.09.2021 | Kopernikus Železničar 2 | 2 : 2 | Radnik | |||||
25.09
Vučje
GFK Dubočica
0
3
|
25.09.2021 | Vučje | 0 : 3 | GFK Dubočica | |||||
25.09
OFK Topličanin
SFK Morava
5
1
|
25.09.2021 | OFK Topličanin | 5 : 1 | SFK Morava | |||||
25.09
Mineralac
Lugina
2
2
|
25.09.2021 | Mineralac | 2 : 2 | Lugina | |||||
25.09
Filip Filipović
OFK Kosanica
5
1
|
25.09.2021 | Filip Filipović | 5 : 1 | OFK Kosanica | |||||
25.09
BSK
Čekmin
0
5
|
25.09.2021 | BSK | 0 : 5 | Čekmin |
25.09
00:00
Karioke
BSK
1
1
|
25.09.2021 00:00 | Karioke | 1 : 1 | BSK | |||||
25.09
00:00
Kolubara
IMT
4
0
|
25.09.2021 00:00 | Kolubara | 4 : 0 | IMT | |||||
25.09
00:00
Balkan
Rakovica
2
2
|
25.09.2021 00:00 | Balkan | 2 : 2 | Rakovica | |||||
25.09
00:00
Radnički (O)
Sinđelić
2
1
|
25.09.2021 00:00 | Radnički (O) | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
25.09
00:00
Lokomotiva
BSK 1925
1
0
|
25.09.2021 00:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | BSK 1925 |
25.09
00:00
Finale 2013
Vukovi
9
2
|
25.09.2021 00:00 | Finale 2013 | 9 : 2 | Vukovi | |||||
25.09
00:00
Župa
Radnički (S)
1
5
|
25.09.2021 00:00 | Župa | 1 : 5 | Radnički (S) | |||||
25.09
00:00
Trstenik PTT
Timočanin
2
3
|
25.09.2021 00:00 | Trstenik PTT | 2 : 3 | Timočanin | |||||
25.09
00:00
Morava 1918
Duel Juniors 2
3
1
|
25.09.2021 00:00 | Morava 1918 | 3 : 1 | Duel Juniors 2 | |||||
25.09
00:00
Junior
OFK Bratstvo
9
4
|
25.09.2021 00:00 | Junior | 9 : 4 | OFK Bratstvo | |||||
25.09
00:00
Jedinstvo
GFK Jagodina 2
2
1
|
25.09.2021 00:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | GFK Jagodina 2 | |||||
25.09
00:00
Car Lazar 2015
Meševo
1
5
|
25.09.2021 00:00 | Car Lazar 2015 | 1 : 5 | Meševo |
25.09
10:00
AFK
Bajša
5
3
|
25.09.2021 10:00 | AFK | 5 : 3 | Bajša | |||||
25.09
10:00
Arena Su
Spartak ŽK
2
0
|
25.09.2021 10:00 | Arena Su | 2 : 0 | Spartak ŽK |
25.09
10:00
Posavina
Radnički
0
9
|
25.09.2021 10:00 | Posavina | 0 : 9 | Radnički | |||||
25.09
10:00
Zabrezje
Budućnost
0
10
|
25.09.2021 10:00 | Zabrezje | 0 : 10 | Budućnost |
25.09
00:00
Borac
Karaš
4
2
|
25.09.2021 00:00 | Borac | 4 : 2 | Karaš | |||||
25.09
00:00
OFK Plandište
Ratar
9
1
|
25.09.2021 00:00 | OFK Plandište | 9 : 1 | Ratar | |||||
25.09
13:00
BAK
Polet
3
1
|
25.09.2021 13:00 | BAK | 3 : 1 | Polet | |||||
25.09
00:00
Partizan
Potporanj
2
4
|
25.09.2021 00:00 | Partizan | 2 : 4 | Potporanj |
25.09
Pobeda
Unirea
9
0
|
25.09.2021 | Pobeda | 9 : 0 | Unirea | |||||
25.09
BSK
Jugoslavija
5
3
|
25.09.2021 | BSK | 5 : 3 | Jugoslavija | |||||
25.09
Borac
Dolina
6
1
|
25.09.2021 | Borac | 6 : 1 | Dolina | |||||
25.09
Polet
Sloga
1
2
|
25.09.2021 | Polet | 1 : 2 | Sloga |
25.09
Mundial
Proleter
2
1
|
25.09.2021 | Mundial | 2 : 1 | Proleter | |||||
25.09
Borac
Dinamo 1945
1
3
|
25.09.2021 | Borac | 1 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
25.09
00:00
OFK Vršac
Voja Gačić
2
5
|
25.09.2021 00:00 | OFK Vršac | 2 : 5 | Voja Gačić |
25.09
00:00
Srem
PFK Žarkovo 2000
3
7
|
25.09.2021 00:00 | Srem | 3 : 7 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
25.09
00:00
Obrenovac 1905
Bežanija
0
8
|
25.09.2021 00:00 | Obrenovac 1905 | 0 : 8 | Bežanija |
25.09
00:00
Kosmaj
Torlak
3
2
|
25.09.2021 00:00 | Kosmaj | 3 : 2 | Torlak | |||||
25.09
00:00
OFK Crvenka
OLE
1
2
|
25.09.2021 00:00 | OFK Crvenka | 1 : 2 | OLE | |||||
25.09
00:00
Hajduk
Vinča
9
2
|
25.09.2021 00:00 | Hajduk | 9 : 2 | Vinča |
25.09
Pazar Juniors
Novi Pazar
3
3
|
25.09.2021 | Pazar Juniors | 3 : 3 | Novi Pazar | |||||
25.09
OFK National AG
Koštam Polje
3
2
|
25.09.2021 | OFK National AG | 3 : 2 | Koštam Polje | |||||
25.09
Sport Klub 99
Tutin
7
1
|
25.09.2021 | Sport Klub 99 | 7 : 1 | Tutin | |||||
25.09
AL AHLI
Jedinstvo 2017
1
4
|
25.09.2021 | AL AHLI | 1 : 4 | Jedinstvo 2017 | |||||
25.09
Jošanica
OFK Vlada Dimitrijević
2
8
|
25.09.2021 | Jošanica | 2 : 8 | OFK Vlada Dimitrijević |
25.09
10:00
Radnik
Real
2
0
|
25.09.2021 10:00 | Radnik | 2 : 0 | Real | |||||
25.09
10:00
Karađorđe
Polet
2
1
|
25.09.2021 10:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Polet | |||||
25.09
10:00
Kiker
Proleter
0
4
|
25.09.2021 10:00 | Kiker | 0 : 4 | Proleter | |||||
25.09
10:00
Vrnjci
Goč
2
4
|
25.09.2021 10:00 | Vrnjci | 2 : 4 | Goč |
25.09
11:00
Iskra
Napredak
2
3
|
25.09.2021 11:00 | Iskra | 2 : 3 | Napredak | |||||
25.09
11:00
Sutjeska
Proleter
6
0
|
25.09.2021 11:00 | Sutjeska | 6 : 0 | Proleter | |||||
25.09
11:00
Obilić
Budućnost
5
2
|
25.09.2021 11:00 | Obilić | 5 : 2 | Budućnost | |||||
25.09
11:00
Mladost
Eđšeg
3
2
|
25.09.2021 11:00 | Mladost | 3 : 2 | Eđšeg | |||||
25.09
11:00
Njegoš
Jadran
5
0
|
25.09.2021 11:00 | Njegoš | 5 : 0 | Jadran |
25.09
09:00
Pobeda
Morava
0
7
|
25.09.2021 09:00 | Pobeda | 0 : 7 | Morava | |||||
25.09
09:00
Sloga 1924
Marjan
8
1
|
25.09.2021 09:00 | Sloga 1924 | 8 : 1 | Marjan | |||||
25.09
09:00
Radnički 1923
Šumadija 1903
6
0
|
25.09.2021 09:00 | Radnički 1923 | 6 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
25.09
09:00
Karađorđe
Slavija
11
0
|
25.09.2021 09:00 | Karađorđe | 11 : 0 | Slavija | |||||
25.09
09:00
Sušica
Vašarište
6
4
|
25.09.2021 09:00 | Sušica | 6 : 4 | Vašarište |
25.09
00:00
Bežanija
OFK Crvenka
5
3
|
25.09.2021 00:00 | Bežanija | 5 : 3 | OFK Crvenka | |||||
25.09
00:00
DIF
BSK Borča
5
1
|
25.09.2021 00:00 | DIF | 5 : 1 | BSK Borča | |||||
25.09
00:00
Rad
Partizan
2
4
|
25.09.2021 00:00 | Rad | 2 : 4 | Partizan | |||||
25.09
00:00
Čukarički
Crvena zvezda
|
25.09.2021 00:00 | Čukarički | : | Crvena zvezda | |||||
25.09
00:00
OFK Beograd
Zemun
3
0
|
25.09.2021 00:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Zemun |
25.09
00:00
Banja
Borac (O)
1
4
|
25.09.2021 00:00 | Banja | 1 : 4 | Borac (O) | |||||
25.09
00:00
Lokomotiva
Rad
|
25.09.2021 00:00 | Lokomotiva | : | Rad | |||||
25.09
00:00
OFK Žarkovo
Prva Iskra
3
2
|
25.09.2021 00:00 | OFK Žarkovo | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
25.09
00:00
Jedinstvo
Vranić
2
5
|
25.09.2021 00:00 | Jedinstvo | 2 : 5 | Vranić | |||||
25.09
00:00
Borac (L)
PFK Žarkovo 2000
2
1
|
25.09.2021 00:00 | Borac (L) | 2 : 1 | PFK Žarkovo 2000 |
25.09
00:00
Trudbenik
Obilić 1924
5
1
|
25.09.2021 00:00 | Trudbenik | 5 : 1 | Obilić 1924 | |||||
25.09
00:00
Dunavac
Vrčin
4
1
|
25.09.2021 00:00 | Dunavac | 4 : 1 | Vrčin | |||||
25.09
00:00
Leštane
Palilulac
1
3
|
25.09.2021 00:00 | Leštane | 1 : 3 | Palilulac | |||||
25.09
00:00
Zvezdara
PKB
0
4
|
25.09.2021 00:00 | Zvezdara | 0 : 4 | PKB | |||||
25.09
00:00
Institut
OFK Prima Fortuna
0
1
|
25.09.2021 00:00 | Institut | 0 : 1 | OFK Prima Fortuna | |||||
25.09
00:00
Sinđelić
IMT
2
4
|
25.09.2021 00:00 | Sinđelić | 2 : 4 | IMT |
25.09
Vučice
Lavice Dubočica
1
1
|
25.09.2021 | Vučice | 1 : 1 | Lavice Dubočica | |||||
25.09
Ozren
Jagodina
0
5
|
25.09.2021 | Ozren | 0 : 5 | Jagodina | |||||
25.09
Levač
Dinamo
2
1
|
25.09.2021 | Levač | 2 : 1 | Dinamo | |||||
25.09
Rosulja 2014
Kolibri
0
2
|
25.09.2021 | Rosulja 2014 | 0 : 2 | Kolibri | |||||
25.09
Fudbol per femra
Jedinstvo 2014
5
2
|
25.09.2021 | Fudbol per femra | 5 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
25.09
Mašinac
Majdanpek
5
0
|
25.09.2021 | Mašinac | 5 : 0 | Majdanpek |
25.09
15:30
Mačva
Radnički 1923
1
4
|
25.09.2021 15:30 | Mačva | 1 : 4 | Radnički 1923 | |||||
25.09
15:30
Loznica
Požega
14
0
|
25.09.2021 15:30 | Loznica | 14 : 0 | Požega | |||||
25.09
15:30
Kraljica Marija
ŽGFK Borac
2
1
|
25.09.2021 15:30 | Kraljica Marija | 2 : 1 | ŽGFK Borac | |||||
25.09
12:30
Jedinstvo
Karađorđe
3
1
|
25.09.2021 12:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Karađorđe |
25.09
11:00
Polet
Ruma
1
5
|
25.09.2021 11:00 | Polet | 1 : 5 | Ruma | |||||
25.09
11:00
Lehel 2019
Prave Dame
0
1
|
25.09.2021 11:00 | Lehel 2019 | 0 : 1 | Prave Dame | |||||
25.09
12:00
Voša AS
TSC
1
1
|
25.09.2021 12:00 | Voša AS | 1 : 1 | TSC | |||||
25.09
11:30
Spartak
Moskva
17
0
|
25.09.2021 11:30 | Spartak | 17 : 0 | Moskva |
25.09
13:00
Spartak d.o.o.
Banat
1
0
|
25.09.2021 13:00 | Spartak d.o.o. | 1 : 0 | Banat | |||||
25.09
16:00
Modoš
Voja Gačić
0
17
|
25.09.2021 16:00 | Modoš | 0 : 17 | Voja Gačić |
25.09
16:30
Rad
Sloga
5
0
|
25.09.2021 16:30 | Rad | 5 : 0 | Sloga |
25.09
10:00
SuTeam Akademija
TSC '10
0
5
|
25.09.2021 10:00 | SuTeam Akademija | 0 : 5 | TSC '10 | |||||
25.09
15:00
TSC '09
Spartak ŽK '10
7
0
|
25.09.2021 15:00 | TSC '09 | 7 : 0 | Spartak ŽK '10 |
25.09
12:30
Šumadinac
Borac
1
1
|
25.09.2021 12:30 | Šumadinac | 1 : 1 | Borac | |||||
25.09
13:00
Budućnost
IMT
5
0
|
25.09.2021 13:00 | Budućnost | 5 : 0 | IMT | |||||
25.09
14:30
Srem
Jedinstvo
0
4
|
25.09.2021 14:30 | Srem | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
25.09
09:00
Milutinac
Bežanija
1
3
|
25.09.2021 09:00 | Milutinac | 1 : 3 | Bežanija |
25.09
10:00
Kolubara 1
Lazarevac
4
1
|
25.09.2021 10:00 | Kolubara 1 | 4 : 1 | Lazarevac | |||||
25.09
13:00
Borac (L)
Kolubara 2
1
1
|
25.09.2021 13:00 | Borac (L) | 1 : 1 | Kolubara 2 | |||||
25.09
10:00
ŠF Ivanča
Mladost (C)
5
1
|
25.09.2021 10:00 | ŠF Ivanča | 5 : 1 | Mladost (C) | |||||
25.09
13:30
Budućnost (D)
Ušće Novi Beograd
9
1
|
25.09.2021 13:30 | Budućnost (D) | 9 : 1 | Ušće Novi Beograd |
25.09
AF AS Novi Pazar
Pazar Juniors
0
3
|
25.09.2021 | AF AS Novi Pazar | 0 : 3 | Pazar Juniors | |||||
25.09
Kosmet
Sport Club 99
1
2
|
25.09.2021 | Kosmet | 1 : 2 | Sport Club 99 | |||||
25.09
OFK National
Novi Pazar
2
2
|
25.09.2021 | OFK National | 2 : 2 | Novi Pazar | |||||
25.09
Bane 1931
Jedinstvo 2017
8
1
|
25.09.2021 | Bane 1931 | 8 : 1 | Jedinstvo 2017 |
25.09
Rudar
Sport Club 99
3
2
|
25.09.2021 | Rudar | 3 : 2 | Sport Club 99 | |||||
25.09
Pazar Juniors B
Novi Pazar
3
3
|
25.09.2021 | Pazar Juniors B | 3 : 3 | Novi Pazar | |||||
25.09
OFK Ras
OFK Vlada Dimitrijević
0
9
|
25.09.2021 | OFK Ras | 0 : 9 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
25.09
AL AHLI
OFK National
4
1
|
25.09.2021 | AL AHLI | 4 : 1 | OFK National |
25.09
00:00
Budućnost
Sopot
1
4
|
25.09.2021 00:00 | Budućnost | 1 : 4 | Sopot | |||||
25.09
00:00
OFK Prima Fortuna
OFK Beograd
0
3
|
25.09.2021 00:00 | OFK Prima Fortuna | 0 : 3 | OFK Beograd | |||||
25.09
00:00
Torlak
Obilic 1924
0
9
|
25.09.2021 00:00 | Torlak | 0 : 9 | Obilic 1924 |
25.09
00:00
Komgrap
DIF
2
6
|
25.09.2021 00:00 | Komgrap | 2 : 6 | DIF | |||||
25.09
00:00
Akademija fudbala
OFK Žarkovo
0
3
|
25.09.2021 00:00 | Akademija fudbala | 0 : 3 | OFK Žarkovo | |||||
25.09
00:00
GSP Polet
Lokomotiva
3
1
|
25.09.2021 00:00 | GSP Polet | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
25.09
00:00
Seceranac Ada
Sremcica
1
2
|
25.09.2021 00:00 | Seceranac Ada | 1 : 2 | Sremcica | |||||
25.09
00:00
Žarkovo 2000
Velika Moštanica
0
1
|
25.09.2021 00:00 | Žarkovo 2000 | 0 : 1 | Velika Moštanica |
25.09
00:00
Palilulac
BSK Borča
1
2
|
25.09.2021 00:00 | Palilulac | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
25.09
00:00
DIV
Balkan Mirijevo
1
2
|
25.09.2021 00:00 | DIV | 1 : 2 | Balkan Mirijevo | |||||
25.09
00:00
PKB
Milano Stars
0
2
|
25.09.2021 00:00 | PKB | 0 : 2 | Milano Stars | |||||
25.09
00:00
Banja
Beograd 1929
3
6
|
25.09.2021 00:00 | Banja | 3 : 6 | Beograd 1929 | |||||
25.09
00:00
OFK Crvenka
Trudbenik
0
5
|
25.09.2021 00:00 | OFK Crvenka | 0 : 5 | Trudbenik | |||||
25.09
00:00
Zvezdara
RFK Grafičar
0
7
|
25.09.2021 00:00 | Zvezdara | 0 : 7 | RFK Grafičar |
25.09
11:00
Mladi Radnik 1926
SFU Gornjak
3
0
|
25.09.2021 11:00 | Mladi Radnik 1926 | 3 : 0 | SFU Gornjak | |||||
25.09
10:00
Železničar
RSK
0
7
|
25.09.2021 10:00 | Železničar | 0 : 7 | RSK |
25.09
11:00
Rvati
Zvezda
0
3
|
25.09.2021 11:00 | Rvati | 0 : 3 | Zvezda | |||||
25.09
09:00
Budućnost
Radnički
1
3
|
25.09.2021 09:00 | Budućnost | 1 : 3 | Radnički | |||||
25.09
10:00
Posavina
Zabrežje
0
6
|
25.09.2021 10:00 | Posavina | 0 : 6 | Zabrežje |
25.09
00:00
Duel Juniors
Trio
3
0
|
25.09.2021 00:00 | Duel Juniors | 3 : 0 | Trio | |||||
25.09
00:00
Radnički 2
Timok 1919
0
4
|
25.09.2021 00:00 | Radnički 2 | 0 : 4 | Timok 1919 | |||||
25.09
00:00
OFK Paraćin
Radnički
0
11
|
25.09.2021 00:00 | OFK Paraćin | 0 : 11 | Radnički | |||||
25.09
00:00
Lider MGM
Kopernikus Železničar
0
3
|
25.09.2021 00:00 | Lider MGM | 0 : 3 | Kopernikus Železničar | |||||
25.09
00:00
Real Niš
OFK Šampion
9
2
|
25.09.2021 00:00 | Real Niš | 9 : 2 | OFK Šampion | |||||
25.09
00:00
GFK Jagodina
Radnički
2
1
|
25.09.2021 00:00 | GFK Jagodina | 2 : 1 | Radnički | |||||
25.09
00:00
Trajal - Prosoker
Nacional
0
10
|
25.09.2021 00:00 | Trajal - Prosoker | 0 : 10 | Nacional | |||||
25.09
00:00
Napredak
Vlasina
8
1
|
25.09.2021 00:00 | Napredak | 8 : 1 | Vlasina |
25.09
13:00
Župa
Radnički (S)
8
4
|
25.09.2021 13:00 | Župa | 8 : 4 | Radnički (S) | |||||
25.09
14:00
Junior
OFK Bratstvo
16
1
|
25.09.2021 14:00 | Junior | 16 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
25.09
15:00
Finale 2013
Vukovi
5
1
|
25.09.2021 15:00 | Finale 2013 | 5 : 1 | Vukovi |
25.09
00:00
Mineralac
Lugina
1
3
|
25.09.2021 00:00 | Mineralac | 1 : 3 | Lugina | |||||
25.09
00:00
BSK
Sloga
1
3
|
25.09.2021 00:00 | BSK | 1 : 3 | Sloga | |||||
25.09
00:00
Filip Filipović
OFK Kosanica
4
2
|
25.09.2021 00:00 | Filip Filipović | 4 : 2 | OFK Kosanica | |||||
25.09
00:00
Dinamo
Budućnost
2
1
|
25.09.2021 00:00 | Dinamo | 2 : 1 | Budućnost | |||||
25.09
00:00
Real Niš 2
OFK Budućnost 2020
11
1
|
25.09.2021 00:00 | Real Niš 2 | 11 : 1 | OFK Budućnost 2020 | |||||
25.09
00:00
Kopernikus Železničar 2
Radnik
3
2
|
25.09.2021 00:00 | Kopernikus Železničar 2 | 3 : 2 | Radnik | |||||
25.09
00:00
Vučje
GFK Dubočica
0
9
|
25.09.2021 00:00 | Vučje | 0 : 9 | GFK Dubočica |
25.09
12:30
Polimlje
Sloga (BB)
2
0
|
25.09.2021 12:30 | Polimlje | 2 : 0 | Sloga (BB) | |||||
25.09
16:00
Savinac 1933
Sloga (P)
0
15
|
25.09.2021 16:00 | Savinac 1933 | 0 : 15 | Sloga (P) |
25.09
17:00
Igokea m:tel
Borac
91
89
|
25.09.2021 17:00 | Igokea m:tel | 91 : 89 | Borac | |||||
25.09
21:00
Cedevita Olimpija
Krka
88
56
|
25.09.2021 21:00 | Cedevita Olimpija | 88 : 56 | Krka |
25.09
14:00
Radnički
Kifissia V.C.
3
1
|
25.09.2021 14:00 | Radnički | 3 : 1 | Kifissia V.C. |
25.09
20:00
Obilić
Radnički
24
20
|
25.09.2021 20:00 | Obilić | 24 : 20 | Radnički | |||||
25.09
18:30
Crvena zvezda
Dinamo
27
33
|
25.09.2021 18:30 | Crvena zvezda | 27 : 33 | Dinamo | |||||
25.09
18:00
Vojvodina
Metaloplastika
32
26
|
25.09.2021 18:00 | Vojvodina | 32 : 26 | Metaloplastika |
25.09
19:00
Spartak
Rudar
23
35
|
25.09.2021 19:00 | Spartak | 23 : 35 | Rudar | |||||
25.09
18:00
Proleter
Dubočica 54
23
29
|
25.09.2021 18:00 | Proleter | 23 : 29 | Dubočica 54 | |||||
25.09
18:00
Partizan
Železničar 1949
45
13
|
25.09.2021 18:00 | Partizan | 45 : 13 | Železničar 1949 |
25.09
19:00
Vranje 1957
Kuršumlija
29
25
|
25.09.2021 19:00 | Vranje 1957 | 29 : 25 | Kuršumlija | |||||
25.09
18:00
Priboj
Hajduk Veljko
30
25
|
25.09.2021 18:00 | Priboj | 30 : 25 | Hajduk Veljko | |||||
25.09
18:00
Jastrebac
Jagodina
27
24
|
25.09.2021 18:00 | Jastrebac | 27 : 24 | Jagodina | |||||
25.09
19:00
Zlatar
Metalac
27
36
|
25.09.2021 19:00 | Zlatar | 27 : 36 | Metalac |
25.09
19:00
Kikinda
Smederevo
24
21
|
25.09.2021 19:00 | Kikinda | 24 : 21 | Smederevo | |||||
25.09
19:00
Morava
Sinđelić
27
31
|
25.09.2021 19:00 | Morava | 27 : 31 | Sinđelić | |||||
25.09
18:00
Crvenka
Kolubara
31
26
|
25.09.2021 18:00 | Crvenka | 31 : 26 | Kolubara |
25.09
17:00
Hercegovina
Jedinstvo
27
25
|
25.09.2021 17:00 | Hercegovina | 27 : 25 | Jedinstvo |
25.09
15:30
Novi Beograd
Rekreativo
26
22
|
25.09.2021 15:30 | Novi Beograd | 26 : 22 | Rekreativo | |||||
25.09
15:30
Mladenovac
SU Lavovi
25
39
|
25.09.2021 15:30 | Mladenovac | 25 : 39 | SU Lavovi | |||||
25.09
15:30
RK SC Voždovac 2012 - 2
Studentski grad
30
38
|
25.09.2021 15:30 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 30 : 38 | Studentski grad | |||||
25.09
15:30
Rakovica
Partizan 2
28
34
|
25.09.2021 15:30 | Rakovica | 28 : 34 | Partizan 2 |
25.09
19:30
Radnički
Crepaja
34
26
|
25.09.2021 19:30 | Radnički | 34 : 26 | Crepaja | |||||
25.09
20:00
Ruma
PIK Prigrevica
28
32
|
25.09.2021 20:00 | Ruma | 28 : 32 | PIK Prigrevica |
25.09
16:30
Srem (SM)
Jugović 2
28
32
|
25.09.2021 16:30 | Srem (SM) | 28 : 32 | Jugović 2 |
25.09
20:00
Laki
Jadran
27
34
|
25.09.2021 20:00 | Laki | 27 : 34 | Jadran | |||||
25.09
19:00
Jabuka
Mladost
31
17
|
25.09.2021 19:00 | Jabuka | 31 : 17 | Mladost |
25.09
20:00
Trijumf
Apatin
29
25
|
25.09.2021 20:00 | Trijumf | 29 : 25 | Apatin | |||||
25.09
16:00
Gradnulica
Radnički
31
23
|
25.09.2021 16:00 | Gradnulica | 31 : 23 | Radnički |
25.09
18:00
Bekament BB
Jagodina
28
29
|
25.09.2021 18:00 | Bekament BB | 28 : 29 | Jagodina | |||||
25.09
20:15
Vojvodina
SPD Radnički
25
26
|
25.09.2021 20:15 | Vojvodina | 25 : 26 | SPD Radnički |
25.09
18:30
Zaječar 1949
Mladi radnik
27
33
|
25.09.2021 18:30 | Zaječar 1949 | 27 : 33 | Mladi radnik | |||||
25.09
12:30
Radnički BG
Halas Jožef
21
21
|
25.09.2021 12:30 | Radnički BG | 21 : 21 | Halas Jožef | |||||
25.09
16:30
Kikinda
Topličanin
30
19
|
25.09.2021 16:30 | Kikinda | 30 : 19 | Topličanin | |||||
25.09
17:00
Prijepolje
Pančevo
18
23
|
25.09.2021 17:00 | Prijepolje | 18 : 23 | Pančevo | |||||
25.09
20:30
Petrovaradin
Srem
20
20
|
25.09.2021 20:30 | Petrovaradin | 20 : 20 | Srem |
25.09
15:30
Dorćol Tigrovi
Crvena zvezda
10
76
|
25.09.2021 15:30 | Dorćol Tigrovi | 10 : 76 | Crvena zvezda |
25.09
15:00
Južna regija
Radnički
32
20
|
25.09.2021 15:00 | Južna regija | 32 : 20 | Radnički |
25.09
19:15
Triglav
Hidria Jesenice
3
2
|
25.09.2021 19:15 | Triglav | E 3 : 2 | Hidria Jesenice | |||||
25.09
18:00
SŽ Olimpija
Celje
4
5
|
25.09.2021 18:00 | SŽ Olimpija | E 4 : 5 | Celje | |||||
25.09
18:30
Bled
Maribor
6
3
|
25.09.2021 18:30 | Bled | 6 : 3 | Maribor |