XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 578 utakmica za dan
Subota, 25 Septembar 2021

Fudbal

25.09.2021 16:00 TSC 1 : 0 Vojvodina
25.09.2021 19:00 Kolubara 2 : 3 Radnički (N)
25.09.2021 15:30 OFK Kikinda 0 : 4 OFK Bečej 1918
25.09.2021 15:30 Hajduk 1912 0 : 7 Borac (S)
25.09.2021 15:30 Omladinac 7 : 0 Jedinstvo (SP)
25.09.2021 15:30 1. Maj Ruma 1 : 0 Borac (Š)
25.09.2021 15:30 Radnički 1912 0 : 1 OFK Stari Grad
25.09.2021 15:30 Tekstilac 2 : 1 Dinamo 1945
25.09.2021 15:30 Feniks 1995 2 : 2 Tisa
25.09.2021 15:30 OFK Vršac 3 : 2 Radnički (Zr)
25.09.2021 15:30 Takovo 1 : 0 Sloga (BB)
25.09.2021 15:30 GFK Sloboda : Trepča
25.09.2021 15:30 Budućnost (A) 1 : 2 Borac 1926
25.09.2021 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Real
25.09.2021 15:30 Mačva 1929 1 : 0 Smederevo 1924
25.09.2021 15:30 OFK Beograd 0 : 1 BASK
25.09.2021 15:30 Zemun 1 : 0 Teleoptik
25.09.2021 15:30 BSK Borča 2 : 1 Prva iskra
25.09.2021 15:30 Radnički (O) 2 : 1 Jedinstvo
25.09.2021 15:30 GFK Dubočica 0 : 2 Meševo
25.09.2021 15:30 Dinamo 2 : 1 Budućnost (P)
25.09.2021 15:30 GFK Jagodina 1 : 1 Pčinja
25.09.2021 15:30 Jedinstvo (P) 0 : 0 Hajduk Veljko
25.09.2021 15:30 Sloboda 2 : 1 Jedinstvo (V)
25.09.2021 15:30 Begej 1 : 1 BAK
25.09.2021 15:30 Naftagas 4 : 1 Crvena zvezda (VS)
25.09.2021 15:30 Proleter 0 : 0 Kozara
25.09.2021 15:30 Sloga (T) 0 : 3 Hajduk
25.09.2021 15:30 Veternik 0 : 3 Sloboda
25.09.2021 15:30 RFK Novi Sad 1921 1 : 0 Cement
25.09.2021 15:30 Sloga (E) 0 : 0 Radnički (NP)
25.09.2021 15:30 Mladost APA 0 : 2 Senta
25.09.2021 15:30 Krila Krajine 0 : 0 Mladost (T)
25.09.2021 15:30 Sloga 1 : 5 Bačka 1901
25.09.2021 10:00 Sinđelić 2 : 1 Zuce 2019
25.09.2021 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 2 OFK Mladenovac
25.09.2021 15:30 Vinča 1 : 1 BSK 1925
25.09.2021 15:30 Sremčica 4 : 3 Crvena zvezda (MML)
25.09.2021 15:30 Zvezda 0 : 1 Lokomotiva
25.09.2021 15:30 Sloboda 1 : 3 Jošanica
25.09.2021 15:30 Tutin 2 : 0 Gruža
25.09.2021 15:30 Ribnica 1 : 1 Radnički (V)
25.09.2021 15:30 Strmovo 1968 2 : 3 Sloga
25.09.2021 15:30 Budućnost Krušik 2014 4 : 0 Mladost
25.09.2021 15:30 Morava 2 : 1 Sloga (B)
25.09.2021 15:30 Rudar 2001 0 : 2 Pomoravlje 1946
25.09.2021 15:30 Sloboda 2 : 0 Rudar (S)
25.09.2021 15:30 Grizli ML 0 : 2 Sloga 33
25.09.2021 15:30 Šumadija 1 : 3 OFK Mihajlovac
25.09.2021 15:30 VGSK 7 : 2 Mladi borac
25.09.2021 15:30 Trstenik PPT 2 : 1 Sloga (M)
25.09.2021 15:30 Sloga (D) 1 : 2 SFS Borac
25.09.2021 15:30 Orlovi 0 : 0 Morava 1918
25.09.2021 15:30 Brodoremont 3 : 2 OFK Slatina
25.09.2021 15:30 BSK 2 : 0 Lužnica
25.09.2021 15:30 Bor 1919 1 : 1 Tanasko Rajić
25.09.2021 15:30 Balkanski 1 : 2 OFK 019
25.09.2021 15:30 Ozren 2 : 1 OFK Knjaz
25.09.2021 15:30 Dunav 6 : 1 Zvezda
25.09.2021 15:30 Polet 2 : 0 Budućnost (M)
25.09.2021 15:30 Borac (BG) 3 : 2 Vojvodina
25.09.2021 16:00 OFK Futog 1 : 7 Bačka 1923
25.09.2021 16:00 Fruškogorski partizan 0 : 1 Jedinstvo
25.09.2021 16:00 Borac 0 : 1 Fruškogorac
25.09.2021 16:00 Šajkaš 1908 6 : 0 Dinamo
25.09.2021 16:00 Omladinac 1 : 1 Crvena Zvezda
25.09.2021 15:30 Radnički (K) 1 : 0 Jedinstvo Stević
25.09.2021 15:30 Železničar 0 : 0 Ljukovo
25.09.2021 15:30 OFK Vrbas 4 : 0 Obilić (NK)
25.09.2021 15:30 Tornjoš 2 : 1 Budućnost
25.09.2021 15:30 Napredak 4 : 4 Jadran
25.09.2021 15:30 Radnički 1905 1 : 1 Obilić (Z)
25.09.2021 15:30 Sloga 0 : 2 Proleter
25.09.2021 15:30 Zlot 3 : 2 Brestovac
25.09.2021 16:00 Jedinstvo (G) 6 : 1 Bratstvo
25.09.2021 16:00 Budućnost 3 : 3 Vučje
25.09.2021 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 5 Mladost
25.09.2021 15:30 Jastrebac : Radnički 1924
25.09.2021 15:30 Palilula 0 : 1 Svrljig
25.09.2021 16:00 Hajduk 3 : 5 Rudar Vrška Čuka
25.09.2021 15:30 Mačkovac 3 : 1 Parunovac
25.09.2021 15:30 Gornji Stepoš 5 : 0 Rubin
25.09.2021 15:30 Sloga (D) 4 : 1 13. April
25.09.2021 15:30 Krajina 2 : 0 Delija
25.09.2021 15:30 Budućnost 1 : 3 Banat
25.09.2021 15:00 Partizan (G) 3 : 7 Mladi Borac
25.09.2021 15:30 Žitkovica 2017 2 : 2 Krilaš
25.09.2021 15:00 Senjak 4 : 2 Zadrugar
25.09.2021 15:00 Sloboda 1 : 1 Napredak
25.09.2021 15:30 Dimitrije Tucović 1 : 0 Turbina
25.09.2021 11:00 Siti Sport Klub 1 : 3 Dunav
25.09.2021 15:30 Borac (O) 2 : 2 Balkan Mirijevo
25.09.2021 16:00 Borac (D) 0 : 4 Sloga (D)
25.09.2021 16:00 Šumadija 1934 : Slavija
25.09.2021 16:00 OFK Jabučje 4 : 5 Žabari
25.09.2021 16:00 Radnik 2 : 2 Proleter
25.09.2021 16:00 Spartak 1924 1 : 3 Kačer
25.09.2021 15:30 Radnički 2020 3 : 2 Mladost
25.09.2021 16:00 Spartak 1976 3 : 0 Voćar
25.09.2021 16:00 Slatina 1 : 2 Kej
25.09.2021 16:00 Rakova 1 : 0 Donja Vrbava
25.09.2021 16:00 Rudar 3 : 2 Napredak
25.09.2021 00:00 Čajetina 2 : 1 Prvi partizan
25.09.2021 16:00 Rajac 4 : 1 Kotešica
25.09.2021 15:30 Ribnik 3 : 3 Župski biseri
25.09.2021 15:30 Poljoprivrednik 2 : 1 Vinogradar
25.09.2021 15:30 Proleter (M) 7 : 0 Pobeda
25.09.2021 16:00 Crvena Jabuka 0 : 1 Pepeljevac
25.09.2021 15:30 Potisje : Partizan
25.09.2021 15:30 Lehel : Zadrugar
25.09.2021 15:30 Mladost : Bilećanin
25.09.2021 15:30 MSK : Tamiš
25.09.2021 15:30 Naftagas : Tisa 1933
25.09.2021 15:30 Radnički 1911 : OFK Stajićevo
25.09.2021 15:30 OFK Klek : OFK Gradnulica
25.09.2021 16:00 Navalin 0 : 2 Šumadija
25.09.2021 16:00 Radnički (P) 3 : 0 Radnik Sušica
25.09.2021 15:00 Sinđelić 0 : 1 Prva Iskra
25.09.2021 15:00 Šumadija 8 : 0 15. Avgust 1950
25.09.2021 15:00 Planinac 4 : 2 Beljanica
25.09.2021 12:30 Dedinje 0 : 6 Novi Beograd
25.09.2021 15:30 13. maj 1 : 1 Sinđelić 2012
25.09.2021 18:00 KFK Ravna gora 0 : 0 Resnik
25.09.2021 16:00 BSK 3 : 0 Mladost (R)
25.09.2021 15:00 Mladost (D) 4 : 0 Morava
25.09.2021 15:30 Soko 8 : 1 Slavija (B)
25.09.2021 15:00 Milicionar : Sloga
25.09.2021 15:00 Jevremovac 2 : 0 Sloga (K)
25.09.2021 15:00 Dumača 2 : 1 Mrovska
25.09.2021 15:30 Polet (V) 1 : 1 Sloga 1932
25.09.2021 15:30 Jasenovac 2 : 1 Soko
25.09.2021 15:30 Mladost (K) 1 : 5 Napredak (S)
25.09.2021 15:00 Padež 0 : 5 Borac
25.09.2021 15:00 Budućnost : Mladost (MS)
25.09.2021 15:30 Rutevac 0 : 3 Napredak 2012
25.09.2021 15:30 Polet 3 : 0 Borac
25.09.2021 15:30 Horgoš 1911 1 : 1 Slavija
25.09.2021 15:30 Potisje 3 : 0 Tisa
25.09.2021 15:30 OFK Bačinci 1 : 2 Erdevik 2017
25.09.2021 15:30 Lunjevica : Majdan
25.09.2021 16:00 Dobrič 1974 : Arbanasce
25.09.2021 16:00 Jugovići 1976 2 : 4 Omladinac 1977
25.09.2021 16:00 SFU Graničar 024 1 : 3 Bikovo
25.09.2021 16:00 Vinogradar : Udarnik Višnjevac
25.09.2021 15:30 Sloga (M) 1 : 1 Omladinac
25.09.2021 15:30 Cerovac 2013 2 : 0 Šumadija
25.09.2021 15:30 Rtanj 3 : 0 Palilulac
25.09.2021 15:30 Mladost 8 : 0 Sloboda 2013
25.09.2021 16:00 10. februar 2 : 2 Moravac
25.09.2021 16:00 Miletić 6 : 0 Obilić
25.09.2021 16:00 Moskva 0 : 2 Železničar
25.09.2021 16:00 Morava (M) 1 : 1 Šumadija
25.09.2021 16:00 Mladi radnik 1925 1 : 1 Borac (A)
25.09.2021 15:30 Bresno Polje 3 : 2 OFK Orašje 1960
25.09.2021 15:30 Mladost (MD) 4 : 1 Šampion 2013
25.09.2021 15:30 Sport 0 : 1 PIK
25.09.2021 15:00 Kolonija 7 : 0 Belica
25.09.2021 15:30 ISK Izvor 5 : 0 Polet
25.09.2021 15:30 Jedinstvo 6 : 1 Napredak (Sv)
25.09.2021 15:30 Voja Gačić 3 : 0 Borac
25.09.2021 15:30 Petka 1 : 2 BSK
25.09.2021 15:30 Mladost 0 : 2 Sloboda
25.09.2021 15:30 Mladi borac 1 : 3 OFK Radnički
25.09.2021 15:30 OFK Borac 7 : 2 Proleter
25.09.2021 16:00 Tamnava 1 : 1 Brgule
25.09.2021 16:00 ŠFU Derbi 2016 4 : 2 Mladost (DB)
25.09.2021 15:00 Napredak 2 : 0 Stepanje
25.09.2021 15:30 Selište 1 : 4 Osanica
25.09.2021 15:30 Laznica 2 : 1 Vukovac 98
25.09.2021 15:30 Crni Vitez 2 : 1 Napredak
25.09.2021 15:30 Naša Krajina 0 : 3 Janošik
25.09.2021 15:30 Vojvodina 2 : 2 Dobrica
25.09.2021 15:30 Vinogradar : Hajduk
25.09.2021 15:30 Pobeda : Borac (VG)
25.09.2021 15:30 POFK Metaloplastika 2006 6 : 2 Proleter
25.09.2021 15:30 Roma-Odžino selo 2 : 2 OFK Jelen
25.09.2021 11:00 Borac : Vukan
25.09.2021 11:00 Omladinac : Udarnik 2015
25.09.2021 15:30 Sloga : Melnica
25.09.2021 15:30 Burovac : Rudar 1947
25.09.2021 15:30 Zabrđe 1936 1 : 0 Napredak
25.09.2021 15:30 Radnički 1 : 4 Sloga 1952
25.09.2021 15:30 Radnik 2 : 0 BSK
25.09.2021 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Petar Dobrnjac
25.09.2021 16:00 Kotlenik 1 : 1 Beli Orlovi
25.09.2021 16:00 Polet : Bare
25.09.2021 16:00 Omladinac 1 : 3 Mladi radnik
25.09.2021 19:00 Borac 1 : 0 Sarajevo
25.09.2021 17:00 Tuzla City 2 : 1 Velež
25.09.2021 15:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Radnik
25.09.2021 16:00 Podrinje 1 : 2 Drina
25.09.2021 16:00 Borac 0 : 1 Sutjeska
25.09.2021 16:00 Modriča 0 : 1 Sloga
25.09.2021 16:00 Budućnost 0 : 2 Omarska
25.09.2021 16:00 Kozara 0 : 1 Sloboda
25.09.2021 16:00 Krupa 2 : 0 Tekstilac
25.09.2021 19:00 Podgorica 1 : 1 Dečić
25.09.2021 18:00 Jezero 2 : 4 Rudar
25.09.2021 21:00 Olympique Lyonnais 1 : 1 Lorient
25.09.2021 21:00 PSG 2 : 0 Montpellier
25.09.2021 17:00 Saint-Étienne 0 : 3 Nice
25.09.2021 19:00 Strasbourg 1 : 2 Lille
25.09.2021 13:30 Chelsea 0 : 1 Manchester City
25.09.2021 16:00 Everton 2 : 0 Norwich City
25.09.2021 16:00 Leeds United 1 : 2 West Ham United
25.09.2021 16:00 Leicester City 2 : 2 Burnley
25.09.2021 13:30 Manchester United 0 : 1 Aston Villa
25.09.2021 16:00 Watford 1 : 1 Newcastle United
25.09.2021 18:30 Brentford 3 : 3 Liverpool
25.09.2021 20:45 Genoa 3 : 3 Hellas Verona
25.09.2021 18:00 Inter 2 : 2 Atalanta
25.09.2021 15:00 Spezia 1 : 2 Milan
25.09.2021 15:30 RB Leipzig 6 : 0 Hertha BSC
25.09.2021 15:30 Eintracht 1 : 1 Köln
25.09.2021 15:30 Bayer 04 Leverkusen 1 : 0 Mainz 05
25.09.2021 15:30 Union Berlin 1 : 0 Arminia
25.09.2021 15:30 Hoffenheim 3 : 1 Wolfsburg
25.09.2021 18:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 Borussia Dortmund
25.09.2021 13:30 Reading 1 : 0 Middlesbrough
25.09.2021 16:00 Swansea City 1 : 0 Huddersfield Town
25.09.2021 16:00 Blackpool 1 : 0 Barnsley
25.09.2021 16:00 Stoke City 2 : 0 Hull City
25.09.2021 16:00 AFC Bournemouth 2 : 1 Luton Town
25.09.2021 16:00 Nottingham Forest 1 : 1 Millwall
25.09.2021 16:00 Sheffield United 1 : 0 Derby County
25.09.2021 16:00 Blackburn Rovers 5 : 1 Cardiff City
25.09.2021 16:00 Bristol City 1 : 1 Fulham
25.09.2021 16:00 Birmingham City 0 : 0 Preston North End
25.09.2021 14:00 Alaves 1 : 0 Atletico Madrid
25.09.2021 21:00 Real Madrid 0 : 0 Villarreal
25.09.2021 18:30 Sevilla 2 : 0 Espanyol
25.09.2021 16:15 Valencia 1 : 1 Athletic Bilbao
25.09.2021 Spartak DOO : Radnički 1923
25.09.2021 15:00 Napredak Junior 2018 2 : 2 ŽGFK Lavice Dubočica
25.09.2021 Jedinstvo 2014 : Zemun
25.09.2021 15:30 Karađorđe 1 : 0 Levač
25.09.2021 15:30 Loznica : Jedinstvo (Ub)
25.09.2021 15:30 Una Fortuna : Kraljica Marija
25.09.2021 15:30 Jedinstvo Putevi : ŽGFK Borac
25.09.2021 15:30 Šampion : Slatke male
25.09.2021 11:00 Nova Kolonija 3 : 3 Voja Gačić
25.09.2021 Dinamo : Majdanpek
25.09.2021 Morava : Vučice
25.09.2021 Kolibri : Radnički 2012
25.09.2021 Knjaževac 2015 : Mašinac 2020
25.09.2021 13:30 Desetka 0 : 3 Heroj Polet
25.09.2021 14:30 Voždovac 2 : 2 Zemun
25.09.2021 10:00 Rad 1 : 0 IMT
25.09.2021 12:00 OFK Beograd 1 : 4 Crvena zvezda
25.09.2021 12:00 Radnički 1923 1 : 4 Mladost (L)
25.09.2021 00:00 Crvena zvezda : Dunav
25.09.2021 00:00 Heroj Polet : Radnicki
25.09.2021 11:00 TEK Sloga : Polet
25.09.2021 OFK Urovci 4 : 2 Partizan
25.09.2021 Trayal 1 : 0 Napredak
25.09.2021 Radnički (P) 2 : 1 OFK Topličanin
25.09.2021 Radnik : Budućnost
25.09.2021 OFK Radnički 6 : 1 Dinamo
25.09.2021 16:45 Index 2 : 0 Prof. Bolesnikov
25.09.2021 10:00 Proleter 2 : 0 Hajduk 1912
25.09.2021 10:00 Vojvodina 1 : 2 OFK Bačka
25.09.2021 10:00 Inđija 2 : 2 Omladinac
25.09.2021 10:00 Železničar 1 : 0 GFK Sloven
25.09.2021 16:00 Bežanija 0 : 0 Zvezdara
25.09.2021 16:00 Sinđelić : Internacional
25.09.2021 10:00 Lokomotiva 1 : 3 Radnički
25.09.2021 09:00 IMT 2 1 : 1 011
25.09.2021 08:30 IM Rakovica 0 : 3 Ada
25.09.2021 13:30 Sušica 2 : 0 Grizzly ML
25.09.2021 11:30 Karađorđe 4 : 4 Korićani
25.09.2021 12:00 RSK 2 : 6 Napredak
25.09.2021 10:00 Šumadija (T) 1 : 1 Smederevo 1924
25.09.2021 11:00 Borac 1932 6 : 1 Sloga (B)
25.09.2021 10:00 Borac (Š) 2 : 2 Hajduk
25.09.2021 13:00 Mladost (BJ) 4 : 3 OFK Bečej 1918
25.09.2021 00:00 Prva Iskra : Beograd Karaburma
25.09.2021 00:00 GSP Polet : Budućnost
25.09.2021 00:00 Balkan : Siti Sport Klub
25.09.2021 00:00 Rojkovac : OFK Beograd
25.09.2021 00:00 DIF : Radnički
25.09.2021 00:00 Torlak : BSK 1925
25.09.2021 Borac : Vulturul
25.09.2021 Partizan : Dolovo
25.09.2021 Jedinstvo : Strela
25.09.2021 Omladinac 1927 : Voja Gačić
25.09.2021 Borac : Jedinstvo Stević
25.09.2021 Mladost : Jugoslavija
25.09.2021 10:00 OFK Beograd 5 : 0 Zemun
25.09.2021 00:00 Rakovica : Kovačevac
25.09.2021 00:00 Radnički (NB) : OFK Mladenovac
25.09.2021 00:00 Sinđelić : OFK Beograd
25.09.2021 00:00 Borac : Vinča
25.09.2021 00:00 Zmaj 1953 : BASK
25.09.2021 12:30 Rad 5 : 2 Ada
25.09.2021 15:00 Radnički (N) 1 : 4 Čukarički
25.09.2021 10:00 Teleoptik 2 : 4 Crvena zvezda
25.09.2021 10:30 Brodarac 2 : 0 RFK Grafičar
25.09.2021 15:00 Partizan 7 : 1 Kiker
25.09.2021 Palanka : Sloboda
25.09.2021 Železničar : Podunavac
25.09.2021 10:00 Bresje Superior : Sloga
25.09.2021 Jedinstvo : Polet
25.09.2021 10:00 Rojkovac : Duboko
25.09.2021 10:00 Omladinac : Obrenovac 1905
25.09.2021 Trayal 1 : 1 Timočanin
25.09.2021 Kopernikus Želežničar : GFK Jagodina
25.09.2021 GFK Dubočica 2 : 3 Real Niš
25.09.2021 Timok 1919 2 : 0 Radnički 2
25.09.2021 Mineralac 5 : 0 Radnički (P)
25.09.2021 Vlasina 1 : 1 Radnik
25.09.2021 15:00 Index 1 : 1 Prof. Bolesnikov
25.09.2021 12:00 Proleter (NS) 1 : 0 Hajduk 1912
25.09.2021 TSC : Radnički 1912
25.09.2021 12:00 Vojvodina 5 : 1 OFK Bačka
25.09.2021 10:00 Kabel 2 : 6 RFK NS 1921
25.09.2021 10:00 Radnički (Zr) 2 : 0 Podrinje
25.09.2021 12:00 Inđija 2 : 1 Omladinac
25.09.2021 10:00 OLE 6 : 0 Kolubara
25.09.2021 10:30 Rakovica 0 : 3 Radničkin(NB)
25.09.2021 10:00 BSK Borča 0 : 1 IMT
25.09.2021 Internacional : RFK Grafičar
25.09.2021 Studentski grad : Lokomotiva
25.09.2021 Sinđelić : 011
25.09.2021 16:30 Petrika 0 : 0 OFK Vrbas
25.09.2021 12:00 Mladost (L) 6 : 1 OFK Kikinda
25.09.2021 10:00 Cement 6 : 2 Radnički (Š)
25.09.2021 10:00 Dunav 0 : 2 Podunavac
25.09.2021 10:00 Strmovo 1986 0 : 5 OFK Senjak
25.09.2021 BSK 1925 : Budućnost
25.09.2021 Bežanija 2 : 2 Radnički (O)
25.09.2021 BASK : DIF
25.09.2021 12:00 Žarkovo 9 : 1 Lestane
25.09.2021 Prva Iskra 3 : 0 Beograd
25.09.2021 Palilulac : Zvezdara
25.09.2021 Vinča : Balkan
25.09.2021 Ševac : Banat
25.09.2021 Hajdučica : Partizan
25.09.2021 Invictus 2020 : Proleter
25.09.2021 Sloga : Banat
25.09.2021 Crvena zvezda : Budućnost
25.09.2021 Proleter : Borac
25.09.2021 Tempo : Glogonj
25.09.2021 Mladost : Omladinac
25.09.2021 Spartak 1911 : Sloga
25.09.2021 Hajduk Stanko : Jedinstvo 1924
25.09.2021 POFK Savacium : Sloga
25.09.2021 11:00 OFK Budućnost 0 : 2 Borac (L)
25.09.2021 11:00 OFK Borac : TEK Sloga
25.09.2021 09:30 Kolubara 11 : 0 Ušće Novi Beograd
25.09.2021 OFK Beograd : OLE
25.09.2021 Sinđelić : IMT
25.09.2021 Lokomotiva : Rad
25.09.2021 Partizan : Brodarac
25.09.2021 ADA : 011
25.09.2021 Milutinac : Teleoptik
25.09.2021 Čukarički : Voždovac
25.09.2021 RFK Grafičar : Zemun
25.09.2021 Radnički (NB) : Crvena zvezda
25.09.2021 13:30 Brodarac 2 : Rad
25.09.2021 09:00 Radnički (NB) : OFK Beograd
25.09.2021 13:30 Sinđelić : Rakovica
25.09.2021 10:00 Šumadinac 1 : 3 BSK 1925
25.09.2021 20:00 RFK Grafičar : Zemun
25.09.2021 00:00 Šumadija 1962 : Rad
25.09.2021 00:00 Borac : Sremčica
25.09.2021 00:00 Dunavac : Mladenovac
25.09.2021 00:00 Resnik : Crvena zvezda
25.09.2021 00:00 Zemun : OFK Beograd
25.09.2021 10:00 Jedinstvo : Zvezda
25.09.2021 10:00 Posavina : Radnički
25.09.2021 10:00 Zabrezje : Budućnost
25.09.2021 Duel Juniors : Trio
25.09.2021 GFK Jagodina 1 : 2 Radnički (P)
25.09.2021 SFS Borac 2 : 14 Radnički (N)
25.09.2021 Lider MGM 1 : 5 Kopernikus Železničar
25.09.2021 Real 2 : 0 Šampion 2014
25.09.2021 Car Konstantin 3 : 0 Timok 1919
25.09.2021 09:00 TSC 17 : 1 Hajduk 1912
25.09.2021 10:00 Petar Puača 1 : 6 OFK Kikinda 1909
25.09.2021 10:00 Proleter 2006 2 : 3 Radnički (SM)
25.09.2021 OLE : Brodarac
25.09.2021 Rad : RFK Grafičar
25.09.2021 Voždovac : 011
25.09.2021 Partizan : Teleoptik
25.09.2021 Crvena zvezda : OFK Beograd
25.09.2021 Čukarički : Ada
25.09.2021 Radnički (NB) : Zemun
25.09.2021 10:00 Senjak 2 : 1 Respekt
25.09.2021 10:00 Savacium 3 : 1 Radnički (V)
25.09.2021 15:00 Loznica : Železničar
25.09.2021 10:00 Jedinstvo (Ub) 5 : 2 Drina
25.09.2021 Dinamo : Budućnost
25.09.2021 Real Niš : OFK Budućnost 2020
25.09.2021 Kopernikus Železničar 2 : Radnik
25.09.2021 Vučje 0 : 3 GFK Dubočica
25.09.2021 OFK Topličanin : SFK Morava
25.09.2021 Mineralac 2 : 2 Lugina
25.09.2021 Filip Filipović 5 : 1 OFK Kosanica
25.09.2021 BSK : Čekmin
25.09.2021 00:00 Karioke : BSK
25.09.2021 00:00 Kolubara : IMT
25.09.2021 00:00 Balkan : Rakovica
25.09.2021 00:00 Radnički (O) : Sinđelić
25.09.2021 00:00 Lokomotiva : BSK 1925
25.09.2021 00:00 Finale 2013 : Vukovi
25.09.2021 00:00 Župa : Radnički (S)
25.09.2021 00:00 Trstenik PTT : Timočanin
25.09.2021 00:00 Morava 1918 : Duel Juniors 2
25.09.2021 00:00 Junior : OFK Bratstvo
25.09.2021 00:00 Jedinstvo : GFK Jagodina 2
25.09.2021 00:00 Car Lazar 2015 : Meševo
25.09.2021 10:00 AFK 5 : 3 Bajša
25.09.2021 10:00 Arena Su 2 : 0 Spartak ŽK
25.09.2021 00:00 Borac 4 : 2 Karaš
25.09.2021 OFK Plandište : Ratar
25.09.2021 13:00 BAK 3 : 1 Polet
25.09.2021 00:00 Partizan 2 : 4 Potporanj
25.09.2021 Pobeda : Unirea
25.09.2021 BSK : Jugoslavija
25.09.2021 Borac : Dolina
25.09.2021 Polet : Sloga
25.09.2021 Mundial : Proleter
25.09.2021 Borac : Dinamo 1945
25.09.2021 OFK Vršac : Voja Gačić
25.09.2021 00:00 Omladinac : Resnik
25.09.2021 00:00 Srem : PFK Žarkovo 2000
25.09.2021 00:00 Milutinac : DIF
25.09.2021 00:00 Obrenovac 1905 : Bežanija
25.09.2021 00:00 Kosmaj : Torlak
25.09.2021 00:00 Mladenovac : Palilulac
25.09.2021 00:00 OFK Crvenka : OLE
25.09.2021 00:00 Hajduk : Vinča
25.09.2021 Pazar Juniors : Novi Pazar
25.09.2021 OFK National AG 3 : 2 Koštam Polje
25.09.2021 Sport Klub 99 7 : 1 Tutin
25.09.2021 AL AHLI 1 : 4 Jedinstvo 2017
25.09.2021 Jošanica 2 : 8 OFK Vlada Dimitrijević
25.09.2021 00:00 Rakovica : Ada
25.09.2021 00:00 Bezanija : OFK Crvenka
25.09.2021 00:00 DIF : BSK Borča
25.09.2021 00:00 Rad : Partizan
25.09.2021 00:00 Čukarički : RFK Grafičar
25.09.2021 00:00 OFK Beograd : Zemun
25.09.2021 00:00 Banja : Borac (O)
25.09.2021 00:00 Lokomotiva : Rad
25.09.2021 00:00 Žarkovo : Prva Iskra
25.09.2021 00:00 Jedinstvo : Vranić
25.09.2021 00:00 Borac (L) : PFK Žarkovo 2000
25.09.2021 00:00 Kolubara : Železnik 1930
25.09.2021 00:00 Trudbenik : Obilić 1924
25.09.2021 00:00 Dunavac : Vrčin
25.09.2021 00:00 Leštane : Palilulac
25.09.2021 00:00 Zvezdara : PKB
25.09.2021 00:00 Institut MK : Prima Fortuna
25.09.2021 00:00 Sinđelić : IMT
25.09.2021 00:00 Sinđelić : OFK Beograd
25.09.2021 00:00 Petlic : PFK Žarkovo 2000
25.09.2021 00:00 Brodarac : Mungosi MK
25.09.2021 00:00 Milutinac : Voždovac
25.09.2021 00:00 Čukarički : Crvena zvezda
25.09.2021 00:00 Radnički : Rad
25.09.2021 00:00 Lokomotiva : 011
25.09.2021 00:00 Partizan : Teleoptik
25.09.2021 00:00 RFK Grafičar : Dušanovac
25.09.2021 00:00 Zemun : Radnički
25.09.2021 Vučice 1 : 1 Lavice Dubočica
25.09.2021 Ozren 0 : 5 Jagodina
25.09.2021 Napredak junior 2018 8 : 1 Morava
25.09.2021 SUZF Stol : Radnički 2012
25.09.2021 Levač : Dinamo
25.09.2021 Rosulja 2014 0 : 2 Kolibri
25.09.2021 Fudbol per femra 5 : 2 Jedinstvo 2014
25.09.2021 Mašinac : Majdanpek
25.09.2021 15:30 Mačva 1 : 4 Radnički 1923
25.09.2021 15:30 Loznica : Požega
25.09.2021 15:30 Kraljica Marija 2 : 1 ŽGFK Borac
25.09.2021 12:30 Jedinstvo 3 : 1 Karađorđe
25.09.2021 15:30 Plana : Savac
25.09.2021 11:00 Polet 1 : 5 Ruma
25.09.2021 11:00 Lehel 2019 0 : 1 Prave Dame
25.09.2021 12:00 Voša AS 1 : 1 TSC
25.09.2021 11:30 Spartak 17 : 0 Moskva
25.09.2021 13:00 Spartak d.o.o. : Banat
25.09.2021 16:00 Modoš 0 : 17 Voja Gačić
25.09.2021 Kolubara : Zemun
25.09.2021 Brodarac : Žarkovo 2000
25.09.2021 Partizan : Rad
25.09.2021 Obrenovac 1905 : Voždovac
25.09.2021 Dušanovac : Teleoptik
25.09.2021 RFK Grafičar : Radnički (NB)
25.09.2021 Kampione : T6 Nika
25.09.2021 Crvena zvezda : BSK 1925
25.09.2021 011 : Sinđelić
25.09.2021 OFK Beograd : GSP Polet
25.09.2021 Olimpik : Radnički (O)
25.09.2021 Čukarički : OLE
25.09.2021 10:00 SuTeam ŠS 0 : 5 TSC '10
25.09.2021 15:00 TSC '09 7 : 0 Spartak ŽK '10
25.09.2021 12:30 Šumadinac 1 : 1 Borac
25.09.2021 13:00 Budućnost 5 : 0 IMT
25.09.2021 14:30 Srem 0 : 4 Jedinstvo
25.09.2021 09:00 Milutinac 1 : 3 Bežanija
25.09.2021 10:00 Kolubara 1 4 : 1 Lazarevac
25.09.2021 13:00 Borac (L) 1 : 1 Kolubara 2
25.09.2021 10:00 ŠF Ivanča 5 : 1 Mladost (C)
25.09.2021 13:30 Budućnost (D) 9 : 1 Ušće Novi Beograd
25.09.2021 Mačva 1929 : Fenix 1
25.09.2021 Sunrise Šabac 2 : Radnički (K)
25.09.2021 12:00 Fenix 2 : Mačva 2
25.09.2021 10:00 OFK Atletiko 0 : 0 POFK Čivija
25.09.2021 12:00 Tika taka 2 : Tika taka 1
25.09.2021 AF AS Novi Pazar : Pazar Juniors
25.09.2021 Kosmet : Sport Club 99
25.09.2021 OFK National 2 : 2 Novi Pazar
25.09.2021 Bane 1931 8 : 1 Jedinstvo 2017
25.09.2021 Rudar 3 : 2 Sport Club 99
25.09.2021 Pazar Juniors B : Novi Pazar
25.09.2021 OFK Ras : OFK Vlada Dimitrijević
25.09.2021 AL AHLI : OFK National
25.09.2021 00:00 Beograd 1929 : Lanosa
25.09.2021 00:00 Budućnost : Sopot
25.09.2021 00:00 Prima Fortuna : OFK Beograd B
25.09.2021 00:00 Hajduk : Petlic
25.09.2021 00:00 Torlak : Obilic 1924
25.09.2021 00:00 Komgrap : DIF
25.09.2021 00:00 Akademija fudbala : OFK Žarkovo
25.09.2021 00:00 GSP Polet : Lokomotiva
25.09.2021 00:00 Seceranac Ada : Sremcica
25.09.2021 00:00 Žarkovo 2000 : Velika Moštanica
25.09.2021 00:00 Palilulac : BSK Borca
25.09.2021 00:00 FK DIV : Balkan Mirijevo
25.09.2021 00:00 PKB : Milano Stars
25.09.2021 00:00 Banja : Beograd 1929
25.09.2021 00:00 OFK Crvenka : Trudbenik
25.09.2021 00:00 Zvezdara : RFK Grafičar
25.09.2021 11:00 Mladi Radnik 1926 3 : 1 SFU Gornjak
25.09.2021 10:00 Železničar 0 : 7 RSK
25.09.2021 10:00 Omladinac : ZFK Desetka
25.09.2021 11:00 Rvati : Zvezda
25.09.2021 09:00 Budućnost 1 : 3 Radnički
25.09.2021 10:00 Posavina : Zabrežje

Košarka

25.09.2021 17:00 Igokea 91 : 89 Borac
25.09.2021 21:00 Cedevita Olimpija 88 : 56 Krka

Odbojka

25.09.2021 14:00 Radnički 3 : 1 Kifissia V.C.

Rukomet

25.09.2021 19:00 Jugović 24 : 24 Novi Pazar
25.09.2021 20:00 Obilić 24 : 20 Radnički
25.09.2021 18:30 Crvena zvezda 27 : 33 Dinamo
25.09.2021 18:00 Vojvodina 32 : 26 Metaloplastika
25.09.2021 19:00 Spartak 23 : 35 Rudar
25.09.2021 18:00 Proleter 23 : 29 Dubočica 54
25.09.2021 18:00 Partizan 45 : 13 Železničar 1949
25.09.2021 19:00 Vranje 1957 29 : 25 Kuršumlija
25.09.2021 18:00 Priboj 30 : 25 Hajduk Veljko
25.09.2021 18:00 Jastrebac 27 : 24 Jagodina
25.09.2021 19:00 Zlatar 27 : 36 Metalac
25.09.2021 19:00 Kikinda 24 : 21 Smederevo
25.09.2021 19:00 Morava 27 : 31 Sinđelić
25.09.2021 18:00 Crvenka 31 : 26 Kolubara
25.09.2021 17:00 Hercegovina 27 : 25 Jedinstvo
25.09.2021 16:00 Dolovo 30 : 27 Hercegovac
25.09.2021 18:30 Novi Beograd 26 : 22 Rekreativo
25.09.2021 15:00 Mladenovac : SU Lavovi
25.09.2021 16:00 RK SC Voždovac 2012 - 2 30 : 38 Studentski grad
25.09.2021 19:30 Radnički 34 : 26 Crepaja
25.09.2021 20:00 Ruma 28 : 32 PIK Prigrevica
25.09.2021 18:00 Bekament BB 28 : 29 Jagodina
25.09.2021 20:15 Vojvodina 25 : 26 SPD Radnički
25.09.2021 18:30 Zaječar 1949 27 : 33 Mladi radnik
25.09.2021 12:30 Radnički 21 : 21 Halas Jožef
25.09.2021 16:30 Kikinda 30 : 19 Topličanin
25.09.2021 17:00 Prijepolje 18 : 23 Pančevo
25.09.2021 20:30 Petrovaradin 20 : 20 Srem
25.09.2021 20:00 Laki 27 : 34 Jadran
25.09.2021 19:00 Jabuka 31 : 17 Mladost

Ragbi 13

25.09.2021 15:30 Dorćol Tigrovi : Crvena zvezda

Hokej

25.09.2021 KHL Medveščak mladi : KHL Zagreb
25.09.2021 SKHL Crvena zvezda : HK Vojvodina
25.09.2021 KHL Sisak : KHL Mladost
1:2
85' Gol (Kolubara (LP))
0' Protokol
Glavni sudija: Miroslav Matić (Loznica) Delegat utakmice: Predrag Tatić Prvi pomoćni sudija: Aleksandar Govedarović Drugi pomoćni sudija: Uroš Radovanović 4. sudija: Stefan Jeknić Posmatrač: Srđan Milutinović
1:2
50' Gol (Trnjaci 2021)
1:2
12' Gol (Kolubara (LP))
Borko Radić i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Sport je tipovao utakmicu
Sport je dislajkovao utakmicu
Sport i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 6 korisnika su tipovali utakmicu