01.09
16:30
Dunav
Balkanski
1
1
|
01.09.2021 16:30 | Dunav | 1 : 1 | Balkanski |
01.09
16:30
Vinogradar
Mladost (T)
5
2
|
01.09.2021 16:30 | Vinogradar | 5 : 2 | Mladost (T) | |||||
01.09
16:30
Parunovac
Rubin
2
0
|
01.09.2021 16:30 | Parunovac | 2 : 0 | Rubin | |||||
01.09
16:30
Trudbenik
Čitluk
4
2
|
01.09.2021 16:30 | Trudbenik | 4 : 2 | Čitluk | |||||
01.09
16:30
Mačkovac
Temnić 1924
2
1
|
01.09.2021 16:30 | Mačkovac | 2 : 1 | Temnić 1924 | |||||
01.09
16:30
Kupci
Sloga (Ć)
2
4
|
01.09.2021 16:30 | Kupci | 2 : 4 | Sloga (Ć) | |||||
01.09
16:30
Gornji Stepoš
Sebečevac
0
0
|
01.09.2021 16:30 | Gornji Stepoš | 0 : 0 | Sebečevac | |||||
01.09
16:30
Bošnjane
13. April
4
1
|
01.09.2021 16:30 | Bošnjane | 4 : 1 | 13. April | |||||
01.09
16:30
Sloga (L)
Sloga (D)
2
4
|
01.09.2021 16:30 | Sloga (L) | 2 : 4 | Sloga (D) | |||||
01.09
16:30
FUD
Jastrebac (VŠ)
1
0
|
01.09.2021 16:30 | FUD | 1 : 0 | Jastrebac (VŠ) |
01.09
17:00
Novi Beograd
Sinđelić 2012
2
1
|
01.09.2021 17:00 | Novi Beograd | 2 : 1 | Sinđelić 2012 |
01.09
20:45
Portugalija
Irska
2
1
|
01.09.2021 20:45 | Portugalija | 2 : 1 | Irska | |||||
01.09
20:45
Luksemburg
Azerbejdžan
2
1
|
01.09.2021 20:45 | Luksemburg | 2 : 1 | Azerbejdžan |
01.09
20:45
Francuska
Bosna i Hercegovina
1
1
|
01.09.2021 20:45 | Francuska | 1 : 1 | Bosna i Hercegovina | |||||
01.09
16:00
Kazahstan
Ukrajina
2
2
|
01.09.2021 16:00 | Kazahstan | 2 : 2 | Ukrajina |
01.09
20:45
Letonija
Gibraltar
3
1
|
01.09.2021 20:45 | Letonija | 3 : 1 | Gibraltar | |||||
01.09
20:45
Norveška
Holandija
1
1
|
01.09.2021 20:45 | Norveška | 1 : 1 | Holandija | |||||
01.09
20:45
Turska
Crna Gora
2
2
|
01.09.2021 20:45 | Turska | 2 : 2 | Crna Gora |
01.09
17:00
Spartak
Crvena zvezda
7
0
|
01.09.2021 17:00 | Spartak | 7 : 0 | Crvena zvezda |
01.09
16:00
OFK Bačka
Prof. Bolesnikov
5
1
|
01.09.2021 16:00 | OFK Bačka | 5 : 1 | Prof. Bolesnikov |
01.09
11:00
Studentski Grad
Zvezdara
3
0
|
01.09.2021 11:00 | Studentski Grad | 3 : 0 | Zvezdara | |||||
01.09
09:00
Internacional
Radnički
1
2
|
01.09.2021 09:00 | Internacional | 1 : 2 | Radnički | |||||
01.09
14:00
Bežanija
Brodarac 2
1
1
|
01.09.2021 14:00 | Bežanija | 1 : 1 | Brodarac 2 | |||||
01.09
12:30
Sinđelić
011
2
0
|
01.09.2021 12:30 | Sinđelić | 2 : 0 | 011 | |||||
01.09
10:00
BSK Borča
Ada
4
2
|
01.09.2021 10:00 | BSK Borča | 4 : 2 | Ada | |||||
01.09
17:00
Lokomotiva
BASK
0
2
|
01.09.2021 17:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | BASK | |||||
01.09
17:00
Kolubara
OFK Žarkovo
1
1
|
01.09.2021 17:00 | Kolubara | 1 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
01.09
16:00
IMT 2
IM Rakovica
8
2
|
01.09.2021 16:00 | IMT 2 | 8 : 2 | IM Rakovica |
01.09
12:30
Zemun
RFK Grafičar
3
1
|
01.09.2021 12:30 | Zemun | 3 : 1 | RFK Grafičar | |||||
01.09
13:00
Voždovac
Lokomotiva
3
0
|
01.09.2021 13:00 | Voždovac | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
01.09
12:30
OFK Beograd
Sopot
7
1
|
01.09.2021 12:30 | OFK Beograd | 7 : 1 | Sopot | |||||
01.09
10:00
Rad
OLE
7
0
|
01.09.2021 10:00 | Rad | 7 : 0 | OLE | |||||
01.09
13:30
Radnički (NB)
Studentski grad
2
1
|
01.09.2021 13:30 | Radnički (NB) | 2 : 1 | Studentski grad |
01.09
14:00
OFK Bačka
Prof. Bolesnikov
4
0
|
01.09.2021 14:00 | OFK Bačka | 4 : 0 | Prof. Bolesnikov |
01.09
00:00
Čukarički
OFK Beograd
8
1
|
01.09.2021 00:00 | Čukarički | 8 : 1 | OFK Beograd | |||||
01.09
00:00
RFK Grafičar
Milutinac
6
0
|
01.09.2021 00:00 | RFK Grafičar | 6 : 0 | Milutinac | |||||
01.09
00:00
Radnički (NB)
ADA
3
0
|
01.09.2021 00:00 | Radnički (NB) | 3 : 0 | ADA | |||||
01.09
00:00
Crvena zvezda
Partizan
1
1
|
01.09.2021 00:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Partizan | |||||
01.09
00:00
Zemun
Lokomotiva
3
2
|
01.09.2021 00:00 | Zemun | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
01.09
00:00
Voždovac
Sinđelić
4
3
|
01.09.2021 00:00 | Voždovac | 4 : 3 | Sinđelić | |||||
01.09
00:00
Teleoptik
OLE
2
1
|
01.09.2021 00:00 | Teleoptik | 2 : 1 | OLE | |||||
01.09
011
IMT
3
1
|
01.09.2021 | 011 | 3 : 1 | IMT | |||||
01.09
00:00
Brodarac
Rad
2
1
|
01.09.2021 00:00 | Brodarac | 2 : 1 | Rad |
01.09
17:30
Omladinac
Selevac
5
1
|
01.09.2021 17:30 | Omladinac | 5 : 1 | Selevac |