29.05
17:30
Omladinac
1. Maj Ruma
2
0
|
29.05.2021 17:30 | Omladinac | 2 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
29.05
17:30
OFK Stari Grad
OFK VrŔac
2
7
|
29.05.2021 17:30 | OFK Stari Grad | 2 : 7 | OFK VrŔac | |||||
29.05
17:30
Vojvodina 1928
BaÄka 1901
2
4
|
29.05.2021 17:30 | Vojvodina 1928 | 2 : 4 | BaÄka 1901 | |||||
29.05
17:30
Kozara
Hajduk 1912
2
5
|
29.05.2021 17:30 | Kozara | 2 : 5 | Hajduk 1912 | |||||
29.05
17:30
RadniÄki 1912
Dunav
7
1
|
29.05.2021 17:30 | RadniÄki 1912 | 7 : 1 | Dunav | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo (SP)
Sloga (Ä)
3
0
|
29.05.2021 17:30 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
29.05
17:30
BeÄej 1918
Sloboda
4
0
|
29.05.2021 17:30 | BeÄej 1918 | 4 : 0 | Sloboda | |||||
29.05
17:30
RadniÄki (Zr)
Borac
4
2
|
29.05.2021 17:30 | RadniÄki (Zr) | 4 : 2 | Borac | |||||
29.05
17:30
Feniks 1995
Dinamo 1945
2
2
|
29.05.2021 17:30 | Feniks 1995 | 2 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
29.05
17:30
Mladost (NS)
Tisa
2
1
|
29.05.2021 17:30 | Mladost (NS) | 2 : 1 | Tisa |
29.05
17:00
BSK BorÄa
RadniÄki (O)
2
1
|
29.05.2021 17:00 | BSK BorÄa | 2 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
29.05
11:00
Teleoptik
Zvezdara
0
3
|
29.05.2021 11:00 | Teleoptik | 0 : 3 | Zvezdara | |||||
29.05
17:00
OFK Beograd
TEK Sloga
4
3
|
29.05.2021 17:00 | OFK Beograd | 4 : 3 | TEK Sloga | |||||
29.05
10:00
BASK
GSP Polet DorÄol
2
0
|
29.05.2021 10:00 | BASK | 2 : 0 | GSP Polet DorÄol | |||||
29.05
17:00
Crvena zvezda
Brodarac
0
1
|
29.05.2021 17:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Brodarac | |||||
29.05
17:00
BSK 1925
Lokomotiva
1
1
|
29.05.2021 17:00 | BSK 1925 | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
29.05
17:00
SremÄica
SinÄeliÄ
1
1
|
29.05.2021 17:00 | SremÄica | 1 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
29.05
17:00
Stepojevac Vaga
Jedinstvo
2
4
|
29.05.2021 17:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
29.05
17:00
LeŔtane
Mladenovac
3
0
|
29.05.2021 17:00 | LeŔtane | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
29.05
17:00
RadniÄki (NB)
Studentski grad
0
1
|
29.05.2021 17:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 1 | Studentski grad |
29.05
17:30
Å umadija 1903
Vodojaža
3
1
|
29.05.2021 17:30 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | Vodojaža | |||||
29.05
17:30
Omladinac
Borac
2
0
|
29.05.2021 17:30 | Omladinac | 2 : 0 | Borac |
29.05
17:30
Jasenica 2017
VGSK
0
3
|
29.05.2021 17:30 | Jasenica 2017 | 0 : 3 | VGSK | |||||
29.05
17:30
Sloga (B)
Zvižd
2
0
|
29.05.2021 17:30 | Sloga (B) | 2 : 0 | Zvižd |
29.05
17:30
Sloga (BB)
Prijevor
1
0
|
29.05.2021 17:30 | Sloga (BB) | 1 : 0 | Prijevor | |||||
29.05
17:30
FAP
Polet (T)
3
1
|
29.05.2021 17:30 | FAP | 3 : 1 | Polet (T) |
29.05
17:30
Rubribreza
Drina
5
2
|
29.05.2021 17:30 | Rubribreza | 5 : 2 | Drina | |||||
29.05
17:30
RadniÄki (V)
Borac (L)
0
0
|
29.05.2021 17:30 | RadniÄki (V) | 0 : 0 | Borac (L) | |||||
29.05
17:30
Ribnica
Spartak 1924
6
0
|
29.05.2021 17:30 | Ribnica | 6 : 0 | Spartak 1924 |
29.05
17:30
Crvenka
ObiliÄ
6
1
|
29.05.2021 17:30 | Crvenka | 6 : 1 | ObiliÄ | |||||
29.05
17:30
OFK Vrbas
Vojvodina (BG)
4
2
|
29.05.2021 17:30 | OFK Vrbas | 4 : 2 | Vojvodina (BG) | |||||
29.05
17:30
Vojvodina (T)
Srbobran
2
3
|
29.05.2021 17:30 | Vojvodina (T) | 2 : 3 | Srbobran | |||||
29.05
17:30
BajŔa
RadniÄki (S)
3
0
|
29.05.2021 17:30 | BajÅ”a | 3 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
29.05
17:30
Hercegovac
ÄSK Pivara
0
1
|
29.05.2021 17:30 | Hercegovac | 0 : 1 | ÄSK Pivara | |||||
29.05
17:30
BaÄka (P)
Tavankut
4
1
|
29.05.2021 17:30 | BaÄka (P) | 4 : 1 | Tavankut | |||||
29.05
17:30
NjegoÅ”
Mladost APA
1
2
|
29.05.2021 17:30 | NjegoÅ” | 1 : 2 | Mladost APA | |||||
29.05
17:30
Mladost (T)
Tekstilac
1
2
|
29.05.2021 17:30 | Mladost (T) | 1 : 2 | Tekstilac | |||||
29.05
17:30
Krila Krajine
Mladost (BP)
1
0
|
29.05.2021 17:30 | Krila Krajine | 1 : 0 | Mladost (BP) |
29.05
17:30
Proleter
Mladost
2
0
|
29.05.2021 17:30 | Proleter | 2 : 0 | Mladost | |||||
29.05
17:30
OFK Kikinda 1909
Jedinstvo (BK)
1
2
|
29.05.2021 17:30 | OFK Kikinda 1909 | 1 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
29.05
17:30
Omladinac FAM
BuduÄnost
4
0
|
29.05.2021 17:30 | Omladinac FAM | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo (V)
Borac
3
0
|
29.05.2021 17:30 | Jedinstvo (V) | 3 : 0 | Borac | |||||
29.05
17:30
Sloga
Banat
1
0
|
29.05.2021 17:30 | Sloga | 1 : 0 | Banat | |||||
29.05
17:30
Begej
Crvena zvezda
2
3
|
29.05.2021 17:30 | Begej | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
29.05
17:30
RadniÄki (K)
ŽAK
3
1
|
29.05.2021 17:30 | RadniÄki (K) | 3 : 1 | ŽAK | |||||
29.05
17:30
Naftagas
RadniÄki (S)
4
4
|
29.05.2021 17:30 | Naftagas | 4 : 4 | RadniÄki (S) |
29.05
17:30
GraniÄar
Midžor
4
2
|
29.05.2021 17:30 | GraniÄar | 4 : 2 | Midžor | |||||
29.05
17:30
Omladinac
TrebiÄ
1
2
|
29.05.2021 17:30 | Omladinac | 1 : 2 | TrebiÄ | |||||
29.05
17:30
Rudar VrÅ”ka Äuka
Ozren
1
3
|
29.05.2021 17:30 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 1 : 3 | Ozren | |||||
29.05
17:30
OFK Rtanj
Velika Jasikova
0
3
|
29.05.2021 17:30 | OFK Rtanj | 0 : 3 | Velika Jasikova | |||||
29.05
17:30
Rudar (P)
Rtanj
2
0
|
29.05.2021 17:30 | Rudar (P) | 2 : 0 | Rtanj | |||||
29.05
17:30
Å ljivar
OsniÄ
2
2
|
29.05.2021 17:30 | Å ljivar | 2 : 2 | OsniÄ | |||||
29.05
17:30
RadniÄki 1946
Sloga
3
0
|
29.05.2021 17:30 | RadniÄki 1946 | 3 : 0 | Sloga | |||||
29.05
17:30
Hajduk
Kosovo
3
0
|
29.05.2021 17:30 | Hajduk | 3 : 0 | Kosovo |
29.05
17:30
Partizan (U)
Banat (I)
1
1
|
29.05.2021 17:30 | Partizan (U) | 1 : 1 | Banat (I) |
29.05
17:30
ŽAK
Zadrugar
2
1
|
29.05.2021 17:30 | ŽAK | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
29.05
17:30
Borac (BG)
Slavija
0
0
|
29.05.2021 17:30 | Borac (BG) | 0 : 0 | Slavija |
29.05
17:00
RadniÄki 1905
BuduÄnost
5
0
|
29.05.2021 17:00 | RadniÄki 1905 | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
29.05
17:00
AFK
Proleter (Nj)
3
2
|
29.05.2021 17:00 | AFK | 3 : 2 | Proleter (Nj) |
29.05
17:30
Delija
2. Oktobar
3
1
|
29.05.2021 17:30 | Delija | 3 : 1 | 2. Oktobar |
29.05
17:00
Borac (P)
SinÄeliÄ 2012
4
4
|
29.05.2021 17:00 | Borac (P) | 4 : 4 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
29.05
17:00
Å umadinac
Postar 1930
3
3
|
29.05.2021 17:00 | Å umadinac | 3 : 3 | Postar 1930 | |||||
29.05
17:00
011
Institut
3
1
|
29.05.2021 17:00 | 011 | 3 : 1 | Institut | |||||
29.05
17:00
PKB Kovilovo
Hajduk
0
1
|
29.05.2021 17:00 | PKB Kovilovo | 0 : 1 | Hajduk | |||||
29.05
17:00
Umka
PKB (PS)
2
3
|
29.05.2021 17:00 | Umka | 2 : 3 | PKB (PS) | |||||
29.05
17:00
Heroj Polet
Borac (O)
0
0
|
29.05.2021 17:00 | Heroj Polet | 0 : 0 | Borac (O) | |||||
29.05
17:00
Posavac TiŔma
Rakovica
3
0
|
29.05.2021 17:00 | Posavac TiŔma | 3 : 0 | Rakovica | |||||
29.05
17:00
Balkan Mirijevo
DIF
1
0
|
29.05.2021 17:00 | Balkan Mirijevo | 1 : 0 | DIF |
29.05
17:00
VraniÄ
Mladi borac
5
1
|
29.05.2021 17:00 | VraniÄ | 5 : 1 | Mladi borac | |||||
29.05
17:00
Strelac
RadniÄki
2
1
|
29.05.2021 17:00 | Strelac | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
29.05
17:00
Omladinac
Polet
13
2
|
29.05.2021 17:00 | Omladinac | 13 : 2 | Polet | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo
Rojkovac
2
4
|
29.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Rojkovac | |||||
29.05
17:00
Zvezda
LisoviÄ 1977
2
1
|
29.05.2021 17:00 | Zvezda | 2 : 1 | LisoviÄ 1977 | |||||
29.05
17:00
OFK Borac
Duboko
2
0
|
29.05.2021 17:00 | OFK Borac | 2 : 0 | Duboko | |||||
29.05
17:00
OFK Zabrežje
Mladost
7
0
|
29.05.2021 17:00 | OFK Zabrežje | 7 : 0 | Mladost | |||||
29.05
17:00
OFK BuduÄnost
Barajevo
0
4
|
29.05.2021 17:00 | OFK BuduÄnost | 0 : 4 | Barajevo |
29.05
17:30
BaÄka (B)
TSK
1
2
|
29.05.2021 17:30 | BaÄka (B) | 1 : 2 | TSK | |||||
29.05
17:30
Omladinac
Veternik
1
3
|
29.05.2021 17:30 | Omladinac | 1 : 3 | Veternik | |||||
29.05
17:30
OFK Futog
Slavija
1
0
|
29.05.2021 17:30 | OFK Futog | 1 : 0 | Slavija | |||||
29.05
17:30
FruŔkogorski partizan
ŽSK
3
0
|
29.05.2021 17:30 | FruŔkogorski partizan | 3 : 0 | ŽSK |
29.05
17:30
Brestovac
Polet
3
2
|
29.05.2021 17:30 | Brestovac | 3 : 2 | Polet | |||||
29.05
17:30
Krivelj
Rudna Glava
2
4
|
29.05.2021 17:30 | Krivelj | 2 : 4 | Rudna Glava | |||||
29.05
17:30
BSK
Urovica
2
3
|
29.05.2021 17:30 | BSK | 2 : 3 | Urovica |
29.05
17:00
Kolonija
Jedinstvo
1
2
|
29.05.2021 17:00 | Kolonija | 1 : 2 | Jedinstvo |
29.05
17:30
Rudar 2001
Mladost (B)
3
0
|
29.05.2021 17:30 | Rudar 2001 | 3 : 0 | Mladost (B) |
29.05
17:30
Borac
Palilula
5
3
|
29.05.2021 17:30 | Borac | 5 : 3 | Palilula | |||||
29.05
17:30
RadniÄki 1947
RadniÄki 1924
1
1
|
29.05.2021 17:30 | RadniÄki 1947 | 1 : 1 | RadniÄki 1924 | |||||
29.05
17:30
TaskoviÄi
Pobeda
6
3
|
29.05.2021 17:30 | TaskoviÄi | 6 : 3 | Pobeda | |||||
29.05
17:30
OFK Rutevac 1908
Elid
0
3
|
29.05.2021 17:30 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 3 | Elid | |||||
29.05
17:30
Svrljig
Moravac (ZT)
4
2
|
29.05.2021 17:30 | Svrljig | 4 : 2 | Moravac (ZT) |
29.05
17:30
Morava (KS)
Sloga
2
0
|
29.05.2021 17:30 | Morava (KS) | 2 : 0 | Sloga |
29.05
17:00
Radnik (Ub)
Kolubara 2
6
0
|
29.05.2021 17:00 | Radnik (Ub) | 6 : 0 | Kolubara 2 | |||||
29.05
17:00
Strmovo 1968
Pambukovica
5
0
|
29.05.2021 17:00 | Strmovo 1968 | 5 : 0 | Pambukovica | |||||
29.05
17:00
OFK BrÄanac
TrliÄ
1
2
|
29.05.2021 17:00 | OFK BrÄanac | 1 : 2 | TrliÄ |
29.05
17:00
DragoÅ”
Vladimir DurkoviÄ
1
8
|
29.05.2021 17:00 | DragoÅ” | 1 : 8 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
29.05
17:00
Zvezda
Zadrugar
4
4
|
29.05.2021 17:00 | Zvezda | 4 : 4 | Zadrugar |
29.05
17:30
SinÄeliÄ
Rudar
3
2
|
29.05.2021 17:30 | SinÄeliÄ | 3 : 2 | Rudar |
29.05
17:00
OFK Dif
ZveÄan
3
0
|
29.05.2021 17:00 | OFK Dif | 3 : 0 | ZveÄan |
29.05
16:50
Ropotovo
Rudar
5
4
|
29.05.2021 16:50 | Ropotovo | 5 : 4 | Rudar |
29.05
17:30
Velika Drenova
Kamenorezac 76
5
3
|
29.05.2021 17:30 | Velika Drenova | 5 : 3 | Kamenorezac 76 | |||||
29.05
17:30
Poljoprivrednik
Beli Orlovi
2
1
|
29.05.2021 17:30 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
29.05
17:30
Omladinac (U)
Gradac
2
0
|
29.05.2021 17:30 | Omladinac (U) | 2 : 0 | Gradac | |||||
29.05
17:30
Župski biseri
Stari Trstenik
3
0
|
29.05.2021 17:30 | Župski biseri | 3 : 0 | Stari Trstenik | |||||
29.05
17:30
14. Oktobar
Rubin
2
4
|
29.05.2021 17:30 | 14. Oktobar | 2 : 4 | Rubin | |||||
29.05
17:30
Polet 57
Borac
2
1
|
29.05.2021 17:30 | Polet 57 | 2 : 1 | Borac | |||||
29.05
17:30
Vinogradar
Jezero
1
0
|
29.05.2021 17:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Jezero |
29.05
17:30
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
Sloga (Z)
1
3
|
29.05.2021 17:30 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) | 1 : 3 | Sloga (Z) | |||||
29.05
17:30
Feniks
Napredak (MK)
6
0
|
29.05.2021 17:30 | Feniks | 6 : 0 | Napredak (MK) |
29.05
17:30
MiletiÄ
Moskva
3
0
|
29.05.2021 17:30 | MiletiÄ | 3 : 0 | Moskva | |||||
29.05
17:30
Borac (NS)
Sloga
12
0
|
29.05.2021 17:30 | Borac (NS) | 12 : 0 | Sloga |
29.05
17:00
Bratstvo 1975
Partizan
3
0
|
29.05.2021 17:00 | Bratstvo 1975 | 3 : 0 | Partizan |
29.05
17:30
Žitkovica
Mlava (B)
4
0
|
29.05.2021 17:30 | Žitkovica | 4 : 0 | Mlava (B) |
29.05
17:30
Progorelica
Mlada krila
4
0
|
29.05.2021 17:30 | Progorelica | 4 : 0 | Mlada krila | |||||
29.05
17:30
BogutovaÄka Banja
Borac (A)
1
2
|
29.05.2021 17:30 | BogutovaÄka Banja | 1 : 2 | Borac (A) | |||||
29.05
17:30
Stubal
BraÄa VukoviÄ
7
0
|
29.05.2021 17:30 | Stubal | 7 : 0 | BraÄa VukoviÄ |
29.05
17:30
Jasenovac
Udarnik (S)
3
1
|
29.05.2021 17:30 | Jasenovac | 3 : 1 | Udarnik (S) |
29.05
17:30
Pomoravlje
Rudar (P)
0
3
|
29.05.2021 17:30 | Pomoravlje | 0 : 3 | Rudar (P) | |||||
29.05
17:30
15. Avgust 1950
Beljanica
3
0
|
29.05.2021 17:30 | 15. Avgust 1950 | 3 : 0 | Beljanica | |||||
29.05
17:30
Mladost (S)
Å umadija
2
4
|
29.05.2021 17:30 | Mladost (S) | 2 : 4 | Å umadija | |||||
29.05
17:30
OFK Batinac
Jasenovo
5
0
|
29.05.2021 17:30 | OFK Batinac | 5 : 0 | Jasenovo | |||||
29.05
17:30
Rudar (S)
Napredak (St)
3
0
|
29.05.2021 17:30 | Rudar (S) | 3 : 0 | Napredak (St) | |||||
29.05
17:30
Sloga
Napredak (Sv)
1
1
|
29.05.2021 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Napredak (Sv) | |||||
29.05
17:30
SinÄeliÄ
RadniÄki
1
3
|
29.05.2021 17:30 | SinÄeliÄ | 1 : 3 | RadniÄki |
29.05
17:30
SinÄeliÄ 1934
Å antarovac
2
0
|
29.05.2021 17:30 | SinÄeliÄ 1934 | 2 : 0 | Å antarovac | |||||
29.05
17:30
Crni Vrh
GFK Tabane
0
6
|
29.05.2021 17:30 | Crni Vrh | 0 : 6 | GFK Tabane | |||||
29.05
17:30
Osaonica
Kupinovac
5
0
|
29.05.2021 17:30 | Osaonica | 5 : 0 | Kupinovac |
29.05
17:30
Pobednik
Krtinska
1
1
|
29.05.2021 17:30 | Pobednik | 1 : 1 | Krtinska |
29.05
17:00
Rudar 1945
Omladinac (K)
1
1
|
29.05.2021 17:00 | Rudar 1945 | 1 : 1 | Omladinac (K) | |||||
29.05
17:00
KaleniÄ
Proleter (B)
0
3
|
29.05.2021 17:00 | KaleniÄ | 0 : 3 | Proleter (B) | |||||
29.05
17:00
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
0
3
|
29.05.2021 17:00 | Crvena Jabuka | 0 : 3 | OFK Stublenica |
29.05
17:00
Junior Novo Naselje
Jadar 2013
2
0
|
29.05.2021 17:00 | Junior Novo Naselje | 2 : 0 | Jadar 2013 | |||||
29.05
17:00
Rajac
Polet
2
1
|
29.05.2021 17:00 | Rajac | 2 : 1 | Polet |
29.05
17:30
Polet (V)
Å kriljac
4
2
|
29.05.2021 17:30 | Polet (V) | 4 : 2 | Å kriljac |
29.05
17:30
Stari Hrast 2018
Omladinac
3
4
|
29.05.2021 17:30 | Stari Hrast 2018 | 3 : 4 | Omladinac |
29.05
17:00
Temac
Lokomotiva
1
4
|
29.05.2021 17:00 | Temac | 1 : 4 | Lokomotiva |
29.05
17:00
TE GuÄevo
Jadar 1961
6
5
|
29.05.2021 17:00 | TE GuÄevo | 6 : 5 | Jadar 1961 |
29.05
17:30
BuduÄnost (DO)
PetlovaÄa
6
1
|
29.05.2021 17:30 | BuduÄnost (DO) | 6 : 1 | PetlovaÄa | |||||
29.05
17:30
Milicionar
Gorki
1
0
|
29.05.2021 17:30 | Milicionar | 1 : 0 | Gorki | |||||
29.05
17:30
Sunrise Å abac
Sloboda
2
0
|
29.05.2021 17:30 | Sunrise Å abac | 2 : 0 | Sloboda |
29.05
17:30
MiloŔevo
Vrelo
1
1
|
29.05.2021 17:30 | MiloŔevo | 1 : 1 | Vrelo | |||||
29.05
17:30
ReÄka
OFK TamniÄ
0
3
|
29.05.2021 17:30 | ReÄka | 0 : 3 | OFK TamniÄ |
29.05
17:30
Pepeljevac 1947
Mudrakovac
2
1
|
29.05.2021 17:30 | Pepeljevac 1947 | 2 : 1 | Mudrakovac | |||||
29.05
17:30
Rasina
Parunovac
3
0
|
29.05.2021 17:30 | Rasina | 3 : 0 | Parunovac |
29.05
16:30
Kolubara (LP)
Vukona
4
0
|
29.05.2021 16:30 | Kolubara (LP) | 4 : 0 | Vukona |
29.05
17:30
Donja Mutnica
ŽelezniÄar
3
3
|
29.05.2021 17:30 | Donja Mutnica | 3 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
29.05
17:30
BSK Buljane
Radnik
3
1
|
29.05.2021 17:30 | BSK Buljane | 3 : 1 | Radnik | |||||
29.05
17:30
Popovac
Polet
2
3
|
29.05.2021 17:30 | Popovac | 2 : 3 | Polet | |||||
29.05
17:30
Omladinac
Mladost
2
1
|
29.05.2021 17:30 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost | |||||
29.05
17:30
ISK Izvor
Borac 1950
3
1
|
29.05.2021 17:30 | ISK Izvor | 3 : 1 | Borac 1950 |
29.05
17:30
Å apine
Radnik (S)
4
0
|
29.05.2021 17:30 | Å apine | 4 : 0 | Radnik (S) | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo (S)
Crni Vitez
6
0
|
29.05.2021 17:30 | Jedinstvo (S) | 6 : 0 | Crni Vitez | |||||
29.05
17:30
Stig (C)
Napredak 1927
2
1
|
29.05.2021 17:30 | Stig (C) | 2 : 1 | Napredak 1927 | |||||
29.05
17:30
BSK 1924
Stig (MC)
2
3
|
29.05.2021 17:30 | BSK 1924 | 2 : 3 | Stig (MC) |
29.05
17:30
NaŔa Krajina
JanoŔik
4
3
|
29.05.2021 17:30 | NaŔa Krajina | 4 : 3 | JanoŔik | |||||
29.05
17:30
Mladost (VG)
Vojvodina
2
2
|
29.05.2021 17:30 | Mladost (VG) | 2 : 2 | Vojvodina |
29.05
17:30
Dobrnje
Burovac
8
1
|
29.05.2021 17:30 | Dobrnje | 8 : 1 | Burovac | |||||
29.05
17:30
Vukan
Rudar 1947
5
3
|
29.05.2021 17:30 | Vukan | 5 : 3 | Rudar 1947 |
29.05
17:30
Gornje Sinkovce
Rudar 1973
1
3
|
29.05.2021 17:30 | Gornje Sinkovce | 1 : 3 | Rudar 1973 |
29.05
17:30
Polet
Mladost
1
4
|
29.05.2021 17:30 | Polet | 1 : 4 | Mladost |
29.05
17:30
Vukovac 98
Homoljac
3
3
|
29.05.2021 17:30 | Vukovac 98 | 3 : 3 | Homoljac | |||||
29.05
17:30
Zvezda
Mlava (R)
1
1
|
29.05.2021 17:30 | Zvezda | 1 : 1 | Mlava (R) | |||||
29.05
17:30
Sloga (J)
Mladost (K)
2
2
|
29.05.2021 17:30 | Sloga (J) | 2 : 2 | Mladost (K) | |||||
29.05
17:30
Vrelo 1971
Laznica
1
0
|
29.05.2021 17:30 | Vrelo 1971 | 1 : 0 | Laznica |
29.05
17:30
Lomnica
Padež
0
6
|
29.05.2021 17:30 | Lomnica | 0 : 6 | Padež |
29.05
17:30
20. Oktobar
Mladi radnik
1
4
|
29.05.2021 17:30 | 20. Oktobar | 1 : 4 | Mladi radnik | |||||
29.05
17:30
Petka
OFK Polet
2
3
|
29.05.2021 17:30 | Petka | 2 : 3 | OFK Polet | |||||
29.05
17:30
Strmovo
Proleter
1
5
|
29.05.2021 17:30 | Strmovo | 1 : 5 | Proleter | |||||
29.05
17:30
Vreoci
Å umadinac
4
2
|
29.05.2021 17:30 | Vreoci | 4 : 2 | Å umadinac | |||||
29.05
17:30
BSK
Dimitrije TucoviÄ
2
1
|
29.05.2021 17:30 | BSK | 2 : 1 | Dimitrije TucoviÄ |
29.05
17:30
Morava
Lipar
3
0
|
29.05.2021 17:30 | Morava | 3 : 0 | Lipar |
29.05
17:00
Slavija
Leotar
2
3
|
29.05.2021 17:00 | Slavija | 2 : 3 | Leotar | |||||
29.05
17:00
Tekstilac
Borac
3
0
|
29.05.2021 17:00 | Tekstilac | 3 : 0 | Borac | |||||
29.05
17:00
Drina
Jedinstvo
5
1
|
29.05.2021 17:00 | Drina | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.05
17:00
ModriÄa
LjubiÄ
2
3
|
29.05.2021 17:00 | ModriÄa | 2 : 3 | LjubiÄ | |||||
29.05
17:00
Zvijezda 09
Podrinje
4
0
|
29.05.2021 17:00 | Zvijezda 09 | 4 : 0 | Podrinje | |||||
29.05
19:00
Sutjeska
Kozara
0
1
|
29.05.2021 19:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Kozara | |||||
29.05
17:00
ŽeljezniÄar
Sloga
2
1
|
29.05.2021 17:00 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | Sloga |
29.05
21:00
Manchester City
Chelsea
0
1
|
29.05.2021 21:00 | Manchester City | 0 : 1 | Chelsea |
29.05
12:00
RadniÄki (NB)
Napredak
1
0
|
29.05.2021 12:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | Napredak | |||||
29.05
11:00
Brodarac
TSC
3
0
|
29.05.2021 11:00 | Brodarac | 3 : 0 | TSC | |||||
29.05
11:00
OFK Beograd
RFK Novi Sad 1921
2
0
|
29.05.2021 11:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
29.05
11:00
Partizan
Internacional
5
1
|
29.05.2021 11:00 | Partizan | 5 : 1 | Internacional | |||||
29.05
13:00
Vojvodina
Trayal
4
1
|
29.05.2021 13:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Trayal | |||||
29.05
11:00
RadniÄki 1923
Voždovac
1
3
|
29.05.2021 11:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 3 | Voždovac | |||||
29.05
13:00
RadniÄki (N)
Rad
0
1
|
29.05.2021 13:00 | RadniÄki (N) | 0 : 1 | Rad | |||||
29.05
11:00
ÄukariÄki
IMT
4
0
|
29.05.2021 11:00 | ÄukariÄki | 4 : 0 | IMT |
29.05
13:00
OFK BaÄka
ŽelezniÄar
2
2
|
29.05.2021 13:00 | OFK BaÄka | 2 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
29.05
10:00
InÄija
Spartak ŽK
2
3
|
29.05.2021 10:00 | InÄija | 2 : 3 | Spartak ŽK |
29.05
10:00
RFK Novi Sad 1921
Petar PuaÄa
0
1
|
29.05.2021 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 1 | Petar PuaÄa |
29.05
17:30
Novi Pazar
Loznica
3
1
|
29.05.2021 17:30 | Novi Pazar | 3 : 1 | Loznica | |||||
29.05
14:00
MaÄva
Javor Matis
5
1
|
29.05.2021 14:00 | MaÄva | 5 : 1 | Javor Matis | |||||
29.05
10:00
Sloboda
Jedinstvo (Ub)
|
29.05.2021 10:00 | Sloboda | : | Jedinstvo (Ub) |
29.05
OFK Lugomir
GFK Jagodina
1
6
|
29.05.2021 | OFK Lugomir | 1 : 6 | GFK Jagodina | |||||
29.05
Jedinstvo (P)
OFK RadniÄki
0
2
|
29.05.2021 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | OFK RadniÄki | |||||
29.05
Kopernikus ŽeležniÄar
Real
2
2
|
29.05.2021 | Kopernikus ŽeležniÄar | 2 : 2 | Real | |||||
29.05
GFK DuboÄica
Bor 1919
3
0
|
29.05.2021 | GFK DuboÄica | 3 : 0 | Bor 1919 | |||||
29.05
Trstenik PPT
OFK SinÄeliÄ
2
3
|
29.05.2021 | Trstenik PPT | 2 : 3 | OFK SinÄeliÄ |
29.05
12:00
Petar Dobrnjac
VGSK
5
2
|
29.05.2021 12:00 | Petar Dobrnjac | 5 : 2 | VGSK |
29.05
09:00
Kolubara
011
2
0
|
29.05.2021 09:00 | Kolubara | 2 : 0 | 011 | |||||
29.05
12:30
IMT 2
Železnik 1930
3
1
|
29.05.2021 12:30 | IMT 2 | 3 : 1 | Železnik 1930 | |||||
29.05
17:00
Torlak
Lokomotiva
2
1
|
29.05.2021 17:00 | Torlak | 2 : 1 | Lokomotiva |
29.05
13:00
Jedinstvo
Ada
4
2
|
29.05.2021 13:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Ada |
29.05
14:00
PoŔtar 1930
Dunav
3
0
|
29.05.2021 14:00 | PoŔtar 1930 | 3 : 0 | Dunav |
29.05
11:00
OFK Divci
ŽelezniÄar
1
12
|
29.05.2021 11:00 | OFK Divci | 1 : 12 | ŽelezniÄar |
29.05
09:00
Lokomotiva
Zemun
3
0
|
29.05.2021 09:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Zemun | |||||
29.05
11:30
SinÄeliÄ
RadniÄki (O)
4
1
|
29.05.2021 11:30 | SinÄeliÄ | 4 : 1 | RadniÄki (O) |
29.05
13:30
Brodarac
TSC
3
2
|
29.05.2021 13:30 | Brodarac | 3 : 2 | TSC | |||||
29.05
13:00
Kiker
Apolon 4
2
2
|
29.05.2021 13:00 | Kiker | 2 : 2 | Apolon 4 | |||||
29.05
13:30
Partizan
Internacional
6
2
|
29.05.2021 13:30 | Partizan | 6 : 2 | Internacional | |||||
29.05
15:00
RadniÄki (N)
Rad
2
3
|
29.05.2021 15:00 | RadniÄki (N) | 2 : 3 | Rad | |||||
29.05
13:30
ÄukariÄki
Teleoptik
4
3
|
29.05.2021 13:30 | ÄukariÄki | 4 : 3 | Teleoptik |
29.05
12:00
RFK Novi Sad 1921
RadniÄki (ZR)
4
2
|
29.05.2021 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 2 | RadniÄki (ZR) | |||||
29.05
10:00
Dinamo 1945
Proleter (NS)
1
6
|
29.05.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 6 | Proleter (NS) | |||||
29.05
13:00
InÄija
Kabel
0
0
|
29.05.2021 13:00 | InÄija | 0 : 0 | Kabel |
29.05
10:00
ŽelezniÄar
Proleter 2006
3
3
|
29.05.2021 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 3 | Proleter 2006 |
29.05
09:30
IMT
Kolubara
3
4
|
29.05.2021 09:30 | IMT | 3 : 4 | Kolubara | |||||
29.05
14:00
DIF
OLE
1
3
|
29.05.2021 14:00 | DIF | 1 : 3 | OLE | |||||
29.05
11:00
Lokomotiva
Voždovac
0
1
|
29.05.2021 11:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Voždovac |
29.05
RadniÄki (N)
GFK Jagodina
4
7
|
29.05.2021 | RadniÄki (N) | 4 : 7 | GFK Jagodina | |||||
29.05
Bor 1919
OFK RadniÄki
0
6
|
29.05.2021 | Bor 1919 | 0 : 6 | OFK RadniÄki | |||||
29.05
RadniÄki (P)
TimoÄanin
2
0
|
29.05.2021 | RadniÄki (P) | 2 : 0 | TimoÄanin | |||||
29.05
Trayal
GFK DuboÄica
3
0
|
29.05.2021 | Trayal | 3 : 0 | GFK DuboÄica | |||||
29.05
SFS Borac
Dinamo
4
2
|
29.05.2021 | SFS Borac | 4 : 2 | Dinamo | |||||
29.05
Timok 1919
Radnik
3
0
|
29.05.2021 | Timok 1919 | 3 : 0 | Radnik | |||||
29.05
Vlasina
OFK SinÄeliÄ
3
3
|
29.05.2021 | Vlasina | 3 : 3 | OFK SinÄeliÄ |
29.05
10:00
RadniÄki (R)
Zvezdara
3
0
|
29.05.2021 10:00 | RadniÄki (R) | 3 : 0 | Zvezdara | |||||
29.05
09:00
Balkan
Rakovica
1
1
|
29.05.2021 09:00 | Balkan | 1 : 1 | Rakovica |
29.05
00:00
Partizan
Stepojevac Vaga
0
2
|
29.05.2021 00:00 | Partizan | 0 : 2 | Stepojevac Vaga |
29.05
17:00
Sloga (M)
Crvena zvezda
2
5
|
29.05.2021 17:00 | Sloga (M) | 2 : 5 | Crvena zvezda |
29.05
15:00
Novi Pazar
Mladi radnik 1925
2
1
|
29.05.2021 15:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Mladi radnik 1925 | |||||
29.05
15:00
JoŔanica
Bane 1931
3
1
|
29.05.2021 15:00 | JoŔanica | 3 : 1 | Bane 1931 | |||||
29.05
15:00
Jedinstvo 2017
Tutin
1
1
|
29.05.2021 15:00 | Jedinstvo 2017 | 1 : 1 | Tutin |
29.05
11:00
Vojvodina
BaÄka
5
0
|
29.05.2021 11:00 | Vojvodina | 5 : 0 | BaÄka | |||||
29.05
11:00
Proleter (RS)
Proleter (NJ)
|
29.05.2021 11:00 | Proleter (RS) | : | Proleter (NJ) | |||||
29.05
11:00
Iskra
NjegoÅ”
|
29.05.2021 11:00 | Iskra | : | NjegoÅ” | |||||
29.05
11:00
ObiliÄ
Tsc 1913
4
1
|
29.05.2021 11:00 | ObiliÄ | 4 : 1 | Tsc 1913 |
29.05
11:00
VrÄin
KovaÄevac 1956
0
6
|
29.05.2021 11:00 | VrÄin | 0 : 6 | KovaÄevac 1956 |
29.05
12:00
ŽelezniÄar
Sloga
1
1
|
29.05.2021 12:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Sloga | |||||
29.05
12:30
MaÄva
Å abac Sunrise
0
3
|
29.05.2021 12:30 | MaÄva | 0 : 3 | Å abac Sunrise |
29.05
10:00
BSK BorÄa
Crvena zvezda
0
7
|
29.05.2021 10:00 | BSK BorÄa | 0 : 7 | Crvena zvezda | |||||
29.05
09:00
Voždovac
Lokomotiva
5
1
|
29.05.2021 09:00 | Voždovac | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
29.05
12:00
Zemun
SinÄeliÄ
7
0
|
29.05.2021 12:00 | Zemun | 7 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
29.05
11:00
ÄukariÄki
OFK Beograd
5
3
|
29.05.2021 11:00 | ÄukariÄki | 5 : 3 | OFK Beograd |
29.05
OFK RadniÄki
RadniÄki (P)
9
1
|
29.05.2021 | OFK RadniÄki | 9 : 1 | RadniÄki (P) |
29.05
10:00
Kristal 2018
Proleter
3
0
|
29.05.2021 10:00 | Kristal 2018 | 3 : 0 | Proleter |
29.05
13:00
RadniÄki
OFK Borac
3
1
|
29.05.2021 13:00 | RadniÄki | 3 : 1 | OFK Borac | |||||
29.05
14:30
Kolubara
TEK Sloga
8
0
|
29.05.2021 14:30 | Kolubara | 8 : 0 | TEK Sloga |
29.05
11:00
Subotica
Tisa NjerÅ”
2
7
|
29.05.2021 11:00 | Subotica | 2 : 7 | Tisa NjerÅ” | |||||
29.05
10:00
CFK
Vinogradar
3
5
|
29.05.2021 10:00 | CFK | 3 : 5 | Vinogradar |
29.05
09:00
Vodojaža
Apolon I
|
29.05.2021 09:00 | Vodojaža | : | Apolon I | |||||
29.05
10:00
Karadjordje (T)
SuŔica
|
29.05.2021 10:00 | Karadjordje (T) | : | SuŔica | |||||
29.05
10:30
RadniÄki 1923
Arsenal
|
29.05.2021 10:30 | RadniÄki 1923 | : | Arsenal | |||||
29.05
10:30
Apolon II
AranÄelovac
|
29.05.2021 10:30 | Apolon II | : | AranÄelovac | |||||
29.05
11:00
Gruža
Morava (VP)
|
29.05.2021 11:00 | Gruža | : | Morava (VP) |
29.05
11:00
AF AS Novi Pazar
Rudar
3
0
|
29.05.2021 11:00 | AF AS Novi Pazar | 3 : 0 | Rudar | |||||
29.05
11:00
KoŔtam Polje
Pazar Juniors
2
1
|
29.05.2021 11:00 | KoŔtam Polje | 2 : 1 | Pazar Juniors | |||||
29.05
11:00
Novi Pazar B
OFK Ras
|
29.05.2021 11:00 | Novi Pazar B | : | OFK Ras | |||||
29.05
11:00
Tutin
Granit
3
0
|
29.05.2021 11:00 | Tutin | 3 : 0 | Granit |
29.05
16:00
Brodarac
GrafiÄar
0
3
|
29.05.2021 16:00 | Brodarac | 0 : 3 | GrafiÄar | |||||
29.05
11:00
Ada
Crvena zvezda
0
6
|
29.05.2021 11:00 | Ada | 0 : 6 | Crvena zvezda | |||||
29.05
11:00
RadniÄki (O)
Rad
0
3
|
29.05.2021 11:00 | RadniÄki (O) | 0 : 3 | Rad | |||||
29.05
14:30
Zemun
Voždovac
0
1
|
29.05.2021 14:30 | Zemun | 0 : 1 | Voždovac |
29.05
08:30
Rakovica
DIF
2
0
|
29.05.2021 08:30 | Rakovica | 2 : 0 | DIF | |||||
29.05
10:00
Jedinstvo
OLE
1
4
|
29.05.2021 10:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | OLE | |||||
29.05
17:00
Palilulac
Studentski grad
1
1
|
29.05.2021 17:00 | Palilulac | 1 : 1 | Studentski grad |
29.05
11:00
Mladost (T)
Napredak
3
6
|
29.05.2021 11:00 | Mladost (T) | 3 : 6 | Napredak | |||||
29.05
11:00
BuduÄnost
NjegoÅ”
0
8
|
29.05.2021 11:00 | BuduÄnost | 0 : 8 | NjegoÅ” | |||||
29.05
11:00
ObiliÄ
EÄÅ”eg
6
1
|
29.05.2021 11:00 | ObiliÄ | 6 : 1 | EÄÅ”eg |
29.05
11:00
RadniÄki
POFK Savacium
1
7
|
29.05.2021 11:00 | RadniÄki | 1 : 7 | POFK Savacium |
29.05
GFK DuboÄica
TimoÄanin
9
1
|
29.05.2021 | GFK DuboÄica | 9 : 1 | TimoÄanin | |||||
29.05
Duel Juniors
Å ampion 2014
3
0
|
29.05.2021 | Duel Juniors | 3 : 0 | Å ampion 2014 | |||||
29.05
Lider MGM
RadniÄki (P)
0
2
|
29.05.2021 | Lider MGM | 0 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
29.05
Napredak
OFK RadniÄki
2
0
|
29.05.2021 | Napredak | 2 : 0 | OFK RadniÄki | |||||
29.05
Radnik
SFS Borac
2
6
|
29.05.2021 | Radnik | 2 : 6 | SFS Borac | |||||
29.05
Kopernikus ŽelezniÄar
Timok 1919
3
0
|
29.05.2021 | Kopernikus ŽelezniÄar | 3 : 0 | Timok 1919 |
29.05
15:00
OFK Beograd
Lokomotiva
3
3
|
29.05.2021 15:00 | OFK Beograd | 3 : 3 | Lokomotiva | |||||
29.05
08:30
RFK GrafiÄar
IMT
0
1
|
29.05.2021 08:30 | RFK GrafiÄar | 0 : 1 | IMT |
29.05
19:00
Ada
BSK 1926
3
2
|
29.05.2021 19:00 | Ada | 3 : 2 | BSK 1926 | |||||
29.05
11:00
Å umadija
Torlak
2
5
|
29.05.2021 11:00 | Å umadija | 2 : 5 | Torlak |
29.05
12:00
Požega
RadniÄki 1923
1
4
|
29.05.2021 12:00 | Požega | 1 : 4 | RadniÄki 1923 | |||||
29.05
14:00
Jedinstvo
Loznica
0
5
|
29.05.2021 14:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Loznica | |||||
29.05
12:00
Plana
Požarevac
3
3
|
29.05.2021 12:00 | Plana | 3 : 3 | Požarevac |
29.05
17:00
Vojvodina
StajiÄevo 2017
6
0
|
29.05.2021 17:00 | Vojvodina | 6 : 0 | StajiÄevo 2017 |
29.05
00:00
Zvezda B
Heroj Polet
3
0
|
29.05.2021 00:00 | Zvezda B | 3 : 0 | Heroj Polet | |||||
29.05
00:00
Rad
Kolubara
2
2
|
29.05.2021 00:00 | Rad | 2 : 2 | Kolubara | |||||
29.05
00:00
VinÄa
Zemun
1
10
|
29.05.2021 00:00 | VinÄa | 1 : 10 | Zemun | |||||
29.05
00:00
Desetka
Sloga
2
2
|
29.05.2021 00:00 | Desetka | 2 : 2 | Sloga |
29.05
GFK Jagodina
Real NiÅ”
2
0
|
29.05.2021 | GFK Jagodina | 2 : 0 | Real NiÅ” | |||||
29.05
GFK DuboÄica
Knjaževac
3
0
|
29.05.2021 | GFK DuboÄica | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
29.05
Duel Juniors
OFK Å ampion
1
0
|
29.05.2021 | Duel Juniors | 1 : 0 | OFK Å ampion | |||||
29.05
Lider MGM
RadniÄki (P)
1
2
|
29.05.2021 | Lider MGM | 1 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
29.05
Duel Juniors 2
OFK RadniÄki
|
29.05.2021 | Duel Juniors 2 | : | OFK RadniÄki | |||||
29.05
RadniÄki (N)
Trayal Knez Lazar
11
1
|
29.05.2021 | RadniÄki (N) | 11 : 1 | Trayal Knez Lazar | |||||
29.05
Radnik
OFK ParaÄin
6
2
|
29.05.2021 | Radnik | 6 : 2 | OFK ParaÄin | |||||
29.05
Kopernikus ŽelezniÄar
Timok 1919
2
0
|
29.05.2021 | Kopernikus ŽelezniÄar | 2 : 0 | Timok 1919 | |||||
29.05
RadniÄki NiÅ” 2
RadniÄki (S)
7
2
|
29.05.2021 | RadniÄki NiÅ” 2 | 7 : 2 | RadniÄki (S) |
29.05
10:00
Borac
Stepojevac Vaga
10
0
|
29.05.2021 10:00 | Borac | 10 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
29.05
12:00
Kolubara 1
Akademija fudbala
2
1
|
29.05.2021 12:00 | Kolubara 1 | 2 : 1 | Akademija fudbala | |||||
29.05
10:00
Mladost (C)
Lazarevac
0
1
|
29.05.2021 10:00 | Mladost (C) | 0 : 1 | Lazarevac | |||||
29.05
10:00
BuduÄnost
Kolubara 2
0
5
|
29.05.2021 10:00 | BuduÄnost | 0 : 5 | Kolubara 2 |
29.05
09:30
Subotica
BaÄka
5
3
|
29.05.2021 09:30 | Subotica | 5 : 3 | BaÄka | |||||
29.05
10:00
Arena SU
AFK
4
0
|
29.05.2021 10:00 | Arena SU | 4 : 0 | AFK |
29.05
10:00
Obrenovac 1905
Rvati
1
1
|
29.05.2021 10:00 | Obrenovac 1905 | 1 : 1 | Rvati | |||||
29.05
10:00
Deluks
Posavina
0
3
|
29.05.2021 10:00 | Deluks | 0 : 3 | Posavina | |||||
29.05
Zabrežje
Zvezda
3
0
|
29.05.2021 | Zabrežje | 3 : 0 | Zvezda | |||||
29.05
10:00
Jedinstvo
Omladinac
|
29.05.2021 10:00 | Jedinstvo | : | Omladinac |
29.05
10:00
OFK Ras
AF AS Novi Pazar
1
11
|
29.05.2021 10:00 | OFK Ras | 1 : 11 | AF AS Novi Pazar | |||||
29.05
10:00
JoŔanica
Pazar Juniors '01
|
29.05.2021 10:00 | JoŔanica | : | Pazar Juniors '01 | |||||
29.05
10:00
OFK National
Tutin
|
29.05.2021 10:00 | OFK National | : | Tutin | |||||
29.05
11:00
Bane 1931 - 2
Jedinstvo 2017
2
3
|
29.05.2021 11:00 | Bane 1931 - 2 | 2 : 3 | Jedinstvo 2017 |
29.05
10:00
MaÄva 1
Å abac Sunrise 2
1
2
|
29.05.2021 10:00 | MaÄva 1 | 1 : 2 | Å abac Sunrise 2 |
29.05
12:00
Vojvodina
Mega Soccerbet
87
95
|
29.05.2021 12:00 | Vojvodina | 87 : 95 | Mega Soccerbet | |||||
29.05
18:00
Mladost MaxBet
Partizan NIS
84
94
|
29.05.2021 18:00 | Mladost MaxBet | 84 : 94 | Partizan NIS | |||||
29.05
16:00
Borac
FMP
92
85
|
29.05.2021 16:00 | Borac | 92 : 85 | FMP |
29.05
20:00
RadniÄki
Rudar
32
28
|
29.05.2021 20:00 | RadniÄki | 32 : 28 | Rudar | |||||
29.05
18:30
ŽelezniÄar 1949
Dinamo
32
35
|
29.05.2021 18:30 | ŽelezniÄar 1949 | 32 : 35 | Dinamo |
29.05
19:00
JugoviÄ
MaÄva
33
28
|
29.05.2021 19:00 | JugoviÄ | 33 : 28 | MaÄva | |||||
29.05
18:00
Vrbas Petrol
Voždovac 2012
42
30
|
29.05.2021 18:00 | Vrbas Petrol | 42 : 30 | Voždovac 2012 |
29.05
19:00
ŽitoraÄa
Jastrebac
22
30
|
29.05.2021 19:00 | ŽitoraÄa | 22 : 30 | Jastrebac | |||||
29.05
17:00
Vranje 1957
Priboj
28
24
|
29.05.2021 17:00 | Vranje 1957 | 28 : 24 | Priboj | |||||
29.05
19:00
KurŔumlija
Hajduk Veljko
29
29
|
29.05.2021 19:00 | KurŔumlija | 29 : 29 | Hajduk Veljko |
29.05
18:00
RadniÄki
Hercegovina
29
33
|
29.05.2021 18:00 | RadniÄki | 29 : 33 | Hercegovina |
29.05
14:00
RadniÄki (O)
Crvena zvezda 2
41
43
|
29.05.2021 14:00 | RadniÄki (O) | 41 : 43 | Crvena zvezda 2 | |||||
29.05
18:00
Metaloplastika 2
Beograd
32
27
|
29.05.2021 18:00 | Metaloplastika 2 | 32 : 27 | Beograd |
29.05
16:00
Jagodina 2
ORK Bor
31
39
|
29.05.2021 16:00 | Jagodina 2 | 31 : 39 | ORK Bor | |||||
29.05
19:00
ORK Bor
Jagodina 2
32
30
|
29.05.2021 19:00 | ORK Bor | 32 : 30 | Jagodina 2 | |||||
29.05
14:30
Borsko jezero
ZajeÄar 1949
23
45
|
29.05.2021 14:30 | Borsko jezero | 23 : 45 | ZajeÄar 1949 | |||||
29.05
20:00
RadniÄki
Äerdap
45
22
|
29.05.2021 20:00 | RadniÄki | 45 : 22 | Äerdap |
29.05
19:00
KaraÄorÄe
Rudar 2
35
29
|
29.05.2021 19:00 | KaraÄorÄe | 35 : 29 | Rudar 2 | |||||
29.05
19:00
Jedinstvo 1974
Å amot 65 2
33
34
|
29.05.2021 19:00 | Jedinstvo 1974 | 33 : 34 | Å amot 65 2 |
29.05
11:00
Sloga
Pobednik
54
10
|
29.05.2021 11:00 | Sloga | 54 : 10 | Pobednik | |||||
29.05
19:00
Bane
KruŔevac
35
32
|
29.05.2021 19:00 | Bane | 35 : 32 | KruŔevac |
29.05
19:00
RadniÄki
Naftagas
52
30
|
29.05.2021 19:00 | RadniÄki | 52 : 30 | Naftagas |
29.05
13:00
Ub 2
Bask
26
23
|
29.05.2021 13:00 | Ub 2 | 26 : 23 | Bask |
29.05
17:00
KljajiÄevo
Rusin
30
24
|
29.05.2021 17:00 | KljajiÄevo | 30 : 24 | Rusin | |||||
29.05
17:00
GrafiÄar
Sivac 69/2
26
18
|
29.05.2021 17:00 | GrafiÄar | 26 : 18 | Sivac 69/2 |
29.05
19:00
Spartak
Ruma - 14 ALL
30
29
|
29.05.2021 19:00 | Spartak | 30 : 29 | Ruma - 14 ALL |
29.05
00:00
Mladi radnik - 2
Udarnik
23
21
|
29.05.2021 00:00 | Mladi radnik - 2 | 23 : 21 | Udarnik |
29.05
17:30
SPD RadniÄki - 2
Napredak 12
29
20
|
29.05.2021 17:30 | SPD RadniÄki - 2 | 29 : 20 | Napredak 12 |
29.05
14:00
Vranje
Pirot
26
26
|
29.05.2021 14:00 | Vranje | 26 : 26 | Pirot |
29.05
17:30
Beograd
PanÄevo
28
36
|
29.05.2021 17:30 | Beograd | 28 : 36 | PanÄevo | |||||
29.05
20:30
Kikinda
ORK Beograd
30
24
|
29.05.2021 20:30 | Kikinda | 30 : 24 | ORK Beograd |
29.05
20:30
Novi Beograd 11. april
KVK RadniÄki
14
11
|
29.05.2021 20:30 | Novi Beograd 11. april | 14 : 11 | KVK RadniÄki | 1:1 |
29.05
14:00
RadniÄki
Crvena zvezda
16
112
|
29.05.2021 14:00 | RadniÄki | 16 : 112 | Crvena zvezda | |||||
29.05
16:00
Partizan 1953
DorÄol Tigrovi
42
12
|
29.05.2021 16:00 | Partizan 1953 | 42 : 12 | DorÄol Tigrovi |
29.05
15:00
Wild Boars Kragujevac
Blue Dragons Beograd
38
34
|
29.05.2021 15:00 | Wild Boars Kragujevac | 38 : 34 | Blue Dragons Beograd | |||||
29.05
11:00
Vukovi Beograd
Novi Sad Wild Dogs
17
0
|
29.05.2021 11:00 | Vukovi Beograd | 17 : 0 | Novi Sad Wild Dogs |