09.05
17:00
Vojvodina 1928
1. Maj Ruma
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Vojvodina 1928 | 0 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
09.05
17:00
Tisa
Sloboda
0
2
|
09.05.2021 17:00 | Tisa | 0 : 2 | Sloboda |
09.05
16:30
Sušica
GFK Sloboda
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Sušica | 1 : 0 | GFK Sloboda | |||||
09.05
16:30
Jošanica
Tutin
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Jošanica | 2 : 1 | Tutin | |||||
09.05
16:30
Budućnost (A)
Smederevo 1924
1
2
|
09.05.2021 16:30 | Budućnost (A) | 1 : 2 | Smederevo 1924 |
09.05
16:30
BASK
Teleoptik
1
4
|
09.05.2021 16:30 | BASK | 1 : 4 | Teleoptik | |||||
09.05
16:30
Crvena zvezda
BSK Borča
1
2
|
09.05.2021 16:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
09.05
16:30
BSK 1925
Zvezdara
0
0
|
09.05.2021 16:30 | BSK 1925 | 0 : 0 | Zvezdara | |||||
09.05
16:30
Sremčica
TEK Sloga
0
1
|
09.05.2021 16:30 | Sremčica | 0 : 1 | TEK Sloga | |||||
09.05
16:30
Leštane
Brodarac
5
2
|
09.05.2021 16:30 | Leštane | 5 : 2 | Brodarac | |||||
09.05
17:30
Studentski grad
Sinđelić
1
0
|
09.05.2021 17:30 | Studentski grad | 1 : 0 | Sinđelić |
09.05
17:00
Radan
Vlasina
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Radan | 0 : 1 | Vlasina | |||||
09.05
17:00
Timočanin
Rembas
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Timočanin | 2 : 1 | Rembas | |||||
09.05
17:00
Mladost
Župa
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Župa | |||||
09.05
17:00
Kablovi
Car Konstantin
0
9
|
09.05.2021 17:00 | Kablovi | 0 : 9 | Car Konstantin |
09.05
16:30
Polet
Šumadija 1903
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Polet | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
09.05
16:30
Real
Mokra Gora
3
0
|
09.05.2021 16:30 | Real | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
09.05
11:00
Proleter
Budućnost
2
2
|
09.05.2021 11:00 | Proleter | 2 : 2 | Budućnost | |||||
09.05
16:30
Radnik
Novi Pazar 1928
2
0
|
09.05.2021 16:30 | Radnik | 2 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
09.05
16:30
Vodojaža
Šumadija (T)
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Vodojaža | 2 : 1 | Šumadija (T) | |||||
09.05
16:30
OFK Ras
Omladinac
1
2
|
09.05.2021 16:30 | OFK Ras | 1 : 2 | Omladinac |
09.05
16:30
OFK Napredak
RSK
2
3
|
09.05.2021 16:30 | OFK Napredak | 2 : 3 | RSK | |||||
09.05
16:30
Pomoravlje
Rudar (S)
0
0
|
09.05.2021 16:30 | Pomoravlje | 0 : 0 | Rudar (S) | |||||
09.05
16:30
Sloboda
Petar Dobrnjac
3
0
|
09.05.2021 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
09.05
16:30
Borac 1932
VGSK
4
2
|
09.05.2021 16:30 | Borac 1932 | 4 : 2 | VGSK | |||||
09.05
16:30
OFK Mihajlovac
Sloga (M)
5
0
|
09.05.2021 16:30 | OFK Mihajlovac | 5 : 0 | Sloga (M) |
09.05
16:30
Sloboda (Č)
Parmenac
1
2
|
09.05.2021 16:30 | Sloboda (Č) | 1 : 2 | Parmenac | |||||
09.05
16:30
Jasen
Omladinac
6
2
|
09.05.2021 16:30 | Jasen | 6 : 2 | Omladinac | |||||
09.05
16:30
Rampa
Polet (Lj)
1
3
|
09.05.2021 16:30 | Rampa | 1 : 3 | Polet (Lj) | |||||
09.05
16:30
Prijevor
Polimlje
3
0
|
09.05.2021 16:30 | Prijevor | 3 : 0 | Polimlje |
09.05
16:30
Spartak 1924
Rubribreza
1
2
|
09.05.2021 16:30 | Spartak 1924 | 1 : 2 | Rubribreza | |||||
09.05
16:30
Sloga (B)
Mladost (P)
4
1
|
09.05.2021 16:30 | Sloga (B) | 4 : 1 | Mladost (P) | |||||
09.05
16:30
Mladost (Dr)
Vrelo Sport
1
2
|
09.05.2021 16:30 | Mladost (Dr) | 1 : 2 | Vrelo Sport | |||||
09.05
16:30
Borac (L)
Ribnica
2
0
|
09.05.2021 16:30 | Borac (L) | 2 : 0 | Ribnica | |||||
09.05
16:30
Zadrugar
Mladost (DD)
5
0
|
09.05.2021 16:30 | Zadrugar | 5 : 0 | Mladost (DD) | |||||
09.05
16:30
Radnički (K)
OFK Divci
0
2
|
09.05.2021 16:30 | Radnički (K) | 0 : 2 | OFK Divci |
09.05
17:00
Hercegovac
Crvenka
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Hercegovac | 2 : 0 | Crvenka | |||||
09.05
17:00
Bačka (P)
Vojvodina (BG)
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Bačka (P) | 3 : 2 | Vojvodina (BG) | |||||
09.05
17:00
Mladost (T)
Radnički (S)
7
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladost (T) | 7 : 0 | Radnički (S) | |||||
09.05
17:00
Mladost (BP)
Tavankut
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladost (BP) | 1 : 0 | Tavankut |
09.05
17:00
Omladinac FAM
Proleter
5
2
|
09.05.2021 17:00 | Omladinac FAM | 5 : 2 | Proleter | |||||
09.05
17:00
Radnički (K)
Budućnost
2
4
|
09.05.2021 17:00 | Radnički (K) | 2 : 4 | Budućnost | |||||
09.05
17:00
ŽAK
Crvena zvezda
1
3
|
09.05.2021 17:00 | ŽAK | 1 : 3 | Crvena zvezda |
09.05
10:00
Index
Sremac Vojka
2
0
|
09.05.2021 10:00 | Index | 2 : 0 | Sremac Vojka | |||||
09.05
17:00
Jedinstvo
Podrinje
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Podrinje | |||||
09.05
17:00
Borac
Cement
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Borac | 1 : 0 | Cement | |||||
09.05
17:00
Hajduk
Sloboda
3
4
|
09.05.2021 17:00 | Hajduk | 3 : 4 | Sloboda | |||||
09.05
17:00
Budućnost
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Budućnost | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
09.05
17:00
Jadran
Radnički
0
2
|
09.05.2021 17:00 | Jadran | 0 : 2 | Radnički |
09.05
17:00
Levač
OFK Lugomir
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Levač | 2 : 0 | OFK Lugomir | |||||
09.05
17:00
Sloga (M)
Moravac 2015
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Sloga (M) | 3 : 0 | Moravac 2015 | |||||
09.05
17:00
Juhor
Morava 1918
1
3
|
09.05.2021 17:00 | Juhor | 1 : 3 | Morava 1918 | |||||
09.05
17:00
Kušiljevo
Temnić 1924
5
0
|
09.05.2021 17:00 | Kušiljevo | 5 : 0 | Temnić 1924 | |||||
09.05
17:00
Jastrebac
Blagotin
3
1
|
09.05.2021 17:00 | Jastrebac | 3 : 1 | Blagotin | |||||
09.05
17:00
Jedinstvo (M)
Kopaonik
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 0 | Kopaonik |
09.05
17:00
Lužnica
Tanasko Rajić
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Lužnica | 2 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
09.05
17:00
Branik
Rajko Mitić
0
0
|
09.05.2021 17:00 | Branik | 0 : 0 | Rajko Mitić | |||||
09.05
17:00
OFK 019
BSK
4
3
|
09.05.2021 17:00 | OFK 019 | 4 : 3 | BSK | |||||
09.05
11:00
Jedinstvo (P)
OFK Slatina
3
1
|
09.05.2021 11:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | OFK Slatina |
09.05
17:00
Naša krila 1936
Zemljoradnik
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Naša krila 1936 | 2 : 1 | Zemljoradnik | |||||
09.05
17:00
OFK Niš
Jedinstvo (GM)
1
2
|
09.05.2021 17:00 | OFK Niš | 1 : 2 | Jedinstvo (GM) | |||||
09.05
17:00
Morava
Bukovik
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Morava | 1 : 2 | Bukovik | |||||
09.05
17:00
OFK Brzi Brod
Rudar
4
2
|
09.05.2021 17:00 | OFK Brzi Brod | 4 : 2 | Rudar | |||||
09.05
17:00
Malošište
Delijski Vis
2
3
|
09.05.2021 17:00 | Malošište | 2 : 3 | Delijski Vis |
09.05
17:00
Dobrič
Vranjska Banja
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Dobrič | 1 : 2 | Vranjska Banja | |||||
09.05
17:00
Svetlost
OFK Kosanica
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Svetlost | 1 : 2 | OFK Kosanica | |||||
09.05
17:00
Čekmin
Alakince
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Čekmin | 2 : 1 | Alakince | |||||
09.05
17:00
Jedinstvo (G)
Budućnost
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 2 | Budućnost |
09.05
10:00
Torlak
Mladost (C)
7
0
|
09.05.2021 10:00 | Torlak | 7 : 0 | Mladost (C) | |||||
09.05
16:30
Kosmaj
Prva iskra
2
3
|
09.05.2021 16:30 | Kosmaj | 2 : 3 | Prva iskra | |||||
09.05
16:30
Poštar Zvezdara
Milutinac
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Poštar Zvezdara | 1 : 0 | Milutinac | |||||
09.05
16:30
Srem
Dunav
3
1
|
09.05.2021 16:30 | Srem | 3 : 1 | Dunav | |||||
09.05
16:30
Borac (L)
Šumadija
3
1
|
09.05.2021 16:30 | Borac (L) | 3 : 1 | Šumadija | |||||
09.05
16:30
Turbina
Vrčin
2
0
|
09.05.2021 16:30 | Turbina | 2 : 0 | Vrčin |
09.05
17:00
OFK Rtanj
Omladinac
0
0
|
09.05.2021 17:00 | OFK Rtanj | 0 : 0 | Omladinac | |||||
09.05
17:00
Rudar (P)
Graničar
2
2
|
09.05.2021 17:00 | Rudar (P) | 2 : 2 | Graničar | |||||
09.05
17:00
Šljivar
Trebič
0
2
|
09.05.2021 17:00 | Šljivar | 0 : 2 | Trebič | |||||
09.05
17:00
Kosovo
Rtanj
1
4
|
09.05.2021 17:00 | Kosovo | 1 : 4 | Rtanj | |||||
09.05
17:00
Sloga
Osnić
3
1
|
09.05.2021 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Osnić |
09.05
17:00
Sloga (D)
Mačkovac
3
1
|
09.05.2021 17:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Mačkovac | |||||
09.05
17:00
Vinogradar
Gornji Stepoš
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Gornji Stepoš | |||||
09.05
17:00
Mladost (DK)
Sloga (Ć)
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Mladost (DK) | 3 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
09.05
17:00
13. April
Donji Kopaonik
1
1
|
09.05.2021 17:00 | 13. April | 1 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
09.05
17:00
Mladost (T)
Kupci
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Mladost (T) | 1 : 1 | Kupci | |||||
09.05
17:00
Žabare
Trudbenik
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Žabare | 2 : 0 | Trudbenik | |||||
09.05
17:00
Sebečevac
FUD
2
2
|
09.05.2021 17:00 | Sebečevac | 2 : 2 | FUD |
09.05
17:00
Mitros
Rudar
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Mitros | 3 : 0 | Rudar | |||||
09.05
17:00
PSK
Železničar
0
9
|
09.05.2021 17:00 | PSK | 0 : 9 | Železničar | |||||
09.05
17:00
Borac (M)
Donji Srem 2015
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Borac (M) | 0 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
09.05
17:00
Hajduk (V)
BSK
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Hajduk (V) | 2 : 1 | BSK | |||||
09.05
17:00
Ljukovo
Napredak
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Ljukovo | 2 : 0 | Napredak | |||||
09.05
17:00
Hajduk (B)
Sloga
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Hajduk (B) | 1 : 1 | Sloga | |||||
09.05
17:00
Borac (K)
Radnički
0
2
|
09.05.2021 17:00 | Borac (K) | 0 : 2 | Radnički | |||||
09.05
17:00
LSK
Partizan
1
5
|
09.05.2021 17:00 | LSK | 1 : 5 | Partizan |
09.05
17:00
Spartak 1911
Jugoslavija
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Spartak 1911 | 1 : 2 | Jugoslavija | |||||
09.05
17:00
Partizan (G)
Banat (I)
0
4
|
09.05.2021 17:00 | Partizan (G) | 0 : 4 | Banat (I) | |||||
09.05
17:00
Polet (Id)
Partizan (U)
5
0
|
09.05.2021 17:00 | Polet (Id) | 5 : 0 | Partizan (U) | |||||
09.05
17:00
Potporanj
Hajdučica
3
1
|
09.05.2021 17:00 | Potporanj | 3 : 1 | Hajdučica | |||||
09.05
17:00
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Sloga (BNS) | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
09.05
17:00
Stari Tamiš
Radnički (B)
10
0
|
09.05.2021 17:00 | Stari Tamiš | 10 : 0 | Radnički (B) | |||||
09.05
17:00
Budućnost (A)
Dolina
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Budućnost (A) | 2 : 1 | Dolina |
09.05
17:00
Borac 46
Budućnost (P)
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Borac 46 | 1 : 2 | Budućnost (P) | |||||
09.05
17:00
Budućnost (G)
Zadrugar
3
1
|
09.05.2021 17:00 | Budućnost (G) | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
09.05
17:00
Rusin
SU Stanišić 1920
0
0
|
09.05.2021 17:00 | Rusin | 0 : 0 | SU Stanišić 1920 | |||||
09.05
17:00
Omladinac
Radnički 1918
1
3
|
09.05.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Radnički 1918 | |||||
09.05
17:00
Maglić
Tvrđava
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Maglić | 1 : 1 | Tvrđava | |||||
09.05
17:00
Kulpin
Budućnost (M)
2
2
|
09.05.2021 17:00 | Kulpin | 2 : 2 | Budućnost (M) | |||||
09.05
17:00
Slavija
Polet
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Slavija | 2 : 0 | Polet |
09.05
17:00
Eđšeg
Iskra
1
3
|
09.05.2021 17:00 | Eđšeg | 1 : 3 | Iskra | |||||
09.05
17:00
Preporod
AFK
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Preporod | 2 : 0 | AFK | |||||
09.05
17:00
Obilić
Senta
3
3
|
09.05.2021 17:00 | Obilić | 3 : 3 | Senta | |||||
09.05
17:00
Budućnost
Đurđin
1
6
|
09.05.2021 17:00 | Budućnost | 1 : 6 | Đurđin |
09.05
17:00
Polet
Radnički 1911
2
2
|
09.05.2021 17:00 | Polet | 2 : 2 | Radnički 1911 | |||||
09.05
17:00
Tamiš
ASK
2
2
|
09.05.2021 17:00 | Tamiš | 2 : 2 | ASK | |||||
09.05
17:00
Borac
Vojvodina (B)
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Borac | 2 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
09.05
17:00
Vojvodina (NM)
Potisje
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Vojvodina (NM) | 2 : 1 | Potisje | |||||
09.05
17:00
2. Oktobar
Mladost (L)
3
1
|
09.05.2021 17:00 | 2. Oktobar | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
09.05
17:00
Mladost (BD)
Crvena zvezda
2
2
|
09.05.2021 17:00 | Mladost (BD) | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
09.05
17:00
OFK Klek
Rusanda
0
2
|
09.05.2021 17:00 | OFK Klek | 0 : 2 | Rusanda |
09.05
16:30
Polet
Budućnost
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Polet | 2 : 1 | Budućnost | |||||
09.05
16:30
Obilić
Pobeda
1
1
|
09.05.2021 16:30 | Obilić | 1 : 1 | Pobeda | |||||
09.05
16:30
SASK
Sloga (M)
3
2
|
09.05.2021 16:30 | SASK | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
09.05
16:30
Železničar Kusadak
Podunavac
9
0
|
09.05.2021 16:30 | Železničar Kusadak | 9 : 0 | Podunavac | |||||
09.05
16:30
Bresje Superior
Mladost 1948
0
2
|
09.05.2021 16:30 | Bresje Superior | 0 : 2 | Mladost 1948 | |||||
09.05
16:30
Osipaonica
Crvena zvezda
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Osipaonica | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
09.05
16:30
Bačinac
Sloga (L)
3
4
|
09.05.2021 16:30 | Bačinac | 3 : 4 | Sloga (L) | |||||
09.05
16:30
Mladi borac
Mladi radnik 1940
4
0
|
09.05.2021 16:30 | Mladi borac | 4 : 0 | Mladi radnik 1940 |
09.05
16:30
Šumadinac 1913
Borac (P)
1
2
|
09.05.2021 16:30 | Šumadinac 1913 | 1 : 2 | Borac (P) | |||||
09.05
16:30
Grizli ML
Jasenica (B)
6
1
|
09.05.2021 16:30 | Grizli ML | 6 : 1 | Jasenica (B) | |||||
09.05
16:30
Vinča
Trnava
3
4
|
09.05.2021 16:30 | Vinča | 3 : 4 | Trnava | |||||
09.05
16:30
Partizan (BB)
Omladinac
3
2
|
09.05.2021 16:30 | Partizan (BB) | 3 : 2 | Omladinac | |||||
09.05
16:30
Šumadinac (S)
ŽSK
2
0
|
09.05.2021 16:30 | Šumadinac (S) | 2 : 0 | ŽSK | |||||
09.05
16:30
Sloga (Z)
Plaskovac
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Sloga (Z) | 2 : 1 | Plaskovac | |||||
09.05
16:30
Lokomotiva
Marjan (K)
5
2
|
09.05.2021 16:30 | Lokomotiva | 5 : 2 | Marjan (K) |
09.05
16:00
011
Sinđelić 2012
2
3
|
09.05.2021 16:00 | 011 | 2 : 3 | Sinđelić 2012 | |||||
09.05
16:30
PKB Kovilovo
Šumadinac
1
2
|
09.05.2021 16:30 | PKB Kovilovo | 1 : 2 | Šumadinac | |||||
09.05
16:30
Umka
Borac (P)
5
1
|
09.05.2021 16:30 | Umka | 5 : 1 | Borac (P) | |||||
09.05
16:30
Heroj Polet
Postar 1930
2
0
|
09.05.2021 16:30 | Heroj Polet | 2 : 0 | Postar 1930 | |||||
09.05
16:30
Posavac Tišma
Institut
2
0
|
09.05.2021 16:30 | Posavac Tišma | 2 : 0 | Institut | |||||
09.05
16:30
Balkan Mirijevo
Hajduk
1
2
|
09.05.2021 16:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 2 | Hajduk | |||||
09.05
16:30
DIF
PKB (PS)
0
1
|
09.05.2021 16:30 | DIF | 0 : 1 | PKB (PS) |
09.05
16:30
Omladinac
Mladi borac
7
1
|
09.05.2021 16:30 | Omladinac | 7 : 1 | Mladi borac | |||||
09.05
16:30
Jedinstvo
Strelac
1
4
|
09.05.2021 16:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Strelac | |||||
09.05
16:30
Zvezda
Vranić
6
3
|
09.05.2021 16:30 | Zvezda | 6 : 3 | Vranić | |||||
09.05
16:30
OFK Borac
Radnički
3
3
|
09.05.2021 16:30 | OFK Borac | 3 : 3 | Radnički | |||||
09.05
16:30
OFK Zabrežje
Polet
3
0
|
09.05.2021 16:30 | OFK Zabrežje | 3 : 0 | Polet | |||||
09.05
16:30
OFK Budućnost
Rojkovac
4
2
|
09.05.2021 16:30 | OFK Budućnost | 4 : 2 | Rojkovac |
09.05
16:30
SUF Dubona
Velika Krsna
3
1
|
09.05.2021 16:30 | SUF Dubona | 3 : 1 | Velika Krsna | |||||
09.05
16:30
Pudarci
Kaluđerica 1969
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Pudarci | 2 : 1 | Kaluđerica 1969 | |||||
09.05
16:30
Zaklopača
Rabrovac
0
2
|
09.05.2021 16:30 | Zaklopača | 0 : 2 | Rabrovac | |||||
09.05
16:30
Kosmajac
Ivanča
1
2
|
09.05.2021 16:30 | Kosmajac | 1 : 2 | Ivanča | |||||
09.05
16:30
Boleč
Zuce 2019
0
2
|
09.05.2021 16:30 | Boleč | 0 : 2 | Zuce 2019 | |||||
09.05
16:30
Šumadija 1962
Dunavac
3
8
|
09.05.2021 16:30 | Šumadija 1962 | 3 : 8 | Dunavac |
09.05
17:30
Bačka (B)
Titel
0
3
|
09.05.2021 17:30 | Bačka (B) | 0 : 3 | Titel | |||||
09.05
17:30
Tatra
Hajduk
2
0
|
09.05.2021 17:30 | Tatra | 2 : 0 | Hajduk | |||||
09.05
17:30
Bačka 1923
TSK
0
4
|
09.05.2021 17:30 | Bačka 1923 | 0 : 4 | TSK | |||||
09.05
17:30
Petrovaradin
Šajkaš 1908
2
2
|
09.05.2021 17:30 | Petrovaradin | 2 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
09.05
17:30
ŽSK
Slavija
0
2
|
09.05.2021 17:30 | ŽSK | 0 : 2 | Slavija | |||||
09.05
17:30
Fruškogorac
OFK Sirig
1
0
|
09.05.2021 17:30 | Fruškogorac | 1 : 0 | OFK Sirig |
09.05
17:00
Nemetali
Radnički
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Nemetali | 2 : 1 | Radnički | |||||
09.05
11:00
Sloga
BSK
0
1
|
09.05.2021 11:00 | Sloga | 0 : 1 | BSK | |||||
09.05
17:00
Polet
Ključ
5
1
|
09.05.2021 17:00 | Polet | 5 : 1 | Ključ |
09.05
16:30
Pobeda 1926
Maršić
2
5
|
09.05.2021 16:30 | Pobeda 1926 | 2 : 5 | Maršić | |||||
09.05
16:30
Šumadinac KG
Srbija
2
0
|
09.05.2021 16:30 | Šumadinac KG | 2 : 0 | Srbija | |||||
09.05
16:30
Zastava
Slavija
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Zastava | 2 : 1 | Slavija | |||||
09.05
16:30
Jedinstvo
21. oktobar
4
1
|
09.05.2021 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | 21. oktobar | |||||
09.05
16:30
Kutlovo
OFK Bagremar
3
0
|
09.05.2021 16:30 | Kutlovo | 3 : 0 | OFK Bagremar |
09.05
17:00
Morava
Mladost (L)
1
3
|
09.05.2021 17:00 | Morava | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
09.05
17:00
Omladinac
Čegar 1946
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Čegar 1946 | |||||
09.05
17:00
Sloboda
Crvena zastava
6
2
|
09.05.2021 17:00 | Sloboda | 6 : 2 | Crvena zastava | |||||
09.05
17:00
Mladost (DK)
Čegar 2013
0
3
|
09.05.2021 17:00 | Mladost (DK) | 0 : 3 | Čegar 2013 | |||||
09.05
17:00
Radnički 1936
Palilulac
0
3
|
09.05.2021 17:00 | Radnički 1936 | 0 : 3 | Palilulac | |||||
09.05
17:00
Vulkan 1963
Planinac 1933
7
1
|
09.05.2021 17:00 | Vulkan 1963 | 7 : 1 | Planinac 1933 |
09.05
16:30
Vihor
Manastirica
8
0
|
09.05.2021 16:30 | Vihor | 8 : 0 | Manastirica | |||||
09.05
16:30
Integral
Budućnost (V)
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Integral | 1 : 0 | Budućnost (V) | |||||
09.05
16:30
Mladost (B)
Železničar
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Železničar | |||||
09.05
16:30
Rudar (Kr)
Napredak Simićevo
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Rudar (Kr) | 1 : 0 | Napredak Simićevo | |||||
09.05
16:30
Borac (K)
Rudar 2001
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Rudar 2001 | |||||
09.05
16:30
Mlava (ML)
Obilić
1
5
|
09.05.2021 16:30 | Mlava (ML) | 1 : 5 | Obilić | |||||
09.05
16:30
Sirakovo
Sloga (L)
2
3
|
09.05.2021 16:30 | Sirakovo | 2 : 3 | Sloga (L) |
09.05
17:00
Elid
Mladost
0
6
|
09.05.2021 17:00 | Elid | 0 : 6 | Mladost | |||||
09.05
17:00
Pobeda
Moravac (ZT)
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Pobeda | 1 : 2 | Moravac (ZT) | |||||
09.05
17:00
Jastrebac
Svrljig
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Jastrebac | 3 : 2 | Svrljig | |||||
09.05
17:00
Sloga
Taskovići
0
3
|
09.05.2021 17:00 | Sloga | 0 : 3 | Taskovići | |||||
09.05
11:00
Palilula
Baličevac
3
4
|
09.05.2021 11:00 | Palilula | 3 : 4 | Baličevac | |||||
09.05
17:00
Doljevac
Moravac (Č)
6
0
|
09.05.2021 17:00 | Doljevac | 6 : 0 | Moravac (Č) |
09.05
17:00
Ibar
Kraljevo Hajduk
3
1
|
09.05.2021 17:00 | Ibar | 3 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
09.05
17:00
Gruža
Napredak
1
4
|
09.05.2021 17:00 | Gruža | 1 : 4 | Napredak | |||||
09.05
17:00
Budućnost
Tavnik
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Budućnost | 1 : 2 | Tavnik | |||||
09.05
17:00
Jovo Kursula
Mataruge
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Jovo Kursula | 1 : 2 | Mataruge | |||||
09.05
17:00
Granit
Mladi radnik 1925
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Granit | 1 : 1 | Mladi radnik 1925 |
09.05
17:00
Kolare
Juhor (G)
1
3
|
09.05.2021 17:00 | Kolare | 1 : 3 | Juhor (G) | |||||
09.05
17:00
Partizan
Morava (R)
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Partizan | 2 : 1 | Morava (R) | |||||
09.05
17:00
Orlovi
Budućnost (M)
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Orlovi | 2 : 1 | Budućnost (M) | |||||
09.05
17:00
Napredak
Budućnost (Đ)
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
09.05
17:00
OFK Juhor 2016
Javor
4
2
|
09.05.2021 17:00 | OFK Juhor 2016 | 4 : 2 | Javor | |||||
09.05
17:00
Dragocvet
Rudar
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Dragocvet | 1 : 2 | Rudar | |||||
09.05
17:00
Mladost (J)
Sloga
3
1
|
09.05.2021 17:00 | Mladost (J) | 3 : 1 | Sloga |
09.05
16:30
Pepeljevac
Pambukovica
3
0
|
09.05.2021 16:30 | Pepeljevac | 3 : 0 | Pambukovica | |||||
09.05
16:30
Tvrdojevac
Trlić
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Tvrdojevac | 1 : 0 | Trlić | |||||
09.05
16:30
Dimitrije Tucović
OFK Brđanac
1
2
|
09.05.2021 16:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 2 | OFK Brđanac | |||||
09.05
16:30
OFK Senjak
Strmovo 1968
2
2
|
09.05.2021 16:30 | OFK Senjak | 2 : 2 | Strmovo 1968 | |||||
09.05
16:30
Kolubara 2
Banjani
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Kolubara 2 | 1 : 0 | Banjani | |||||
09.05
16:30
OFK Osečina
Iskra
2
0
|
09.05.2021 16:30 | OFK Osečina | 2 : 0 | Iskra | |||||
09.05
16:30
Joks Junajted
Radnik (Ub)
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Joks Junajted | 2 : 1 | Radnik (Ub) |
09.05
16:30
Vučje
Polet
0
0
|
09.05.2021 16:30 | Vučje | 0 : 0 | Polet | |||||
09.05
16:30
Donja Lomnica
OFK Brza
5
0
|
09.05.2021 16:30 | Donja Lomnica | 5 : 0 | OFK Brza | |||||
09.05
16:30
Progres
Umac
4
2
|
09.05.2021 16:30 | Progres | 4 : 2 | Umac | |||||
09.05
16:30
Gradac
Bobište
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Gradac | 2 : 1 | Bobište | |||||
09.05
16:30
Zloćudovo
Bratstvo
2
3
|
09.05.2021 16:30 | Zloćudovo | 2 : 3 | Bratstvo | |||||
09.05
16:30
Kumarevo 65
Jedinstvo
4
1
|
09.05.2021 16:30 | Kumarevo 65 | 4 : 1 | Jedinstvo |
09.05
17:00
BSK
Mladost 1959
6
2
|
09.05.2021 17:00 | BSK | 6 : 2 | Mladost 1959 | |||||
09.05
17:00
Mladi borac
Sloga
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladi borac | 3 : 0 | Sloga | |||||
09.05
17:00
Železničar
Moravac
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Železničar | 3 : 2 | Moravac | |||||
09.05
17:00
Sloboda
Plantaža
0
6
|
09.05.2021 17:00 | Sloboda | 0 : 6 | Plantaža | |||||
09.05
17:00
Milanovo
Real
3
1
|
09.05.2021 17:00 | Milanovo | 3 : 1 | Real | |||||
09.05
17:00
Šumadija
OFK Morava
0
2
|
09.05.2021 17:00 | Šumadija | 0 : 2 | OFK Morava |
09.05
11:00
Prvi partizan
Avijatičar Vranjani
2
1
|
09.05.2021 11:00 | Prvi partizan | 2 : 1 | Avijatičar Vranjani | |||||
09.05
16:30
Savinac
Čajetina
3
0
|
09.05.2021 16:30 | Savinac | 3 : 0 | Čajetina | |||||
09.05
16:30
Višesava
Kotroman
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Višesava | 2 : 1 | Kotroman | |||||
09.05
16:30
Perućac
Jedinstvo
2
3
|
09.05.2021 16:30 | Perućac | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
09.05
12:30
Bakionica
Sečica
2
2
|
09.05.2021 12:30 | Bakionica | 2 : 2 | Sečica | |||||
09.05
16:30
Ježevica
Omladinac
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Ježevica | 1 : 0 | Omladinac | |||||
09.05
16:30
Lazarica
Polet
5
2
|
09.05.2021 16:30 | Lazarica | 5 : 2 | Polet |
09.05
16:00
Voćar
Prilike
1
3
|
09.05.2021 16:00 | Voćar | 1 : 3 | Prilike | |||||
09.05
16:00
Ozremica
Ovčar
2
6
|
09.05.2021 16:00 | Ozremica | 2 : 6 | Ovčar | |||||
09.05
16:00
Spartak
Rakova
0
1
|
09.05.2021 16:00 | Spartak | 0 : 1 | Rakova | |||||
09.05
16:00
Morava
Slatina
1
6
|
09.05.2021 16:00 | Morava | 1 : 6 | Slatina | |||||
09.05
16:00
Dragačevo
Jedinstvo
0
4
|
09.05.2021 16:00 | Dragačevo | 0 : 4 | Jedinstvo |
09.05
16:00
Jedinstvo (GG)
Mladost (P)
1
1
|
09.05.2021 16:00 | Jedinstvo (GG) | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
09.05
16:00
Rudar
Napredak
6
1
|
09.05.2021 16:00 | Rudar | 6 : 1 | Napredak | |||||
09.05
13:00
Orlovac
Zadrugar
3
4
|
09.05.2021 13:00 | Orlovac | 3 : 4 | Zadrugar | |||||
09.05
16:00
Backovac Junajted
Ozrem PMH
4
3
|
09.05.2021 16:00 | Backovac Junajted | 4 : 3 | Ozrem PMH | |||||
09.05
16:00
Jedinstvo (K)
Donja Vrbava
4
1
|
09.05.2021 16:00 | Jedinstvo (K) | 4 : 1 | Donja Vrbava |
09.05
16:30
Željuša
Spartak
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Željuša | 2 : 1 | Spartak | |||||
09.05
16:30
Gnjilan
Pobeda
3
3
|
09.05.2021 16:30 | Gnjilan | 3 : 3 | Pobeda | |||||
09.05
16:30
Mladost
Napredak
2
3
|
09.05.2021 16:30 | Mladost | 2 : 3 | Napredak | |||||
09.05
16:30
Dragoš
Sloga
5
1
|
09.05.2021 16:30 | Dragoš | 5 : 1 | Sloga |
09.05
17:00
Jedinstvo
Karađorđe
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
09.05
17:00
Hajduk Stanko
Vidojevica
0
2
|
09.05.2021 17:00 | Hajduk Stanko | 0 : 2 | Vidojevica | |||||
09.05
17:00
Rudar
Cer (JL)
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Rudar | 0 : 1 | Cer (JL) | |||||
09.05
17:00
Mladost
Mladi borac
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
09.05
17:00
Milan Orlić
Sloga (LŠ)
4
3
|
09.05.2021 17:00 | Milan Orlić | 4 : 3 | Sloga (LŠ) | |||||
09.05
17:00
Drina
Sinđelić
4
0
|
09.05.2021 17:00 | Drina | 4 : 0 | Sinđelić | |||||
09.05
17:00
Duško
Majur
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Duško | 2 : 1 | Majur |
09.05
16:30
Mladost (B)
Trnovac
2
7
|
09.05.2021 16:30 | Mladost (B) | 2 : 7 | Trnovac | |||||
09.05
16:30
Čelik
Vihor
6
2
|
09.05.2021 16:30 | Čelik | 6 : 2 | Vihor | |||||
09.05
16:30
Mineralac
FSU Južna pruga
3
1
|
09.05.2021 16:30 | Mineralac | 3 : 1 | FSU Južna pruga |
09.05
16:30
OFK Dif
Ibar
0
5
|
09.05.2021 16:30 | OFK Dif | 0 : 5 | Ibar |
09.05
17:00
Omladinac (U)
Velika Drenova
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Omladinac (U) | 2 : 0 | Velika Drenova | |||||
09.05
17:00
14. Oktobar
Kamenorezac 76
3
1
|
09.05.2021 17:00 | 14. Oktobar | 3 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
09.05
17:00
Polet 57
Beli Orlovi
6
0
|
09.05.2021 17:00 | Polet 57 | 6 : 0 | Beli Orlovi | |||||
09.05
17:00
Vinogradar
Gradac
4
0
|
09.05.2021 17:00 | Vinogradar | 4 : 0 | Gradac | |||||
09.05
17:00
Borac
Rubin
0
3
|
09.05.2021 17:00 | Borac | 0 : 3 | Rubin |
09.05
17:00
Graničar
Polet
4
1
|
09.05.2021 17:00 | Graničar | 4 : 1 | Polet | |||||
09.05
17:00
Ratar
Ševac
0
0
|
09.05.2021 17:00 | Ratar | 0 : 0 | Ševac | |||||
09.05
17:00
Banat (D)
Karaš (K)
3
1
|
09.05.2021 17:00 | Banat (D) | 3 : 1 | Karaš (K) | |||||
09.05
17:00
Dunav
Partizan (K)
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Dunav | 2 : 1 | Partizan (K) | |||||
09.05
17:00
Omladinac
Vulturul
1
3
|
09.05.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Vulturul | |||||
09.05
17:00
Borac (VG)
Karaš (J)
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Borac (VG) | 1 : 2 | Karaš (J) |
09.05
17:00
Dolovo
Borac (P)
8
1
|
09.05.2021 17:00 | Dolovo | 8 : 1 | Borac (P) | |||||
09.05
17:00
Budućnost (BB)
Mladost (V)
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Budućnost (BB) | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
09.05
17:00
Kolonija
Proleter
1
6
|
09.05.2021 17:00 | Kolonija | 1 : 6 | Proleter | |||||
09.05
17:00
Jedinstvo (D)
Omladinac (D)
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 2 | Omladinac (D) |
09.05
17:00
ČSK
Hrtkovci
5
0
|
09.05.2021 17:00 | ČSK | 5 : 0 | Hrtkovci | |||||
09.05
17:00
Šumar
Radnički
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Šumar | 1 : 0 | Radnički | |||||
09.05
17:00
Graničar
Dunav
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Graničar | 3 : 0 | Dunav | |||||
09.05
17:00
Srem
Mladost
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Srem | 1 : 2 | Mladost | |||||
09.05
17:00
Jedinstvo
Sremac
0
0
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sremac | |||||
09.05
17:00
Krušedol
Kameni
7
2
|
09.05.2021 17:00 | Krušedol | 7 : 2 | Kameni | |||||
09.05
17:00
Polet
OFK Brestač
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Polet | 0 : 1 | OFK Brestač | |||||
09.05
17:00
Fruškogorac
Napredak
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Fruškogorac | 1 : 1 | Napredak |
09.05
17:00
Graničar 1924
Trgovački
4
0
|
09.05.2021 17:00 | Graničar 1924 | 4 : 0 | Trgovački | |||||
09.05
17:00
Sloboda
Fruška Gora
1
4
|
09.05.2021 17:00 | Sloboda | 1 : 4 | Fruška Gora | |||||
09.05
17:00
Sloga
Graničar (K)
0
0
|
09.05.2021 17:00 | Sloga | 0 : 0 | Graničar (K) | |||||
09.05
17:00
Obilić 1993
Sremac (J)
4
1
|
09.05.2021 17:00 | Obilić 1993 | 4 : 1 | Sremac (J) | |||||
09.05
17:00
OFK Bikić
Sremac (B)
1
0
|
09.05.2021 17:00 | OFK Bikić | 1 : 0 | Sremac (B) | |||||
09.05
17:00
Erdevik 2017
Fruškogorac
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Erdevik 2017 | 0 : 1 | Fruškogorac | |||||
09.05
17:00
Jednota
Zmaj
0
4
|
09.05.2021 17:00 | Jednota | 0 : 4 | Zmaj | |||||
09.05
17:00
Jedinstvo
OFK Zeka Buljubaša
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | OFK Zeka Buljubaša |
09.05
17:00
ŽFK Banat Bagljaš
Tisa 1933
4
1
|
09.05.2021 17:00 | ŽFK Banat Bagljaš | 4 : 1 | Tisa 1933 | |||||
09.05
17:00
Zlatica
Zadrugar
0
7
|
09.05.2021 17:00 | Zlatica | 0 : 7 | Zadrugar | |||||
09.05
17:00
OFK Stajićevo
OFK Gradnulica
0
3
|
09.05.2021 17:00 | OFK Stajićevo | 0 : 3 | OFK Gradnulica | |||||
09.05
17:00
Mladost
Bilećanin
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Bilećanin |
09.05
11:00
B 2000
Mladost (R)
1
3
|
09.05.2021 11:00 | B 2000 | 1 : 3 | Mladost (R) | |||||
09.05
16:30
Borac
Gorski Car
1
2
|
09.05.2021 16:30 | Borac | 1 : 2 | Gorski Car | |||||
09.05
16:30
Šamot
Budućnost
5
1
|
09.05.2021 16:30 | Šamot | 5 : 1 | Budućnost | |||||
09.05
11:00
Trešnjevica
Mladost (J)
3
2
|
09.05.2021 11:00 | Trešnjevica | 3 : 2 | Mladost (J) | |||||
09.05
16:30
Kopljari
Radoje Domanović
5
0
|
09.05.2021 16:30 | Kopljari | 5 : 0 | Radoje Domanović | |||||
09.05
16:30
Mladi rudar
Venčani
3
0
|
09.05.2021 16:30 | Mladi rudar | 3 : 0 | Venčani |
09.05
16:30
Jedinstvo (O)
Mladi radnik (D)
2
2
|
09.05.2021 16:30 | Jedinstvo (O) | 2 : 2 | Mladi radnik (D) | |||||
09.05
16:30
Napredak (MK)
Šumadija (S)
3
3
|
09.05.2021 16:30 | Napredak (MK) | 3 : 3 | Šumadija (S) | |||||
09.05
16:30
Kruševica 1980
Karađorđe (V)
3
2
|
09.05.2021 16:30 | Kruševica 1980 | 3 : 2 | Karađorđe (V) | |||||
09.05
16:30
Sloga (Z)
Feniks
0
0
|
09.05.2021 16:30 | Sloga (Z) | 0 : 0 | Feniks | |||||
09.05
16:30
Mladost (R)
BSK
1
1
|
09.05.2021 16:30 | Mladost (R) | 1 : 1 | BSK |
09.05
17:00
Omladinac
Dunav
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Dunav | |||||
09.05
17:00
Terekveš
Dinamo 1923
6
1
|
09.05.2021 17:00 | Terekveš | 6 : 1 | Dinamo 1923 | |||||
09.05
17:00
Lipar
Jedinstvo
4
0
|
09.05.2021 17:00 | Lipar | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.05
17:00
Bratstvo 2019
Mladost
11
0
|
09.05.2021 17:00 | Bratstvo 2019 | 11 : 0 | Mladost | |||||
09.05
17:00
Polet
Kula
9
1
|
09.05.2021 17:00 | Polet | 9 : 1 | Kula | |||||
09.05
17:00
OFK Odžaci
Aleksa Šantić
1
0
|
09.05.2021 17:00 | OFK Odžaci | 1 : 0 | Aleksa Šantić |
09.05
17:30
Obilić
Sloga
2
0
|
09.05.2021 17:30 | Obilić | 2 : 0 | Sloga | |||||
09.05
17:30
Čenej
Proleter
0
3
|
09.05.2021 17:30 | Čenej | 0 : 3 | Proleter | |||||
09.05
17:30
Hajduk (G)
Borac (R)
2
1
|
09.05.2021 17:30 | Hajduk (G) | 2 : 1 | Borac (R) | |||||
09.05
17:30
Vinogradar
Dinamo
1
2
|
09.05.2021 17:30 | Vinogradar | 1 : 2 | Dinamo |
09.05
16:30
Divostin
Dobrača
3
1
|
09.05.2021 16:30 | Divostin | 3 : 1 | Dobrača | |||||
09.05
16:30
Ćava
Seljak
0
3
|
09.05.2021 16:30 | Ćava | 0 : 3 | Seljak | |||||
09.05
16:30
Košutnjak
Jadran
8
1
|
09.05.2021 16:30 | Košutnjak | 8 : 1 | Jadran |
09.05
16:30
Napredak (P)
Žitkovica
0
4
|
09.05.2021 16:30 | Napredak (P) | 0 : 4 | Žitkovica | |||||
09.05
16:30
Barič
Batovac
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Barič | 1 : 0 | Batovac | |||||
09.05
16:30
BSK 1931
Dizel
1
3
|
09.05.2021 16:30 | BSK 1931 | 1 : 3 | Dizel | |||||
09.05
16:30
Stig 1955
Pek
5
0
|
09.05.2021 16:30 | Stig 1955 | 5 : 0 | Pek | |||||
09.05
16:30
Mladi Borac
Baštovan 2015
5
0
|
09.05.2021 16:30 | Mladi Borac | 5 : 0 | Baštovan 2015 | |||||
09.05
16:30
Napredak (B)
Ljubičevo
4
3
|
09.05.2021 16:30 | Napredak (B) | 4 : 3 | Ljubičevo | |||||
09.05
16:30
Mlava (B)
Borac 2016
3
1
|
09.05.2021 16:30 | Mlava (B) | 3 : 1 | Borac 2016 | |||||
09.05
16:30
Sloga (M)
Polet (V)
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Sloga (M) | 2 : 1 | Polet (V) |
09.05
16:30
Velika Moštanica
Rekreativo 011
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Velika Moštanica | 1 : 0 | Rekreativo 011 | |||||
09.05
16:30
BUSK
Busije
2
3
|
09.05.2021 16:30 | BUSK | 2 : 3 | Busije | |||||
09.05
10:00
Železnik 1930
Šećeranac Ada
0
6
|
09.05.2021 10:00 | Železnik 1930 | 0 : 6 | Šećeranac Ada |
09.05
16:30
Lepušnica
Avala 1939
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Lepušnica | 2 : 1 | Avala 1939 | |||||
09.05
13:00
Pionir
Boka Seniors
3
0
|
09.05.2021 13:00 | Pionir | 3 : 0 | Boka Seniors | |||||
09.05
16:30
Palilulac
Siti Sport Klub
2
2
|
09.05.2021 16:30 | Palilulac | 2 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
09.05
16:30
Minel
Mladi proleter
4
1
|
09.05.2021 16:30 | Minel | 4 : 1 | Mladi proleter | |||||
09.05
16:30
OFK Crvenka
Sveti Stefan
6
1
|
09.05.2021 16:30 | OFK Crvenka | 6 : 1 | Sveti Stefan | |||||
09.05
16:30
Resnik
Pinosava
1
0
|
09.05.2021 16:30 | Resnik | 1 : 0 | Pinosava |
09.05
16:30
OFK Boždarevac
Rušanj
2
1
|
09.05.2021 16:30 | OFK Boždarevac | 2 : 1 | Rušanj | |||||
09.05
16:30
Veliki Borak
Beljina
4
2
|
09.05.2021 16:30 | Veliki Borak | 4 : 2 | Beljina |
09.05
17:00
Braća Vuković
Mladost 1925
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Braća Vuković | 2 : 1 | Mladost 1925 | |||||
09.05
17:00
Borac (A)
Zvezda
0
2
|
09.05.2021 17:00 | Borac (A) | 0 : 2 | Zvezda | |||||
09.05
11:00
Miločajac
Lazac
1
0
|
09.05.2021 11:00 | Miločajac | 1 : 0 | Lazac | |||||
09.05
17:00
Mineral 2015
Stubal
0
0
|
09.05.2021 17:00 | Mineral 2015 | 0 : 0 | Stubal | |||||
09.05
17:00
Jedinstvo (D)
Bogutovačka Banja
4
1
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo (D) | 4 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
09.05
17:00
Sloga Obrva
Mladost 1981
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Sloga Obrva | 3 : 2 | Mladost 1981 |
09.05
16:30
Pobeda 1953
Zadrugar 1947
3
0
|
09.05.2021 16:30 | Pobeda 1953 | 3 : 0 | Zadrugar 1947 | |||||
09.05
16:30
Zabrđe 1936
Jasenovac
1
1
|
09.05.2021 16:30 | Zabrđe 1936 | 1 : 1 | Jasenovac | |||||
09.05
16:30
Sloga 1952
Borac (V)
3
2
|
09.05.2021 16:30 | Sloga 1952 | 3 : 2 | Borac (V) | |||||
09.05
16:30
Radnički (K)
Sloga 1945
0
2
|
09.05.2021 16:30 | Radnički (K) | 0 : 2 | Sloga 1945 |
09.05
17:00
Rudar (P)
Napredak (Sv)
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Rudar (P) | 3 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
09.05
17:00
Napredak (St)
Radnički
4
2
|
09.05.2021 17:00 | Napredak (St) | 4 : 2 | Radnički | |||||
09.05
17:00
Jasenovo
Sinđelić
1
5
|
09.05.2021 17:00 | Jasenovo | 1 : 5 | Sinđelić | |||||
09.05
17:00
15. Avgust 1950
Mladost (S)
8
0
|
09.05.2021 17:00 | 15. Avgust 1950 | 8 : 0 | Mladost (S) |
09.05
17:00
Crni Vrh
Zenit
0
3
|
09.05.2021 17:00 | Crni Vrh | 0 : 3 | Zenit | |||||
09.05
17:00
Osaonica
Šantarovac
5
3
|
09.05.2021 17:00 | Osaonica | 5 : 3 | Šantarovac | |||||
09.05
17:00
Jedinstvo
Vinorača
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Vinorača | |||||
09.05
17:00
Mladost (T)
Bratstvo
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladost (T) | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
09.05
17:00
Mladi Borac
Kupinovac
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladi Borac | 1 : 0 | Kupinovac |
09.05
17:00
Sloga
Ljubinić
4
1
|
09.05.2021 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Ljubinić | |||||
09.05
17:00
Munja
Krtinska
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Munja | 1 : 1 | Krtinska | |||||
09.05
17:00
OFK Urovci
Pobednik
0
1
|
09.05.2021 17:00 | OFK Urovci | 0 : 1 | Pobednik | |||||
09.05
17:00
Borac
Rvati
4
0
|
09.05.2021 17:00 | Borac | 4 : 0 | Rvati | |||||
09.05
17:00
Partizan
Belo Polje
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Belo Polje | |||||
09.05
17:00
Skela
Proleter
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Skela | 1 : 0 | Proleter |
09.05
16:30
Kolubara (J)
Šarbane
3
2
|
09.05.2021 16:30 | Kolubara (J) | 3 : 2 | Šarbane | |||||
09.05
16:30
OFK Stublenica
Polet (T)
3
4
|
09.05.2021 16:30 | OFK Stublenica | 3 : 4 | Polet (T) | |||||
09.05
11:00
Proleter (B)
Polet (DL)
2
1
|
09.05.2021 11:00 | Proleter (B) | 2 : 1 | Polet (DL) | |||||
09.05
11:00
Omladinac (K)
Joševa
1
2
|
09.05.2021 11:00 | Omladinac (K) | 1 : 2 | Joševa | |||||
09.05
16:30
Ratkovac
Crvena Jabuka
4
2
|
09.05.2021 16:30 | Ratkovac | 4 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
09.05
16:30
Mladost (V)
Kalenić
1
1
|
09.05.2021 16:30 | Mladost (V) | 1 : 1 | Kalenić | |||||
09.05
16:30
OFK Paljuvi
Rudar 1945
3
1
|
09.05.2021 16:30 | OFK Paljuvi | 3 : 1 | Rudar 1945 | |||||
09.05
16:30
Zvizdar 2012
Čučuge
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Zvizdar 2012 | 2 : 1 | Čučuge |
09.05
17:00
Napredak (BT)
Terekves
3
3
|
09.05.2021 17:00 | Napredak (BT) | 3 : 3 | Terekves | |||||
09.05
17:00
Roham
Proleter
4
0
|
09.05.2021 17:00 | Roham | 4 : 0 | Proleter | |||||
09.05
17:00
Napredak (Č)
Omladinac
2
2
|
09.05.2021 17:00 | Napredak (Č) | 2 : 2 | Omladinac |
09.05
11:00
Stari drugari
Polet
3
0
|
09.05.2021 11:00 | Stari drugari | 3 : 0 | Polet | |||||
09.05
11:00
Rakac Stave
Milenko Pavlović
4
2
|
09.05.2021 11:00 | Rakac Stave | 4 : 2 | Milenko Pavlović | |||||
09.05
11:00
Jadar 2013
Popadić
2
0
|
09.05.2021 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 0 | Popadić | |||||
09.05
11:00
Komanice
Rajac
1
0
|
09.05.2021 11:00 | Komanice | 1 : 0 | Rajac | |||||
09.05
11:00
Dračić 2018
Žabari
1
3
|
09.05.2021 11:00 | Dračić 2018 | 1 : 3 | Žabari | |||||
09.05
11:00
Toplica
Junior Novo Naselje
2
0
|
09.05.2021 11:00 | Toplica | 2 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
09.05
11:00
Lukavac
Mladost (L)
1
0
|
09.05.2021 11:00 | Lukavac | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
09.05
11:00
Mali korak
Tešnjar
0
4
|
09.05.2021 11:00 | Mali korak | 0 : 4 | Tešnjar |
09.05
11:00
Lemind 1953
Todorovce
1
2
|
09.05.2021 11:00 | Lemind 1953 | 1 : 2 | Todorovce | |||||
09.05
17:00
Mladost (B)
Navalin
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Navalin | |||||
09.05
17:00
Badince
Radnički
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Badince | 2 : 1 | Radnički | |||||
09.05
17:00
Veliko Trnjane
Sušica 2012
4
0
|
09.05.2021 17:00 | Veliko Trnjane | 4 : 0 | Sušica 2012 | |||||
09.05
17:00
MB
Mladost (DL)
3
1
|
09.05.2021 17:00 | MB | 3 : 1 | Mladost (DL) |
09.05
17:00
Jasenovik 2018
Mezgraja
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Jasenovik 2018 | 1 : 1 | Mezgraja | |||||
09.05
17:00
Spartak
Rujnik
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Spartak | 3 : 0 | Rujnik | |||||
09.05
17:00
Supovac
Proleter
0
11
|
09.05.2021 17:00 | Supovac | 0 : 11 | Proleter |
09.05
17:00
Jedinstvo
Polet (V)
1
6
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Polet (V) | |||||
09.05
11:00
Vukašinovac
Napredak 2012
1
0
|
09.05.2021 11:00 | Vukašinovac | 1 : 0 | Napredak 2012 | |||||
09.05
11:00
Rutevac
Borac
3
5
|
09.05.2021 11:00 | Rutevac | 3 : 5 | Borac |
09.05
17:00
Graničar
Jadran
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Graničar | 3 : 2 | Jadran | |||||
09.05
17:00
Hajduk
Horgoš 1911
1
5
|
09.05.2021 17:00 | Hajduk | 1 : 5 | Horgoš 1911 | |||||
09.05
17:00
Slavija
Šampion
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Slavija | 0 : 1 | Šampion | |||||
09.05
17:00
Čoka
Tisa
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Čoka | 1 : 1 | Tisa | |||||
09.05
17:00
Tromedja
Bačka
1
4
|
09.05.2021 17:00 | Tromedja | 1 : 4 | Bačka |
09.05
16:30
Jezava
Omladinac
2
3
|
09.05.2021 16:30 | Jezava | 2 : 3 | Omladinac |
09.05
11:00
Mladost 2013
Mladost (Z)
2
0
|
09.05.2021 11:00 | Mladost 2013 | 2 : 0 | Mladost (Z) | |||||
09.05
11:00
Belpos
Sparta
2
1
|
09.05.2021 11:00 | Belpos | 2 : 1 | Sparta | |||||
09.05
17:00
Skupljen 2013
Bobovik
2
2
|
09.05.2021 17:00 | Skupljen 2013 | 2 : 2 | Bobovik | |||||
09.05
11:00
Polet
Jedinstvo 2014
0
3
|
09.05.2021 11:00 | Polet | 0 : 3 | Jedinstvo 2014 | |||||
09.05
17:00
Torpedo
Verko
1
6
|
09.05.2021 17:00 | Torpedo | 1 : 6 | Verko | |||||
09.05
17:00
Sloga 1949
Hajduk
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Sloga 1949 | 2 : 1 | Hajduk |
09.05
17:00
Tempo
Pobeda
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Tempo | 3 : 2 | Pobeda | |||||
09.05
17:00
Glogonj
Omladinac 1927
3
0
|
09.05.2021 17:00 | Glogonj | 3 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
09.05
17:00
Unirea
Mundial
5
3
|
09.05.2021 17:00 | Unirea | 5 : 3 | Mundial |
09.05
16:00
Prijatelji
Gladijator
9
0
|
09.05.2021 16:00 | Prijatelji | 9 : 0 | Gladijator | |||||
09.05
16:00
Kej
Gavrilo Princip
4
0
|
09.05.2021 16:00 | Kej | 4 : 0 | Gavrilo Princip | |||||
09.05
16:00
Vujan
Planinac
3
0
|
09.05.2021 16:00 | Vujan | 3 : 0 | Planinac | |||||
09.05
16:00
Lugovi
OFK Remont 1959
3
2
|
09.05.2021 16:00 | Lugovi | 3 : 2 | OFK Remont 1959 | |||||
09.05
16:00
Budućnost
Čačak 94
3
0
|
09.05.2021 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Čačak 94 | |||||
09.05
16:00
Malba
Mršinci
0
3
|
09.05.2021 16:00 | Malba | 0 : 3 | Mršinci |
09.05
17:30
Elektrovojvodina
Vinogradar
1
1
|
09.05.2021 17:30 | Elektrovojvodina | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
09.05
17:30
Bikovo
Solid
2
1
|
09.05.2021 17:30 | Bikovo | 2 : 1 | Solid | |||||
09.05
17:30
Palić
Čantavir
0
1
|
09.05.2021 17:30 | Palić | 0 : 1 | Čantavir | |||||
09.05
17:30
Hajduk 1950
Žednik
4
1
|
09.05.2021 17:30 | Hajduk 1950 | 4 : 1 | Žednik | |||||
09.05
17:30
Udarnik Višnjevac
OFK Mala Bosna 2015
6
1
|
09.05.2021 17:30 | Udarnik Višnjevac | 6 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 |
09.05
17:30
Orlovi (BP)
Soko
0
0
|
09.05.2021 17:30 | Orlovi (BP) | 0 : 0 | Soko | |||||
09.05
17:30
Bačka (D)
Bačka 1945
1
2
|
09.05.2021 17:30 | Bačka (D) | 1 : 2 | Bačka 1945 | |||||
09.05
17:30
Krivanj
Neštin
5
3
|
09.05.2021 17:30 | Krivanj | 5 : 3 | Neštin | |||||
09.05
17:30
Bački Hajduk
Proleter
6
0
|
09.05.2021 17:30 | Bački Hajduk | 6 : 0 | Proleter | |||||
09.05
17:30
Borac (V)
Slavija
3
2
|
09.05.2021 17:30 | Borac (V) | 3 : 2 | Slavija | |||||
09.05
17:30
Mladost (MB)
Naša Zvezda
2
5
|
09.05.2021 17:30 | Mladost (MB) | 2 : 5 | Naša Zvezda |
09.05
17:00
OFK Jelen
OFK Letnjikovac 1983
1
2
|
09.05.2021 17:00 | OFK Jelen | 1 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
09.05
17:00
Pričinović
Rankovac
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Pričinović | 2 : 0 | Rankovac | |||||
09.05
17:00
PSK
Vlašić
3
2
|
09.05.2021 17:00 | PSK | 3 : 2 | Vlašić | |||||
09.05
17:00
Šipurske livade
Dobrava
6
1
|
09.05.2021 17:00 | Šipurske livade | 6 : 1 | Dobrava | |||||
09.05
17:00
Petrovac 74
Mrovska
5
4
|
09.05.2021 17:00 | Petrovac 74 | 5 : 4 | Mrovska |
09.05
Takovski Ustanak
Majdan
3
1
|
09.05.2021 | Takovski Ustanak | 3 : 1 | Majdan | |||||
09.05
Omladinac
Šumadija
0
6
|
09.05.2021 | Omladinac | 0 : 6 | Šumadija | |||||
09.05
Jablanica
Velereč 94
0
2
|
09.05.2021 | Jablanica | 0 : 2 | Velereč 94 | |||||
09.05
Semedraž
Šilopaj
4
2
|
09.05.2021 | Semedraž | 4 : 2 | Šilopaj | |||||
09.05
Brezak
FC Stella Rossa
5
0
|
09.05.2021 | Brezak | 5 : 0 | FC Stella Rossa |
09.05
17:00
Prva Iskra
Jedinstvo (MZ)
4
1
|
09.05.2021 17:00 | Prva Iskra | 4 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
09.05
17:00
Jadar 1961
Sloga
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Jadar 1961 | 3 : 2 | Sloga | |||||
09.05
17:00
Jelav
Borac
5
2
|
09.05.2021 17:00 | Jelav | 5 : 2 | Borac | |||||
09.05
17:00
7. Juli
Antimon
2
1
|
09.05.2021 17:00 | 7. Juli | 2 : 1 | Antimon | |||||
09.05
17:00
Mladost
TE Gučevo
3
1
|
09.05.2021 17:00 | Mladost | 3 : 1 | TE Gučevo |
09.05
17:00
Egeta
Rtkovo
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Egeta | 2 : 1 | Rtkovo | |||||
09.05
17:00
Mala Vrbica
Pontes
7
3
|
09.05.2021 17:00 | Mala Vrbica | 7 : 3 | Pontes | |||||
09.05
17:00
Omladinac
Lokomotiva
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
09.05
17:00
Koča Anđelković
Kladušnica
|
09.05.2021 17:00 | Koča Anđelković | : | Kladušnica |
09.05
11:00
Bjelica
Vrelo
3
0
|
09.05.2021 11:00 | Bjelica | 3 : 0 | Vrelo | |||||
09.05
16:30
Brezova
Jelica
7
0
|
09.05.2021 16:30 | Brezova | 7 : 0 | Jelica | |||||
09.05
16:30
Gorušica
Bratstvo
5
1
|
09.05.2021 16:30 | Gorušica | 5 : 1 | Bratstvo | |||||
09.05
16:30
Gradina
Sloga
0
0
|
09.05.2021 16:30 | Gradina | 0 : 0 | Sloga |
09.05
17:00
Mladost
Gorki
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Gorki | |||||
09.05
17:00
Zadrugar Milkivit
Sloboda
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Zadrugar Milkivit | 1 : 2 | Sloboda | |||||
09.05
17:00
Petlovača
Milicionar
3
5
|
09.05.2021 17:00 | Petlovača | 3 : 5 | Milicionar | |||||
09.05
17:00
Napredak
Partizan
8
2
|
09.05.2021 17:00 | Napredak | 8 : 2 | Partizan | |||||
09.05
17:00
Lipolist
Budućnost (ZM)
4
0
|
09.05.2021 17:00 | Lipolist | 4 : 0 | Budućnost (ZM) | |||||
09.05
17:00
Omladinac 2013 (SL)
Budućnost (DO)
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Omladinac 2013 (SL) | 1 : 1 | Budućnost (DO) | |||||
09.05
17:00
Omladinac (BO)
Torpedo 1924
1
2
|
09.05.2021 17:00 | Omladinac (BO) | 1 : 2 | Torpedo 1924 |
09.05
14:00
Glumač
Gorobilje
2
3
|
09.05.2021 14:00 | Glumač | 2 : 3 | Gorobilje | |||||
09.05
14:00
Dobrinjac
Napredak
2
0
|
09.05.2021 14:00 | Dobrinjac | 2 : 0 | Napredak | |||||
09.05
17:00
Knjaz
Duškovci
2
0
|
09.05.2021 17:00 | Knjaz | 2 : 0 | Duškovci | |||||
09.05
17:00
Trešnjica
Plavi Tok
3
5
|
09.05.2021 17:00 | Trešnjica | 3 : 5 | Plavi Tok |
09.05
17:00
Mladost Radost
Jedinstvo
4
0
|
09.05.2021 17:00 | Mladost Radost | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.05
17:00
Tomislavci
Sloboda
6
1
|
09.05.2021 17:00 | Tomislavci | 6 : 1 | Sloboda | |||||
09.05
17:00
Slavija
Pobeda
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Slavija | 1 : 0 | Pobeda |
09.05
16:30
Šumadija
Bukovac
0
0
|
09.05.2021 16:30 | Šumadija | 0 : 0 | Bukovac | |||||
09.05
16:30
Udarnik
Beli Orlovi
1
1
|
09.05.2021 16:30 | Udarnik | 1 : 1 | Beli Orlovi |
09.05
16:30
Karadjordje
Jedinstvo
1
4
|
09.05.2021 16:30 | Karadjordje | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
09.05
16:30
Omladinac
Mladost
1
1
|
09.05.2021 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Mladost |
09.05
11:00
Jugovići 1976
Rad 1974
2
5
|
09.05.2021 11:00 | Jugovići 1976 | 2 : 5 | Rad 1974 | |||||
09.05
11:00
Lepaja 2018
Balajnac
5
2
|
09.05.2021 11:00 | Lepaja 2018 | 5 : 2 | Balajnac |
09.05
17:00
OFK Sikole
OFK Tamnič
3
2
|
09.05.2021 17:00 | OFK Sikole | 3 : 2 | OFK Tamnič | |||||
09.05
11:00
Miloševo
Rečka
6
0
|
09.05.2021 11:00 | Miloševo | 6 : 0 | Rečka |
09.05
11:00
Modrica
Naupare
2
2
|
09.05.2021 11:00 | Modrica | 2 : 2 | Naupare | |||||
09.05
17:00
Mudrakovac
Parunovac
1
4
|
09.05.2021 17:00 | Mudrakovac | 1 : 4 | Parunovac | |||||
09.05
11:00
Bukovica
Pepeljevac 1947
0
4
|
09.05.2021 11:00 | Bukovica | 0 : 4 | Pepeljevac 1947 | |||||
09.05
11:00
Polet
Gaglovo
0
1
|
09.05.2021 11:00 | Polet | 0 : 1 | Gaglovo |
09.05
11:00
Zaplanjac
Marina Kutina
0
3
|
09.05.2021 11:00 | Zaplanjac | 0 : 3 | Marina Kutina | |||||
09.05
11:00
Knežica
Grkinja
4
3
|
09.05.2021 11:00 | Knežica | 4 : 3 | Grkinja |
09.05
16:30
Podunavac
Hajduk
6
0
|
09.05.2021 16:30 | Podunavac | 6 : 0 | Hajduk | |||||
09.05
16:30
OFK Mladost
Umčari
2
3
|
09.05.2021 16:30 | OFK Mladost | 2 : 3 | Umčari |
09.05
17:00
Palilulac
Mladost
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Palilulac | 3 : 2 | Mladost |
09.05
13:00
Sloboda 2013
Sloga
3
0
|
09.05.2021 13:00 | Sloboda 2013 | 3 : 0 | Sloga |
09.05
17:00
Mladi radnik
Parcane
6
3
|
09.05.2021 17:00 | Mladi radnik | 6 : 3 | Parcane | |||||
09.05
14:30
Velika Morava
Varvarin
1
4
|
09.05.2021 14:30 | Velika Morava | 1 : 4 | Varvarin | |||||
09.05
14:30
Stara Čaršija
Obilić
2
0
|
09.05.2021 14:30 | Stara Čaršija | 2 : 0 | Obilić | |||||
09.05
14:30
Ratajac
Mladost
5
1
|
09.05.2021 14:30 | Ratajac | 5 : 1 | Mladost |
09.05
17:00
KSK Konak 1926
Sloga
0
16
|
09.05.2021 17:00 | KSK Konak 1926 | 0 : 16 | Sloga | |||||
09.05
17:00
Proleter
Borac
0
4
|
09.05.2021 17:00 | Proleter | 0 : 4 | Borac |
09.05
17:00
Magnohrom
Partizan
4
2
|
09.05.2021 17:00 | Magnohrom | 4 : 2 | Partizan | |||||
09.05
11:00
Biljanovac
Studen Vitez
0
2
|
09.05.2021 11:00 | Biljanovac | 0 : 2 | Studen Vitez | |||||
09.05
16:00
BSK 2014
Koštam Polje
4
4
|
09.05.2021 16:00 | BSK 2014 | 4 : 4 | Koštam Polje | |||||
09.05
11:00
Stara Čaršija
Zgodačica
0
0
|
09.05.2021 11:00 | Stara Čaršija | 0 : 0 | Zgodačica | |||||
09.05
17:00
Šumadija
Morava
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Šumadija | 2 : 1 | Morava |
09.05
16:30
Planinac
Borac (S)
2
1
|
09.05.2021 16:30 | Planinac | 2 : 1 | Borac (S) | |||||
09.05
16:30
Sloga (S)
Graničar
2
3
|
09.05.2021 16:30 | Sloga (S) | 2 : 3 | Graničar | |||||
09.05
16:30
Jedinstvo (K)
Fruškogorac
7
4
|
09.05.2021 16:30 | Jedinstvo (K) | 7 : 4 | Fruškogorac | |||||
09.05
16:30
Car Uroš
Borac (J)
1
1
|
09.05.2021 16:30 | Car Uroš | 1 : 1 | Borac (J) | |||||
09.05
16:30
Polet
Donji Petrovci
3
1
|
09.05.2021 16:30 | Polet | 3 : 1 | Donji Petrovci | |||||
09.05
16:30
27. Oktobar
Vojvodina
2
4
|
09.05.2021 16:30 | 27. Oktobar | 2 : 4 | Vojvodina |
09.05
11:00
OFK Takovo
Jedinstvo (M)
2
2
|
09.05.2021 11:00 | OFK Takovo | 2 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
09.05
11:00
Vukona
Gunjevac
0
3
|
09.05.2021 11:00 | Vukona | 0 : 3 | Gunjevac | |||||
09.05
11:00
Sloga (V)
Sovljak
0
3
|
09.05.2021 11:00 | Sloga (V) | 0 : 3 | Sovljak | |||||
09.05
11:00
Tamnava
Brgule
2
2
|
09.05.2021 11:00 | Tamnava | 2 : 2 | Brgule | |||||
09.05
11:00
Budućnost 1995
Kolubara (LP)
0
2
|
09.05.2021 11:00 | Budućnost 1995 | 0 : 2 | Kolubara (LP) | |||||
09.05
11:00
Murgaš 2012
Dokmir
1
0
|
09.05.2021 11:00 | Murgaš 2012 | 1 : 0 | Dokmir |
09.05
17:00
Mladost
Donja Mutnica
3
4
|
09.05.2021 17:00 | Mladost | 3 : 4 | Donja Mutnica | |||||
09.05
17:00
Polet
Borac 1950
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Polet | 0 : 1 | Borac 1950 | |||||
09.05
17:00
Železničar
Omladinac
1
3
|
09.05.2021 17:00 | Železničar | 1 : 3 | Omladinac | |||||
09.05
10:00
BSK Buljane
Popovac
3
0
|
09.05.2021 10:00 | BSK Buljane | 3 : 0 | Popovac |
09.05
17:00
Razvitak
Jedinstvo
5
2
|
09.05.2021 17:00 | Razvitak | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.05
17:00
Moravac
Potočac
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Moravac | 2 : 1 | Potočac |
09.05
17:00
Graničar (R)
Sport
5
0
|
09.05.2021 17:00 | Graničar (R) | 5 : 0 | Sport | |||||
09.05
17:00
Jedinstvo Lemeš
Telečka
2
5
|
09.05.2021 17:00 | Jedinstvo Lemeš | 2 : 5 | Telečka |
09.05
17:30
Oniks
Belica
1
4
|
09.05.2021 17:30 | Oniks | 1 : 4 | Belica | |||||
09.05
17:30
Dražmirovac
GFK Strelište
0
3
|
09.05.2021 17:30 | Dražmirovac | 0 : 3 | GFK Strelište | |||||
09.05
17:30
Mladi radnik
Omladinac
2
3
|
09.05.2021 17:30 | Mladi radnik | 2 : 3 | Omladinac | |||||
09.05
17:30
OFK Dragoševac
Napredak
6
1
|
09.05.2021 17:30 | OFK Dragoševac | 6 : 1 | Napredak |
09.05
11:00
Stig (MC)
Šapine
1
5
|
09.05.2021 11:00 | Stig (MC) | 1 : 5 | Šapine | |||||
09.05
11:00
BSK 1924
Radnik (S)
2
3
|
09.05.2021 11:00 | BSK 1924 | 2 : 3 | Radnik (S) |
09.05
17:00
Rapid
Sloga
1
4
|
09.05.2021 17:00 | Rapid | 1 : 4 | Sloga | |||||
09.05
17:00
Janošik
Mladost (VG)
2
2
|
09.05.2021 17:00 | Janošik | 2 : 2 | Mladost (VG) | |||||
09.05
17:00
Dobrica
Vladimirovac
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Dobrica | 1 : 1 | Vladimirovac |
09.05
17:00
Hajduk
Vitorul
4
4
|
09.05.2021 17:00 | Hajduk | 4 : 4 | Vitorul | |||||
09.05
17:00
Vinogradar
Pobeda
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Pobeda |
09.05
11:00
Junkovac
Šumadinac 1949
2
5
|
09.05.2021 11:00 | Junkovac | 2 : 5 | Šumadinac 1949 | |||||
09.05
11:00
Kalipolje
Maskar
5
2
|
09.05.2021 11:00 | Kalipolje | 5 : 2 | Maskar | |||||
09.05
11:00
Krćevac 04
Jarmenovci
3
2
|
09.05.2021 11:00 | Krćevac 04 | 3 : 2 | Jarmenovci |
09.05
10:00
Napredak
Mladost
1
2
|
09.05.2021 10:00 | Napredak | 1 : 2 | Mladost | |||||
09.05
11:00
Radnik 2013
Jašunja
1
5
|
09.05.2021 11:00 | Radnik 2013 | 1 : 5 | Jašunja | |||||
09.05
11:00
Rudar 1973
ŠFU Derbi 2016
5
2
|
09.05.2021 11:00 | Rudar 1973 | 5 : 2 | ŠFU Derbi 2016 |
09.05
16:30
Bukorovac
Jovanovac
3
1
|
09.05.2021 16:30 | Bukorovac | 3 : 1 | Jovanovac | |||||
09.05
16:30
Hajduk 1936
Kragujevac
0
0
|
09.05.2021 16:30 | Hajduk 1936 | 0 : 0 | Kragujevac | |||||
09.05
16:30
Stanovo 1941
Kremenac
7
1
|
09.05.2021 16:30 | Stanovo 1941 | 7 : 1 | Kremenac |
09.05
16:30
Metalac
Sloga (D)
2
2
|
09.05.2021 16:30 | Metalac | 2 : 2 | Sloga (D) | |||||
09.05
16:30
Pobeda
Napredak 1934
1
3
|
09.05.2021 16:30 | Pobeda | 1 : 3 | Napredak 1934 | |||||
09.05
16:30
Proleter 1932
Beli Orao
2
4
|
09.05.2021 16:30 | Proleter 1932 | 2 : 4 | Beli Orao |
09.05
16:30
Mip Majdan
Moravac 1933
5
0
|
09.05.2021 16:30 | Mip Majdan | 5 : 0 | Moravac 1933 | |||||
09.05
16:30
Sloga 1932
Margum
5
2
|
09.05.2021 16:30 | Sloga 1932 | 5 : 2 | Margum | |||||
09.05
16:30
Morava 1932
Dunavac
3
1
|
09.05.2021 16:30 | Morava 1932 | 3 : 1 | Dunavac | |||||
09.05
16:30
Sopot
Dunav
3
1
|
09.05.2021 16:30 | Sopot | 3 : 1 | Dunav |
09.05
16:30
Srem (SR)
Borac (VR)
7
0
|
09.05.2021 16:30 | Srem (SR) | 7 : 0 | Borac (VR) | |||||
09.05
16:30
Borac (R)
Sloga
0
1
|
09.05.2021 16:30 | Borac (R) | 0 : 1 | Sloga | |||||
09.05
16:30
Poletarac
OFK Bosut
2
5
|
09.05.2021 16:30 | Poletarac | 2 : 5 | OFK Bosut | |||||
09.05
16:30
Srem (SM)
Planinac
7
2
|
09.05.2021 16:30 | Srem (SM) | 7 : 2 | Planinac |
09.05
11:00
Sava
Borac BTG
2
0
|
09.05.2021 11:00 | Sava | 2 : 0 | Borac BTG | |||||
09.05
11:00
Mladost Svileuva
Korman
3
1
|
09.05.2021 11:00 | Mladost Svileuva | 3 : 1 | Korman | |||||
09.05
11:00
Galeb 1984
Rudar
2
1
|
09.05.2021 11:00 | Galeb 1984 | 2 : 1 | Rudar | |||||
09.05
11:00
Miloš Pocerac
Dobrava Žabar 2020
1
4
|
09.05.2021 11:00 | Miloš Pocerac | 1 : 4 | Dobrava Žabar 2020 |
09.05
11:00
Maovi MH
Bojić
5
0
|
09.05.2021 11:00 | Maovi MH | 5 : 0 | Bojić | |||||
09.05
11:00
Mladost
Metlić
0
2
|
09.05.2021 11:00 | Mladost | 0 : 2 | Metlić | |||||
09.05
11:00
Zablaće
Dumača
0
4
|
09.05.2021 11:00 | Zablaće | 0 : 4 | Dumača | |||||
09.05
11:00
Pocerina
Jedinstvo
5
2
|
09.05.2021 11:00 | Pocerina | 5 : 2 | Jedinstvo |
09.05
11:00
POFK Letnjikovac
Culjković
0
8
|
09.05.2021 11:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 8 | Culjković | |||||
09.05
11:00
Sloga
Roma - Odžino selo
2
2
|
09.05.2021 11:00 | Sloga | 2 : 2 | Roma - Odžino selo |
09.05
16:30
Budućnost
Polet
0
1
|
09.05.2021 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Polet |
09.05
10:00
Mlava (R)
Vrelo 1971
1
1
|
09.05.2021 10:00 | Mlava (R) | 1 : 1 | Vrelo 1971 | |||||
09.05
10:00
Homoljac
Sloga (J)
2
2
|
09.05.2021 10:00 | Homoljac | 2 : 2 | Sloga (J) | |||||
09.05
10:00
Budućnost (M)
Bliznak-Medveđica
4
2
|
09.05.2021 10:00 | Budućnost (M) | 4 : 2 | Bliznak-Medveđica | |||||
09.05
10:00
Best Sige
Vukovac 98
1
2
|
09.05.2021 10:00 | Best Sige | 1 : 2 | Vukovac 98 |
09.05
16:30
Proleter
Sloga
0
15
|
09.05.2021 16:30 | Proleter | 0 : 15 | Sloga | |||||
09.05
16:30
Kačer
Nepričava
0
1
|
09.05.2021 16:30 | Kačer | 0 : 1 | Nepričava |
09.05
17:00
Sloga
Granit
4
0
|
09.05.2021 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Granit | |||||
09.05
17:00
Mladost (B)
Mladost (L)
5
1
|
09.05.2021 17:00 | Mladost (B) | 5 : 1 | Mladost (L) | |||||
09.05
17:00
Jadar
Luk Kompenzatori
0
4
|
09.05.2021 17:00 | Jadar | 0 : 4 | Luk Kompenzatori |
09.05
16:30
Radnički (P)
Sloga-Top
2
0
|
09.05.2021 16:30 | Radnički (P) | 2 : 0 | Sloga-Top | |||||
09.05
16:30
Ram
Stiški Kurjak
3
0
|
09.05.2021 16:30 | Ram | 3 : 0 | Stiški Kurjak |
09.05
17:00
Vinogradar
Resava
13
0
|
09.05.2021 17:00 | Vinogradar | 13 : 0 | Resava |
09.05
11:00
Mladost
Stojan Lazarac
1
4
|
09.05.2021 11:00 | Mladost | 1 : 4 | Stojan Lazarac | |||||
09.05
11:00
OFK Napredak 1933
Napredak (U)
3
0
|
09.05.2021 11:00 | OFK Napredak 1933 | 3 : 0 | Napredak (U) | |||||
09.05
11:00
Radnik
Bair
0
2
|
09.05.2021 11:00 | Radnik | 0 : 2 | Bair |
09.05
17:00
Polet
Grkljane
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Polet | 1 : 1 | Grkljane | |||||
09.05
11:00
Padež
Vratare
2
1
|
09.05.2021 11:00 | Padež | 2 : 1 | Vratare | |||||
09.05
11:00
Dedina
Kruševica
7
1
|
09.05.2021 11:00 | Dedina | 7 : 1 | Kruševica |
09.05
16:30
Mladost
Polet
1
3
|
09.05.2021 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Polet | |||||
09.05
16:30
Žika Marković Uča
Mrčkovac
1
3
|
09.05.2021 16:30 | Žika Marković Uča | 1 : 3 | Mrčkovac |
09.05
11:00
Ranilović 1970
Misača
2
1
|
09.05.2021 11:00 | Ranilović 1970 | 2 : 1 | Misača |
09.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo (M)
9
0
|
09.05.2021 16:30 | Omladinac | 9 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
09.05
16:30
Borac
OFK Bačinci
0
4
|
09.05.2021 16:30 | Borac | 0 : 4 | OFK Bačinci | |||||
09.05
16:30
OFK Bingula
Jedinstvo (Lj)
1
0
|
09.05.2021 16:30 | OFK Bingula | 1 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
09.05
16:30
Napredak
Graničar
6
0
|
09.05.2021 16:30 | Napredak | 6 : 0 | Graničar |
09.05
17:00
Kupinovo
Sloven
1
1
|
09.05.2021 17:00 | Kupinovo | 1 : 1 | Sloven | |||||
09.05
17:00
Lovac
Mladost 1935
10
1
|
09.05.2021 17:00 | Lovac | 10 : 1 | Mladost 1935 | |||||
09.05
17:00
Vitez
Hajduk 1932
0
4
|
09.05.2021 17:00 | Vitez | 0 : 4 | Hajduk 1932 |
09.05
17:00
OFK Polet
Proleter
1
4
|
09.05.2021 17:00 | OFK Polet | 1 : 4 | Proleter | |||||
09.05
17:00
Sloga
Šumadinac
0
0
|
09.05.2021 17:00 | Sloga | 0 : 0 | Šumadinac | |||||
09.05
17:00
Bistrica
Vreoci
3
3
|
09.05.2021 17:00 | Bistrica | 3 : 3 | Vreoci | |||||
09.05
17:00
Dimitrije Tucović
Mladost
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | Mladost |
09.05
17:00
Lipar
Morava
2
1
|
09.05.2021 17:00 | Lipar | 2 : 1 | Morava |
09.05
16:30
Borac
Zvijezda 09
0
1
|
09.05.2021 16:30 | Borac | 0 : 1 | Zvijezda 09 |
09.05
18:00
Budućnost
Rudar
3
1
|
09.05.2021 18:00 | Budućnost | 3 : 1 | Rudar | |||||
09.05
19:00
OFK Petrovac
Iskra
1
0
|
09.05.2021 19:00 | OFK Petrovac | 1 : 0 | Iskra | |||||
09.05
18:00
OFK Titograd
Jezero
1
2
|
09.05.2021 18:00 | OFK Titograd | 1 : 2 | Jezero | |||||
09.05
20:00
Podgorica
Zeta
2
1
|
09.05.2021 20:00 | Podgorica | 2 : 1 | Zeta | |||||
09.05
19:00
Sutjeska
Dečić
1
2
|
09.05.2021 19:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Dečić |
09.05
20:00
Arsenal
West Bromwich Albion
3
1
|
09.05.2021 20:00 | Arsenal | 3 : 1 | West Bromwich Albion | |||||
09.05
15:05
Aston Villa
Manchester United
1
3
|
09.05.2021 15:05 | Aston Villa | 1 : 3 | Manchester United | |||||
09.05
17:30
West Ham United
Everton
0
1
|
09.05.2021 17:30 | West Ham United | 0 : 1 | Everton | |||||
09.05
13:00
Wolverhampton
Brighton
2
1
|
09.05.2021 13:00 | Wolverhampton | 2 : 1 | Brighton |
09.05
14:00
Getafe
Eibar
0
1
|
09.05.2021 14:00 | Getafe | 0 : 1 | Eibar | |||||
09.05
21:00
Real Madrid
Sevilla
2
2
|
09.05.2021 21:00 | Real Madrid | 2 : 2 | Sevilla | |||||
09.05
16:15
Valencia
Real Valladolid
3
0
|
09.05.2021 16:15 | Valencia | 3 : 0 | Real Valladolid | |||||
09.05
18:30
Villarreal
Celta Vigo
2
4
|
09.05.2021 18:30 | Villarreal | 2 : 4 | Celta Vigo |
09.05
15:30
Eintracht Frankfurt
Mainz 05
1
1
|
09.05.2021 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1 : 1 | Mainz 05 | |||||
09.05
18:00
Hertha BSC
Arminia
0
0
|
09.05.2021 18:00 | Hertha BSC | 0 : 0 | Arminia | |||||
09.05
13:30
Köln
Freiburg
1
4
|
09.05.2021 13:30 | Köln | 1 : 4 | Freiburg |
09.05
15:00
Angers SCO
Dijon
3
0
|
09.05.2021 15:00 | Angers SCO | 3 : 0 | Dijon | |||||
09.05
15:00
Metz
Nîmes
0
3
|
09.05.2021 15:00 | Metz | 0 : 3 | Nîmes | |||||
09.05
15:00
Nice
Brest
3
2
|
09.05.2021 15:00 | Nice | 3 : 2 | Brest | |||||
09.05
17:05
Reims
Monaco
0
1
|
09.05.2021 17:05 | Reims | 0 : 1 | Monaco | |||||
09.05
21:00
Rennes
PSG
1
1
|
09.05.2021 21:00 | Rennes | 1 : 1 | PSG | |||||
09.05
13:00
Saint-Etienne
Olympique Marseille
1
0
|
09.05.2021 13:00 | Saint-Etienne | 1 : 0 | Olympique Marseille | |||||
09.05
15:00
Strasbourg
Montpellier
2
3
|
09.05.2021 15:00 | Strasbourg | 2 : 3 | Montpellier |
09.05
15:00
Parma
Atalanta
2
5
|
09.05.2021 15:00 | Parma | 2 : 5 | Atalanta | |||||
09.05
15:00
Benevento
Cagliari
1
3
|
09.05.2021 15:00 | Benevento | 1 : 3 | Cagliari | |||||
09.05
18:00
Roma
Crotone
5
0
|
09.05.2021 18:00 | Roma | 5 : 0 | Crotone | |||||
09.05
20:45
Juventus
Milan
0
3
|
09.05.2021 20:45 | Juventus | 0 : 3 | Milan | |||||
09.05
12:30
Genoa
Sassuolo
1
2
|
09.05.2021 12:30 | Genoa | 1 : 2 | Sassuolo | |||||
09.05
15:00
Hellas Verona
Torino
1
1
|
09.05.2021 15:00 | Hellas Verona | 1 : 1 | Torino |
09.05
16:40
Čukarički
Partizan
0
2
|
09.05.2021 16:40 | Čukarički | 0 : 2 | Partizan | |||||
09.05
14:30
TSC
Javor Matis
2
1
|
09.05.2021 14:30 | TSC | 2 : 1 | Javor Matis | |||||
09.05
14:30
Spartak ŽK
Inđija
1
0
|
09.05.2021 14:30 | Spartak ŽK | 1 : 0 | Inđija | |||||
09.05
14:30
Mačva
Vojvodina
2
5
|
09.05.2021 14:30 | Mačva | 2 : 5 | Vojvodina | |||||
09.05
14:30
Radnički (N)
Rad
2
2
|
09.05.2021 14:30 | Radnički (N) | 2 : 2 | Rad | |||||
09.05
18:45
Crvena zvezda
Zlatibor
6
1
|
09.05.2021 18:45 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Zlatibor | |||||
09.05
14:30
Metalac
OFK Bačka
3
0
|
09.05.2021 14:30 | Metalac | 3 : 0 | OFK Bačka |
09.05
17:00
Dinamo
Zemun
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Dinamo | 1 : 0 | Zemun | |||||
09.05
17:00
Borac 1926
Loznica
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Borac 1926 | 0 : 1 | Loznica | |||||
09.05
17:00
OFK Žarkovo
Kolubara
0
3
|
09.05.2021 17:00 | OFK Žarkovo | 0 : 3 | Kolubara | |||||
09.05
17:00
Radnički 1923
Trayal
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Trayal | |||||
09.05
17:00
Kabel
Budućnost
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Kabel | 0 : 1 | Budućnost | |||||
09.05
17:00
Radnički (P)
GFK Jagodina
0
1
|
09.05.2021 17:00 | Radnički (P) | 0 : 1 | GFK Jagodina | |||||
09.05
17:00
Radnički (SM)
Sloga (K)
1
0
|
09.05.2021 17:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Sloga (K) |
09.05
15:00
ŽGFK Lavice Dubočica
Loznica
3
3
|
09.05.2021 15:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 3 : 3 | Loznica | |||||
09.05
13:00
Majdanpek
Moskva
1
1
|
09.05.2021 13:00 | Majdanpek | 1 : 1 | Moskva |
09.05
11:00
Banat
Voja Gačić
7
3
|
09.05.2021 11:00 | Banat | 7 : 3 | Voja Gačić |
09.05
13:00
Slatke male
Karađorđe
0
5
|
09.05.2021 13:00 | Slatke male | 0 : 5 | Karađorđe | |||||
09.05
14:00
Jedinstvo
Šabac
6
0
|
09.05.2021 14:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Šabac |
09.05
16:00
Levač
Rudar 1974
4
0
|
09.05.2021 16:00 | Levač | 4 : 0 | Rudar 1974 | |||||
09.05
13:00
Kolibri
SUŽF Stol
13
0
|
09.05.2021 13:00 | Kolibri | 13 : 0 | SUŽF Stol |
09.05
17:00
Desetka
Heroj Polet B tim
0
4
|
09.05.2021 17:00 | Desetka | 0 : 4 | Heroj Polet B tim |
09.05
11:00
Mladost (L)
Radnički (NB)
1
3
|
09.05.2021 11:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Radnički (NB) | |||||
09.05
13:00
IMT
Spartak ŽK
1
1
|
09.05.2021 13:00 | IMT | 1 : 1 | Spartak ŽK | |||||
09.05
10:00
Rad
RFK Grafičar
1
1
|
09.05.2021 10:00 | Rad | 1 : 1 | RFK Grafičar | |||||
09.05
10:00
Voždovac
Crvena zvezda
1
5
|
09.05.2021 10:00 | Voždovac | 1 : 5 | Crvena zvezda | |||||
09.05
13:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički 1923
1
3
|
09.05.2021 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 3 | Radnički 1923 | |||||
09.05
11:00
TSC
Vojvodina
2
2
|
09.05.2021 11:00 | TSC | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
09.05
11:00
Napredak
Partizan
0
0
|
09.05.2021 11:00 | Napredak | 0 : 0 | Partizan |
09.05
11:00
Vojvodina
Radnički 1912
1
2
|
09.05.2021 11:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Radnički 1912 | |||||
09.05
10:00
Proleter (NS)
Omladinac
0
2
|
09.05.2021 10:00 | Proleter (NS) | 0 : 2 | Omladinac |
09.05
10:00
Bačka 1901
Kabel
0
6
|
09.05.2021 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 6 | Kabel |
09.05
10:00
Dinamo 1945
Radnički (NP)
3
0
|
09.05.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Radnički (NP) | |||||
09.05
10:00
Jedinstvo (V)
Radnički (SM)
3
0
|
09.05.2021 10:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 0 | Radnički (SM) | |||||
09.05
10:00
Index
GFK Sloven
0
1
|
09.05.2021 10:00 | Index | 0 : 1 | GFK Sloven | |||||
09.05
13:00
Radnički (ZR)
Podrinje
2
4
|
09.05.2021 13:00 | Radnički (ZR) | 2 : 4 | Podrinje |
09.05
16:30
Radnički (V)
Morava (VP)
3
1
|
09.05.2021 16:30 | Radnički (V) | 3 : 1 | Morava (VP) | |||||
09.05
13:00
Javor Matis
Jedinstvo (Ub)
2
1
|
09.05.2021 13:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
09.05
16:30
Loznica
Sloboda
|
09.05.2021 16:30 | Loznica | : | Sloboda | |||||
09.05
13:30
Sloga (P)
Metalac
0
0
|
09.05.2021 13:30 | Sloga (P) | 0 : 0 | Metalac | |||||
09.05
13:30
Borac 1926
GFK Sloboda
2
1
|
09.05.2021 13:30 | Borac 1926 | 2 : 1 | GFK Sloboda | |||||
09.05
10:00
BIP
Budućnost Krušik 2014
5
0
|
09.05.2021 10:00 | BIP | 5 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
09.05
13:30
Sloga (K)
Šumadija (A)
6
0
|
09.05.2021 13:30 | Sloga (K) | 6 : 0 | Šumadija (A) |
09.05
Bor 1919
Trstenik PPT
2
2
|
09.05.2021 | Bor 1919 | 2 : 2 | Trstenik PPT | |||||
09.05
Real
Radnik
5
0
|
09.05.2021 | Real | 5 : 0 | Radnik |
09.05
11:00
Zvezda
Rvati
6
2
|
09.05.2021 11:00 | Zvezda | 6 : 2 | Rvati |
09.05
10:00
OFK Žarkovo
Bežanija
5
1
|
09.05.2021 10:00 | OFK Žarkovo | 5 : 1 | Bežanija |
09.05
12:00
Jedinstvo
Budućnost
2
0
|
09.05.2021 12:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Budućnost | |||||
09.05
10:00
GSP Polet Dorćol
Mladenovac
3
0
|
09.05.2021 10:00 | GSP Polet Dorćol | 3 : 0 | Mladenovac |
09.05
09:00
IMT
BSK Borča
0
1
|
09.05.2021 09:00 | IMT | 0 : 1 | BSK Borča |
09.05
10:00
Napredak
Sopot
1
1
|
09.05.2021 10:00 | Napredak | 1 : 1 | Sopot |
09.05
15:00
Mladost (L)
Mačva
2
0
|
09.05.2021 15:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | Mačva | |||||
09.05
12:30
Rad
RFK Grafičar
4
1
|
09.05.2021 12:30 | Rad | 4 : 1 | RFK Grafičar | |||||
09.05
10:00
OFK Vršac
Crvena zvezda
0
0
|
09.05.2021 10:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
09.05
11:00
Apolon 4
Zemun
0
1
|
09.05.2021 11:00 | Apolon 4 | 0 : 1 | Zemun | |||||
09.05
13:00
TSC
Vojvodina
1
5
|
09.05.2021 13:00 | TSC | 1 : 5 | Vojvodina | |||||
09.05
13:30
Napredak
Partizan
3
9
|
09.05.2021 13:30 | Napredak | 3 : 9 | Partizan |
09.05
09:00
Vojvodina
Petrika
0
2
|
09.05.2021 09:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Petrika | |||||
09.05
10:00
Radnički (ZR)
RFK Novi Sad 1921
3
5
|
09.05.2021 10:00 | Radnički (ZR) | 3 : 5 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
09.05
12:00
Proleter (NS)
Dinamo 1945
8
2
|
09.05.2021 12:00 | Proleter (NS) | 8 : 2 | Dinamo 1945 |
09.05
12:00
Radnički 1912
Spartak ŽK
0
3
|
09.05.2021 12:00 | Radnički 1912 | 0 : 3 | Spartak ŽK |
09.05
12:00
OFK Vršac
Radnički (SM)
1
2
|
09.05.2021 12:00 | OFK Vršac | 1 : 2 | Radnički (SM) | |||||
09.05
12:00
Index
Omladinac
1
3
|
09.05.2021 12:00 | Index | 1 : 3 | Omladinac | |||||
09.05
13:00
Proleter 2006
Podrinje
4
0
|
09.05.2021 13:00 | Proleter 2006 | 4 : 0 | Podrinje |
09.05
15:30
011
Sinđelić
0
2
|
09.05.2021 15:30 | 011 | 0 : 2 | Sinđelić | |||||
09.05
10:00
Studenski grad
Lokomotiva
1
2
|
09.05.2021 10:00 | Studenski grad | 1 : 2 | Lokomotiva |
09.05
00:00
Mladi radnik 1926
Šumadija (A)
5
0
|
09.05.2021 00:00 | Mladi radnik 1926 | 5 : 0 | Šumadija (A) |
09.05
GFK Jagodina
Real
3
1
|
09.05.2021 | GFK Jagodina | 3 : 1 | Real |
09.05
10:00
Zvezdara
BASK
2
1
|
09.05.2021 10:00 | Zvezdara | 2 : 1 | BASK | |||||
09.05
10:00
Palilulac
Vinča
3
4
|
09.05.2021 10:00 | Palilulac | 3 : 4 | Vinča | |||||
09.05
13:00
Radnički (R)
Prva Iskra
7
2
|
09.05.2021 13:00 | Radnički (R) | 7 : 2 | Prva Iskra | |||||
09.05
17:00
OFK Mladenovac
Balkan
4
0
|
09.05.2021 17:00 | OFK Mladenovac | 4 : 0 | Balkan |
09.05
17:00
Bečej 1918
Jedinstvo
6
0
|
09.05.2021 17:00 | Bečej 1918 | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.05
10:00
ODR
Hajduk
2
0
|
09.05.2021 10:00 | ODR | 2 : 0 | Hajduk |
09.05
12:00
Bajša
Preporod
9
0
|
09.05.2021 12:00 | Bajša | 9 : 0 | Preporod |
09.05
10:00
Jedinstvo 1945
Hajduk Stanko
4
0
|
09.05.2021 10:00 | Jedinstvo 1945 | 4 : 0 | Hajduk Stanko |
09.05
10:00
Mačva 1929
Železničar
2
1
|
09.05.2021 10:00 | Mačva 1929 | 2 : 1 | Železničar | |||||
09.05
12:00
Šabac Sunrise
Sloga
6
1
|
09.05.2021 12:00 | Šabac Sunrise | 6 : 1 | Sloga |
09.05
13:30
Partizan
OLE
3
1
|
09.05.2021 13:30 | Partizan | 3 : 1 | OLE | |||||
09.05
20:00
ADA
Teleoptik
1
3
|
09.05.2021 20:00 | ADA | 1 : 3 | Teleoptik | |||||
09.05
09:30
Brodarac
Zemun
0
1
|
09.05.2021 09:30 | Brodarac | 0 : 1 | Zemun | |||||
09.05
09:00
Crvena zvezda
Voždovac
3
3
|
09.05.2021 09:00 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Voždovac | |||||
09.05
12:00
Radnički (NB)
IMT
3
1
|
09.05.2021 12:00 | Radnički (NB) | 3 : 1 | IMT | |||||
09.05
13:00
BSK Borča
Rad
3
5
|
09.05.2021 13:00 | BSK Borča | 3 : 5 | Rad |
09.05
10:00
Krila Krajine
OFK Bačka
0
0
|
09.05.2021 10:00 | Krila Krajine | 0 : 0 | OFK Bačka |
09.05
17:00
Kikinda 1909
Dinamo 1945
3
2
|
09.05.2021 17:00 | Kikinda 1909 | 3 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
09.05
10:00
One team
Sporto 023
3
2
|
09.05.2021 10:00 | One team | 3 : 2 | Sporto 023 |
09.05
10:00
Radnički (NP)
GFK Sloven
0
0
|
09.05.2021 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 0 | GFK Sloven |
09.05
12:00
Mačva 1929
Železničar
4
1
|
09.05.2021 12:00 | Mačva 1929 | 4 : 1 | Železničar | |||||
09.05
10:00
Sunrise Šabac
Jedinstvo
4
0
|
09.05.2021 10:00 | Sunrise Šabac | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.05
10:00
Savacium
Rađevac
1
1
|
09.05.2021 10:00 | Savacium | 1 : 1 | Rađevac |
09.05
11:00
Kristal 2018
Mladost
8
0
|
09.05.2021 11:00 | Kristal 2018 | 8 : 0 | Mladost |
09.05
15:00
Kolubara
Radnički
4
0
|
09.05.2021 15:00 | Kolubara | 4 : 0 | Radnički | |||||
09.05
10:00
TEK Sloga
OFK Budućnost
0
5
|
09.05.2021 10:00 | TEK Sloga | 0 : 5 | OFK Budućnost |
09.05
11:00
Tisa Njerš
Vinogradar
4
1
|
09.05.2021 11:00 | Tisa Njerš | 4 : 1 | Vinogradar | |||||
09.05
14:30
Čantavir
Bajša
1
6
|
09.05.2021 14:30 | Čantavir | 1 : 6 | Bajša | |||||
09.05
10:00
Radnički 1905
Tavankut
12
0
|
09.05.2021 10:00 | Radnički 1905 | 12 : 0 | Tavankut |
09.05
10:00
Posavina
Zvezda
3
7
|
09.05.2021 10:00 | Posavina | 3 : 7 | Zvezda | |||||
09.05
10:00
Omladinac
Rvati
7
0
|
09.05.2021 10:00 | Omladinac | 7 : 0 | Rvati |
09.05
09:30
Radnički (NB)
Zemun
1
2
|
09.05.2021 09:30 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Zemun | |||||
09.05
11:45
OFK Beograd
Partizan
1
4
|
09.05.2021 11:45 | OFK Beograd | 1 : 4 | Partizan |
09.05
10:00
DIF
Lokomotiva
0
5
|
09.05.2021 10:00 | DIF | 0 : 5 | Lokomotiva | |||||
09.05
11:00
BSK
Jedinstvo
1
3
|
09.05.2021 11:00 | BSK | 1 : 3 | Jedinstvo |
09.05
10:00
Borac
Bežanija
3
2
|
09.05.2021 10:00 | Borac | 3 : 2 | Bežanija |
09.05
10:00
Hajduk
Balkan
0
12
|
09.05.2021 10:00 | Hajduk | 0 : 12 | Balkan | |||||
09.05
11:00
Poštar 1930
Zvezdara
14
2
|
09.05.2021 11:00 | Poštar 1930 | 14 : 2 | Zvezdara | |||||
09.05
14:30
OFK Beograd
Mladenovac
3
0
|
09.05.2021 14:30 | OFK Beograd | 3 : 0 | Mladenovac |
09.05
GFK Jagodina
Duel Juniors
5
3
|
09.05.2021 | GFK Jagodina | 5 : 3 | Duel Juniors | |||||
09.05
Napredak
Real
3
1
|
09.05.2021 | Napredak | 3 : 1 | Real | |||||
09.05
Radnik
Šampion 2014
2
3
|
09.05.2021 | Radnik | 2 : 3 | Šampion 2014 | |||||
09.05
Radnički (S)
Trayal Knez Lazar
2
1
|
09.05.2021 | Radnički (S) | 2 : 1 | Trayal Knez Lazar | |||||
09.05
Timok 1919
SFS Borac
2
3
|
09.05.2021 | Timok 1919 | 2 : 3 | SFS Borac |
09.05
10:00
Ole
Partizan
0
1
|
09.05.2021 10:00 | Ole | 0 : 1 | Partizan | |||||
09.05
09:00
BSK Borča
OFK Beograd
4
0
|
09.05.2021 09:00 | BSK Borča | 4 : 0 | OFK Beograd |
09.05
11:00
Heroj Polet
BSK 1926
14
1
|
09.05.2021 11:00 | Heroj Polet | 14 : 1 | BSK 1926 | |||||
09.05
14:00
Torlak
PFK Žarkovo 2000
9
1
|
09.05.2021 14:00 | Torlak | 9 : 1 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
09.05
18:00
Ada
Rakovica
4
2
|
09.05.2021 18:00 | Ada | 4 : 2 | Rakovica |
09.05
11:00
Šumadinac
Čukarički B
0
11
|
09.05.2021 11:00 | Šumadinac | 0 : 11 | Čukarički B | |||||
09.05
12:00
Budućnost
Sinđelić
10
3
|
09.05.2021 12:00 | Budućnost | 10 : 3 | Sinđelić |
09.05
13:00
TEK Sloga
Borac
0
3
|
09.05.2021 13:00 | TEK Sloga | 0 : 3 | Borac | |||||
09.05
10:00
Radnički
Mladost (B)
2
2
|
09.05.2021 10:00 | Radnički | 2 : 2 | Mladost (B) |
09.05
09:30
Tisa Njerš
Spartak ŽK '09
0
5
|
09.05.2021 09:30 | Tisa Njerš | 0 : 5 | Spartak ŽK '09 |
09.05
14:00
Mačva 1929
Mladost
3
0
|
09.05.2021 14:00 | Mačva 1929 | 3 : 0 | Mladost |
09.05
10:00
Omladinac
Mladost
4
1
|
09.05.2021 10:00 | Omladinac | 4 : 1 | Mladost | |||||
09.05
12:15
Borac
Borac
2
0
|
09.05.2021 12:15 | Borac | 2 : 0 | Borac | |||||
09.05
08:30
ŽFK Borac
Kolubara 2
2
2
|
09.05.2021 08:30 | ŽFK Borac | 2 : 2 | Kolubara 2 | |||||
09.05
09:15
Kolubara 2
Mladi borac
1
1
|
09.05.2021 09:15 | Kolubara 2 | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
09.05
10:45
Lazarevac
Akademija fudbala
0
1
|
09.05.2021 10:45 | Lazarevac | 0 : 1 | Akademija fudbala |
09.05
10:00
Akademija fudbala
Mladost
1
0
|
09.05.2021 10:00 | Akademija fudbala | 1 : 0 | Mladost | |||||
09.05
10:45
Kolubara 1
Real 28
1
1
|
09.05.2021 10:45 | Kolubara 1 | 1 : 1 | Real 28 | |||||
09.05
08:30
Mladost
Zadrugar
0
2
|
09.05.2021 08:30 | Mladost | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
09.05
09:15
Omladinac
Real 28
0
4
|
09.05.2021 09:15 | Omladinac | 0 : 4 | Real 28 |
09.05
12:15
Akademija fudbala 1
Real 28 -2
3
0
|
09.05.2021 12:15 | Akademija fudbala 1 | 3 : 0 | Real 28 -2 | |||||
09.05
11:30
Real 28 - 1
Akademija fudbala 2
0
3
|
09.05.2021 11:30 | Real 28 - 1 | 0 : 3 | Akademija fudbala 2 |
09.05
11:00
Dynamic VIP PAY
Crvena zvezda MTS
60
54
|
09.05.2021 11:00 | Dynamic VIP PAY | 60 : 54 | Crvena zvezda MTS | |||||
09.05
13:30
Mega Soccerbet
Sloboda
89
73
|
09.05.2021 13:30 | Mega Soccerbet | 89 : 73 | Sloboda |
09.05
20:00
Mačva
Smederevo
20
22
|
09.05.2021 20:00 | Mačva | 20 : 22 | Smederevo | |||||
09.05
17:30
Lavovi BP
Inđija
21
31
|
09.05.2021 17:30 | Lavovi BP | 21 : 31 | Inđija |
09.05
19:00
Metalac
Hajduk Veljko
19
21
|
09.05.2021 19:00 | Metalac | 19 : 21 | Hajduk Veljko | |||||
09.05
16:00
Mokra Gora
Vranje 1957
10
0
|
09.05.2021 16:00 | Mokra Gora | 10 : 0 | Vranje 1957 | |||||
09.05
19:00
Topličanin
Jagodina
32
19
|
09.05.2021 19:00 | Topličanin | 32 : 19 | Jagodina | |||||
09.05
17:00
Bela Palanka
Žitorađa
34
30
|
09.05.2021 17:00 | Bela Palanka | 34 : 30 | Žitorađa |
09.05
15:00
Dolovo
Crvena zvezda
33
26
|
09.05.2021 15:00 | Dolovo | 33 : 26 | Crvena zvezda |
09.05
19:00
Metaloplastika 2
PKB
32
25
|
09.05.2021 19:00 | Metaloplastika 2 | 32 : 25 | PKB | |||||
09.05
20:00
Partizan 2
Crvena zvezda 2
31
29
|
09.05.2021 20:00 | Partizan 2 | 31 : 29 | Crvena zvezda 2 | |||||
09.05
21:30
RSU Akademija Lečić
Beograd
30
31
|
09.05.2021 21:30 | RSU Akademija Lečić | 30 : 31 | Beograd |
09.05
20:00
Knjaz 1957
Radnički
28
30
|
09.05.2021 20:00 | Knjaz 1957 | 28 : 30 | Radnički |
09.05
13:30
Železničar 1949 - 2
Niška Banja
29
23
|
09.05.2021 13:30 | Železničar 1949 - 2 | 29 : 23 | Niška Banja | |||||
09.05
18:00
Pirot
Aleksinac
25
35
|
09.05.2021 18:00 | Pirot | 25 : 35 | Aleksinac | |||||
09.05
11:00
BSK Heba
Nišava
27
41
|
09.05.2021 11:00 | BSK Heba | 27 : 41 | Nišava |
09.05
12:00
Rudar 2
Jedinstvo 1974
27
34
|
09.05.2021 12:00 | Rudar 2 | 27 : 34 | Jedinstvo 1974 | |||||
09.05
17:00
Palanka
Mladi radnik
35
32
|
09.05.2021 17:00 | Palanka | 35 : 32 | Mladi radnik |
09.05
13:00
Trepča
Kruševac
36
29
|
09.05.2021 13:00 | Trepča | 36 : 29 | Kruševac | |||||
09.05
18:00
Užice
Arilje
27
29
|
09.05.2021 18:00 | Užice | 27 : 29 | Arilje | |||||
09.05
18:00
Beli anđeo
Pobednik
39
19
|
09.05.2021 18:00 | Beli anđeo | 39 : 19 | Pobednik | |||||
09.05
16:00
Mladost
Sloga
27
25
|
09.05.2021 16:00 | Mladost | 27 : 25 | Sloga |
09.05
16:00
Crepaja
Vojvoda Stepa
24
33
|
09.05.2021 16:00 | Crepaja | 24 : 33 | Vojvoda Stepa | |||||
09.05
19:00
Radnički
Slavija
22
32
|
09.05.2021 19:00 | Radnički | 22 : 32 | Slavija | |||||
09.05
13:15
Naftagas
ŽSK 1955
24
29
|
09.05.2021 13:15 | Naftagas | 24 : 29 | ŽSK 1955 |
09.05
14:00
RK SC Voždovac 2012 - 2
Bask
31
28
|
09.05.2021 14:00 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 31 : 28 | Bask | |||||
09.05
18:00
Umčari
Ub 2
18
29
|
09.05.2021 18:00 | Umčari | 18 : 29 | Ub 2 | |||||
09.05
17:00
Mačva 2
Kolubara 2
19
31
|
09.05.2021 17:00 | Mačva 2 | 19 : 31 | Kolubara 2 |
09.05
16:00
Kljajićevo
Sivac 69/2
27
23
|
09.05.2021 16:00 | Kljajićevo | 27 : 23 | Sivac 69/2 |
09.05
12:00
Vladimirovac
Zrenjanin
23
32
|
09.05.2021 12:00 | Vladimirovac | 23 : 32 | Zrenjanin |
09.05
20:00
Jadran Lider
Halas Jožef
22
25
|
09.05.2021 20:00 | Jadran Lider | 22 : 25 | Halas Jožef | |||||
09.05
19:00
Spartak
Laki
34
19
|
09.05.2021 19:00 | Spartak | 34 : 19 | Laki |
09.05
20:00
ORK Loznica
Loznica grad
25
38
|
09.05.2021 20:00 | ORK Loznica | 25 : 38 | Loznica grad |
09.05
16:30
Mladost
Vranje
24
27
|
09.05.2021 16:30 | Mladost | 24 : 27 | Vranje | |||||
09.05
19:00
Aleksinac
Morava
24
26
|
09.05.2021 19:00 | Aleksinac | 24 : 26 | Morava | |||||
09.05
13:00
Radan
Munje
33
11
|
09.05.2021 13:00 | Radan | 33 : 11 | Munje |
09.05
19:00
Bor - RTB 2
Pirot
28
41
|
09.05.2021 19:00 | Bor - RTB 2 | 28 : 41 | Pirot | |||||
09.05
19:00
Rtanj
Remesiana
24
33
|
09.05.2021 19:00 | Rtanj | 24 : 33 | Remesiana | |||||
09.05
17:00
Osice
Đerdap
34
26
|
09.05.2021 17:00 | Osice | 34 : 26 | Đerdap |
09.05
13:00
Jagodina 2
Rudar
40
18
|
09.05.2021 13:00 | Jagodina 2 | 40 : 18 | Rudar | |||||
09.05
20:00
Sloga 2
Radnički
24
23
|
09.05.2021 20:00 | Sloga 2 | 24 : 23 | Radnički | |||||
09.05
13:00
Požarevac
Mladi radnik - 2
21
25
|
09.05.2021 13:00 | Požarevac | 21 : 25 | Mladi radnik - 2 |
09.05
14:00
SPD Radnički - 2
Metalac
31
26
|
09.05.2021 14:00 | SPD Radnički - 2 | 31 : 26 | Metalac |
09.05
12:00
Naftagas
Železničar 2
28
34
|
09.05.2021 12:00 | Naftagas | 28 : 34 | Železničar 2 |
09.05
18:00
SPD Radnički
Železničar
25
24
|
09.05.2021 18:00 | SPD Radnički | 25 : 24 | Železničar |
09.05
18:00
Crvena zvezda
Petrovaradin
38
30
|
09.05.2021 18:00 | Crvena zvezda | 38 : 30 | Petrovaradin | |||||
09.05
18:30
Pančevo
Topličanin
38
34
|
09.05.2021 18:30 | Pančevo | 38 : 34 | Topličanin | |||||
09.05
17:30
Beograd
Kikinda
32
26
|
09.05.2021 17:30 | Beograd | 32 : 26 | Kikinda |
09.05
18:00
Banja Luka
Goč
15
8
|
09.05.2021 18:00 | Banja Luka | 15 : 8 | Goč |
09.05
10:45
Taš 2000
Vojvodina
3
17
|
09.05.2021 10:45 | Taš 2000 | 3 : 17 | Vojvodina | |||||
09.05
17:45
Crvena zvezda
Palilula
14
21
|
09.05.2021 17:45 | Crvena zvezda | 14 : 21 | Palilula |
09.05
19:00
Miners
Čaršija
5
0
|
09.05.2021 19:00 | Miners | 5 : 0 | Čaršija |
09.05
17:30
Rad Mozzart
Dinamo 1954
129
3
|
09.05.2021 17:30 | Rad Mozzart | 129 : 3 | Dinamo 1954 |
09.05
16:30
Pastuvi Požarevac
Novi Sad Wild Dogs
0
39
|
09.05.2021 16:30 | Pastuvi Požarevac | 0 : 39 | Novi Sad Wild Dogs |
09.05
17:00
Orlovi
Vukovi
7
33
|
09.05.2021 17:00 | Orlovi | 7 : 33 | Vukovi |