XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 204 utakmica za dan
Subota, 27 Februar 2021

Fudbal

27.02.2021 14:00 Novi Pazar 4 : 0 Mačva
27.02.2021 14:00 Radnički (N) 0 : 1 Spartak ŽK
27.02.2021 16:05 Metalac 0 : 0 TSC
27.02.2021 14:00 OFK Bačka 1 : 2 Čukarički
27.02.2021 16:05 Zlatibor 0 : 0 Voždovac
27.02.2021 16:05 Rad 0 : 1 Mladost (L)
27.02.2021 14:00 Radnik 2 : 0 Javor Matis
27.02.2021 13:00 Loznica 1 : 0 Trayal
27.02.2021 13:00 Radnički 1923 0 : 0 GFK Dubočica
27.02.2021 13:30 Mladost 0 : 1 Široki Brijeg
27.02.2021 13:30 Zrinjski 1 : 0 Krupa
27.02.2021 13:30 Željezničar 0 : 0 Sarajevo
27.02.2021 13:30 Sloboda 0 : 2 Tuzla City
27.02.2021 13:30 Radnik 0 : 0 Velež
27.02.2021 13:00 Budućnost (P) 0 : 1 Jedinstvo (P)
27.02.2021 13:00 SFS Borac 7 : 0 Kablovi
27.02.2021 13:00 Pčinja 3 : 1 Dunav
27.02.2021 13:00 Trstenik PPT 0 : 0 OFK Sinđelić
27.02.2021 14:30 Gornji Stepoš 4 : 1 Donji Kopaonik
27.02.2021 14:30 Sloga (L) 1 : 1 Kupci
27.02.2021 14:30 Čitluk 2 : 2 Trudbenik
27.02.2021 18:30 Leeds United 0 : 1 Aston Villa
27.02.2021 13:30 Manchester City 2 : 1 West Ham United
27.02.2021 21:00 Newcastle United 1 : 1 Wolverhampton
27.02.2021 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Brighton
27.02.2021 13:30 AFC Bournemouth 1 : 0 Watford
27.02.2021 16:00 Barnsley 2 : 1 Millwall
27.02.2021 16:00 Birmingham City 2 : 1 Queens Park Rangers
27.02.2021 16:00 Blackburn Rovers 1 : 1 Coventry City
27.02.2021 16:00 Brentford 2 : 1 Stoke City
27.02.2021 16:00 Luton Town 3 : 2 Sheffield Wednesday
27.02.2021 16:00 Middlesbrough 1 : 1 Cardiff City
27.02.2021 16:00 Preston North End 3 : 0 Huddersfield Town
27.02.2021 16:00 Rotherham United 0 : 1 Reading
27.02.2021 16:00 Swansea City 1 : 3 Bristol City
27.02.2021 18:30 Deportivo Alavés 0 : 1 Osasuna
27.02.2021 14:00 Eibar 1 : 1 Huesca
27.02.2021 21:00 Getafe 3 : 0 Valencia
27.02.2021 16:15 Sevilla 0 : 2 Barcelona
27.02.2021 15:30 Bayern 5 : 1 Köln
27.02.2021 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Arminia
27.02.2021 18:30 RB Leipzig 3 : 2 Borussia M'gladbach
27.02.2021 15:30 Wolfsburg 2 : 0 Hertha BSC
27.02.2021 15:30 Stuttgart 5 : 1 Schalke 04
27.02.2021 13:00 Bordeaux 1 : 2 Metz
27.02.2021 17:00 Dijon 0 : 4 PSG
27.02.2021 20:45 Hellas Verona 1 : 1 Juventus
27.02.2021 18:00 Bologna 2 : 0 Lazio
27.02.2021 15:00 Spezia 2 : 2 Parma
27.02.2021 18:00 Sloga 1 : 0 Mašinac Trejs
27.02.2021 10:00 Vlasina 0 : 3 Radnik

Košarka

27.02.2021 18:00 Sloboda 76 : 81 OKK Novi Pazar
27.02.2021 17:00 Zadar 96 : 94 Partizan NIS
27.02.2021 19:00 Cedevita Olimpija 94 : 86 FMP
27.02.2021 16:30 Zdravlje Leskovac 86 : 84 Slodes
27.02.2021 14:30 Fair Play 73 : 67 Proleter Naftagas
27.02.2021 18:00 Klik 80 : 59 Borac Zemun
27.02.2021 18:00 Sveti Đorđe 74 : 79 Mladost (SP)
27.02.2021 19:00 BKK Radnički 72 : 58 Bor RTB
27.02.2021 13:00 Jablanica 72 : 55 Panteri
27.02.2021 20:30 Marinos 70 : 51 OKK Vlasotince
27.02.2021 19:00 Srem 84 : 69 Stara Pazova
27.02.2021 19:00 Hajduk 74 : 65 Železničar
27.02.2021 16:00 Joker 78 : 52 Nova Pazova
27.02.2021 19:30 Futog 82 : 104 Hercegovac
27.02.2021 16:00 Podrinje 75 : 83 Jedinstvo
27.02.2021 19:00 Topola 82 : 60 Velika Kikinda
27.02.2021 17:30 I Came To Play 80 : 69 Dinamo
27.02.2021 18:00 Zekas 75 57 : 74 Student BB
27.02.2021 13:30 Sloga Elite 85 : 75 Priboj
27.02.2021 14:30 Radnički 1950 113 : 75 Loznica
27.02.2021 16:30 Jagodina 79 : 75 M015
27.02.2021 18:00 Beko 78 : 77 Žitko Basket
27.02.2021 19:00 Zemun 82 : 74 Rivers BM
27.02.2021 20:00 Žarkovo 87 : 82 Radnički (O)
27.02.2021 19:00 Srbobran 79 : 73 Bagljaš
27.02.2021 18:00 Apatin 65 : 58 Sivac
27.02.2021 19:00 Proleter 83 : 69 Marina
27.02.2021 12:30 Basketball Stars 50 : 59 OKK Spartak
27.02.2021 15:30 Šimanovci 64 : 82 Radnički
27.02.2021 18:00 Ru koš 62 : 96 Jedinstvo
27.02.2021 13:00 Šabac 76 : 81 Radnički
27.02.2021 19:30 Železničar 81 : 47 Mix
27.02.2021 14:30 Sevojno 76 : 66 Mladost
27.02.2021 21:00 Play off 45 : 105 Užice
27.02.2021 17:00 Polet 75 : 87 Paraćin
27.02.2021 19:00 Prva Petoletka 64 : 66 Sloga (D)
27.02.2021 19:00 Bane 64 : 74 Sloga (B)
27.02.2021 16:45 Trijumf 45 : 87 Kuršumlija
27.02.2021 16:00 Hajduk Veljko 70 : 75 OKK Sokobanja
27.02.2021 16:30 SPD Radnički 83 : 62 Kraljevo
27.02.2021 15:30 Vrbas Medela 61 : 68 Partizan 1953
27.02.2021 17:00 Radivoj Korać 101 : 40 Student
27.02.2021 17:00 Mileševka 85 : 89 Topolčanka
27.02.2021 16:30 Sloga 51 : 72 Proleter
27.02.2021 14:30 Sistem 2000 51 : 64 Radnički (B)
27.02.2021 17:00 Vršac 93 : 52 Srem
27.02.2021 19:00 Čelarevo 93 : 69 Delfin
27.02.2021 18:00 Stara Pazova 78 : 67 Duga 2
27.02.2021 17:00 Radnički 2016 69 : 56 Bagdala
27.02.2021 12:30 Marinos 64 : 58 Konstantin
27.02.2021 12:00 SPD Radnički 72 : 62 Star
27.02.2021 16:00 Partizan NIS 75 : 58 Borac
27.02.2021 18:30 Crvena zvezda Kombank 78 : 65 Novosadska ŽKA
27.02.2021 18:30 SPD Radnički d.o.o 26 : 69 Radivoj Korać

Odbojka

27.02.2021 15:00 Niš 0 : 3 Partizan Soccer
27.02.2021 15:00 Spartak (S) 3 : 1 Mladi radnik
27.02.2021 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Radnički
27.02.2021 19:00 Metalac Takovo 3 : 0 Borac (P)
27.02.2021 20:00 Novi Sad Maneks 2 : 3 VGSK
27.02.2021 19:00 Smederevo Carina 0 : 3 Karađorđe
27.02.2021 18:00 Šumadija 3 : 2 Futog
27.02.2021 11:00 Ribnica 2 3 : 0 Napredak 037
27.02.2021 19:30 FAP Livnica 3 : 0 Tutin 020
27.02.2021 19:00 Gračac 3 : 2 Partizan
27.02.2021 14:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Pirot
27.02.2021 20:00 Vranje 0 : 3 Desetka
27.02.2021 15:45 As 1 : 3 Lucky Star
27.02.2021 19:00 Sombor 2 : 3 Mladost (NP)
27.02.2021 19:00 Kikinda 3 : 0 Vest
27.02.2021 14:00 Timok 3 : 0 Hajduk Veljko 2
27.02.2021 18:00 Vrbas 1 : 3 Dunav Voley 2
27.02.2021 16:00 Maglić 1953 0 : 3 Hajduk
27.02.2021 14:30 Botafogo 0 : 3 Novi Sad 2
27.02.2021 18:00 Ub 3 : 0 Beograd
27.02.2021 17:00 Partizan Soccer 3 : 0 Železničar
27.02.2021 15:30 Radnički Blasters 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
27.02.2021 17:00 Srbijanka 014 2 : 3 Spartak
27.02.2021 18:00 Vranje 0 : 3 Inđija
27.02.2021 16:00 Smederevo 3 : 1 Novi Sad
27.02.2021 20:00 FOK 0 : 3 Radnički (K)
27.02.2021 18:00 Panonija 0 : 3 Ivanjica
27.02.2021 18:00 Smeč 5 3 : 2 Gimnazijalac
27.02.2021 17:00 Panda 0 : 3 Leskovac 98
27.02.2021 17:00 Majdanpek FBC 3 : 1 Milenijum
27.02.2021 17:00 Sokolica 0 : 3 Borac
27.02.2021 17:00 Sloga 2016 1 : 3 Avala
27.02.2021 19:00 Lazarevac 3 : 2 Ribnica
27.02.2021 18:00 Partizan 0 : 3 Odbojka 013
27.02.2021 14:30 Lavice 07 0 : 3 Futog West
27.02.2021 17:00 Futog 3 : 0 Bagljaš 023
27.02.2021 19:00 Volejbor-Tim 3 : 1 Knjaževac 2
27.02.2021 12:00 Timok 0 : 3 Zaječar 2
27.02.2021 17:00 Ozren 3 : 0 Viner
27.02.2021 VGSK 3 : 0 Sloga 2015 Jedinstvo
27.02.2021 Dunav 17 3 : 0 Tvrđava
27.02.2021 17:00 Novi Sad 2 3 : 1 SK Volej
27.02.2021 18:00 Blok aut 3 : 2 Merkur
27.02.2021 13:00 KI 0230 3 : 1 Hercegovina
27.02.2021 18:00 Vršac 3 : 0 Proleter
27.02.2021 14:00 Banat 3 : 0 Krajišnik
27.02.2021 13:00 Panda 2 0 : 3 ŽOK Topličanin
27.02.2021 18:30 Kolubara 2 : 3 Mladenovac
27.02.2021 18:30 AS 0 : 3 Blok Aut
27.02.2021 18:30 Imlek 1 : 3 Obilić
27.02.2021 18:30 Železničar 0 : 3 Crnjanski
27.02.2021 18:00 Sloboda S -2 3 : 1 Budućnost Nec
27.02.2021 18:00 Forma 3 : 1 Putevi Trendteks
27.02.2021 18:00 Lučani 0 : 3 Crnokosa
27.02.2021 18:00 Borac 2 2 : 3 Zlatar
27.02.2021 18:00 Ušće 0 : 3 Volej Stars Junior
27.02.2021 18:00 Raška 2 3 : 1 Tutin
27.02.2021 18:00 Stopanja 0 : 3 Sportisimo
27.02.2021 18:00 Trstenik 0 : 3 Župa
27.02.2021 18:00 Antena 08 3 : 2 Vrba 2019

Rukomet

27.02.2021 18:00 Dubočica 54 36 : 33 Rudar
27.02.2021 18:00 Dinamo 38 : 30 Radnički
27.02.2021 18:00 Spartak 27 : 29 Obilić
27.02.2021 18:00 Morava 42 : 20 Jedinstvo
27.02.2021 18:00 Vrbas Petrol 22 : 27 Smederevo
27.02.2021 19:00 Jugović 29 : 22 Voždovac 2012
27.02.2021 19:00 Inđija 29 : 22 Mačva
27.02.2021 19:00 Kuršumlija 43 : 31 Zlatar
27.02.2021 19:00 Vranje 1957 23 : 28 Hajduk Veljko
27.02.2021 18:00 Žitorađa 24 : 30 Metalac
27.02.2021 18:00 Topličanin 22 : 23 Mokra Gora
27.02.2021 20:00 Crvena zvezda 25 : 38 Hercegovina
27.02.2021 19:00 Sinđelić 28 : 17 Radnički (O)
27.02.2021 14:00 Jagodina 2 19 : 38 Radnički
27.02.2021 18:00 Lokomotiva 33 : 27 Mladi radnik
27.02.2021 15:30 Šamot 65 2 37 : 28 Jedinstvo 1974
27.02.2021 18:00 Radnički 27 : 22 Senta
27.02.2021 17:45 Eurofarm Pelister 28 : 16 Tatran Prešov
27.02.2021 20:15 Motor Zaporozhye 30 : 23 Vardar 1961
27.02.2021 19:00 Jagodina 37 : 14 Vojvodina
27.02.2021 18:00 Zaječar 1949 28 : 26 Mladi radnik
27.02.2021 19:30 Mladost 26 : 31 SPD Radnički
27.02.2021 16:30 Kikinda 33 : 30 Junior
27.02.2021 21:00 Beograd 32 : 24 ORK Beograd
27.02.2021 19:00 Sloga 23 : 27 Pančevo
27.02.2021 20:00 Sloven 31 : 23 Mladost (SC)

Vaterpolo

27.02.2021 21:00 Stari Grad 14 : 14 Nais
27.02.2021 18:00 Vojvodina 11 : 7 Zemun
27.02.2021 20:45 Taš 15 : 18 Valjevo
27.02.2021 19:00 Proleter 10 : 8 Valis
27.02.2021 19:30 Banja Luka 9 : 10 Vračar
27.02.2021 11:00 Spartak 12 : 11 Senta Jordo

Futsal

27.02.2021 18:00 Bečej 2003 7 : 3 SAS
27.02.2021 18:30 Banjica 0 : 3 Ivanjica
27.02.2021 18:00 Solunac 3 : 2 Student
27.02.2021 18:00 Zlatibor 9 : 2 Flash
27.02.2021 20:30 Bezbednost 192 4 : 4 Kareli
27.02.2021 21:00 MB Namenska 4 : 3 Euro-lider
27.02.2021 17:30 Babušnica 2011 2 : 5 Brđanka
1:2
85' Gol (Kolubara (LP))
0' Protokol
Glavni sudija: Miroslav Matić (Loznica) Delegat utakmice: Predrag Tatić Prvi pomoćni sudija: Aleksandar Govedarović Drugi pomoćni sudija: Uroš Radovanović 4. sudija: Stefan Jeknić Posmatrač: Srđan Milutinović
1:2
50' Gol (Trnjaci 2021)
1:2
12' Gol (Kolubara (LP))
Borko Radić i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Sport je tipovao utakmicu
Sport je dislajkovao utakmicu
Sport i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 1 korisnika su tipovali utakmicu