XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 124 utakmica za dan
Subota, 12 Decembar 2020

Fudbal

12.12.2020 14:00 Novi Pazar 1 : 0 Metalac
12.12.2020 14:00 Radnički (N) 2 : 1 Zlatibor
12.12.2020 14:00 Mačva 0 : 1 Rad
12.12.2020 14:00 Spartak ŽK 0 : 1 Vojvodina
12.12.2020 17:00 Voždovac 0 : 2 Partizan
12.12.2020 13:30 Velež 4 : 0 Mladost
12.12.2020 13:30 Olimpik 1 : 0 Radnik
12.12.2020 13:30 Tuzla City 2 : 0 Borac
12.12.2020 13:30 Sarajevo 2 : 1 Sloboda
12.12.2020 13:30 Krupa 2 : 1 Željezničar
12.12.2020 13:00 Gučevo 1929 2 : 1 Duško
12.12.2020 13:00 Cer (PE) 4 : 1 Majur
12.12.2020 13:00 Milicionar 6 : 2 Mladost
12.12.2020 13:00 Budućnost (DO) 6 : 2 Gorki
12.12.2020 21:00 Everton 1 : 0 Chelsea
12.12.2020 18:30 Manchester United 0 : 0 Manchester City
12.12.2020 16:00 Newcastle United 2 : 1 West Bromwich Albion
12.12.2020 13:30 Wolverhampton 0 : 1 Aston Villa
12.12.2020 13:30 Cardiff City 0 : 2 Swansea City
12.12.2020 16:00 AFC Bournemouth 5 : 0 Huddersfield Town
12.12.2020 16:00 Birmingham City 0 : 1 Watford
12.12.2020 16:00 Blackburn Rovers 1 : 2 Norwich City
12.12.2020 16:00 Derby County 0 : 0 Stoke City
12.12.2020 16:00 Luton Town 3 : 0 Preston North End
12.12.2020 16:00 Middlesbrough 3 : 0 Millwall
12.12.2020 16:00 Nottingham Forest 1 : 3 Brentford
12.12.2020 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Reading
12.12.2020 16:00 Rotherham United 2 : 0 Bristol City
12.12.2020 16:00 Sheffield Wednesday 1 : 2 Barnsley
12.12.2020 16:00 Wycombe Wanderers 1 : 2 Coventry City
12.12.2020 16:15 Getafe 0 : 1 Sevilla
12.12.2020 18:30 Huesca 1 : 0 Deportivo Alavés
12.12.2020 21:00 Real Madrid 2 : 0 Atletico Madrid
12.12.2020 14:00 Valencia 2 : 2 Athletic Club
12.12.2020 15:30 Borussia Dortmund 1 : 5 Stuttgart
12.12.2020 15:30 RB Leipzig 2 : 0 Werder
12.12.2020 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 Hertha BSC
12.12.2020 15:30 Freiburg 2 : 0 Arminia
12.12.2020 18:30 Union Berlin 1 : 1 Bayern
12.12.2020 15:30 Mainz 05 0 : 1 Köln
12.12.2020 21:00 Lens 2 : 3 Montpellier
12.12.2020 17:00 Olympique Marseille 2 : 1 Monaco
12.12.2020 15:00 Crotone 4 : 1 Spezia
12.12.2020 20:45 Lazio 1 : 2 Hellas Verona
12.12.2020 18:00 Torino 2 : 3 Udinese

Košarka

12.12.2020 19:00 Radnički SPD 89 : 96 Dynamic
12.12.2020 19:00 Napredak 92 : 72 Pirot
12.12.2020 19:00 Partizan NIS 79 : 77 Mega Soccerbet
12.12.2020 12:00 FMP 75 : 111 Crvena zvezda MTS
12.12.2020 18:00 Sveti Đorđe 68 : 59 Proleter
12.12.2020 17:00 Klik 87 : 75 Železničar
12.12.2020 12:30 Niš 101 : 94 OKK Junior
12.12.2020 15:00 OKK Vlasotince 102 : 87 Dimitrovgrad
12.12.2020 17:00 Radnik 91 : 80 Topličanin
12.12.2020 20:00 Rudar 1903 66 : 76 Jablanica
12.12.2020 17:00 Srem 96 : 86 Topola
12.12.2020 19:00 Hajduk 79 : 73 Joker
12.12.2020 16:00 Smederevo 1953 87 : 114 Svilajnac
12.12.2020 18:30 Sloga Elite 82 : 98 Radnički 1950
12.12.2020 18:00 Zekas 75 87 : 66 Jagodina
12.12.2020 17:00 Zlatar 75 : 66 Ivanjica
12.12.2020 19:30 Čačak 94 91 : 70 Student BB
12.12.2020 16:00 Radnički 105 : 66 Neolit
12.12.2020 18:00 Virtus Basket 81 : 89 BNS
12.12.2020 12:30 Šabac 86 : 95 Železničar
12.12.2020 18:30 Sevojno 68 : 72 Sloga (P)
12.12.2020 13:00 Koš 020 127 : 37 Bane
12.12.2020 17:00 Montana 2003 91 : 79 Beroe
12.12.2020 18:00 Vojvodina 021 65 : 68 Kraljevo
12.12.2020 15:00 Student 82 : 72 Spartak
12.12.2020 14:00 Sistem 2000 57 : 77 Topolčanka
12.12.2020 16:30 Sloga 50 : 39 Srem
12.12.2020 18:00 Ljubovija 34 : 62 Radnički (B)
12.12.2020 17:00 Mileševka 102 : 56 Srbobran
12.12.2020 16:30 Karaburma 59 : 74 Proleter
12.12.2020 14:30 Delfin 39 : 98 Stara Pazova
12.12.2020 14:30 Star 69 : 71 Marinos
12.12.2020 13:30 Borac 97 : 44 Sloboda
12.12.2020 14:00 Partizan NIS 55 : 48 Mega Soccerbet

Odbojka

12.12.2020 17:00 Partizan Soccer 3 : 1 Niš
12.12.2020 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 1 Ribnica
12.12.2020 17:00 Jedinstvo (SP) 3 : 2 Železničar
12.12.2020 18:00 VGSK 3 : 2 Novi Sad Maneks
12.12.2020 18:00 VA 014 Bauwesen 3 : 1 Dubočica
12.12.2020 19:00 Karađorđe 3 : 0 Smederevo Carina
12.12.2020 19:00 Spartak (LJ) 3 : 0 Klek Srbijašume
12.12.2020 19:00 Užice 3 : 2 Loznica
12.12.2020 18:00 Vrbas 2 : 3 Stražilovo
12.12.2020 18:00 Mladost (T) 3 : 0 Maglić 1953
12.12.2020 12:00 Dunav Voley 2 3 : 0 Botafogo
12.12.2020 16:30 Hajduk 3 : 0 Klek Srbijašume 2
12.12.2020 20:15 Novi Sad 2 3 : 1 Sloven
12.12.2020 19:30 Omladinac 3 : 0 Jedinstvo
12.12.2020 19:00 Inđija 3 : 0 Vranje
12.12.2020 16:00 Sterija 1 : 3 Roda
12.12.2020 18:00 Ruma 0 : 3 Valjevo
12.12.2020 17:00 Ivanjica 3 : 0 Panonija
12.12.2020 15:30 Gimnazijalac 1 : 3 Smeč 5
12.12.2020 19:30 Zlatibor 2 : 3 Crno Bele 011
12.12.2020 Topličanin 2002 : Panda 2
12.12.2020 00:00 ŽOK Topličanin 3 : 1 Surdulica
12.12.2020 Radan : Jablanica
12.12.2020 00:00 Morava 3 : 0 Vlasina - 2
12.12.2020 18:00 Borac 2 2 : 3 Crnokosa
12.12.2020 18:00 Lučani 0 : 3 Putevi Trendteks
12.12.2020 18:00 Forma 3 : 0 Budućnost Nec
12.12.2020 18:00 Sloboda S -2 3 : 1 Priboj

Rukomet

12.12.2020 18:00 Spartak 20 : 19 Proleter
12.12.2020 17:30 Partizan 30 : 29 Dinamo
12.12.2020 19:30 Obilić 25 : 29 Radnički
12.12.2020 19:00 Šamot 65 27 : 27 Crvena zvezda
12.12.2020 19:00 Rudar 25 : 33 Metaloplastika
12.12.2020 19:00 Novi Pazar 35 : 30 Železničar 1949

Vaterpolo

12.12.2020 17:00 Bečej 12 : 4 Goč
12.12.2020 17:00 Mladost 13 : 5 Dorćol
12.12.2020 19:45 Novi Beograd 11. april 12 : 10 Šabac
12.12.2020 19:00 SPD Radnički 21 : 8 Stari Grad
12.12.2020 20:00 BVK Crvena zvezda 10 : 5 Vojvodina
12.12.2020 11:00 Nais 10 : 12 Partizan

Futsal

12.12.2020 15:00 SFU Leposavić 1 : 0 Požarevac
12.12.2020 19:00 Raška 7 : 5 Župski rubin
12.12.2020 14:00 Gročanski 8 : 11 Borac
12.12.2020 18:20 FON - B 9 : 4 Ekonomist
12.12.2020 00:00 Aranđelovac 3 : 2 MB Namenska
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje
djole75 je kreirao novo takmičenje
djole75 je kreirao novo takmičenje
Parčetić Strahinja i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
vucko019 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu