XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 304 utakmica za dan
Subota, 28 Novembar 2020

Fudbal

28.11.2020 13:00 Mačva 3 : 0 Inđija
28.11.2020 13:00 Loznica 3 : 3 Dinamo
28.11.2020 13:00 Budućnost 2 : 1 OFK Žarkovo
28.11.2020 13:00 GFK Jagodina 0 : 0 Radnički 1923
28.11.2020 13:00 Železničar (P) 0 : 2 Kabel
28.11.2020 13:00 GFK Dubočica 3 : 2 Radnički (P)
28.11.2020 13:00 Sloboda 0 : 0 Zrinjski
28.11.2020 17:00 Borac 1 : 1 Široki Brijeg
28.11.2020 15:00 Velež 0 : 0 Sarajevo
28.11.2020 13:00 Olimpik 3 : 2 Tuzla City
28.11.2020 13:00 Mladost (NS) 2 : 0 1. Maj Ruma
28.11.2020 13:00 Feniks 1995 4 : 1 Tisa
28.11.2020 13:00 Radnički (Zr) 2 : 1 Dinamo 1945
28.11.2020 13:00 Bečej 1918 2 : 1 Borac
28.11.2020 13:00 Radnički 1912 5 : 2 Sloga (Č)
28.11.2020 13:00 Kozara 6 : 1 Dunav
28.11.2020 13:00 OFK Stari Grad 3 : 0 Bačka 1901
28.11.2020 13:00 Omladinac 1 : 1 OFK Vršac
28.11.2020 13:00 Stepojevac Vaga 2 : 1 Mladenovac
28.11.2020 13:00 OFK Beograd 3 : 1 GSP Polet Dorćol
28.11.2020 11:00 Teleoptik 6 : 0 TEK Sloga
28.11.2020 13:00 BSK Borča 1 : 1 Zvezdara
28.11.2020 13:00 Timok 1919 2 : 0 Vlasina
28.11.2020 13:00 Morava (VP) 3 : 1 Rudar (S)
28.11.2020 13:00 Karađorđe 7 : 2 Sloboda
28.11.2020 13:00 Sloga (B) 3 : 1 Đerdap
28.11.2020 13:00 Krila Krajine 2 : 1 Obilić
28.11.2020 13:00 Njegoš 1 : 0 Tekstilac
28.11.2020 13:00 Bajša 4 : 1 ČSK Pivara
28.11.2020 13:00 Vojvodina (T) 0 : 1 Radnički (S)
28.11.2020 13:00 OFK Vrbas 0 : 2 Srbobran
28.11.2020 13:00 Crvenka 0 : 5 Vojvodina (BG)
28.11.2020 13:00 Naftagas 9 : 0 Jedinstvo (NB)
28.11.2020 13:00 Begej 3 : 4 ŽAK
28.11.2020 13:00 Sloga 4 : 0 Crvena zvezda
28.11.2020 13:00 Jedinstvo (V) 6 : 0 Banat
28.11.2020 13:00 OFK Kikinda 1909 2 : 0 Budućnost
28.11.2020 13:00 Proleter 1 : 0 Jedinstvo (BK)
28.11.2020 13:00 Krajina 0 : 4 Mladost
28.11.2020 13:00 Sloga (T) 1 : 2 Budućnost
28.11.2020 13:00 Crvena Zvezda 2 : 1 Radnički
28.11.2020 13:00 Sloga (E) 8 : 0 Jugović
28.11.2020 13:00 Podrinje 2 : 2 Mladost
28.11.2020 13:00 Polom 0 : 3 Đerdap
28.11.2020 17:00 Mladost (T) 7 : 1 Ribnik
28.11.2020 13:00 Čitluk 2 : 1 Gradina
28.11.2020 13:00 Gornji Stepoš 1 : 0 Sloga (Ć)
28.11.2020 13:00 Mladi radnik 1925 3 : 1 Ibar
28.11.2020 13:00 Rudar 0 : 0 Budućnost
28.11.2020 13:00 Strmovo 1968 6 : 0 Pepeljevac
28.11.2020 13:00 Radnik 3 : 0 Tvrdojevac
28.11.2020 13:00 OFK Osečina 2 : 0 OFK Jabučje
28.11.2020 13:00 Gučevo 1929 1 : 0 Sinđelić
28.11.2020 13:00 Cer (PE) 8 : 0 Sloga (LŠ)
28.11.2020 13:00 Bogutovačka Banja 4 : 1 Mladost 1925
28.11.2020 13:00 Sloga Obrva 4 : 3 Borac (A)
28.11.2020 13:00 Progorelica 3 : 2 Miločajac
28.11.2020 13:00 Mladost (D) 3 : 0 Osaonica
28.11.2020 13:00 Crvena Jabuka 2 : 1 Polet (DL)
28.11.2020 13:00 Kalenić 1 : 6 Polet (T)
28.11.2020 13:00 Rudar 1 : 2 Šarbane
28.11.2020 13:00 Rajac 1 : 2 Stari drugari
28.11.2020 13:00 Junior Novo Naselje : Milenko Pavlović
28.11.2020 13:00 Vučak : Badljevica
28.11.2020 13:00 Landol : Omladinac
28.11.2020 13:00 Kolarac : Petlić SD 026
28.11.2020 13:00 Petrijevac : Vožd 2020
28.11.2020 13:00 Zeppelin 026 : Skobalj
28.11.2020 13:00 Stari Hrast 2018 : Vrbovac
28.11.2020 13:00 Jezava : Godomin
28.11.2020 13:00 Azbukovica 2 : 5 Velika Reka
28.11.2020 13:00 Šabac Sunrise 5 : 1 Mladost
28.11.2020 13:00 Milicionar 1 : 0 Sloboda
28.11.2020 13:00 Budućnost (DO) 6 : 2 Premijer
28.11.2020 13:00 Sloga (J) 3 : 0 Laznica
28.11.2020 13:00 Zvezda 1 : 2 Selište
28.11.2020 13:00 Vukovac 98 1 : 1 Mlava (R)
28.11.2020 13:00 Osanica 2 : 1 Budućnost (M)
28.11.2020 17:00 Olympique Marseille 3 : 1 Nantes
28.11.2020 21:00 PSG 2 : 2 Bordeaux
28.11.2020 15:30 Borussia Dortmund 1 : 2 Köln
28.11.2020 15:30 RB Leipzig 2 : 1 Arminia
28.11.2020 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
28.11.2020 15:30 Union Berlin 3 : 3 Eintracht Frankfurt
28.11.2020 15:30 Augsburg 1 : 1 Freiburg
28.11.2020 15:30 Stuttgart 1 : 3 Bayern
28.11.2020 13:30 Brighton 1 : 1 Liverpool
28.11.2020 18:30 Everton 0 : 1 Leeds United
28.11.2020 16:00 Manchester City 5 : 0 Burnley
28.11.2020 21:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Sheffield United
28.11.2020 18:30 Huesca 0 : 1 Sevilla
28.11.2020 21:00 Real Madrid 1 : 2 Deportivo Alavés
28.11.2020 16:15 Valencia 0 : 1 Atletico Madrid
28.11.2020 14:00 Elche 1 : 1 Cádiz
28.11.2020 20:45 Atalanta 0 : 2 Hellas Verona
28.11.2020 18:00 Benevento 1 : 1 Juventus
28.11.2020 15:00 Sassuolo 0 : 3 Internazionale
28.11.2020 11:00 TSC 3 : 1 Radnički (NB)
28.11.2020 13:00 Napredak 3 : 1 RFK Novi Sad 1921
28.11.2020 11:00 Brodarac 4 : 0 Internacional
28.11.2020 13:30 Čukarički 2 : 0 Spartak ŽK
28.11.2020 13:00 Crvena zvezda 4 : 2 RFK Grafičar
28.11.2020 10:00 GFK Sloven 1 : 1 Index
28.11.2020 11:00 Studentski Grad 0 : 8 Partizan
28.11.2020 13:00 TSC 4 : 3 Mačva
28.11.2020 11:00 Napredak 1 : 0 Apolon 4
28.11.2020 13:30 Brodarac 1 : 1 Internacional
28.11.2020 11:00 Čukarički 2 : 0 Spartak ŽK
28.11.2020 12:00 Kopernikus Želežničar 2 : 1 Real
28.11.2020 00:00 Kabel 5 : 0 Sofeks
28.11.2020 Proleter : Jedinstvo (R)
28.11.2020 Mladost (BJ) : Tatra
28.11.2020 Banat : Vojvodina
28.11.2020 Banat : Bačka
28.11.2020 00:00 Lehel 2019 2 : 1 Polet
28.11.2020 TSC : Spartak d.o.o.
28.11.2020 Voja Gačić : Spartak
28.11.2020 Stajićevo 2017 : Voša AS
28.11.2020 00:00 Vojvodina 8 : 0 Moskva
28.11.2020 10:00 OFK Ras 5 : 4 Bane 1931 - 2
28.11.2020 10:00 OFK National : AF Popović
28.11.2020 10:00 Bane 1931 10 : 0 Pazar Juniors B
28.11.2020 10:00 Jošanica 2 : 3 Jedinstvo 2017
28.11.2020 10:30 OFK Vlada Dimitrijević 8 : 1 Tutin
28.11.2020 10:00 AF AS Novi Pazar 4 : 2 Kosmet
28.11.2020 10:00 Sport Club 99 6 : 0 Pazar Juniors '01
28.11.2020 10:00 Fenix 1 12 : 2 OFK Majur
28.11.2020 10:00 Šabac Sunrise 1 2 : 1 Šabac Sunrise 2
28.11.2020 10:00 POFK Čivija 0 : 9 Mačva 2
28.11.2020 10:00 OFK Atletiko 1 : 2 Fenix 2
28.11.2020 09:30 POFK Savacium 3 : 0 Tika taka

Košarka

28.11.2020 19:00 Sloga 81 : 96 Vojvodina
28.11.2020 19:00 Napredak 91 : 88 OKK Beograd
28.11.2020 16:00 Proleter 86 : 68 Vrbas
28.11.2020 17:30 Star 87 : 90 Borac
28.11.2020 Bor RTB : Zdravlje Leskovac
28.11.2020 Železničar : Napredak Junior
28.11.2020 Konstantin : Klik
28.11.2020 Mladost : Fair Play
28.11.2020 13:15 Actavis Academy : OKK Junior
28.11.2020 Mladost Vesna : Tim 7
28.11.2020 14:00 Panteri : Dimitrovgrad
28.11.2020 12:30 Marinos 93 : 83 Topličanin
28.11.2020 Rudar 1903 : Tim 7
28.11.2020 17:00 Podrinje : Topola
28.11.2020 19:00 Hajduk 77 : 80 Srem
28.11.2020 17:30 Futog 77 : 95 Joker
28.11.2020 19:00 Dunav 2014 : Jedinstvo
28.11.2020 Dinamo : Nova Pazova
28.11.2020 18:00 Hercegovac : Velika Kikinda
28.11.2020 Smederevo 1953 : Požarevac
28.11.2020 17:00 Sloga Elite 80 : 100 Plana
28.11.2020 18:00 Zekas 75 85 : 63 Svilajnac
28.11.2020 19:00 Jagodina 108 : 89 Radnički 1950
28.11.2020 17:30 Čačak 94 80 : 66 M015
28.11.2020 00:00 Radnički : Borča
28.11.2020 00:00 Mladenovac : Barajevo
28.11.2020 00:00 Torlak : Rivers BM
28.11.2020 Žarkovo : Zemun
28.11.2020 Vizura : Beko
28.11.2020 18:00 Morava 90 : 69 Sevojno
28.11.2020 AS Basket : Zvezdara
28.11.2020 IBC : Flash
28.11.2020 Surčin : Čubura
28.11.2020 ABBA : Ras
28.11.2020 15:00 Kuršumlija 83 : 60 Jastreb
28.11.2020 19:00 Knjaževac 81 : 58 Radan
28.11.2020 13:00 Hajduk Veljko 99 : 82 Pusta Reka
28.11.2020 17:00 Akademik 93 : 65 Bagljaš
28.11.2020 17:00 Agrobanat 74 : 82 Jedinstvo
28.11.2020 18:00 Virtus Basket 90 : 55 Neolit
28.11.2020 Radivoj Korać : Kraljevo
28.11.2020 Vojvodina 021 : Student
28.11.2020 17:00 Vrbas Medela 64 : 61 Art Basket
28.11.2020 Spartak : Partizan 1953
28.11.2020 17:00 Novosadska ŽKA 48 : 83 Crvena zvezda Kombank
28.11.2020 14:30 SPD Radnički : Duga
28.11.2020 15:00 Vršac : Topolčanka
28.11.2020 15:00 Sistem 2000 : Srem
28.11.2020 15:00 Gimnazijalac : Radnički (B)
28.11.2020 15:00 Sloga : Srbobran
28.11.2020 18:00 Ljubovija 51 : 57 Proleter
28.11.2020 16:30 Mileševka 99 : 61 Karaburma
28.11.2020 Lim : Play Off
28.11.2020 12:30 Konstantin 65 : 73 Marinos
28.11.2020 17:30 Star 68 : 74 SPD Radnički
28.11.2020 14:00 Borac 88 : 70 Partizan NIS
28.11.2020 18:20 Ras 69 : 56 Art Basket

Odbojka

28.11.2020 Novi Pazar : Vojvodina NS Seme
28.11.2020 Ribnica : Spartak (S)
28.11.2020 Borac (S) : Niš
28.11.2020 Radnički : Crvena zvezda
28.11.2020 Mladi radnik : Partizan Soccer
28.11.2020 Borac (P) : Metalac Takovo
28.11.2020 Jedinstvo (SP) : Železničar
28.11.2020 VGSK : Novi Sad Maneks
28.11.2020 VA 014 Bauwesen : Dubočica
28.11.2020 Karađorđe : Smederevo Carina
28.11.2020 Spartak (LJ) : Klek Srbijašume
28.11.2020 Bečej : Mladenovac
28.11.2020 Užice : Loznica
28.11.2020 Bavanište : Toplički Vitezovi
28.11.2020 Futog : Šumadija
28.11.2020 Vojvodina NS Seme2 : Banat
28.11.2020 Topličanin : Kosovska Mitrovica
28.11.2020 Antena : Napredak 037
28.11.2020 FAP Livnica : Kosovska Mitrovica 2
28.11.2020 Ribnica 2 : Gračac
28.11.2020 Tutin 020 : Partizan
28.11.2020 Rudar : Tehničar
28.11.2020 16:45 As : Rudar
28.11.2020 Srem Iton : Stražilovo
28.11.2020 Mladost (BP) : Sombor
28.11.2020 Dunav Volley : Partizan
28.11.2020 Proleter : Kikinda
28.11.2020 Kulpin : Vest
28.11.2020 Mladost (NP) : Vojvodina NS Seme 3
28.11.2020 Maglić 1953 : Stražilovo
28.11.2020 Vrbas : Botafogo
28.11.2020 Mladost (T) : Klek Srbijašume 2
28.11.2020 Dunav Voley 2 : Sloven
28.11.2020 Hajduk : Novi Sad 2
28.11.2020 Mladost : Surdulica
28.11.2020 MOK Topličanin 97 - 2 : Jablanica
28.11.2020 Radan : Dubočica - 2
28.11.2020 Crvena zvezda : Klek
28.11.2020 Partizan Soccer : Ub
28.11.2020 Spartak (S) : Jedinstvo (SP)
28.11.2020 Beograd : TENT
28.11.2020 Omladinac : Jedinstvo
28.11.2020 Takovo Zvezda Helios : Radnički Blasters
28.11.2020 Spartak : Srbijanka 014
28.11.2020 Inđija : Vranje
28.11.2020 Novi Sad : Smederevo
28.11.2020 Sterija : Roda
28.11.2020 Radnički (K) : FOK
28.11.2020 Ruma : Valjevo
28.11.2020 Ivanjica : Panonija
28.11.2020 Gimnazijalac : Smeč 5
28.11.2020 AS Batajnica : Zaječar
28.11.2020 Zlatibor : Crno Bele 011
28.11.2020 Lavice 07 : Štrand Volej
28.11.2020 Partizan : Volley Stars
28.11.2020 Slavija : Futog
28.11.2020 Odbojka 013 : Star
28.11.2020 Futog West : Srem 2
28.11.2020 NS Volej Team : Bagljaš 023
28.11.2020 Viner : Volejbor-Tim
28.11.2020 Hajduk Veljko : Zaječar 2
28.11.2020 Pirot : Knjaževac 2
28.11.2020 Ozren : Timok
28.11.2020 Mladost : SK Volej
28.11.2020 Elan Volej : Blok aut
28.11.2020 Novi Sad 2 : Merkur
28.11.2020 Volejstars : Grbić
28.11.2020 Maks : Mladost
28.11.2020 Mladost 1979 : Dunav
28.11.2020 Beočin : Dunav Volej
28.11.2020 Win Volley : Apatin
28.11.2020 Spartak 2 : Vrbas
28.11.2020 Subotica : Goks IN
28.11.2020 KI 0230 : Banat
28.11.2020 Kikinda : Krajišnik
28.11.2020 Hercegovina : Proleter
28.11.2020 Topličanin 2002 : Surdulica
28.11.2020 ŽOK Topličanin : Vlasina - 2
28.11.2020 Radan : Morava

Rukomet

28.11.2020 18:00 Spartak 21 : 20 Crvenka
28.11.2020 18:00 Dubočica 54 36 : 21 Kikinda Grindex
28.11.2020 19:00 Partizan 33 : 25 Proleter
28.11.2020 19:00 Dinamo 26 : 30 Vojvodina
28.11.2020 19:00 Novi Pazar 35 : 27 Crvena zvezda
28.11.2020 16:00 Železničar 1949 34 : 33 Metaloplastika
28.11.2020 13:00 Smederevo 36 : 29 Jedinstvo
28.11.2020 19:30 Vrbas Petrol 27 : 33 Mačva
28.11.2020 19:00 Jugović 25 : 25 Kolubara
28.11.2020 16:30 Inđija 43 : 42 Ub
28.11.2020 18:00 Hajduk Veljko 30 : 21 Zlatar
28.11.2020 17:00 Vranje 1957 27 : 19 Metalac
28.11.2020 18:00 Banatski Karlovac 40 : 27 Jabuka
28.11.2020 17:00 Knjaz 1957 33 : 21 Borsko jezero
28.11.2020 18:00 Zaječar 1949 36 : 18 Majdanpek
28.11.2020 09:30 Železničar 1949 - 2 32 : 23 Nišava
28.11.2020 18:00 Arilje 20 : 21 Omladinac
28.11.2020 18:00 Radnički 33 : 23 Mladost
28.11.2020 16:00 ORK Pančevo 36 : 33 Dalmatinac
28.11.2020 12:00 Junior 20 : 30 Crvena zvezda
28.11.2020 14:30 Vranje 23 : 22 Vlasotince
28.11.2020 12:30 Naisa 2 26 : 26 Osice
28.11.2020 19:00 Rtanj 24 : 20 Đerdap
28.11.2020 17:00 Bor - RTB 2 18 : 30 Remesiana
28.11.2020 14:00 Nemanjić 20 : 45 Radnički
28.11.2020 13:00 Beočin 1959 27 : 32 Naftagas
28.11.2020 16:30 Trijumf 23 : 21 Prigrevica

Vaterpolo

28.11.2020 19:00 Valjevo 4 : 10 Nais
28.11.2020 17:45 Novi Beograd 11. april 28 : 4 Valis
28.11.2020 19:45 NBG Vukovi 10 : 15 Vojvodina

Futsal

28.11.2020 18:30 Zemun Samo pravo 5 : 5 Novi Pazar
28.11.2020 19:00 Vranje 5 : 0 Nova Pazova
28.11.2020 19:00 Ivanjica 5 : 2 Forum
28.11.2020 16:00 Raška : RB
28.11.2020 18:00 Pirgos 9 : 5 Akademac
28.11.2020 Aleksinac 2015 7 : 3 Pirot
28.11.2020 19:00 Dolap 2 : 4 Lindoret
kmfbezbednost i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu