21.11
13:00
1. Maj Ruma
Omladinac
1
0
|
21.11.2020 13:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 0 | Omladinac | |||||
21.11
13:00
OFK VrŔac
OFK Stari Grad
3
0
|
21.11.2020 13:00 | OFK VrŔac | 3 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
21.11
13:00
BaÄka 1901
Vojvodina 1928
2
1
|
21.11.2020 13:00 | BaÄka 1901 | 2 : 1 | Vojvodina 1928 | |||||
21.11
13:00
Hajduk 1912
Kozara
6
1
|
21.11.2020 13:00 | Hajduk 1912 | 6 : 1 | Kozara | |||||
21.11
13:00
Sloga (Ä)
Jedinstvo (SP)
2
1
|
21.11.2020 13:00 | Sloga (Ä) | 2 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
21.11
13:00
Sloboda
BeÄej 1918
2
5
|
21.11.2020 13:00 | Sloboda | 2 : 5 | BeÄej 1918 | |||||
21.11
13:00
Dinamo 1945
Feniks 1995
2
1
|
21.11.2020 13:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Feniks 1995 |
21.11
13:00
MaÄva 1929
Jedinstvo
2
1
|
21.11.2020 13:00 | MaÄva 1929 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.11
13:00
Gruža
BuduÄnost (A)
2
4
|
21.11.2020 13:00 | Gruža | 2 : 4 | BuduÄnost (A) | |||||
21.11
13:00
Sloga (P)
ŽelezniÄar (L)
7
0
|
21.11.2020 13:00 | Sloga (P) | 7 : 0 | ŽelezniÄar (L) | |||||
21.11
13:00
Mladi radnik 1926
Takovo
2
0
|
21.11.2020 13:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 0 | Takovo | |||||
21.11
13:00
Sloga 33
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
21.11.2020 13:00 | Sloga 33 | 0 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
21.11
13:00
RadniÄki (O)
BSK BorÄa
2
0
|
21.11.2020 13:00 | RadniÄki (O) | 2 : 0 | BSK BorÄa | |||||
21.11
11:00
GSP Polet DorÄol
BASK
0
2
|
21.11.2020 11:00 | GSP Polet DorÄol | 0 : 2 | BASK | |||||
21.11
13:00
Brodarac
Crvena zvezda
5
1
|
21.11.2020 13:00 | Brodarac | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
21.11
13:00
Lokomotiva
BSK 1925
4
0
|
21.11.2020 13:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | BSK 1925 | |||||
21.11
10:00
SinÄeliÄ
SremÄica
0
0
|
21.11.2020 10:00 | SinÄeliÄ | 0 : 0 | SremÄica | |||||
21.11
13:00
Mladenovac
LeŔtane
0
1
|
21.11.2020 13:00 | Mladenovac | 0 : 1 | LeŔtane |
21.11
13:00
Moravac Orion
Rembas
2
3
|
21.11.2020 13:00 | Moravac Orion | 2 : 3 | Rembas | |||||
21.11
13:00
SFK Morava
TimoÄanin
1
1
|
21.11.2020 13:00 | SFK Morava | 1 : 1 | TimoÄanin | |||||
21.11
13:00
OFK TopliÄanin
Mladost
2
0
|
21.11.2020 13:00 | OFK TopliÄanin | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.11
13:00
OFK SinÄeliÄ
PÄinja
5
0
|
21.11.2020 13:00 | OFK SinÄeliÄ | 5 : 0 | PÄinja | |||||
21.11
13:00
Dunav
Timok 1919
0
1
|
21.11.2020 13:00 | Dunav | 0 : 1 | Timok 1919 |
21.11
13:00
GoÄ
KoriÄani
2
1
|
21.11.2020 13:00 | GoÄ | 2 : 1 | KoriÄani | |||||
21.11
13:00
Mokra Gora
BuduÄnost
2
1
|
21.11.2020 13:00 | Mokra Gora | 2 : 1 | BuduÄnost |
21.11
13:00
Sloga (B)
KaraÄorÄe
1
1
|
21.11.2020 13:00 | Sloga (B) | 1 : 1 | KaraÄorÄe |
21.11
13:00
FAP
Jasen
3
1
|
21.11.2020 13:00 | FAP | 3 : 1 | Jasen | |||||
21.11
13:00
Sevojno
Polimlje
0
2
|
21.11.2020 13:00 | Sevojno | 0 : 2 | Polimlje |
21.11
13:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Drina
1
0
|
21.11.2020 13:00 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 1 : 0 | Drina | |||||
21.11
13:00
Mladost (Dr)
OFK Divci
1
2
|
21.11.2020 13:00 | Mladost (Dr) | 1 : 2 | OFK Divci |
21.11
13:00
ObiliÄ
Crvenka
3
2
|
21.11.2020 13:00 | ObiliÄ | 3 : 2 | Crvenka | |||||
21.11
13:00
Srbobran
Vojvodina (T)
3
0
|
21.11.2020 13:00 | Srbobran | 3 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
21.11
13:00
RadniÄki (S)
BajŔa
1
1
|
21.11.2020 13:00 | RadniÄki (S) | 1 : 1 | BajÅ”a | |||||
21.11
13:00
ÄSK Pivara
Hercegovac
0
2
|
21.11.2020 13:00 | ÄSK Pivara | 0 : 2 | Hercegovac | |||||
21.11
13:00
Mladost APA
NjegoÅ”
4
1
|
21.11.2020 13:00 | Mladost APA | 4 : 1 | NjegoÅ” | |||||
21.11
13:00
Tekstilac
Mladost (T)
3
2
|
21.11.2020 13:00 | Tekstilac | 3 : 2 | Mladost (T) |
21.11
13:00
Jedinstvo (BK)
OFK Kikinda 1909
2
3
|
21.11.2020 13:00 | Jedinstvo (BK) | 2 : 3 | OFK Kikinda 1909 | |||||
21.11
13:00
BuduÄnost
Omladinac FAM
3
2
|
21.11.2020 13:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Omladinac FAM | |||||
21.11
13:00
RadniÄki (S)
Naftagas
2
4
|
21.11.2020 13:00 | RadniÄki (S) | 2 : 4 | Naftagas |
21.11
13:00
Mladost
Sremac Vojka
4
1
|
21.11.2020 13:00 | Mladost | 4 : 1 | Sremac Vojka | |||||
21.11
13:00
Cement
Sloga (E)
0
0
|
21.11.2020 13:00 | Cement | 0 : 0 | Sloga (E) | |||||
21.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Crvena Zvezda
3
2
|
21.11.2020 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
21.11
13:00
RadniÄki
Borac
0
1
|
21.11.2020 13:00 | RadniÄki | 0 : 1 | Borac |
21.11
13:00
Morava 1918
MeŔevo
3
2
|
21.11.2020 13:00 | Morava 1918 | 3 : 2 | MeŔevo | |||||
21.11
13:00
Blagotin
Sloga (M)
2
1
|
21.11.2020 13:00 | Blagotin | 2 : 1 | Sloga (M) | |||||
21.11
13:00
Kopaonik
Juhor
3
0
|
21.11.2020 13:00 | Kopaonik | 3 : 0 | Juhor |
21.11
13:00
BSK
Tanasko RajiÄ
0
2
|
21.11.2020 13:00 | BSK | 0 : 2 | Tanasko RajiÄ | |||||
21.11
11:00
Senjak
Bor 1919
1
2
|
21.11.2020 11:00 | Senjak | 1 : 2 | Bor 1919 | |||||
21.11
13:00
Brodoremont
Balkanski
3
1
|
21.11.2020 13:00 | Brodoremont | 3 : 1 | Balkanski |
21.11
13:00
Delijski Vis
OFK Napredak 1929
5
2
|
21.11.2020 13:00 | Delijski Vis | 5 : 2 | OFK Napredak 1929 |
21.11
13:00
Pusta Reka
DobriÄ
6
0
|
21.11.2020 13:00 | Pusta Reka | 6 : 0 | DobriÄ | |||||
21.11
13:00
BuduÄnost
Svetlost
1
3
|
21.11.2020 13:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Svetlost | |||||
21.11
13:00
Sloga
Äekmin
3
0
|
21.11.2020 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Äekmin |
21.11
13:00
Napredak
VinÄa
4
1
|
21.11.2020 13:00 | Napredak | 4 : 1 | VinÄa |
21.11
13:00
GFK Sloven
Napredak
2
1
|
21.11.2020 13:00 | GFK Sloven | 2 : 1 | Napredak | |||||
21.11
13:00
Rudar
BSK
1
4
|
21.11.2020 13:00 | Rudar | 1 : 4 | BSK | |||||
21.11
13:00
ŽelezniÄar
Donji Srem 2015
2
3
|
21.11.2020 13:00 | ŽelezniÄar | 2 : 3 | Donji Srem 2015 |
21.11
13:00
Partizan (U)
HajduÄica
2
4
|
21.11.2020 13:00 | Partizan (U) | 2 : 4 | HajduÄica |
21.11
13:00
TvrÄava
Kordun
1
2
|
21.11.2020 13:00 | TvrÄava | 1 : 2 | Kordun | |||||
21.11
13:00
Polet
BuduÄnost (G)
4
1
|
21.11.2020 13:00 | Polet | 4 : 1 | BuduÄnost (G) |
21.11
13:00
TornjoÅ”
BuduÄnost
2
1
|
21.11.2020 13:00 | TornjoÅ” | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
21.11
13:00
Napredak
Jadran
0
0
|
21.11.2020 13:00 | Napredak | 0 : 0 | Jadran |
21.11
13:00
ASK
Mladost (L)
2
0
|
21.11.2020 13:00 | ASK | 2 : 0 | Mladost (L) |
21.11
Mladost 1948
Sloga (M)
1
1
|
21.11.2020 | Mladost 1948 | 1 : 1 | Sloga (M) |
21.11
13:00
Borac (P)
Trnava
4
2
|
21.11.2020 13:00 | Borac (P) | 4 : 2 | Trnava |
21.11
13:00
OFK Futog
ŽSK
3
5
|
21.11.2020 13:00 | OFK Futog | 3 : 5 | ŽSK | |||||
21.11
13:00
Omladinac
FruŔkogorac
0
0
|
21.11.2020 13:00 | Omladinac | 0 : 0 | FruŔkogorac |
21.11
13:00
BSK
PoreÄ
3
0
|
21.11.2020 13:00 | BSK | 3 : 0 | PoreÄ | |||||
21.11
13:00
Krivelj
RadniÄki
3
0
|
21.11.2020 13:00 | Krivelj | 3 : 0 | RadniÄki |
21.11
13:00
Sloga (D)
Kutlovo
1
4
|
21.11.2020 13:00 | Sloga (D) | 1 : 4 | Kutlovo |
21.11
13:00
TrgovaÄki
Sirakovo
4
1
|
21.11.2020 13:00 | TrgovaÄki | 4 : 1 | Sirakovo |
21.11
13:00
Palilula
Mladost
2
5
|
21.11.2020 13:00 | Palilula | 2 : 5 | Mladost | |||||
21.11
13:00
Sloga
Borac
6
0
|
21.11.2020 13:00 | Sloga | 6 : 0 | Borac | |||||
21.11
13:00
Svrljig
OFK Rutevac 1908
0
3
|
21.11.2020 13:00 | Svrljig | 0 : 3 | OFK Rutevac 1908 |
21.11
13:00
KaraÄorÄe
Rudar
2
1
|
21.11.2020 13:00 | KaraÄorÄe | 2 : 1 | Rudar | |||||
21.11
13:00
Mladost (V)
Granit
7
0
|
21.11.2020 13:00 | Mladost (V) | 7 : 0 | Granit |
21.11
13:30
Morava (KS)
Mladost (J)
2
1
|
21.11.2020 13:30 | Morava (KS) | 2 : 1 | Mladost (J) |
21.11
13:00
Pepeljevac
OFK OseÄina
0
2
|
21.11.2020 13:00 | Pepeljevac | 0 : 2 | OFK OseÄina | |||||
21.11
13:00
OFK JabuÄje
Joks Junajted
0
1
|
21.11.2020 13:00 | OFK JabuÄje | 0 : 1 | Joks Junajted | |||||
21.11
13:00
OFK BrÄanac
Strmovo 1968
1
4
|
21.11.2020 13:00 | OFK BrÄanac | 1 : 4 | Strmovo 1968 |
21.11
13:00
SinÄeliÄ
Hajduk Stanko
2
4
|
21.11.2020 13:00 | SinÄeliÄ | 2 : 4 | Hajduk Stanko |
21.11
13:00
Mlada krila
Jedinstvo (D)
2
0
|
21.11.2020 13:00 | Mlada krila | 2 : 0 | Jedinstvo (D) |
21.11
13:30
Sloboda
Bratstvo
2
1
|
21.11.2020 13:30 | Sloboda | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
21.11
13:30
SinÄeliÄ 1934
VinoraÄa
3
1
|
21.11.2020 13:30 | SinÄeliÄ 1934 | 3 : 1 | VinoraÄa | |||||
21.11
13:30
Ursule
Zenit
3
1
|
21.11.2020 13:30 | Ursule | 3 : 1 | Zenit |
21.11
13:00
Ratkovac
OFK Paljuvi
0
2
|
21.11.2020 13:00 | Ratkovac | 0 : 2 | OFK Paljuvi |
21.11
14:00
Omladinac
Semedraž
1
3
|
21.11.2020 14:00 | Omladinac | 1 : 3 | Semedraž | |||||
21.11
14:00
Takovski Ustanak
Brezak
0
3
|
21.11.2020 14:00 | Takovski Ustanak | 0 : 3 | Brezak | |||||
21.11
14:00
Lunjevica
FC Stella Rossa
6
2
|
21.11.2020 14:00 | Lunjevica | 6 : 2 | FC Stella Rossa | |||||
21.11
14:00
Majdan
Å ilopaj
7
3
|
21.11.2020 14:00 | Majdan | 7 : 3 | Å ilopaj | |||||
21.11
14:00
Å umadija
VelereÄ 94
3
2
|
21.11.2020 14:00 | Å umadija | 3 : 2 | VelereÄ 94 |
21.11
13:00
Studenac
Sloga
3
2
|
21.11.2020 13:00 | Studenac | 3 : 2 | Sloga |
21.11
13:00
Rad 1974
DobriÄ 1974
3
1
|
21.11.2020 13:00 | Rad 1974 | 3 : 1 | DobriÄ 1974 | |||||
21.11
13:00
Balajnac
JugoviÄi 1976
2
1
|
21.11.2020 13:00 | Balajnac | 2 : 1 | JugoviÄi 1976 |
21.11
13:00
Zmajevac
Kapidžija
1
1
|
21.11.2020 13:00 | Zmajevac | 1 : 1 | Kapidžija | |||||
21.11
13:00
Borac
Konjuh
8
3
|
21.11.2020 13:00 | Borac | 8 : 3 | Konjuh |
21.11
13:00
BuduÄnost
Morava
4
2
|
21.11.2020 13:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | Morava | |||||
21.11
13:00
Milakovac 2018
ZgodaÄica
3
1
|
21.11.2020 13:00 | Milakovac 2018 | 3 : 1 | ZgodaÄica |
21.11
13:30
Tuzla City
Mladost
1
0
|
21.11.2020 13:30 | Tuzla City | 1 : 0 | Mladost | |||||
21.11
13:30
Sarajevo
Olimpik
2
0
|
21.11.2020 13:30 | Sarajevo | 2 : 0 | Olimpik | |||||
21.11
13:30
Krupa
Velež
1
1
|
21.11.2020 13:30 | Krupa | 1 : 1 | Velež | |||||
21.11
13:30
Zrinjski
Borac
2
1
|
21.11.2020 13:30 | Zrinjski | 2 : 1 | Borac | |||||
21.11
13:30
ŽeljezniÄar
Sloboda
2
2
|
21.11.2020 13:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 2 | Sloboda |
21.11
13:00
Rudar
DeÄiÄ
0
2
|
21.11.2020 13:00 | Rudar | 0 : 2 | DeÄiÄ | |||||
21.11
15:00
Zeta
Sutjeska
0
1
|
21.11.2020 15:00 | Zeta | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
21.11
14:00
Jezero
Podgorica
0
0
|
21.11.2020 14:00 | Jezero | 0 : 0 | Podgorica | |||||
21.11
15:00
Iskra
OFK Titograd
1
1
|
21.11.2020 15:00 | Iskra | 1 : 1 | OFK Titograd | |||||
21.11
16:00
BuduÄnost
OFK Petrovac
2
1
|
21.11.2020 16:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | OFK Petrovac |
21.11
16:00
Aston Villa
Brighton
1
2
|
21.11.2020 16:00 | Aston Villa | 1 : 2 | Brighton | |||||
21.11
21:00
Manchester United
West Bromwich Albion
1
0
|
21.11.2020 21:00 | Manchester United | 1 : 0 | West Bromwich Albion | |||||
21.11
13:30
Newcastle United
Chelsea
0
2
|
21.11.2020 13:30 | Newcastle United | 0 : 2 | Chelsea | |||||
21.11
18:30
Tottenham Hotspur
Manchester City
2
0
|
21.11.2020 18:30 | Tottenham Hotspur | 2 : 0 | Manchester City |
21.11
13:30
AFC Bournemouth
Reading
4
2
|
21.11.2020 13:30 | AFC Bournemouth | 4 : 2 | Reading | |||||
21.11
16:00
Barnsley
Nottingham Forest
2
0
|
21.11.2020 16:00 | Barnsley | 2 : 0 | Nottingham Forest | |||||
21.11
16:00
Bristol City
Derby County
1
0
|
21.11.2020 16:00 | Bristol City | 1 : 0 | Derby County | |||||
21.11
16:00
Luton Town
Blackburn Rovers
1
1
|
21.11.2020 16:00 | Luton Town | 1 : 1 | Blackburn Rovers | |||||
21.11
16:00
Middlesbrough
Norwich City
0
1
|
21.11.2020 16:00 | Middlesbrough | 0 : 1 | Norwich City | |||||
21.11
16:00
Millwall
Cardiff City
1
1
|
21.11.2020 16:00 | Millwall | 1 : 1 | Cardiff City | |||||
21.11
16:00
Preston North End
Sheffield Wednesday
1
0
|
21.11.2020 16:00 | Preston North End | 1 : 0 | Sheffield Wednesday | |||||
21.11
16:00
Queens Park Rangers
Watford
1
1
|
21.11.2020 16:00 | Queens Park Rangers | 1 : 1 | Watford | |||||
21.11
16:00
Stoke City
Huddersfield Town
4
3
|
21.11.2020 16:00 | Stoke City | 4 : 3 | Huddersfield Town | |||||
21.11
16:00
Swansea City
Rotherham United
1
0
|
21.11.2020 16:00 | Swansea City | 1 : 0 | Rotherham United | |||||
21.11
16:00
Wycombe Wanderers
Brentford
0
0
|
21.11.2020 16:00 | Wycombe Wanderers | 0 : 0 | Brentford |
21.11
21:00
Atletico Madrid
Barcelona
1
0
|
21.11.2020 21:00 | Atletico Madrid | 1 : 0 | Barcelona | |||||
21.11
14:00
Levante
Elche
1
1
|
21.11.2020 14:00 | Levante | 1 : 1 | Elche | |||||
21.11
18:30
Sevilla
Celta Vigo
4
2
|
21.11.2020 18:30 | Sevilla | 4 : 2 | Celta Vigo | |||||
21.11
16:15
Villarreal
Real Madrid
1
1
|
21.11.2020 16:15 | Villarreal | 1 : 1 | Real Madrid |
21.11
15:30
Bayern
Werder
1
1
|
21.11.2020 15:30 | Bayern | 1 : 1 | Werder | |||||
21.11
15:30
Borussia M'gladbach
Augsburg
1
1
|
21.11.2020 15:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 1 | Augsburg | |||||
21.11
15:30
Hoffenheim
Stuttgart
3
3
|
21.11.2020 15:30 | Hoffenheim | 3 : 3 | Stuttgart | |||||
21.11
18:30
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
1
1
|
21.11.2020 18:30 | Eintracht Frankfurt | 1 : 1 | RB Leipzig | |||||
21.11
20:30
Hertha BSC
Borussia Dortmund
2
5
|
21.11.2020 20:30 | Hertha BSC | 2 : 5 | Borussia Dortmund | |||||
21.11
15:30
Schalke 04
Wolfsburg
0
2
|
21.11.2020 15:30 | Schalke 04 | 0 : 2 | Wolfsburg | |||||
21.11
15:30
Arminia
Bayer 04
1
2
|
21.11.2020 15:30 | Arminia | 1 : 2 | Bayer 04 |
21.11
17:00
Brest
Saint-Etienne
4
1
|
21.11.2020 17:00 | Brest | 4 : 1 | Saint-Etienne |
21.11
15:00
Crotone
Lazio
0
2
|
21.11.2020 15:00 | Crotone | 0 : 2 | Lazio | |||||
21.11
20:45
Juventus
Cagliari
2
0
|
21.11.2020 20:45 | Juventus | 2 : 0 | Cagliari | |||||
21.11
18:00
Spezia
Atalanta
0
0
|
21.11.2020 18:00 | Spezia | 0 : 0 | Atalanta |
21.11
14:00
Voždovac
Novi Pazar
1
1
|
21.11.2020 14:00 | Voždovac | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
21.11
14:00
Napredak
TSC
2
1
|
21.11.2020 14:00 | Napredak | 2 : 1 | TSC | |||||
21.11
16:00
Partizan
Proleter
1
0
|
21.11.2020 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Proleter | |||||
21.11
13:00
InÄija
RadniÄki (N)
1
0
|
21.11.2020 13:00 | InÄija | 1 : 0 | RadniÄki (N) |
21.11
13:00
RFK GrafiÄar
Sloga (K)
5
1
|
21.11.2020 13:00 | RFK GrafiÄar | 5 : 1 | Sloga (K) | |||||
21.11
13:00
RadniÄki (P)
ŽelezniÄar (P)
0
1
|
21.11.2020 13:00 | RadniÄki (P) | 0 : 1 | ŽelezniÄar (P) | |||||
21.11
13:00
Borac 1926
Kolubara
1
2
|
21.11.2020 13:00 | Borac 1926 | 1 : 2 | Kolubara | |||||
21.11
13:00
Zemun
Loznica
1
2
|
21.11.2020 13:00 | Zemun | 1 : 2 | Loznica |
21.11
10:00
RadniÄki (NB)
RFK GrafiÄar
1
2
|
21.11.2020 10:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 2 | RFK GrafiÄar | |||||
21.11
13:00
Trayal
Partizan
1
6
|
21.11.2020 13:00 | Trayal | 1 : 6 | Partizan |
21.11
10:00
InÄija
Dinamo 1945
5
0
|
21.11.2020 10:00 | InÄija | 5 : 0 | Dinamo 1945 |
21.11
10:00
Petar PuaÄa
Hajduk 1912
2
2
|
21.11.2020 10:00 | Petar PuaÄa | 2 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
21.11
08:30
BaÄka 1901
RadniÄki 1912
1
3
|
21.11.2020 08:30 | BaÄka 1901 | 1 : 3 | RadniÄki 1912 |
21.11
13:00
Å umadija 1903
BIP
2
0
|
21.11.2020 13:00 | Å umadija 1903 | 2 : 0 | BIP | |||||
21.11
13:00
Å abac Sunrise
Sloga (K)
2
1
|
21.11.2020 13:00 | Å abac Sunrise | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
21.11
13:00
Sloboda
Metalac
1
0
|
21.11.2020 13:00 | Sloboda | 1 : 0 | Metalac |
21.11
12:00
GFK Jagodina
OFK Lugomir
3
0
|
21.11.2020 12:00 | GFK Jagodina | 3 : 0 | OFK Lugomir | |||||
21.11
11:00
OFK RadniÄki
Jedinstvo (P)
3
1
|
21.11.2020 11:00 | OFK RadniÄki | 3 : 1 | Jedinstvo (P) |
21.11
13:00
Sloga 33
KaraÄorÄe
0
2
|
21.11.2020 13:00 | Sloga 33 | 0 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
21.11
13:00
Borac 1932
OPK Rudar 2001
3
5
|
21.11.2020 13:00 | Borac 1932 | 3 : 5 | OPK Rudar 2001 | |||||
21.11
13:00
Petar Dobrnjac
Sloboda
|
21.11.2020 13:00 | Petar Dobrnjac | : | Sloboda | |||||
21.11
13:00
Smederevo 1924
VGSK
5
1
|
21.11.2020 13:00 | Smederevo 1924 | 5 : 1 | VGSK | |||||
21.11
13:00
Jasenica 2017
Zvižd
|
21.11.2020 13:00 | Jasenica 2017 | : | Zvižd | |||||
21.11
11:00
Napredak
Mladi radnik 1926
0
2
|
21.11.2020 11:00 | Napredak | 0 : 2 | Mladi radnik 1926 |
21.11
14:00
Bežanija
011
2
0
|
21.11.2020 14:00 | Bežanija | 2 : 0 | 011 |
21.11
11:00
OFK Beograd
Brodarac
5
1
|
21.11.2020 11:00 | OFK Beograd | 5 : 1 | Brodarac |
21.11
13:30
MaÄva
RFK GrafiÄar
0
4
|
21.11.2020 13:30 | MaÄva | 0 : 4 | RFK GrafiÄar | |||||
21.11
13:00
Teleoptik
RadniÄki (N)
1
1
|
21.11.2020 13:00 | Teleoptik | 1 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
21.11
11:00
Internacional
Kiker
1
3
|
21.11.2020 11:00 | Internacional | 1 : 3 | Kiker |
21.11
09:00
Lokomotiva
IMT
1
6
|
21.11.2020 09:00 | Lokomotiva | 1 : 6 | IMT |
21.11
10:00
Proleter 2006
Index
0
1
|
21.11.2020 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 1 | Index | |||||
21.11
12:00
InÄija
Dinamo 1945
2
1
|
21.11.2020 12:00 | InÄija | 2 : 1 | Dinamo 1945 |
21.11
12:00
Petar PuaÄa
Hajduk 1912
3
0
|
21.11.2020 12:00 | Petar PuaÄa | 3 : 0 | Hajduk 1912 |
21.11
13:00
Å umadija 1903
Apolon 2018
2
4
|
21.11.2020 13:00 | Å umadija 1903 | 2 : 4 | Apolon 2018 |
21.11
14:00
GFK Jagodina
RadniÄki (N)
4
1
|
21.11.2020 14:00 | GFK Jagodina | 4 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
21.11
14:00
OFK RadniÄki
Bor 1919
6
0
|
21.11.2020 14:00 | OFK RadniÄki | 6 : 0 | Bor 1919 | |||||
21.11
14:00
GFK DuboÄica
Trayal
2
5
|
21.11.2020 14:00 | GFK DuboÄica | 2 : 5 | Trayal | |||||
21.11
11:00
Dinamo
SFS Borac
3
6
|
21.11.2020 11:00 | Dinamo | 3 : 6 | SFS Borac | |||||
21.11
11:00
Radnik
Timok 1919
3
0
|
21.11.2020 11:00 | Radnik | 3 : 0 | Timok 1919 |
21.11
09:30
Rakovica
RadniÄki (R)
4
0
|
21.11.2020 09:30 | Rakovica | 4 : 0 | RadniÄki (R) | |||||
21.11
11:00
Jedinstvo
OFK Mladenovac
1
2
|
21.11.2020 11:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | OFK Mladenovac |
21.11
00:00
TSK
Petar PuaÄa
3
0
|
21.11.2020 00:00 | TSK | 3 : 0 | Petar PuaÄa | |||||
21.11
00:00
Jedinstvo (R)
Mladost (BJ)
2
3
|
21.11.2020 00:00 | Jedinstvo (R) | 2 : 3 | Mladost (BJ) | |||||
21.11
00:00
Sofeks
Proleter
2
0
|
21.11.2020 00:00 | Sofeks | 2 : 0 | Proleter | |||||
21.11
00:00
Borac (NS)
Kabel
2
4
|
21.11.2020 00:00 | Borac (NS) | 2 : 4 | Kabel |
21.11
10:00
ÄukariÄki
OLE
4
2
|
21.11.2020 10:00 | ÄukariÄki | 4 : 2 | OLE | |||||
21.11
11:00
Teleoptik
OFK Beograd
0
1
|
21.11.2020 11:00 | Teleoptik | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
21.11
10:00
Voždovac
SinÄeliÄ
4
0
|
21.11.2020 10:00 | Voždovac | 4 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
21.11
11:00
IMT
Lokomotiva
2
1
|
21.11.2020 11:00 | IMT | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
21.11
12:00
Rad
ADA
2
1
|
21.11.2020 12:00 | Rad | 2 : 1 | ADA | |||||
21.11
12:00
BSK BorÄa
Brodarac
2
2
|
21.11.2020 12:00 | BSK BorÄa | 2 : 2 | Brodarac |
21.11
13:00
OPK Rudar 1933
Mladi radnik 1926
2
1
|
21.11.2020 13:00 | OPK Rudar 1933 | 2 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
21.11
13:00
Soko 2015
Plana
0
5
|
21.11.2020 13:00 | Soko 2015 | 0 : 5 | Plana | |||||
21.11
13:00
Sloga 33
Cepelin 026
0
6
|
21.11.2020 13:00 | Sloga 33 | 0 : 6 | Cepelin 026 | |||||
21.11
13:00
Å umadija (A)
ŽelezniÄar (P)
1
1
|
21.11.2020 13:00 | Å umadija (A) | 1 : 1 | ŽelezniÄar (P) | |||||
21.11
13:00
RSK
PetliÄ SD 2006
4
0
|
21.11.2020 13:00 | RSK | 4 : 0 | PetliÄ SD 2006 | |||||
21.11
10:00
Smederevo 1924
SFU Gornjak
1
0
|
21.11.2020 10:00 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | SFU Gornjak | |||||
21.11
13:00
Äerdap
AF Duljaj
0
6
|
21.11.2020 13:00 | Äerdap | 0 : 6 | AF Duljaj |
21.11
10:00
Podunavac
Mladi radnik 1940
0
2
|
21.11.2020 10:00 | Podunavac | 0 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
21.11
AF DjokiÄ
BuduÄnost
8
0
|
21.11.2020 | AF DjokiÄ | 8 : 0 | BuduÄnost | |||||
21.11
10:00
Bresje Superior
Jasenica 2017
4
3
|
21.11.2020 10:00 | Bresje Superior | 4 : 3 | Jasenica 2017 | |||||
21.11
Udarnik
BaÄinac
5
0
|
21.11.2020 | Udarnik | 5 : 0 | BaÄinac | |||||
21.11
11:00
Mladost 1948
Osipaonica
0
12
|
21.11.2020 11:00 | Mladost 1948 | 0 : 12 | Osipaonica | |||||
21.11
10:00
Proleter Mihajlovac
Cerovac 2013
4
0
|
21.11.2020 10:00 | Proleter Mihajlovac | 4 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
21.11
11:00
Sloboda
ŽelezniÄar Kusadak
2
3
|
21.11.2020 11:00 | Sloboda | 2 : 3 | ŽelezniÄar Kusadak |
21.11
10:00
Senjak
Zadrugar
5
0
|
21.11.2020 10:00 | Senjak | 5 : 0 | Zadrugar | |||||
21.11
10:00
Omladinac 2014
MaÄva 1929
5
0
|
21.11.2020 10:00 | Omladinac 2014 | 5 : 0 | MaÄva 1929 | |||||
21.11
10:00
Fenix
Drina
1
2
|
21.11.2020 10:00 | Fenix | 1 : 2 | Drina |
21.11
08:30
Teleoptik
Zemun
2
0
|
21.11.2020 08:30 | Teleoptik | 2 : 0 | Zemun |
21.11
16:15
Studentski grad
Jedinstvo
3
0
|
21.11.2020 16:15 | Studentski grad | 3 : 0 | Jedinstvo |
21.11
Real
GFK Jagodina
2
1
|
21.11.2020 | Real | 2 : 1 | GFK Jagodina | |||||
21.11
TimoÄanin
GFK DuboÄica
3
0
|
21.11.2020 | TimoÄanin | 3 : 0 | GFK DuboÄica | |||||
21.11
Å ampion 2014
Duel Juniors
1
6
|
21.11.2020 | Å ampion 2014 | 1 : 6 | Duel Juniors | |||||
21.11
RadniÄki (P)
Lider MGM
1
0
|
21.11.2020 | RadniÄki (P) | 1 : 0 | Lider MGM | |||||
21.11
OFK RadniÄki
Napredak
1
2
|
21.11.2020 | OFK RadniÄki | 1 : 2 | Napredak | |||||
21.11
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (N)
1
2
|
21.11.2020 | Trayal Knez Lazar | 1 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
21.11
SFS Borac
Radnik
4
1
|
21.11.2020 | SFS Borac | 4 : 1 | Radnik | |||||
21.11
Timok 1919
Kopernikus ŽelezniÄar
0
4
|
21.11.2020 | Timok 1919 | 0 : 4 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
21.11
RadniÄki (S)
Car Konstantin
1
1
|
21.11.2020 | RadniÄki (S) | 1 : 1 | Car Konstantin |
21.11
12:00
VoŔa AS
Voja GaÄiÄ
3
2
|
21.11.2020 12:00 | VoÅ”a AS | 3 : 2 | Voja GaÄiÄ |
21.11
Real NiÅ”
GFK Jagodina
2
0
|
21.11.2020 | Real NiÅ” | 2 : 0 | GFK Jagodina | |||||
21.11
Knjaževac
GFK DuboÄica
0
3
|
21.11.2020 | Knjaževac | 0 : 3 | GFK DuboÄica | |||||
21.11
OFK Å ampion
Duel Juniors
1
4
|
21.11.2020 | OFK Å ampion | 1 : 4 | Duel Juniors | |||||
21.11
RadniÄki (P)
Lider MGM
1
1
|
21.11.2020 | RadniÄki (P) | 1 : 1 | Lider MGM | |||||
21.11
OFK RadniÄki
Duel Juniors 2
|
21.11.2020 | OFK RadniÄki | : | Duel Juniors 2 | |||||
21.11
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (N)
1
10
|
21.11.2020 | Trayal Knez Lazar | 1 : 10 | RadniÄki (N) | |||||
21.11
OFK ParaÄin
Radnik
9
3
|
21.11.2020 | OFK ParaÄin | 9 : 3 | Radnik | |||||
21.11
Timok 1919
Kopernikus ŽelezniÄar
0
2
|
21.11.2020 | Timok 1919 | 0 : 2 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
21.11
RadniÄki (S)
RadniÄki NiÅ” 2
1
10
|
21.11.2020 | RadniÄki (S) | 1 : 10 | RadniÄki NiÅ” 2 |
21.11
10:00
Sport Club 99
OFK Ras
14
4
|
21.11.2020 10:00 | Sport Club 99 | 14 : 4 | OFK Ras | |||||
21.11
10:00
Pazar Juniors '01
AF AS Novi Pazar
2
2
|
21.11.2020 10:00 | Pazar Juniors '01 | 2 : 2 | AF AS Novi Pazar | |||||
21.11
10:00
Kosmet
OFK Vlada DimitrijeviÄ
6
4
|
21.11.2020 10:00 | Kosmet | 6 : 4 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
21.11
10:30
Tutin
JoŔanica
0
10
|
21.11.2020 10:30 | Tutin | 0 : 10 | JoŔanica | |||||
21.11
13:00
Jedinstvo 2017
Bane 1931
2
2
|
21.11.2020 13:00 | Jedinstvo 2017 | 2 : 2 | Bane 1931 | |||||
21.11
10:00
Pazar Juniors B
OFK National
0
2
|
21.11.2020 10:00 | Pazar Juniors B | 0 : 2 | OFK National | |||||
21.11
10:30
AF PopoviÄ
Bane 1931 - 2
1
9
|
21.11.2020 10:30 | AF PopoviÄ | 1 : 9 | Bane 1931 - 2 | |||||
21.11
10:00
Pazar Juniors '01
OFK Ras
3
0
|
21.11.2020 10:00 | Pazar Juniors '01 | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
21.11
10:00
Kosmet
Sport Club 99
0
2
|
21.11.2020 10:00 | Kosmet | 0 : 2 | Sport Club 99 | |||||
21.11
10:30
Tutin
AF AS Novi Pazar
3
19
|
21.11.2020 10:30 | Tutin | 3 : 19 | AF AS Novi Pazar | |||||
21.11
12:00
Jedinstvo 2017
OFK Vlada DimitrijeviÄ
3
0
|
21.11.2020 12:00 | Jedinstvo 2017 | 3 : 0 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
21.11
10:00
Pazar Juniors B
JoŔanica
0
3
|
21.11.2020 10:00 | Pazar Juniors B | 0 : 3 | JoŔanica | |||||
21.11
10:30
AF PopoviÄ
Bane 1931
0
3
|
21.11.2020 10:30 | AF PopoviÄ | 0 : 3 | Bane 1931 | |||||
21.11
11:00
Bane 1931 - 2
OFK National
1
2
|
21.11.2020 11:00 | Bane 1931 - 2 | 1 : 2 | OFK National |
21.11
09:30
POFK Savacium
Mladost
1
0
|
21.11.2020 09:30 | POFK Savacium | 1 : 0 | Mladost | |||||
21.11
10:00
Å abac Sunrise 2
MaÄva 1
6
1
|
21.11.2020 10:00 | Å abac Sunrise 2 | 6 : 1 | MaÄva 1 |
21.11
17:00
Split
Mornar
87
95
|
21.11.2020 17:00 | Split | 87 : 95 | Mornar |
21.11
16:30
Sveti ÄorÄe
BKK RadniÄki
70
83
|
21.11.2020 16:30 | Sveti ÄorÄe | 70 : 83 | BKK RadniÄki |
21.11
19:00
Srem
I Came To Play
86
79
|
21.11.2020 19:00 | Srem | 86 : 79 | I Came To Play |
21.11
18:00
Požarevac
RadniÄki 1950
81
75
|
21.11.2020 18:00 | Požarevac | 81 : 75 | RadniÄki 1950 | |||||
21.11
18:00
Svilajnac
Jagodina
76
71
|
21.11.2020 18:00 | Svilajnac | 76 : 71 | Jagodina |
21.11
13:30
M015
Student BB
75
63
|
21.11.2020 13:30 | M015 | 75 : 63 | Student BB | |||||
21.11
17:00
Zlatar
ÄaÄak 94
69
85
|
21.11.2020 17:00 | Zlatar | 69 : 85 | ÄaÄak 94 |
21.11
16:00
Sport's World
Basketball Stars
96
54
|
21.11.2020 16:00 | Sport's World | 96 : 54 | Basketball Stars | |||||
21.11
19:00
KaraÄorÄevo
Proleter
86
77
|
21.11.2020 19:00 | KaraÄorÄevo | 86 : 77 | Proleter |
21.11
13:30
OKK Spartak
Senta
78
50
|
21.11.2020 13:30 | OKK Spartak | 78 : 50 | Senta |
21.11
15:00
Neolit
BNS
48
90
|
21.11.2020 15:00 | Neolit | 48 : 90 | BNS |
21.11
17:30
ApaÄ
Mix
79
49
|
21.11.2020 17:30 | ApaÄ | 79 : 49 | Mix |
21.11
17:00
Trijumf
Hajduk Veljko
66
84
|
21.11.2020 17:00 | Trijumf | 66 : 84 | Hajduk Veljko |
21.11
18:00
Zlatibor
Dunav
97
77
|
21.11.2020 18:00 | Zlatibor | 97 : 77 | Dunav | |||||
21.11
19:00
TamiÅ”
Pirot
71
65
|
21.11.2020 19:00 | TamiÅ” | 71 : 65 | Pirot | |||||
21.11
18:00
VrŔac
OKK Beograd
91
86
|
21.11.2020 18:00 | VrŔac | 91 : 86 | OKK Beograd |
21.11
19:00
Cinkarna Celje
Orlovi
82
67
|
21.11.2020 19:00 | Cinkarna Celje | 82 : 67 | Orlovi |
21.11
15:30
Kraljevo
SPD RadniÄki
94
66
|
21.11.2020 15:30 | Kraljevo | 94 : 66 | SPD RadniÄki |
21.11
16:00
Proleter
Delfin
82
43
|
21.11.2020 16:00 | Proleter | 82 : 43 | Delfin | |||||
21.11
18:00
Stara Pazova
Sivac
89
59
|
21.11.2020 18:00 | Stara Pazova | 89 : 59 | Sivac |
21.11
15:30
Lim
Užice
82
42
|
21.11.2020 15:30 | Lim | 82 : 42 | Užice |
21.11
12:30
Marinos
Borac
59
77
|
21.11.2020 12:30 | Marinos | 59 : 77 | Borac | |||||
21.11
15:30
Sloboda
Sloga
73
51
|
21.11.2020 15:30 | Sloboda | 73 : 51 | Sloga | |||||
21.11
13:30
SPD RadniÄki
Konstantin
102
66
|
21.11.2020 13:30 | SPD RadniÄki | 102 : 66 | Konstantin |
21.11
12:00
NiÅ” 2
Jagodina
1
3
|
21.11.2020 12:00 | NiÅ” 2 | 1 : 3 | Jagodina | |||||
21.11
20:00
MOK TopliÄanin 97
Desetka
3
0
|
21.11.2020 20:00 | MOK TopliÄanin 97 | 3 : 0 | Desetka | |||||
21.11
19:00
Hajduk Veljko
Vranje
3
0
|
21.11.2020 19:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Vranje |
21.11
19:00
KaraÄorÄe 2
Crnjanski
3
1
|
21.11.2020 19:00 | KaraÄorÄe 2 | 3 : 1 | Crnjanski | |||||
21.11
16:45
Roda
Fortuna Plus
3
2
|
21.11.2020 16:45 | Roda | 3 : 2 | Fortuna Plus |
21.11
16:00
Stražilovo
Hajduk
3
2
|
21.11.2020 16:00 | Stražilovo | 3 : 2 | Hajduk | |||||
21.11
12:00
Novi Sad 2
Dunav Voley 2
3
0
|
21.11.2020 12:00 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Dunav Voley 2 | |||||
21.11
16:00
Sloven
Mladost (T)
3
0
|
21.11.2020 16:00 | Sloven | 3 : 0 | Mladost (T) | |||||
21.11
19:00
Klek SrbijaŔume 2
Vrbas
3
0
|
21.11.2020 19:00 | Klek SrbijaŔume 2 | 3 : 0 | Vrbas | |||||
21.11
14:30
Botafogo
MagliÄ 1953
0
3
|
21.11.2020 14:30 | Botafogo | 0 : 3 | MagliÄ 1953 |
21.11
Radan
Mladost
|
21.11.2020 | Radan | : | Mladost | |||||
21.11
DuboÄica - 2
MOK TopliÄanin 97 - 2
|
21.11.2020 | DuboÄica - 2 | : | MOK TopliÄanin 97 - 2 | |||||
21.11
Jablanica
Surdulica
|
21.11.2020 | Jablanica | : | Surdulica |
21.11
19:00
Smederevo Carina
VA 014 Bauwesen
3
0
|
21.11.2020 19:00 | Smederevo Carina | 3 : 0 | VA 014 Bauwesen | |||||
21.11
20:00
Novi Sad Maneks
Jedinstvo (SP)
3
0
|
21.11.2020 20:00 | Novi Sad Maneks | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) |
21.11
15:00
Loznica
BeÄej
0
3
|
21.11.2020 15:00 | Loznica | 0 : 3 | BeÄej |
21.11
19:00
Sokolica
TehniÄar
0
3
|
21.11.2020 19:00 | Sokolica | 0 : 3 | TehniÄar |
21.11
11:30
Mladi radnik
Tent 2
0
3
|
21.11.2020 11:30 | Mladi radnik | 0 : 3 | Tent 2 |
21.11
15:30
BagljaÅ” 023
Futog West
0
3
|
21.11.2020 15:30 | BagljaÅ” 023 | 0 : 3 | Futog West |
21.11
18:00
Volejbor-Tim
Ozren
3
2
|
21.11.2020 18:00 | Volejbor-Tim | 3 : 2 | Ozren | |||||
21.11
17:00
Timok
Pirot
3
0
|
21.11.2020 17:00 | Timok | 3 : 0 | Pirot | |||||
21.11
14:00
Knjaževac 2
Hajduk Veljko
0
3
|
21.11.2020 14:00 | Knjaževac 2 | 0 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
21.11
12:30
ZajeÄar 2
Viner
3
0
|
21.11.2020 12:30 | ZajeÄar 2 | 3 : 0 | Viner |
21.11
13:00
SK Volej
Volejstars
3
1
|
21.11.2020 13:00 | SK Volej | 3 : 1 | Volejstars | |||||
21.11
20:00
GrbiÄ
Novi Sad 2
0
3
|
21.11.2020 20:00 | GrbiÄ | 0 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
21.11
15:30
Merkur
Elan Volej
3
1
|
21.11.2020 15:30 | Merkur | 3 : 1 | Elan Volej | |||||
21.11
18:00
Blok aut
Mladost
3
0
|
21.11.2020 18:00 | Blok aut | 3 : 0 | Mladost |
21.11
17:00
Dunav Volej
Mladost 1979
0
3
|
21.11.2020 17:00 | Dunav Volej | 0 : 3 | Mladost 1979 | |||||
21.11
20:00
Dunav
Maks
3
1
|
21.11.2020 20:00 | Dunav | 3 : 1 | Maks | |||||
21.11
14:00
Mladost
Å trand Volej 2
3
1
|
21.11.2020 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Å trand Volej 2 |
21.11
16:30
Goks IN
Spartak 2
0
3
|
21.11.2020 16:30 | Goks IN | 0 : 3 | Spartak 2 | |||||
21.11
12:15
Vrbas
Win Volley
3
0
|
21.11.2020 12:15 | Vrbas | 3 : 0 | Win Volley | |||||
21.11
14:00
Apatin
Elbraco Technoland CVS
3
2
|
21.11.2020 14:00 | Apatin | 3 : 2 | Elbraco Technoland CVS |
21.11
19:00
Proleter
Kikinda
2
3
|
21.11.2020 19:00 | Proleter | 2 : 3 | Kikinda | |||||
21.11
15:00
KrajiŔnik
KI 0230
0
3
|
21.11.2020 15:00 | KrajiŔnik | 0 : 3 | KI 0230 | |||||
21.11
15:00
Banat
VrŔac
2
3
|
21.11.2020 15:00 | Banat | 2 : 3 | VrŔac |
21.11
Radan
TopliÄanin 2002
|
21.11.2020 | Radan | : | TopliÄanin 2002 | |||||
21.11
00:00
Morava
ŽOK TopliÄanin
3
0
|
21.11.2020 00:00 | Morava | 3 : 0 | ŽOK TopliÄanin | |||||
21.11
Vlasina - 2
Panda 2
|
21.11.2020 | Vlasina - 2 | : | Panda 2 | |||||
21.11
Jablanica
Surdulica
|
21.11.2020 | Jablanica | : | Surdulica |
21.11
19:00
Ravno
ParaÄin
3
0
|
21.11.2020 19:00 | Ravno | 3 : 0 | ParaÄin | |||||
21.11
19:00
Jagodina
Karadjordje
2
3
|
21.11.2020 19:00 | Jagodina | 2 : 3 | Karadjordje | |||||
21.11
19:00
RadniÄki 1977
SmeÄ 5 2
0
3
|
21.11.2020 19:00 | RadniÄki 1977 | 0 : 3 | SmeÄ 5 2 |
21.11
18:00
Tutin
RaŔka 2
3
0
|
21.11.2020 18:00 | Tutin | 3 : 0 | RaŔka 2 |
21.11
19:00
TENT
Crvena zvezda
3
0
|
21.11.2020 19:00 | TENT | 3 : 0 | Crvena zvezda |
21.11
19:00
Jedinstvo
Sterija
3
1
|
21.11.2020 19:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Sterija | |||||
21.11
16:00
Smederevo
InÄija
0
3
|
21.11.2020 16:00 | Smederevo | 0 : 3 | InÄija |
21.11
18:00
Panonija
Ruma
3
0
|
21.11.2020 18:00 | Panonija | 3 : 0 | Ruma |
21.11
18:00
Crvenka
Vojvodina
21
35
|
21.11.2020 18:00 | Crvenka | 21 : 35 | Vojvodina | |||||
21.11
18:00
Spartak
DuboÄica 54
21
25
|
21.11.2020 18:00 | Spartak | 21 : 25 | DuboÄica 54 |
21.11
17:00
RadniÄki
Metaloplastika
21
23
|
21.11.2020 17:00 | RadniÄki | 21 : 23 | Metaloplastika | |||||
21.11
19:00
ObiliÄ
Novi Pazar
29
36
|
21.11.2020 19:00 | ObiliÄ | 29 : 36 | Novi Pazar |
21.11
18:00
Sivac 69
InÄija
31
33
|
21.11.2020 18:00 | Sivac 69 | 31 : 33 | InÄija | |||||
21.11
19:00
MaÄva
Morava
36
27
|
21.11.2020 19:00 | MaÄva | 36 : 27 | Morava |
21.11
19:30
Zlatar
Bela Palanka
36
28
|
21.11.2020 19:30 | Zlatar | 36 : 28 | Bela Palanka | |||||
21.11
17:00
Jastrebac
Vranje 1957
25
25
|
21.11.2020 17:00 | Jastrebac | 25 : 25 | Vranje 1957 | |||||
21.11
14:00
Metalac
KurŔumlija
33
32
|
21.11.2020 14:00 | Metalac | 33 : 32 | KurŔumlija | |||||
21.11
18:00
Priboj
Hajduk Veljko
21
26
|
21.11.2020 18:00 | Priboj | 21 : 26 | Hajduk Veljko |
21.11
19:00
RadniÄki
Knjaz 1957
29
25
|
21.11.2020 19:00 | RadniÄki | 29 : 25 | Knjaz 1957 |
21.11
17:00
Mladost (V)
DuboÄica 54 2
30
26
|
21.11.2020 17:00 | Mladost (V) | 30 : 26 | DuboÄica 54 2 |
21.11
19:00
Sloga
Udarnik
37
21
|
21.11.2020 19:00 | Sloga | 37 : 21 | Udarnik |
21.11
15:00
Arilje
Užice
19
26
|
21.11.2020 15:00 | Arilje | 19 : 26 | Užice | |||||
21.11
16:00
Bane
Župa 54
33
36
|
21.11.2020 16:00 | Bane | 33 : 36 | Župa 54 |
21.11
16:00
Sombor
Crepaja
24
26
|
21.11.2020 16:00 | Sombor | 24 : 26 | Crepaja |
21.11
18:30
Rusin
KljajiÄevo
29
26
|
21.11.2020 18:30 | Rusin | 29 : 26 | KljajiÄevo |
21.11
18:00
Ravangrad
Ruma - 14 ALL
13
29
|
21.11.2020 18:00 | Ravangrad | 13 : 29 | Ruma - 14 ALL | |||||
21.11
13:00
Proleter
Mladost (SC)
26
32
|
21.11.2020 13:00 | Proleter | 26 : 32 | Mladost (SC) | |||||
21.11
19:00
Sloven
Temerin
24
18
|
21.11.2020 19:00 | Sloven | 24 : 18 | Temerin | |||||
21.11
14:00
Laki
Spartak
17
38
|
21.11.2020 14:00 | Laki | 17 : 38 | Spartak |
21.11
15:30
RadniÄki BG
RadniÄki
33
28
|
21.11.2020 15:30 | RadniÄki BG | 33 : 28 | RadniÄki |
21.11
14:00
Vranje
Mladost
24
19
|
21.11.2020 14:00 | Vranje | 24 : 19 | Mladost | |||||
21.11
12:00
Munje
Radan
18
25
|
21.11.2020 12:00 | Munje | 18 : 25 | Radan |
21.11
16:30
Sloga 2
NemanjiÄ
37
27
|
21.11.2020 16:30 | Sloga 2 | 37 : 27 | NemanjiÄ |
21.11
13:30
Bekament BB - 2
Metalac
27
24
|
21.11.2020 13:30 | Bekament BB - 2 | 27 : 24 | Metalac |
21.11
19:00
SPD RadniÄki
Bekament BB
30
34
|
21.11.2020 19:00 | SPD RadniÄki | 30 : 34 | Bekament BB | |||||
21.11
19:00
Bor RTB
Medicinar
23
18
|
21.11.2020 19:00 | Bor RTB | 23 : 18 | Medicinar |
21.11
16:00
PanÄevo
KuÄevo
30
32
|
21.11.2020 16:00 | PanÄevo | 30 : 32 | KuÄevo | |||||
21.11
12:00
Junior
Srem
27
29
|
21.11.2020 12:00 | Junior | 27 : 29 | Srem |
21.11
19:00
Å abac
Nais
19
7
|
21.11.2020 19:00 | Å abac | 19 : 7 | Nais | |||||
21.11
18:00
Vojvodina
Banjica
19
5
|
21.11.2020 18:00 | Vojvodina | 19 : 5 | Banjica |
21.11
19:00
Proleter
NBG Vukovi
13
9
|
21.11.2020 19:00 | Proleter | 13 : 9 | NBG Vukovi | |||||
21.11
14:30
Palilula
TaÅ”
8
19
|
21.11.2020 14:30 | Palilula | 8 : 19 | TaÅ” |
21.11
11:00
TENT
DorÄol
10
4
|
21.11.2020 11:00 | TENT | 10 : 4 | DorÄol | |||||
21.11
10:00
Mladost
BeÄej
21
12
|
21.11.2020 10:00 | Mladost | 21 : 12 | BeÄej |
21.11
18:00
Fortuna
Spartak
3
10
|
21.11.2020 18:00 | Fortuna | 3 : 10 | Spartak |
21.11
18:30
Solunac
FON - B
4
5
|
21.11.2020 18:30 | Solunac | 4 : 5 | FON - B |
21.11
Pirot
Progres
6
4
|
21.11.2020 | Pirot | 6 : 4 | Progres | |||||
21.11
Akademac
Gvozdeni puk
3
7
|
21.11.2020 | Akademac | 3 : 7 | Gvozdeni puk |
21.11
15:30
Bezbednost 192
Flash
6
0
|
21.11.2020 15:30 | Bezbednost 192 | 6 : 0 | Flash | |||||
21.11
21:00
Zlatibor
PP 192
5
4
|
21.11.2020 21:00 | Zlatibor | 5 : 4 | PP 192 |
21.11
As
Zadrugar 2017
5
7
|
21.11.2020 | As | 5 : 7 | Zadrugar 2017 | |||||
21.11
00:00
NiÅ” 92
Lindoret
4
2
|
21.11.2020 00:00 | NiÅ” 92 | 4 : 2 | Lindoret |
21.11
18:00
FON
Vranje
6
2
|
21.11.2020 18:00 | FON | 6 : 2 | Vranje | |||||
21.11
16:00
Crvena zvezda
KalÄa
4
1
|
21.11.2020 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | KalÄa |
21.11
BRK Crvena Zvezda
Vojvodina
88
10
|
21.11.2020 | BRK Crvena Zvezda | 88 : 10 | Vojvodina | |||||
21.11
Partizan
Rad Mozzart
15
20
|
21.11.2020 | Partizan | 15 : 20 | Rad Mozzart |
21.11
13:00
Black Hornets
Indians
30
38
|
21.11.2020 13:00 | Black Hornets | 30 : 38 | Indians |