XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 588 utakmica za dan
Nedelja, 15 Novembar 2020

Fudbal

15.11.2020 13:00 Kolubara 1 : 0 OFK Žarkovo
15.11.2020 13:00 Trayal 0 : 0 Radnički 1923
15.11.2020 13:00 Budućnost 0 : 1 Kabel
15.11.2020 13:00 Sloga (K) 1 : 1 Radnički (SM)
15.11.2020 13:00 Tisa 1 : 0 1. Maj Ruma
15.11.2020 13:00 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Dunav
15.11.2020 13:00 Vojvodina 1928 0 : 2 OFK Vršac
15.11.2020 13:00 Bane 1931 0 : 1 Trepča
15.11.2020 13:00 Železničar (L) 2 : 3 Jošanica
15.11.2020 13:00 Budućnost (A) 1 : 0 Mačva 1929
15.11.2020 13:00 Leštane 0 : 2 Jedinstvo
15.11.2020 13:00 Stepojevac Vaga 2 : 1 Sinđelić
15.11.2020 13:00 Sremčica 4 : 0 Lokomotiva
15.11.2020 13:00 BSK 1925 0 : 1 Brodarac
15.11.2020 13:00 Crvena zvezda 1 : 0 GSP Polet Dorćol
15.11.2020 13:00 BASK 1 : 0 TEK Sloga
15.11.2020 13:00 Kablovi 0 : 2 Budućnost (P)
15.11.2020 13:00 Mladost 5 : 1 SFK Morava
15.11.2020 13:00 Timočanin 3 : 0 Car Konstantin
15.11.2020 13:00 Radan 7 : 1 Moravac Orion
15.11.2020 13:00 Rembas 1 : 1 Župa
15.11.2020 13:00 Budućnost 2 : 0 Goč
15.11.2020 13:00 Korićani 2 : 0 Polet
15.11.2020 13:00 Novi Pazar 1928 4 : 1 Apolon 2018
15.11.2020 13:00 Šumadija (T) 3 : 4 Real
15.11.2020 13:00 OFK Ras 6 : 2 Borac
15.11.2020 13:00 Vodojaža 1 : 2 Radnik
15.11.2020 13:00 Rudar (S) 5 : 1 OFK Napredak
15.11.2020 13:00 Petar Dobrnjac 2 : 1 OFK Aranđelovac 1979
15.11.2020 13:00 Sloga (M) 2 : 2 Pomoravlje
15.11.2020 13:00 Borac (Ž) 2 : 0 Sloboda
15.11.2020 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Omladinac
15.11.2020 11:00 Polet (Lj) 5 : 1 Parmenac
15.11.2020 13:00 Polimlje 2 : 0 Sloboda (Č)
15.11.2020 13:00 Zlatar 3 : 1 Jasen
15.11.2020 13:00 Rubribreza 2 : 1 Vrelo Sport
15.11.2020 13:00 Rađevac 5 : 0 Spartak 1924
15.11.2020 13:00 Mladost (DD) 1 : 7 Sloga (B)
15.11.2020 13:00 OFK Divci 1 : 2 Borac (L)
15.11.2020 13:00 Radnički Stobex 0 : 1 Jedinstvo Vladimirci 1924
15.11.2020 13:00 Mladost (BP) 6 : 0 Obilić
15.11.2020 13:00 Mladost (T) 2 : 2 Mladost APA
15.11.2020 13:00 Bačka (P) 2 : 1 ČSK Pivara
15.11.2020 13:00 Hercegovac 3 : 1 Radnički (S)
15.11.2020 13:00 Radnički (K) 5 : 1 Crvena zvezda
15.11.2020 13:00 Omladinac FAM 1 : 2 Jedinstvo (BK)
15.11.2020 13:00 Budućnost 1 : 0 Podunavac
15.11.2020 13:00 Hajduk 3 : 0 Jadran
15.11.2020 13:00 Borac 2 : 1 RFK Novi Sad 1921
15.11.2020 13:00 Jedinstvo 7 : 2 Jugović
15.11.2020 10:00 Index 0 : 1 Cement
15.11.2020 13:00 Sremac Vojka 3 : 0 Podrinje
15.11.2020 13:00 Levač 2 : 1 Jastrebac
15.11.2020 13:00 Kušiljevo 2 : 3 Jedinstvo (M)
15.11.2020 13:00 Juhor 0 : 0 Blagotin
15.11.2020 13:00 Sloga (M) 4 : 1 Temnić 1924
15.11.2020 13:00 OFK Lugomir 0 : 1 Morava 1918
15.11.2020 13:00 Lužnica 2 : 3 Brodoremont
15.11.2020 13:00 OFK 019 2 : 7 OFK Slatina
15.11.2020 13:00 Branik 1 : 0 Senjak
15.11.2020 13:00 Tanasko Rajić 3 : 0 Polom
15.11.2020 13:00 Naša krila 1936 6 : 0 Moravica
15.11.2020 13:00 Malošište 1 : 3 Naisus 1977
15.11.2020 13:00 OFK Niš 0 : 2 Delijski Vis
15.11.2020 13:00 Zemljoradnik 3 : 3 Bukovik
15.11.2020 13:00 Orljane 2 : 2 Jedinstvo (GM)
15.11.2020 13:00 Čekmin 2 : 1 Žitorađa
15.11.2020 13:00 Jablanica 2 : 1 Budućnost
15.11.2020 13:00 Svetlost 3 : 0 Pusta Reka
15.11.2020 13:00 Dobrič 1 : 4 Alakince
15.11.2020 13:00 Jedinstvo (GS) 4 : 2 Jedinstvo (B)
15.11.2020 13:00 Vranjska Banja 3 : 2 OFK Kosanica
15.11.2020 13:00 Komgrap 1 : 3 Prva iskra
15.11.2020 13:00 Dunav 1 : 1 BSK 1926
15.11.2020 13:00 Budućnost (Z) 0 : 4 Torlak
15.11.2020 13:00 Posavina 0 : 4 Poštar Zvezdara
15.11.2020 13:00 Vrčin 1 : 1 Srem
15.11.2020 13:30 Velika Jasikova : Omladinac
15.11.2020 13:30 OFK Rtanj : Rudar Vrška Čuka
15.11.2020 13:30 Trebič : Šljivar
15.11.2020 13:00 Sebečevac 2 : 0 Mačkovac
15.11.2020 13:00 Žabare 6 : 1 Ribnik
15.11.2020 13:00 Mladost (T) 3 : 1 FUD
15.11.2020 13:00 13. April 3 : 1 Trudbenik
15.11.2020 13:00 Mladost (DK) 0 : 1 Gradina
15.11.2020 13:00 Vinogradar 8 : 0 Kupci
15.11.2020 13:00 Sloga (D) 1 : 1 Sloga (Ć)
15.11.2020 13:00 Sloga (L) 2 : 0 Gornji Stepoš
15.11.2020 13:00 Sremac 1 : 3 Železničar
15.11.2020 13:00 Donji Srem 2015 0 : 0 Rudar
15.11.2020 13:00 BSK 2 : 1 GFK Sloven
15.11.2020 13:00 Napredak 2 : 1 Mitros
15.11.2020 13:00 Sloga 5 : 3 PSK
15.11.2020 13:00 LSK 1 : 1 Ljukovo
15.11.2020 13:00 Borac (K) 2 : 0 Hajduk (B)
15.11.2020 13:00 Jugoslavija 0 : 2 Partizan (U)
15.11.2020 13:00 Hajdučica 3 : 0 Banat (I)
15.11.2020 13:00 Crvena zvezda 4 : 2 Spartak 1911
15.11.2020 13:00 Radnički (B) 0 : 5 Partizan (G)
15.11.2020 13:00 Strela 1 : 3 Polet (Id)
15.11.2020 13:00 Dolina 2 : 1 Potporanj
15.11.2020 13:00 Budućnost (A) 1 : 0 Sloga (BNS)
15.11.2020 13:00 ŽAK 1 : 0 Maglić
15.11.2020 13:00 Omladinac 2 : 3 Slavija
15.11.2020 13:00 Rusin 1 : 0 Polet
15.11.2020 13:00 Budućnost (G) 0 : 0 Budućnost (M)
15.11.2020 13:00 Borac 46 3 : 0 Tvrđava
15.11.2020 13:00 Kordun 1 : 0 BSK
15.11.2020 13:00 Budućnost (P) 4 : 0 Radnički 1918
15.11.2020 13:00 Zadrugar 1 : 3 Stanišić 1920
15.11.2020 13:00 Sutjeska 2 : 1 Proleter (Nj)
15.11.2020 13:00 Senta 4 : 1 Eđšeg
15.11.2020 13:00 Đurđin 1 : 2 Napredak
15.11.2020 13:00 Jadran 1 : 1 Preporod
15.11.2020 13:00 Budućnost 2 : 3 Obilić
15.11.2020 13:00 MSK 5 : 0 Vojvodina (B)
15.11.2020 13:00 Potisje 2 : 2 ASK
15.11.2020 13:00 Lehel 0 : 4 Polet
15.11.2020 13:00 Rusanda 4 : 0 Tamiš
15.11.2020 13:00 OFK Klek 3 : 2 Borac
15.11.2020 13:00 Mladost (BD) 4 : 0 2. Oktobar
15.11.2020 Polet 3 : 0 Bresje Superior
15.11.2020 Železničar Kusadak 3 : 1 Osipaonica
15.11.2020 SASK 0 : 2 Bačinac
15.11.2020 Radnik (SP) 5 : 2 Mladi borac
15.11.2020 Obilić 2 : 0 Mladi radnik 1940
15.11.2020 Budućnost 2 : 1 Sloga (L)
15.11.2020 Pobeda 3 : 2 Crvena zvezda
15.11.2020 Cerovac 2013 4 : 0 Mladost 1948
15.11.2020 Sloga (M) 0 : 3 Podunavac
15.11.2020 13:00 Banja 1957 1 : 2 Prvi srpski ustanak
15.11.2020 13:00 Jasenica (B) 2 : 1 Borac (P)
15.11.2020 13:00 Trnava 1 : 3 BSK
15.11.2020 13:00 ŽSK 3 : 1 Partizan 1945
15.11.2020 13:00 Marjan (K) 0 : 2 Vinča
15.11.2020 13:00 Lokomotiva 4 : 2 Partizan (BB)
15.11.2020 13:00 Sloga (Z) 2 : 0 Šumadinac (S)
15.11.2020 13:00 Sinđelić 2012 3 : 2 Borac (P)
15.11.2020 13:00 Postar 1930 1 : 0 Šumadinac
15.11.2020 13:00 Institut 2 : 1 011
15.11.2020 11:00 Hajduk 3 : 0 PKB Kovilovo
15.11.2020 13:00 PKB (PS) 3 : 0 Umka
15.11.2020 13:00 DIF 1 : 2 Balkan Mirijevo
15.11.2020 13:00 Mladi borac 1 : 1 Vranić
15.11.2020 10:00 Radnički 1 : 1 Strelac
15.11.2020 13:00 Polet 1 : 3 Omladinac
15.11.2020 13:00 Rojkovac 4 : 1 Jedinstvo
15.11.2020 13:00 Lisović 1977 0 : 2 Zvezda
15.11.2020 13:00 Duboko 0 : 0 OFK Borac
15.11.2020 13:00 Rabrovac 1 : 1 SUF Dubona
15.11.2020 13:00 Ivanča 1 : 9 Kaluđerica 1969
15.11.2020 13:00 Zuce 2019 5 : 0 Velika Krsna
15.11.2020 13:00 Šepšin 1 : 2 Pudarci
15.11.2020 13:00 Dunavac 6 : 0 Zaklopača
15.11.2020 13:00 Šumadija 1962 1 : 2 Kosmajac
15.11.2020 13:00 SUF Kovačevac 1956 2 : 1 Boleč
15.11.2020 13:00 Titel 4 : 0 Susek
15.11.2020 13:00 TSK 4 : 0 Jedinstvo
15.11.2020 13:00 Šajkaš 1908 4 : 0 Hajduk
15.11.2020 13:00 OFK Sirig 2 : 0 Omladinac
15.11.2020 13:00 Fruškogorac 6 : 0 OFK Futog
15.11.2020 13:00 ŽSK 4 : 1 Bačka 1923
15.11.2020 11:00 Sloga 5 : 0 Brestovac
15.11.2020 13:00 Nemetali 3 : 2 Blizna
15.11.2020 13:00 Urovica 4 : 3 Ključ
15.11.2020 13:00 Radnički 2 : 3 BSK
15.11.2020 13:00 Maršić 3 : 1 Slavija
15.11.2020 13:00 Sloboda (G) 7 : 0 Srbija
15.11.2020 13:00 Mladost (P) 0 : 3 Pobeda 1926
15.11.2020 13:00 21. oktobar 2 : 2 Šumadinac KG
15.11.2020 13:00 OFK Bagremar 3 : 0 Zastava
15.11.2020 13:00 Šumadija 1934 2 : 1 Sloga Lužnice 2016
15.11.2020 13:00 Kutlovo 5 : 1 Jedinstvo
15.11.2020 13:00 Stevan Nešticki 3 : 0 Mladost (L)
15.11.2020 13:00 Mladost (DK) 3 : 2 Radnički 1936
15.11.2020 13:00 Sloboda 4 : 1 Vulkan 1963
15.11.2020 13:00 Omladinac 5 : 0 Planinac 1933
15.11.2020 13:00 Morava 1 : 0 Palilulac
15.11.2020 13:00 Čegar 1946 1 : 4 Aluminjum
15.11.2020 13:00 Crvena zastava 4 : 1 Čegar 2013
15.11.2020 13:00 Napredak 1936 3 : 1 Budućnost (V)
15.11.2020 13:00 Železničar 5 : 0 Manastirica
15.11.2020 13:00 Napredak Simićevo 0 : 1 Vihor
15.11.2020 13:00 Obilić 3 : 2 Mladost (B)
15.11.2020 13:00 Sloga (L) 4 : 1 Trgovački
15.11.2020 13:00 Sirakovo 2 : 1 Rudar (Kr)
15.11.2020 13:00 Mlava (ML) 1 : 3 Borac (K)
15.11.2020 13:00 OFK Rutevac 1908 4 : 0 Moravac
15.11.2020 13:00 Rudar 2 : 1 Pobeda
15.11.2020 13:00 Baličevac 3 : 1 Jastrebac
15.11.2020 13:00 Moravac 3 : 0 Rasovača
15.11.2020 13:00 Radnički 1947 3 : 0 Sloga
15.11.2020 13:00 Borac 2 : 3 Radnički 1924
15.11.2020 13:00 Doljevac 1 : 0 Palilula
15.11.2020 13:30 Napredak 0 : 7 Karađorđe
15.11.2020 14:00 Jedinstvo 2017 2 : 0 Kraljevo Hajduk
15.11.2020 13:30 Tavnik 3 : 0 Ribnica
15.11.2020 13:30 Popovići Vrnjci 0 : 0 Ibar
15.11.2020 13:30 Mataruge 5 : 0 Gruža
15.11.2020 13:30 Granit 1 : 3 Budućnost
15.11.2020 13:30 Jovo Kursula 1 : 2 Rudar
15.11.2020 13:30 Juhor (G) 3 : 1 Budućnost (M)
15.11.2020 13:30 Resavac 1 : 2 Morava (R)
15.11.2020 13:30 Mladost (K) 1 : 0 Kolare
15.11.2020 13:30 Budućnost (Đ) 4 : 3 Partizan
15.11.2020 13:30 Javor 3 : 2 Orlovi
15.11.2020 13:30 Rudar 8 : 0 OFK Bratstvo
15.11.2020 13:30 Sloga 4 : 2 Morava (KS)
15.11.2020 13:30 Mladost (J) 0 : 0 Napredak
15.11.2020 13:30 Dragocvet 0 : 0 OFK Juhor 2016
15.11.2020 13:00 Banjani 4 : 1 Pambukovica
15.11.2020 13:00 ZSK 2 : 0 Tvrdojevac
15.11.2020 13:00 Iskra 0 : 4 Dimitrije Tucović
15.11.2020 13:00 Brezovica 2 : 3 Kolubara 2
15.11.2020 13:00 Joks Junajted 1 : 0 OFK Osečina
15.11.2020 13:15 Gnjilan 2 : 2 Mladost
15.11.2020 13:00 Pobeda 1 : 2 Zvezda
15.11.2020 13:30 Drina 0 : 1 Karađorđe
15.11.2020 13:30 Milan Orlić 6 : 0 Duško
15.11.2020 13:30 Mladost 2 : 2 Majur
15.11.2020 13:30 Rudar 3 : 0 Sinđelić
15.11.2020 13:30 Hajduk Stanko 0 : 3 Sloga (LŠ)
15.11.2020 13:30 Jedinstvo 5 : 2 Vidojevica
15.11.2020 13:30 Podrinje 2 : 2 Sloga (KR)
15.11.2020 13:00 BSK Bujanovac 1 : 1 Mineralac
15.11.2020 13:00 Mladost (B) 7 : 3 FSU Južna pruga
15.11.2020 13:00 Lugina 1 : 0 Pavlovac
15.11.2020 13:00 Levosoje 0 : 1 Trnovac
15.11.2020 13:00 Banat (D) 4 : 0 Omladinac
15.11.2020 13:00 Ratar 1 : 0 Borac (VG)
15.11.2020 13:00 Borac (VS) 5 : 1 Karaš (J)
15.11.2020 13:00 Graničar 0 : 2 Vulturul
15.11.2020 13:00 Ševac 3 : 0 Karaš (K)
15.11.2020 13:00 ČSK 1 : 3 Polet
15.11.2020 13:00 Krušedol 4 : 1 Fruškogorac
15.11.2020 13:00 Jedinstvo 1 : 0 Napredak
15.11.2020 13:00 Srem 5 : 1 OFK Brestač
15.11.2020 13:00 Graničar 3 : 2 Kameni
15.11.2020 13:00 Šumar 0 : 2 Sremac
15.11.2020 13:00 Hrtkovci 4 : 3 Mladost
15.11.2020 13:00 Radnički 3 : 0 Dunav
15.11.2020 13:00 Graničar 1924 4 : 0 Jednota
15.11.2020 13:00 Erdevik 2017 1 : 1 Jedinstvo
15.11.2020 13:00 OFK Bikić 2 : 0 OFK Zeka Buljubaša
15.11.2020 13:00 Obilić 1993 2 : 1 Zmaj
15.11.2020 13:00 Sloga 0 : 2 Fruškogorac
15.11.2020 13:00 Sloboda 1 : 2 Sremac (B)
15.11.2020 13:00 Trgovački 3 : 0 Sremac (J)
15.11.2020 10:00 Fruška Gora 0 : 2 Graničar (K)
15.11.2020 10:00 Trešnjevica 3 : 0 Mladost (R)
15.11.2020 13:00 Šamot 3 : 0 Kopljari
15.11.2020 13:00 Borac 3 : 3 Mladi rudar
15.11.2020 13:00 Brezovac 1 : 3 Venčani
15.11.2020 10:00 B 2000 6 : 0 Radoje Domanović
15.11.2020 13:00 Vrbica 1 : 2 Mladost (J)
15.11.2020 10:00 Gorski Car 5 : 1 Budućnost
15.11.2020 Sloga (Z) 5 : 1 Mladi radnik (D)
15.11.2020 Kruševica 1980 1 : 1 Mladost (R)
15.11.2020 Jedinstvo (O) 2 : 1 BSK
15.11.2020 Badnjevac 1 : 0 Karađorđe (V)
15.11.2020 13:00 Jedinstvo 4 : 2 Dunav
15.11.2020 13:00 Mladost 2 : 5 Hajduk
15.11.2020 13:00 Kula 1 : 2 Omladinac
15.11.2020 13:00 Aleksa Šantić 3 : 1 Terekveš
15.11.2020 13:00 OFK Odžaci 0 : 4 Lipar
15.11.2020 13:00 Polet 0 : 3 Bratstvo 2019
15.11.2020 13:00 Hajduk (G) 3 : 0 OFK Hajduk
15.11.2020 13:00 Čenej 1 : 1 Železničar
15.11.2020 10:00 Moskva 0 : 4 Vinogradar
15.11.2020 13:00 Obilić 0 : 1 Dinamo
15.11.2020 13:00 Sloga 1 : 7 Borac (P)
15.11.2020 13:00 Napredak (B) 2 : 1 Žitkovica
15.11.2020 13:00 Mladi Borac 3 : 1 Mlava (B)
15.11.2020 13:00 Stig 1955 1 : 0 Sloga (M)
15.11.2020 13:00 BSK 1931 6 : 0 Polet (V)
15.11.2020 13:00 Barič 2 : 1 Borac 2016
15.11.2020 13:00 Napredak (P) 4 : 4 Ljubičevo
15.11.2020 13:00 Batovac 4 : 2 Baštovan 2015
15.11.2020 13:00 Dizel 6 : 1 Pek
15.11.2020 13:30 Zvezda 4 : 1 Mlada krila
15.11.2020 13:30 Lazac 2 : 0 Mladost 1925
15.11.2020 13:30 Stubal 0 : 1 Borac (V)
15.11.2020 13:30 Jedinstvo (G) 2 : 1 Borac (A)
15.11.2020 13:30 Mladost 1981 3 : 4 Miločajac
15.11.2020 13:00 Sloga 1952 2 : 4 Zadrugar 1947
15.11.2020 13:00 Borac (VL) 3 : 0 Polet S.D.
15.11.2020 13:00 Zabrđe 1936 4 : 2 Sloga 1945
15.11.2020 13:00 Pobeda 1953 0 : 1 Borac (V)
15.11.2020 13:00 Udarnik (S) 3 : 2 Krilaš
15.11.2020 13:30 Sloga 3 : 0 Radnički
15.11.2020 13:30 Mladost (S) 3 : 2 Jasenovo
15.11.2020 13:30 15. Avgust 1950 2 : 1 Šumadija
15.11.2020 13:30 Pomoravlje 0 : 2 Beljanica
15.11.2020 13:30 Mladost (G) 1 : 0 Ursule
15.11.2020 13:30 Šantarovac 3 : 1 Sinđelić 1934
15.11.2020 13:30 Vinorača 3 : 3 Sloboda
15.11.2020 13:30 Bratstvo 0 : 1 Partizan
15.11.2020 13:30 GFK Tabane 9 : 0 Crni Vrh
15.11.2020 13:30 Kupinovac 3 : 0 Osaonica
15.11.2020 13:30 Mladi borac 4 : 1 Jedinstvo
15.11.2020 13:00 Polet (DL) 1 : 0 Kolubara
15.11.2020 13:00 Joševa 7 : 0 Polet (T)
15.11.2020 13:00 Čučuge 2 : 1 Omladinac
15.11.2020 13:00 Zvizdar 0 : 2 Ratkovac
15.11.2020 13:00 OFK Paljuvi 1 : 1 Mladost
15.11.2020 11:00 Popadić 1 : 0 Stari drugari
15.11.2020 13:30 Rajac 3 : 1 Milenko Pavlović
15.11.2020 11:00 Žabari 4 : 2 Polet
15.11.2020 11:00 Mladost (L) 2 : 0 Jadar 2013
15.11.2020 11:00 Tešnjar 2 : 0 Komanice
15.11.2020 11:00 Mali korak 1 : 5 Dračić 2018
15.11.2020 11:00 Lukavac 1 : 3 Toplica
15.11.2020 10:00 Polet 3 : 1 Mladost (Z)
15.11.2020 10:00 Skupljen 2013 0 : 1 Torpedo
15.11.2020 13:30 Mladost 2013 3 : 2 Hajduk
15.11.2020 13:30 Sparta 1 : 3 Verko
15.11.2020 13:30 Bobovik 8 : 1 Jedinstvo 2014
15.11.2020 13:30 Lugovi 3 : 1 Gladijator
15.11.2020 13:30 Vujan 2 : 1 Budućnost
15.11.2020 13:30 Kej 5 : 0 Malba
15.11.2020 11:00 Prijatelji 0 : 1 Mršinci
15.11.2020 13:30 Gavrilo Princip 1 : 5 Čačak 94
15.11.2020 13:30 Planinac 1 : 1 OFK Remont 1959
15.11.2020 13:30 Solid 3 : 4 Lokomotiva
15.11.2020 13:30 Čantavir 0 : 2 Elektrovojvodina
15.11.2020 13:30 Žednik 3 : 2 Bikovo
15.11.2020 13:30 OFK Mala Bosna 2015 5 : 2 Palić
15.11.2020 13:30 Udarnik Višnjevac 5 : 0 Hajduk 1950
15.11.2020 13:30 OFK Letnjikovac 1983 2 : 3 Radnički
15.11.2020 13:30 Rankovac 1 : 2 Trešnjevka
15.11.2020 13:30 Vlašić 3 : 0 OFK Jelen
15.11.2020 13:30 OFK Varna 1 : 4 Pričinović
15.11.2020 13:30 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 1 PSK
15.11.2020 13:30 Dobrava 3 : 1 Jevremovac
15.11.2020 13:30 Mrovska 3 : 1 Cerić
15.11.2020 13:30 Petrovac 74 2 : 2 Šipurske livade
15.11.2020 13:30 Jedinstvo (ZA) 3 : 3 Velika Reka
15.11.2020 13:30 Jedinstvo (MZ) 6 : 0 Studenac
15.11.2020 13:30 Sloga 4 : 1 Hajduk
15.11.2020 13:30 Borac 3 : 0 Prva Iskra
15.11.2020 13:30 Antimon 3 : 1 Jadar 1961
15.11.2020 13:30 TE Gučevo 1 : 0 Jelav
15.11.2020 13:30 Mladost 4 : 1 7. Juli
15.11.2020 13:30 Sloboda 2 : 0 Mladost
15.11.2020 13:30 Milicionar 1 : 0 Zadrugar Milkivit
15.11.2020 13:30 Partizan 6 : 2 Premijer
15.11.2020 13:30 Budućnost (ZM) 1 : 1 Petlovača
15.11.2020 13:30 Torpedo 1924 0 : 2 Lipolist
15.11.2020 13:30 Omladinac (BO) 1 : 3 Omladinac 2013 (SL)
15.11.2020 13:00 Pobeda 0 : 7 Tomislavci
15.11.2020 13:00 Jedinstvo : Slavija
15.11.2020 13:00 Mladost (R) : Mladost Radost
15.11.2020 13:30 Jugovići 1976 0 : 1 Sloga 1980
15.11.2020 10:00 Arbanasce 3 : 2 Rad 1974
15.11.2020 13:00 Naupare 7 : 1 Rasina
15.11.2020 13:00 Čarapan 0 : 7 Parunovac
15.11.2020 11:00 Gaglovo 1 : 4 Borac
15.11.2020 11:00 Konjuh 2 : 3 Zmajevac
15.11.2020 13:00 Kapidžija 2 : 1 Bukovica
15.11.2020 13:00 Polet 4 : 3 Globoder
15.11.2020 11:00 Studen Vitez 2 : 1 Omladinac
15.11.2020 13:30 Koštam Polje 3 : 0 Milakovac 2018
15.11.2020 13:30 Zgodačica 4 : 2 Budućnost
15.11.2020 13:30 Morava 1 : 3 Magnohrom
15.11.2020 13:30 Šumadija 1 : 1 Biljanovac
15.11.2020 11:00 Stara Čaršija 1 : 2 BSK 2014
15.11.2020 13:00 Fruškogorac 4 : 2 Planinac
15.11.2020 13:00 Borac (J) 1 : 3 Graničar
15.11.2020 13:00 Donji Petrovci 5 : 0 Borac (S)
15.11.2020 13:00 Vojvodina 1 : 1 Jedinstvo (K)
15.11.2020 13:00 27. Oktobar 2 : 4 Car Uroš
15.11.2020 13:00 Sloga (K) 0 : 3 Polet
15.11.2020 10:00 Sloga 3 : 0 Budućnost 1995
15.11.2020 10:00 Vukona 0 : 2 Murgaš
15.11.2020 10:00 OFK Takovo 1 : 5 Dokmir
15.11.2020 10:00 Vrelo 0 : 3 Kolubara
15.11.2020 10:00 Jedinstvo 1 : 0 Brgule
15.11.2020 10:00 Gunjevac 1 : 2 Sovljak
15.11.2020 13:00 Domaćin 0 : 5 GFK Strelište
15.11.2020 13:00 Omladinac 7 : 2 Belica
15.11.2020 13:00 Napredak 7 : 1 Dražmirovac
15.11.2020 13:00 Mladi radnik 3 : 0 Dobra Voda
15.11.2020 10:00 Budućnost (M) 3 : 1 Best Sige
15.11.2020 10:00 Homoljac 7 : 2 Vukovac 98
15.11.2020 10:00 Mlava (R) 1 : 2 Zvezda
15.11.2020 13:30 Resava 5 : 2 Vinogradar
15.11.2020 13:30 Mladi radnik 0 : 2 Planinac
15.11.2020 13:00 Jedinstvo 1 : 2 Mornar
15.11.2020 13:00 Drezga 1 : 0 Bokelj
15.11.2020 13:00 Ibar 0 : 4 Berane
15.11.2020 13:00 Igalo 0 : 2 Grbalj
15.11.2020 13:00 Arsenal 2 : 1 Kom
15.11.2020 13:00 Borac : Una Fortuna
15.11.2020 13:00 Slatke male : Jedinstvo
15.11.2020 11:00 TSC 1 : 3 Brodarac
15.11.2020 10:00 Internacional 2 : 3 Partizan
15.11.2020 11:00 Trayal 2 : 3 Vojvodina
15.11.2020 10:00 IMT 0 : 2 Čukarički
15.11.2020 10:00 Dinamo 1945 5 : 0 Radnički (SM)
15.11.2020 09:00 Radnički (NP) 3 : 0 GFK Sloven
15.11.2020 10:00 Jedinstvo (V) 0 : 4 Podrinje
15.11.2020 10:00 Tekstilac 0 : 4 Spartak ŽK
15.11.2020 10:00 Petrika 0 : 0 Proleter (NS)
15.11.2020 10:00 Radnički 1912 6 : 2 Kabel
15.11.2020 10:00 Hajduk 1912 2 : 2 Bačka 1901
15.11.2020 10:00 OFK Bačka 3 : 0 Petar Puača
15.11.2020 13:00 Morava (VP) 0 : 3 Sloboda (Č)
15.11.2020 13:00 Metalac 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
15.11.2020 13:00 GFK Sloboda 3 : 3 Loznica
15.11.2020 13:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Sloga (P)
15.11.2020 13:00 Šumadija (A) 2 : 2 Šabac Sunrise
15.11.2020 13:00 Sloga (K) 3 : 1 Šumadija 1903
15.11.2020 13:00 BIP 2 : 0 Borac 1926
15.11.2020 13:30 Trstenik PPT 2 : 2 OFK Topličanin
15.11.2020 10:00 Radnik 3 : 3 Radnički (P)
15.11.2020 14:00 GFK Dubočica 0 : 2 Real
15.11.2020 10:30 Kopernikus Želežničar 1 : 0 OFK Radnički
15.11.2020 14:00 Jedinstvo (P) 0 : 4 GFK Jagodina
15.11.2020 10:00 Mladi radnik 1926 1 : 1 Jasenica 2017
15.11.2020 11:00 Zvižd 2 : 2 Smederevo 1924
15.11.2020 13:00 Karađorđe 11 : 0 OFK Slavija
15.11.2020 10:00 BSK Borča 2 : 0 BSK 1925
15.11.2020 11:00 Železnik 1930 1 : 1 IMT
15.11.2020 12:30 Zemun 2 : 1 Sinđelić
15.11.2020 13:30 Zvezdara 0 : 1 Bežanija
15.11.2020 11:00 Lokomotiva 1 : 2 IMT
15.11.2020 14:30 Brodarac 5 : 0 OFK Žarkovo
15.11.2020 15:00 Partizan 8 : 2 Radnički (O)
15.11.2020 13:00 TSC 3 : 2 Brodarac
15.11.2020 10:00 Apolon 4 3 : 1 Kiker
15.11.2020 11:00 Real Niš 0 : 2 Vojvodina
15.11.2020 11:15 OFK Beograd 2 : 0 OLE
15.11.2020 12:00 Dinamo 1945 6 : 0 Radnički (SM)
15.11.2020 11:00 Radnički (NP) 1 : 1 Proleter 2006
15.11.2020 12:00 OFK Vršac 3 : 0 Podrinje
15.11.2020 10:00 Kikinda 1909 3 : 0 Spartak ŽK
15.11.2020 12:00 Petrika 5 : 1 Proleter (NS)
15.11.2020 12:00 Radnički 1912 0 : 1 Kabel
15.11.2020 12:00 OFK Bačka 2 : 0 Petar Puača
15.11.2020 13:00 Metalac 2 : 1 Jedinstvo (Ub)
15.11.2020 13:00 GFK Sloboda 1 : 1 Loznica
15.11.2020 13:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Sloga (P)
15.11.2020 13:00 Šumadija (A) 0 : 3 Radnički 1923
15.11.2020 13:00 Mladi radnik 1926 1 : 1 Šumadija 1903
15.11.2020 10:00 Radnički (N) 2 : 0 OFK Sinđelić
15.11.2020 10:00 Vlasina : Radnik
15.11.2020 11:00 Timok 1919 3 : 0 Dinamo
15.11.2020 10:00 SFS Borac 2 : 2 GFK Dubočica
15.11.2020 11:00 Vinča 2 : 4 BASK
15.11.2020 10:00 Prva Iskra 1 : 7 RFK Grafičar
15.11.2020 13:30 Radnički (R) 1 : 2 Palilulac
15.11.2020 10:00 Radnički 1905 3 : 1 Bačka 1901
15.11.2020 Crvena zvezda : BSK Borča
15.11.2020 ADA : IMT
15.11.2020 Partizan : Teleoptik
15.11.2020 OLE : Internacional
15.11.2020 Apolon 2018 5 : 0 Kiker
15.11.2020 10:00 Aranđelovac : Vodojaža
15.11.2020 09:30 Arsenal : Morava (VP)
15.11.2020 09:00 Sušica : Gruža
15.11.2020 11:00 Apolon I : Apolon II
15.11.2020 10:00 Karadjordje (T) : Radnički 1923
15.11.2020 11:00 Novi Pazar : Novi Pazar B
15.11.2020 11:00 Tutin : Koštam Polje
15.11.2020 11:00 Granit : AF AS Novi Pazar
15.11.2020 11:30 OFK Ras : Sport Klub 99
15.11.2020 11:00 Pazar Juniors : Rudar
15.11.2020 10:00 Zemun 0 : 5 Čukarički
15.11.2020 12:30 Radnički (O) 0 : 4 Voždovac
15.11.2020 08:30 Ada 0 : 4 Rad
15.11.2020 12:30 Partizan 3 : 0 Crvena zvezda
15.11.2020 14:00 OFK Beograd 0 : 0 Radnički (NB)
15.11.2020 12:30 BSK 0 : 7 011
15.11.2020 15:30 Sinđelić 1 : 2 BSK 1925
15.11.2020 13:00 Šumadinac 4 : 2 Vranić
15.11.2020 12:00 Olimpik AS 2 : 5 Fenix
15.11.2020 13:00 Nova Kolonija : Polet
15.11.2020 14:00 Banat : Spartak d.o.o.
15.11.2020 12:00 Stajićevo 2017 1 : 6 Vojvodina
15.11.2020 10:00 TEK Sloga 3 : 0 Stepojevac Vaga
15.11.2020 10:00 Šumadija 3 : 0 Zadrugar
15.11.2020 14:30 Lazarevac 2 : 1 Borac
15.11.2020 10:00 Mladost 3 : 1 OFK Majur
15.11.2020 10:00 Fenix 1 1 : 1 Šabac Sunrise 2
15.11.2020 09:30 Radnički (O) 2 : 0 011
15.11.2020 10:00 Rad 2 : 1 Lokomotiva
15.11.2020 11:00 Obrenovac 1905 2 : 4 OFK Žarkovo

Košarka

15.11.2020 17:00 Cedevita Olimpija 97 : 88 Borac
15.11.2020 19:00 Crvena zvezda MTS 78 : 76 Split
15.11.2020 13:00 Mega Soccerbet 71 : 70 Krka
15.11.2020 15:00 Sutjeska 75 : 80 Podgorica
15.11.2020 21:00 Široki 73 : 80 MZT Skopje Aerodrom
15.11.2020 12:30 Marinos 102 : 60 Rudar 1903
15.11.2020 17:00 Podrinje 20 : 0 I Came To Play
15.11.2020 19:30 Omladinac : Joker
15.11.2020 20:00 Sloga Elite 61 : 67 Požarevac
15.11.2020 19:00 Crnokosa 73 : 89 Ivanjica
15.11.2020 18:00 Priboj 88 : 117 Čačak 94
15.11.2020 01:30 M015 70 : 84 Loznica
15.11.2020 18:00 Mladost 2014 61 : 74 Apač
15.11.2020 17:00 OKK Sokobanja 107 : 75 Trijumf
15.11.2020 17:30 Beočin 70 : 76 Bagljaš
15.11.2020 15:30 Marina 82 : 85 Roling
15.11.2020 19:00 Jedinstvo 86 : 82 BNS
15.11.2020 17:30 Neolit 95 : 90 Opovo 99
15.11.2020 18:00 Bane 54 : 90 Prva Petoletka
15.11.2020 14:30 Srem 59 : 91 Topolčanka
15.11.2020 18:00 Gimnazijalac 43 : 66 Proleter
15.11.2020 17:00 Karađorđevo 58 : 75 Stara Pazova
15.11.2020 11:30 Užice 44 : 51 Železničar
15.11.2020 18:00 Smederevo 59 : 100 Rudar 1903
15.11.2020 18:30 Paraćin 73 : 51 Bagdala
15.11.2020 14:00 Borac 107 : 74 Actavis Academy
15.11.2020 11:30 Sloga Elite 41 : 90 Star
15.11.2020 17:30 Sloboda 73 : 47 Konstantin
15.11.2020 16:30 SPD Radnički 60 : 56 Vojvodina 021
15.11.2020 14:00 Kraljevo 64 : 49 Novosadska ŽKA
15.11.2020 18:00 Crvena zvezda Kombank 79 : 39 Ljubovija

Odbojka

15.11.2020 18:00 Mladi radnik 2 : 3 Niš
15.11.2020 16:00 Borac (P) 3 : 2 Novi Sad Maneks
15.11.2020 18:00 Bavanište 0 : 3 Banat
15.11.2020 17:00 Kosovska Mitrovica 2 0 : 3 Napredak 037
15.11.2020 14:30 Antena 0 : 3 Gračac
15.11.2020 17:00 MOK Topličanin 97 3 : 0 Pirot
15.11.2020 16:00 Fortuna Plus 0 : 3 Rudar
15.11.2020 20:00 Dunav Volley 3 : 2 Vest
15.11.2020 14:00 Kuršumlija 0 : 3 Stampedo
15.11.2020 17:00 Panda 2 : 3 Majdanpek FBC
15.11.2020 17:00 Leskovac 98 3 : 0 Pusta Reka
15.11.2020 17:00 Lotus 3 : 2 Mokra Gora
15.11.2020 17:00 Sloga 031 3 : 1 Raška
15.11.2020 16:45 Lucky Star 3 : 1 Proleter
15.11.2020 19:00 Šumadija 3 : 0 Mladi radnik
15.11.2020 17:00 Volley Stars 2 : 3 Štrand Volej
15.11.2020 14:00 Partizan 3 : 0 Star
15.11.2020 17:00 Slavija 2 : 3 Srem 2
15.11.2020 12:00 Odbojka 013 3 : 0 Bagljaš 023

Rukomet

15.11.2020 18:00 Crvena zvezda 19 : 24 Metaloplastika
15.11.2020 19:00 Jagodina 29 : 27 Topličanin
15.11.2020 18:00 Banatski Karlovac 36 : 28 Potisje Pleteks
15.11.2020 17:00 Apatin 23 : 25 Hercegovina
15.11.2020 18:00 Radnički 27 : 19 Nova Pazova
15.11.2020 20:30 RSU Akademija Lečić 35 : 30 Crvena zvezda 2
15.11.2020 19:30 Partizan 2 33 : 39 Metalac
15.11.2020 18:00 Loznica 31 : 24 Sinđelić
15.11.2020 12:00 Knjaz 1957 35 : 25 Majdanpek
15.11.2020 15:30 Železničar 1949 - 2 25 : 31 Aleksinac
15.11.2020 17:30 BSK Heba 22 : 22 Niška Banja
15.11.2020 17:30 Dubočica 54 2 35 : 29 Nišava
15.11.2020 19:00 Karađorđe 38 : 32 Mladi radnik
15.11.2020 17:00 Palanka 25 : 29 Jedinstvo 1974
15.11.2020 18:00 Rudar 2 31 : 35 Sloga
15.11.2020 20:00 Udarnik : Smederevo 2
15.11.2020 14:30 Beli anđeo 29 : 27 Arilje
15.11.2020 14:00 Užice : Trepča
15.11.2020 19:00 Kruševac 29 : 21 Omladinac
15.11.2020 19:00 Crepaja 26 : 21 Naftagas
15.11.2020 15:00 Budućnost 39 : 21 Dalmatinac
15.11.2020 17:30 Studentski grad 41 : 21 Mačva 2
15.11.2020 12:00 Lazarevac 19 : 25 Kolubara 2
15.11.2020 15:30 RK SC Voždovac 2012 - 2 37 : 33 Ub 2
15.11.2020 16:00 Loznica 2 21 : 27 Bask
15.11.2020 14:00 Graničar 33 : 28 Grafičar
15.11.2020 19:00 Sivac 69/2 39 : 38 Rusin
15.11.2020 13:00 Kljajićevo 27 : 26 Borac
15.11.2020 12:00 Zrenjanin 36 : 30 Radnički
15.11.2020 12:00 Vladimirovac 28 : 24 Jedinstvo
15.11.2020 17:00 Kučevo 28 : 26 Sloga
15.11.2020 19:30 Kikinda 21 : 23 Beograd
15.11.2020 19:00 Mokrin 18 : 25 Laki
15.11.2020 18:00 Mladost (SC) 38 : 31 Ravangrad
15.11.2020 19:30 SU Hazena 22 : 27 Radnički BG
15.11.2020 20:00 Radnički 39 : 34 Loznica grad
15.11.2020 13:30 ORK Loznica 24 : 41 Metalac 2015
15.11.2020 15:00 Osice 20 : 33 Remesiana
15.11.2020 12:00 Bor - RTB 2 20 : 23 Hajduk Veljko
15.11.2020 16:00 Radnički 28 : 15 Udarnik
15.11.2020 14:30 Požarevac : Sloga 2
15.11.2020 14:30 Beočin 1959 25 : 27 Apatin
15.11.2020 14:00 Naftagas 22 : 20 Obilić
15.11.2020 17:00 Železničar 2 42 : 18 Deronje

Vaterpolo

15.11.2020 20:30 Taš 10 : 11 Proleter

Futsal

15.11.2020 19:30 Ekonomac 0 : 4 Novi Pazar
15.11.2020 19:00 Leteći Bajmočani 5 : 7 Leteći Holandjanin
15.11.2020 19:00 Spartak 2 : 6 ŽAK Junior
15.11.2020 14:15 Ekonomist 1 : 3 Hram
15.11.2020 18:30 Gvozdeni puk 6 : 0 Prokuplje
15.11.2020 20:30 Bor 6 : 5 Brđanka