11.11
13:00
Jedinstvo
Mladost
2
0
|
11.11.2020 13:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost |
11.11
10:00
RadniÄki (SM)
Podrinje
2
0
|
11.11.2020 10:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 0 | Podrinje | |||||
11.11
13:00
GFK Sloven
Jedinstvo (V)
1
1
|
11.11.2020 13:00 | GFK Sloven | 1 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
11.11
10:00
RadniÄki (Zr)
RadniÄki (NP)
2
1
|
11.11.2020 10:00 | RadniÄki (Zr) | 2 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
11.11
10:00
Omladinac
Index
2
1
|
11.11.2020 10:00 | Omladinac | 2 : 1 | Index | |||||
11.11
10:00
InÄija
ŽelezniÄar
4
0
|
11.11.2020 10:00 | InÄija | 4 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
11.11
11:00
Dinamo 1945
Vojvodina
0
1
|
11.11.2020 11:00 | Dinamo 1945 | 0 : 1 | Vojvodina |
11.11
10:00
Spartak ŽK
Petar PuaÄa
3
1
|
11.11.2020 10:00 | Spartak ŽK | 3 : 1 | Petar PuaÄa | |||||
11.11
10:00
BaÄka 1901
OFK BaÄka
0
2
|
11.11.2020 10:00 | BaÄka 1901 | 0 : 2 | OFK BaÄka | |||||
11.11
10:00
Kabel
Hajduk 1912
1
3
|
11.11.2020 10:00 | Kabel | 1 : 3 | Hajduk 1912 | |||||
11.11
10:00
Proleter (NS)
RadniÄki 1912
0
0
|
11.11.2020 10:00 | Proleter (NS) | 0 : 0 | RadniÄki 1912 | |||||
11.11
10:00
RFK Novi Sad 1921
Petrika
0
1
|
11.11.2020 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 1 | Petrika |
11.11
13:00
Sloboda
OFK Slavija
|
11.11.2020 13:00 | Sloboda | : | OFK Slavija |
11.11
13:00
RadniÄki (NB) 2
Kolubara
2
0
|
11.11.2020 13:00 | RadniÄki (NB) 2 | 2 : 0 | Kolubara |
11.11
11:00
011
Internacional
1
2
|
11.11.2020 11:00 | 011 | 1 : 2 | Internacional |
11.11
10:00
Napredak
Borac
2
0
|
11.11.2020 10:00 | Napredak | 2 : 0 | Borac |
11.11
12:00
RadniÄki (SM)
Podrinje
1
1
|
11.11.2020 12:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 1 | Podrinje | |||||
11.11
12:00
RadniÄki (Zr)
RadniÄki (NP)
3
1
|
11.11.2020 12:00 | RadniÄki (Zr) | 3 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
11.11
12:00
Omladinac
Index
1
2
|
11.11.2020 12:00 | Omladinac | 1 : 2 | Index | |||||
11.11
12:00
InÄija
ŽelezniÄar
2
1
|
11.11.2020 12:00 | InÄija | 2 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
11.11
13:00
Dinamo 1945
Vojvodina
0
5
|
11.11.2020 13:00 | Dinamo 1945 | 0 : 5 | Vojvodina |
11.11
12:00
Spartak ŽK
Petar PuaÄa
3
3
|
11.11.2020 12:00 | Spartak ŽK | 3 : 3 | Petar PuaÄa | |||||
11.11
12:00
Kabel
Hajduk 1912
2
1
|
11.11.2020 12:00 | Kabel | 2 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
11.11
10:00
Proleter (NS)
RadniÄki 1912
1
3
|
11.11.2020 10:00 | Proleter (NS) | 1 : 3 | RadniÄki 1912 | |||||
11.11
12:00
RFK Novi Sad 1921
Petrika
1
2
|
11.11.2020 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 2 | Petrika | |||||
11.11
12:00
Kikinda 1909
Tisa NjerÅ”
3
0
|
11.11.2020 12:00 | Kikinda 1909 | 3 : 0 | Tisa NjerÅ” |
11.11
00:00
Tatra
Petar PuaÄa
1
9
|
11.11.2020 00:00 | Tatra | 1 : 9 | Petar PuaÄa | |||||
11.11
00:00
Jedinstvo (R)
TSK
1
1
|
11.11.2020 00:00 | Jedinstvo (R) | 1 : 1 | TSK | |||||
11.11
00:00
Borac (NS)
Mladost (BJ)
1
5
|
11.11.2020 00:00 | Borac (NS) | 1 : 5 | Mladost (BJ) | |||||
11.11
00:00
Kabel
Proleter
0
1
|
11.11.2020 00:00 | Kabel | 0 : 1 | Proleter |
11.11
12:00
Å abac Sunrise
OFK Senjak
4
0
|
11.11.2020 12:00 | Å abac Sunrise | 4 : 0 | OFK Senjak |
11.11
10:00
OLE
011
1
1
|
11.11.2020 10:00 | OLE | 1 : 1 | 011 |
11.11
13:00
RadniÄki (NP)
Vojvodina
0
6
|
11.11.2020 13:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 6 | Vojvodina |
11.11
10:00
RadniÄki (NB)
Brodarac
3
0
|
11.11.2020 10:00 | RadniÄki (NB) | 3 : 0 | Brodarac |
11.11
12:00
Fenix
RadniÄki
7
1
|
11.11.2020 12:00 | Fenix | 7 : 1 | RadniÄki | |||||
11.11
12:00
MaÄva
POFK Savacium
4
0
|
11.11.2020 12:00 | MaÄva | 4 : 0 | POFK Savacium |
11.11
12:00
Heroj Polet
Zvezda B
0
23
|
11.11.2020 12:00 | Heroj Polet | 0 : 23 | Zvezda B |
11.11
11:00
Zadrugar
BuduÄnost
0
2
|
11.11.2020 11:00 | Zadrugar | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
11.11
10:00
Mladost (C)
Kolubara 2
1
4
|
11.11.2020 10:00 | Mladost (C) | 1 : 4 | Kolubara 2 | |||||
11.11
10:00
Borac
Akademija fudbala
0
1
|
11.11.2020 10:00 | Borac | 0 : 1 | Akademija fudbala | |||||
11.11
14:00
Mladost (B)
Stepojevac Vaga
2
1
|
11.11.2020 14:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
11.11
10:00
TEK Sloga
Å umadija
6
3
|
11.11.2020 10:00 | TEK Sloga | 6 : 3 | Å umadija |
11.11
10:00
ObiliÄ
TSC
0
4
|
11.11.2020 10:00 | ObiliÄ | 0 : 4 | TSC |
11.11
17:00
LovÄen 1947 Bemax
Studentski centar
64
83
|
11.11.2020 17:00 | LovÄen 1947 Bemax | 64 : 83 | Studentski centar | |||||
11.11
21:00
Mladost
Sloboda
87
89
|
11.11.2020 21:00 | Mladost | 87 : 89 | Sloboda |
11.11
19:00
Srem
Omladinac
88
66
|
11.11.2020 19:00 | Srem | 88 : 66 | Omladinac |
11.11
18:00
Jagodina
Smederevo 1953
105
64
|
11.11.2020 18:00 | Jagodina | 105 : 64 | Smederevo 1953 | |||||
11.11
19:30
Zekas 75
Sloga Elite
72
80
|
11.11.2020 19:30 | Zekas 75 | 72 : 80 | Sloga Elite |
11.11
19:00
Ivanjica
M015
77
68
|
11.11.2020 19:00 | Ivanjica | 77 : 68 | M015 | |||||
11.11
19:00
Loznica
Zlatar
69
68
|
11.11.2020 19:00 | Loznica | 69 : 68 | Zlatar | |||||
11.11
16:00
Student BB
Priboj
86
73
|
11.11.2020 16:00 | Student BB | 86 : 73 | Priboj | |||||
11.11
17:30
ÄaÄak 94
Crnokosa
108
82
|
11.11.2020 17:30 | ÄaÄak 94 | 108 : 82 | Crnokosa |
11.11
21:00
SurÄin
Barajevo Bambi
94
66
|
11.11.2020 21:00 | SurÄin | 94 : 66 | Barajevo Bambi |
11.11
20:45
Lyon-Villeurbanne
Crvena zvezda
68
89
|
11.11.2020 20:45 | Lyon-Villeurbanne | 68 : 89 | Crvena zvezda |
11.11
18:00
OKK Beograd
RadniÄki SPD
101
91
|
11.11.2020 18:00 | OKK Beograd | 101 : 91 | RadniÄki SPD |
11.11
20:45
Partizan Soccer
KaraÄorÄe
3
0
|
11.11.2020 20:45 | Partizan Soccer | 3 : 0 | KaraÄorÄe |
11.11
18:00
Vojvodina
Kikinda Grindex
36
24
|
11.11.2020 18:00 | Vojvodina | 36 : 24 | Kikinda Grindex | |||||
11.11
19:30
Dinamo
Spartak
28
26
|
11.11.2020 19:30 | Dinamo | 28 : 26 | Spartak | |||||
11.11
18:00
Partizan
DuboÄica 54
27
20
|
11.11.2020 18:00 | Partizan | 27 : 20 | DuboÄica 54 |
11.11
19:00
RadniÄki
Crvena zvezda
28
29
|
11.11.2020 19:00 | RadniÄki | 28 : 29 | Crvena zvezda | |||||
11.11
19:00
Metaloplastika
ObiliÄ
31
26
|
11.11.2020 19:00 | Metaloplastika | 31 : 26 | ObiliÄ | |||||
11.11
18:00
ŽelezniÄar 1949
Å amot 65
38
27
|
11.11.2020 18:00 | ŽelezniÄar 1949 | 38 : 27 | Å amot 65 |
11.11
19:30
Jedinstvo
InÄija
26
28
|
11.11.2020 19:30 | Jedinstvo | 26 : 28 | InÄija | |||||
11.11
19:30
Lavovi BP
JugoviÄ
19
24
|
11.11.2020 19:30 | Lavovi BP | 19 : 24 | JugoviÄ | |||||
11.11
19:00
Sivac 69
Vrbas Petrol
30
23
|
11.11.2020 19:00 | Sivac 69 | 30 : 23 | Vrbas Petrol | |||||
11.11
19:00
Kolubara
Smederevo
25
21
|
11.11.2020 19:00 | Kolubara | 25 : 21 | Smederevo | |||||
11.11
19:00
MaÄva
Voždovac 2012
34
27
|
11.11.2020 19:00 | MaÄva | 34 : 27 | Voždovac 2012 |
11.11
20:00
Zlatar
ŽitoraÄa
42
26
|
11.11.2020 20:00 | Zlatar | 42 : 26 | ŽitoraÄa | |||||
11.11
19:00
Bela Palanka
Jagodina
31
28
|
11.11.2020 19:00 | Bela Palanka | 31 : 28 | Jagodina | |||||
11.11
19:30
TopliÄanin
Vranje 1957
30
31
|
11.11.2020 19:30 | TopliÄanin | 30 : 31 | Vranje 1957 | |||||
11.11
19:00
Jastrebac
Hajduk Veljko
26
27
|
11.11.2020 19:00 | Jastrebac | 26 : 27 | Hajduk Veljko | |||||
11.11
19:30
Metalac
Priboj
30
22
|
11.11.2020 19:30 | Metalac | 30 : 22 | Priboj |
11.11
18:00
Jabuka
RadniÄki
27
25
|
11.11.2020 18:00 | Jabuka | 27 : 25 | RadniÄki | |||||
11.11
21:00
Nova Pazova
Crvena zvezda
26
23
|
11.11.2020 21:00 | Nova Pazova | 26 : 23 | Crvena zvezda | |||||
11.11
20:45
Dolovo
Somborelektro
29
25
|
11.11.2020 20:45 | Dolovo | 29 : 25 | Somborelektro | |||||
11.11
20:00
Mladost (BJ)
Apatin
38
34
|
11.11.2020 20:00 | Mladost (BJ) | 38 : 34 | Apatin | |||||
11.11
19:00
Potisje Pleteks
Hercegovac
25
26
|
11.11.2020 19:00 | Potisje Pleteks | 25 : 26 | Hercegovac |
11.11
00:00
PKB
Loznica
24
34
|
11.11.2020 00:00 | PKB | 24 : 34 | Loznica | |||||
11.11
18:15
SinÄeliÄ
Partizan 2
22
19
|
11.11.2020 18:15 | SinÄeliÄ | 22 : 19 | Partizan 2 | |||||
11.11
18:00
Metalac
RSU Akademija LeÄiÄ
27
27
|
11.11.2020 18:00 | Metalac | 27 : 27 | RSU Akademija LeÄiÄ | |||||
11.11
18:00
Crvena zvezda 2
Rekreativo
31
37
|
11.11.2020 18:00 | Crvena zvezda 2 | 31 : 37 | Rekreativo | |||||
11.11
16:00
Beograd
Novi Beograd
23
33
|
11.11.2020 16:00 | Beograd | 23 : 33 | Novi Beograd |
11.11
21:00
Sloga
Palanka
41
20
|
11.11.2020 21:00 | Sloga | 41 : 20 | Palanka | |||||
11.11
18:30
Mladi radnik
Osipaonica
37
23
|
11.11.2020 18:30 | Mladi radnik | 37 : 23 | Osipaonica |
11.11
18:30
Omladinac
Užice
26
27
|
11.11.2020 18:30 | Omladinac | 26 : 27 | Užice | |||||
11.11
19:00
TrepÄa
Beli anÄeo
30
28
|
11.11.2020 19:00 | TrepÄa | 30 : 28 | Beli anÄeo | |||||
11.11
19:00
Bane
Sloga
28
26
|
11.11.2020 19:00 | Bane | 28 : 26 | Sloga |
11.11
20:00
Mladost
Slavija
10
26
|
11.11.2020 20:00 | Mladost | 10 : 26 | Slavija |
11.11
21:30
Studentski grad
UmÄari
24
15
|
11.11.2020 21:30 | Studentski grad | 24 : 15 | UmÄari |
11.11
20:00
Mladost (SC)
Ruma - 14 ALL
21
23
|
11.11.2020 20:00 | Mladost (SC) | 21 : 23 | Ruma - 14 ALL |
11.11
20:00
Smederevo
SFU LeposaviÄ
8
3
|
11.11.2020 20:00 | Smederevo | 8 : 3 | SFU LeposaviÄ |
11.11
20:15
Vojvodina
Crvena zvezda
2
10
|
11.11.2020 20:15 | Vojvodina | 2 : 10 | Crvena zvezda |