XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 531 utakmica za dan
Subota, 7 Novembar 2020

Fudbal

07.11.2020 14:00 Novi Pazar 1 : 2 Zlatibor
07.11.2020 14:00 OFK Bačka 0 : 1 Rad
07.11.2020 16:00 Radnički (N) 0 : 1 Radnik
07.11.2020 16:00 Mačva 1 : 0 Javor Matis
07.11.2020 18:00 Spartak ŽK 1 : 2 Partizan
07.11.2020 14:00 Proleter 1 : 0 Napredak
07.11.2020 16:00 TSC 5 : 0 Mladost (L)
07.11.2020 16:00 Čukarički 3 : 2 Voždovac
07.11.2020 13:00 RFK Grafičar 3 : 0 Železničar (P)
07.11.2020 13:00 Mladost 2 : 0 Sloboda
07.11.2020 13:00 Olimpik 1 : 1 Krupa
07.11.2020 13:00 Slavija 0 : 0 Rudar Prijedor
07.11.2020 13:00 Sloboda 1 : 0 Sloga
07.11.2020 13:00 Željezničar 1 : 0 Kozara
07.11.2020 13:00 Sutjeska 4 : 1 Podrinje
07.11.2020 13:00 Zvijezda 09 0 : 0 Ljubić
07.11.2020 13:00 Modriča 6 : 2 Jedinstvo
07.11.2020 13:00 Drina 1 : 0 Borac
07.11.2020 13:00 Tekstilac 3 : 1 Leotar
07.11.2020 13:00 1. Maj Ruma 0 : 0 OFK Stari Grad
07.11.2020 13:00 Omladinac 5 : 0 Vojvodina 1928
07.11.2020 13:00 OFK Vršac 2 : 0 Kozara
07.11.2020 13:00 Bačka 1901 0 : 0 Radnički 1912
07.11.2020 13:00 Hajduk 1912 1 : 1 Jedinstvo (SP)
07.11.2020 13:00 Sloga (Č) 1 : 2 Radnički (Zr)
07.11.2020 13:00 Sloboda 0 : 3 Feniks 1995
07.11.2020 13:00 Dinamo 1945 0 : 0 Tisa
07.11.2020 13:00 Mačva 1929 4 : 1 Šumadija (A)
07.11.2020 13:00 Gruža 2 : 0 Železničar (L)
07.11.2020 13:00 Sloga (P) 4 : 0 Bane 1931
07.11.2020 13:00 Trepča 1 : 1 Takovo
07.11.2020 13:00 Mladi radnik 1926 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
07.11.2020 13:00 GFK Sloboda 5 : 1 Sloga 33
07.11.2020 13:30 Radnički (O) 0 : 1 Teleoptik
07.11.2020 13:30 BSK Borča 1 : 0 OFK Beograd
07.11.2020 10:00 TEK Sloga 1 : 0 Crvena zvezda
07.11.2020 11:00 GSP Polet Dorćol 2 : 0 BSK 1925
07.11.2020 13:30 Brodarac 3 : 2 Sremčica
07.11.2020 13:30 Lokomotiva 0 : 2 Stepojevac Vaga
07.11.2020 10:00 Sinđelić 1 : 1 Leštane
07.11.2020 13:30 Mladenovac 1 : 0 Studenski grad
07.11.2020 13:30 Moravac Orion 0 : 1 Timočanin
07.11.2020 13:30 SFK Morava 0 : 2 Jedinstvo (P)
07.11.2020 13:30 OFK Topličanin 5 : 0 Kablovi
07.11.2020 13:30 OFK Sinđelić 0 : 0 Dunav
07.11.2020 13:00 Borac 0 : 3 Omladinac
07.11.2020 13:00 Goč 1 : 2 Mokra Gora
07.11.2020 13:00 Sloga (B) 2 : 0 Borac (Ž)
07.11.2020 13:00 Crnokosa 0 : 3 Jedinstvo Putevi
07.11.2020 13:00 Sevojno 2 : 1 Polet (Lj)
07.11.2020 13:00 Parmenac 1 : 4 Omladinac
07.11.2020 13:00 Jedinstvo Vladimirci 1924 1 : 1 OFK Divci
07.11.2020 13:00 Mladost (Dr) 3 : 0 Mladost (DD)
07.11.2020 13:00 Obilić 5 : 2 OFK Vrbas
07.11.2020 13:00 Crvenka 3 : 0 Vojvodina (T)
07.11.2020 13:00 Srbobran 1 : 1 Hercegovac
07.11.2020 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Bačka (P)
07.11.2020 13:00 ČSK Pivara 3 : 1 Njegoš
07.11.2020 13:00 Mladost APA 2 : 2 Krila Krajine
07.11.2020 13:00 Tekstilac 2 : 1 Mladost (BP)
07.11.2020 13:00 Jedinstvo (NB) 0 : 2 Proleter
07.11.2020 13:00 Krajina 1 : 2 OFK Kikinda 1909
07.11.2020 13:00 Jedinstvo (BK) 3 : 2 Jedinstvo (V)
07.11.2020 13:00 Budućnost 0 : 3 Sloga
07.11.2020 13:00 Podrinje 1 : 0 Sloga (E)
07.11.2020 13:00 Mladost 1 : 2 Index
07.11.2020 13:00 Cement 0 : 0 Jedinstvo
07.11.2020 13:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 0 Sloga (T)
07.11.2020 13:00 Radnički 2 : 0 Hajduk
07.11.2020 13:30 Meševo 1 : 1 Levač
07.11.2020 13:30 Morava 1918 0 : 0 Jedinstvo 1936
07.11.2020 13:30 Blagotin 2 : 4 Sloga (D)
07.11.2020 13:30 Kopaonik 2 : 0 Kušiljevo
07.11.2020 13:30 Đerdap 4 : 1 Lužnica
07.11.2020 13:30 Polom 1 : 4 Bor 1919
07.11.2020 13:30 BSK 2 : 0 Branik
07.11.2020 13:30 Senjak 6 : 1 OFK Knjaz
07.11.2020 13:30 Jedinstvo (P) 3 : 1 Brodoremont
07.11.2020 13:30 Delijski Vis 2 : 2 Morava
07.11.2020 13:30 OFK Kosanica 2 : 1 Jedinstvo (GS)
07.11.2020 13:30 Jedinstvo (B) 3 : 1 Dobrič
07.11.2020 13:30 Pusta Reka 1 : 1 Jablanica
07.11.2020 13:30 Budućnost 2 : 0 Čekmin
07.11.2020 13:30 Sloga 2 : 2 Jedinstvo (G)
07.11.2020 13:30 Vinča 2 : 1 Komgrap
07.11.2020 10:00 Borac (L) 5 : 0 Turbina
07.11.2020 13:30 Napredak 8 : 1 Vrčin
07.11.2020 13:30 Hajduk 0 : 4 Midžor
07.11.2020 13:30 Radnički 1946 2 : 1 Kosovo
07.11.2020 13:30 Rudar Vrška Čuka 1 : 1 Velika Jasikova
07.11.2020 13:30 Gornji Stepoš 0 : 1 Sloga (D)
07.11.2020 13:30 Ribnik 0 : 7 Sebečevac
07.11.2020 13:30 Hajduk (B) 1 : 0 LSK
07.11.2020 13:30 GFK Sloven 1 : 0 Donji Srem 2015
07.11.2020 13:30 Rudar 2 : 4 Železničar
07.11.2020 13:30 BAK 0 : 1 Jugoslavija
07.11.2020 13:00 Tvrđava 1 : 2 Budućnost (G)
07.11.2020 13:00 Polet 3 : 0 Omladinac
07.11.2020 13:00 Tornjoš 0 : 2 Jadran
07.11.2020 13:00 Napredak 0 : 0 Senta
07.11.2020 13:00 Sloga 4 : 0 Iskra
07.11.2020 13:30 ASK 2 : 1 Vojvodina (B)
07.11.2020 Mladost 1948 4 : 0 Pobeda
07.11.2020 13:30 Borac (P) 1 : 0 Banja 1957
07.11.2020 18:00 011 1 : 0 Postar 1930
07.11.2020 13:30 Barajevo 3 : 0 Mladi borac
07.11.2020 13:30 SUF Dubona 2 : 2 SUF Kovačevac 1956
07.11.2020 13:30 Fruškogorski partizan 3 : 1 Titel
07.11.2020 13:30 OFK Futog 2 : 1 OFK Sirig
07.11.2020 13:30 Omladinac 1 : 5 Slavija
07.11.2020 13:30 BSK 6 : 0 Šarbanovac
07.11.2020 13:30 Krivelj 1 : 1 Urovica
07.11.2020 13:30 Brestovac 3 : 4 Zlot
07.11.2020 13:00 Sloga (D) 2 : 4 Šumadija 1934
07.11.2020 13:30 Trgovački 3 : 4 Obilić
07.11.2020 13:00 Rasovača 2 : 1 Baličevac
07.11.2020 13:30 Karađorđe 4 : 0 Jovo Kursula
07.11.2020 13:30 Rudar 3 : 1 Granit
07.11.2020 13:30 Mladost (V) 2 : 1 Mataruge
07.11.2020 13:30 Morava (KS) 4 : 2 Rudar
07.11.2020 13:30 Pepeljevac 0 : 2 Joks Junajted
07.11.2020 13:30 OFK Jabučje 1 : 0 Brezovica
07.11.2020 13:30 Zvezda 2 : 2 Spartak
07.11.2020 13:30 Napredak 7 : 0 Zadrugar
07.11.2020 13:30 Sinđelić 2 : 1 Mladost
07.11.2020 13:30 Župski biseri 1 : 1 Rubin
07.11.2020 13:30 Poljoprivrednik 4 : 0 Gradac
07.11.2020 13:30 Venčani 1 : 3 Borac
07.11.2020 13:30 Feniks 1 : 0 Jedinstvo (O)
07.11.2020 Karađorđe 2013 (Viš) 2 : 0 Kruševica 1980
07.11.2020 13:30 Miletić 3 : 1 Obilić
07.11.2020 13:30 Železničar 0 : 4 Hajduk (G)
07.11.2020 13:30 Žitkovica 1 : 3 Dizel
07.11.2020 13:30 Mlada krila 2 : 1 Progorelica
07.11.2020 13:30 Polet S.D. 2 : 1 Sloga 1952
07.11.2020 13:30 Beljanica 3 : 0 15. Avgust 1950
07.11.2020 13:30 Šumadija 13 : 0 Mladost (S)
07.11.2020 13:30 Napredak (Sv) 4 : 2 Sloga
07.11.2020 13:30 Mladost (D) 2 : 1 Mladost (G)
07.11.2020 13:30 Mladost (T) 2 : 3 Mladi borac
07.11.2020 13:30 Sinđelić 1934 3 : 1 Zenit
07.11.2020 13:30 Krtinska 5 : 1 Pobednik
07.11.2020 13:30 Ratkovac 0 : 2 Čučuge
07.11.2020 13:30 Radnički 5 : 4 Todorovce
07.11.2020 13:30 Mladost (DL) 2 : 4 Lemind 1953
07.11.2020 13:30 Veliko Trnjane 2 : 2 Badince
07.11.2020 13:30 Škriljac 7 : 0 Borac
07.11.2020 13:30 Polet (V) 3 : 0 Napredak 2012
07.11.2020 12:30 Petlić SD 026 2 : 0 Vučak
07.11.2020 13:30 Omladinac 7 : 0 Petrijevac
07.11.2020 13:30 Badljevica 3 : 2 Kolarac
07.11.2020 13:30 Landol 6 : 2 Lunjevac
07.11.2020 13:30 Skobalj 1 : 1 Godomin
07.11.2020 13:30 Proleter 1947 1 : 3 Stari Hrast 2018
07.11.2020 13:30 OFK Slavija 2 : 7 Zeppelin 026
07.11.2020 13:30 Jedinstvo Stević 6 : 1 Tempo
07.11.2020 13:30 Palić 3 : 2 Žednik
07.11.2020 15:00 Jablanica 4 : 3 Brezak
07.11.2020 15:00 Omladinac 1 : 2 FC Stella Rossa
07.11.2020 15:00 Takovski Ustanak 3 : 5 Šilopaj
07.11.2020 15:00 Lunjevica 1 : 5 Velereč 94
07.11.2020 15:00 Majdan 1 : 2 Šumadija
07.11.2020 13:30 Studenac 3 : 1 Azbukovica
07.11.2020 13:00 Sloboda 2 : 3 Pobeda
07.11.2020 14:00 Arbanasce 4 : 2 Dobrič 1974
07.11.2020 13:30 Zmajevac 1 : 0 Gaglovo
07.11.2020 13:30 Borac 4 : 1 Makrešane
07.11.2020 13:30 Budućnost 1 : 4 Koštam Polje
07.11.2020 13:30 Milakovac 2018 1 : 0 Studen Vitez
07.11.2020 13:30 Kolubara 3 : 0 OFK Takovo
07.11.2020 13:30 Dobra Voda 3 : 0 OFK Dragoševac
07.11.2020 13:30 GFK Strelište 7 : 0 Mladost
07.11.2020 13:30 Crni Vitez 0 : 3 Šapine
07.11.2020 13:30 Mladost (VG) 2 : 1 Sloga
07.11.2020 13:30 Vladimirovac 4 : 1 Vojvodina
07.11.2020 13:30 Gaj 2 : 1 Rapid
07.11.2020 13:30 Naša Krajina 8 : 0 Solunac
07.11.2020 13:30 Dobrica 2 : 2 Janošik
07.11.2020 11:00 Melnica 1 : 0 BSK
07.11.2020 13:30 Omladinac 1 : 0 Rudar 1947
07.11.2020 13:30 Vukan 1 : 4 Soko
07.11.2020 13:30 Udarnik 2015 5 : 1 Burovac
07.11.2020 13:30 Dobrnje 3 : 3 Napredak
07.11.2020 10:00 Polet 2 : 1 Beli Orlovi
07.11.2020 13:30 Vrelo 1971 0 : 3 Mladost (K)
07.11.2020 13:30 Sloga (J) 4 : 1 Selište
07.11.2020 13:30 Zvezda 1 : 3 Homoljac
07.11.2020 13:30 Vukovac 98 1 : 4 Budućnost (M)
07.11.2020 17:00 Bordeaux 0 : 2 Montpellier
07.11.2020 21:00 PSG 3 : 0 Rennes
07.11.2020 18:30 Borussia Dortmund 2 : 3 Bayern
07.11.2020 15:30 RB Leipzig 3 : 0 Freiburg
07.11.2020 15:30 Union Berlin 5 : 0 Arminia
07.11.2020 15:30 Mainz 05 2 : 2 Schalke 04
07.11.2020 15:30 Augsburg 0 : 3 Hertha BSC
07.11.2020 15:30 Stuttgart 2 : 2 Eintracht Frankfurt
07.11.2020 18:30 Chelsea 4 : 1 Sheffield United
07.11.2020 16:00 Crystal Palace 4 : 1 Leeds United
07.11.2020 13:30 Everton 1 : 3 Manchester United
07.11.2020 21:00 West Ham United 1 : 0 Fulham
07.11.2020 21:00 Atletico Madrid 4 : 0 Cádiz
07.11.2020 16:15 Barcelona 5 : 2 Real Betis
07.11.2020 14:00 Huesca 1 : 1 Eibar
07.11.2020 18:30 Sevilla 1 : 0 Osasuna
07.11.2020 18:00 Benevento 0 : 3 Spezia
07.11.2020 15:00 Cagliari 2 : 0 Sampdoria
07.11.2020 20:45 Parma 0 : 0 Fiorentina
07.11.2020 16:00 Sloga 7 : 0 Radnički 1923
07.11.2020 12:30 Čukarički 4 : 0 Rad
07.11.2020 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Trayal
07.11.2020 10:00 Vojvodina 2 : 1 Radnički (SM)
07.11.2020 10:00 Železničar 5 : 1 Dinamo 1945
07.11.2020 10:00 Index 0 : 0 Inđija
07.11.2020 10:00 Petar Puača 3 : 4 Bačka 1901
07.11.2020 13:00 Šumadija 1903 3 : 1 Šumadija (A)
07.11.2020 13:00 Šabac Sunrise : Budućnost Krušik 2014
07.11.2020 10:00 GFK Jagodina 7 : 1 Kopernikus Želežničar
07.11.2020 13:30 Real 5 : 1 Dinamo
07.11.2020 10:30 Radnički (P) 9 : 0 Trstenik PPT
07.11.2020 13:00 OFK Slavija 0 : 4 OPK Rudar 2001
07.11.2020 11:00 Sloga 33 2 : 3 Sloboda
07.11.2020 13:00 Borac 1932 1 : 1 VGSK
07.11.2020 12:00 Petar Dobrnjac 4 : 3 Zvižd
07.11.2020 12:00 Jasenica 2017 6 : 3 Napredak
07.11.2020 10:00 Brodarac 4 : 0 BSK Borča
07.11.2020 11:15 Kolubara 1 : 0 Zvezdara
07.11.2020 12:30 Radnički (NB) 2 : 2 Studentski Grad
07.11.2020 14:00 Bežanija 0 : 1 Lokomotiva
07.11.2020 10:00 Internacional B 4 : 0 Siti Sport Klub
07.11.2020 11:00 IM Rakovica 3 : 0 Leštane
07.11.2020 10:00 Crvenka 2 : 0 Budućnost
07.11.2020 11:00 Boleč 5 : 0 TEK Sloga
07.11.2020 13:00 Poštar 1930 0 : 1 Dunav
07.11.2020 10:00 Mladost 4 : 2 Spartak
07.11.2020 09:00 IMT 1 : 8 RFK Grafičar
07.11.2020 09:30 Radnički (O) 0 : 3 Sinđelić
07.11.2020 10:00 Čukarički 5 : 1 Rad
07.11.2020 13:00 Kiker 4 : 2 TSC
07.11.2020 09:00 BSK Borča 1 : 3 Ada
07.11.2020 12:00 OLE 3 : 2 DIF
07.11.2020 09:30 Radnički (O) 0 : 6 Sinđelić
07.11.2020 12:00 Vojvodina 7 : 0 Radnički (SM)
07.11.2020 12:00 Železničar 3 : 3 Dinamo 1945
07.11.2020 12:00 Index 0 : 0 Inđija
07.11.2020 13:00 Apolon 2018 4 : 1 Smederevo 1924
07.11.2020 13:00 Šumadija 1903 4 : 0 Šumadija (A)
07.11.2020 10:00 Bor 1919 1 : 6 Radnički (N)
07.11.2020 14:30 GFK Dubočica 4 : 1 Timok 1919
07.11.2020 10:00 Dinamo 3 : 3 Vlasina
07.11.2020 10:30 Radnik 2 : 0 OFK Sinđelić
07.11.2020 14:00 Zvezdara 5 : 0 Radnički (R)
07.11.2020 09:00 Rakovica 5 : 2 Balkan
07.11.2020 10:00 Jedinstvo 1 : 0 Prva Iskra
07.11.2020 00:00 Mladost (BJ) 6 : 1 Kabel
07.11.2020 00:00 TSK 0 : 0 Sofeks
07.11.2020 00:00 Tatra 3 : 5 Jedinstvo (R)
07.11.2020 Čukarički : Partizan
07.11.2020 Teleoptik : Sinđelić
07.11.2020 Zemun : Lokomotiva
07.11.2020 Voždovac : ADA
07.11.2020 IMT : Brodarac
07.11.2020 Rad : Crvena zvezda
07.11.2020 BSK Borča : Radnički (NB)
07.11.2020 13:00 VGSK 6 : 0 Soko 2015
07.11.2020 13:00 Mladi radnik 1926 5 : 0 Sloga 33
07.11.2020 13:00 Plana 2 : 1 Šumadija (A)
07.11.2020 13:00 Cepelin 026 0 : 1 RSK
07.11.2020 13:00 Železničar (P) 6 : 0 Smederevo 1924
07.11.2020 13:00 Petlić SD 2006 4 : 0 Đerdap
07.11.2020 13:00 SFU Gornjak 3 : 4 AF Duljaj
07.11.2020 11:00 Apolon 4 2 : 1 AF AS Novi Pazar
07.11.2020 11:00 Jedinstvo 2017 3 : 2 Sport Klub 99
07.11.2020 11:00 Apolon 0 : 3 Pazar Juniors
07.11.2020 11:00 Novi Pazar 3 : 0 Bane 1931
07.11.2020 11:00 Rudar 0 : 0 Kosmet
07.11.2020 11:00 Bubamara 1 : 3 Sloga (K)
07.11.2020 11:00 Radnički 1923 9 : 0 Kiker
07.11.2020 10:00 Krila Krajine 3 : 1 TSC
07.11.2020 10:00 ŽAK Sombor 0 : 3 Spartak ŽK
07.11.2020 10:00 Radnički 1912 1 : 5 CFK
07.11.2020 10:00 Bečkerek 023 1 : 3 Derby 2015
07.11.2020 10:00 Sporto 023 0 : 1 Akademija Bambi
07.11.2020 12:00 Proleter 2006 1 : 1 Dinamo 1945
07.11.2020 10:00 Inđija 3 : 0 Radnički (SM)
07.11.2020 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 1 GFK Sloven
07.11.2020 Budućnost 8 : 0 Mladi radnik 1940
07.11.2020 10:00 Podunavac 0 : 5 Jasenica 2017
07.11.2020 AF Djokić 3 : 0 Bačinac
07.11.2020 10:00 Bresje Superior 0 : 6 Osipaonica
07.11.2020 Udarnik 6 : 0 Cerovac 2013
07.11.2020 11:00 Mladost 1948 0 : 5 Železničar Kusadak
07.11.2020 10:00 Senjak 0 : 4 Mladost
07.11.2020 10:00 Jedinstvo 3 : 3 Budućnost-Krušik 2014
07.11.2020 10:00 Rađevac 3 : 3 Omladinac 2014
07.11.2020 10:00 Železničar 0 : 7 Drina
07.11.2020 10:00 Borac 1 : 3 OFK Vršac
07.11.2020 00:00 Železničar 6 : 0 Voja Gačić
07.11.2020 Proleter 3 : 0 Mladost
07.11.2020 14:00 Bajša 8 : 1 Tavankut
07.11.2020 11:00 Rudar 1 : 6 Novi Pazar
07.11.2020 11:00 Pazar Juniors 4 : 4 Sport Klub 99
07.11.2020 11:30 OFK Ras 2 : 5 AF AS Novi Pazar
07.11.2020 11:00 Granit 2 : 8 Koštam Polje
07.11.2020 11:00 Tutin 1 : 2 Novi Pazar B
07.11.2020 09:30 Radnički (NB) 2 : 6 Partizan
07.11.2020 10:00 Crvena zvezda 8 : 1 Ada
07.11.2020 09:00 Rad 1 : 1 Radnički (O)
07.11.2020 10:00 Voždovac 2 : 0 Zemun
07.11.2020 10:00 Obilić 3 : 1 Napredak
07.11.2020 10:00 Mladost (T) 2 : 1 Bačka
07.11.2020 10:00 Budućnost 0 : 3 Jadran
07.11.2020 10:00 Sutjeska : Eđšeg
07.11.2020 10:00 Olimpik AS 0 : 4 POFK Čivija
07.11.2020 11:00 Spartak 6 : 0 Banat
07.11.2020 11:00 Polet 5 : 0 Bačka
07.11.2020 GFK Dubočica 1 : 1 GFK Jagodina
07.11.2020 Real Niš 4 : 1 Duel Juniors
07.11.2020 Knjaževac 0 : 4 Lider MGM
07.11.2020 OFK Šampion 0 : 2 Duel Juniors 2
07.11.2020 Radnički (P) 0 : 2 Radnički (N)
07.11.2020 OFK Radnički : Radnik
07.11.2020 Trayal Knez Lazar 1 : 4 Kopernikus Železničar
07.11.2020 OFK Paraćin 1 : 2 Radnički Niš 2
07.11.2020 Timok 1919 8 : 2 Radnički (S)
07.11.2020 13:00 TEK Sloga 0 : 1 Zadrugar
07.11.2020 10:00 Šumadija 1 : 6 Radnički
07.11.2020 10:00 Stepojevac Vaga 1 : 4 Borac
07.11.2020 11:30 Lazarevac 4 : 4 Mladost (C)
07.11.2020 15:30 Kolubara 2 2 : 0 Budućnost
07.11.2020 10:00 Bačka 1 : 2 Obilić
07.11.2020 11:00 AFK 4 : 0 Tisa Njerš
07.11.2020 10:00 Vinogradar 0 : 2 Arena SU
07.11.2020 10:00 AF AS Novi Pazar 8 : 1 OFK Ras
07.11.2020 10:00 Sport Club 99 : OFK Vlada Dimitrijević
07.11.2020 10:00 Pazar Juniors '01 2 : 0 Jošanica
07.11.2020 10:00 Kosmet 4 : 2 Bane 1931
07.11.2020 10:30 Tutin 0 : 8 OFK National
07.11.2020 12:00 Jedinstvo 2017 3 : 0 Bane 1931 - 2
07.11.2020 10:00 Pazar Juniors B : AF Popović
07.11.2020 09:30 POFK Savacium 4 : 1 POFK Čivija
07.11.2020 14:00 Tika taka 0 : 10 Šabac Sunrise 1
07.11.2020 12:30 Mačva 2 2 : 6 Fenix 1
07.11.2020 11:30 Šabac Sunrise 2 17 : 0 Mladi borac
07.11.2020 08:30 OFK Žarkovo 1 : 1 Radnički (O)
07.11.2020 11:00 Lokomotiva 0 : 3 Čukarički
07.11.2020 14:00 Voždovac 2 : 0 Crvena zvezda

Košarka

07.11.2020 20:00 Dunav 91 : 96 Dynamic
07.11.2020 19:30 Kolubara LA 2003 82 : 87 Vojvodina
07.11.2020 Radnički (K) : Metalac
07.11.2020 19:30 Tamiš 93 : 89 OKK Beograd
07.11.2020 19:00 Krka 74 : 84 Mornar
07.11.2020 21:00 Partizan NIS 78 : 63 Zadar
07.11.2020 19:00 Beovuk 72 85 : 78 Star
07.11.2020 19:00 BKK Radnički 92 : 85 Slodes
07.11.2020 14:30 Borac 91 : 83 Proleter
07.11.2020 00:00 Zdravlje Leskovac 83 : 74 Klik
07.11.2020 00:00 Fair Play 82 : 95 Napredak Junior
07.11.2020 00:00 Mladost 108 : 102 Bor RTB
07.11.2020 00:00 Konstantin 81 : 87 Železničar
07.11.2020 OKK Junior : Tim 7
07.11.2020 Dimitrovgrad : Niš
07.11.2020 16:00 Panteri 78 : 66 Actavis Academy
07.11.2020 Topličanin : Tim 7
07.11.2020 16:00 Rtanj 64 : 93 Radnik
07.11.2020 21:00 Rudar 1903 88 : 83 Morava
07.11.2020 19:00 Topola 74 : 77 Omladinac
07.11.2020 17:15 Joker : Srem
07.11.2020 19:30 Futog 89 : 71 Podrinje
07.11.2020 16:00 Železničar 79 : 74 Dunav 2014
07.11.2020 13:30 Sloga Elite 74 : 88 Jagodina
07.11.2020 15:00 Plana 101 : 86 Svilajnac
07.11.2020 17:00 Zlatar 73 : 63 M015
07.11.2020 15:15 Radnički 85 : 75 Torlak
07.11.2020 Astra : Žarkovo
07.11.2020 Beko : Zemun
07.11.2020 13:00 Šabac 92 : 45 Mix
07.11.2020 17:00 Osečina 70 : 80 Radnički
07.11.2020 19:30 Sloga (P) 49 : 81 Užice
07.11.2020 18:00 Mileševac 102 : 85 Mladost
07.11.2020 17:20 Veba Basket 88 : 105 Gorica
07.11.2020 19:15 Eko Sport 71 : 55 Cerak
07.11.2020 15:00 IBC : ABBA
07.11.2020 17:20 AS Basket 72 : 80 Surčin
07.11.2020 17:00 Bagljaš 111 : 65 Marina
07.11.2020 14:30 Roling 79 : 77 OKK Spartak
07.11.2020 18:00 Vojka 64 : 79 Partizan
07.11.2020 19:00 Sloven 85 : 66 Jadran
07.11.2020 18:00 Opovo 99 54 : 68 Jedinstvo
07.11.2020 18:00 Sloga (D) 68 : 57 Sloga (PM)
07.11.2020 17:00 Stari Ras 73 : 64 Koš 020
07.11.2020 16:30 Topolčanka 67 : 53 Ljubovija
07.11.2020 16:00 Mileševka 69 : 59 Sloga
07.11.2020 17:30 Karaburma 74 : 54 Gimnazijalac
07.11.2020 12:30 Vojvodina 021- 2 64 : 42 Delfin
07.11.2020 15:00 SO ŽKK 68 : 52 Sivac
07.11.2020 17:00 Paraćin : Radnički 2016
07.11.2020 18:00 Trstenik 75 : 60 Hisar
07.11.2020 12:30 Marinos 77 : 72 Crvena zvezda MTS
07.11.2020 17:00 Mega Soccerbet 81 : 58 Star
07.11.2020 15:00 Sloboda 78 : 58 Konstantin

Odbojka

07.11.2020 17:30 Mladi radnik 3 : 2 Spartak (S)
07.11.2020 18:00 Metalac Takovo 3 : 1 Karađorđe
07.11.2020 19:00 Spartak (LJ) 3 : 0 VA 014 Bauwesen
07.11.2020 16:00 Smederevo Carina 2 : 3 Jedinstvo (SP)
07.11.2020 18:00 Novi Sad Maneks 3 : 0 Železničar
07.11.2020 Mladenovac : Vojvodina NS Seme2
07.11.2020 15:00 Banat 3 : 1 Užice
07.11.2020 19:00 Šumadija 1 : 3 Bečej
07.11.2020 15:00 Tehničar 1 : 3 FAP Livnica
07.11.2020 18:00 Gračac 3 : 2 Kosovska Mitrovica 2
07.11.2020 12:00 Niš 2 3 : 1 Morava
07.11.2020 17:00 Jagodina 3 : 0 MOK Topličanin 97
07.11.2020 15:30 Pirot 0 : 3 Hajduk Veljko
07.11.2020 19:00 Stražilovo 1 : 3 Kulpin
07.11.2020 20:00 Mladost (NP) 3 : 1 Proleter
07.11.2020 18:00 Vest 0 : 3 Mladost (BP)
07.11.2020 18:00 Partizan 3 : 0 Sombor
07.11.2020 10:00 Knjaževac 3 : 0 Hajduk Veljko 2
07.11.2020 16:00 Stražilovo 3 : 0 Dunav Voley 2
07.11.2020 15:30 Hajduk 3 : 1 Mladost (T)
07.11.2020 Novi Sad 2 : Vrbas
07.11.2020 17:00 Sloven 3 : 0 Maglić 1953
07.11.2020 19:00 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Botafogo
07.11.2020 00:00 MOK Topličanin 97 - 2 3 : 1 Mladost
07.11.2020 Radan : Surdulica
07.11.2020 Dubočica - 2 : Jablanica
07.11.2020 19:00 TENT 3 : 2 Srem
07.11.2020 18:00 Beograd 0 : 3 Ub
07.11.2020 19:00 Železničar 3 : 2 Partizan Soccer
07.11.2020 19:00 Jedinstvo 2 : 3 Novi Sad
07.11.2020 15:00 Sterija 0 : 3 Inđija
07.11.2020 19:00 Smederevo 3 : 2 Takovo Zvezda Helios
07.11.2020 18:00 Vranje 0 : 3 Omladinac
07.11.2020 17:00 Srbijanka 014 2 : 3 Radnički Blasters
07.11.2020 20:00 FOK 0 : 3 AS Batajnica
07.11.2020 18:00 Zlatibor 3 : 0 Gimnazijalac
07.11.2020 Crno Bele 011 : Ivanjica
07.11.2020 Zaječar : Ruma
07.11.2020 Smeč 5 : Radnički (K)
07.11.2020 18:00 Panonija 3 : 2 Valjevo
07.11.2020 15:30 Milenijum 3 : 0 Panda
07.11.2020 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Vlasina
07.11.2020 17:00 Tara 3 : 0 Sloga 031
07.11.2020 16:00 Raška 1 : 3 Novi Pazar
07.11.2020 14:00 Drina 3 : 1 Tehničar
07.11.2020 15:45 Borac 3 : 0 Lotus
07.11.2020 13:00 Mokra Gora 3 : 1 Napredak 037
07.11.2020 16:45 Avala 0 : 3 Tent 2
07.11.2020 17:00 Smeč SV 0 : 3 Lucky Star
07.11.2020 12:00 Proleter 3 : 0 Fortuna plus
07.11.2020 15:00 Štrand Volej 3 : 1 Futog West
07.11.2020 17:00 NS Volej Team 3 : 0 Odbojka 013
07.11.2020 20:00 Bagljaš 023 0 : 3 Slavija
07.11.2020 17:00 Futog 2 : 3 Volley Stars
07.11.2020 Volejbor-Tim 3 : 2 Pirot
07.11.2020 00:00 Ozren 3 : 0 Hajduk Veljko
07.11.2020 15:30 Timok 2 : 3 Viner
07.11.2020 Knjaževac 2 : Zaječar 2
07.11.2020 Carina : Jasenica (SP)
07.11.2020 Sloga 2015 Jedinstvo : VGSK
07.11.2020 Tehničar : Rudar
07.11.2020 Tvrđava : Dunav 17
07.11.2020 17:00 SK Volej 1 : 3 Novi Sad 2
07.11.2020 11:00 Volejstars 0 : 3 Elan Volej
07.11.2020 15:00 Grbić 3 : 0 Mladost
07.11.2020 16:00 Merkur 3 : 2 Blok aut
07.11.2020 17:00 Beočin 2 : 3 Maks
07.11.2020 20:00 Dunav Volej 3 : 0 Štrand Volej 2
07.11.2020 00:00 Dunav 3 : 0 Mladost
07.11.2020 Subotica : Win Volley
07.11.2020 12:00 Goks IN 0 : 3 Elbraco Technoland CVS
07.11.2020 12:15 Vrbas 3 : 1 Apatin
07.11.2020 17:00 Hercegovina 3 : 2 KI 0230
07.11.2020 14:00 Proleter 0 : 3 Vršac
07.11.2020 14:00 Krajišnik 2 : 3 Banat
07.11.2020 00:00 ŽOK Topličanin 3 : 0 Topličanin 2002
07.11.2020 00:00 Radan 3 : 0 Panda 2
07.11.2020 00:00 Morava 3 : 1 Surdulica
07.11.2020 00:00 Vlasina - 2 3 : 0 Jablanica

Rukomet

07.11.2020 18:00 Novi Pazar 33 : 31 Rudar
07.11.2020 13:00 Smederevo 32 : 27 Ub
07.11.2020 19:00 Morava 34 : 34 Sivac 69
07.11.2020 18:00 Vrbas Petrol 25 : 33 Lavovi BP
07.11.2020 19:00 Jugović 28 : 23 Inđija
07.11.2020 18:00 Priboj 21 : 26 Jastrebac
07.11.2020 19:00 Vranje 1957 27 : 21 Bela Palanka
07.11.2020 19:00 Potisje Pleteks 36 : 20 Jabuka
07.11.2020 17:00 Apatin 34 : 25 Dolovo
07.11.2020 20:00 Somborelektro 24 : 24 Nova Pazova
07.11.2020 20:00 Crvena zvezda 32 : 31 Radnički
07.11.2020 18:30 Rekreativo 31 : 29 Metalac
07.11.2020 18:30 Zaječar 1949 37 : 24 Paraćin
07.11.2020 19:00 Đerdap 26 : 32 Jagodina 2
07.11.2020 19:00 Rtanj 20 : 31 Knjaz 1957
07.11.2020 19:00 Radnički 45 : 17 Borsko jezero
07.11.2020 19:00 Karađorđe 33 : 36 Sloga
07.11.2020 18:00 Mladost 26 : 26 Arilje
07.11.2020 19:00 Vojvoda Stepa 33 : 21 Budućnost
07.11.2020 14:30 Loznica 2 19 : 37 Studentski grad
07.11.2020 11:30 Bask 25 : 32 RK SC Voždovac 2012 - 2
07.11.2020 17:00 Gučevo 27 : 29 Lazarevac
07.11.2020 13:00 Kolubara 2 34 : 19 Mačva 2
07.11.2020 18:30 Rusin 34 : 36 Graničar
07.11.2020 14:30 Grafičar 32 : 22 Obilić
07.11.2020 19:00 Jedinstvo 18 : 29 Zrenjanin
07.11.2020 19:00 Naisa 48 : 34 Vojvodina
07.11.2020 19:00 Železničar 30 : 23 Vrbas
07.11.2020 20:30 ORK Beograd 34 : 20 Žitorađa
07.11.2020 15:00 Radnički (B) 17 : 31 Sloven
07.11.2020 19:00 Spartak 29 : 23 Proleter
07.11.2020 19:30 Metalac 2015 30 : 21 Radnički
07.11.2020 17:30 Vlasotince 31 : 19 Radan
07.11.2020 12:00 Bor - RTB 2 20 : 20 Naisa 2
07.11.2020 18:00 Pirot 38 : 29 Osice
07.11.2020 13:30 Jagodina 2 27 : 21 Radnički
07.11.2020 15:00 Bekament BB - 2 40 : 17 Pazar 2003
07.11.2020 19:00 Napredak 12 18 : 20 Košutnjak
07.11.2020 20:00 Prijepolje : Metalac AD
07.11.2020 18:00 Krule 37 : 20 Beočin 1959

Vaterpolo

07.11.2020 19:45 Novi Beograd 11. april 27 : 6 Stari Grad
07.11.2020 17:00 Banjica 7 : 20 KVK Radnički
07.11.2020 20:00 Nais 8 : 8 Zemun
07.11.2020 19:00 Rasina 18 : 10 Palilula
07.11.2020 19:00 ŽAK 9 : 12 TENT

Futsal

07.11.2020 19:30 Loznica Grad 2018 1 : 7 Bečej 2003
07.11.2020 20:00 Solunac 1 : 5 Ekonomist
07.11.2020 18:30 BSK 5 : 0 Aleksinac 2015
07.11.2020 19:00 Radnički 2010 6 : 6 Progres
07.11.2020 14:00 PP 192 1 : 5 Bajina Bašta
07.11.2020 20:30 MB Namenska 0 : 5 Euro-lider

Ragbi 13

07.11.2020 00:00 Morava 12 : 56 Crvena zvezda