25.10
14:00
Dunav
Feniks 1995
2
3
|
25.10.2020 14:00 | Dunav | 2 : 3 | Feniks 1995 | |||||
25.10
14:00
Borac
Dinamo 1945
0
1
|
25.10.2020 14:00 | Borac | 0 : 1 | Dinamo 1945 |
25.10
13:30
Budućnost (A)
Železničar (L)
4
2
|
25.10.2020 13:30 | Budućnost (A) | 4 : 2 | Železničar (L) | |||||
25.10
13:30
Sušica
Sloga 33
0
0
|
25.10.2020 13:30 | Sušica | 0 : 0 | Sloga 33 |
25.10
13:30
Jedinstvo
Radnički (O)
1
3
|
25.10.2020 13:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Radnički (O) | |||||
25.10
13:30
Leštane
GSP Polet Dorćol
1
0
|
25.10.2020 13:30 | Leštane | 1 : 0 | GSP Polet Dorćol | |||||
25.10
13:30
Sremčica
Zvezdara
3
3
|
25.10.2020 13:30 | Sremčica | 3 : 3 | Zvezdara | |||||
25.10
13:30
BSK 1925
BSK Borča
1
4
|
25.10.2020 13:30 | BSK 1925 | 1 : 4 | BSK Borča | |||||
25.10
13:30
Crvena zvezda
Teleoptik
2
1
|
25.10.2020 13:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
25.10
13:30
BASK
OFK Beograd
1
0
|
25.10.2020 13:30 | BASK | 1 : 0 | OFK Beograd |
25.10
14:00
Vlasina
Radan
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Vlasina | 2 : 1 | Radan | |||||
25.10
14:00
Rembas
Timočanin
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Rembas | 2 : 1 | Timočanin | |||||
25.10
14:00
Župa
Mladost
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Župa | 2 : 1 | Mladost | |||||
25.10
11:00
Car Konstantin
Kablovi
4
3
|
25.10.2020 11:00 | Car Konstantin | 4 : 3 | Kablovi | |||||
25.10
14:00
Budućnost (P)
Timok 1919
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Budućnost (P) | 2 : 1 | Timok 1919 | |||||
25.10
11:00
SFS Borac
Dunav
3
2
|
25.10.2020 11:00 | SFS Borac | 3 : 2 | Dunav | |||||
25.10
11:00
Radnički (S)
OFK Sinđelić
2
2
|
25.10.2020 11:00 | Radnički (S) | 2 : 2 | OFK Sinđelić |
25.10
13:30
OFK Ras
Šumadija 1903
1
4
|
25.10.2020 13:30 | OFK Ras | 1 : 4 | Šumadija 1903 | |||||
25.10
13:30
Vodojaža
Omladinac
1
1
|
25.10.2020 13:30 | Vodojaža | 1 : 1 | Omladinac | |||||
25.10
13:30
Radnik
Šumadija (T)
0
1
|
25.10.2020 13:30 | Radnik | 0 : 1 | Šumadija (T) | |||||
25.10
11:00
Proleter
Korićani
1
2
|
25.10.2020 11:00 | Proleter | 1 : 2 | Korićani | |||||
25.10
13:30
Real
Budućnost
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Real | 2 : 0 | Budućnost | |||||
25.10
13:30
Polet
Goč
0
1
|
25.10.2020 13:30 | Polet | 0 : 1 | Goč |
25.10
13:30
OFK Napredak
Karađorđe
0
1
|
25.10.2020 13:30 | OFK Napredak | 0 : 1 | Karađorđe | |||||
25.10
13:30
OFK Mihajlovac
Borac (Ž)
2
0
|
25.10.2020 13:30 | OFK Mihajlovac | 2 : 0 | Borac (Ž) | |||||
25.10
13:30
Borac 1932
Sloga (M)
3
3
|
25.10.2020 13:30 | Borac 1932 | 3 : 3 | Sloga (M) | |||||
25.10
13:30
Sloboda
Morava (VP)
0
3
|
25.10.2020 13:30 | Sloboda | 0 : 3 | Morava (VP) | |||||
25.10
13:30
Pomoravlje
Petar Dobrnjac
4
0
|
25.10.2020 13:30 | Pomoravlje | 4 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
25.10
13:30
Jasenica 2017
Rudar (S)
3
0
|
25.10.2020 13:30 | Jasenica 2017 | 3 : 0 | Rudar (S) | |||||
25.10
13:30
RSK
OFK Aranđelovac 1979
1
0
|
25.10.2020 13:30 | RSK | 1 : 0 | OFK Aranđelovac 1979 |
25.10
13:30
Prijevor
Zlatar
4
0
|
25.10.2020 13:30 | Prijevor | 4 : 0 | Zlatar | |||||
25.10
13:30
Polet (T)
Polimlje
4
3
|
25.10.2020 13:30 | Polet (T) | 4 : 3 | Polimlje | |||||
25.10
13:30
Jasen
Polet (Lj)
3
2
|
25.10.2020 13:30 | Jasen | 3 : 2 | Polet (Lj) | |||||
25.10
13:30
Sloboda (Č)
Omladinac
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Omladinac |
25.10
13:30
Radnički (K)
Rubribreza
3
0
|
25.10.2020 13:30 | Radnički (K) | 3 : 0 | Rubribreza | |||||
25.10
13:30
Zadrugar
Radnički (V)
0
1
|
25.10.2020 13:30 | Zadrugar | 0 : 1 | Radnički (V) | |||||
25.10
13:30
Borac (L)
Rađevac
4
1
|
25.10.2020 13:30 | Borac (L) | 4 : 1 | Rađevac | |||||
25.10
13:30
Sloga (B)
Vrelo Sport
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Sloga (B) | 2 : 0 | Vrelo Sport | |||||
25.10
13:30
Spartak 1924
Mladost (P)
2
5
|
25.10.2020 13:30 | Spartak 1924 | 2 : 5 | Mladost (P) |
25.10
14:00
Vojvodina (BG)
Bačka (P)
4
0
|
25.10.2020 14:00 | Vojvodina (BG) | 4 : 0 | Bačka (P) | |||||
25.10
14:00
Tavankut
Mladost (BP)
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Tavankut | 3 : 1 | Mladost (BP) |
25.10
14:00
Mladost
Sloga
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Mladost | 2 : 1 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Borac
Naftagas
2
2
|
25.10.2020 14:00 | Borac | 2 : 2 | Naftagas | |||||
25.10
14:00
Banat
Radnički (S)
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Banat | 0 : 2 | Radnički (S) | |||||
25.10
14:00
Crvena zvezda
ŽAK
0
0
|
25.10.2020 14:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | ŽAK |
25.10
14:00
Podunavac
Sloga (E)
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Podunavac | 3 : 0 | Sloga (E) | |||||
25.10
14:00
Sremac Vojka
Index
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Sremac Vojka | 1 : 0 | Index | |||||
25.10
14:00
Jugović
Sloga (T)
0
0
|
25.10.2020 14:00 | Jugović | 0 : 0 | Sloga (T) | |||||
25.10
14:00
Sloboda
Hajduk
2
7
|
25.10.2020 14:00 | Sloboda | 2 : 7 | Hajduk |
25.10
14:00
OFK Lugomir
Levač
1
0
|
25.10.2020 14:00 | OFK Lugomir | 1 : 0 | Levač | |||||
25.10
14:00
Moravac 2015
Sloga (M)
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Moravac 2015 | 1 : 1 | Sloga (M) | |||||
25.10
14:00
Bošnjane
Sloga (D)
3
2
|
25.10.2020 14:00 | Bošnjane | 3 : 2 | Sloga (D) | |||||
25.10
14:00
Temnić 1924
Kušiljevo
0
1
|
25.10.2020 14:00 | Temnić 1924 | 0 : 1 | Kušiljevo |
25.10
11:00
Tanasko Rajić
Lužnica
3
1
|
25.10.2020 11:00 | Tanasko Rajić | 3 : 1 | Lužnica | |||||
25.10
14:00
Rajko Mitić
Branik
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Rajko Mitić | 3 : 1 | Branik | |||||
25.10
14:00
Hajduk Veljko
Brodoremont
5
1
|
25.10.2020 14:00 | Hajduk Veljko | 5 : 1 | Brodoremont | |||||
25.10
14:00
OFK Slatina
Jedinstvo (P)
1
1
|
25.10.2020 14:00 | OFK Slatina | 1 : 1 | Jedinstvo (P) |
25.10
11:00
Zemljoradnik
Naša krila 1936
1
1
|
25.10.2020 11:00 | Zemljoradnik | 1 : 1 | Naša krila 1936 | |||||
25.10
14:00
Orljane
OFK Napredak 1929
5
1
|
25.10.2020 14:00 | Orljane | 5 : 1 | OFK Napredak 1929 | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo (GM)
OFK Niš
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Jedinstvo (GM) | 3 : 1 | OFK Niš | |||||
25.10
14:00
Bukovik
Morava
2
3
|
25.10.2020 14:00 | Bukovik | 2 : 3 | Morava | |||||
25.10
14:00
Rudar
OFK Brzi Brod
1
4
|
25.10.2020 14:00 | Rudar | 1 : 4 | OFK Brzi Brod | |||||
25.10
14:00
Delijski Vis
Malošište
1
2
|
25.10.2020 14:00 | Delijski Vis | 1 : 2 | Malošište |
25.10
14:00
Jedinstvo (GS)
Gracko
5
2
|
25.10.2020 14:00 | Jedinstvo (GS) | 5 : 2 | Gracko | |||||
25.10
14:00
Vranjska Banja
Dobrič
6
0
|
25.10.2020 14:00 | Vranjska Banja | 6 : 0 | Dobrič | |||||
25.10
14:00
Alakince
Čekmin
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Alakince | 3 : 0 | Čekmin | |||||
25.10
14:00
Žitorađa
Sloga
0
0
|
25.10.2020 14:00 | Žitorađa | 0 : 0 | Sloga |
25.10
13:30
Srem
Budućnost (Z)
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Srem | 2 : 0 | Budućnost (Z) | |||||
25.10
13:30
Poštar Zvezdara
Dunav
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Poštar Zvezdara | 2 : 0 | Dunav | |||||
25.10
13:30
Kosmaj
Milutinac
0
2
|
25.10.2020 13:30 | Kosmaj | 0 : 2 | Milutinac | |||||
25.10
10:00
Torlak
Prva iskra
0
0
|
25.10.2020 10:00 | Torlak | 0 : 0 | Prva iskra | |||||
25.10
13:30
BSK 1926
Mladost (C)
1
1
|
25.10.2020 13:30 | BSK 1926 | 1 : 1 | Mladost (C) |
25.10
13:30
Kosovo
Midžor
1
3
|
25.10.2020 13:30 | Kosovo | 1 : 3 | Midžor | |||||
25.10
13:30
Šljivar
Rtanj
4
3
|
25.10.2020 13:30 | Šljivar | 4 : 3 | Rtanj | |||||
25.10
13:30
Rudar (P)
Velika Jasikova
2
1
|
25.10.2020 13:30 | Rudar (P) | 2 : 1 | Velika Jasikova | |||||
25.10
13:30
OFK Rtanj
Ozren
3
2
|
25.10.2020 13:30 | OFK Rtanj | 3 : 2 | Ozren | |||||
25.10
13:30
Omladinac
Graničar
3
0
|
25.10.2020 13:30 | Omladinac | 3 : 0 | Graničar |
25.10
14:00
Mačkovac
Sloga (D)
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Mačkovac | 1 : 1 | Sloga (D) | |||||
25.10
14:00
Sloga (L)
Čitluk
5
0
|
25.10.2020 14:00 | Sloga (L) | 5 : 0 | Čitluk | |||||
25.10
14:00
Sloga (Ć)
Mladost (DK)
2
3
|
25.10.2020 14:00 | Sloga (Ć) | 2 : 3 | Mladost (DK) | |||||
25.10
14:00
Donji Kopaonik
13. April
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Donji Kopaonik | 0 : 2 | 13. April | |||||
25.10
14:00
Kupci
Mladost (T)
1
2
|
25.10.2020 14:00 | Kupci | 1 : 2 | Mladost (T) | |||||
25.10
14:00
Trudbenik
Žabare
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Trudbenik | 2 : 1 | Žabare | |||||
25.10
14:00
FUD
Sebečevac
2
2
|
25.10.2020 14:00 | FUD | 2 : 2 | Sebečevac |
25.10
14:00
LSK
Sremac
2
1
|
25.10.2020 14:00 | LSK | 2 : 1 | Sremac | |||||
25.10
14:00
Borac (K)
Partizan
0
0
|
25.10.2020 14:00 | Borac (K) | 0 : 0 | Partizan | |||||
25.10
14:00
Hajduk (B)
Radnički
0
3
|
25.10.2020 14:00 | Hajduk (B) | 0 : 3 | Radnički | |||||
25.10
14:00
Ljukovo
Sloga
0
0
|
25.10.2020 14:00 | Ljukovo | 0 : 0 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Hajduk (V)
Napredak
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Hajduk (V) | 0 : 2 | Napredak | |||||
25.10
14:00
Borac (M)
BSK
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Borac (M) | 3 : 0 | BSK | |||||
25.10
14:00
PSK
Donji Srem 2015
2
1
|
25.10.2020 14:00 | PSK | 2 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
25.10
14:00
Mitros
Železničar
3
4
|
25.10.2020 14:00 | Mitros | 3 : 4 | Železničar |
25.10
13:30
Budućnost (A)
Jugoslavija
3
0
|
25.10.2020 13:30 | Budućnost (A) | 3 : 0 | Jugoslavija | |||||
25.10
13:30
Stari Tamiš
Strela
1
3
|
25.10.2020 13:30 | Stari Tamiš | 1 : 3 | Strela | |||||
25.10
13:30
Sloga (BNS)
Radnički (B)
0
0
|
25.10.2020 13:30 | Sloga (BNS) | 0 : 0 | Radnički (B) | |||||
25.10
13:30
Potporanj
Crvena zvezda
1
2
|
25.10.2020 13:30 | Potporanj | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
25.10
13:30
Polet (Id)
Hajdučica
1
0
|
25.10.2020 13:30 | Polet (Id) | 1 : 0 | Hajdučica | |||||
25.10
13:30
Partizan (G)
Partizan (U)
5
0
|
25.10.2020 13:30 | Partizan (G) | 5 : 0 | Partizan (U) | |||||
25.10
13:30
Spartak 1911
Banat (I)
3
1
|
25.10.2020 13:30 | Spartak 1911 | 3 : 1 | Banat (I) |
25.10
14:00
Budućnost (P)
ŽAK
4
3
|
25.10.2020 14:00 | Budućnost (P) | 4 : 3 | ŽAK | |||||
25.10
14:00
Zadrugar
Kordun
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Kordun | |||||
25.10
14:00
SU Stanišić 1920
Borac 46
4
1
|
25.10.2020 14:00 | SU Stanišić 1920 | 4 : 1 | Borac 46 | |||||
25.10
14:00
Radnički 1918
Budućnost (G)
2
2
|
25.10.2020 14:00 | Radnički 1918 | 2 : 2 | Budućnost (G) | |||||
25.10
14:00
BSK
Rusin
1
1
|
25.10.2020 14:00 | BSK | 1 : 1 | Rusin | |||||
25.10
14:00
Budućnost (M)
Borac (BG)
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Budućnost (M) | 1 : 0 | Borac (BG) | |||||
25.10
14:00
Slavija
Kulpin
2
4
|
25.10.2020 14:00 | Slavija | 2 : 4 | Kulpin |
25.10
13:30
Budućnost
Jadran
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Budućnost | 2 : 0 | Jadran | |||||
25.10
13:30
Obilić
Đurđin
5
2
|
25.10.2020 13:30 | Obilić | 5 : 2 | Đurđin | |||||
25.10
13:30
Preporod
Sutjeska
6
0
|
25.10.2020 13:30 | Preporod | 6 : 0 | Sutjeska | |||||
25.10
13:30
Eđšeg
Sloga
3
4
|
25.10.2020 13:30 | Eđšeg | 3 : 4 | Sloga | |||||
25.10
13:30
Proleter (Nj)
Iskra
7
0
|
25.10.2020 13:30 | Proleter (Nj) | 7 : 0 | Iskra |
25.10
14:00
Mladost (BD)
OFK Klek
7
1
|
25.10.2020 14:00 | Mladost (BD) | 7 : 1 | OFK Klek | |||||
25.10
14:00
2. Oktobar
Rusanda
2
1
|
25.10.2020 14:00 | 2. Oktobar | 2 : 1 | Rusanda | |||||
25.10
14:00
Vojvodina (NM)
Lehel
8
0
|
25.10.2020 14:00 | Vojvodina (NM) | 8 : 0 | Lehel | |||||
25.10
14:00
Borac
Crvena zvezda
1
2
|
25.10.2020 14:00 | Borac | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
25.10
14:00
Tamiš
Mladost (L)
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Tamiš | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
25.10
14:00
Polet
Potisje
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Polet | 2 : 1 | Potisje | |||||
25.10
14:00
Radnički 1911
ASK
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Radnički 1911 | 1 : 0 | ASK |
25.10
Sloga (M)
Pobeda
1
2
|
25.10.2020 | Sloga (M) | 1 : 2 | Pobeda | |||||
25.10
Podunavac
Budućnost
2
1
|
25.10.2020 | Podunavac | 2 : 1 | Budućnost | |||||
25.10
Crvena zvezda
Radnik (SP)
1
1
|
25.10.2020 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Radnik (SP) | |||||
25.10
Sloga (L)
SASK
1
1
|
25.10.2020 | Sloga (L) | 1 : 1 | SASK | |||||
25.10
Mladi radnik 1940
Železničar Kusadak
2
4
|
25.10.2020 | Mladi radnik 1940 | 2 : 4 | Železničar Kusadak | |||||
25.10
Mladi borac
Bresje Superior
4
0
|
25.10.2020 | Mladi borac | 4 : 0 | Bresje Superior | |||||
25.10
Bačinac
Osipaonica
4
0
|
25.10.2020 | Bačinac | 4 : 0 | Osipaonica |
25.10
14:00
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Prvi srpski ustanak | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
25.10
14:00
Sloga (Z)
Marjan (K)
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Sloga (Z) | 1 : 0 | Marjan (K) | |||||
25.10
14:00
Šumadinac (S)
Plaskovac
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Šumadinac (S) | 0 : 2 | Plaskovac | |||||
25.10
14:00
Partizan (BB)
ŽSK
0
0
|
25.10.2020 14:00 | Partizan (BB) | 0 : 0 | ŽSK | |||||
25.10
14:00
Vinča
Omladinac
2
2
|
25.10.2020 14:00 | Vinča | 2 : 2 | Omladinac | |||||
25.10
14:00
Grizli ML
Trnava
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Grizli ML | 1 : 0 | Trnava | |||||
25.10
14:00
Partizan 1945
Jasenica (B)
2
5
|
25.10.2020 14:00 | Partizan 1945 | 2 : 5 | Jasenica (B) | |||||
25.10
14:00
Šumadinac 1913
Banja 1957
4
2
|
25.10.2020 14:00 | Šumadinac 1913 | 4 : 2 | Banja 1957 | |||||
25.10
14:00
BSK
Borac (P)
2
2
|
25.10.2020 14:00 | BSK | 2 : 2 | Borac (P) |
25.10
13:30
DIF
Borac (O)
0
3
|
25.10.2020 13:30 | DIF | 0 : 3 | Borac (O) | |||||
25.10
13:30
Balkan Mirijevo
PKB (PS)
3
3
|
25.10.2020 13:30 | Balkan Mirijevo | 3 : 3 | PKB (PS) | |||||
25.10
13:30
Posavac Tišma
Hajduk
0
3
|
25.10.2020 13:30 | Posavac Tišma | 0 : 3 | Hajduk | |||||
25.10
13:30
Heroj Polet
Institut
1
0
|
25.10.2020 13:30 | Heroj Polet | 1 : 0 | Institut | |||||
25.10
13:30
PKB Kovilovo
Borac (P)
1
0
|
25.10.2020 13:30 | PKB Kovilovo | 1 : 0 | Borac (P) | |||||
25.10
16:00
011
Šumadinac
1
2
|
25.10.2020 16:00 | 011 | 1 : 2 | Šumadinac |
25.10
13:30
OFK Budućnost
Lisović 1977
4
2
|
25.10.2020 13:30 | OFK Budućnost | 4 : 2 | Lisović 1977 | |||||
25.10
13:30
OFK Zabrežje
Rojkovac
3
0
|
25.10.2020 13:30 | OFK Zabrežje | 3 : 0 | Rojkovac | |||||
25.10
13:30
OFK Borac
Polet
5
0
|
25.10.2020 13:30 | OFK Borac | 5 : 0 | Polet | |||||
25.10
13:30
Zvezda
Radnički
1
0
|
25.10.2020 13:30 | Zvezda | 1 : 0 | Radnički | |||||
25.10
13:30
Jedinstvo
Vranić
1
1
|
25.10.2020 13:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Vranić | |||||
25.10
13:30
Omladinac
Strelac
2
1
|
25.10.2020 13:30 | Omladinac | 2 : 1 | Strelac |
25.10
13:30
SUF Kovačevac 1956
Dunavac
1
2
|
25.10.2020 13:30 | SUF Kovačevac 1956 | 1 : 2 | Dunavac | |||||
25.10
13:30
Kosmajac
Zuce 2019
1
7
|
25.10.2020 13:30 | Kosmajac | 1 : 7 | Zuce 2019 | |||||
25.10
13:30
Zaklopača
Ivanča
5
2
|
25.10.2020 13:30 | Zaklopača | 5 : 2 | Ivanča | |||||
25.10
13:30
Pudarci
Rabrovac
0
1
|
25.10.2020 13:30 | Pudarci | 0 : 1 | Rabrovac | |||||
25.10
13:30
Velika Krsna
Kaluđerica 1969
2
3
|
25.10.2020 13:30 | Velika Krsna | 2 : 3 | Kaluđerica 1969 |
25.10
14:00
ŽSK
Titel
4
1
|
25.10.2020 14:00 | ŽSK | 4 : 1 | Titel | |||||
25.10
14:00
Petrovaradin
OFK Sirig
0
1
|
25.10.2020 14:00 | Petrovaradin | 0 : 1 | OFK Sirig | |||||
25.10
14:00
Bačka 1923
Slavija
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Bačka 1923 | 1 : 0 | Slavija | |||||
25.10
14:00
Tatra
TSK
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Tatra | 0 : 2 | TSK | |||||
25.10
14:00
Bačka (B)
Susek
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Bačka (B) | 1 : 0 | Susek | |||||
25.10
14:00
Hajduk
Jedinstvo
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Hajduk | 1 : 1 | Jedinstvo |
25.10
14:00
Radnički
Urovica
1
6
|
25.10.2020 14:00 | Radnički | 1 : 6 | Urovica | |||||
25.10
11:00
Ključ
Sloga
2
4
|
25.10.2020 11:00 | Ključ | 2 : 4 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Mladost
Zlot
1
5
|
25.10.2020 14:00 | Mladost | 1 : 5 | Zlot | |||||
25.10
14:00
Blizna
Polet
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Blizna | 2 : 0 | Polet |
25.10
14:00
Kutlovo
Šumadija 1934
0
0
|
25.10.2020 14:00 | Kutlovo | 0 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo
OFK Bagremar
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | OFK Bagremar | |||||
25.10
14:00
Zastava
Sloboda (G)
1
4
|
25.10.2020 14:00 | Zastava | 1 : 4 | Sloboda (G) | |||||
25.10
14:00
Šumadinac KG
Slavija
1
4
|
25.10.2020 14:00 | Šumadinac KG | 1 : 4 | Slavija | |||||
25.10
14:00
Pobeda 1926
Srbija
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Pobeda 1926 | 1 : 1 | Srbija |
25.10
14:00
Mladost (L)
Čegar 1946
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Čegar 1946 | |||||
25.10
14:00
Crvena zastava
Morava
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Crvena zastava | 3 : 1 | Morava | |||||
25.10
14:00
Čegar 2013
Omladinac
1
3
|
25.10.2020 14:00 | Čegar 2013 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
25.10
14:00
Aluminjum
Sloboda
5
0
|
25.10.2020 14:00 | Aluminjum | 5 : 0 | Sloboda | |||||
25.10
14:00
Palilulac
Mladost (DK)
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Palilulac | 1 : 0 | Mladost (DK) | |||||
25.10
14:00
Planinac 1933
Stevan Nešticki
0
0
|
25.10.2020 14:00 | Planinac 1933 | 0 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
25.10
14:00
Vulkan 1963
Radnički 1936
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Vulkan 1963 | 1 : 0 | Radnički 1936 |
25.10
14:30
Sirakovo
Napredak 1936
1
3
|
25.10.2020 14:30 | Sirakovo | 1 : 3 | Napredak 1936 | |||||
25.10
14:30
Mlava (ML)
Sloga (L)
1
1
|
25.10.2020 14:30 | Mlava (ML) | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
25.10
14:30
Borac (K)
Obilić
0
3
|
25.10.2020 14:30 | Borac (K) | 0 : 3 | Obilić | |||||
25.10
14:30
Rudar (Kr)
Rudar 2001
0
9
|
25.10.2020 14:30 | Rudar (Kr) | 0 : 9 | Rudar 2001 | |||||
25.10
14:30
Mladost (B)
Omladinac (Š)
1
4
|
25.10.2020 14:30 | Mladost (B) | 1 : 4 | Omladinac (Š) | |||||
25.10
14:30
Integral
Železničar
0
1
|
25.10.2020 14:30 | Integral | 0 : 1 | Železničar | |||||
25.10
14:30
Vihor
Budućnost (V)
1
2
|
25.10.2020 14:30 | Vihor | 1 : 2 | Budućnost (V) |
25.10
11:00
Palilula
Moravac (Č)
2
1
|
25.10.2020 11:00 | Palilula | 2 : 1 | Moravac (Č) | |||||
25.10
14:00
Radnički 1924
Baličevac
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Radnički 1924 | 2 : 0 | Baličevac | |||||
25.10
14:00
Rasovača
Taskovići
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Rasovača | 3 : 0 | Taskovići | |||||
25.10
14:00
Jastrebac
OFK Rutevac 1908
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Jastrebac | 1 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
25.10
14:00
Pobeda
Svrljig
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Pobeda | 1 : 0 | Svrljig | |||||
25.10
14:00
Elid
Moravac (ZT)
3
2
|
25.10.2020 14:00 | Elid | 3 : 2 | Moravac (ZT) |
25.10
14:00
Jovo Kursula
Mladi radnik 1925
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Jovo Kursula | 1 : 0 | Mladi radnik 1925 | |||||
25.10
14:00
Budućnost
Popovići Vrnjci
4
2
|
25.10.2020 14:00 | Budućnost | 4 : 2 | Popovići Vrnjci | |||||
25.10
14:00
Mladost (V)
Tavnik
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Mladost (V) | 3 : 1 | Tavnik | |||||
25.10
14:00
Gruža
Jedinstvo 2017
1
3
|
25.10.2020 14:00 | Gruža | 1 : 3 | Jedinstvo 2017 | |||||
25.10
14:00
Ibar
Napredak
4
1
|
25.10.2020 14:00 | Ibar | 4 : 1 | Napredak | |||||
25.10
14:00
Ribnica
Kraljevo Hajduk
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Ribnica | 1 : 0 | Kraljevo Hajduk |
25.10
14:00
Mladost (J)
Juhor (G)
0
1
|
25.10.2020 14:00 | Mladost (J) | 0 : 1 | Juhor (G) | |||||
25.10
14:00
Dragocvet
Sloga
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Dragocvet | 1 : 0 | Sloga | |||||
25.10
14:00
OFK Juhor 2016
Rudar
2
1
|
25.10.2020 14:00 | OFK Juhor 2016 | 2 : 1 | Rudar | |||||
25.10
14:00
Napredak
Javor
6
1
|
25.10.2020 14:00 | Napredak | 6 : 1 | Javor | |||||
25.10
14:00
Orlovi
Resavac
4
3
|
25.10.2020 14:00 | Orlovi | 4 : 3 | Resavac | |||||
25.10
14:00
Partizan
Budućnost (M)
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Partizan | 0 : 2 | Budućnost (M) | |||||
25.10
14:00
Kolare
Morava (R)
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Kolare | 2 : 1 | Morava (R) |
25.10
14:30
Kolubara 2
ZSK
2
1
|
25.10.2020 14:30 | Kolubara 2 | 2 : 1 | ZSK | |||||
25.10
14:30
OFK Senjak
Banjani
2
1
|
25.10.2020 14:30 | OFK Senjak | 2 : 1 | Banjani | |||||
25.10
14:30
Dimitrije Tucović
Strmovo 1968
0
3
|
25.10.2020 14:30 | Dimitrije Tucović | 0 : 3 | Strmovo 1968 | |||||
25.10
14:30
Tvrdojevac
OFK Brđanac
1
3
|
25.10.2020 14:30 | Tvrdojevac | 1 : 3 | OFK Brđanac | |||||
25.10
14:30
Pambukovica
Trlić
1
2
|
25.10.2020 14:30 | Pambukovica | 1 : 2 | Trlić |
25.10
14:00
OFK Brza
Vučje
0
5
|
25.10.2020 14:00 | OFK Brza | 0 : 5 | Vučje | |||||
25.10
14:00
Umac
Polet
2
3
|
25.10.2020 14:00 | Umac | 2 : 3 | Polet | |||||
25.10
14:00
Bobište
Donja Lomnica
4
1
|
25.10.2020 14:00 | Bobište | 4 : 1 | Donja Lomnica | |||||
25.10
11:00
Bratstvo
Progres
1
2
|
25.10.2020 11:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Progres | |||||
25.10
14:00
Kumarevo 65
Zloćudovo
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Kumarevo 65 | 1 : 1 | Zloćudovo |
25.10
14:00
Sloga
BSK
3
4
|
25.10.2020 14:00 | Sloga | 3 : 4 | BSK | |||||
25.10
14:00
Moravac
Mladost 1959
1
3
|
25.10.2020 14:00 | Moravac | 1 : 3 | Mladost 1959 | |||||
25.10
14:00
Plantaža
Mladi borac
2
2
|
25.10.2020 14:00 | Plantaža | 2 : 2 | Mladi borac | |||||
25.10
14:00
Real
Železničar
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Real | 2 : 1 | Železničar | |||||
25.10
14:00
OFK Morava
Sloboda
4
1
|
25.10.2020 14:00 | OFK Morava | 4 : 1 | Sloboda | |||||
25.10
14:00
Šumadija
Milanovo
3
3
|
25.10.2020 14:00 | Šumadija | 3 : 3 | Milanovo |
25.10
13:30
Savinac
Avijatičar Vranjani
4
0
|
25.10.2020 13:30 | Savinac | 4 : 0 | Avijatičar Vranjani |
25.10
14:00
Morava
Prilike
5
2
|
25.10.2020 14:00 | Morava | 5 : 2 | Prilike | |||||
25.10
14:00
Spartak
Dragačevo
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Spartak | 1 : 1 | Dragačevo | |||||
25.10
14:00
Ozremica
Jedinstvo
0
5
|
25.10.2020 14:00 | Ozremica | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
25.10
14:00
Voćar
Slatina
0
1
|
25.10.2020 14:00 | Voćar | 0 : 1 | Slatina |
25.10
14:00
Backovac Junajted
Mladost (P)
2
2
|
25.10.2020 14:00 | Backovac Junajted | 2 : 2 | Mladost (P) | |||||
25.10
14:00
Orlovac
Jedinstvo (K)
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Orlovac | 2 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
25.10
14:00
Rudar
Donja Vrbava
4
0
|
25.10.2020 14:00 | Rudar | 4 : 0 | Donja Vrbava | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo (GG)
Ozrem PMH
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 1 | Ozrem PMH | |||||
25.10
14:00
Napredak
Zadrugar
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Napredak | 1 : 1 | Zadrugar |
25.10
14:00
Pobeda
Zadrugar
6
0
|
25.10.2020 14:00 | Pobeda | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
25.10
14:00
Sloga
Vladimir Durković
2
3
|
25.10.2020 14:00 | Sloga | 2 : 3 | Vladimir Durković | |||||
25.10
14:00
Dragoš
Mladost
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Dragoš | 2 : 1 | Mladost |
25.10
14:30
Karađorđe
Jedinstvo
0
0
|
25.10.2020 14:30 | Karađorđe | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.10
14:30
Podrinje
Cer (PE)
3
1
|
25.10.2020 14:30 | Podrinje | 3 : 1 | Cer (PE) | |||||
25.10
14:30
Sloga (KR)
Gučevo 1929
6
2
|
25.10.2020 14:30 | Sloga (KR) | 6 : 2 | Gučevo 1929 | |||||
25.10
10:00
Vidojevica
Hajduk Stanko
1
3
|
25.10.2020 10:00 | Vidojevica | 1 : 3 | Hajduk Stanko | |||||
25.10
14:30
Cer (JL)
Rudar
2
3
|
25.10.2020 14:30 | Cer (JL) | 2 : 3 | Rudar | |||||
25.10
14:30
Mladi borac
Mladost
3
0
|
25.10.2020 14:30 | Mladi borac | 3 : 0 | Mladost | |||||
25.10
14:30
Sloga (LŠ)
Milan Orlić
2
1
|
25.10.2020 14:30 | Sloga (LŠ) | 2 : 1 | Milan Orlić | |||||
25.10
14:30
Majur
Duško
4
0
|
25.10.2020 14:30 | Majur | 4 : 0 | Duško |
25.10
13:30
Levosoje
Mladost (S)
3
1
|
25.10.2020 13:30 | Levosoje | 3 : 1 | Mladost (S) | |||||
25.10
13:30
Trnovac
Mladost (B)
11
0
|
25.10.2020 13:30 | Trnovac | 11 : 0 | Mladost (B) | |||||
25.10
13:30
Pavlovac
BSK Bujanovac
4
3
|
25.10.2020 13:30 | Pavlovac | 4 : 3 | BSK Bujanovac | |||||
25.10
13:30
Vihor
Čelik
1
1
|
25.10.2020 13:30 | Vihor | 1 : 1 | Čelik | |||||
25.10
13:30
FSU Južna pruga
Mineralac
1
4
|
25.10.2020 13:30 | FSU Južna pruga | 1 : 4 | Mineralac |
25.10
15:00
Zvečan
Kopaonik
3
0
|
25.10.2020 15:00 | Zvečan | 3 : 0 | Kopaonik | |||||
25.10
15:00
Ibar
OFK Dif
4
0
|
25.10.2020 15:00 | Ibar | 4 : 0 | OFK Dif |
25.10
14:00
NS Tatko
Dunđerski
5
1
|
25.10.2020 14:00 | NS Tatko | 5 : 1 | Dunđerski | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Jastrebac
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Omladinac | 0 : 2 | Jastrebac | |||||
25.10
14:00
Kaćuša
Jastreb
0
3
|
25.10.2020 14:00 | Kaćuša | 0 : 3 | Jastreb | |||||
25.10
14:00
Spartak
Mladost 1982
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Spartak | 3 : 0 | Mladost 1982 | |||||
25.10
14:00
Partizanski put
Real
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Partizanski put | 3 : 0 | Real | |||||
25.10
14:00
Polet
Jug Bogdan
1
2
|
25.10.2020 14:00 | Polet | 1 : 2 | Jug Bogdan | |||||
25.10
14:00
Kosovac
Akademija 10
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Kosovac | 0 : 2 | Akademija 10 | |||||
25.10
14:00
Borac
Pobeda
5
0
|
25.10.2020 14:00 | Borac | 5 : 0 | Pobeda |
25.10
Čaglavica
Ugljare
9
2
|
25.10.2020 | Čaglavica | 9 : 2 | Ugljare |
25.10
12:00
Moravac
Rudar
1
2
|
25.10.2020 12:00 | Moravac | 1 : 2 | Rudar |
25.10
14:00
Vinogradar
Borac
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Borac | |||||
25.10
14:00
Polet 57
Rubin
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Polet 57 | 3 : 0 | Rubin | |||||
25.10
14:00
Župski biseri
Gradac
6
2
|
25.10.2020 14:00 | Župski biseri | 6 : 2 | Gradac | |||||
25.10
14:00
Omladinac (U)
Beli Orlovi
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Omladinac (U) | 1 : 0 | Beli Orlovi |
25.10
13:30
Ševac
Graničar
5
0
|
25.10.2020 13:30 | Ševac | 5 : 0 | Graničar | |||||
25.10
13:30
Karaš (K)
Borac (VS)
0
1
|
25.10.2020 13:30 | Karaš (K) | 0 : 1 | Borac (VS) | |||||
25.10
13:30
Partizan (K)
Ratar
5
3
|
25.10.2020 13:30 | Partizan (K) | 5 : 3 | Ratar | |||||
25.10
13:30
Vulturul
Banat (D)
3
0
|
25.10.2020 13:30 | Vulturul | 3 : 0 | Banat (D) | |||||
25.10
13:30
Karaš (J)
Dunav
0
1
|
25.10.2020 13:30 | Karaš (J) | 0 : 1 | Dunav | |||||
25.10
13:30
Borac (VG)
Omladinac
1
1
|
25.10.2020 13:30 | Borac (VG) | 1 : 1 | Omladinac |
25.10
13:30
Jedinstvo (D)
Borac (P)
2
6
|
25.10.2020 13:30 | Jedinstvo (D) | 2 : 6 | Borac (P) | |||||
25.10
13:30
Kolonija
Omladinac (D)
3
2
|
25.10.2020 13:30 | Kolonija | 3 : 2 | Omladinac (D) | |||||
25.10
13:30
Budućnost (BB)
Proleter
0
2
|
25.10.2020 13:30 | Budućnost (BB) | 0 : 2 | Proleter | |||||
25.10
13:30
BSK Bavanište
Mladost (V)
4
1
|
25.10.2020 13:30 | BSK Bavanište | 4 : 1 | Mladost (V) |
25.10
14:00
Hrtkovci
ČSK
4
2
|
25.10.2020 14:00 | Hrtkovci | 4 : 2 | ČSK | |||||
25.10
14:00
Radnički
Šumar
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Radnički | 2 : 0 | Šumar | |||||
25.10
14:00
Dunav
Graničar
2
2
|
25.10.2020 14:00 | Dunav | 2 : 2 | Graničar | |||||
25.10
14:00
Mladost
Srem
2
3
|
25.10.2020 14:00 | Mladost | 2 : 3 | Srem | |||||
25.10
14:00
Sremac
Jedinstvo
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Sremac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.10
14:00
Kameni
Krušedol
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Kameni | 0 : 2 | Krušedol | |||||
25.10
14:00
OFK Brestač
Polet
1
2
|
25.10.2020 14:00 | OFK Brestač | 1 : 2 | Polet | |||||
25.10
14:00
Napredak
Fruškogorac
2
3
|
25.10.2020 14:00 | Napredak | 2 : 3 | Fruškogorac |
25.10
14:00
Trgovački
Graničar 1924
1
3
|
25.10.2020 14:00 | Trgovački | 1 : 3 | Graničar 1924 | |||||
25.10
10:00
Fruška Gora
Sloboda
3
0
|
25.10.2020 10:00 | Fruška Gora | 3 : 0 | Sloboda | |||||
25.10
14:00
Graničar (K)
Sloga
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Graničar (K) | 3 : 0 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Sremac (J)
Obilić 1993
2
4
|
25.10.2020 14:00 | Sremac (J) | 2 : 4 | Obilić 1993 | |||||
25.10
14:00
Sremac (B)
OFK Bikić
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Sremac (B) | 1 : 1 | OFK Bikić | |||||
25.10
14:00
Fruškogorac
Erdevik 2017
5
0
|
25.10.2020 14:00 | Fruškogorac | 5 : 0 | Erdevik 2017 | |||||
25.10
14:00
Zmaj
Jednota
6
1
|
25.10.2020 14:00 | Zmaj | 6 : 1 | Jednota | |||||
25.10
14:00
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo
3
1
|
25.10.2020 14:00 | OFK Zeka Buljubaša | 3 : 1 | Jedinstvo |
25.10
Zlatica
Mladost
0
10
|
25.10.2020 | Zlatica | 0 : 10 | Mladost | |||||
25.10
ŽFK Banat Bagljaš
Bilećanin
2
1
|
25.10.2020 | ŽFK Banat Bagljaš | 2 : 1 | Bilećanin | |||||
25.10
Naftagas
OFK Gradnulica
1
2
|
25.10.2020 | Naftagas | 1 : 2 | OFK Gradnulica | |||||
25.10
Tisa 1933
Zadrugar
2
4
|
25.10.2020 | Tisa 1933 | 2 : 4 | Zadrugar |
25.10
11:00
Mladost (R)
Vrbica
4
1
|
25.10.2020 11:00 | Mladost (R) | 4 : 1 | Vrbica | |||||
25.10
10:00
Gorski Car
B 2000
2
0
|
25.10.2020 10:00 | Gorski Car | 2 : 0 | B 2000 | |||||
25.10
14:00
Budućnost
Brezovac
1
3
|
25.10.2020 14:00 | Budućnost | 1 : 3 | Brezovac | |||||
25.10
14:00
Mladost (J)
Borac
3
2
|
25.10.2020 14:00 | Mladost (J) | 3 : 2 | Borac | |||||
25.10
14:00
Radoje Domanović
Šamot
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Radoje Domanović | 1 : 0 | Šamot | |||||
25.10
14:00
Mladi rudar
Kopljari
3
2
|
25.10.2020 14:00 | Mladi rudar | 3 : 2 | Kopljari |
25.10
Mladi radnik (D)
Šumadija (S)
5
2
|
25.10.2020 | Mladi radnik (D) | 5 : 2 | Šumadija (S) | |||||
25.10
Badnjevac
Jedinstvo (O)
5
0
|
25.10.2020 | Badnjevac | 5 : 0 | Jedinstvo (O) | |||||
25.10
11:00
Karađorđe (V)
Napredak (MK)
3
1
|
25.10.2020 11:00 | Karađorđe (V) | 3 : 1 | Napredak (MK) | |||||
25.10
BSK
Kruševica 1980
2
1
|
25.10.2020 | BSK | 2 : 1 | Kruševica 1980 | |||||
25.10
11:00
Čestin
Sloga (Z)
1
0
|
25.10.2020 11:00 | Čestin | 1 : 0 | Sloga (Z) |
25.10
14:00
Polet
Aleksa Šantić
6
1
|
25.10.2020 14:00 | Polet | 6 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
25.10
14:00
Bratstvo 2019
Kula
6
0
|
25.10.2020 14:00 | Bratstvo 2019 | 6 : 0 | Kula | |||||
25.10
14:00
Lipar
Mladost
6
0
|
25.10.2020 14:00 | Lipar | 6 : 0 | Mladost | |||||
25.10
14:00
Terekveš
Jedinstvo
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Terekveš | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Dinamo 1923
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Omladinac | 3 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
25.10
14:00
Hajduk
Dunav
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Hajduk | 3 : 1 | Dunav |
25.10
10:00
OFK Hajduk
Sloga
2
1
|
25.10.2020 10:00 | OFK Hajduk | 2 : 1 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Proleter
Obilić
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Proleter | 2 : 1 | Obilić | |||||
25.10
14:00
Borac (R)
Moskva
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Borac (R) | 1 : 0 | Moskva | |||||
25.10
14:00
Dinamo
Hajduk (G)
5
0
|
25.10.2020 14:00 | Dinamo | 5 : 0 | Hajduk (G) | |||||
25.10
14:00
Vinogradar
Železničar
4
2
|
25.10.2020 14:00 | Vinogradar | 4 : 2 | Železničar |
25.10
14:00
Partizan
Dobrača
1
4
|
25.10.2020 14:00 | Partizan | 1 : 4 | Dobrača | |||||
25.10
14:00
Ćava
Košutnjak
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Ćava | 0 : 2 | Košutnjak | |||||
25.10
14:00
Divostin
Bratstvo 1975
1
2
|
25.10.2020 14:00 | Divostin | 1 : 2 | Bratstvo 1975 | |||||
25.10
11:00
Seljak
OFK Žeželj
2
0
|
25.10.2020 11:00 | Seljak | 2 : 0 | OFK Žeželj |
25.10
14:30
Dizel
Napredak (P)
6
1
|
25.10.2020 14:30 | Dizel | 6 : 1 | Napredak (P) | |||||
25.10
14:30
Pek
Barič
1
2
|
25.10.2020 14:30 | Pek | 1 : 2 | Barič | |||||
25.10
14:30
Baštovan 2015
BSK 1931
2
1
|
25.10.2020 14:30 | Baštovan 2015 | 2 : 1 | BSK 1931 | |||||
25.10
14:30
Ljubičevo
Stig 1955
1
0
|
25.10.2020 14:30 | Ljubičevo | 1 : 0 | Stig 1955 | |||||
25.10
14:30
Borac 2016
Mladi Borac
1
3
|
25.10.2020 14:30 | Borac 2016 | 1 : 3 | Mladi Borac | |||||
25.10
14:30
Polet (V)
Napredak (B)
1
5
|
25.10.2020 14:30 | Polet (V) | 1 : 5 | Napredak (B) | |||||
25.10
14:30
Sloga (M)
Mlava (B)
2
1
|
25.10.2020 14:30 | Sloga (M) | 2 : 1 | Mlava (B) |
25.10
13:30
Busije
Velika Moštanica
0
2
|
25.10.2020 13:30 | Busije | 0 : 2 | Velika Moštanica | |||||
25.10
13:30
Zmaj 1953
Novi Beograd
3
2
|
25.10.2020 13:30 | Zmaj 1953 | 3 : 2 | Novi Beograd | |||||
25.10
09:30
Dedinje
Železnik 1930
1
3
|
25.10.2020 09:30 | Dedinje | 1 : 3 | Železnik 1930 | |||||
25.10
10:00
Bežanija
13. maj
0
0
|
25.10.2020 10:00 | Bežanija | 0 : 0 | 13. maj |
25.10
11:00
Mladi proleter
Pionir
0
3
|
25.10.2020 11:00 | Mladi proleter | 0 : 3 | Pionir | |||||
25.10
13:30
Pinosava
Minel
2
1
|
25.10.2020 13:30 | Pinosava | 2 : 1 | Minel | |||||
25.10
13:30
Resnik
OFK Crvenka
5
0
|
25.10.2020 13:30 | Resnik | 5 : 0 | OFK Crvenka |
25.10
14:00
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (G)
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
25.10
14:00
Mineral 2015
Bogutovačka Banja
5
1
|
25.10.2020 14:00 | Mineral 2015 | 5 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
25.10
11:00
Miločajac
Stubal
4
3
|
25.10.2020 11:00 | Miločajac | 4 : 3 | Stubal | |||||
25.10
14:00
Borac (A)
Lazac
0
1
|
25.10.2020 14:00 | Borac (A) | 0 : 1 | Lazac | |||||
25.10
14:00
Braća Vuković
Zvezda
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Braća Vuković | 0 : 2 | Zvezda | |||||
25.10
14:00
Borac (V)
Mladost 1925
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Borac (V) | 1 : 0 | Mladost 1925 |
25.10
14:30
Zadrugar 1947
Udarnik (S)
4
2
|
25.10.2020 14:30 | Zadrugar 1947 | 4 : 2 | Udarnik (S) | |||||
25.10
14:30
Mladost (R)
Rade Milošević
2
1
|
25.10.2020 14:30 | Mladost (R) | 2 : 1 | Rade Milošević | |||||
25.10
14:30
Krilaš
Zabrđe 1936
2
1
|
25.10.2020 14:30 | Krilaš | 2 : 1 | Zabrđe 1936 | |||||
25.10
14:30
Borac (V)
Bata Bulić
3
2
|
25.10.2020 14:30 | Borac (V) | 3 : 2 | Bata Bulić | |||||
25.10
14:30
Sloga 1945
Sloga 1952
4
0
|
25.10.2020 14:30 | Sloga 1945 | 4 : 0 | Sloga 1952 | |||||
25.10
14:30
Radnički (K)
Polet S.D.
4
0
|
25.10.2020 14:30 | Radnički (K) | 4 : 0 | Polet S.D. |
25.10
14:00
Pomoravlje
Mladost (S)
4
0
|
25.10.2020 14:00 | Pomoravlje | 4 : 0 | Mladost (S) | |||||
25.10
14:00
Jasenovo
Sloga
1
4
|
25.10.2020 14:00 | Jasenovo | 1 : 4 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Napredak (St)
Sinđelić
5
1
|
25.10.2020 14:00 | Napredak (St) | 5 : 1 | Sinđelić | |||||
25.10
14:00
Napredak (Sv)
Radnički
1
0
|
25.10.2020 14:00 | Napredak (Sv) | 1 : 0 | Radnički |
25.10
14:00
Mladi Borac
Mladost (G)
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | Mladost (G) | |||||
25.10
14:00
Mladost (T)
GFK Tabane
4
0
|
25.10.2020 14:00 | Mladost (T) | 4 : 0 | GFK Tabane | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo
Bratstvo
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
25.10
14:00
Osaonica
Vinorača
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Osaonica | 0 : 2 | Vinorača | |||||
25.10
14:00
Partizan
Zenit
9
1
|
25.10.2020 14:00 | Partizan | 9 : 1 | Zenit | |||||
25.10
14:00
Sloboda
Ursule
1
3
|
25.10.2020 14:00 | Sloboda | 1 : 3 | Ursule |
25.10
14:00
Skela
Ljubinić
4
2
|
25.10.2020 14:00 | Skela | 4 : 2 | Ljubinić | |||||
25.10
14:00
Partizan
Proleter
5
0
|
25.10.2020 14:00 | Partizan | 5 : 0 | Proleter | |||||
25.10
14:00
Borac
Belo Polje
5
0
|
25.10.2020 14:00 | Borac | 5 : 0 | Belo Polje | |||||
25.10
14:00
OFK Urovci
Rvati
3
2
|
25.10.2020 14:00 | OFK Urovci | 3 : 2 | Rvati | |||||
25.10
14:00
Munja
Pobednik
1
2
|
25.10.2020 14:00 | Munja | 1 : 2 | Pobednik | |||||
25.10
14:00
Sloga
Krtinska
1
6
|
25.10.2020 14:00 | Sloga | 1 : 6 | Krtinska |
25.10
14:30
Kolubara (J)
Zvizdar 2012
1
1
|
25.10.2020 14:30 | Kolubara (J) | 1 : 1 | Zvizdar 2012 | |||||
25.10
14:30
OFK Paljuvi
Čučuge
2
0
|
25.10.2020 14:30 | OFK Paljuvi | 2 : 0 | Čučuge | |||||
25.10
14:30
Mladost (V)
Rudar 1945
3
1
|
25.10.2020 14:30 | Mladost (V) | 3 : 1 | Rudar 1945 | |||||
25.10
11:00
Omladinac (K)
Crvena Jabuka
3
0
|
25.10.2020 11:00 | Omladinac (K) | 3 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
25.10
11:00
Proleter (B)
Joševa
1
1
|
25.10.2020 11:00 | Proleter (B) | 1 : 1 | Joševa | |||||
25.10
14:30
OFK Stublenica
Polet (DL)
4
1
|
25.10.2020 14:30 | OFK Stublenica | 4 : 1 | Polet (DL) | |||||
25.10
14:30
Šarbane
Polet (T)
1
3
|
25.10.2020 14:30 | Šarbane | 1 : 3 | Polet (T) |
25.10
14:00
Omladinac
Terekves
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Omladinac | 3 : 1 | Terekves | |||||
25.10
14:00
Napredak (Č)
Roham
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Napredak (Č) | 3 : 1 | Roham |
25.10
11:00
Stari drugari
Mali korak
2
1
|
25.10.2020 11:00 | Stari drugari | 2 : 1 | Mali korak | |||||
25.10
11:00
Lukavac
Tešnjar
0
3
|
25.10.2020 11:00 | Lukavac | 0 : 3 | Tešnjar | |||||
25.10
11:00
Toplica
Mladost (L)
2
0
|
25.10.2020 11:00 | Toplica | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
25.10
11:00
Dračić 2018
Junior Novo Naselje
5
2
|
25.10.2020 11:00 | Dračić 2018 | 5 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
25.10
11:00
Komanice
Žabari
1
3
|
25.10.2020 11:00 | Komanice | 1 : 3 | Žabari | |||||
25.10
11:00
Jadar 2013
Rajac
2
4
|
25.10.2020 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 4 | Rajac | |||||
25.10
11:00
Rakac Stave
Popadić
1
4
|
25.10.2020 11:00 | Rakac Stave | 1 : 4 | Popadić | |||||
25.10
11:00
Polet
Milenko Pavlović
3
2
|
25.10.2020 11:00 | Polet | 3 : 2 | Milenko Pavlović |
25.10
14:00
Rutevac
Tempo
5
4
|
25.10.2020 14:00 | Rutevac | 5 : 4 | Tempo | |||||
25.10
11:00
OFK Sloga
Borac
5
0
|
25.10.2020 11:00 | OFK Sloga | 5 : 0 | Borac | |||||
25.10
11:00
Polet (R)
Napredak 2012
2
0
|
25.10.2020 11:00 | Polet (R) | 2 : 0 | Napredak 2012 |
25.10
14:30
Jedinstvo
Jadran
4
1
|
25.10.2020 14:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Jadran | |||||
25.10
14:30
Šampion
Hajduk
1
1
|
25.10.2020 14:30 | Šampion | 1 : 1 | Hajduk | |||||
25.10
14:30
Tisa
Potisje
2
4
|
25.10.2020 14:30 | Tisa | 2 : 4 | Potisje | |||||
25.10
14:30
Bačka
Slavija
2
5
|
25.10.2020 14:30 | Bačka | 2 : 5 | Slavija | |||||
25.10
14:30
Tromedja
Čoka
2
2
|
25.10.2020 14:30 | Tromedja | 2 : 2 | Čoka |
25.10
14:30
Petrijevac
Landol
3
3
|
25.10.2020 14:30 | Petrijevac | 3 : 3 | Landol |
25.10
14:30
Jezava
OFK Slavija
8
0
|
25.10.2020 14:30 | Jezava | 8 : 0 | OFK Slavija | |||||
25.10
14:30
Stari Hrast 2018
Zeppelin 026
3
0
|
25.10.2020 14:30 | Stari Hrast 2018 | 3 : 0 | Zeppelin 026 |
25.10
11:00
Mladost (Z)
Sparta
4
1
|
25.10.2020 11:00 | Mladost (Z) | 4 : 1 | Sparta | |||||
25.10
11:00
Bobovik
Mladost 2013
3
1
|
25.10.2020 11:00 | Bobovik | 3 : 1 | Mladost 2013 | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo 2014
Belpos
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | Belpos | |||||
25.10
11:00
Verko
Skupljen 2013
3
1
|
25.10.2020 11:00 | Verko | 3 : 1 | Skupljen 2013 | |||||
25.10
14:00
Hajduk
Polet
1
2
|
25.10.2020 14:00 | Hajduk | 1 : 2 | Polet | |||||
25.10
14:00
Sloga 1949
Torpedo
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Sloga 1949 | 3 : 0 | Torpedo |
25.10
13:30
Jedinstvo
Slemen
2
5
|
25.10.2020 13:30 | Jedinstvo | 2 : 5 | Slemen | |||||
25.10
13:30
Sloga
Sloboda 2013
1
3
|
25.10.2020 13:30 | Sloga | 1 : 3 | Sloboda 2013 | |||||
25.10
13:30
Palilulac
Rtanj
8
2
|
25.10.2020 13:30 | Palilulac | 8 : 2 | Rtanj |
25.10
13:30
Omladinac 1927
Tempo
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Omladinac 1927 | 2 : 0 | Tempo | |||||
25.10
13:30
Mundial
Jedinstvo Stević
2
7
|
25.10.2020 13:30 | Mundial | 2 : 7 | Jedinstvo Stević | |||||
25.10
13:30
Unirea
Pobeda
7
2
|
25.10.2020 13:30 | Unirea | 7 : 2 | Pobeda |
25.10
14:00
Gladijator
Gavrilo Princip
4
3
|
25.10.2020 14:00 | Gladijator | 4 : 3 | Gavrilo Princip | |||||
25.10
14:00
Planinac
Prijatelji
1
4
|
25.10.2020 14:00 | Planinac | 1 : 4 | Prijatelji | |||||
25.10
14:00
OFK Remont 1959
Kej
2
6
|
25.10.2020 14:00 | OFK Remont 1959 | 2 : 6 | Kej | |||||
25.10
14:00
Čačak 94
Vujan
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Čačak 94 | 2 : 0 | Vujan | |||||
25.10
14:00
Mršinci
Lugovi
8
0
|
25.10.2020 14:00 | Mršinci | 8 : 0 | Lugovi | |||||
25.10
14:00
Malba
Budućnost
0
3
|
25.10.2020 14:00 | Malba | 0 : 3 | Budućnost |
25.10
14:00
Lokomotiva
Rongo Siti
1
3
|
25.10.2020 14:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | Rongo Siti | |||||
25.10
14:00
Veliki Suvodol
Temac
0
3
|
25.10.2020 14:00 | Veliki Suvodol | 0 : 3 | Temac |
25.10
14:00
Udarnik Višnjevac
Žednik
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Udarnik Višnjevac | 3 : 0 | Žednik | |||||
25.10
14:00
Hajduk 1950
Čantavir
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Hajduk 1950 | 2 : 0 | Čantavir | |||||
25.10
14:00
Bikovo
Vinogradar
1
2
|
25.10.2020 14:00 | Bikovo | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
25.10
14:00
Elektrovojvodina
Lokomotiva
4
1
|
25.10.2020 14:00 | Elektrovojvodina | 4 : 1 | Lokomotiva |
25.10
13:30
Bačka 1945
Orlovi (BP)
1
4
|
25.10.2020 13:30 | Bačka 1945 | 1 : 4 | Orlovi (BP) | |||||
25.10
13:30
Neštin
Soko
1
0
|
25.10.2020 13:30 | Neštin | 1 : 0 | Soko | |||||
25.10
13:30
Proleter
Bačka (D)
0
4
|
25.10.2020 13:30 | Proleter | 0 : 4 | Bačka (D) | |||||
25.10
13:30
Slavija
Krivanj
0
2
|
25.10.2020 13:30 | Slavija | 0 : 2 | Krivanj | |||||
25.10
13:30
Naša Zvezda
Bački Hajduk
7
1
|
25.10.2020 13:30 | Naša Zvezda | 7 : 1 | Bački Hajduk | |||||
25.10
13:30
Mladost (MB)
Borac (V)
3
0
|
25.10.2020 13:30 | Mladost (MB) | 3 : 0 | Borac (V) |
25.10
14:30
Radnički
Mrovska
3
4
|
25.10.2020 14:30 | Radnički | 3 : 4 | Mrovska | |||||
25.10
14:30
Petrovac 74
Dobrava
2
3
|
25.10.2020 14:30 | Petrovac 74 | 2 : 3 | Dobrava | |||||
25.10
14:30
Šipurske livade
Vojvoda Stepa Stepanović
2
0
|
25.10.2020 14:30 | Šipurske livade | 2 : 0 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
25.10
14:30
PSK
Rankovac
5
2
|
25.10.2020 14:30 | PSK | 5 : 2 | Rankovac | |||||
25.10
14:30
OFK Jelen
Trešnjevka
2
1
|
25.10.2020 14:30 | OFK Jelen | 2 : 1 | Trešnjevka |
25.10
14:30
Velika Reka
TE Gučevo
2
1
|
25.10.2020 14:30 | Velika Reka | 2 : 1 | TE Gučevo | |||||
25.10
14:30
Mladost
Antimon
3
1
|
25.10.2020 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Antimon | |||||
25.10
14:30
7. Juli
Borac
3
1
|
25.10.2020 14:30 | 7. Juli | 3 : 1 | Borac | |||||
25.10
14:30
Jelav
Sloga
0
3
|
25.10.2020 14:30 | Jelav | 0 : 3 | Sloga | |||||
25.10
14:30
Jadar 1961
Jedinstvo (MZ)
1
0
|
25.10.2020 14:30 | Jadar 1961 | 1 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
25.10
14:30
Hajduk
Jedinstvo (ZA)
1
1
|
25.10.2020 14:30 | Hajduk | 1 : 1 | Jedinstvo (ZA) |
25.10
14:00
Egeta
Kladušnica
|
25.10.2020 14:00 | Egeta | : | Kladušnica | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Pontes
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Omladinac | 2 : 1 | Pontes | |||||
25.10
14:00
Mala Vrbica
Rtkovo
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Mala Vrbica | 2 : 0 | Rtkovo | |||||
25.10
14:00
Koča Anđelković
Lokomotiva
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Koča Anđelković | 0 : 2 | Lokomotiva |
25.10
14:00
Brezova
Gradina
7
2
|
25.10.2020 14:00 | Brezova | 7 : 2 | Gradina | |||||
25.10
14:00
Bjelica
Sloga
1
1
|
25.10.2020 14:00 | Bjelica | 1 : 1 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Radnički
Bratstvo
1
4
|
25.10.2020 14:00 | Radnički | 1 : 4 | Bratstvo | |||||
25.10
14:00
Vrelo
Jelica
1
7
|
25.10.2020 14:00 | Vrelo | 1 : 7 | Jelica |
25.10
14:30
Mladost
Torpedo 1924
0
1
|
25.10.2020 14:30 | Mladost | 0 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
25.10
14:30
Omladinac (BO)
Budućnost (DO)
1
0
|
25.10.2020 14:30 | Omladinac (BO) | 1 : 0 | Budućnost (DO) | |||||
25.10
14:30
Omladinac 2013 (SL)
Budućnost (ZM)
1
1
|
25.10.2020 14:30 | Omladinac 2013 (SL) | 1 : 1 | Budućnost (ZM) | |||||
25.10
14:30
Lipolist
Partizan
5
0
|
25.10.2020 14:30 | Lipolist | 5 : 0 | Partizan | |||||
25.10
14:30
Napredak
Milicionar
0
3
|
25.10.2020 14:30 | Napredak | 0 : 3 | Milicionar | |||||
25.10
14:30
Petlovača
Sunrise Šabac
2
0
|
25.10.2020 14:30 | Petlovača | 2 : 0 | Sunrise Šabac | |||||
25.10
14:30
Zadrugar Milkivit
Gorki
2
4
|
25.10.2020 14:30 | Zadrugar Milkivit | 2 : 4 | Gorki |
25.10
11:00
Trešnjica
Duškovci
3
0
|
25.10.2020 11:00 | Trešnjica | 3 : 0 | Duškovci | |||||
25.10
11:00
Gorobilje
Plavi Tok
2
2
|
25.10.2020 11:00 | Gorobilje | 2 : 2 | Plavi Tok | |||||
25.10
14:00
Dobrinjac
Glumač
2
5
|
25.10.2020 14:00 | Dobrinjac | 2 : 5 | Glumač |
25.10
13:30
Jedinstvo
Pobeda
4
1
|
25.10.2020 13:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Pobeda | |||||
25.10
13:30
Mladost Radost
Tomislavci
3
1
|
25.10.2020 13:30 | Mladost Radost | 3 : 1 | Tomislavci | |||||
25.10
13:30
Mladost (R)
Sloboda
3
0
|
25.10.2020 13:30 | Mladost (R) | 3 : 0 | Sloboda |
25.10
Bukovac
Budućnost 1948
0
1
|
25.10.2020 | Bukovac | 0 : 1 | Budućnost 1948 | |||||
25.10
Beli Orlovi
Glavaš
1
0
|
25.10.2020 | Beli Orlovi | 1 : 0 | Glavaš | |||||
25.10
Udarnik
Palanka
2
2
|
25.10.2020 | Udarnik | 2 : 2 | Palanka |
25.10
15:00
Rečka
Vrelo
0
4
|
25.10.2020 15:00 | Rečka | 0 : 4 | Vrelo | |||||
25.10
11:00
Miloševo
OFK Sikole
1
0
|
25.10.2020 11:00 | Miloševo | 1 : 0 | OFK Sikole |
25.10
14:00
Kapidžija
Naupare
5
1
|
25.10.2020 14:00 | Kapidžija | 5 : 1 | Naupare | |||||
25.10
14:00
Polet
Konjuh
9
1
|
25.10.2020 14:00 | Polet | 9 : 1 | Konjuh | |||||
25.10
14:00
Bukovica
Makrešane
3
2
|
25.10.2020 14:00 | Bukovica | 3 : 2 | Makrešane | |||||
25.10
11:00
Mudrakovac
Rasina
6
3
|
25.10.2020 11:00 | Mudrakovac | 6 : 3 | Rasina | |||||
25.10
11:00
Modrica
Parunovac
0
1
|
25.10.2020 11:00 | Modrica | 0 : 1 | Parunovac |
25.10
11:00
Zaplanjac
Toplica
1
0
|
25.10.2020 11:00 | Zaplanjac | 1 : 0 | Toplica | |||||
25.10
11:00
10. februar
Knežica
3
0
|
25.10.2020 11:00 | 10. februar | 3 : 0 | Knežica |
25.10
13:30
Umčari
Podunavac
1
3
|
25.10.2020 13:30 | Umčari | 1 : 3 | Podunavac | |||||
25.10
13:30
Hajduk
Gročanski fudbalski klub
0
2
|
25.10.2020 13:30 | Hajduk | 0 : 2 | Gročanski fudbalski klub |
25.10
Partizan
Borac
3
0
|
25.10.2020 | Partizan | 3 : 0 | Borac | |||||
25.10
KSK Konak 1926
Proleter
1
1
|
25.10.2020 | KSK Konak 1926 | 1 : 1 | Proleter |
25.10
11:00
Stara Čaršija
Morava
0
0
|
25.10.2020 11:00 | Stara Čaršija | 0 : 0 | Morava | |||||
25.10
14:00
BSK 2014
Zgodačica
1
4
|
25.10.2020 14:00 | BSK 2014 | 1 : 4 | Zgodačica | |||||
25.10
11:00
Biljanovac
Koštam Polje
2
1
|
25.10.2020 11:00 | Biljanovac | 2 : 1 | Koštam Polje | |||||
25.10
14:00
Magnohrom
Studen Vitez
3
2
|
25.10.2020 14:00 | Magnohrom | 3 : 2 | Studen Vitez |
25.10
10:30
Gunjevac
Vrelo
1
2
|
25.10.2020 10:30 | Gunjevac | 1 : 2 | Vrelo | |||||
25.10
10:30
Sovljak
OFK Takovo
2
0
|
25.10.2020 10:30 | Sovljak | 2 : 0 | OFK Takovo | |||||
25.10
10:30
Dokmir
Tamnava
5
1
|
25.10.2020 10:30 | Dokmir | 5 : 1 | Tamnava | |||||
25.10
10:30
Murgaš 2012
Budućnost 1995
1
3
|
25.10.2020 10:30 | Murgaš 2012 | 1 : 3 | Budućnost 1995 |
25.10
14:30
Donja Mutnica
Borac 1950
1
4
|
25.10.2020 14:30 | Donja Mutnica | 1 : 4 | Borac 1950 | |||||
25.10
10:00
ISK Izvor
Mladost
5
0
|
25.10.2020 10:00 | ISK Izvor | 5 : 0 | Mladost | |||||
25.10
14:30
Omladinac
Polet
4
2
|
25.10.2020 14:30 | Omladinac | 4 : 2 | Polet | |||||
25.10
14:30
BSK Buljane
Železničar
2
3
|
25.10.2020 14:30 | BSK Buljane | 2 : 3 | Železničar |
25.10
14:30
Potočac
Razvitak
0
2
|
25.10.2020 14:30 | Potočac | 0 : 2 | Razvitak | |||||
25.10
14:30
Istok 63
Moravac
1
0
|
25.10.2020 14:30 | Istok 63 | 1 : 0 | Moravac |
25.10
14:00
Oniks
OFK Dragoševac
6
2
|
25.10.2020 14:00 | Oniks | 6 : 2 | OFK Dragoševac | |||||
25.10
14:00
Mladi radnik
Napredak
0
3
|
25.10.2020 14:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Napredak | |||||
25.10
14:00
Dobra Voda
Omladinac
0
1
|
25.10.2020 14:00 | Dobra Voda | 0 : 1 | Omladinac | |||||
25.10
14:00
Dražmirovac
Mladost
3
1
|
25.10.2020 14:00 | Dražmirovac | 3 : 1 | Mladost |
25.10
10:00
Radnik (S)
BSK 1924
2
1
|
25.10.2020 10:00 | Radnik (S) | 2 : 1 | BSK 1924 | |||||
25.10
10:00
Stig (MC)
Stig (C)
1
4
|
25.10.2020 10:00 | Stig (MC) | 1 : 4 | Stig (C) |
25.10
14:00
Sloga
OFK Radnički
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Sloga | 2 : 0 | OFK Radnički | |||||
25.10
14:00
Proleter
Vreoci
4
0
|
25.10.2020 14:00 | Proleter | 4 : 0 | Vreoci | |||||
25.10
14:00
Dimitrije Tucović
BSK
5
3
|
25.10.2020 14:00 | Dimitrije Tucović | 5 : 3 | BSK |
25.10
14:00
OFK Polet
OFK Borac
1
0
|
25.10.2020 14:00 | OFK Polet | 1 : 0 | OFK Borac | |||||
25.10
14:00
Bistrica
20. Oktobar
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Bistrica | 3 : 0 | 20. Oktobar | |||||
25.10
14:00
Mladost
Šumadinac
4
2
|
25.10.2020 14:00 | Mladost | 4 : 2 | Šumadinac |
25.10
10:00
Maskar
Junkovac
3
0
|
25.10.2020 10:00 | Maskar | 3 : 0 | Junkovac | |||||
25.10
10:00
Jarmenovci
Kalipolje
3
4
|
25.10.2020 10:00 | Jarmenovci | 3 : 4 | Kalipolje | |||||
25.10
10:00
Krćevac 04
Budućnost MI
2
6
|
25.10.2020 10:00 | Krćevac 04 | 2 : 6 | Budućnost MI |
25.10
11:00
Napredak
Gornje Sinkovce
5
3
|
25.10.2020 11:00 | Napredak | 5 : 3 | Gornje Sinkovce | |||||
25.10
10:30
Mladost
Rudar 1973
0
1
|
25.10.2020 10:30 | Mladost | 0 : 1 | Rudar 1973 |
25.10
14:00
Jovanovac
Kragujevac
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Jovanovac | 3 : 0 | Kragujevac | |||||
25.10
14:00
Kremenac
Bukorovac
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Kremenac | 2 : 1 | Bukorovac | |||||
25.10
14:00
Stanovo 1941
Hajduk 1936
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Stanovo 1941 | 2 : 0 | Hajduk 1936 |
25.10
13:30
Napredak 1934
Pobeda
4
1
|
25.10.2020 13:30 | Napredak 1934 | 4 : 1 | Pobeda | |||||
25.10
13:30
Beli Orao
Proleter 1932
5
1
|
25.10.2020 13:30 | Beli Orao | 5 : 1 | Proleter 1932 |
25.10
13:30
Moravac 1933
Mip Majdan
5
5
|
25.10.2020 13:30 | Moravac 1933 | 5 : 5 | Mip Majdan | |||||
25.10
13:30
Margum
Sloga 1932
0
3
|
25.10.2020 13:30 | Margum | 0 : 3 | Sloga 1932 | |||||
25.10
13:30
Dunavac
Morava 1932
2
1
|
25.10.2020 13:30 | Dunavac | 2 : 1 | Morava 1932 | |||||
25.10
13:30
Dunav
Sopot
3
2
|
25.10.2020 13:30 | Dunav | 3 : 2 | Sopot |
25.10
14:00
Mladost
Sloga Gorić
2
2
|
25.10.2020 14:00 | Mladost | 2 : 2 | Sloga Gorić | |||||
25.10
14:00
OFK Povlen
Kotešica
0
1
|
25.10.2020 14:00 | OFK Povlen | 0 : 1 | Kotešica | |||||
25.10
11:00
Omladinac
Bujačić
5
0
|
25.10.2020 11:00 | Omladinac | 5 : 0 | Bujačić | |||||
25.10
14:00
Beloševac
Zadrugar
8
3
|
25.10.2020 14:00 | Beloševac | 8 : 3 | Zadrugar |
25.10
10:00
Beli Orlovi
Polet
3
2
|
25.10.2020 10:00 | Beli Orlovi | 3 : 2 | Polet |
25.10
11:00
Sava
Miloš Pocerac
3
5
|
25.10.2020 11:00 | Sava | 3 : 5 | Miloš Pocerac | |||||
25.10
11:00
Galeb 1984
Dobrava Žabar 2020
1
3
|
25.10.2020 11:00 | Galeb 1984 | 1 : 3 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
25.10
11:00
Mladost Svileuva
Rudar
2
3
|
25.10.2020 11:00 | Mladost Svileuva | 2 : 3 | Rudar | |||||
25.10
11:00
Borac BTG
Korman
0
4
|
25.10.2020 11:00 | Borac BTG | 0 : 4 | Korman |
25.10
11:00
Maovi MH
Pocerina
3
0
|
25.10.2020 11:00 | Maovi MH | 3 : 0 | Pocerina | |||||
25.10
11:00
Zablaće
Jedinstvo
4
0
|
25.10.2020 11:00 | Zablaće | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.10
11:00
Mladost
Dumača
1
3
|
25.10.2020 11:00 | Mladost | 1 : 3 | Dumača |
25.10
11:00
POFK Letnjikovac
Napredak
0
4
|
25.10.2020 11:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 4 | Napredak |
25.10
14:30
Proleter
Sloga
1
1
|
25.10.2020 14:30 | Proleter | 1 : 1 | Sloga | |||||
25.10
14:30
Mladost
BSK
0
0
|
25.10.2020 14:30 | Mladost | 0 : 0 | BSK | |||||
25.10
14:30
Jedinstvo
Polet
2
2
|
25.10.2020 14:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Polet |
25.10
14:30
Babajić
Stepanje
2
0
|
25.10.2020 14:30 | Babajić | 2 : 0 | Stepanje | |||||
25.10
11:00
Nepričava
Proleter
16
0
|
25.10.2020 11:00 | Nepričava | 16 : 0 | Proleter | |||||
25.10
14:30
Kačer
Izviđač
3
0
|
25.10.2020 14:30 | Kačer | 3 : 0 | Izviđač |
25.10
13:30
Mladost (B)
Luk Kompenzatori
0
1
|
25.10.2020 13:30 | Mladost (B) | 0 : 1 | Luk Kompenzatori | |||||
25.10
13:30
Sloga
Mladost (L)
3
4
|
25.10.2020 13:30 | Sloga | 3 : 4 | Mladost (L) | |||||
25.10
13:30
Paskovac
Granit
5
1
|
25.10.2020 13:30 | Paskovac | 5 : 1 | Granit |
25.10
13:30
Radnički (P)
Stiški Kurjak
3
2
|
25.10.2020 13:30 | Radnički (P) | 3 : 2 | Stiški Kurjak | |||||
25.10
13:30
Dunavac 1929
Sloga-Top
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Dunavac 1929 | 2 : 0 | Sloga-Top |
25.10
14:00
Mladi radnik
Resava
6
1
|
25.10.2020 14:00 | Mladi radnik | 6 : 1 | Resava |
25.10
13:30
OFK Braničevo
Polet
3
1
|
25.10.2020 13:30 | OFK Braničevo | 3 : 1 | Polet | |||||
25.10
13:30
Mladost
Mrčkovac
4
2
|
25.10.2020 13:30 | Mladost | 4 : 2 | Mrčkovac |
25.10
11:00
Misača
Prvi srpski Ustanak II
6
1
|
25.10.2020 11:00 | Misača | 6 : 1 | Prvi srpski Ustanak II |
25.10
14:00
Borac
Napredak
2
7
|
25.10.2020 14:00 | Borac | 2 : 7 | Napredak | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Graničar
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Omladinac | 2 : 0 | Graničar | |||||
25.10
14:00
Sinđelić
Jedinstvo (Lj)
4
3
|
25.10.2020 14:00 | Sinđelić | 4 : 3 | Jedinstvo (Lj) |
25.10
14:00
Kupinovo
Hajduk 1932
0
3
|
25.10.2020 14:00 | Kupinovo | 0 : 3 | Hajduk 1932 | |||||
25.10
14:00
Vitez
Mladost 1935
1
3
|
25.10.2020 14:00 | Vitez | 1 : 3 | Mladost 1935 | |||||
25.10
14:00
Lovac
Sloven
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Lovac | 2 : 0 | Sloven |
25.10
13:30
Široki Brijeg
Olimpik
1
0
|
25.10.2020 13:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Olimpik |
25.10
14:00
Rudar
Jezero
0
1
|
25.10.2020 14:00 | Rudar | 0 : 1 | Jezero | |||||
25.10
17:00
Iskra
Zeta
0
0
|
25.10.2020 17:00 | Iskra | 0 : 0 | Zeta | |||||
25.10
19:00
Budućnost
Dečić
2
2
|
25.10.2020 19:00 | Budućnost | 2 : 2 | Dečić | |||||
25.10
13:30
OFK Petrovac
Sutjeska
1
1
|
25.10.2020 13:30 | OFK Petrovac | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
25.10
16:00
OFK Titograd
Podgorica
1
0
|
25.10.2020 16:00 | OFK Titograd | 1 : 0 | Podgorica |
25.10
13:30
Jedinstvo
Ibar
5
0
|
25.10.2020 13:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Ibar | |||||
25.10
13:30
Igalo
Drezga
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Igalo | 2 : 0 | Drezga | |||||
25.10
13:30
Arsenal
Mornar
2
1
|
25.10.2020 13:30 | Arsenal | 2 : 1 | Mornar | |||||
25.10
13:30
Kom
Bokelj
1
0
|
25.10.2020 13:30 | Kom | 1 : 0 | Bokelj | |||||
25.10
13:30
Grbalj
Berane
0
1
|
25.10.2020 13:30 | Grbalj | 0 : 1 | Berane |
25.10
20:15
Arsenal
Leicester City
0
1
|
25.10.2020 20:15 | Arsenal | 0 : 1 | Leicester City | |||||
25.10
15:00
Southampton
Everton
2
0
|
25.10.2020 15:00 | Southampton | 2 : 0 | Everton | |||||
25.10
17:30
Wolverhampton
Newcastle United
1
1
|
25.10.2020 17:30 | Wolverhampton | 1 : 1 | Newcastle United |
25.10
18:30
Getafe
Granada
0
1
|
25.10.2020 18:30 | Getafe | 0 : 1 | Granada | |||||
25.10
16:00
Cádiz
Villarreal
0
0
|
25.10.2020 16:00 | Cádiz | 0 : 0 | Villarreal | |||||
25.10
21:00
Real Sociedad
Huesca
4
1
|
25.10.2020 21:00 | Real Sociedad | 4 : 1 | Huesca | |||||
25.10
14:00
Real Valladolid
Deportivo Alavés
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Real Valladolid | 0 : 2 | Deportivo Alavés |
25.10
15:30
Wolfsburg
Arminia
2
1
|
25.10.2020 15:30 | Wolfsburg | 2 : 1 | Arminia | |||||
25.10
18:00
Werder
Hoffenheim
1
1
|
25.10.2020 18:00 | Werder | 1 : 1 | Hoffenheim |
25.10
15:00
Bordeaux
Nîmes
2
0
|
25.10.2020 15:00 | Bordeaux | 2 : 0 | Nîmes | |||||
25.10
15:00
Brest
Strasbourg
0
3
|
25.10.2020 15:00 | Brest | 0 : 3 | Strasbourg | |||||
25.10
21:00
Olympique Lyonnais
Monaco
4
1
|
25.10.2020 21:00 | Olympique Lyonnais | 4 : 1 | Monaco | |||||
25.10
15:00
Metz
Saint-Etienne
2
0
|
25.10.2020 15:00 | Metz | 2 : 0 | Saint-Etienne | |||||
25.10
15:00
Montpellier
Reims
0
4
|
25.10.2020 15:00 | Montpellier | 0 : 4 | Reims | |||||
25.10
17:00
Nice
Lille
1
1
|
25.10.2020 17:00 | Nice | 1 : 1 | Lille |
25.10
15:00
Benevento
Napoli
1
2
|
25.10.2020 15:00 | Benevento | 1 : 2 | Napoli | |||||
25.10
12:30
Cagliari
Crotone
4
2
|
25.10.2020 12:30 | Cagliari | 4 : 2 | Crotone | |||||
25.10
18:00
Fiorentina
Udinese
3
2
|
25.10.2020 18:00 | Fiorentina | 3 : 2 | Udinese | |||||
25.10
20:45
Juventus
Hellas Verona
1
1
|
25.10.2020 20:45 | Juventus | 1 : 1 | Hellas Verona | |||||
25.10
15:00
Parma
Spezia
2
2
|
25.10.2020 15:00 | Parma | 2 : 2 | Spezia |
25.10
14:00
Novi Pazar
Rad
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Rad | |||||
25.10
14:00
Zlatibor
Vojvodina
0
2
|
25.10.2020 14:00 | Zlatibor | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
25.10
14:00
OFK Bačka
Inđija
1
2
|
25.10.2020 14:00 | OFK Bačka | 1 : 2 | Inđija | |||||
25.10
21:00
Crvena zvezda
Javor Matis
0
0
|
25.10.2020 21:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Javor Matis | |||||
25.10
16:00
Mačva
Napredak
1
2
|
25.10.2020 16:00 | Mačva | 1 : 2 | Napredak | |||||
25.10
16:00
Proleter
Voždovac
1
1
|
25.10.2020 16:00 | Proleter | 1 : 1 | Voždovac |
25.10
13:30
Dinamo
GFK Dubočica
1
2
|
25.10.2020 13:30 | Dinamo | 1 : 2 | GFK Dubočica | |||||
25.10
13:30
Radnički (P)
Kolubara
1
1
|
25.10.2020 13:30 | Radnički (P) | 1 : 1 | Kolubara | |||||
25.10
13:30
Kabel
Loznica
0
0
|
25.10.2020 13:30 | Kabel | 0 : 0 | Loznica | |||||
25.10
13:30
Radnički 1923
Zemun
2
1
|
25.10.2020 13:30 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Zemun | |||||
25.10
13:30
OFK Žarkovo
Borac 1926
1
0
|
25.10.2020 13:30 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Borac 1926 |
25.10
14:00
Lokomotiva
Rongo Siti
|
25.10.2020 14:00 | Lokomotiva | : | Rongo Siti | |||||
25.10
14:00
Veliki Suvodol
Jerma
|
25.10.2020 14:00 | Veliki Suvodol | : | Jerma |
25.10
14:00
Napredak Junior 2018
Mačva
4
1
|
25.10.2020 14:00 | Napredak Junior 2018 | 4 : 1 | Mačva | |||||
25.10
13:00
Majdanpek
Spartak DOO
1
0
|
25.10.2020 13:00 | Majdanpek | 1 : 0 | Spartak DOO | |||||
25.10
14:30
Rad
Loznica
2
2
|
25.10.2020 14:30 | Rad | 2 : 2 | Loznica |
25.10
14:00
Jedinstvo
Karađorđe
0
3
|
25.10.2020 14:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Karađorđe | |||||
25.10
14:00
Slatke male
Una Fortuna
3
0
|
25.10.2020 14:00 | Slatke male | 3 : 0 | Una Fortuna | |||||
25.10
14:00
Požega
Kraljica Marija
5
0
|
25.10.2020 14:00 | Požega | 5 : 0 | Kraljica Marija |
25.10
14:00
Brodarac
Partizan
2
1
|
25.10.2020 14:00 | Brodarac | 2 : 1 | Partizan | |||||
25.10
15:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički (N)
2
2
|
25.10.2020 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 2 | Radnički (N) |
25.10
10:00
Omladinac
Podrinje
4
1
|
25.10.2020 10:00 | Omladinac | 4 : 1 | Podrinje | |||||
25.10
10:00
Radnički (Zr)
GFK Sloven
5
2
|
25.10.2020 10:00 | Radnički (Zr) | 5 : 2 | GFK Sloven |
25.10
10:00
Petrika
Spartak ŽK
2
3
|
25.10.2020 10:00 | Petrika | 2 : 3 | Spartak ŽK |
25.10
13:30
Sloga (K)
Morava (VP)
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Sloga (K) | 2 : 0 | Morava (VP) | |||||
25.10
13:30
BIP
Šumadija (A)
3
0
|
25.10.2020 13:30 | BIP | 3 : 0 | Šumadija (A) | |||||
25.10
13:30
Borac 1926
Budućnost Krušik 2014
5
1
|
25.10.2020 13:30 | Borac 1926 | 5 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
25.10
13:30
Sloga (P)
Mačva
0
1
|
25.10.2020 13:30 | Sloga (P) | 0 : 1 | Mačva | |||||
25.10
13:30
Loznica
Metalac
3
2
|
25.10.2020 13:30 | Loznica | 3 : 2 | Metalac | |||||
25.10
13:30
Javor Matis
Sloboda
5
0
|
25.10.2020 13:30 | Javor Matis | 5 : 0 | Sloboda | |||||
25.10
13:30
Radnički (V)
Jedinstvo (Ub)
1
1
|
25.10.2020 13:30 | Radnički (V) | 1 : 1 | Jedinstvo (Ub) |
25.10
13:00
Kopernikus Želežničar
OFK Lugomir
2
0
|
25.10.2020 13:00 | Kopernikus Želežničar | 2 : 0 | OFK Lugomir | |||||
25.10
13:30
GFK Jagodina
Dinamo
3
0
|
25.10.2020 13:30 | GFK Jagodina | 3 : 0 | Dinamo | |||||
25.10
10:00
Bor 1919
Radnički (S)
4
1
|
25.10.2020 10:00 | Bor 1919 | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
25.10
11:00
OFK Topličanin
OFK Sinđelić
2
0
|
25.10.2020 11:00 | OFK Topličanin | 2 : 0 | OFK Sinđelić |
25.10
10:30
Zvezdara
Zemun
1
2
|
25.10.2020 10:30 | Zvezdara | 1 : 2 | Zemun | |||||
25.10
14:00
Torlak
Studentski Grad
1
2
|
25.10.2020 14:00 | Torlak | 1 : 2 | Studentski Grad |
25.10
10:00
GSP Polet Dorćol
Siti Sport Klub
1
2
|
25.10.2020 10:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
25.10
14:00
Poštar 1930
Leštane
3
4
|
25.10.2020 14:00 | Poštar 1930 | 3 : 4 | Leštane |
25.10
10:30
Rad
BSK Borča
3
2
|
25.10.2020 10:30 | Rad | 3 : 2 | BSK Borča | |||||
25.10
14:00
Internacional
Sinđelić
2
2
|
25.10.2020 14:00 | Internacional | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
25.10
11:00
OFK Beograd
Lokomotiva
8
1
|
25.10.2020 11:00 | OFK Beograd | 8 : 1 | Lokomotiva |
25.10
14:00
Real Niš
Crvena zvezda
0
4
|
25.10.2020 14:00 | Real Niš | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
25.10
11:00
OFK Vršac
RFK Grafičar
1
3
|
25.10.2020 11:00 | OFK Vršac | 1 : 3 | RFK Grafičar |
25.10
12:00
011
BSK 1925
4
1
|
25.10.2020 12:00 | 011 | 4 : 1 | BSK 1925 | |||||
25.10
10:30
Radnički (NB)
Radnički (O)
5
2
|
25.10.2020 10:30 | Radnički (NB) | 5 : 2 | Radnički (O) |
25.10
12:00
Omladinac
Podrinje
2
0
|
25.10.2020 12:00 | Omladinac | 2 : 0 | Podrinje |
25.10
12:00
Petrika
Spartak ŽK
1
0
|
25.10.2020 12:00 | Petrika | 1 : 0 | Spartak ŽK | |||||
25.10
12:00
Kikinda 1909
Hajduk 1912
5
2
|
25.10.2020 12:00 | Kikinda 1909 | 5 : 2 | Hajduk 1912 |
25.10
13:30
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
3
2
|
25.10.2020 13:30 | Mladi radnik 1926 | 3 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
25.10
13:30
Borac 1926
Budućnost Krušik 2014
2
0
|
25.10.2020 13:30 | Borac 1926 | 2 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
25.10
13:30
Radnički 1923
Novi Pazar
3
3
|
25.10.2020 13:30 | Radnički 1923 | 3 : 3 | Novi Pazar | |||||
25.10
13:30
Sloga (P)
Savacijum
3
1
|
25.10.2020 13:30 | Sloga (P) | 3 : 1 | Savacijum | |||||
25.10
13:30
Loznica
Metalac
0
4
|
25.10.2020 13:30 | Loznica | 0 : 4 | Metalac | |||||
25.10
13:30
Javor Matis
OPK Rudar 1933
0
2
|
25.10.2020 13:30 | Javor Matis | 0 : 2 | OPK Rudar 1933 | |||||
25.10
13:30
Radnički (V)
Jedinstvo (Ub)
0
3
|
25.10.2020 13:30 | Radnički (V) | 0 : 3 | Jedinstvo (Ub) |
25.10
11:00
GFK Jagodina
Trayal
0
1
|
25.10.2020 11:00 | GFK Jagodina | 0 : 1 | Trayal | |||||
25.10
15:00
Kopernikus Želežničar
Vlasina
3
0
|
25.10.2020 15:00 | Kopernikus Želežničar | 3 : 0 | Vlasina | |||||
25.10
14:00
GFK Dubočica
OFK Sinđelić
2
1
|
25.10.2020 14:00 | GFK Dubočica | 2 : 1 | OFK Sinđelić |
25.10
10:00
Radnički (R)
Balkan
2
4
|
25.10.2020 10:00 | Radnički (R) | 2 : 4 | Balkan | |||||
25.10
18:00
RFK Grafičar
Poštar 1930
5
0
|
25.10.2020 18:00 | RFK Grafičar | 5 : 0 | Poštar 1930 |
25.10
10:00
Voja Gačić
Jedinstvo
0
2
|
25.10.2020 10:00 | Voja Gačić | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
25.10
10:00
Mladost
Prof. Bolesnikov
4
5
|
25.10.2020 10:00 | Mladost | 4 : 5 | Prof. Bolesnikov |
25.10
10:00
Obilić
Njegoš
2
2
|
25.10.2020 10:00 | Obilić | 2 : 2 | Njegoš | |||||
25.10
10:00
Iskra
Proleter (NJ)
1
0
|
25.10.2020 10:00 | Iskra | 1 : 0 | Proleter (NJ) |
25.10
10:00
Ribnica
Sloga
2
0
|
25.10.2020 10:00 | Ribnica | 2 : 0 | Sloga |
25.10
15:00
OLE
Partizan
3
0
|
25.10.2020 15:00 | OLE | 3 : 0 | Partizan | |||||
25.10
11:00
Zemun
Brodarac
1
1
|
25.10.2020 11:00 | Zemun | 1 : 1 | Brodarac | |||||
25.10
09:00
IMT
Radnički (NB)
0
1
|
25.10.2020 09:00 | IMT | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
25.10
18:30
Rad
BSK Borča
7
0
|
25.10.2020 18:30 | Rad | 7 : 0 | BSK Borča |
25.10
14:00
AF AS Novi Pazar
Apolon 2018
2
1
|
25.10.2020 14:00 | AF AS Novi Pazar | 2 : 1 | Apolon 2018 |
25.10
10:00
Spartak ŽK
Bečej 1918
9
1
|
25.10.2020 10:00 | Spartak ŽK | 9 : 1 | Bečej 1918 | |||||
25.10
11:00
OFK Bačka
CFK
0
7
|
25.10.2020 11:00 | OFK Bačka | 0 : 7 | CFK |
25.10
10:00
One team
OFK Vršac
4
2
|
25.10.2020 10:00 | One team | 4 : 2 | OFK Vršac | |||||
25.10
10:00
Derby 2015
Sporto 023
1
1
|
25.10.2020 10:00 | Derby 2015 | 1 : 1 | Sporto 023 | |||||
25.10
10:00
Kikinda 1909
Proleter 2006
4
0
|
25.10.2020 10:00 | Kikinda 1909 | 4 : 0 | Proleter 2006 |
25.10
10:00
Radnički (NP)
Petrika
0
0
|
25.10.2020 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 0 | Petrika |
25.10
11:00
Mladost
Zadrugar
6
0
|
25.10.2020 11:00 | Mladost | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
25.10
10:00
Mačva
Fenix
2
0
|
25.10.2020 10:00 | Mačva | 2 : 0 | Fenix |
25.10
15:00
Kolubara
OFK Budućnost
2
1
|
25.10.2020 15:00 | Kolubara | 2 : 1 | OFK Budućnost | |||||
25.10
10:00
Stepojevac Vaga
Radnički
5
2
|
25.10.2020 10:00 | Stepojevac Vaga | 5 : 2 | Radnički |
25.10
11:00
Radnički 1905
Arena Su
0
6
|
25.10.2020 11:00 | Radnički 1905 | 0 : 6 | Arena Su | |||||
25.10
11:00
Čantavir
Spartak ŽK
3
6
|
25.10.2020 11:00 | Čantavir | 3 : 6 | Spartak ŽK |
25.10
09:00
Gruža
Morava (VP)
0
3
|
25.10.2020 09:00 | Gruža | 0 : 3 | Morava (VP) | |||||
25.10
10:30
Sušica
Vodojaža
3
1
|
25.10.2020 10:30 | Sušica | 3 : 1 | Vodojaža | |||||
25.10
10:00
Apolon I
Karadjordje (T)
6
1
|
25.10.2020 10:00 | Apolon I | 6 : 1 | Karadjordje (T) | |||||
25.10
11:00
Arsenal
Radnički 1923
2
4
|
25.10.2020 11:00 | Arsenal | 2 : 4 | Radnički 1923 | |||||
25.10
09:00
Apolon II
Aranđelovac
1
2
|
25.10.2020 09:00 | Apolon II | 1 : 2 | Aranđelovac |
25.10
11:30
Sport Klub 99
Novi Pazar
2
1
|
25.10.2020 11:30 | Sport Klub 99 | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
25.10
11:00
Rudar
AF AS Novi Pazar
2
6
|
25.10.2020 11:00 | Rudar | 2 : 6 | AF AS Novi Pazar | |||||
25.10
11:00
Pazar Juniors
Koštam Polje
6
4
|
25.10.2020 11:00 | Pazar Juniors | 6 : 4 | Koštam Polje | |||||
25.10
11:30
OFK Ras
Novi Pazar B
8
4
|
25.10.2020 11:30 | OFK Ras | 8 : 4 | Novi Pazar B | |||||
25.10
11:00
Granit
Tutin
3
3
|
25.10.2020 11:00 | Granit | 3 : 3 | Tutin |
25.10
14:00
Grafičar
OFK Beograd
6
0
|
25.10.2020 14:00 | Grafičar | 6 : 0 | OFK Beograd | |||||
25.10
11:00
Brodarac
Partizan
1
1
|
25.10.2020 11:00 | Brodarac | 1 : 1 | Partizan | |||||
25.10
13:30
Radnički (NB)
Radnički (O)
5
1
|
25.10.2020 13:30 | Radnički (NB) | 5 : 1 | Radnički (O) | |||||
25.10
09:30
Crvena zvezda
Zemun
4
2
|
25.10.2020 09:30 | Crvena zvezda | 4 : 2 | Zemun |
25.10
17:00
Studentski grad
Lokomotiva
2
2
|
25.10.2020 17:00 | Studentski grad | 2 : 2 | Lokomotiva |
25.10
10:00
Šumadinac
Sremcica
4
2
|
25.10.2020 10:00 | Šumadinac | 4 : 2 | Sremcica |
25.10
11:00
Mladenovac
OFK Beograd
2
3
|
25.10.2020 11:00 | Mladenovac | 2 : 3 | OFK Beograd |
25.10
10:00
Srbobran
Mladost (T)
6
0
|
25.10.2020 10:00 | Srbobran | 6 : 0 | Mladost (T) |
25.10
09:30
Jedinstvo 1945
Mačva
2
1
|
25.10.2020 09:30 | Jedinstvo 1945 | 2 : 1 | Mačva |
25.10
09:00
Partizan
Ole
3
1
|
25.10.2020 09:00 | Partizan | 3 : 1 | Ole | |||||
25.10
09:00
OFK Beograd
BSK Borča
3
2
|
25.10.2020 09:00 | OFK Beograd | 3 : 2 | BSK Borča |
25.10
14:00
Karađorđe
Požarevac
6
1
|
25.10.2020 14:00 | Karađorđe | 6 : 1 | Požarevac | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo
Piksi 036
2
0
|
25.10.2020 14:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Piksi 036 |
25.10
11:30
Stajićevo 2017
TSC
0
3
|
25.10.2020 11:30 | Stajićevo 2017 | 0 : 3 | TSC | |||||
25.10
13:00
Vojvodina
Lehel 2019
11
0
|
25.10.2020 13:00 | Vojvodina | 11 : 0 | Lehel 2019 | |||||
25.10
11:00
Moskva
Banat
0
3
|
25.10.2020 11:00 | Moskva | 0 : 3 | Banat | |||||
25.10
11:00
Spartak
Bačka
19
0
|
25.10.2020 11:00 | Spartak | 19 : 0 | Bačka |
25.10
09:30
Heroj Polet
Rad
2
6
|
25.10.2020 09:30 | Heroj Polet | 2 : 6 | Rad | |||||
25.10
18:00
Zemun
Sloga
10
0
|
25.10.2020 18:00 | Zemun | 10 : 0 | Sloga |
25.10
10:00
Sinđelić
Budućnost
1
2
|
25.10.2020 10:00 | Sinđelić | 1 : 2 | Budućnost |
25.10
09:00
Spartak ŽK '08
Spartak ŽK '09
2
0
|
25.10.2020 09:00 | Spartak ŽK '08 | 2 : 0 | Spartak ŽK '09 |
25.10
10:00
OFK Osečina
Radnički (V)
0
11
|
25.10.2020 10:00 | OFK Osečina | 0 : 11 | Radnički (V) | |||||
25.10
10:00
Tešnjar
OFK Senjak
0
10
|
25.10.2020 10:00 | Tešnjar | 0 : 10 | OFK Senjak | |||||
25.10
10:00
Jedinstvo
Omladinac
2
5
|
25.10.2020 10:00 | Jedinstvo | 2 : 5 | Omladinac | |||||
25.10
10:00
Vojvode
Budućnost Krušik 014
3
1
|
25.10.2020 10:00 | Vojvode | 3 : 1 | Budućnost Krušik 014 | |||||
25.10
10:00
Vrelo sport
Železničar
1
8
|
25.10.2020 10:00 | Vrelo sport | 1 : 8 | Železničar |
25.10
10:00
AF AS Novi Pazar
Jošanica
6
3
|
25.10.2020 10:00 | AF AS Novi Pazar | 6 : 3 | Jošanica | |||||
25.10
10:00
Pazar Juniors '01
OFK National
8
2
|
25.10.2020 10:00 | Pazar Juniors '01 | 8 : 2 | OFK National | |||||
25.10
10:30
Tutin
AF Popović
3
0
|
25.10.2020 10:30 | Tutin | 3 : 0 | AF Popović |
25.10
10:00
Tika taka
Fenix 1
0
16
|
25.10.2020 10:00 | Tika taka | 0 : 16 | Fenix 1 | |||||
25.10
09:00
Šabac Sunrise 2
Mačva 1929
9
1
|
25.10.2020 09:00 | Šabac Sunrise 2 | 9 : 1 | Mačva 1929 |
25.10
12:15
Borac
ŽFK Borac
0
8
|
25.10.2020 12:15 | Borac | 0 : 8 | ŽFK Borac | |||||
25.10
10:00
Omladinac
Kolubara 1
3
4
|
25.10.2020 10:00 | Omladinac | 3 : 4 | Kolubara 1 | |||||
25.10
08:30
Lazarevac
Borac
8
0
|
25.10.2020 08:30 | Lazarevac | 8 : 0 | Borac | |||||
25.10
10:45
Mladost
Akademija fudbala
0
6
|
25.10.2020 10:45 | Mladost | 0 : 6 | Akademija fudbala |
25.10
09:15
Turbina
Kolubara 2
0
11
|
25.10.2020 09:15 | Turbina | 0 : 11 | Kolubara 2 | |||||
25.10
12:15
Akademija fudbala
Kolubara 1
1
0
|
25.10.2020 12:15 | Akademija fudbala | 1 : 0 | Kolubara 1 | |||||
25.10
09:15
Mladost
Omladinac
0
3
|
25.10.2020 09:15 | Mladost | 0 : 3 | Omladinac |
25.10
10:45
Turbina
Real 28 - 1
2
9
|
25.10.2020 10:45 | Turbina | 2 : 9 | Real 28 - 1 | |||||
25.10
11:30
Real 28 -2
Real 28 - 1
4
7
|
25.10.2020 11:30 | Real 28 -2 | 4 : 7 | Real 28 - 1 | |||||
25.10
08:30
Akademija fudbala 2
Turbina
2
7
|
25.10.2020 08:30 | Akademija fudbala 2 | 2 : 7 | Turbina |
25.10
12:00
Mega Soccerbet
Crvena zvezda MTS
73
76
|
25.10.2020 12:00 | Mega Soccerbet | 73 : 76 | Crvena zvezda MTS | |||||
25.10
19:00
Partizan NIS
Cedevita Olimpija
86
77
|
25.10.2020 19:00 | Partizan NIS | 86 : 77 | Cedevita Olimpija | |||||
25.10
17:00
Budućnost VOLI
FMP
77
76
|
25.10.2020 17:00 | Budućnost VOLI | 77 : 76 | FMP |
25.10
19:00
Vrbas
Star
58
73
|
25.10.2020 19:00 | Vrbas | 58 : 73 | Star | |||||
25.10
20:00
Beovuk 72
Proleter
64
63
|
25.10.2020 20:00 | Beovuk 72 | 64 : 63 | Proleter |
25.10
20:30
Topličanin
Radnik
68
91
|
25.10.2020 20:30 | Topličanin | 68 : 91 | Radnik |
25.10
16:30
Omladinac
Podrinje
67
75
|
25.10.2020 16:30 | Omladinac | 67 : 75 | Podrinje |
25.10
20:00
Stara Pazova
Dinamo
99
73
|
25.10.2020 20:00 | Stara Pazova | 99 : 73 | Dinamo |
25.10
17:00
Jagodina
Požarevac
64
76
|
25.10.2020 17:00 | Jagodina | 64 : 76 | Požarevac | |||||
25.10
15:00
Smederevo 1953
Plana
83
112
|
25.10.2020 15:00 | Smederevo 1953 | 83 : 112 | Plana |
25.10
17:00
Student BB
Ivanjica
75
70
|
25.10.2020 17:00 | Student BB | 75 : 70 | Ivanjica | |||||
25.10
17:30
Čačak 94
Loznica
109
67
|
25.10.2020 17:30 | Čačak 94 | 109 : 67 | Loznica |
25.10
17:30
Radnički
Barajevo
87
76
|
25.10.2020 17:30 | Radnički | 87 : 76 | Barajevo |
25.10
11:30
Astra
Borac 2015
86
68
|
25.10.2020 11:30 | Astra | 86 : 68 | Borac 2015 |
25.10
17:20
Gro-Basket
Cerak
73
62
|
25.10.2020 17:20 | Gro-Basket | 73 : 62 | Cerak |
25.10
20:30
Barajevo Bambi
Čubura
67
76
|
25.10.2020 20:30 | Barajevo Bambi | 67 : 76 | Čubura |
25.10
20:00
Petrovgrad
Sport's World
73
74
|
25.10.2020 20:00 | Petrovgrad | 73 : 74 | Sport's World | |||||
25.10
16:00
Spartak
Basketball Stars
79
40
|
25.10.2020 16:00 | Spartak | 79 : 40 | Basketball Stars |
25.10
16:00
Roling
Beočin
69
58
|
25.10.2020 16:00 | Roling | 69 : 58 | Beočin | |||||
25.10
15:00
Sivac
Senta
58
64
|
25.10.2020 15:00 | Sivac | 58 : 64 | Senta |
25.10
15:30
Partizan
Jadran
74
100
|
25.10.2020 15:30 | Partizan | 74 : 100 | Jadran |
25.10
12:30
Šabac
Mladost 2014
79
62
|
25.10.2020 12:30 | Šabac | 79 : 62 | Mladost 2014 | |||||
25.10
13:30
Mix
Student 014
47
105
|
25.10.2020 13:30 | Mix | 47 : 105 | Student 014 |
25.10
16:00
Šumadija 2017
Kruševac
69
68
|
25.10.2020 16:00 | Šumadija 2017 | 69 : 68 | Kruševac |
25.10
18:00
Bane
Koš 020
81
76
|
25.10.2020 18:00 | Bane | 81 : 76 | Koš 020 | |||||
25.10
15:00
Stari Ras
Goč
107
71
|
25.10.2020 15:00 | Stari Ras | 107 : 71 | Goč |
25.10
15:30
Jastreb
OKK Sokobanja
74
83
|
25.10.2020 15:30 | Jastreb | 74 : 83 | OKK Sokobanja | |||||
25.10
19:30
Hajduk Veljko
Knjaževac
74
82
|
25.10.2020 19:30 | Hajduk Veljko | 74 : 82 | Knjaževac | |||||
25.10
16:00
Hisar
Kuršumlija
54
63
|
25.10.2020 16:00 | Hisar | 54 : 63 | Kuršumlija | |||||
25.10
16:30
Trijumf
Radan
52
79
|
25.10.2020 16:30 | Trijumf | 52 : 79 | Radan |
25.10
18:00
Mileševka
Sistem 2000
74
69
|
25.10.2020 18:00 | Mileševka | 74 : 69 | Sistem 2000 |
25.10
21:30
Vojvodina 021- 2
Jedinstvo
94
42
|
25.10.2020 21:30 | Vojvodina 021- 2 | 94 : 42 | Jedinstvo | |||||
25.10
15:12
Delfin
Čelarevo
30
85
|
25.10.2020 15:12 | Delfin | 30 : 85 | Čelarevo | |||||
25.10
12:00
Sloga
Sivac
58
64
|
25.10.2020 12:00 | Sloga | 58 : 64 | Sivac | |||||
25.10
15:20
Duga 2
Stara Pazova
71
56
|
25.10.2020 15:20 | Duga 2 | 71 : 56 | Stara Pazova |
25.10
17:00
Železničar
Play Off
31
80
|
25.10.2020 17:00 | Železničar | 31 : 80 | Play Off | |||||
25.10
15:00
Užice
Zvečan
34
43
|
25.10.2020 15:00 | Užice | 34 : 43 | Zvečan |
25.10
18:00
Smederevo
Radnički 2016
51
77
|
25.10.2020 18:00 | Smederevo | 51 : 77 | Radnički 2016 | |||||
25.10
15:00
Bagdala
Hisar
61
52
|
25.10.2020 15:00 | Bagdala | 61 : 52 | Hisar |
25.10
14:15
Actavis Academy
Sloboda
58
86
|
25.10.2020 14:15 | Actavis Academy | 58 : 86 | Sloboda | |||||
25.10
14:00
Konstantin
Partizan NIS
59
88
|
25.10.2020 14:00 | Konstantin | 59 : 88 | Partizan NIS | |||||
25.10
14:00
Star
Borac
81
74
|
25.10.2020 14:00 | Star | 81 : 74 | Borac |
25.10
16:00
Borac
Star
106
75
|
25.10.2020 16:00 | Borac | 106 : 75 | Star |
25.10
19:20
Ras
Radivoj Korać
58
52
|
25.10.2020 19:20 | Ras | 58 : 52 | Radivoj Korać | |||||
25.10
16:00
SPD Radnički d.o.o
Novosadska ŽKA
67
59
|
25.10.2020 16:00 | SPD Radnički d.o.o | 67 : 59 | Novosadska ŽKA | |||||
25.10
14:00
Srem
Ljubovija
72
64
|
25.10.2020 14:00 | Srem | 72 : 64 | Ljubovija | |||||
25.10
20:00
Kraljevo
Crvena zvezda Kombank
33
89
|
25.10.2020 20:00 | Kraljevo | 33 : 89 | Crvena zvezda Kombank |
25.10
19:00
Tutin 020
FAP Livnica
0
3
|
25.10.2020 19:00 | Tutin 020 | 0 : 3 | FAP Livnica | |||||
25.10
12:00
Tehničar
Kosovska Mitrovica 2
3
0
|
25.10.2020 12:00 | Tehničar | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica 2 |
25.10
13:00
Jagodina
Vranje
3
0
|
25.10.2020 13:00 | Jagodina | 3 : 0 | Vranje |
25.10
13:00
Radnički (K) 2
Fortuna Plus
3
0
|
25.10.2020 13:00 | Radnički (K) 2 | 3 : 0 | Fortuna Plus |
25.10
17:00
Mladost (NP)
Mladost (BP)
3
1
|
25.10.2020 17:00 | Mladost (NP) | 3 : 1 | Mladost (BP) | |||||
25.10
17:00
Vojvodina NS Seme 3
Srem Iton
3
0
|
25.10.2020 17:00 | Vojvodina NS Seme 3 | 3 : 0 | Srem Iton | |||||
25.10
18:00
Vest
Sombor
3
1
|
25.10.2020 18:00 | Vest | 3 : 1 | Sombor | |||||
25.10
17:00
Kikinda
Partizan
0
3
|
25.10.2020 17:00 | Kikinda | 0 : 3 | Partizan |
25.10
17:00
Dunav Stars
Hajduk Veljko 2
3
0
|
25.10.2020 17:00 | Dunav Stars | 3 : 0 | Hajduk Veljko 2 |
25.10
19:00
Karađorđe
VGSK
3
1
|
25.10.2020 19:00 | Karađorđe | 3 : 1 | VGSK |
25.10
20:00
Vojvodina NS Seme 2
Bavanište
3
1
|
25.10.2020 20:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 1 | Bavanište | |||||
25.10
18:00
Topličanin
Užice
0
3
|
25.10.2020 18:00 | Topličanin | 0 : 3 | Užice |
25.10
12:00
Stampedo
Leskovac 98
0
3
|
25.10.2020 12:00 | Stampedo | 0 : 3 | Leskovac 98 | |||||
25.10
17:00
Pusta Reka
Vlasina
3
0
|
25.10.2020 17:00 | Pusta Reka | 3 : 0 | Vlasina | |||||
25.10
15:00
Milenijum
Kuršumlija
1
3
|
25.10.2020 15:00 | Milenijum | 1 : 3 | Kuršumlija |
25.10
17:00
Smeč SV
Lazarevac
0
3
|
25.10.2020 17:00 | Smeč SV | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
25.10
12:00
Proleter
Srbijanka 014 - 2
3
0
|
25.10.2020 12:00 | Proleter | 3 : 0 | Srbijanka 014 - 2 |
25.10
17:00
Srem 2
Volley Stars
3
0
|
25.10.2020 17:00 | Srem 2 | 3 : 0 | Volley Stars | |||||
25.10
15:00
Star
Futog
1
3
|
25.10.2020 15:00 | Star | 1 : 3 | Futog |
25.10
18:00
Timok
Knjaževac 2
3
1
|
25.10.2020 18:00 | Timok | 3 : 1 | Knjaževac 2 |
25.10
19:00
Beograd
Partizan Soccer
1
3
|
25.10.2020 19:00 | Beograd | 1 : 3 | Partizan Soccer |
25.10
19:00
Jedinstvo
Inđija
0
3
|
25.10.2020 19:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Inđija |
25.10
16:30
Crno Bele 011
Radnički (K)
3
1
|
25.10.2020 16:30 | Crno Bele 011 | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
25.10
15:00
Zaječar
Valjevo
1
3
|
25.10.2020 15:00 | Zaječar | 1 : 3 | Valjevo |
25.10
18:00
Kolubara
Jedinstvo
30
25
|
25.10.2020 18:00 | Kolubara | 30 : 25 | Jedinstvo | |||||
25.10
19:00
Mačva
Ub
28
25
|
25.10.2020 19:00 | Mačva | 28 : 25 | Ub |
25.10
19:00
Jastrebac
Zlatar
31
32
|
25.10.2020 19:00 | Jastrebac | 31 : 32 | Zlatar |
25.10
18:00
Potisje Pleteks
Mladost (BJ)
35
27
|
25.10.2020 18:00 | Potisje Pleteks | 35 : 27 | Mladost (BJ) | |||||
25.10
18:00
Apatin
Radnički
37
24
|
25.10.2020 18:00 | Apatin | 37 : 24 | Radnički |
25.10
17:30
RSU Akademija Lečić
Radnički (O)
28
31
|
25.10.2020 17:30 | RSU Akademija Lečić | 28 : 31 | Radnički (O) | |||||
25.10
19:30
Partizan 2
Metaloplastika 2
34
31
|
25.10.2020 19:30 | Partizan 2 | 34 : 31 | Metaloplastika 2 | |||||
25.10
20:00
Loznica
Rakovica
30
22
|
25.10.2020 20:00 | Loznica | 30 : 22 | Rakovica |
25.10
16:00
Majdanpek
Radnički
24
36
|
25.10.2020 16:00 | Majdanpek | 24 : 36 | Radnički |
25.10
18:00
Pirot
BSK Heba
38
30
|
25.10.2020 18:00 | Pirot | 38 : 30 | BSK Heba | |||||
25.10
19:00
Aleksinac
Nišava
32
23
|
25.10.2020 19:00 | Aleksinac | 32 : 23 | Nišava |
25.10
18:00
Mladi radnik
Sloga
24
30
|
25.10.2020 18:00 | Mladi radnik | 24 : 30 | Sloga | |||||
25.10
18:00
Palanka
Lokomotiva
22
34
|
25.10.2020 18:00 | Palanka | 22 : 34 | Lokomotiva | |||||
25.10
18:00
Rudar 2
Udarnik
34
25
|
25.10.2020 18:00 | Rudar 2 | 34 : 25 | Udarnik |
25.10
18:00
Mladost
Omladinac
29
26
|
25.10.2020 18:00 | Mladost | 29 : 26 | Omladinac |
25.10
20:00
Radnički
Crepaja
28
25
|
25.10.2020 20:00 | Radnički | 28 : 25 | Crepaja | |||||
25.10
18:00
Sombor
ŽSK 1955
23
26
|
25.10.2020 18:00 | Sombor | 23 : 26 | ŽSK 1955 | |||||
25.10
12:00
Vojvoda Stepa
Prigrevica
25
22
|
25.10.2020 12:00 | Vojvoda Stepa | 25 : 22 | Prigrevica | |||||
25.10
18:00
Dalmatinac
Metalac
29
32
|
25.10.2020 18:00 | Dalmatinac | 29 : 32 | Metalac | |||||
25.10
20:00
Mladost
Naftagas
31
30
|
25.10.2020 20:00 | Mladost | 31 : 30 | Naftagas | |||||
25.10
18:00
Slavija
Senta
35
19
|
25.10.2020 18:00 | Slavija | 35 : 19 | Senta |
25.10
15:30
RK SC Voždovac 2012 - 2
Studentski grad
24
31
|
25.10.2020 15:30 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 24 : 31 | Studentski grad |
25.10
15:30
Borac
Obilić
33
18
|
25.10.2020 15:30 | Borac | 33 : 18 | Obilić |
25.10
17:00
Titel
Srem (SM)
24
29
|
25.10.2020 17:00 | Titel | 24 : 29 | Srem (SM) |
25.10
18:00
Ruma - 14 ALL
Sloven
25
18
|
25.10.2020 18:00 | Ruma - 14 ALL | 25 : 18 | Sloven | |||||
25.10
19:00
Laki
Halas Jožef
15
33
|
25.10.2020 19:00 | Laki | 15 : 33 | Halas Jožef | |||||
25.10
14:00
Temerin
Jadran Lider
25
23
|
25.10.2020 14:00 | Temerin | 25 : 23 | Jadran Lider |
25.10
18:00
ORK Loznica
Medicinar 2
24
24
|
25.10.2020 18:00 | ORK Loznica | 24 : 24 | Medicinar 2 | |||||
25.10
17:00
Kosmaj
Radnički
30
28
|
25.10.2020 17:00 | Kosmaj | 30 : 28 | Radnički | |||||
25.10
16:00
Loznica grad
Radnički BG
24
25
|
25.10.2020 16:00 | Loznica grad | 24 : 25 | Radnički BG |
25.10
12:30
Aleksinac
Mladost
21
31
|
25.10.2020 12:30 | Aleksinac | 21 : 31 | Mladost |
25.10
19:00
Rtanj
Naisa 2
19
17
|
25.10.2020 19:00 | Rtanj | 19 : 17 | Naisa 2 | |||||
25.10
18:00
Bor - RTB 2
Osice
19
28
|
25.10.2020 18:00 | Bor - RTB 2 | 19 : 28 | Osice | |||||
25.10
17:00
Hajduk Veljko
Đerdap
26
20
|
25.10.2020 17:00 | Hajduk Veljko | 26 : 20 | Đerdap |
25.10
18:00
Mladi radnik - 2
Nemanjić
33
23
|
25.10.2020 18:00 | Mladi radnik - 2 | 33 : 23 | Nemanjić | |||||
25.10
12:30
Požarevac
Radnički
25
28
|
25.10.2020 12:30 | Požarevac | 25 : 28 | Radnički |
25.10
16:00
SPD Radnički - 2
Košutnjak
45
19
|
25.10.2020 16:00 | SPD Radnički - 2 | 45 : 19 | Košutnjak |
25.10
18:00
Medicinar
Vojvodina
24
23
|
25.10.2020 18:00 | Medicinar | 24 : 23 | Vojvodina |
25.10
17:30
ORK Beograd
Crvena zvezda
21
31
|
25.10.2020 17:30 | ORK Beograd | 21 : 31 | Crvena zvezda | |||||
25.10
19:30
Petrovaradin
Sloga
35
29
|
25.10.2020 19:30 | Petrovaradin | 35 : 29 | Sloga | |||||
25.10
17:00
Žitorađa
Beograd
24
30
|
25.10.2020 17:00 | Žitorađa | 24 : 30 | Beograd |
25.10
20:30
Vračar
Goč
10
4
|
25.10.2020 20:30 | Vračar | 10 : 4 | Goč | |||||
25.10
12:00
Banja Luka
ŽAK
11
27
|
25.10.2020 12:00 | Banja Luka | 11 : 27 | ŽAK |
25.10
20:00
Kragujevac Wild Boars
RB
0
5
|
25.10.2020 20:00 | Kragujevac Wild Boars | 0 : 5 | RB |
25.10
18:00
Fortuna
Leteći Holandjanin
5
10
|
25.10.2020 18:00 | Fortuna | 5 : 10 | Leteći Holandjanin | |||||
25.10
19:00
Spartak
Leteći Bajmočani
3
3
|
25.10.2020 19:00 | Spartak | 3 : 3 | Leteći Bajmočani |
25.10
16:00
Flash
Bajina Bašta
1
6
|
25.10.2020 16:00 | Flash | 1 : 6 | Bajina Bašta | |||||
25.10
20:00
Kareli
PP 192
0
0
|
25.10.2020 20:00 | Kareli | 0 : 0 | PP 192 |
25.10
18:00
Miners
Bor
8
4
|
25.10.2020 18:00 | Miners | 8 : 4 | Bor |
25.10
18:30
Lindoret
Dolap
8
3
|
25.10.2020 18:30 | Lindoret | 8 : 3 | Dolap |
25.10
19:00
Ekonomac
Vranje
2
2
|
25.10.2020 19:00 | Ekonomac | 2 : 2 | Vranje | |||||
25.10
18:00
Winter sport
Zemun Samo pravo
5
2
|
25.10.2020 18:00 | Winter sport | 5 : 2 | Zemun Samo pravo |
25.10
15:00
Banat Bulls
Black Hornets
59
54
|
25.10.2020 15:00 | Banat Bulls | 59 : 54 | Black Hornets |
25.10
12:00
Mammoths Kikinda
Indians Inđija
34
35
|
25.10.2020 12:00 | Mammoths Kikinda | 34 : 35 | Indians Inđija |
25.10
11:00
Orlovi
Pastuvi
40
37
|
25.10.2020 11:00 | Orlovi | 40 : 37 | Pastuvi | |||||
25.10
12:00
Golden Bears
Belgrade Gladiators
23
65
|
25.10.2020 12:00 | Golden Bears | 23 : 65 | Belgrade Gladiators |