12.10
15:00
GFK Dubočica
GFK Jagodina
3
1
|
12.10.2020 15:00 | GFK Dubočica | 3 : 1 | GFK Jagodina | |||||
12.10
15:00
RFK Grafičar
Kolubara
0
0
|
12.10.2020 15:00 | RFK Grafičar | 0 : 0 | Kolubara |
12.10
13:00
Trayal
Spartak ŽK
3
2
|
12.10.2020 13:00 | Trayal | 3 : 2 | Spartak ŽK |
12.10
10:00
Vojvodina
Jedinstvo (V)
4
1
|
12.10.2020 10:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Jedinstvo (V) |
12.10
13:00
BASK
Sinđelić
0
2
|
12.10.2020 13:00 | BASK | 0 : 2 | Sinđelić | |||||
12.10
15:00
Zvezdara
DIF
3
3
|
12.10.2020 15:00 | Zvezdara | 3 : 3 | DIF |
12.10
15:00
Korićani
Mladost
0
5
|
12.10.2020 15:00 | Korićani | 0 : 5 | Mladost |
12.10
11:00
Partizan
Lokomotiva
3
1
|
12.10.2020 11:00 | Partizan | 3 : 1 | Lokomotiva |
12.10
11:00
Internacional
RFK Grafičar
1
2
|
12.10.2020 11:00 | Internacional | 1 : 2 | RFK Grafičar | |||||
12.10
11:00
Real Niš
Spartak ŽK
2
3
|
12.10.2020 11:00 | Real Niš | 2 : 3 | Spartak ŽK |
12.10
11:00
IMT
Bežanija
13
0
|
12.10.2020 11:00 | IMT | 13 : 0 | Bežanija |
12.10
12:00
Vojvodina
OFK Vršac
5
0
|
12.10.2020 12:00 | Vojvodina | 5 : 0 | OFK Vršac |
12.10
17:00
Radnički
Crvena zvezda
2
1
|
12.10.2020 17:00 | Radnički | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
12.10
17:00
Železničar
Selevac
2
4
|
12.10.2020 17:00 | Železničar | 2 : 4 | Selevac | |||||
12.10
17:00
Medicinar
Osipaonica
4
3
|
12.10.2020 17:00 | Medicinar | 4 : 3 | Osipaonica | |||||
12.10
17:00
Smederevo
Sloboda
1
2
|
12.10.2020 17:00 | Smederevo | 1 : 2 | Sloboda | |||||
12.10
17:00
Kolonija
Vučak
3
0
|
12.10.2020 17:00 | Kolonija | 3 : 0 | Vučak |
12.10
17:00
Dunav Osiguranje
Mladi radnik
5
2
|
12.10.2020 17:00 | Dunav Osiguranje | 5 : 2 | Mladi radnik | |||||
12.10
17:00
Mihajlovac
BSK
0
3
|
12.10.2020 17:00 | Mihajlovac | 0 : 3 | BSK | |||||
12.10
17:00
Podunavac
Drugovac
3
2
|
12.10.2020 17:00 | Podunavac | 3 : 2 | Drugovac | |||||
12.10
17:00
Drugari
Borac
1
1
|
12.10.2020 17:00 | Drugari | 1 : 1 | Borac |
12.10
16:00
Taurunum
PKB
1
1
|
12.10.2020 16:00 | Taurunum | 1 : 1 | PKB | |||||
12.10
16:00
Resnik
Sveti Stefan
2
4
|
12.10.2020 16:00 | Resnik | 2 : 4 | Sveti Stefan | |||||
12.10
17:00
Srem
Policajac
1
2
|
12.10.2020 17:00 | Srem | 1 : 2 | Policajac | |||||
12.10
16:00
BUSK
Beograd
1
5
|
12.10.2020 16:00 | BUSK | 1 : 5 | Beograd | |||||
12.10
17:30
Brodarac
Mladenovac
5
0
|
12.10.2020 17:30 | Brodarac | 5 : 0 | Mladenovac | |||||
12.10
16:00
Dunav
Kosovo i Metohija
3
2
|
12.10.2020 16:00 | Dunav | 3 : 2 | Kosovo i Metohija | |||||
12.10
18:00
BASK
Plavi 2000
4
4
|
12.10.2020 18:00 | BASK | 4 : 4 | Plavi 2000 |
12.10
16:00
Rekreativo
GSP Polet
4
4
|
12.10.2020 16:00 | Rekreativo | 4 : 4 | GSP Polet | |||||
12.10
18:00
Adanex
Belo Polje
1
0
|
12.10.2020 18:00 | Adanex | 1 : 0 | Belo Polje | |||||
12.10
18:00
Šećeranac
Bubamara 2010
4
5
|
12.10.2020 18:00 | Šećeranac | 4 : 5 | Bubamara 2010 | |||||
12.10
16:00
Budućnost
TENT 1994
4
0
|
12.10.2020 16:00 | Budućnost | 4 : 0 | TENT 1994 | |||||
12.10
16:00
Borac
Kovilovo
2
0
|
12.10.2020 16:00 | Borac | 2 : 0 | Kovilovo | |||||
12.10
16:00
Boleč
Hajduk
5
4
|
12.10.2020 16:00 | Boleč | 5 : 4 | Hajduk |
12.10
16:00
Radnički (O)
TEK Sloga
7
0
|
12.10.2020 16:00 | Radnički (O) | 7 : 0 | TEK Sloga | |||||
12.10
16:00
Torlak
Sinđelić (U)
2
5
|
12.10.2020 16:00 | Torlak | 2 : 5 | Sinđelić (U) | |||||
12.10
16:00
Rušanj
Železnik
2
6
|
12.10.2020 16:00 | Rušanj | 2 : 6 | Železnik |
12.10
16:00
Soccer
Pola pola
3
1
|
12.10.2020 16:00 | Soccer | 3 : 1 | Pola pola | |||||
12.10
16:00
13. Maj
Batajnica
1
1
|
12.10.2020 16:00 | 13. Maj | 1 : 1 | Batajnica | |||||
12.10
16:00
Palilulac
Kaučosi
1
2
|
12.10.2020 16:00 | Palilulac | 1 : 2 | Kaučosi | |||||
12.10
16:00
Crvenka
Kaluđerica
0
7
|
12.10.2020 16:00 | Crvenka | 0 : 7 | Kaluđerica |
12.10
17:30
Rakovica
Minel
1
1
|
12.10.2020 17:30 | Rakovica | 1 : 1 | Minel | |||||
12.10
16:00
Beljina
Lokomotiva
3
7
|
12.10.2020 16:00 | Beljina | 3 : 7 | Lokomotiva | |||||
12.10
16:00
Veterani 78
Strelac
4
2
|
12.10.2020 16:00 | Veterani 78 | 4 : 2 | Strelac | |||||
12.10
16:00
Krajišnik
Republički organi
5
3
|
12.10.2020 16:00 | Krajišnik | 5 : 3 | Republički organi | |||||
12.10
16:00
Obrenovac
Peks
4
4
|
12.10.2020 16:00 | Obrenovac | 4 : 4 | Peks | |||||
12.10
16:00
Posavina
Lavirint Company
1
5
|
12.10.2020 16:00 | Posavina | 1 : 5 | Lavirint Company |
12.10
18:00
Mornar
Cibona
109
68
|
12.10.2020 18:00 | Mornar | 109 : 68 | Cibona | |||||
12.10
20:00
Split
FMP
86
71
|
12.10.2020 20:00 | Split | 86 : 71 | FMP |
12.10
20:00
Topličanin
Marinos
63
65
|
12.10.2020 20:00 | Topličanin | 63 : 65 | Marinos |
12.10
20:50
Radnički
Žitko Basket
92
103
|
12.10.2020 20:50 | Radnički | 92 : 103 | Žitko Basket |
12.10
17:30
RMU Banovići
Beroe
65
94
|
12.10.2020 17:30 | RMU Banovići | 65 : 94 | Beroe |
12.10
20:30
Železničar 2
Beočin 1959
29
13
|
12.10.2020 20:30 | Železničar 2 | 29 : 13 | Beočin 1959 |
12.10
19:30
Požarevac
Raška
11
1
|
12.10.2020 19:30 | Požarevac | 11 : 1 | Raška | |||||
12.10
19:30
Oplenac
SFU Leposavić
2
2
|
12.10.2020 19:30 | Oplenac | 2 : 2 | SFU Leposavić | |||||
12.10
20:00
Zlatar 033
Župski rubin
3
5
|
12.10.2020 20:00 | Zlatar 033 | 3 : 5 | Župski rubin | |||||
12.10
20:30
Partenon
RB
4
2
|
12.10.2020 20:30 | Partenon | 4 : 2 | RB | |||||
12.10
20:00
Smederevo
Kragujevac Wild Boars
6
3
|
12.10.2020 20:00 | Smederevo | 6 : 3 | Kragujevac Wild Boars |
12.10
20:00
Kikinda
Viking
6
4
|
12.10.2020 20:00 | Kikinda | 6 : 4 | Viking | |||||
12.10
21:00
Kraljevićevo
Novi Sad
1
9
|
12.10.2020 21:00 | Kraljevićevo | 1 : 9 | Novi Sad | |||||
12.10
20:00
Dinamo
Indians 2013
6
1
|
12.10.2020 20:00 | Dinamo | 6 : 1 | Indians 2013 |
12.10
21:00
ŽAK Junior
Hajduk
8
4
|
12.10.2020 21:00 | ŽAK Junior | 8 : 4 | Hajduk | |||||
12.10
21:00
Tango
Spartak
2
3
|
12.10.2020 21:00 | Tango | 2 : 3 | Spartak |
12.10
21:00
Bezbednost 192
Zenon
8
0
|
12.10.2020 21:00 | Bezbednost 192 | 8 : 0 | Zenon | |||||
12.10
19:00
Braća Nedić
PP 192
7
4
|
12.10.2020 19:00 | Braća Nedić | 7 : 4 | PP 192 |
12.10
19:00
Aranđelovac
Olimp
5
3
|
12.10.2020 19:00 | Aranđelovac | 5 : 3 | Olimp |
12.10
20:10
Ivanjica
Banjica
6
4
|
12.10.2020 20:10 | Ivanjica | 6 : 4 | Banjica |