30.11
13:00
Gruža
Zvečan
3
0
|
30.11.2019 13:00 | Gruža | 3 : 0 | Zvečan |
30.11
12:30
Pobeda
Padina
3
0
|
30.11.2019 12:30 | Pobeda | 3 : 0 | Padina | |||||
30.11
12:30
Doljevac
Moravac (ZT)
4
1
|
30.11.2019 12:30 | Doljevac | 4 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
30.11
12:30
Napredak 2012
Radnički 1947
3
1
|
30.11.2019 12:30 | Napredak 2012 | 3 : 1 | Radnički 1947 |
30.11
13:00
Trepča B
Radnik
5
2
|
30.11.2019 13:00 | Trepča B | 5 : 2 | Radnik |
30.11
13:00
Slanobarac
Borac
0
4
|
30.11.2019 13:00 | Slanobarac | 0 : 4 | Borac |
30.11
13:00
Rudar (St)
Šumadija
2
2
|
30.11.2019 13:00 | Rudar (St) | 2 : 2 | Šumadija |
30.11
Raketa
Tara
|
30.11.2019 | Raketa | : | Tara | |||||
30.11
GP Zlatibor
Zlatibor 2
|
30.11.2019 | GP Zlatibor | : | Zlatibor 2 | |||||
30.11
Višesava 2
Kapedunum
|
30.11.2019 | Višesava 2 | : | Kapedunum |
30.11
13:00
Laznica
Vukovac 98
4
2
|
30.11.2019 13:00 | Laznica | 4 : 2 | Vukovac 98 | |||||
30.11
13:00
Budućnost (M)
Best Sige
6
2
|
30.11.2019 13:00 | Budućnost (M) | 6 : 2 | Best Sige | |||||
30.11
13:00
Vrelo 1971
Homoljac
2
2
|
30.11.2019 13:00 | Vrelo 1971 | 2 : 2 | Homoljac | |||||
30.11
13:00
Selište
Mladost (K)
1
3
|
30.11.2019 13:00 | Selište | 1 : 3 | Mladost (K) |
30.11
16:00
Sarajevo
Željezničar
1
3
|
30.11.2019 16:00 | Sarajevo | 1 : 3 | Željezničar | |||||
30.11
13:00
Sloboda
Tuzla Siti
1
1
|
30.11.2019 13:00 | Sloboda | 1 : 1 | Tuzla Siti | |||||
30.11
16:00
Zrinjski
Mladost
1
1
|
30.11.2019 16:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Mladost |
30.11
16:00
Burnley
Crystal Palace
0
2
|
30.11.2019 16:00 | Burnley | 0 : 2 | Crystal Palace | |||||
30.11
16:00
Chelsea
West Ham
0
1
|
30.11.2019 16:00 | Chelsea | 0 : 1 | West Ham | |||||
30.11
16:00
Liverpool
Brighton
2
1
|
30.11.2019 16:00 | Liverpool | 2 : 1 | Brighton | |||||
30.11
13:30
Newcastle United
Manchester City
2
2
|
30.11.2019 13:30 | Newcastle United | 2 : 2 | Manchester City | |||||
30.11
18:30
Southampton
Watford
2
1
|
30.11.2019 18:30 | Southampton | 2 : 1 | Watford | |||||
30.11
16:00
Tottenham
Bournemouth
3
2
|
30.11.2019 16:00 | Tottenham | 3 : 2 | Bournemouth | |||||
30.11
16:00
Wolverhampton
Sheffield United
1
1
|
30.11.2019 16:00 | Wolverhampton | 1 : 1 | Sheffield United |
30.11
13:00
Deportivo Alavés
Real Madrid
1
2
|
30.11.2019 13:00 | Deportivo Alavés | 1 : 2 | Real Madrid | |||||
30.11
18:30
Mallorca
Real Betis
1
2
|
30.11.2019 18:30 | Mallorca | 1 : 2 | Real Betis | |||||
30.11
16:00
Real Sociedad
Eibar
4
1
|
30.11.2019 16:00 | Real Sociedad | 4 : 1 | Eibar | |||||
30.11
21:00
Valencia
Villarreal
2
1
|
30.11.2019 21:00 | Valencia | 2 : 1 | Villarreal |
30.11
18:30
Bayern München
Bayer Leverkusen
1
2
|
30.11.2019 18:30 | Bayern München | 1 : 2 | Bayer Leverkusen | |||||
30.11
Borussia M'gladbach
Freiburg
4
2
|
30.11.2019 | Borussia M'gladbach | 4 : 2 | Freiburg | |||||
30.11
15:30
Hoffenheim
Fortuna
1
1
|
30.11.2019 15:30 | Hoffenheim | 1 : 1 | Fortuna | |||||
30.11
15:30
Hertha BSC
Borussia Dortmund
1
2
|
30.11.2019 15:30 | Hertha BSC | 1 : 2 | Borussia Dortmund | |||||
30.11
15:30
Köln
Augsburg
1
1
|
30.11.2019 15:30 | Köln | 1 : 1 | Augsburg | |||||
30.11
15:30
Paderborn
RB Leipzig
2
3
|
30.11.2019 15:30 | Paderborn | 2 : 3 | RB Leipzig |
30.11
15:00
Brescia
Atalanta
0
3
|
30.11.2019 15:00 | Brescia | 0 : 3 | Atalanta | |||||
30.11
20:45
Fiorentina
Lecce
0
1
|
30.11.2019 20:45 | Fiorentina | 0 : 1 | Lecce | |||||
30.11
18:00
Genoa
Torino
0
1
|
30.11.2019 18:00 | Genoa | 0 : 1 | Torino |
30.11
17:30
Strasbourg
Olympique Lyonnais
1
2
|
30.11.2019 17:30 | Strasbourg | 1 : 2 | Olympique Lyonnais | |||||
30.11
20:00
Reims
Bordeaux
1
1
|
30.11.2019 20:00 | Reims | 1 : 1 | Bordeaux | |||||
30.11
20:00
Nîmes
Metz
1
1
|
30.11.2019 20:00 | Nîmes | 1 : 1 | Metz | |||||
30.11
20:00
Montpellier
Amiens SC
4
2
|
30.11.2019 20:00 | Montpellier | 4 : 2 | Amiens SC | |||||
30.11
20:00
Lille
Dijon
1
0
|
30.11.2019 20:00 | Lille | 1 : 0 | Dijon | |||||
30.11
20:00
Nice
Angers
3
1
|
30.11.2019 20:00 | Nice | 3 : 1 | Angers |
30.11
14:00
Aigle Noir
Lydia Ludic
3
0
|
30.11.2019 14:00 | Aigle Noir | 3 : 0 | Lydia Ludic | |||||
30.11
14:00
Athlético Olympic
Rukinzo
5
1
|
30.11.2019 14:00 | Athlético Olympic | 5 : 1 | Rukinzo |
30.11
16:00
Javor Matis
Radnički (N)
0
7
|
30.11.2019 16:00 | Javor Matis | 0 : 7 | Radnički (N) | |||||
30.11
18:00
Crvena zvezda
Voždovac
2
0
|
30.11.2019 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Voždovac | |||||
30.11
16:00
Radnik
Čukarički
3
3
|
30.11.2019 16:00 | Radnik | 3 : 3 | Čukarički | |||||
30.11
16:00
Rad
Vojvodina
1
2
|
30.11.2019 16:00 | Rad | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
30.11
16:00
Napredak
Inđija
1
3
|
30.11.2019 16:00 | Napredak | 1 : 3 | Inđija |
30.11
13:00
Smederevo 1924
Metalac
0
1
|
30.11.2019 13:00 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | Metalac | |||||
30.11
13:00
OFK Bačka
Zlatibor
1
0
|
30.11.2019 13:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Zlatibor | |||||
30.11
13:00
Dinamo
OFK Žarkovo
2
2
|
30.11.2019 13:00 | Dinamo | 2 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
30.11
13:00
Kabel
Trayal
2
0
|
30.11.2019 13:00 | Kabel | 2 : 0 | Trayal | |||||
30.11
13:00
Radnički (P)
Kolubara
1
1
|
30.11.2019 13:00 | Radnički (P) | 1 : 1 | Kolubara | |||||
30.11
13:00
Zemun
Budućnost
3
1
|
30.11.2019 13:00 | Zemun | 3 : 1 | Budućnost | |||||
30.11
16:00
Novi Pazar
RFK Grafičar
1
0
|
30.11.2019 16:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | RFK Grafičar |
30.11
13:00
Napredak
Brodarac
2
2
|
30.11.2019 13:00 | Napredak | 2 : 2 | Brodarac | |||||
30.11
11:00
TSC
OFK Beograd
0
3
|
30.11.2019 11:00 | TSC | 0 : 3 | OFK Beograd |
30.11
10:00
Železničar
OFK Vršac
6
3
|
30.11.2019 10:00 | Železničar | 6 : 3 | OFK Vršac | |||||
30.11
10:00
Index
Dinamo 1945
1
0
|
30.11.2019 10:00 | Index | 1 : 0 | Dinamo 1945 |
30.11
13:00
Mačva
Rad
0
4
|
30.11.2019 13:00 | Mačva | 0 : 4 | Rad | |||||
30.11
13:00
Radnički (N)
Zemun
3
2
|
30.11.2019 13:00 | Radnički (N) | 3 : 2 | Zemun | |||||
30.11
13:00
Kiker
Brodarac
3
0
|
30.11.2019 13:00 | Kiker | 3 : 0 | Brodarac | |||||
30.11
11:30
Čukarički
Apolon 4
2
0
|
30.11.2019 11:30 | Čukarički | 2 : 0 | Apolon 4 | |||||
30.11
13:00
Teleoptik
Real Niš
3
0
|
30.11.2019 13:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Real Niš |
30.11
12:00
Železničar
OFK Vršac
1
3
|
30.11.2019 12:00 | Železničar | 1 : 3 | OFK Vršac | |||||
30.11
12:00
Index
Dinamo 1945
0
1
|
30.11.2019 12:00 | Index | 0 : 1 | Dinamo 1945 |
30.11
11:00
Mokra Gora
Kolašin
0
3
|
30.11.2019 11:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Kolašin | |||||
30.11
11:00
Kopaonik
Rudar
0
3
|
30.11.2019 11:00 | Kopaonik | 0 : 3 | Rudar | |||||
30.11
11:00
Kosmet
Trepča
7
0
|
30.11.2019 11:00 | Kosmet | 7 : 0 | Trepča |
30.11
20:00
Mornar
Budućnost VOLI
92
95
|
30.11.2019 20:00 | Mornar | 92 : 95 | Budućnost VOLI |
30.11
17:00
Plana
Zekas 75
72
75
|
30.11.2019 17:00 | Plana | 72 : 75 | Zekas 75 | |||||
30.11
19:00
Crnokosa
Svilajnac
85
90
|
30.11.2019 19:00 | Crnokosa | 85 : 90 | Svilajnac | |||||
30.11
19:00
Priboj
Zlatar
75
69
|
30.11.2019 19:00 | Priboj | 75 : 69 | Zlatar | |||||
30.11
18:00
Student BB
Napredak Junior
48
98
|
30.11.2019 18:00 | Student BB | 48 : 98 | Napredak Junior |
30.11
19:00
Hajduk
Stara Pazova
103
97
|
30.11.2019 19:00 | Hajduk | 103 : 97 | Stara Pazova | |||||
30.11
17:00
Nova Pazova
Srem
68
71
|
30.11.2019 17:00 | Nova Pazova | 68 : 71 | Srem | |||||
30.11
18:00
Topola
Jedinstvo (NB)
73
78
|
30.11.2019 18:00 | Topola | 73 : 78 | Jedinstvo (NB) | |||||
30.11
18:00
Vrbas
Mladost Veternik
20
0
|
30.11.2019 18:00 | Vrbas | 20 : 0 | Mladost Veternik |
30.11
13:00
LA Basket
Žarkovo
84
79
|
30.11.2019 13:00 | LA Basket | 84 : 79 | Žarkovo | |||||
30.11
20:30
Borča
Radnički (O)
82
58
|
30.11.2019 20:30 | Borča | 82 : 58 | Radnički (O) | |||||
30.11
20:30
Borac
Eko Sport
72
67
|
30.11.2019 20:30 | Borac | 72 : 67 | Eko Sport |
30.11
18:30
OKK Junior
Jastrebac
88
74
|
30.11.2019 18:30 | OKK Junior | 88 : 74 | Jastrebac | |||||
30.11
18:00
Rtanj
Dimitrovgrad
87
80
|
30.11.2019 18:00 | Rtanj | 87 : 80 | Dimitrovgrad | |||||
30.11
15:30
Mladost Vesna
Bor RTB
70
89
|
30.11.2019 15:30 | Mladost Vesna | 70 : 89 | Bor RTB |
30.11
19:15
Sloga
Play off
98
69
|
30.11.2019 19:15 | Sloga | 98 : 69 | Play off |
30.11
18:00
Stari Ras
Okanik
88
72
|
30.11.2019 18:00 | Stari Ras | 88 : 72 | Okanik | |||||
30.11
17:00
Sloga Elite
Kopaonik
20
0
|
30.11.2019 17:00 | Sloga Elite | 20 : 0 | Kopaonik | |||||
30.11
17:00
Goč
Trepča
69
80
|
30.11.2019 17:00 | Goč | 69 : 80 | Trepča |
30.11
14:00
Smederevo
Zicer 2014
86
66
|
30.11.2019 14:00 | Smederevo | 86 : 66 | Zicer 2014 | |||||
30.11
19:00
Sloga (B)
Kruševac
86
62
|
30.11.2019 19:00 | Sloga (B) | 86 : 62 | Kruševac | |||||
30.11
18:00
Paraćin
Sloga (D)
75
78
|
30.11.2019 18:00 | Paraćin | 75 : 78 | Sloga (D) |
30.11
17:30
Beočin
Basketball Stars
69
42
|
30.11.2019 17:30 | Beočin | 69 : 42 | Basketball Stars |
30.11
19:00
Akademik
Proleter
77
74
|
30.11.2019 19:00 | Akademik | 77 : 74 | Proleter | |||||
30.11
17:00
Karađorđevo
Apatin
79
73
|
30.11.2019 17:00 | Karađorđevo | 79 : 73 | Apatin | |||||
30.11
17:00
Futog
Hercegovac
73
79
|
30.11.2019 17:00 | Futog | 73 : 79 | Hercegovac |
30.11
18:00
Jedinstvo
BNS
87
71
|
30.11.2019 18:00 | Jedinstvo | 87 : 71 | BNS | |||||
30.11
17:30
Virtus Basket
Radnički
71
82
|
30.11.2019 17:30 | Virtus Basket | 71 : 82 | Radnički |
30.11
18:30
Šimanovci
Pink
96
68
|
30.11.2019 18:30 | Šimanovci | 96 : 68 | Pink |
30.11
15:00
Mladenovac
Mondo Basket
88
79
|
30.11.2019 15:00 | Mladenovac | 88 : 79 | Mondo Basket | |||||
30.11
16:20
Rivers BM
Barajevo Bambi
115
53
|
30.11.2019 16:20 | Rivers BM | 115 : 53 | Barajevo Bambi |
30.11
16:20
Zvezdara
ABBA
82
88
|
30.11.2019 16:20 | Zvezdara | 82 : 88 | ABBA | |||||
30.11
12:00
Sava BTC
BASK
73
68
|
30.11.2019 12:00 | Sava BTC | 73 : 68 | BASK |
30.11
18:00
Mladost
OKK Sokobanja
66
73
|
30.11.2019 18:00 | Mladost | 66 : 73 | OKK Sokobanja |
30.11
18:00
Zlatibor
Tamiš
78
73
|
30.11.2019 18:00 | Zlatibor | 78 : 73 | Tamiš | |||||
30.11
16:00
Napredak
Dunav
72
76
|
30.11.2019 16:00 | Napredak | 72 : 76 | Dunav | |||||
30.11
19:30
Kolubara LA 2003
Mladost
89
94
|
30.11.2019 19:30 | Kolubara LA 2003 | 89 : 94 | Mladost | |||||
30.11
18:00
Vojvodina
Metalac
84
88
|
30.11.2019 18:00 | Vojvodina | 84 : 88 | Metalac |
30.11
19:00
KKK Radnički
Pirot
94
64
|
30.11.2019 19:00 | KKK Radnički | 94 : 64 | Pirot | |||||
30.11
19:00
Mladost (SP)
Spartak
105
97
|
30.11.2019 19:00 | Mladost (SP) | 105 : 97 | Spartak | |||||
30.11
20:30
Železničar
BKK Radnički
74
79
|
30.11.2019 20:30 | Železničar | 74 : 79 | BKK Radnički | |||||
30.11
19:30
Sloga
Fair Play
76
65
|
30.11.2019 19:30 | Sloga | 76 : 65 | Fair Play | |||||
30.11
17:00
Sveti Đorđe
Zdravlje Leskovac
74
88
|
30.11.2019 17:00 | Sveti Đorđe | 74 : 88 | Zdravlje Leskovac |
30.11
17:30
Sutjeska
Teodo
93
85
|
30.11.2019 17:30 | Sutjeska | 93 : 85 | Teodo | |||||
30.11
18:00
Lovćen 1947 Bemax
Danilovgrad
89
65
|
30.11.2019 18:00 | Lovćen 1947 Bemax | 89 : 65 | Danilovgrad | |||||
30.11
19:00
Jedinstvo 1950
Primorje 1945
78
68
|
30.11.2019 19:00 | Jedinstvo 1950 | 78 : 68 | Primorje 1945 |
30.11
14:30
Bagdala
Sistem 2000
44
56
|
30.11.2019 14:30 | Bagdala | 44 : 56 | Sistem 2000 | |||||
30.11
16:30
Svrljig
Dubočica
68
51
|
30.11.2019 16:30 | Svrljig | 68 : 51 | Dubočica | |||||
30.11
14:30
Student 2
Hisar
78
45
|
30.11.2019 14:30 | Student 2 | 78 : 45 | Hisar | |||||
30.11
19:45
Gimnazijalac
Bor
62
39
|
30.11.2019 19:45 | Gimnazijalac | 62 : 39 | Bor |
30.11
17:00
Njegoš
Topolčanka
0
20
|
30.11.2019 17:00 | Njegoš | 0 : 20 | Topolčanka |
30.11
14:00
Kikinda
Sloga
46
58
|
30.11.2019 14:00 | Kikinda | 46 : 58 | Sloga |
30.11
16:30
Student Radnički
Kraljevo
74
79
|
30.11.2019 16:30 | Student Radnički | 74 : 79 | Kraljevo | |||||
30.11
14:45
Radnički (K)
Radivoj Korać
83
78
|
30.11.2019 14:45 | Radnički (K) | 83 : 78 | Radivoj Korać | |||||
30.11
18:30
Crvena zvezda Kombank
021
73
65
|
30.11.2019 18:30 | Crvena zvezda Kombank | 73 : 65 | 021 |
30.11
20:30
Duga
Spartak
75
67
|
30.11.2019 20:30 | Duga | 75 : 67 | Spartak | |||||
30.11
14:30
Art Basket
Vršac
101
69
|
30.11.2019 14:30 | Art Basket | 101 : 69 | Vršac |
30.11
09:30
Mega Bemax
Budućnost Voli
96
86
|
30.11.2019 09:30 | Mega Bemax | 96 : 86 | Budućnost Voli | |||||
30.11
11:45
Igokea
Partizan NIS
109
77
|
30.11.2019 11:45 | Igokea | 109 : 77 | Partizan NIS | |||||
30.11
18:00
Krka
Budućnost Voli
82
87
|
30.11.2019 18:00 | Krka | 82 : 87 | Budućnost Voli | |||||
30.11
20:15
Cibona
Mega Bemax
92
105
|
30.11.2019 20:15 | Cibona | 92 : 105 | Mega Bemax |
30.11
09:30
Mornar
Zadar
64
77
|
30.11.2019 09:30 | Mornar | 64 : 77 | Zadar | |||||
30.11
11:45
Cedevita Olimpija
MZT Skoplje Aerodrom
70
82
|
30.11.2019 11:45 | Cedevita Olimpija | 70 : 82 | MZT Skoplje Aerodrom | |||||
30.11
18:00
Crvena Zvezda MTS
Mornar
66
47
|
30.11.2019 18:00 | Crvena Zvezda MTS | 66 : 47 | Mornar | |||||
30.11
20:15
Koper Primorska
Zadar
71
64
|
30.11.2019 20:15 | Koper Primorska | 71 : 64 | Zadar |
30.11
15:00
Sloboda
Star
85
74
|
30.11.2019 15:00 | Sloboda | 85 : 74 | Star | |||||
30.11
15:30
Mladost Veternik NS Basket 07
Mega Bemax
73
93
|
30.11.2019 15:30 | Mladost Veternik NS Basket 07 | 73 : 93 | Mega Bemax | |||||
30.11
16:30
Sloga
Borac
62
84
|
30.11.2019 16:30 | Sloga | 62 : 84 | Borac | |||||
30.11
12:30
Konstantin
Vizura Shark
72
88
|
30.11.2019 12:30 | Konstantin | 72 : 88 | Vizura Shark |
30.11
15:30
Novosadska ŽKA
Ivanjica
81
54
|
30.11.2019 15:30 | Novosadska ŽKA | 81 : 54 | Ivanjica |
30.11
20:00
Roda
Rudar
0
3
|
30.11.2019 20:00 | Roda | 0 : 3 | Rudar | |||||
30.11
20:00
Lucky Star
Šumadija
1
3
|
30.11.2019 20:00 | Lucky Star | 1 : 3 | Šumadija | |||||
30.11
19:30
Sloga 2015
Mladi radnik 2
2
3
|
30.11.2019 19:30 | Sloga 2015 | 2 : 3 | Mladi radnik 2 | |||||
30.11
20:00
As
Kolubara
3
2
|
30.11.2019 20:00 | As | 3 : 2 | Kolubara |
30.11
15:00
Pirot
Jagodina
1
3
|
30.11.2019 15:00 | Pirot | 1 : 3 | Jagodina | |||||
30.11
14:00
Vranje
Niš 2
3
0
|
30.11.2019 14:00 | Vranje | 3 : 0 | Niš 2 | |||||
30.11
19:00
Hajduk Veljko
Desetka
3
2
|
30.11.2019 19:00 | Hajduk Veljko | 3 : 2 | Desetka |
30.11
18:00
Bečej
Vojvodina NS Seme 2
3
2
|
30.11.2019 18:00 | Bečej | 3 : 2 | Vojvodina NS Seme 2 | |||||
30.11
20:30
Proleter
Dunav Volley
0
3
|
30.11.2019 20:30 | Proleter | 0 : 3 | Dunav Volley | |||||
30.11
18:00
Srem Eaton
Mladost (BP)
3
0
|
30.11.2019 18:00 | Srem Eaton | 3 : 0 | Mladost (BP) | |||||
30.11
20:00
Mladost (NP)
Kulpin
1
3
|
30.11.2019 20:00 | Mladost (NP) | 1 : 3 | Kulpin |
30.11
16:45
Inđija
Stražilovo
0
3
|
30.11.2019 16:45 | Inđija | 0 : 3 | Stražilovo | |||||
30.11
16:00
Sloven
Vest
0
3
|
30.11.2019 16:00 | Sloven | 0 : 3 | Vest | |||||
30.11
19:30
Mladost 1973
Klek Srbijašume 2
3
1
|
30.11.2019 19:30 | Mladost 1973 | 3 : 1 | Klek Srbijašume 2 |
30.11
16:00
Hajduk
Maglić 1953
3
0
|
30.11.2019 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Maglić 1953 | |||||
30.11
18:00
Vrbas
Novi Sad 2
3
1
|
30.11.2019 18:00 | Vrbas | 3 : 1 | Novi Sad 2 |
30.11
18:00
Novi Pazar
Jedinstvo (SP)
3
2
|
30.11.2019 18:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
30.11
19:00
Mladi radnik
Vojvodina NS Seme
2
3
|
30.11.2019 19:00 | Mladi radnik | 2 : 3 | Vojvodina NS Seme | |||||
30.11
18:00
Niš
Radnički
3
2
|
30.11.2019 18:00 | Niš | 3 : 2 | Radnički |
30.11
19:00
Klek Srbijašume
VGSK
3
2
|
30.11.2019 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 2 | VGSK | |||||
30.11
19:00
Mladenovac
Novi Sad
2
3
|
30.11.2019 19:00 | Mladenovac | 2 : 3 | Novi Sad | |||||
30.11
17:00
Smederevo Carina
Železničar
3
0
|
30.11.2019 17:00 | Smederevo Carina | 3 : 0 | Železničar | |||||
30.11
19:00
Spartak (Lj)
Metalac Takovo
3
2
|
30.11.2019 19:00 | Spartak (Lj) | 3 : 2 | Metalac Takovo |
30.11
18:00
Užice
Futog
1
3
|
30.11.2019 18:00 | Užice | 1 : 3 | Futog | |||||
30.11
20:30
Banat
Karađorđe
3
0
|
30.11.2019 20:30 | Banat | 3 : 0 | Karađorđe |
30.11
16:00
Topličanin
Leskovac 98
2
3
|
30.11.2019 16:00 | Topličanin | 2 : 3 | Leskovac 98 | |||||
30.11
13:00
Milenijum
Zaječar
0
3
|
30.11.2019 13:00 | Milenijum | 0 : 3 | Zaječar | |||||
30.11
17:00
Panda
Stampedo
3
1
|
30.11.2019 17:00 | Panda | 3 : 1 | Stampedo |
30.11
18:00
Lucky Star
Radnički (Kg)
1
3
|
30.11.2019 18:00 | Lucky Star | 1 : 3 | Radnički (Kg) | |||||
30.11
18:00
Smeč 5
Ribnica
3
0
|
30.11.2019 18:00 | Smeč 5 | 3 : 0 | Ribnica |
30.11
18:30
Partizan (SK)
Mladost (NP)
3
0
|
30.11.2019 18:30 | Partizan (SK) | 3 : 0 | Mladost (NP) |
30.11
19:30
Gimnazijalac
Sloga 031
3
0
|
30.11.2019 19:30 | Gimnazijalac | 3 : 0 | Sloga 031 | |||||
30.11
20:00
Borac (Ča)
Napredak 037
3
0
|
30.11.2019 20:00 | Borac (Ča) | 3 : 0 | Napredak 037 | |||||
30.11
20:00
Lotus
Tehničar (Kv)
3
2
|
30.11.2019 20:00 | Lotus | 3 : 2 | Tehničar (Kv) |
30.11
Kolubara
Obrenovac
1
3
|
30.11.2019 | Kolubara | 1 : 3 | Obrenovac | |||||
30.11
Avala
Blok Aut
3
0
|
30.11.2019 | Avala | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
30.11
AS
Crnjanski
0
3
|
30.11.2019 | AS | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
30.11
Obilić
Dunav
3
0
|
30.11.2019 | Obilić | 3 : 0 | Dunav |
30.11
19:00
Jadran
Mladost 1979
3
0
|
30.11.2019 19:00 | Jadran | 3 : 0 | Mladost 1979 | |||||
30.11
12:00
Dunav Volej
Dunav
0
3
|
30.11.2019 12:00 | Dunav Volej | 0 : 3 | Dunav |
30.11
17:00
Libero
NS Volej Team
0
3
|
30.11.2019 17:00 | Libero | 0 : 3 | NS Volej Team |
30.11
18:00
Hercegovina
Odbojka 013
0
3
|
30.11.2019 18:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Odbojka 013 | |||||
30.11
18:30
Vršac
KI 0230
1
3
|
30.11.2019 18:30 | Vršac | 1 : 3 | KI 0230 | |||||
30.11
18:00
Proleter
Kikinda
2
3
|
30.11.2019 18:00 | Proleter | 2 : 3 | Kikinda | |||||
30.11
15:00
Krajišnik
Banat
3
1
|
30.11.2019 15:00 | Krajišnik | 3 : 1 | Banat |
30.11
19:00
Bum Volej
Subotica
1
3
|
30.11.2019 19:00 | Bum Volej | 1 : 3 | Subotica | |||||
30.11
13:00
Spartak 2
Merkur
0
3
|
30.11.2019 13:00 | Spartak 2 | 0 : 3 | Merkur |
30.11
VGSK
Sloga 2015 Jedinstvo
3
1
|
30.11.2019 | VGSK | 3 : 1 | Sloga 2015 Jedinstvo | |||||
30.11
Tehničar
Smederevo Carina
1
3
|
30.11.2019 | Tehničar | 1 : 3 | Smederevo Carina | |||||
30.11
Carina
Rudar
3
1
|
30.11.2019 | Carina | 3 : 1 | Rudar | |||||
30.11
Tvrđava L
Dunav 17
0
3
|
30.11.2019 | Tvrđava L | 0 : 3 | Dunav 17 |
30.11
19:30
Maks 1
Trijumf 2013
3
0
|
30.11.2019 19:30 | Maks 1 | 3 : 0 | Trijumf 2013 | |||||
30.11
18:30
Mladost
Mitrovica
2
3
|
30.11.2019 18:30 | Mladost | 2 : 3 | Mitrovica | |||||
30.11
19:00
Sloga
Eaton Srem Tempo 3
1
3
|
30.11.2019 19:00 | Sloga | 1 : 3 | Eaton Srem Tempo 3 |
30.11
18:30
Beograd
Ub
2
3
|
30.11.2019 18:30 | Beograd | 2 : 3 | Ub | |||||
30.11
19:00
Železničar
Klek-Zrenjanin
3
0
|
30.11.2019 19:00 | Železničar | 3 : 0 | Klek-Zrenjanin |
30.11
20:00
Smederevo
Spartak (Lj)
3
1
|
30.11.2019 20:00 | Smederevo | 3 : 1 | Spartak (Lj) | |||||
30.11
15:00
Radnički (Bg)
Vranje
3
1
|
30.11.2019 15:00 | Radnički (Bg) | 3 : 1 | Vranje | |||||
30.11
17:00
Srbijanka 014
Srem
2
3
|
30.11.2019 17:00 | Srbijanka 014 | 2 : 3 | Srem |
30.11
18:00
Partizan 2 Crno Bele 011
Inđija
3
0
|
30.11.2019 18:00 | Partizan 2 Crno Bele 011 | 3 : 0 | Inđija | |||||
30.11
15:30
Sterija
Zlatibor
3
1
|
30.11.2019 15:30 | Sterija | 3 : 1 | Zlatibor |
30.11
19:30
Jedinstvo
SC Voždovac 2012
30
28
|
30.11.2019 19:30 | Jedinstvo | 30 : 28 | SC Voždovac 2012 | |||||
30.11
20:00
Morava
Crvenka
21
22
|
30.11.2019 20:00 | Morava | 21 : 22 | Crvenka | |||||
30.11
15:30
Kolubara
Mačva (B)
34
32
|
30.11.2019 15:30 | Kolubara | 34 : 32 | Mačva (B) |
30.11
19:00
Vranje 1957
Radnički 1964
32
33
|
30.11.2019 19:00 | Vranje 1957 | 32 : 33 | Radnički 1964 | |||||
30.11
19:00
Mokra Gora
Zlatar
38
32
|
30.11.2019 19:00 | Mokra Gora | 38 : 32 | Zlatar |
30.11
20:00
Jabuka
Banatski Karlovac
23
29
|
30.11.2019 20:00 | Jabuka | 23 : 29 | Banatski Karlovac | |||||
30.11
20:00
Somborelektro
Crvena Zvezda
32
28
|
30.11.2019 20:00 | Somborelektro | 32 : 28 | Crvena Zvezda | |||||
30.11
19:00
Mladost
Apatin
36
26
|
30.11.2019 19:00 | Mladost | 36 : 26 | Apatin |
30.11
19:30
Loznica
Partizan 2
26
36
|
30.11.2019 19:30 | Loznica | 26 : 36 | Partizan 2 | |||||
30.11
19:00
Metaloplastika 2
Crvena zvezda 2
33
28
|
30.11.2019 19:00 | Metaloplastika 2 | 33 : 28 | Crvena zvezda 2 |
30.11
19:00
Bane
SRU Pobednik
33
16
|
30.11.2019 19:00 | Bane | 33 : 16 | SRU Pobednik |
30.11
19:00
Bor
Jastrebac
17
29
|
30.11.2019 19:00 | Bor | 17 : 29 | Jastrebac |
30.11
17:00
Hercegovac
Vojvoda Stepa
33
25
|
30.11.2019 17:00 | Hercegovac | 33 : 25 | Vojvoda Stepa | |||||
30.11
19:00
Radnički
ORK Pančevo
36
31
|
30.11.2019 19:00 | Radnički | 36 : 31 | ORK Pančevo | |||||
30.11
17:30
Metalac
Mladost
36
14
|
30.11.2019 17:30 | Metalac | 36 : 14 | Mladost |
30.11
19:00
Spartak Vojput
Obilić
31
30
|
30.11.2019 19:00 | Spartak Vojput | 31 : 30 | Obilić | |||||
30.11
19:00
Rudar
Dinamo
22
25
|
30.11.2019 19:00 | Rudar | 22 : 25 | Dinamo | |||||
30.11
20:30
Crvena zvezda
Novi Pazar
30
33
|
30.11.2019 20:30 | Crvena zvezda | 30 : 33 | Novi Pazar | |||||
30.11
19:00
Šamot 65
Dubočica 54
28
32
|
30.11.2019 19:00 | Šamot 65 | 28 : 32 | Dubočica 54 |
30.11
19:00
Spartak
Mladost
22
20
|
30.11.2019 19:00 | Spartak | 22 : 20 | Mladost | |||||
30.11
17:00
Dolovo
Radnički
21
18
|
30.11.2019 17:00 | Dolovo | 21 : 18 | Radnički |
30.11
19:30
Crvena zvezda
SU Hazena
22
21
|
30.11.2019 19:30 | Crvena zvezda | 22 : 21 | SU Hazena | |||||
30.11
17:00
Loznica grad
Kosmaj
34
36
|
30.11.2019 17:00 | Loznica grad | 34 : 36 | Kosmaj | |||||
30.11
13:30
Požarevac
Radnički (O)
23
29
|
30.11.2019 13:30 | Požarevac | 23 : 29 | Radnički (O) |
30.11
17:00
Metalac AD
Sedmerac
41
6
|
30.11.2019 17:00 | Metalac AD | 41 : 6 | Sedmerac | |||||
30.11
14:30
Radnički 1964 - 2
Bekament Bukovička Banja - 2
18
26
|
30.11.2019 14:30 | Radnički 1964 - 2 | 18 : 26 | Bekament Bukovička Banja - 2 |
30.11
17:00
Vlasotince
Vranje
28
23
|
30.11.2019 17:00 | Vlasotince | 28 : 23 | Vranje | |||||
30.11
19:00
Hajduk Veljko
Bor - RTB 2
34
21
|
30.11.2019 19:00 | Hajduk Veljko | 34 : 21 | Bor - RTB 2 | |||||
30.11
18:00
Pirot
Naisa 2
31
24
|
30.11.2019 18:00 | Pirot | 31 : 24 | Naisa 2 | |||||
30.11
19:00
Žitorađa
Jagodina 2
21
16
|
30.11.2019 19:00 | Žitorađa | 21 : 16 | Jagodina 2 |
30.11
16:30
Radnički 1964
Topličanin
29
23
|
30.11.2019 16:30 | Radnički 1964 | 29 : 23 | Topličanin |
30.11
18:30
Partizan
Šabac
10
13
|
30.11.2019 18:30 | Partizan | 10 : 13 | Šabac | |||||
30.11
20:15
KVK Radnički
BVK Crvena zvezda
9
8
|
30.11.2019 20:15 | KVK Radnički | 9 : 8 | BVK Crvena zvezda |
30.11
11:30
Dorćol
Proleter
8
12
|
30.11.2019 11:30 | Dorćol | 8 : 12 | Proleter | |||||
30.11
19:45
NBG Vukovi
Palilula
14
7
|
30.11.2019 19:45 | NBG Vukovi | 14 : 7 | Palilula | |||||
30.11
19:30
Valis
Rasina
9
8
|
30.11.2019 19:30 | Valis | 9 : 8 | Rasina | |||||
30.11
21:00
TENT
Mladost
13
8
|
30.11.2019 21:00 | TENT | 13 : 8 | Mladost |
30.11
Palilula
Steaua
8
10
|
30.11.2019 | Palilula | 8 : 10 | Steaua | |||||
30.11
Vojvodina
Eger
3
18
|
30.11.2019 | Vojvodina | 3 : 18 | Eger | |||||
30.11
Olympia
Rapid
5
7
|
30.11.2019 | Olympia | 5 : 7 | Rapid | |||||
30.11
Palilula
Crvena zvezda
5
5
|
30.11.2019 | Palilula | 5 : 5 | Crvena zvezda | |||||
30.11
Senteš
Steaua
15
5
|
30.11.2019 | Senteš | 15 : 5 | Steaua |
30.11
21:00
Zlatar 033
Župski rubin
2
2
|
30.11.2019 21:00 | Zlatar 033 | 2 : 2 | Župski rubin | |||||
30.11
19:30
SFU Leposavić
Kragujevac Wild Boars
5
3
|
30.11.2019 19:30 | SFU Leposavić | 5 : 3 | Kragujevac Wild Boars |
30.11
19:30
Akademac
Miners
5
2
|
30.11.2019 19:30 | Akademac | 5 : 2 | Miners |
30.11
20:15
Novi Sad
Leteći Holandjanin
0
8
|
30.11.2019 20:15 | Novi Sad | 0 : 8 | Leteći Holandjanin |
30.11
21:30
Aranđelovac
Bezbednost 192
1
8
|
30.11.2019 21:30 | Aranđelovac | 1 : 8 | Bezbednost 192 |
30.11
19:00
Zlatibor
MB Namenska
5
3
|
30.11.2019 19:00 | Zlatibor | 5 : 3 | MB Namenska | |||||
30.11
18:30
Kosjerić
Sjenica
9
5
|
30.11.2019 18:30 | Kosjerić | 9 : 5 | Sjenica |
30.11
17:30
Lindoret
Dolap
11
1
|
30.11.2019 17:30 | Lindoret | 11 : 1 | Dolap | |||||
30.11
19:30
Rosulja
Radnik
1
0
|
30.11.2019 19:30 | Rosulja | 1 : 0 | Radnik |
30.11
17:30
Radnički 2010
Tisa
3
2
|
30.11.2019 17:30 | Radnički 2010 | 3 : 2 | Tisa |
30.11
14:00
Partizan
Crvena zvezda
32
4
|
30.11.2019 14:00 | Partizan | 32 : 4 | Crvena zvezda |
30.11
19:15
Triglav
Vojvodina
9
0
|
30.11.2019 19:15 | Triglav | 9 : 0 | Vojvodina | |||||
30.11
18:00
Hidria Jesenice
Crvena zvezda
3
2
|
30.11.2019 18:00 | Hidria Jesenice | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
30.11
19:00
Slavija Junior
True Celje
2
1
|
30.11.2019 19:00 | Slavija Junior | 2 : 1 | True Celje |