XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 681 utakmica za dan
Nedelja, 22 Septembar 2019

Fudbal

22.09.2019 18:00 Partizan : Crvena zvezda
22.09.2019 16:00 Kabel : RFK Grafičar
22.09.2019 15:30 Jošanica : Sloga (P)
22.09.2019 15:30 Proleter Mihajlovac : Jedinstvo
22.09.2019 16:00 Vojvodina 1928 : Bratstvo 1946
22.09.2019 16:00 Dunav : 1. Maj Ruma
22.09.2019 15:30 Timočanin : Budućnost
22.09.2019 15:30 Temnić 1924 : GFK Dubočica
22.09.2019 15:30 Vlasina : Jagodina Tabane
22.09.2019 11:00 SFS Borac : Dunav
22.09.2019 11:00 Car Konstantin : Radan
22.09.2019 15:30 Zvižd : Polet
22.09.2019 15:30 Rudar : Petar Dobrnjac
22.09.2019 15:30 Udarnik : OFK Napredak
22.09.2019 15:30 Partizan 1945 : Mladi borac
22.09.2019 15:30 Sloboda : Pomoravlje
22.09.2019 15:30 Železničar : Radnički Šabački
22.09.2019 15:30 Radnički Stobeks : Radnički (V)
22.09.2019 15:30 Rađevac : Mladost (P)
22.09.2019 15:30 Borac : Zadrugar
22.09.2019 15:30 OFK Divci : Drina
22.09.2019 15:30 Sloga : Brezovica
22.09.2019 15:30 Vrelo Sport : Ribnica
22.09.2019 15:30 Polet : Budućnost
22.09.2019 15:30 Radnik : Bane 1931
22.09.2019 15:30 Real : Šumadija 1903
22.09.2019 15:30 OFK Ras : Apolon 2018
22.09.2019 15:30 Vodojaža : Korićani
22.09.2019 15:30 Novi Pazar 1928 : Šumadija
22.09.2019 15:30 Lunjevica : Jedinstvo Putevi
22.09.2019 15:30 Sloboda (Č) : Budućnost
22.09.2019 15:30 Polet (T) : Prijevor
22.09.2019 15:30 Zlatar : Sloga (BB)
22.09.2019 15:30 Polimlje : Polet (Lj)
22.09.2019 16:00 Bačka : Crvenka
22.09.2019 16:00 Vojvodina : Krila Krajine
22.09.2019 16:00 Mladost (BP) : Tavankut
22.09.2019 16:00 Tisa : ČSK Pivara
22.09.2019 16:00 Jugović : Sloboda
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (SP) : Cement
22.09.2019 16:00 Hajduk (D) : Borac
22.09.2019 16:00 Jadran : Crvena zvezda
22.09.2019 16:00 Crvena zvezda (VS) : Mladost (O)
22.09.2019 16:00 Banat (Č) : Begej
22.09.2019 16:00 ŽAK : Kikinda 1909
22.09.2019 16:00 Borac (St) : Naftagas
22.09.2019 15:30 Jastrebac : Sloga
22.09.2019 15:30 Akademija 10 : OFK Kosanica
22.09.2019 15:30 Jablanica : Budućnost
22.09.2019 15:30 Vranjska Banja : Žitorađa
22.09.2019 15:30 Polet 1980 : Bobište
22.09.2019 11:00 Svetlost Badnjevac : Čekmin
22.09.2019 11:00 Jedinstvo (P) : OFK 019
22.09.2019 15:30 Lužnica : BSK
22.09.2019 15:30 Kablovi : Đerdap
22.09.2019 15:30 Meševo : Blagotin
22.09.2019 15:30 Mačkovac : Radnički (S)
22.09.2019 15:30 Levač : OFK Lugomir
22.09.2019 15:30 Jastrebac : Jedinstvo (M)
22.09.2019 15:30 Kušiljevo : Župa
22.09.2019 15:30 Juhor : Jedinstvo (P)
22.09.2019 15:30 Rudar : Svrljig
22.09.2019 15:30 Moravica : Mladost (M)
22.09.2019 15:30 Pukovac : Vrtište
22.09.2019 15:30 Jedinstvo (GM) : OFK Brzi Brod
22.09.2019 15:30 Malošište : Zemljoradnik
22.09.2019 15:30 Bukovik : Orljane
22.09.2019 15:30 Morava : OFK Niš
22.09.2019 15:30 Dunav : Mladost
22.09.2019 15:30 Vrčin : Komgrap
22.09.2019 11:00 Prva Iskra : BSK 1926
22.09.2019 15:30 BSK Batajnica : Turbina
22.09.2019 15:30 Budućnost : BASK
22.09.2019 16:00 Budućnost (V) : Napredak Simićevo
22.09.2019 16:00 Mlava (ML) : Borac (K)
22.09.2019 16:00 Sloga (L) : Integral
22.09.2019 16:00 Sloga (B) : Rudar (Kr)
22.09.2019 16:00 Borac (Ž) : Železničar
22.09.2019 16:00 Omladinac (Š) : Obilić
22.09.2019 15:30 Sloga (L) : Sloga (M)
22.09.2019 15:30 Cerovac 2013 : Podunavac
22.09.2019 15:30 Mladi radnik 1940 : Pobeda
22.09.2019 15:30 Osipaonica : Radnik
22.09.2019 15:30 Železničar Kusadak : Crvena zvezda
22.09.2019 15:30 SASK : Obilić
22.09.2019 15:30 ZSK : OFK Osečina
22.09.2019 15:30 Tulari : Kolubara 2
22.09.2019 15:30 Pepeljevac : Banjani
22.09.2019 15:30 Tvrdojevac : OFK Brđanac
22.09.2019 15:30 Dimitrije Tucović : Trlić
22.09.2019 15:30 Sovljak : Iskra
22.09.2019 15:30 Mladost (PP) : Milan Orlić
22.09.2019 15:30 Drina : Mladost (DD)
22.09.2019 15:30 Hajduk Stanko : Cer
22.09.2019 15:30 Karađorđe : Majur
22.09.2019 15:30 Jedinstvo (ŠT) : Mladi borac
22.09.2019 15:30 Podrinje : Sinđelić
22.09.2019 15:30 Sloga : Duško
22.09.2019 16:00 Gruža : Kraljevo Hajduk
22.09.2019 16:00 Mataruge : Ribnica
22.09.2019 16:00 Budućnost : Karađorđe
22.09.2019 16:00 Tavnik : Popovići Vrnjci
22.09.2019 16:00 Granit : Proleter
22.09.2019 16:00 Borac (V) : Rudar
22.09.2019 16:00 Napredak : Rudar
22.09.2019 16:00 Donja Vrbava : Mladost (P)
22.09.2019 16:00 Ozrem : Dedinje Junajted
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (K) : Parmenac
22.09.2019 16:00 Zadrugar : Mladost (A)
22.09.2019 16:00 Omladinac (Z) : Slatina
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (P) : Spartak
22.09.2019 16:00 Budućnost (M) : Borac 46
22.09.2019 16:00 Budućnost (P) : Kulpin
22.09.2019 16:00 Hercegovac : ŽAK
22.09.2019 16:00 BSK : Rusin
22.09.2019 16:00 Slavija : Kordun
22.09.2019 16:00 Radnički 1918 : Omladinac
22.09.2019 16:00 Đurđin : Iskra
22.09.2019 16:00 Obilić (Z) : Sloga
22.09.2019 16:00 Senta : Radnički 1905
22.09.2019 16:30 Mitros : Rudar
22.09.2019 16:30 LSK Laćarak : Hajduk (B)
22.09.2019 16:30 Borac (M) : PSK Putinci
22.09.2019 16:30 Borac (K) : Hajduk (V)
22.09.2019 16:30 Železničar : Napredak
22.09.2019 16:30 Ljukovo : Donji Petrovci
22.09.2019 16:00 Jedinstvo : Omladinac
22.09.2019 16:00 TSK : Petrovaradin
22.09.2019 16:00 Fruškogorac : OFK Sirig
22.09.2019 16:00 Hajduk : Bačka (B)
22.09.2019 16:00 Šajkaš 1908 : Veternik
22.09.2019 16:00 OFK Klek : Borac (A)
22.09.2019 16:00 Potisje : Mladost (L)
22.09.2019 16:00 Omladinac FAM : Crvena zvezda
22.09.2019 16:00 2. Oktobar : Radnički 1911
22.09.2019 16:00 Tamiš : Mladost BD
22.09.2019 16:00 Vojvodina : Rusanda
22.09.2019 16:00 Lehel : Jedinstvo (B)
22.09.2019 16:00 Dolina : Sloga (BNS)
22.09.2019 16:00 Strela : Radnički (K)
22.09.2019 16:00 Spartak 1911 : Hajdučica
22.09.2019 16:00 Polet (Id) : Budućnost (A)
22.09.2019 16:00 Potporanj : Radnički (B)
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (V) : Partizan (G)
22.09.2019 15:30 Vučje : Zloćudovo
22.09.2019 15:30 Kumarevo 65 : Železničar
22.09.2019 15:30 Umac : Polet
22.09.2019 15:30 Šumadija : Moravac
22.09.2019 15:30 Progres : Mladi borac
22.09.2019 15:30 Sloga : BSK
22.09.2019 15:30 Real : OFK Morava
22.09.2019 15:30 Jedinstvo : Mladost 1959
22.09.2019 11:00 Ključ : Poreč
22.09.2019 16:00 Radnički : Urovica
22.09.2019 16:00 Nemetali : Krivelj
22.09.2019 16:00 Polet : Blizna
22.09.2019 16:00 Osnić : Radnički 1946
22.09.2019 16:00 Velika Jasikova : PRO Rudar
22.09.2019 16:00 Kosovo : Sloga (M)
22.09.2019 16:00 Omladinac : Graničar
22.09.2019 15:30 Sloga (Ć) : Čitluk
22.09.2019 15:30 Kupci : Žabare
22.09.2019 15:30 13. April : Šanac
22.09.2019 15:30 Sloga (M) : Varvarin
22.09.2019 15:30 Gradina : Donji Kopaonik
22.09.2019 15:30 Vinogradar : Ribnik
22.09.2019 15:30 Mladost : Trudbenik
22.09.2019 15:30 Sebečevac : FUD
22.09.2019 15:30 Mladost (D) : Bratstvo
22.09.2019 15:30 OFK Batinac : Orlovi
22.09.2019 15:30 Kolare : Napredak (D)
22.09.2019 15:30 OFK Bratstvo : Resavac
22.09.2019 15:30 Mladost (K) : Morava (R)
22.09.2019 15:30 Dragocvet : Hajduk
22.09.2019 15:30 Mladost (J) : Moravac 2015
22.09.2019 15:30 Partizan (M) : Morava (KS)
22.09.2019 15:30 Juhor : Javor
22.09.2019 15:30 Lisović : Posavina
22.09.2019 15:30 Barajevo : OFK Zabrežje
22.09.2019 15:30 Duboko : Radnički
22.09.2019 15:30 Budućnost : Zvezda
22.09.2019 15:30 Omladinac : Strelac
22.09.2019 15:30 Rojkovac : OFK Borac
22.09.2019 10:00 OFK Student : Boleč
22.09.2019 15:30 Rabrovac : Ropočevo
22.09.2019 15:30 Kosmaj : Zuce 2019
22.09.2019 15:30 Šumadija 1962 : Velika Krsna
22.09.2019 15:30 Kosmajac : Kaluđerica 1969
22.09.2019 15:30 Dunavac : Zaklopača
22.09.2019 16:00 Moravac (ZT) : Rudar Alpos
22.09.2019 16:00 Radnički 1924 : Zaplanjac
22.09.2019 16:00 Baličevac : Elid
22.09.2019 11:00 Palilula : Napredak 2012
22.09.2019 16:00 OFK Rutevac 1908 : Doljevac
22.09.2019 16:00 Pobeda : Naisus 1977
22.09.2019 15:30 ŽSK : Lokomotiva
22.09.2019 15:30 Banja : Vinča
22.09.2019 15:30 Omladinac (DR) : Borac
22.09.2019 15:30 BSK : Plaskovac
22.09.2019 15:30 Jasenica : Marjan
22.09.2019 15:30 Trnava : Šumadinac (S)
22.09.2019 15:30 Sloga : Mladost MG
22.09.2019 15:30 Šumadinac (N) : Prvi srpski ustanak
22.09.2019 16:00 Dragoš : Gnjilan
22.09.2019 16:00 Mladost : Željuša
22.09.2019 16:00 Padež : Sloga
22.09.2019 15:30 Balkan Mirijevo : Sinđelić 2012
22.09.2019 15:30 Srem : Hajduk
22.09.2019 15:30 Institut : Poštar Zvezdara
22.09.2019 15:30 PKB Kovilovo : Borac (O)
22.09.2019 16:00 011 : Šumadinac
22.09.2019 15:30 Heroj Polet : Posavac Tišma
22.09.2019 15:30 Borac (P) : Rakovica
22.09.2019 16:00 Maršić : Sloga (D)
22.09.2019 16:00 Šumadinac KG : Srbija
22.09.2019 16:00 Kolonija : Kutlovo
22.09.2019 16:00 Borac (D) : OFK Bagremar
22.09.2019 16:00 Sloboda (G) : Zastava
22.09.2019 16:00 Mladost (P) : Pobeda 1926
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (P) : Šumadija 1934
22.09.2019 15:30 Čegar 2013 : Mladost (DK)
22.09.2019 15:30 Palilulac : Radnički 1936
22.09.2019 15:30 Sloboda : Mladost (L)
22.09.2019 15:30 Crvena zastava : Vulkan 1963
22.09.2019 15:30 Proleter : Omladinac
22.09.2019 15:30 Morava : Delijski Vis
22.09.2019 15:30 OFK Alakince : Mladost (S)
22.09.2019 15:30 Levosoje : Mineralac
22.09.2019 15:30 Čelik : BSK Bujanovac
22.09.2019 15:30 Pavlovac : Trešnjevka
22.09.2019 15:30 Lugina : FSU Južna pruga
22.09.2019 15:30 Mladost (B) : Ternoci
22.09.2019 15:30 Žabari : Tešnjar
22.09.2019 15:30 Rajac : Polet
22.09.2019 15:30 Milenko Pavlović : Komanice
22.09.2019 15:30 Ribnikar : Jadar 2013
22.09.2019 15:30 Lukavac : Dračić 2018
22.09.2019 15:30 Popadić : Joks Junajted
22.09.2019 15:30 Rakac Stave : Mladost
22.09.2019 15:30 OFK Senjak : Stari drugari
22.09.2019 15:30 Pambukovica : Crvena Jabuka
22.09.2019 15:30 Kolubara (J) : Polet (DL)
22.09.2019 15:30 Čučuge : Joševa
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (D) : Bogutovačka Banja
22.09.2019 16:00 Jovo Kursula : Mineral 2015
22.09.2019 16:00 Mladost 1981 : Miločajac
22.09.2019 16:00 Zvezda : Stubal
22.09.2019 Mladost : Omladinac
22.09.2019 Hajduk : Jedinstvo
22.09.2019 Stanišić 1920 : Dunav
22.09.2019 Terekveš : OFK Odžaci
22.09.2019 Kula : Aleksa Šantić
22.09.2019 Polet : Borac
22.09.2019 Zadrugar : Lipar
22.09.2019 16:30 OFK Zeka Buljubaša : Fruška Gora
22.09.2019 16:30 Sloga (V) : Sremac
22.09.2019 16:30 Sloboda : OFK Bikić
22.09.2019 16:30 Trgovački : Graničar 1924
22.09.2019 16:30 BSK : Sloven
22.09.2019 16:30 Obilić 1993 : Fruškogorac
22.09.2019 16:00 OFK Stajićevo : Mladost
22.09.2019 16:00 Naftagas : ASK
22.09.2019 16:00 Zadrugar : Zlatica
22.09.2019 16:00 Tisa 1933 : Jedinstvo 2014
22.09.2019 16:00 OFK Gradnulica : Bilećanin
22.09.2019 16:00 Ševac : Borac (VS)
22.09.2019 16:00 Banat (I) : Partizan (K)
22.09.2019 16:00 Karaš (J) : Polet
22.09.2019 16:00 Ratar : Karaš (K)
22.09.2019 16:00 Borac (VG) : Vulturul
22.09.2019 15:30 Todorovce : Donja Lomnica
22.09.2019 15:30 Badince : Lemind 1953
22.09.2019 11:00 Bratstvo : Jedinstvo (Š)
22.09.2019 15:30 Plantaža : Sloboda
22.09.2019 15:30 Milanovo : Marjan MB
22.09.2019 11:00 Gradac : Radnik Sušica 2012
22.09.2019 15:30 14. Oktobar : Omladinac
22.09.2019 15:30 Rubin : Kamenorezac 76
22.09.2019 15:30 Mladost : Sloga (L)
22.09.2019 15:30 Garevina : Velika Drenova
22.09.2019 15:30 Sloga (D) : Stari Trstenik
22.09.2019 15:30 Napredak (Sv) : Pomoravlje
22.09.2019 15:30 Rudar (P) : Beljanica
22.09.2019 15:30 Šumadija : OFK Juhor 2016
22.09.2019 15:30 Mladost (GM) : Istok 63
22.09.2019 15:30 Mladost : Šumadinac
22.09.2019 15:30 Osaonica : GFK Tabane
22.09.2019 15:30 Jedinstvo : Zenit
22.09.2019 15:30 Kupinovac : Budućnost
22.09.2019 15:30 Sloboda : Vinorača
22.09.2019 16:00 Jedinstvo : Polet
22.09.2019 16:00 Skela : Partizan
22.09.2019 11:00 Crvena Zastava : Pobednik
22.09.2019 16:00 Krtinska : Ljubinić
22.09.2019 11:00 Trstenica : Proleter
22.09.2019 16:00 Rvati : Sloga
22.09.2019 11:00 Borac : Belo Polje
22.09.2019 15:30 Veliki Borak : Beljina
22.09.2019 15:30 Velika Moštanica : Bežanija
22.09.2019 15:30 Busije : Rekreativo 011
22.09.2019 15:30 Zmaj 1953 : 13. maj
22.09.2019 15:30 Novi Beograd : Dedinje
22.09.2019 10:00 DIF : Sparta Železnik
22.09.2019 15:30 BUSK : Mladi proleter
22.09.2019 10:00 Šećeranac Ada : Umka
22.09.2019 16:30 Hrtkovci : Napredak
22.09.2019 16:30 ČSK : Graničar
22.09.2019 16:30 OFK Brestač : Radnički
22.09.2019 16:30 Sremac (Dob) : Mladost
22.09.2019 16:30 Sremac Deč : Krušedol
22.09.2019 16:30 Dunav : Šumar
22.09.2019 16:30 Srem : Polet
22.09.2019 16:00 Tisa : Jedinstvo
22.09.2019 16:00 Čoka : Jadran
22.09.2019 16:00 Horgoš 1911 : Graničar
22.09.2019 16:00 Hajduk : Potisje
22.09.2019 16:00 Tromedja : Šampion
22.09.2019 15:30 Sloboda : Omladinac 2013 (SL)
22.09.2019 15:30 Budućnost (DO) : Napredak
22.09.2019 15:30 Gorki : Premijer
22.09.2019 15:30 Omladinac (BO) : OFK Šabac
22.09.2019 15:30 Mladost M.I. : OFK Rogača
22.09.2019 13:00 Mali Požarevac : Rudar 2012
22.09.2019 15:30 Sibnica : Nemenikuće
22.09.2019 15:30 Djurinci : Mladost G.
22.09.2019 13:00 Popović : Vis
22.09.2019 15:30 Antimon : Velika Reka
22.09.2019 15:30 Sloga : Jedinstvo (ZA)
22.09.2019 15:30 Jedinstvo (MZ) : Hajduk
22.09.2019 15:30 Rudar : Jezero
22.09.2019 15:30 Sloga : Pričinović
22.09.2019 15:30 Cerić : OFK Jelen
22.09.2019 15:30 Vlašić : Jevremovac
22.09.2019 15:30 Rankovac : Dobrava
22.09.2019 15:30 Vojvoda Stepa Stepanović : PSK
22.09.2019 15:30 Šipurske livade : Trešnjevka
22.09.2019 15:30 Mrovska : Radnički
22.09.2019 15:30 Sveti Stefan : Resnik
22.09.2019 15:30 Pinosava : Palilulac
22.09.2019 11:00 Boka Seniors : Avala 1939
22.09.2019 10:00 Siti Sport Klub : Minel
22.09.2019 15:30 OFK Crvenka : Lepušnica
22.09.2019 16:00 Budućnost : Proleter
22.09.2019 16:00 Borac : Neštin
22.09.2019 16:00 Bačka : Bačka 1945
22.09.2019 16:00 Naša Zvezda : Sloga
22.09.2019 16:00 Mladost : Soko
22.09.2019 15:30 Mladi radnik (D) : Karađorđe (V)
22.09.2019 15:30 Jedinstvo (O) : Omladinac-Šumadinac (V)
22.09.2019 15:30 Udarnik : Mladost (R)
22.09.2019 15:30 Badnjevac : Napredak (MK)
22.09.2019 15:30 BSK : Kruševica 1980
22.09.2019 15:30 Partizan (BB) : Sloga (Z)
22.09.2019 16:00 Napredak 1936 : Rade Milošević
22.09.2019 16:00 Borac (V) : Krilaš
22.09.2019 16:00 Manastirica : Jasenovac
22.09.2019 16:00 Zadrugar 1947 : Radnički (K)
22.09.2019 16:00 Sloga 1952 : Omladinac (B)
22.09.2019 16:00 Ljubičevo : Napredak (P)
22.09.2019 16:00 Desine : Baštovan 2015
22.09.2019 16:00 Vihor : Žitkovica 2017
22.09.2019 16:00 Mlava (B) : Mladost (B)
22.09.2019 16:00 Dizel : Sloga (M)
22.09.2019 16:00 Stig 1955 : Žika Marković Uča
22.09.2019 15:30 B 2000 : Budućnost
22.09.2019 10:00 Šamot : Borac
22.09.2019 15:30 Radoje Domanović : Vrbica
22.09.2019 10:00 Mladost : Kralj Petar I
22.09.2019 10:00 Sloga : Venčani
22.09.2019 15:30 Kopljari : Mladi rudar
22.09.2019 15:30 Brezovac : Trešnjevica
22.09.2019 15:30 Planinac : Mršinci
22.09.2019 15:30 Vujan : Kej
22.09.2019 15:30 Gavrilo Princip : Malba
22.09.2019 15:30 Čačak 94 : Budućnost
22.09.2019 11:00 Rakova : Morava
22.09.2019 15:30 Orlovac 1932 : Prijatelji
22.09.2019 16:00 Jadran : Sloga Lužnice 2016
22.09.2019 16:00 Dobrača : 21. oktobar
22.09.2019 16:00 Vinogradi DB : Ćava
22.09.2019 16:00 Divostin : Košutnjak
22.09.2019 16:30 Elektrovojvodina : Palić
22.09.2019 16:30 Lokomotiva : Vinogradar
22.09.2019 16:30 Hajduk : Udarnik Višnjevac
22.09.2019 16:30 Solid : OFK Mala Bosna 2015
22.09.2019 16:30 Čantavir : Žednik
22.09.2019 16:00 Mundial : Jedinstvo Stević
22.09.2019 16:00 Omladinac 1927 : Pobeda
22.09.2019 16:00 Tempo : Vojlovica 2018
22.09.2019 16:00 Slavia : Vojvodina (C)
22.09.2019 16:00 Unirea : Glogonj
22.09.2019 16:00 Mladost : Dolovo
22.09.2019 16:00 Jedinstvo : Budućnost
22.09.2019 16:00 BSK : Proleter
22.09.2019 16:00 Omladinac : Stari Tamiš
22.09.2019 15:30 Naupare : Konjuh
22.09.2019 11:00 Polet : Čarapan
22.09.2019 15:30 Parunovac : Gaglovo
22.09.2019 15:30 Mudrakovac : Modrica
22.09.2019 15:30 Globoder : Rasina
22.09.2019 16:00 Mladost Radost : Sloboda
22.09.2019 16:00 Eđšeg : Mladost (R)
22.09.2019 16:00 Tomislavci : Slavija
22.09.2019 16:00 Pobeda : Budućnost
22.09.2019 16:30 Sloga : Jedinstvo
22.09.2019 16:30 Slemen : Rtanj
22.09.2019 16:30 Palilulac : Sokograd
22.09.2019 Umčari : Pudarci
22.09.2019 Hajduk : Podunavac
22.09.2019 15:30 Stari Hrast 2018 : Hajduk Veljko 1934
22.09.2019 15:30 Proleter 1947 : Budućnost
22.09.2019 15:30 OFK Slavija : Zeppelin 026
22.09.2019 15:30 Jezava : Vrbovac
22.09.2019 15:30 Landol : Vučak
22.09.2019 15:30 Petrijevac : Badljevica
22.09.2019 15:30 Drugovac : 7. Juli
22.09.2019 Mladost 1948 : Jasenica
22.09.2019 Omladinac : Jedinstvo
22.09.2019 Karadjordje : AF Đokić
22.09.2019 11:00 Crvena zvezda : OFK Sloga
22.09.2019 11:00 Rutevac : Tempo
22.09.2019 15:30 Vukašinovac : Jastrebac
22.09.2019 11:00 Borac : Polet (R)
22.09.2019 Šumadija : Beli Orlovi
22.09.2019 Bačinac : Budućnost 1948
22.09.2019 Glavaš : Palanka
22.09.2019 15:30 Rujnik : Čegar 1946
22.09.2019 15:30 Sloga 1948 : Spartak
22.09.2019 15:30 Jasenovik 2018 : Planinac 1933
22.09.2019 15:30 Durlan Siti : Supovac
22.09.2019 16:00 Mladi Borac : BSK
22.09.2019 16:00 Vreoci : Sloga
22.09.2019 16:00 Dimitrije Tucović : OFK Burovo
22.09.2019 16:00 Bistrica : 20. Oktobar
22.09.2019 16:00 Šumadinac : Mladost
22.09.2019 13:00 Blagaja : Knjaz
22.09.2019 16:30 Trešnjica : Napredak
22.09.2019 14:30 Plavi Tok : Glumač
22.09.2019 16:30 Duškovci : Avijatičar Vranjani
22.09.2019 16:30 Dobrinjac : Gorobilje
22.09.2019 Šumadija : Takovski Ustanak
22.09.2019 Stella Rossa : Backovac Junajted
22.09.2019 Ozremica : Jablanica
22.09.2019 Šilopaj : Omladinac
22.09.2019 Brezak : Velereč 94
22.09.2019 11:00 Egeta : Lokomotiva
22.09.2019 11:00 Omladinac : Rtkovo
22.09.2019 16:00 Milutinovac : Mala Vrbica
22.09.2019 16:00 Pontes : Kladušnica
22.09.2019 16:00 Jerma : Rongo Siti
22.09.2019 16:00 Lokomotiva : Nišavac
22.09.2019 16:00 OFK Sikole : Miloševo
22.09.2019 11:00 Vrelo : OFK Tamnič
22.09.2019 16:00 Rečka : Mladost
22.09.2019 16:00 BSK 2014 : Omladinac
22.09.2019 16:00 Zgodačica : Šumadija
22.09.2019 16:00 Stara Čaršija : Budućnost (S)
22.09.2019 16:00 Mladost 1925 : Milakovac 2018
22.09.2019 16:00 Sloga Obrva : Morava (M)
22.09.2019 16:00 Koštam Polje : Partizan (V)
22.09.2019 15:30 Sloga : Železničar
22.09.2019 15:30 ISK Izvor : Borac 1950
22.09.2019 15:30 BSK Buljane : Popovac
22.09.2019 15:30 Budućnost : Omladinski
22.09.2019 15:30 Donja Mutnica : Jedinstvo
22.09.2019 15:30 Razvitak : Heroj
22.09.2019 11:00 Vukona : Budućnost 1995
22.09.2019 11:00 Dokmir : Gunjevac
22.09.2019 11:00 Jedinstvo (M) : OFK Stublenica
22.09.2019 11:00 Sloga (V) : Murgaš 2012
22.09.2019 11:00 Omladinac (K) : Kolubara (LP)
22.09.2019 16:30 Jedinstvo (M) : Borac
22.09.2019 16:30 Napredak : Jedinstvo (Lj)
22.09.2019 16:30 Erdevik 2017 : Graničar
22.09.2019 16:30 OFK Bingula : Omladinac
22.09.2019 16:30 OFK Bačinci : Sinđelić
22.09.2019 11:00 Mladost (Z) : Torpedo
22.09.2019 11:00 Polet : Verko
22.09.2019 11:00 Dragojevac : Belpos
22.09.2019 11:00 Jedinstvo 2014 : Hajduk
22.09.2019 16:00 Petrovac 74 : Sloga 1949
22.09.2019 11:00 Radnik : Stojan Lazarac
22.09.2019 16:00 Hajduk 1936 : Bukorovac
22.09.2019 16:00 Partizan (C) : Seljak (C)
22.09.2019 10:30 Jašunja : Napredak
22.09.2019 15:30 Radnik 2013 : Rudar 1973
22.09.2019 11:00 FSU Borac 2018 : Turekovac
22.09.2019 11:00 Padež : Grkljane
22.09.2019 11:00 Mladost 2015 : Vratare
22.09.2019 15:30 Kruševica : Dedina
22.09.2019 11:00 Dvorane : Mladost VPD
22.09.2019 15:30 Dobra Voda : Mladost
22.09.2019 15:30 Belica : Omladinac
22.09.2019 15:30 Crni Vrh : Mladi radnik
22.09.2019 15:30 Dražmirovac : Trnava
22.09.2019 15:30 Omladinac : Bujačić
22.09.2019 15:30 Mladost (VK) : Zadrugar
22.09.2019 15:30 Sloga Gorić : OFK Povlen
22.09.2019 11:00 Beloševac : Mali korak
22.09.2019 Udarnik 2015 : BSK
22.09.2019 Hajduk 1932 : Kameni
22.09.2019 Kupinovo : Vitez
22.09.2019 Sloven : Mladost 1935
22.09.2019 11:00 OFK Varna : Metlić
22.09.2019 11:00 Jedinstvo : Zablaće
22.09.2019 11:00 Pocerina : Mladost
22.09.2019 11:00 Bojić : Dumača
22.09.2019 15:30 BSK : Moravac 1933
22.09.2019 15:30 Napredak : Proleter 1932
22.09.2019 15:30 Vojvoda Milenko : Napredak
22.09.2019 15:30 Beli Orao : Metalac
22.09.2019 15:30 Napredak : Sloga
22.09.2019 15:30 Zemljoradnik : Pobeda
22.09.2019 16:00 POFK Letnjikovac : Napredak
22.09.2019 11:00 Partizan : Culjković
22.09.2019 10:00 Maskar : Kalipolje
22.09.2019 10:00 Mladost : Krćevac 04
22.09.2019 10:00 Budućnost MI : Junkovac
22.09.2019 11:00 Rudar : Sava
22.09.2019 11:00 Galeb : Korman
22.09.2019 11:00 Mladost : OFK Letnjikovac 1983
22.09.2019 Graničar : Jedinstvo (K)
22.09.2019 Borac : Polet
22.09.2019 Fruškogorac : Jedinstvo (P)
22.09.2019 Fruškogorac : Car Uroš
22.09.2019 Planinac : Sloga (M)
22.09.2019 27. Oktobar : Vojvodina
22.09.2019 Borac : Sloga (K)
22.09.2019 15:30 Borac : Kačer
22.09.2019 15:30 Gornji Lajkovac : Toplica
22.09.2019 12:30 Babajić : Tolić
22.09.2019 11:00 Stig (MC) : Jedinstvo (S)
22.09.2019 11:00 BSK 1924 : Sloga 1945
22.09.2019 15:30 Ram : Mirko Tomić
22.09.2019 15:30 Mladi Borac : Stiški Kurjak
22.09.2019 15:30 Kumane : Dunavac 1929
22.09.2019 15:30 Pek : Sloga-Top
22.09.2019 15:30 Vinogradar : Mladi Radnik
22.09.2019 15:30 Sinđelić : Resava
22.09.2019 15:30 Mladi Borac (T) : Mladi Borac (S)
22.09.2019 15:30 Jasenovo : Planinac
22.09.2019 Selanac : Crnča
22.09.2019 Čobanče : Azbukovica
22.09.2019 15:30 Kiseljak : Velika Morava
22.09.2019 15:30 Gradac : OFK Orašje
22.09.2019 15:30 Nepričava : Sloga
22.09.2019 15:30 Proleter : Ratkovac
22.09.2019 16:30 Zvijezda 09 : Velež
22.09.2019 16:30 Zrinjski : Čelik
22.09.2019 15:00 Arsenal : Bokelj
22.09.2019 15:00 Jezero : Mornar
22.09.2019 15:00 Jedinstvo (BP) : Dečić
22.09.2019 15:00 Ibar : Drezga
22.09.2019 15:00 Otrant Olympic : Lovćen
22.09.2019 15:00 Crystal Palace : Wolverhampton
22.09.2019 15:00 West Ham : Manchester United
22.09.2019 17:30 Arsenal : Aston Villa
22.09.2019 17:30 Chelsea : Liverpool
22.09.2019 00:00 Athletic Club : Deportivo Alavés
22.09.2019 00:00 Atlético Madrid : Celta de Vigo
22.09.2019 00:00 Espanyol : Real Sociedad
22.09.2019 00:00 Getafe : Mallorca
22.09.2019 00:00 Granada : Barcelona
22.09.2019 00:00 Levante : Eibar
22.09.2019 00:00 Osasuna : Real Betis
22.09.2019 00:00 Sevilla : Real Madrid
22.09.2019 00:00 Valencia : Leganés
22.09.2019 00:00 Villarreal : Real Valladolid
22.09.2019 15:30 Borussia M'gladbach : Fortuna
22.09.2019 18:00 Eintracht : Borussia Dortmund
22.09.2019 18:00 Atalanta : Fiorentina
22.09.2019 15:00 Bologna : Roma
22.09.2019 20:45 Lazio : Parma
22.09.2019 15:00 Lecce : Napoli
22.09.2019 15:00 Sampdoria : Torino
22.09.2019 12:30 Sassuolo : SPAL
22.09.2019 15:00 Rennes : Lille
22.09.2019 21:00 Olympique Lyonnais : PSG
22.09.2019 16:00 Spartak : Sloga
22.09.2019 14:00 Požarevac : Crvena zvezda
22.09.2019 13:00 Spartak ŽK : Radnički (N)
22.09.2019 11:00 Vojvodina : Čukarički
22.09.2019 Timok 1919 : Topličanin
22.09.2019 Jedinstvo (P) : Moravac Orion
22.09.2019 Radnički (P) : Sinđelić
22.09.2019 Radnik : Kopernikus Želežničar
22.09.2019 Trstenik PPT : Bor 1919
22.09.2019 10:00 TSC : OFK Bačka
22.09.2019 10:00 Kabel : Proleter (NS)
22.09.2019 10:00 Radnički 1912 : Njerš Ištvan
22.09.2019 11:00 AFK : Senta
22.09.2019 10:00 Tornjoš : Jedinstvo
22.09.2019 11:00 Apolon 4 : Zemun
22.09.2019 11:00 Crvena zvezda : Mačva
22.09.2019 15:00 Spartak ŽK : Radnički (N)
22.09.2019 13:00 Vojvodina : Čukarički
22.09.2019 12:00 TSC : OFK Bačka
22.09.2019 12:00 Kabel : Proleter
22.09.2019 12:00 Petrika : Hajduk 1912
22.09.2019 12:00 Borac : Bačka 1901
22.09.2019 12:00 Radnički (S) : Proleter 2006
22.09.2019 Potporanj : Polet
22.09.2019 Partizan : Jedinstvo
22.09.2019 Sloga : Dobrica
22.09.2019 Karaš : Budućnost
22.09.2019 Coerver junior : Proleter
22.09.2019 10:00 Bajša : Bačka 1901
22.09.2019 11:00 Njerš Ištvan : Preporod
22.09.2019 14:00 Čantavir : Radnički 1905
22.09.2019 10:00 Jošanica : Apolon 2018
22.09.2019 11:00 Kiker : Radnički 1923
22.09.2019 14:00 Sport Klub 99 : OFK Ras
22.09.2019 13:00 Bubamara : Sloga (K)
22.09.2019 10:00 Mladost (L) : Radnički (Z)
22.09.2019 12:00 Prof. Bolesnikov : Radnički (Š)
22.09.2019 10:00 GDM 021 : Kabel
22.09.2019 10:00 Radnički 1912 : CFK
22.09.2019 10:00 Arena Su : ODR
22.09.2019 10:00 Bečej 1918 : Spartak ŽK
22.09.2019 10:00 OFK Bačka : Crvenka
22.09.2019 12:00 Bajša : Vinogradar
22.09.2019 09:00 Njerš Ištvan : Bačka
22.09.2019 10:00 Jedinstvo : Kevi
22.09.2019 09:00 AFK : Senta
22.09.2019 10:00 Sloga : Tisa
22.09.2019 11:00 Mataruge : Kraljevo Hajduk
22.09.2019 10:00 Čibukovac : Sloga
22.09.2019 11:00 Morava (M) : Radnik
22.09.2019 11:00 Mineral 2015 : Apolon
22.09.2019 10:00 Radnički : Omladinac 2014
22.09.2019 10:00 Mačva : Loznica
22.09.2019 10:00 Mačva 1929 : Šabac
22.09.2019 10:00 Mladost : Sloga (BB)
22.09.2019 10:00 FAP : Zlatibor
22.09.2019 10:00 Borac 1926 : Čačak 94
22.09.2019 10:00 OPK Rudar 1933 : Plana
22.09.2019 10:00 Jasenica 2017 : Cepelin 026
22.09.2019 10:00 Bačinac : Sloga 33
22.09.2019 Rosulja 2014 : Morava
22.09.2019 12:00 Arena SU : Čantavir
22.09.2019 12:00 Bečej 1918 : CFK
22.09.2019 11:00 Budućnost : Kolubara
22.09.2019 10:00 Borac (L) : Sloboda
22.09.2019 10:00 Srećno stopalo : Radnički
22.09.2019 10:00 Budućnost Krušik 2 : Tešnjar
22.09.2019 10:00 Vojvode : Jedinstvo
22.09.2019 10:00 Železničar : OFK Osečina
22.09.2019 10:00 Radnički : Omladinac
22.09.2019 10:00 Senjak 1 : Budućnost Krušik 1
22.09.2019 10:45 Šumadija : Kolubara 1
22.09.2019 10:00 Železničar : Kolubara 2
22.09.2019 11:30 Napredak : TEK Sloga
22.09.2019 11:30 Omladinac : ŽFK Borac
22.09.2019 08:30 Akademija fudbala : Sloboda
22.09.2019 09:15 Kalimero : Turbina
22.09.2019 10:45 Mladost (C) : Omladinac
22.09.2019 08:30 Kalimero 2 : Mladost (Č)
22.09.2019 10:00 Akademija fudbala 2 : Real 2
22.09.2019 09:15 Real 1 : Akademija fudbala 1

Rukomet

22.09.2019 20:00 Obilić : Dinamo
22.09.2019 17:30 Požarevac : Crvenka
22.09.2019 19:00 Sivac 69 : Mačva (B)
22.09.2019 19:00 Kolubara : SC Voždovac 2012
22.09.2019 19:00 Jagodina : Bela Palanka
22.09.2019 19:00 Žitorađa : Kuršumlija
22.09.2019 20:00 Hajduk Veljko : Prva Petoletka
22.09.2019 20:00 Crvena Zvezda : Jabuka
22.09.2019 16:00 Dolovo : Mladost
22.09.2019 15:00 Mladost : Radnički
22.09.2019 21:00 Voždovac 1955 : Mladost NP
22.09.2019 17:00 Beograd : Topličanin
22.09.2019 17:30 Mladi radnik : Junior
22.09.2019 18:30 Sloga : Đerdap
22.09.2019 19:00 Mladost : Sloven
22.09.2019 17:00 Radnički : Spartak
22.09.2019 19:30 Petrovaradin : Dolovo (Ž)
22.09.2019 20:00 Halas Jožef : Temerin
22.09.2019 18:00 Ruma - 14 ALL : Trijumf
22.09.2019 15:00 Obilić : Laki

Ragbi 15

22.09.2019 Vojvodina : Dinamo 1954
22.09.2019 Partizan : Rad Mozzart
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu