XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 571 utakmica za dan
Nedelja, 2 Jun 2019

Fudbal

02.06.2019 17:30 Sloga (PŽ) 2 : 0 Provo
02.06.2019 17:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 Sloga 33
02.06.2019 17:30 Drina 0 : 2 Šumadija (A)
02.06.2019 17:30 Polet (LJ) 1 : 5 Mladi radnik 1926
02.06.2019 17:30 Tutin 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
02.06.2019 17:30 Proleter Mihajlovac 1 : 1 Smederevo 1924
02.06.2019 17:30 Jošanica 2 : 3 Mokra Gora
02.06.2019 17:30 Loznica 2 : 0 FAP
02.06.2019 17:30 Jagodina Tabane 2 : 1 SFS Borac
02.06.2019 17:30 Rtanj 2 : 1 Temnić 1924
02.06.2019 17:30 Trstenik PPT 2 : 1 Dunav
02.06.2019 17:30 OFK Sinđelić 2 : 0 Moravac Orion
02.06.2019 17:30 Radan 1 : 1 Radnički (P)
02.06.2019 17:30 Jedinstvo (B) 1 : 0 Budućnost
02.06.2019 17:30 Radnički (S) 1 : 0 Jedinstvo (P)
02.06.2019 17:30 Car Konstantin 5 : 2 Pukovac
02.06.2019 17:30 Zaplanjac 1 : 6 GFK Dubočica
02.06.2019 17:00 Jugović 1 : 3 Sloga (E)
02.06.2019 17:00 Hajduk (Č) 1 : 6 Borac (Š)
02.06.2019 17:00 Tatra 0 : 1 Podrinje
02.06.2019 17:00 Jedinstvo (SP) 6 : 0 LSK Laćarak
02.06.2019 17:00 1. Maj Ruma 1 : 4 Hajduk (D)
02.06.2019 17:00 Sremac Vojka 0 : 2 Sloga (T)
02.06.2019 17:00 Radnički (Š) 1 : 0 Hajduk (B)
02.06.2019 17:00 Sloga (Č) 1 : 2 Mladost (T)
02.06.2019 17:00 Crvenka 2 : 1 Tavankut
02.06.2019 17:00 Tekstilac 3 : 1 Bačka
02.06.2019 17:00 Radnički (S) 2 : 4 Bajša
02.06.2019 17:00 BSK 0 : 7 Radnički 1912
02.06.2019 17:00 OFK Mladost APA 0 : 2 OFK Vrbas
02.06.2019 17:00 Tisa 3 : 2 Mladost (BP)
02.06.2019 17:00 Budućnost 2 : 3 Polet (K)
02.06.2019 17:30 Morava 4 : 9 Jedinstvo (GS)
02.06.2019 17:30 Sloga 3 : 3 Jedinstvo (P)
02.06.2019 17:30 Mladost (M) 1 : 2 Vlasina
02.06.2019 17:30 Vranjska Banja 2 : 2 Pusta Reka
02.06.2019 17:30 OFK Niš 1 : 3 Pčinja
02.06.2019 17:30 Budućnost 4 : 1 Balkanski
02.06.2019 17:30 Tanasko Rajić 1 : 3 OFK Brzi Brod
02.06.2019 17:30 Mladost (B) 2 : 3 Jablanica
02.06.2019 17:30 Levač 1 : 2 Sloga
02.06.2019 17:30 Jedinstvo (M) 1 : 1 OFK Lugomir
02.06.2019 17:30 Napredak (D) 2 : 3 Rembas
02.06.2019 17:30 Žitorađa 2 : 1 Župa
02.06.2019 17:30 Juhor 1 : 2 OFK Kosanica
02.06.2019 17:30 OFK Topličanin 6 : 1 Dragocvet
02.06.2019 17:30 Jastrebac (B) 2 : 3 Morava 1918
02.06.2019 17:30 Bošnjane 2 : 2 Jastrebac (VŠ)
02.06.2019 17:30 Malošište 3 : 0 Majdanpek
02.06.2019 17:30 Naša krila 1936 3 : 2 Moravica
02.06.2019 17:30 Svrljig 6 : 0 Đerdap
02.06.2019 17:30 Timočanin 2 : 2 Timok 1919
02.06.2019 17:30 Rudar Alpos 1 : 3 Bukovik
02.06.2019 17:30 Brodoremont 4 : 2 OFK Slatina
02.06.2019 17:30 Hajduk Veljko 3 : 1 Kablovi
02.06.2019 17:30 BSK 0 : 5 Orljane
02.06.2019 17:00 Turbina 5 : 4 Torlak
02.06.2019 17:00 Borac 0 : 4 BSK Batajnica
02.06.2019 17:00 Napredak 0 : 1 TEK Sloga
02.06.2019 17:00 Mladenovac 0 : 0 Leštane
02.06.2019 17:00 Budućnost 7 : 2 Hajduk
02.06.2019 17:00 Sremčica 3 : 0 Sopot
02.06.2019 17:00 Milutinac 4 : 3 Studenski Grad
02.06.2019 17:00 BSK Baćevac 0 : 1 Komgrap
02.06.2019 17:30 Vojvodina 2 : 2 Crvena Zvezda (RS)
02.06.2019 17:30 Crvena zvezda (VS) 1 : 0 Mladost (L)
02.06.2019 17:30 Mladost (BD) 4 : 1 Borac
02.06.2019 17:30 2. Oktobar 3 : 2 Radnički 1911
02.06.2019 17:30 Banat 10 : 0 Naftagas
02.06.2019 17:30 Rusanda 5 : 4 Lehel
02.06.2019 17:30 Hercegovac 3 : 0 Rusin
02.06.2019 17:30 Vojvodina (T) 2 : 2 Krila Krajine
02.06.2019 17:30 Kulpin 4 : 2 Radnički 1918
02.06.2019 17:30 Polet (S) 2 : 1 Lipar
02.06.2019 17:30 Kula 3 : 1 Budućnost (P)
02.06.2019 17:30 ŽAK 2 : 1 Tvrđava
02.06.2019 17:30 OFK Odžaci 1 : 4 Slavija
02.06.2019 17:30 Stari Grad 3 : 2 Borac 46
02.06.2019 17:00 Napredak 3 : 0 Borac (M)
02.06.2019 17:00 Borac (K) 3 : 1 Ljukovo
02.06.2019 17:00 Budućnost 1 : 2 Sloven
02.06.2019 17:00 Jadran 3 : 2 Sloboda (DT)
02.06.2019 17:00 Polet (NK) 9 : 1 PSK Putinci
02.06.2019 17:00 Kupinovo 0 : 2 Graničar 1924
02.06.2019 17:00 Rudar 0 : 1 Donji Petrovci
02.06.2019 17:00 Železničar 2 : 1 Partizan
02.06.2019 17:30 Lokomotiva 3 : 0 ŽSK
02.06.2019 17:30 Mladi rudar 1954 2 : 4 Prvi srpski ustanak
02.06.2019 17:30 Mladost MG 2 : 2 Sloga Bat 1924
02.06.2019 13:00 Šumadinac (N) 4 : 1 Plaskovac
02.06.2019 17:30 BSK 2 : 4 Vinča
02.06.2019 17:30 Omladinac 0 : 1 Trnava
02.06.2019 17:30 Banja 4 : 2 Borac
02.06.2019 10:00 Index 2 : 1 Fruškogorski partizan
02.06.2019 18:00 ŽSK 2 : 3 Omladinac
02.06.2019 18:00 Šajkaš 1908 4 : 0 Bačka
02.06.2019 18:00 Petrovaradin 0 : 1 Jedinstvo
02.06.2019 18:00 Fruškogorac 1 : 5 RFK Novi Sad 1921
02.06.2019 18:00 Mladost 2 : 1 OFK Sirig
02.06.2019 18:00 TSK 7 : 1 Slavija
02.06.2019 17:00 Proleter (Nj) 4 : 2 Jadran
02.06.2019 17:00 Sloga 2 : 3 Senta
02.06.2019 17:00 Vojvodina 5 : 3 Sutjeska
02.06.2019 17:00 Panonija IM Topola 3 : 2 Napredak
02.06.2019 17:00 Njegoš 3 : 4 Iskra
02.06.2019 17:00 Đurđin 1 : 3 Radnički 1905
02.06.2019 17:00 Vinogradar 3 : 2 Proleter (RS)
02.06.2019 17:00 Preporod 2 : 6 Obilić
02.06.2019 17:30 Mladost (S) 1 : 0 Javor
02.06.2019 17:30 Bratstvo 0 : 1 Resavac
02.06.2019 17:30 OFK Bratstvo 0 : 2 OFK Batinac
02.06.2019 17:30 Partizan 3 : 3 Omladinac
02.06.2019 17:30 Juhor 8 : 0 Napredak
02.06.2019 17:30 Mladost (D) 1 : 0 Kušiljevo
02.06.2019 17:30 Mladost (K) 3 : 2 Hajduk
02.06.2019 17:00 Šumadinac 1 : 0 Srem
02.06.2019 17:00 Rakovica 1 : 1 Sinđelić
02.06.2019 17:00 Crvenka 2 : 2 Atakante
02.06.2019 17:00 Institut 1 : 1 PKB Kovilovo
02.06.2019 17:00 Borac (O) 1 : 4 Dunav
02.06.2019 17:00 Zmaj 1 : 1 Poštar Zvezdara
02.06.2019 17:00 Balkan Mirijevo 1 : 0 Borac (P)
02.06.2019 17:00 Rabrovac 2 : 8 Vinča
02.06.2019 17:00 Velika Krsna 2 : 1 Ropočevo
02.06.2019 17:00 Kovačevac 2 : 6 Vrčin
02.06.2019 17:00 Kosmajac 2 : 7 Šumadija
02.06.2019 17:00 Boleč 3 : 4 Dunavac
02.06.2019 17:00 Selo Mladenovac 2 : 1 Pudarci
02.06.2019 17:30 Lunjevica 3 : 1 Backovac Junajted
02.06.2019 17:30 Rudar 4 : 1 Ovčar
02.06.2019 17:30 Mladost 3 : 2 Slatina
02.06.2019 17:30 Spartak 1 : 3 Jedinstvo (K)
02.06.2019 11:00 Rakova 1 : 2 Jedinstvo (GG)
02.06.2019 17:30 Zadrugar 3 : 3 Omladinac
02.06.2019 17:30 Jedinstvo (P) 2 : 2 Parmenac
02.06.2019 17:30 Ozrem 4 : 1 Napredak
02.06.2019 18:00 Ibar 1 : 2 Radnik
02.06.2019 18:00 OFK Ras 3 : 1 Proleter
02.06.2019 18:00 Budućnost 3 : 0 Stubal
02.06.2019 18:00 Mataruge 3 : 3 Ribnica
02.06.2019 18:00 Rudar 1 : 0 Granit
02.06.2019 18:00 Kraljevo Hajduk 2 : 1 Popovići Vrnjci
02.06.2019 18:00 Gruža 2 : 3 Omladinac
02.06.2019 18:00 Lasta 5 : 4 Napredak
02.06.2019 17:30 FUD 2 : 1 Sloga (Ć)
02.06.2019 17:30 Vinogradar 0 : 1 Meševo
02.06.2019 17:30 Donji Kopaonik 1 : 2 Mačkovac
02.06.2019 17:30 Ribnik 0 : 4 Jedinstvo 1936
02.06.2019 17:30 Varvarin 3 : 3 Kupci
02.06.2019 17:30 Sloga (M) 3 : 0 Mladost (DK)
02.06.2019 17:30 Šanac 3 : 2 Čitluk
02.06.2019 17:30 13. April 4 : 0 Poljoprivrednik
02.06.2019 17:30 Polet 2 : 3 Jedinstvo (V)
02.06.2019 17:30 Crvena zvezda 4 : 2 Sloga (BNS)
02.06.2019 17:30 Vojvodina (S) 0 : 5 Spartak 1911
02.06.2019 17:30 Dolina 2 : 3 Potporanj
02.06.2019 17:30 Vulturul 5 : 4 Partizan (G)
02.06.2019 17:30 Strela 3 : 0 Jedinstvo Stević
02.06.2019 17:30 Radnički (B) 1 : 1 Jugoslavija
02.06.2019 17:30 Dunav 3 : 1 Partizan (U)
02.06.2019 17:30 Mlava (ML) 3 : 0 Jedinstvo (Lj)
02.06.2019 17:30 Borac (K) 0 : 1 Sloga (B)
02.06.2019 17:30 Borac (Ž) 3 : 1 Đerdap
02.06.2019 17:30 Omladinac (Š) 10 : 1 Makce
02.06.2019 17:30 Pomoravlje 6 : 0 Budućnost
02.06.2019 17:30 Rudar (K) 3 : 2 Polet (SD)
02.06.2019 17:30 Sloga 6 : 4 Palilula
02.06.2019 17:30 Naisus 1977 9 : 3 Crvena zvezda
02.06.2019 17:30 Moravac 3 : 0 Napredak 2012
02.06.2019 17:30 Rasovača 4 : 1 Mladost (B)
02.06.2019 17:30 Doljevac 4 : 8 Moravac
02.06.2019 17:30 Radnički 1947 8 : 3 Padina
02.06.2019 17:30 Radnički (K) 3 : 1 Rudna Glava
02.06.2019 17:30 Ključ 3 : 0 Zlot
02.06.2019 17:30 Blizna 2 : 0 Nemetali
02.06.2019 17:00 Iskra 5 : 2 ZSK
02.06.2019 17:00 Sovljak 2 : 1 Trlić
02.06.2019 17:00 Tvrdojevac 2 : 2 Mladost
02.06.2019 17:00 Tulari 7 : 0 Banjani
02.06.2019 17:00 Tešnjar 2 : 0 Ribnikar
02.06.2019 17:00 Kolubara 2 1 : 3 Rubribreza
02.06.2019 17:00 Lauš 1 : 9 Čajetina
02.06.2019 17:00 Savinac 4 : 4 Prvi partizan
02.06.2019 17:00 Ariljska rampa 3 : 1 Ježevica
02.06.2019 17:00 Omladinac 5 : 1 Sečica
02.06.2019 17:00 Polet 1 : 2 Crnokosa
02.06.2019 17:00 Jasen 3 : 0 Jedinstvo
02.06.2019 17:00 Višesava 2 : 0 Perućac
02.06.2019 17:30 Železničar 4 : 3 Jedinstvo (G)
02.06.2019 17:30 Sloga 3 : 0 Šumadija
02.06.2019 17:30 Mladi borac 3 : 2 Vučje
02.06.2019 17:30 Zloćudovo 2 : 1 Polet
02.06.2019 17:30 Mladost 1959 4 : 5 OFK Morava
02.06.2019 17:30 OFK Brza 0 : 3 Kumarevo 65
02.06.2019 17:30 Progres 4 : 2 Umac
02.06.2019 17:30 Čekmin 2 : 0 Bobište
02.06.2019 18:00 Sloga (M) 4 : 2 OFK Rtanj
02.06.2019 18:00 OFK Knjaz 1 : 2 Radnički 1946
02.06.2019 18:00 Graničar 4 : 1 Velika Jasikova
02.06.2019 18:00 Osnić 3 : 2 Trebič
02.06.2019 17:00 Borac 0 : 3 Spartak
02.06.2019 17:30 Jedinstvo (GM) 2 : 2 Vrtište
02.06.2019 17:30 Mladost (L) 5 : 1 Čegar 2013
02.06.2019 17:30 Palilulac 3 : 5 Morava
02.06.2019 17:30 Crvena zastava 2 : 0 Rudar
02.06.2019 17:30 Mladost (DK) 5 : 4 Budućnost
02.06.2019 17:30 Sloboda 5 : 2 Proleter
02.06.2019 17:30 Omladinac (GK) 6 : 2 Vulkan 1963
02.06.2019 00:00 Ternoci 1 : 0 Pavlovac
02.06.2019 00:00 BSK Bujanovac 0 : 1 Lugina
02.06.2019 00:00 Mladost 4 : 2 FSU Južna pruga
02.06.2019 00:00 Levosoje 4 : 1 Trešnjevka
02.06.2019 00:00 Čelik 0 : 0 Nebeski Andjeli
02.06.2019 00:00 Vihor 3 : 0 OFK Alakince
02.06.2019 17:00 Šarbane 2 : 1 Joševa
02.06.2019 17:00 Čučuge 4 : 1 Polet (T)
02.06.2019 17:00 Polet (DL) 1 : 5 OFK Paljuvi
02.06.2019 17:00 Vrelo 1 : 4 Rudar
02.06.2019 17:00 Gunjevac 0 : 1 Crvena Jabuka
02.06.2019 17:00 Kalenić 0 : 3 Mladost
02.06.2019 17:00 Pambukovica 0 : 4 Dimitrije Tucović
02.06.2019 17:30 Rvati 2 : 2 Rojkovac
02.06.2019 17:30 Belo Polje 1 : 2 Posavina
02.06.2019 17:30 Borac 4 : 2 Skela
02.06.2019 18:00 Moskva 0 : 4 Borac
02.06.2019 18:00 Hajduk 2 : 2 Titel
02.06.2019 18:00 Čenej 4 : 2 Vinogradar
02.06.2019 18:00 Obilić 0 : 2 Železničar
02.06.2019 18:00 Dinamo 1 : 5 Veternik
02.06.2019 18:00 Susek 0 : 3 OFK Futog
02.06.2019 17:30 Janošik 2 : 3 Borac (VS)
02.06.2019 17:30 Borac (VG) 5 : 1 Dobrica
02.06.2019 17:30 Vinogradar 2 : 0 Partizan (K)
02.06.2019 17:30 Ratar 2 : 1 Vojvodina (CC)
02.06.2019 17:30 Budućnost (A) 9 : 2 Karaš (J)
02.06.2019 17:30 Hajdučica 4 : 2 Ševac
02.06.2019 17:30 Karaš (K) 2 : 3 Sloga (M)
02.06.2019 17:30 Velika Drenova 2 : 0 Garevina
02.06.2019 17:30 Trudbenik 4 : 1 Kamenorezac 76
02.06.2019 17:30 Borac 3 : 2 Sloga (L)
02.06.2019 17:30 Rubin 1 : 4 Sloga (D)
02.06.2019 17:30 Beli Orlovi 0 : 3 Gradina
02.06.2019 17:30 Polet 57 2 : 2 14. Oktobar
02.06.2019 17:30 Omladinac 3 : 3 Ušće
02.06.2019 17:30 Mladost 3 : 0 Stari Trstenik
02.06.2019 17:30 Morava 3 : 0 Vinorača
02.06.2019 17:30 Blagotin 3 : 5 Sloga
02.06.2019 17:30 Sinđelić 1934 0 : 2 Partizan
02.06.2019 17:30 Osaonica 3 : 2 Mladost (G)
02.06.2019 17:30 Vinogradar 1 : 1 Ursule
02.06.2019 17:30 Kupinovac 1 : 3 Jedinstvo (D)
02.06.2019 17:30 Šantarovac 0 : 2 Šumadinac
02.06.2019 17:30 Mladost (T) 1 : 2 Morava
02.06.2019 17:30 Napredak 2 : 2 Mladost (GM)
02.06.2019 17:30 Beljanica 4 : 0 Istok 63
02.06.2019 17:30 Moravac 2015 9 : 0 15. Avgust 1950
02.06.2019 17:30 Radnički 3 : 2 Borac 1805
02.06.2019 17:30 Pomoravlje 2 : 3 Orlovi
02.06.2019 17:30 Budućnost 2 : 0 Mladost (J)
02.06.2019 17:00 Stari drugari 3 : 4 Žabari
02.06.2019 17:00 Polet 7 : 4 Popadić
02.06.2019 17:00 Mladost (VK) 0 : 5 Mladost (L)
02.06.2019 17:00 Jadar 2013 1 : 1 Borac
02.06.2019 17:00 Milenko Pavlović 0 : 1 Lukavac
02.06.2019 17:00 Komanice 1 : 1 Junior Novo Naselje
02.06.2019 17:00 Rakac Stave 4 : 1 Rajac
02.06.2019 10:00 Šećeranac Ada 9 : 0 Posavac Tišma
02.06.2019 17:00 BUSK 0 : 3 011
02.06.2019 17:00 Novi Beograd 1 : 0 Dedinje
02.06.2019 17:00 Mladi Proleter 1 : 4 Umka
02.06.2019 17:00 Busije 6 : 2 Penjarol
02.06.2019 15:00 Rekreativo 011 0 : 2 Sparta Železnik
02.06.2019 17:00 Heroj Polet 6 : 0 Pinosava
02.06.2019 17:00 Siti Sport Klub 2 : 1 Poštar
02.06.2019 17:00 PKB Padinska Skela 5 : 2 Pionir
02.06.2019 17:00 Minel 1 : 1 Zuce
02.06.2019 17:00 Mitros 5 : 0 Mladost
02.06.2019 17:00 Obilić 1993 0 : 2 Fruškogorac
02.06.2019 17:00 Šumar 5 : 1 OFK Zeka Buljubaša
02.06.2019 17:00 Fruška Gora 1 : 2 Graničar
02.06.2019 17:00 OFK Bikić 3 : 0 Sloga (V)
02.06.2019 17:00 Krušedol 2 : 1 Donji Srem 2015
02.06.2019 17:00 Hajduk 8 : 0 Sloga (Č)
02.06.2019 17:00 Napredak 1 : 1 BSK
02.06.2019 14:00 Rudar 2012 5 : 0 OFK Slatina
02.06.2019 13:30 Sibnica 0 : 3 OFK Rogača
02.06.2019 12:30 Vis 2 : 0 Vojvoda
02.06.2019 12:30 Mladost (G) 3 : 4 Djurinci
02.06.2019 12:00 Popović 3 : 5 Mladost (MI)
02.06.2019 16:30 Nemenikuće 0 : 4 Stojnik
02.06.2019 17:30 Sloga (Z) 0 : 2 BSK
02.06.2019 17:30 Mladi radnik 1 : 3 Karađorđe 2013 (Viš)
02.06.2019 17:30 Sloga (M) 9 : 0 Karađorđe (V)
02.06.2019 17:30 Udarnik Trska 1947 4 : 2 Mladost (R)
02.06.2019 17:00 Beljina 0 : 4 Barajevo
02.06.2019 17:00 Velika Mostanica 5 : 1 Veliki Borak
02.06.2019 17:30 Terekves 4 : 4 Napredak (Č)
02.06.2019 17:30 Roham 5 : 3 Vojvodina
02.06.2019 17:30 Napredak (BT) 0 : 3 Jedinstvo
02.06.2019 17:30 1.Oktobar 9 : 0 Omladinac
02.06.2019 17:30 Proleter 3 : 2 Bega
02.06.2019 18:00 Borac 2 : 1 Velika Reka
02.06.2019 18:00 Mladost 0 : 1 Jadar 1961 (GD)
02.06.2019 18:00 Prva Iskra 4 : 2 Azbukovica
02.06.2019 18:00 7. Juli 1 : 1 Jedinstvo
02.06.2019 18:00 Milan Orlić 4 : 1 Rudar
02.06.2019 18:00 Jadar (ST) 2 : 6 Vidojevica
02.06.2019 18:00 Antimon 3 : 3 Sloga
02.06.2019 17:30 Kopljari 8 : 0 Ranilović
02.06.2019 17:30 Šamot 3 : 0 B 2000
02.06.2019 17:30 Borac 3 : 2 Kralj Petar I
02.06.2019 17:30 Šumadinac (S) 5 : 3 Radoje Domanović
02.06.2019 17:30 Vrbica 4 : 2 Mladost (J)
02.06.2019 11:00 Brezovac 1 : 4 Sloga
02.06.2019 17:30 Trešnjevica 2 : 3 Jasenica
02.06.2019 17:30 Jedinstvo (Š) 1 : 1 Radnički
02.06.2019 17:30 Lemind 1953 3 : 3 Gradac
02.06.2019 17:30 Marjan MB 0 : 2 Plantaža
02.06.2019 17:30 Mladost (B) 4 : 2 Milanovo
02.06.2019 17:30 BSK 1 : 0 Radnik Sušica
02.06.2019 17:30 Bratstvo 3 : 0 Veliko Trnjane
02.06.2019 17:30 Todorovce 0 : 3 Sloboda
02.06.2019 17:30 Moravac 1 : 1 Real
02.06.2019 18:00 Šipurske livade 0 : 4 Mladost
02.06.2019 18:00 Trešnjevka 5 : 0 Provo 2015
02.06.2019 18:00 Rankovac 4 : 3 Sava
02.06.2019 18:00 Vojvoda Stepa Stepanović 1 : 1 Radnički
02.06.2019 18:00 Vlašić 9 : 2 Sloga (MA)
02.06.2019 18:00 Pričinović 3 : 2 Sloga (KR)
02.06.2019 17:00 Horgoš 1911 4 : 2 Čoka
02.06.2019 17:00 Graničar 0 : 4 Tromedja
02.06.2019 17:00 Šampion 0 : 1 Bačka
02.06.2019 17:00 Hajduk 0 : 0 Slavija
02.06.2019 17:00 Jedinstvo (SK) 0 : 0 Potisje
02.06.2019 18:15 Bački Hajduk 2 : 2 Mladost
02.06.2019 18:15 Borac 0 : 4 Neštin
02.06.2019 18:15 Bačka 1945 1 : 1 Krivanj
02.06.2019 18:15 Maglić 3 : 0 Naša Zvezda
02.06.2019 18:15 Sloga 0 : 3 Budućnost
02.06.2019 17:30 Polet (V) 4 : 5 Mladost (B)
02.06.2019 17:30 Vihor 1 : 2 Sirakovo
02.06.2019 17:30 Stig 1955 4 : 5 Žitkovica 2017
02.06.2019 17:30 Polet (B) 3 : 1 Napredak (P)
02.06.2019 17:30 Sloga (M) 2 : 1 Napredak 1934
02.06.2019 17:30 Žika Marković Uča 4 : 3 Dizel
02.06.2019 17:30 Desine 2 : 0 Sloga (L)
02.06.2019 11:00 Rade Milošević 1 : 3 Sloga 1952
02.06.2019 17:30 Napredak (S) 5 : 2 Manastirica
02.06.2019 17:30 Omladinac (B) 2 : 3 Jasenovac
02.06.2019 17:30 Integral 4 : 3 Radnički (K)
02.06.2019 17:30 Jedinstvo (K) 2 : 0 BSK
02.06.2019 17:30 Bata Bulić 2 : 2 Zadrugar (T)
02.06.2019 17:00 Tomislavci 1 : 2 Eđšeg
02.06.2019 17:00 Pobeda 0 : 1 Obilić
02.06.2019 17:00 Budućnost 3 : 3 Mladost Radost
02.06.2019 17:30 Šumadija (MC) 1 : 1 Borac (A)
02.06.2019 17:30 Sloga 3 : 3 Mladost (Č)
02.06.2019 17:30 Polet 4 : 3 Petka
02.06.2019 17:30 Napredak 3 : 0 Lokomotiva
02.06.2019 17:30 Milutinovac 3 : 0 Egeta
02.06.2019 17:30 Kladušnica 3 : 0 Koča Andjelković
02.06.2019 17:30 Rtkovo 3 : 0 Mala Vrbica
02.06.2019 Planinac 5 : 1 Malba
02.06.2019 Čačak 94 1 : 0 Prijatelji
02.06.2019 Budućnost 1 : 4 BIP
02.06.2019 Kej 1 : 0 Morava (K)
02.06.2019 17:30 Omladinac 0 : 0 Landol
02.06.2019 17:30 Vučak 6 : 2 Skobalj
02.06.2019 17:00 Vrbovac 3 : 0 Hajduk Veljko 1934
02.06.2019 17:00 OFK Slavija 2 : 6 Stari Hrast 2018
02.06.2019 17:00 Temac 2 : 1 Zvezda
02.06.2019 17:00 Jerma 0 : 3 Sloboda
02.06.2019 17:00 Pobeda 0 : 6 Željuša
02.06.2019 17:00 Lokomotiva 5 : 3 Nišavac
02.06.2019 17:00 Rongo Siti 0 : 4 Napredak
02.06.2019 17:30 Mladost 3 : 0 OFK Šikara
02.06.2019 17:30 Kordun 4 : 3 Aleksa Šantić
02.06.2019 17:30 Hajduk 7 : 3 Dunav
02.06.2019 17:30 Zadrugar 3 : 0 Jedinstvo
02.06.2019 17:30 Omladinac (B) 4 : 2 Terekveš
02.06.2019 17:30 Omladinac (D) 2 : 1 Partizan
02.06.2019 17:30 Jablanica 4 : 6 Omladinac
02.06.2019 17:30 Šilopaj 3 : 11 Šumadija
02.06.2019 17:30 Donja Vrbava 1 : 0 Velereč 94
02.06.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 0 AF Đokić
02.06.2019 17:00 Jasenica 0 : 1 Mladost (NS)
02.06.2019 17:00 Omladinac 2 : 3 Mladost 1948
02.06.2019 17:30 Dedinje Junajted 5 : 2 Voćar
02.06.2019 11:00 Prilike 6 : 0 Vrelo
02.06.2019 17:30 Sloga 4 : 0 Gradina
02.06.2019 17:30 Gorušica 2 : 2 Bjelica
02.06.2019 17:30 Jelica 1 : 2 Brezova
02.06.2019 17:30 Rtanj 3 : 0 Jedinstvo
02.06.2019 17:30 OFK Žeželj 5 : 1 Ćava
02.06.2019 17:30 Sloga Lužnice 2016 2 : 2 Bratstvo 1975
02.06.2019 17:30 Seljak 0 : 6 Kolonija
02.06.2019 17:30 Maršić 2 : 4 Košutnjak
02.06.2019 17:30 Zastava 2 : 1 Divostin
02.06.2019 17:30 Bakionica 6 : 1 Glumač
02.06.2019 14:30 Plavi Tok 1 : 4 Gorobilje
02.06.2019 17:30 Avijatičar 5 : 0 Trešnjica
02.06.2019 11:00 Blagaja 4 : 2 Duškovci
02.06.2019 17:30 Borac 3 : 6 Napredak
02.06.2019 17:30 Rujnik 1 : 3 Sloga 1948
02.06.2019 17:30 Durlan Siti 0 : 11 Delijski Vis
02.06.2019 17:30 Spartak 1 : 2 Jasenovik 2018
02.06.2019 17:30 Supovac 1 : 0 Radnički 1936
02.06.2019 11:00 Vrelo 1 : 0 Miloševo
02.06.2019 17:30 OFK Sikole 2 : 2 Mladost
02.06.2019 17:30 Slatina 7 : 0 OFK Tamnič
02.06.2019 17:30 Urovica 6 : 0 Rečka
02.06.2019 17:30 Toplica 2 : 3 Pobeda
02.06.2019 17:30 Marina Kutina 1 : 1 Grkinja
02.06.2019 17:00 Mladost 0 : 2 Kaluđerica 1969
02.06.2019 17:00 Zaklopača 3 : 0 Hajduk
02.06.2019 18:00 Mrovska 6 : 1 Skupljen 2013
02.06.2019 11:00 Mladost (Z) 2 : 2 Hajduk
02.06.2019 11:00 Polet 4 : 2 Torpedo
02.06.2019 11:00 Dragojevac 2 : 2 Verko
02.06.2019 17:30 BSK Buljane 4 : 2 Jedinstvo
02.06.2019 17:30 Heroj 3 : 1 Razvitak
02.06.2019 17:30 ISK Izvor 1 : 2 OFK Juhor 2016
02.06.2019 17:30 Donja Mutnica 2 : 2 Šumadija
02.06.2019 17:30 Sloga 3 : 0 Popovac
02.06.2019 10:00 Jašunja 1 : 7 SU Donja Lomnica
02.06.2019 11:00 Turekovac 0 : 3 Navalin
02.06.2019 11:00 OFK Jelen 6 : 0 Volujac
02.06.2019 11:00 Zablaće 3 : 1 Žabar
02.06.2019 11:00 Borac BTG 3 : 4 Mladost Svileuva
02.06.2019 11:00 Korman 4 : 2 Bojić
02.06.2019 11:00 OFK Varna 4 : 3 Galeb
02.06.2019 11:00 Cerić 2 : 0 Rudar
02.06.2019 11:00 Jedinstvo 0 : 3 Mladost Slatina
02.06.2019 17:30 OFK Burovo 5 : 7 20. Oktobar
02.06.2019 17:30 Dimitrije Tucović 2 : 1 Mladi radnik
02.06.2019 17:30 Šumadinac 4 : 2 OFK Radnički
02.06.2019 18:00 Crni Vrh 2 : 5 Omladinac
02.06.2019 18:00 Napredak 4 : 0 Belica
02.06.2019 18:00 Dražmirovac 4 : 0 Mladost
02.06.2019 18:00 Domaćin 6 : 5 GFK Tabane
02.06.2019 11:00 POFK Letnjikovac 0 : 3 Sloga
02.06.2019 18:00 Borac 2 : 2 OFK Letnjikovac 1983
02.06.2019 11:00 Partizan 6 : 1 Pocerina
02.06.2019 11:00 Lipolist 3 : 0 Metaloplastika
02.06.2019 11:00 Napredak 2 : 0 Dumača
02.06.2019 11:00 Omladinac 1 : 0 Petlovača
02.06.2019 11:00 Sloga 2 : 5 Kolubara
02.06.2019 11:00 Vukona 1 : 3 Murgaš
02.06.2019 11:00 Jedinstvo 2 : 3 OFK Stublenica
02.06.2019 11:00 Dokmir 1 : 0 Budućnost 1995
02.06.2019 17:30 Panonija 3 : 0 Dinamo (S)
02.06.2019 17:30 Dinamo 1923 2 : 3 Borac (BG)
02.06.2019 17:30 Graničar (R) 3 : 1 Lider
02.06.2019 17:30 Sport 2 : 1 Telečka
02.06.2019 10:00 Beli Orlovi 3 : 0 Mladost
02.06.2019 10:00 Bečevica 1 : 0 Kruševica 1980
02.06.2019 10:00 Grivac 4 : 0 Čestin
02.06.2019 10:00 Jedinstvo 9 : 1 Kotlenik (G)
02.06.2019 17:30 Zadrugar 0 : 3 Ljubinić
02.06.2019 17:30 Crvena Zastava 0 : 3 Partizan
02.06.2019 17:30 Trstenica 5 : 1 Proleter
02.06.2019 17:00 Kotešica 8 : 2 OFK Povlen
02.06.2019 17:00 Dračić 2018 4 : 2 Beloševac
02.06.2019 17:00 Mali korak 4 : 1 Bujačić
02.06.2019 17:00 OFK Senjak 7 : 2 Sloga Gorić
02.06.2019 17:30 Banat (D) 4 : 1 Pobeda
02.06.2019 17:30 Vitorul 2 : 3 Omladinac
02.06.2019 17:30 OFK Banat 1 : 4 Hajduk
02.06.2019 14:00 Toplica 0 : 5 Joks Junajted
02.06.2019 17:00 Tolić 3 : 4 Proleter
02.06.2019 17:00 Babajić 3 : 0 Gornji Lajkovac
02.06.2019 17:30 Resavac 0 : 3 Sinđelić
02.06.2019 17:30 Mladi Borac 1 : 1 Mladi Radnik
02.06.2019 13:00 Resava 4 : 8 Rudar
02.06.2019 18:00 OFK Bingula 0 : 3 Napredak
02.06.2019 18:00 Sinđelić 5 : 5 Graničar
02.06.2019 18:00 OFK Bačinci 4 : 2 Sremac
02.06.2019 18:00 Borac 2 : 3 Jedinstvo (LJ)
02.06.2019 18:00 Omladinac 1 : 1 Jedinstvo (M)
02.06.2019 18:00 Erdevik 2017 1 : 0 Jednota
02.06.2019 17:00 Car Uroš 9 : 0 Borac
02.06.2019 17:00 Dunav 1 : 1 ČSK 1939
02.06.2019 17:00 Fruškogorac 10 : 2 Sloga (K)
02.06.2019 17:00 Planinac 0 : 0 Sloga (M)
02.06.2019 17:00 Sremac 3 : 2 Fruškogorac
02.06.2019 17:00 Jedinstvo (P) 0 : 1 Hrtkovci
02.06.2019 17:00 Graničar 4 : 1 Vojvodina
02.06.2019 17:00 27. Oktobar 0 : 4 Polet
02.06.2019 17:00 Jedinstvo (K) 2 : 4 Jedinstvo (R)
02.06.2019 13:00 Mladost 8 : 0 Stevka Božurevka
02.06.2019 13:00 Jugovići : Omladinac
02.06.2019 13:00 Stara Čaršija : Rujišnik
02.06.2019 17:30 Dunavac 3 : 0 Srednjevo
02.06.2019 17:30 Mladi Borac 2 : 1 Sloga
02.06.2019 17:30 Ram 7 : 0 Mirko Tomić
02.06.2019 17:30 Baštovan 2015 7 : 1 Stiški Kurjak
02.06.2019 16:00 Udarnik 6 : 1 BSK
02.06.2019 17:30 Mladost 2 : 1 Jedinstvo
02.06.2019 17:30 Budućnost 3 : 2 Proleter
02.06.2019 11:00 Napredak 1927 5 : 0 Sloga 1945
02.06.2019 11:00 Jedinstvo (S) 2 : 0 BSK 1924
02.06.2019 11:00 Stig (C) 5 : 1 Stig (MC)
02.06.2019 17:30 Azbest 1 : 5 Dobrača
02.06.2019 17:30 Kremenac 4 : 5 Bukorovac
02.06.2019 17:30 Velika Morava 3 : 0 OFK Marenovo
02.06.2019 17:30 Obilić : Kopaonik
02.06.2019 17:30 Jezero : Mladost
02.06.2019 18:00 Lipar 9 : 1 Bresje
02.06.2019 18:00 OFK Dragoševac 9 : 1 Jagodina
02.06.2019 18:00 GFK Strelište 4 : 1 PSS-192
02.06.2019 20:00 Spartak 3 : 1 Crvena zvezda
02.06.2019 15:30 Partizan 5 : 3 Spartak ŽK
02.06.2019 10:00 Bačka 1901 0 : 1 OFK Bačka (BP)
02.06.2019 12:00 Hajduk 1912 5 : 0 Borac (NS)
02.06.2019 10:00 Železničar 3 : 1 Vojvodina
02.06.2019 10:00 Proleter (NS) 3 : 0 TSC
02.06.2019 10:00 Dinamo 1945 0 : 2 Petar Puača
02.06.2019 13:00 Voždovac 3 : 2 Teleoptik
02.06.2019 13:00 Real Niš 3 : 0 OFK Beograd
02.06.2019 13:00 Brodarac 0 : 2 Apolon 4
02.06.2019 13:00 Sloboda 1 : 2 Kiker
02.06.2019 13:00 Partizan 3 : 0 Spartak ŽK
02.06.2019 12:00 Bačka 1901 6 : 0 OFK Bačka (BP)
02.06.2019 10:00 Hajduk 1912 2 : 1 Borac (NS)
02.06.2019 12:00 Železničar 0 : 4 Vojvodina
02.06.2019 12:00 Radnički (S) 1 : 3 OFK Vršac
02.06.2019 12:00 Dinamo 1945 5 : 1 Petar Puača
02.06.2019 10:00 Radnički 1905 3 : 1 Tavankut
02.06.2019 14:00 Cer 0 : 3 Radnički Stobex
02.06.2019 14:00 Mladost 3 : 8 Gučevo 1929
02.06.2019 14:00 Podrinje 3 : 0 Borac
02.06.2019 14:00 Drina 0 : 5 Loznica B
02.06.2019 10:00 Borac (S) 6 : 8 OFK Vršac
02.06.2019 14:15 Vinogradar 2 : 1 Bačka 1901
02.06.2019 14:00 Čantavir 11 : 1 Đurđin
02.06.2019 10:00 Posavina 3 : 3 Partizan
02.06.2019 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Duboko
02.06.2019 10:00 BSK 1925 3 : 2 Radnički NB
02.06.2019 15:00 Radnički 4 : 0 Kolubara
02.06.2019 10:00 OLE 4 : 1 Lokomotiva
02.06.2019 14:00 DIF 6 : 1 BASK
02.06.2019 15:00 Studentski Grad 0 : 3 Ada
02.06.2019 11:00 VGSK 1 : 1 Obilić
02.06.2019 11:00 Rudar 2001 3 : 0 Homoljac
02.06.2019 11:00 Napredak (P) 2 : 6 Železničar
02.06.2019 12:00 Mačva 10 : 0 Požega
02.06.2019 14:00 Savac 7 : 1 Plana
02.06.2019 16:00 Jedinstvo 2 : 4 Radnicki 1923
02.06.2019 12:00 ŽFK BSK 1925 0 : 11 ŽFK Zemun
02.06.2019 10:00 Omladinac 2 : 2 Kolubara 1
02.06.2019 08:30 Napredak 0 : 4 Kolubara 1
02.06.2019 12:15 Omladinac 3 : 1 Železničar
02.06.2019 09:15 Kolubara 2 2 : 0 Borac
02.06.2019 12:15 Akademija fudbala 1 : 2 Sloboda 1
02.06.2019 11:30 Kalimero 9 : 0 Mladost (C)
02.06.2019 10:45 Mladost (B) 4 : 0 Sloboda 2
02.06.2019 08:30 Kolubara 1 2 : 0 Sloboda
02.06.2019 10:45 Real 2 0 : 11 Kolubara 1
02.06.2019 11:30 Akademija fudbala 1 1 : 0 Omladinac
02.06.2019 09:15 ŽFK Borac 2 : 3 Kalimero
02.06.2019 10:00 Kolubara 2 1 : 3 Sloboda

Košarka

02.06.2019 19:00 Crvena zvezda MTS 83 : 72 Mega Bemax 1:0

Rukomet

02.06.2019 19:00 Vlasotince 37 : 25 ORK Bor
02.06.2019 20:00 Senta 34 : 26 Crepaja
02.06.2019 17:00 Slavija 36 : 28 Pančevo
02.06.2019 18:00 Metalac 32 : 19 Somborelektro
02.06.2019 14:00 Budućnost 44 : 29 Naftagas
02.06.2019 13:30 Vranje 25 : 24 Bor - RTB 2
02.06.2019 17:00 Đerdap 31 : 22 Jagodina 2
02.06.2019 19:00 Hajduk Veljko 36 : 20 Radnički

Vaterpolo

02.06.2019 17:30 Crvena zvezda 19 : 7 Taš 2000 2:0
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.