21.10
15:00
Dunav
Bačka 1901
2
4
|
21.10.2018 15:00 | Dunav | 2 : 4 | Bačka 1901 | |||||
21.10
15:00
Borac
Hajduk 1912
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Borac | 0 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
21.10
15:00
Kabel
Radnički (SM)
5
0
|
21.10.2018 15:00 | Kabel | 5 : 0 | Radnički (SM) | |||||
21.10
15:00
Železničar
Radnički (NP)
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Železničar | 3 : 1 | Radnički (NP) |
21.10
14:30
Provo
Drina
0
1
|
21.10.2018 14:30 | Provo | 0 : 1 | Drina |
21.10
11:00
SFS Borac
Trstenik PPT
2
1
|
21.10.2018 11:00 | SFS Borac | 2 : 1 | Trstenik PPT | |||||
21.10
15:00
Temnić 1924
Jedinstvo (B)
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Temnić 1924 | 2 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
21.10
15:00
Radnički (P)
Zaplanjac
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Radnički (P) | 2 : 0 | Zaplanjac | |||||
21.10
15:00
Budućnost
GFK Dubočica
4
1
|
21.10.2018 15:00 | Budućnost | 4 : 1 | GFK Dubočica |
21.10
13:30
Stepojevac Vaga
Lokomotiva
1
1
|
21.10.2018 13:30 | Stepojevac Vaga | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
21.10
13:30
Jedinstvo
Crvena Zvezda
0
1
|
21.10.2018 13:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
21.10
10:00
Grafičar
Kolubara
1
1
|
21.10.2018 10:00 | Grafičar | 1 : 1 | Kolubara |
21.10
15:00
Mladost (O)
Radnički (S)
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Mladost (O) | 3 : 1 | Radnički (S) |
21.10
15:00
Jugović
Jedinstvo (SP)
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Jugović | 2 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
21.10
15:00
Borac (Š)
1. Maj Ruma
0
2
|
21.10.2018 15:00 | Borac (Š) | 0 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
21.10
15:00
Podunavac
Radnički (Š)
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Podunavac | 1 : 2 | Radnički (Š) | |||||
21.10
15:00
LSK Laćarak
Hajduk (B)
1
7
|
21.10.2018 15:00 | LSK Laćarak | 1 : 7 | Hajduk (B) | |||||
21.10
15:00
Hajduk (D)
Sloga (T)
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Hajduk (D) | 3 : 0 | Sloga (T) |
21.10
15:00
Mladost (T)
Tekstilac
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Mladost (T) | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
21.10
15:00
Tavankut
Mladost APA
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Tavankut | 2 : 0 | Mladost APA | |||||
21.10
15:00
Bačka
Tisa
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Bačka | 1 : 1 | Tisa | |||||
21.10
15:00
Bajša
Budućnost
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Bajša | 0 : 1 | Budućnost | |||||
21.10
15:00
Radnički 1912
Polet (K)
5
1
|
21.10.2018 15:00 | Radnički 1912 | 5 : 1 | Polet (K) |
21.10
14:30
Sušica
Gruža
2
0
|
21.10.2018 14:30 | Sušica | 2 : 0 | Gruža | |||||
21.10
14:30
Šumadija (T)
Trepča
0
2
|
21.10.2018 14:30 | Šumadija (T) | 0 : 2 | Trepča | |||||
21.10
14:30
Karađorđe
Goč
1
0
|
21.10.2018 14:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Goč | |||||
21.10
14:30
Bane 1931
Novi Pazar 1928
4
3
|
21.10.2018 14:30 | Bane 1931 | 4 : 3 | Novi Pazar 1928 |
21.10
14:30
RSK
OFK Napredak
3
1
|
21.10.2018 14:30 | RSK | 3 : 1 | OFK Napredak | |||||
21.10
14:30
Rudar
Borac 1932
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Rudar | 1 : 1 | Borac 1932 | |||||
21.10
14:30
OFK Aranđelovac 1979
Zvižd
2
0
|
21.10.2018 14:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 0 | Zvižd |
21.10
14:30
OFK Divci
OFK Osečina
3
0
|
21.10.2018 14:30 | OFK Divci | 3 : 0 | OFK Osečina | |||||
21.10
14:30
Radjevac
Vrelo Sport
2
0
|
21.10.2018 14:30 | Radjevac | 2 : 0 | Vrelo Sport | |||||
21.10
14:30
Radnički Stobeks
Borac
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Radnički Stobeks | 1 : 1 | Borac |
21.10
14:30
Polet (T)
Orlovac
3
2
|
21.10.2018 14:30 | Polet (T) | 3 : 2 | Orlovac | |||||
21.10
11:00
LFK Mladost
Budućnost
1
1
|
21.10.2018 11:00 | LFK Mladost | 1 : 1 | Budućnost | |||||
21.10
14:30
Prijevor
Jedinstvo Putevi
4
1
|
21.10.2018 14:30 | Prijevor | 4 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
21.10
14:30
Polimlje
Sloga (BB)
1
0
|
21.10.2018 14:30 | Polimlje | 1 : 0 | Sloga (BB) |
21.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Mladost (M)
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo (GS) | 2 : 1 | Mladost (M) | |||||
21.10
11:00
Jedinstvo (P)
Budućnost
4
2
|
21.10.2018 11:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 2 | Budućnost | |||||
21.10
15:00
Vlasina
Tanasko Rajić
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Vlasina | 3 : 0 | Tanasko Rajić |
21.10
15:00
Jedinstvo (M)
Žitorađa
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | Žitorađa | |||||
21.10
15:00
Levač
Juhor
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Levač | 2 : 1 | Juhor | |||||
21.10
15:00
OFK Lugomir
OFK Topličanin
2
3
|
21.10.2018 15:00 | OFK Lugomir | 2 : 3 | OFK Topličanin | |||||
21.10
15:00
Rembas
Jastrebac (B)
4
3
|
21.10.2018 15:00 | Rembas | 4 : 3 | Jastrebac (B) | |||||
21.10
15:00
Župa
Bošnjane
4
1
|
21.10.2018 15:00 | Župa | 4 : 1 | Bošnjane | |||||
21.10
15:00
Dragocvet
Morava 1918
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Dragocvet | 0 : 0 | Morava 1918 |
21.10
15:00
Majdanpek
Svrljig
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Majdanpek | 2 : 0 | Svrljig | |||||
21.10
15:00
Naša krila 1936
Timočanin
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Naša krila 1936 | 0 : 0 | Timočanin | |||||
21.10
15:00
Malošište
Rudar Alpos
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Malošište | 2 : 0 | Rudar Alpos | |||||
21.10
15:00
Moravica
Brodoremont
7
1
|
21.10.2018 15:00 | Moravica | 7 : 1 | Brodoremont | |||||
21.10
15:00
Bukovik
Orljane
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Bukovik | 0 : 1 | Orljane | |||||
21.10
15:00
OFK Slatina
Kablovi
0
0
|
21.10.2018 15:00 | OFK Slatina | 0 : 0 | Kablovi |
21.10
10:00
Torlak
Napredak
3
1
|
21.10.2018 10:00 | Torlak | 3 : 1 | Napredak | |||||
21.10
10:00
Borac
Mladenovac
1
2
|
21.10.2018 10:00 | Borac | 1 : 2 | Mladenovac | |||||
21.10
14:30
Turbina
Budućnost
2
4
|
21.10.2018 14:30 | Turbina | 2 : 4 | Budućnost | |||||
21.10
13:30
BSK Batajnica
Sremčica
0
3
|
21.10.2018 13:30 | BSK Batajnica | 0 : 3 | Sremčica | |||||
21.10
11:00
Hajduk
Komgrap
0
0
|
21.10.2018 11:00 | Hajduk | 0 : 0 | Komgrap |
21.10
14:30
Vojvodina
Naftagas
1
3
|
21.10.2018 14:30 | Vojvodina | 1 : 3 | Naftagas | |||||
21.10
14:30
Omladinac FAM
Polet
6
1
|
21.10.2018 14:30 | Omladinac FAM | 6 : 1 | Polet | |||||
21.10
14:30
Lehel
Radnički 1911
0
1
|
21.10.2018 14:30 | Lehel | 0 : 1 | Radnički 1911 | |||||
21.10
14:30
Rusanda
Borac
0
1
|
21.10.2018 14:30 | Rusanda | 0 : 1 | Borac | |||||
21.10
14:30
Banat
Crvena Zvezda (RS)
3
1
|
21.10.2018 14:30 | Banat | 3 : 1 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
21.10
14:30
2. Oktobar
Mladost (BD)
2
3
|
21.10.2018 14:30 | 2. Oktobar | 2 : 3 | Mladost (BD) |
21.10
14:00
Hercegovac
Tvrđava
0
0
|
21.10.2018 14:00 | Hercegovac | 0 : 0 | Tvrđava | |||||
21.10
14:00
Slavija
Budućnost (P)
3
2
|
21.10.2018 14:00 | Slavija | 3 : 2 | Budućnost (P) | |||||
21.10
14:00
Borac 46
Lipar
5
4
|
21.10.2018 14:00 | Borac 46 | 5 : 4 | Lipar | |||||
21.10
14:00
Stari Grad
Radnički 1918
4
0
|
21.10.2018 14:00 | Stari Grad | 4 : 0 | Radnički 1918 | |||||
21.10
14:00
OFK Odžaci
Krila Krajine
1
0
|
21.10.2018 14:00 | OFK Odžaci | 1 : 0 | Krila Krajine | |||||
21.10
14:00
Kula
Vojvodina (T)
1
2
|
21.10.2018 14:00 | Kula | 1 : 2 | Vojvodina (T) | |||||
21.10
14:00
Polet (S)
Kulpin
3
2
|
21.10.2018 14:00 | Polet (S) | 3 : 2 | Kulpin |
21.10
15:00
Borac (M)
Budućnost
3
4
|
21.10.2018 15:00 | Borac (M) | 3 : 4 | Budućnost | |||||
21.10
15:00
Borac (K)
Jadran
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Borac (K) | 0 : 1 | Jadran | |||||
21.10
15:00
Napredak
Polet (NK)
1
3
|
21.10.2018 15:00 | Napredak | 1 : 3 | Polet (NK) | |||||
21.10
15:00
Ljukovo
Kupinovo
5
0
|
21.10.2018 15:00 | Ljukovo | 5 : 0 | Kupinovo | |||||
21.10
15:00
Sloboda (DT)
Železničar
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Sloboda (DT) | 0 : 0 | Železničar | |||||
21.10
15:00
PSK Putinci
Partizan
2
1
|
21.10.2018 15:00 | PSK Putinci | 2 : 1 | Partizan | |||||
21.10
15:00
Graničar 1924
Donji Petrovci
4
0
|
21.10.2018 15:00 | Graničar 1924 | 4 : 0 | Donji Petrovci |
21.10
14:30
ŽSK
Mladost MG
2
0
|
21.10.2018 14:30 | ŽSK | 2 : 0 | Mladost MG | |||||
21.10
14:30
Prvi srpski ustanak
Šumadinac (N)
0
0
|
21.10.2018 14:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 0 | Šumadinac (N) | |||||
21.10
14:30
Plaskovac
BSK
4
3
|
21.10.2018 14:30 | Plaskovac | 4 : 3 | BSK | |||||
21.10
14:30
Vinča
Banja
2
1
|
21.10.2018 14:30 | Vinča | 2 : 1 | Banja | |||||
21.10
14:30
Trnava
Borac
5
0
|
21.10.2018 14:30 | Trnava | 5 : 0 | Borac |
21.10
15:00
Miletić
Index
1
5
|
21.10.2018 15:00 | Miletić | 1 : 5 | Index | |||||
21.10
15:00
Bačka
Fruškogorac
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Bačka | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo
Mladost
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Mladost | |||||
21.10
15:00
OFK Sirig
Slavija
2
2
|
21.10.2018 15:00 | OFK Sirig | 2 : 2 | Slavija |
21.10
15:00
Vojvodina
Jadran
7
1
|
21.10.2018 15:00 | Vojvodina | 7 : 1 | Jadran | |||||
21.10
15:00
Proleter (Nj)
Njegoš
1
4
|
21.10.2018 15:00 | Proleter (Nj) | 1 : 4 | Njegoš | |||||
21.10
15:00
Senta
Đurđin
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Senta | 0 : 1 | Đurđin | |||||
21.10
15:00
Sutjeska
Vinogradar
0
3
|
21.10.2018 15:00 | Sutjeska | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
21.10
15:00
Iskra
Obilić
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Iskra | 3 : 1 | Obilić |
21.10
14:00
Javor
OFK Bratstvo
3
2
|
21.10.2018 14:00 | Javor | 3 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
21.10
14:00
Bratstvo
Partizan
3
1
|
21.10.2018 14:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Partizan | |||||
21.10
14:00
Mladost (S)
Juhor
3
1
|
21.10.2018 14:00 | Mladost (S) | 3 : 1 | Juhor | |||||
21.10
14:00
Resavac
Mladost (D)
3
1
|
21.10.2018 14:00 | Resavac | 3 : 1 | Mladost (D) | |||||
21.10
14:00
OFK Batinac
Mladost (K)
4
3
|
21.10.2018 14:00 | OFK Batinac | 4 : 3 | Mladost (K) | |||||
21.10
10:00
Omladinac
Kolare
4
2
|
21.10.2018 10:00 | Omladinac | 4 : 2 | Kolare | |||||
21.10
14:00
Kušiljevo
Hajduk
1
1
|
21.10.2018 14:00 | Kušiljevo | 1 : 1 | Hajduk |
21.10
13:30
Poštar Zvezdara
Srem
2
1
|
21.10.2018 13:30 | Poštar Zvezdara | 2 : 1 | Srem | |||||
21.10
13:30
Borac (P)
Dunav
1
2
|
21.10.2018 13:30 | Borac (P) | 1 : 2 | Dunav | |||||
21.10
13:30
Zmaj
Atakante
1
2
|
21.10.2018 13:30 | Zmaj | 1 : 2 | Atakante | |||||
21.10
13:30
Institut
Šumadinac
1
1
|
21.10.2018 13:30 | Institut | 1 : 1 | Šumadinac | |||||
21.10
13:30
Crvenka
Rakovica
1
4
|
21.10.2018 13:30 | Crvenka | 1 : 4 | Rakovica |
21.10
13:30
Rušanj
Omladinac
3
10
|
21.10.2018 13:30 | Rušanj | 3 : 10 | Omladinac | |||||
21.10
13:30
Duboko
Mladost (B)
0
0
|
21.10.2018 13:30 | Duboko | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
21.10
13:30
Zabrežje
Radnički
4
0
|
21.10.2018 13:30 | Zabrežje | 4 : 0 | Radnički | |||||
21.10
13:30
Borac
Mladost (C)
1
1
|
21.10.2018 13:30 | Borac | 1 : 1 | Mladost (C) | |||||
21.10
13:30
Budućnost
Zvezda
0
1
|
21.10.2018 13:30 | Budućnost | 0 : 1 | Zvezda |
21.10
13:30
Dunavac
Kosmaj
4
1
|
21.10.2018 13:30 | Dunavac | 4 : 1 | Kosmaj | |||||
21.10
13:30
Pudarci
Šumadija
1
1
|
21.10.2018 13:30 | Pudarci | 1 : 1 | Šumadija | |||||
21.10
10:00
Selo Mladenovac
Vrčin
1
5
|
21.10.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 5 | Vrčin | |||||
21.10
13:30
Boleč
Ropočevo
2
0
|
21.10.2018 13:30 | Boleč | 2 : 0 | Ropočevo | |||||
21.10
13:30
Kosmajac
Vinča
0
3
|
21.10.2018 13:30 | Kosmajac | 0 : 3 | Vinča | |||||
21.10
13:30
Velika Krsna
Rabrovac
5
0
|
21.10.2018 13:30 | Velika Krsna | 5 : 0 | Rabrovac |
21.10
15:00
Backovac Junajted
Mladost
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Backovac Junajted | 1 : 0 | Mladost | |||||
21.10
15:00
Rudar
Spartak
2
2
|
21.10.2018 15:00 | Rudar | 2 : 2 | Spartak | |||||
21.10
15:00
Lunjevica
Rakova
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Lunjevica | 3 : 0 | Rakova | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo (K)
Ozrem
4
0
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo (K) | 4 : 0 | Ozrem | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo (GG)
Napredak
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 0 | Napredak | |||||
21.10
15:00
Omladinac
Parmenac
2
5
|
21.10.2018 15:00 | Omladinac | 2 : 5 | Parmenac |
21.10
15:00
Napredak
Popovići Vrnjci
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Napredak | 1 : 1 | Popovići Vrnjci | |||||
21.10
15:00
Lasta
Granit
2
4
|
21.10.2018 15:00 | Lasta | 2 : 4 | Granit | |||||
21.10
15:00
Gruža
Ribnica
5
0
|
21.10.2018 15:00 | Gruža | 5 : 0 | Ribnica | |||||
21.10
15:00
Kraljevo Hajduk
Stubal
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Kraljevo Hajduk | 3 : 0 | Stubal | |||||
21.10
15:00
Mataruge
Ibar
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Mataruge | 1 : 2 | Ibar | |||||
21.10
15:00
Budućnost
OFK Ras
4
3
|
21.10.2018 15:00 | Budućnost | 4 : 3 | OFK Ras |
21.10
15:00
Sloga (Ć)
Donji Kopaonik
4
2
|
21.10.2018 15:00 | Sloga (Ć) | 4 : 2 | Donji Kopaonik | |||||
21.10
15:00
Vinogradar
Ribnik
5
0
|
21.10.2018 15:00 | Vinogradar | 5 : 0 | Ribnik | |||||
21.10
15:00
FUD
Varvarin
1
1
|
21.10.2018 15:00 | FUD | 1 : 1 | Varvarin | |||||
21.10
15:00
Mačkovac
Sloga (M)
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Mačkovac | 0 : 0 | Sloga (M) | |||||
21.10
15:00
Kupci
13. April
0
3
|
21.10.2018 15:00 | Kupci | 0 : 3 | 13. April | |||||
21.10
15:00
Mladost (DK)
Čitluk
4
1
|
21.10.2018 15:00 | Mladost (DK) | 4 : 1 | Čitluk |
21.10
15:00
Mladi Borac
Jedinstvo (ŠT)
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Mladi Borac | 3 : 0 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Sindjelić
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 1 | Sindjelić | |||||
21.10
15:00
Mladost (DD)
Hajduk Stanko
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Mladost (DD) | 1 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
21.10
15:00
Duško
Sloga (BO)
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Duško | 0 : 1 | Sloga (BO) | |||||
21.10
15:00
Mladost (PR)
Podrinje
4
0
|
21.10.2018 15:00 | Mladost (PR) | 4 : 0 | Podrinje |
21.10
15:00
Jugoslavija
Borac (St)
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Jugoslavija | 1 : 0 | Borac (St) | |||||
21.10
15:00
Partizan (U)
Partizan (G)
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Partizan (U) | 3 : 0 | Partizan (G) | |||||
21.10
15:00
Radnički (B)
Spartak 1911
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Radnički (B) | 2 : 0 | Spartak 1911 | |||||
21.10
15:00
Strela
Sloga (BNS)
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Strela | 3 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
21.10
15:00
Vulturul
Crvena zvezda
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Vulturul | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
21.10
15:00
Dolina
Vojvodina (S)
1
3
|
21.10.2018 15:00 | Dolina | 1 : 3 | Vojvodina (S) |
21.10
14:30
Mlava (ML)
Rudar 2001
2
1
|
21.10.2018 14:30 | Mlava (ML) | 2 : 1 | Rudar 2001 | |||||
21.10
14:30
Sloga (B)
Trgovački
0
1
|
21.10.2018 14:30 | Sloga (B) | 0 : 1 | Trgovački | |||||
21.10
14:30
Železničar
Pomoravlje
2
3
|
21.10.2018 14:30 | Železničar | 2 : 3 | Pomoravlje | |||||
21.10
14:30
Budućnost
Polet (SD)
1
0
|
21.10.2018 14:30 | Budućnost | 1 : 0 | Polet (SD) |
21.10
14:30
Moravac
Sloga
3
2
|
21.10.2018 14:30 | Moravac | 3 : 2 | Sloga | |||||
21.10
14:30
Naisus 1977
Rasovača
1
2
|
21.10.2018 14:30 | Naisus 1977 | 1 : 2 | Rasovača | |||||
21.10
14:30
Palilula
Radnički 1924
3
1
|
21.10.2018 14:30 | Palilula | 3 : 1 | Radnički 1924 | |||||
21.10
14:30
Mladost (B)
Doljevac
3
0
|
21.10.2018 14:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Doljevac | |||||
21.10
14:30
Zemljoradnik
Padina
4
0
|
21.10.2018 14:30 | Zemljoradnik | 4 : 0 | Padina | |||||
21.10
14:30
Elid
Moravac
2
3
|
21.10.2018 14:30 | Elid | 2 : 3 | Moravac |
21.10
14:30
Osipaonica
Podunavac
4
0
|
21.10.2018 14:30 | Osipaonica | 4 : 0 | Podunavac | |||||
21.10
14:30
Polet
Plana
1
0
|
21.10.2018 14:30 | Polet | 1 : 0 | Plana | |||||
21.10
14:30
Bresje Superior
Proleter 1947
3
0
|
21.10.2018 14:30 | Bresje Superior | 3 : 0 | Proleter 1947 | |||||
21.10
14:30
Crvena zvezda
Sloga (L)
4
1
|
21.10.2018 14:30 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Sloga (L) | |||||
21.10
14:30
Sloboda
Železničar Kusadak
0
3
|
21.10.2018 14:30 | Sloboda | 0 : 3 | Železničar Kusadak | |||||
21.10
14:30
Cerovac
Pobeda
2
0
|
21.10.2018 14:30 | Cerovac | 2 : 0 | Pobeda | |||||
21.10
14:30
SASK
Sloga (M)
4
1
|
21.10.2018 14:30 | SASK | 4 : 1 | Sloga (M) |
21.10
15:00
Krivelj
Šarbanovac
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Krivelj | 2 : 1 | Šarbanovac | |||||
21.10
15:00
Blizna
Zlot
2
2
|
21.10.2018 15:00 | Blizna | 2 : 2 | Zlot | |||||
21.10
11:00
Ključ
Branik
1
4
|
21.10.2018 11:00 | Ključ | 1 : 4 | Branik |
21.10
15:00
Omladinac
Jastreb
9
3
|
21.10.2018 15:00 | Omladinac | 9 : 3 | Jastreb | |||||
21.10
15:00
Kaćuša
Borac
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Kaćuša | 3 : 0 | Borac | |||||
21.10
15:00
Trbunje
Jug Bogdan
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Trbunje | 0 : 1 | Jug Bogdan | |||||
21.10
15:00
Dobrič
Spartak
2
2
|
21.10.2018 15:00 | Dobrič | 2 : 2 | Spartak | |||||
21.10
15:00
Polet
Pobeda
5
1
|
21.10.2018 15:00 | Polet | 5 : 1 | Pobeda | |||||
21.10
15:00
Dundjerski
NS Tatko
2
2
|
21.10.2018 15:00 | Dundjerski | 2 : 2 | NS Tatko | |||||
21.10
15:00
Akademija 10
Partizanski put
5
0
|
21.10.2018 15:00 | Akademija 10 | 5 : 0 | Partizanski put | |||||
21.10
15:00
Mladost 1982
Svetlost Badnjevac
0
3
|
21.10.2018 15:00 | Mladost 1982 | 0 : 3 | Svetlost Badnjevac | |||||
21.10
15:00
Kosovac
Real
9
2
|
21.10.2018 15:00 | Kosovac | 9 : 2 | Real |
21.10
14:00
Ribnikar
ZSK
0
2
|
21.10.2018 14:00 | Ribnikar | 0 : 2 | ZSK | |||||
21.10
14:00
Kolubara 2
Mladost
3
0
|
21.10.2018 14:00 | Kolubara 2 | 3 : 0 | Mladost | |||||
21.10
14:00
Tešnjar
Radnik
4
0
|
21.10.2018 14:00 | Tešnjar | 4 : 0 | Radnik | |||||
21.10
14:00
Tulari
OFK Jabučje
1
1
|
21.10.2018 14:00 | Tulari | 1 : 1 | OFK Jabučje | |||||
21.10
14:00
Tvrdojevac
Trlić
2
5
|
21.10.2018 14:00 | Tvrdojevac | 2 : 5 | Trlić |
21.10
15:00
Erdoglija 1931
Budućnost
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Erdoglija 1931 | 1 : 2 | Budućnost | |||||
21.10
15:00
Mladost (P)
Slavija
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | Slavija | |||||
21.10
15:00
OFK Bagremar
Sloboda
2
0
|
21.10.2018 15:00 | OFK Bagremar | 2 : 0 | Sloboda | |||||
21.10
15:00
Šumadija 1934
Borac (D)
0
3
|
21.10.2018 15:00 | Šumadija 1934 | 0 : 3 | Borac (D) | |||||
21.10
15:00
Kutlovo
Korićani
2
2
|
21.10.2018 15:00 | Kutlovo | 2 : 2 | Korićani | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo
Pobeda 1926
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Pobeda 1926 |
21.10
15:00
Jedinstvo
Čajetina
2
4
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Čajetina | |||||
21.10
15:00
Perućac
Crnokosa
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Perućac | 0 : 1 | Crnokosa | |||||
21.10
15:00
Višesava
Sečica
5
1
|
21.10.2018 15:00 | Višesava | 5 : 1 | Sečica | |||||
21.10
15:00
Jasen
Ježevica
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Jasen | 3 : 0 | Ježevica | |||||
21.10
15:00
Omladinac
Prvi partizan
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Omladinac | 0 : 0 | Prvi partizan | |||||
21.10
11:00
Ariljska rampa
Lauš
1
1
|
21.10.2018 11:00 | Ariljska rampa | 1 : 1 | Lauš | |||||
21.10
15:00
Lazarica
Savinac
2
2
|
21.10.2018 15:00 | Lazarica | 2 : 2 | Savinac |
21.10
15:00
Jedinstvo (G)
Mladi borac
5
1
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo (G) | 5 : 1 | Mladi borac | |||||
21.10
15:00
Sloga
Zloćudovo
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Zloćudovo | |||||
21.10
15:00
Železničar
Mladost 1959
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Železničar | 2 : 0 | Mladost 1959 | |||||
21.10
15:00
Šumadija
OFK Brza
5
0
|
21.10.2018 15:00 | Šumadija | 5 : 0 | OFK Brza | |||||
21.10
15:00
Vučje
Progres
5
0
|
21.10.2018 15:00 | Vučje | 5 : 0 | Progres | |||||
21.10
15:00
Polet
Čekmin
1
3
|
21.10.2018 15:00 | Polet | 1 : 3 | Čekmin | |||||
21.10
15:00
OFK Morava
Bobište
1
2
|
21.10.2018 15:00 | OFK Morava | 1 : 2 | Bobište | |||||
21.10
15:00
Kumarevo 65
Umac
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Kumarevo 65 | 0 : 0 | Umac |
21.10
14:30
Trebič
OFK Rtanj
5
1
|
21.10.2018 14:30 | Trebič | 5 : 1 | OFK Rtanj | |||||
21.10
14:30
Kosovo
Velika Jasikova
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Kosovo | 1 : 1 | Velika Jasikova | |||||
21.10
14:30
Osnić
Radnički 1946
1
2
|
21.10.2018 14:30 | Osnić | 1 : 2 | Radnički 1946 | |||||
21.10
14:30
Graničar
Bučje Podvis
2
0
|
21.10.2018 14:30 | Graničar | 2 : 0 | Bučje Podvis | |||||
21.10
14:30
OFK 019
Omladinac
5
0
|
21.10.2018 14:30 | OFK 019 | 5 : 0 | Omladinac | |||||
21.10
14:30
OFK Knjaz
Malinik
1
3
|
21.10.2018 14:30 | OFK Knjaz | 1 : 3 | Malinik |
21.10
14:30
Borac
Lužnica
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Borac | 1 : 1 | Lužnica | |||||
21.10
14:30
Mladost
Dragoš
1
0
|
21.10.2018 14:30 | Mladost | 1 : 0 | Dragoš | |||||
21.10
14:30
Padež
Rajko Mitić
0
1
|
21.10.2018 14:30 | Padež | 0 : 1 | Rajko Mitić |
21.10
15:00
Jedinstvo (GM)
Vulkan 1963
4
0
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo (GM) | 4 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
21.10
15:00
Stevan Nešticki
Proleter
0
2
|
21.10.2018 15:00 | Stevan Nešticki | 0 : 2 | Proleter | |||||
21.10
15:00
Sloboda
Morava
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Morava | |||||
21.10
15:00
Mladost (DK)
Čegar 2013
2
2
|
21.10.2018 15:00 | Mladost (DK) | 2 : 2 | Čegar 2013 | |||||
21.10
15:00
Crvena zastava
Vrtište
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Crvena zastava | 1 : 2 | Vrtište | |||||
21.10
15:00
Palilulac
Mladost (L)
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Palilulac | 0 : 1 | Mladost (L) |
21.10
14:30
Ternoci
Nebeski Andjeli
1
2
|
21.10.2018 14:30 | Ternoci | 1 : 2 | Nebeski Andjeli | |||||
21.10
14:30
OFK Alakince
Trešnjevka
3
0
|
21.10.2018 14:30 | OFK Alakince | 3 : 0 | Trešnjevka | |||||
21.10
14:30
Vihor
FSU Južna pruga
6
0
|
21.10.2018 14:30 | Vihor | 6 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
21.10
14:30
Čelik
Lugina
1
2
|
21.10.2018 14:30 | Čelik | 1 : 2 | Lugina | |||||
21.10
14:30
Levosoje
Pavlovac
1
3
|
21.10.2018 14:30 | Levosoje | 1 : 3 | Pavlovac |
21.10
14:00
Ropotovo
Glama
4
3
|
21.10.2018 14:00 | Ropotovo | 4 : 3 | Glama |
21.10
14:00
Mladost
Joševa
2
0
|
21.10.2018 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Joševa | |||||
21.10
14:00
Dimitrije Tucović
Crvena Jabuka
4
1
|
21.10.2018 14:00 | Dimitrije Tucović | 4 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
21.10
14:00
Pambukovica
Rudar
1
3
|
21.10.2018 14:00 | Pambukovica | 1 : 3 | Rudar | |||||
21.10
14:00
Gunjevac
Polet (T)
2
5
|
21.10.2018 14:00 | Gunjevac | 2 : 5 | Polet (T) | |||||
21.10
14:00
Vrelo
Šarbane
1
1
|
21.10.2018 14:00 | Vrelo | 1 : 1 | Šarbane | |||||
21.10
14:00
Polet (DL)
Čučuge
2
2
|
21.10.2018 14:00 | Polet (DL) | 2 : 2 | Čučuge |
21.10
14:00
Sloga
Jedinstvo
0
6
|
21.10.2018 14:00 | Sloga | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
21.10
14:00
Borac
Posavina
1
4
|
21.10.2018 14:00 | Borac | 1 : 4 | Posavina | |||||
21.10
14:00
Belo Polje
Rojkovac
1
2
|
21.10.2018 14:00 | Belo Polje | 1 : 2 | Rojkovac |
21.10
15:00
Borac
Moskva
8
0
|
21.10.2018 15:00 | Borac | 8 : 0 | Moskva | |||||
21.10
15:00
Titel
Hajduk
1
4
|
21.10.2018 15:00 | Titel | 1 : 4 | Hajduk | |||||
21.10
15:00
Vinogradar
Čenej
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Čenej |
21.10
15:00
Borac (VG)
Janošik
4
2
|
21.10.2018 15:00 | Borac (VG) | 4 : 2 | Janošik | |||||
21.10
15:00
Borac (VS)
Vinogradar
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Borac (VS) | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
21.10
15:00
Dobrica
Ratar
3
3
|
21.10.2018 15:00 | Dobrica | 3 : 3 | Ratar | |||||
21.10
15:00
Partizan (K)
Budućnost (A)
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Partizan (K) | 2 : 1 | Budućnost (A) | |||||
21.10
15:00
Karaš (J)
Karaš (K)
2
2
|
21.10.2018 15:00 | Karaš (J) | 2 : 2 | Karaš (K) | |||||
21.10
15:00
Ševac
Sloga (M)
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Ševac | 3 : 1 | Sloga (M) |
21.10
15:00
Trudbenik
Rubin
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Trudbenik | 0 : 1 | Rubin | |||||
21.10
15:00
Velika Drenova
Beli Orlovi
4
1
|
21.10.2018 15:00 | Velika Drenova | 4 : 1 | Beli Orlovi | |||||
21.10
15:00
Sloga (L)
Omladinac
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Sloga (L) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
21.10
15:00
Gradina
Stari Trstenik
0
3
|
21.10.2018 15:00 | Gradina | 0 : 3 | Stari Trstenik | |||||
21.10
15:00
14. Oktobar
Ušće
2
0
|
21.10.2018 15:00 | 14. Oktobar | 2 : 0 | Ušće |
21.10
14:00
Vinorača
Sinđelić 1934
0
2
|
21.10.2018 14:00 | Vinorača | 0 : 2 | Sinđelić 1934 | |||||
21.10
14:00
Morava
Vinogradar
4
0
|
21.10.2018 14:00 | Morava | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
21.10
14:00
Partizan
Šantarovac
3
0
|
21.10.2018 14:00 | Partizan | 3 : 0 | Šantarovac | |||||
21.10
14:00
Mladost (G)
Mladost (T)
1
0
|
21.10.2018 14:00 | Mladost (G) | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
21.10
14:00
Ursule
Morava
0
1
|
21.10.2018 14:00 | Ursule | 0 : 1 | Morava |
21.10
11:00
Mladost (GM)
Moravac 2015
0
3
|
21.10.2018 11:00 | Mladost (GM) | 0 : 3 | Moravac 2015 | |||||
21.10
14:00
Napredak
Radnički
3
2
|
21.10.2018 14:00 | Napredak | 3 : 2 | Radnički | |||||
21.10
14:00
15. Avgust 1950
Pomoravlje
2
0
|
21.10.2018 14:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 0 | Pomoravlje | |||||
21.10
14:00
Rudar (SR)
Budućnost
0
1
|
21.10.2018 14:00 | Rudar (SR) | 0 : 1 | Budućnost | |||||
21.10
14:00
Borac 1805
Mladost (J)
0
0
|
21.10.2018 14:00 | Borac 1805 | 0 : 0 | Mladost (J) | |||||
21.10
14:00
Omladinski
Orlovi
2
2
|
21.10.2018 14:00 | Omladinski | 2 : 2 | Orlovi |
21.10
14:00
Junior Novo Naselje
Žabari
1
1
|
21.10.2018 14:00 | Junior Novo Naselje | 1 : 1 | Žabari | |||||
21.10
14:00
Rajac
Lukavac
2
3
|
21.10.2018 14:00 | Rajac | 2 : 3 | Lukavac | |||||
21.10
14:00
Rakac Stave
Borac
2
1
|
21.10.2018 14:00 | Rakac Stave | 2 : 1 | Borac | |||||
21.10
14:00
Komanice
Mladost (L)
2
0
|
21.10.2018 14:00 | Komanice | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
21.10
14:00
Milenko Pavlović
Popadić
1
0
|
21.10.2018 14:00 | Milenko Pavlović | 1 : 0 | Popadić | |||||
21.10
11:00
Jadar 2013
Stari drugari
2
3
|
21.10.2018 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 3 | Stari drugari | |||||
21.10
14:00
Mladost (VK)
Polet
3
1
|
21.10.2018 14:00 | Mladost (VK) | 3 : 1 | Polet |
21.10
10:00
Penjarol
13. Maj
1
0
|
21.10.2018 10:00 | Penjarol | 1 : 0 | 13. Maj | |||||
21.10
13:00
Sparta Železnik
Umka
0
3
|
21.10.2018 13:00 | Sparta Železnik | 0 : 3 | Umka | |||||
21.10
10:00
Rekreativo 011
Dedinje
0
2
|
21.10.2018 10:00 | Rekreativo 011 | 0 : 2 | Dedinje | |||||
21.10
13:30
Busije
011
1
2
|
21.10.2018 13:30 | Busije | 1 : 2 | 011 | |||||
21.10
11:00
Mladi Proleter
Posavac Tišma
2
1
|
21.10.2018 11:00 | Mladi Proleter | 2 : 1 | Posavac Tišma | |||||
21.10
13:30
BUSK
Šećeranac Ada
3
1
|
21.10.2018 13:30 | BUSK | 3 : 1 | Šećeranac Ada |
21.10
13:30
Minel
Pionir
0
1
|
21.10.2018 13:30 | Minel | 0 : 1 | Pionir | |||||
21.10
14:30
PKB Padinska Skela
Sveti Stefan
2
1
|
21.10.2018 14:30 | PKB Padinska Skela | 2 : 1 | Sveti Stefan | |||||
21.10
13:30
Avala
Poštar
0
2
|
21.10.2018 13:30 | Avala | 0 : 2 | Poštar | |||||
21.10
13:30
Siti Sport Klub
Pinosava
5
3
|
21.10.2018 13:30 | Siti Sport Klub | 5 : 3 | Pinosava | |||||
21.10
13:30
Heroj Polet
Lepušnica
4
1
|
21.10.2018 13:30 | Heroj Polet | 4 : 1 | Lepušnica |
21.10
15:00
Mladost
Obilić 1993
1
3
|
21.10.2018 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Obilić 1993 | |||||
21.10
15:00
Mitros
Šumar
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Mitros | 1 : 2 | Šumar | |||||
21.10
15:00
Fruškogorac
Fruška Gora
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Fruškogorac | 1 : 1 | Fruška Gora | |||||
21.10
15:00
OFK Zeka Buljubaša
OFK Bikić
0
0
|
21.10.2018 15:00 | OFK Zeka Buljubaša | 0 : 0 | OFK Bikić | |||||
21.10
15:00
Graničar
Krušedol
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Graničar | 1 : 2 | Krušedol | |||||
21.10
15:00
Sloga (V)
Hajduk
2
2
|
21.10.2018 15:00 | Sloga (V) | 2 : 2 | Hajduk | |||||
21.10
15:00
Donji Srem 2015
Napredak
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Donji Srem 2015 | 3 : 0 | Napredak | |||||
21.10
15:00
Sloga (Č)
BSK
0
3
|
21.10.2018 15:00 | Sloga (Č) | 0 : 3 | BSK |
21.10
15:30
OFK Slatina
Rudar 2012
1
4
|
21.10.2018 15:30 | OFK Slatina | 1 : 4 | Rudar 2012 | |||||
21.10
15:30
OFK Rogača
Sibnica
14
0
|
21.10.2018 15:30 | OFK Rogača | 14 : 0 | Sibnica | |||||
21.10
13:30
Vojvoda
Vis
1
2
|
21.10.2018 13:30 | Vojvoda | 1 : 2 | Vis | |||||
21.10
13:30
Djurinci
Mladost (G)
2
1
|
21.10.2018 13:30 | Djurinci | 2 : 1 | Mladost (G) |
21.10
15:00
Jedinstvo (D)
Partizan
4
0
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo (D) | 4 : 0 | Partizan | |||||
21.10
15:00
Mlada krila
Borac (A)
2
3
|
21.10.2018 15:00 | Mlada krila | 2 : 3 | Borac (A) | |||||
21.10
15:00
Jovo Kursula
Lazac
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Jovo Kursula | 1 : 0 | Lazac | |||||
21.10
15:00
Zvezda
Mladi radnik 1925
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Zvezda | 2 : 1 | Mladi radnik 1925 | |||||
21.10
15:00
Borac (V)
Tavnik
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Borac (V) | 2 : 0 | Tavnik | |||||
21.10
15:00
Progorelica
Metalac
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Progorelica | 1 : 0 | Metalac |
21.10
14:30
BSK
Sloga (M)
0
2
|
21.10.2018 14:30 | BSK | 0 : 2 | Sloga (M) | |||||
21.10
14:30
Karađorđe 2013 (Viš)
Udarnik Trska 1947
4
3
|
21.10.2018 14:30 | Karađorđe 2013 (Viš) | 4 : 3 | Udarnik Trska 1947 | |||||
21.10
14:30
Mladost (R)
Marjan
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Mladost (R) | 1 : 1 | Marjan | |||||
21.10
14:30
Partizan
Badnjevac
3
0
|
21.10.2018 14:30 | Partizan | 3 : 0 | Badnjevac |
21.10
13:30
Guncate
Veliki Borak
2
3
|
21.10.2018 13:30 | Guncate | 2 : 3 | Veliki Borak | |||||
21.10
13:30
Barajevo
Velika Mostanica
3
2
|
21.10.2018 13:30 | Barajevo | 3 : 2 | Velika Mostanica |
21.10
15:00
Vidojevica
Velika Reka
5
0
|
21.10.2018 15:00 | Vidojevica | 5 : 0 | Velika Reka | |||||
21.10
15:00
Sloga
Rudar
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Rudar | |||||
21.10
15:00
Antimon
Jedinstvo
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Antimon | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.10
15:00
Jadar (ST)
Azbukovica
3
4
|
21.10.2018 15:00 | Jadar (ST) | 3 : 4 | Azbukovica | |||||
21.10
15:00
Milan Orlić
Jadar 1961 (GD)
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Milan Orlić | 1 : 1 | Jadar 1961 (GD) | |||||
21.10
15:00
7. Juli
Borac
0
0
|
21.10.2018 15:00 | 7. Juli | 0 : 0 | Borac | |||||
21.10
15:00
Prva Iskra
Mladost
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | Mladost |
21.10
14:30
Šamot
Kopljari
1
0
|
21.10.2018 14:30 | Šamot | 1 : 0 | Kopljari | |||||
21.10
14:30
Ranilović
Borac
3
2
|
21.10.2018 14:30 | Ranilović | 3 : 2 | Borac | |||||
21.10
14:30
B 2000
Šumadinac (S)
0
5
|
21.10.2018 14:30 | B 2000 | 0 : 5 | Šumadinac (S) | |||||
21.10
14:30
Radoje Domanović
Brezovac
6
2
|
21.10.2018 14:30 | Radoje Domanović | 6 : 2 | Brezovac | |||||
21.10
14:30
Mladost (J)
Trešnjevica
4
0
|
21.10.2018 14:30 | Mladost (J) | 4 : 0 | Trešnjevica | |||||
21.10
14:30
Sloga
Jasenica
2
4
|
21.10.2018 14:30 | Sloga | 2 : 4 | Jasenica |
21.10
11:00
Lemind 1953
Mladost (B)
4
0
|
21.10.2018 11:00 | Lemind 1953 | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
21.10
15:00
Gradac
Bratstvo
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Gradac | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
21.10
15:00
Plantaža
Todorovce
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Plantaža | 3 : 1 | Todorovce | |||||
21.10
15:00
Milanovo
Moravac
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Milanovo | 3 : 1 | Moravac | |||||
21.10
15:00
Radnik Sušica
Real
1
3
|
21.10.2018 15:00 | Radnik Sušica | 1 : 3 | Real | |||||
21.10
11:00
Veliko Trnjane
Sloboda
0
2
|
21.10.2018 11:00 | Veliko Trnjane | 0 : 2 | Sloboda |
21.10
15:00
Cer
Zadrugar
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Cer | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
21.10
15:00
Budućnost 1929 (ZM)
Premijer
6
1
|
21.10.2018 15:00 | Budućnost 1929 (ZM) | 6 : 1 | Premijer | |||||
21.10
15:00
Drina
Milicionar
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Drina | 0 : 0 | Milicionar | |||||
21.10
15:00
Napredak
OFK Šabac
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Napredak | 1 : 2 | OFK Šabac | |||||
21.10
15:00
Majur
Sloboda
4
0
|
21.10.2018 15:00 | Majur | 4 : 0 | Sloboda |
21.10
15:00
Sloga (MA)
Mladost
1
3
|
21.10.2018 15:00 | Sloga (MA) | 1 : 3 | Mladost | |||||
21.10
15:00
Sloga (KR)
Radnički
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Sloga (KR) | 1 : 0 | Radnički | |||||
21.10
15:00
Vlašić
Sava
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Vlašić | 3 : 0 | Sava | |||||
21.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Provo 2015
5
3
|
21.10.2018 15:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 5 : 3 | Provo 2015 | |||||
21.10
15:00
Dobrava
Šipurske livade
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Dobrava | 2 : 0 | Šipurske livade | |||||
21.10
15:00
Rankovac
Trešnjevka
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Rankovac | 1 : 2 | Trešnjevka |
21.10
15:00
Potisje
Slavija
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Potisje | 3 : 0 | Slavija | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo (SK)
Bačka
0
5
|
21.10.2018 15:00 | Jedinstvo (SK) | 0 : 5 | Bačka | |||||
21.10
15:00
Hajduk
Tromedja
4
1
|
21.10.2018 15:00 | Hajduk | 4 : 1 | Tromedja | |||||
21.10
15:00
Šampion
Čoka
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Šampion | 1 : 1 | Čoka | |||||
21.10
15:00
AFK
Jadran
3
1
|
21.10.2018 15:00 | AFK | 3 : 1 | Jadran | |||||
21.10
15:00
Graničar
Horgoš 1911
0
5
|
21.10.2018 15:00 | Graničar | 0 : 5 | Horgoš 1911 |
21.10
14:30
Budućnost
Krivanj
1
4
|
21.10.2018 14:30 | Budućnost | 1 : 4 | Krivanj | |||||
21.10
14:30
Sloga
Neštin
3
2
|
21.10.2018 14:30 | Sloga | 3 : 2 | Neštin | |||||
21.10
14:30
Borac
Slavija
3
2
|
21.10.2018 14:30 | Borac | 3 : 2 | Slavija | |||||
21.10
14:30
Bačka (D)
Bački Hajduk
1
2
|
21.10.2018 14:30 | Bačka (D) | 1 : 2 | Bački Hajduk |
21.10
14:30
Vihor
Polet (V)
5
0
|
21.10.2018 14:30 | Vihor | 5 : 0 | Polet (V) | |||||
21.10
14:30
Mladost (B)
Stig 1955
3
1
|
21.10.2018 14:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Stig 1955 | |||||
21.10
14:30
Sirakovo
Polet (B)
2
1
|
21.10.2018 14:30 | Sirakovo | 2 : 1 | Polet (B) | |||||
21.10
14:30
Napredak (P)
Žika Marković Uča
2
1
|
21.10.2018 14:30 | Napredak (P) | 2 : 1 | Žika Marković Uča | |||||
21.10
14:30
Napredak 1934
Desine
1
2
|
21.10.2018 14:30 | Napredak 1934 | 1 : 2 | Desine | |||||
21.10
14:30
Dizel
Sloga (L)
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Dizel | 1 : 1 | Sloga (L) |
21.10
14:30
Napredak (S)
Rade Milošević
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Napredak (S) | 1 : 1 | Rade Milošević | |||||
21.10
14:30
Sloga 1952
Omladinac (B)
1
3
|
21.10.2018 14:30 | Sloga 1952 | 1 : 3 | Omladinac (B) | |||||
21.10
14:30
Napredak 1936
Jedinstvo (K)
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Napredak 1936 | 1 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
21.10
14:30
Radnički (K)
Bata Bulić
5
2
|
21.10.2018 14:30 | Radnički (K) | 5 : 2 | Bata Bulić | |||||
21.10
11:00
BSK
Zadrugar (T)
1
9
|
21.10.2018 11:00 | BSK | 1 : 9 | Zadrugar (T) |
21.10
14:30
Budućnost
Obilić
1
4
|
21.10.2018 14:30 | Budućnost | 1 : 4 | Obilić | |||||
21.10
14:30
Pobeda
Eđšeg
2
1
|
21.10.2018 14:30 | Pobeda | 2 : 1 | Eđšeg | |||||
21.10
14:30
Mladost (R)
Jedinstvo
3
1
|
21.10.2018 14:30 | Mladost (R) | 3 : 1 | Jedinstvo |
21.10
14:00
Bistrica
Vreoci
2
3
|
21.10.2018 14:00 | Bistrica | 2 : 3 | Vreoci |
21.10
15:00
Egeta
Pontes
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Egeta | 0 : 0 | Pontes | |||||
21.10
15:00
Milutinovac
Kladušnica
0
3
|
21.10.2018 15:00 | Milutinovac | 0 : 3 | Kladušnica | |||||
21.10
15:00
Omladinac
Rtkovo
1
3
|
21.10.2018 15:00 | Omladinac | 1 : 3 | Rtkovo | |||||
21.10
15:00
Koča Andjelković
Mala Vrbica
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Koča Andjelković | 1 : 1 | Mala Vrbica |
21.10
13:30
Napredak
Ivanča
3
0
|
21.10.2018 13:30 | Napredak | 3 : 0 | Ivanča | |||||
21.10
13:30
Šepšin
Vlaška
2
0
|
21.10.2018 13:30 | Šepšin | 2 : 0 | Vlaška | |||||
21.10
13:30
Borac
OFK Student
0
3
|
21.10.2018 13:30 | Borac | 0 : 3 | OFK Student | |||||
21.10
13:30
Omladinac
Markovac
2
3
|
21.10.2018 13:30 | Omladinac | 2 : 3 | Markovac |
21.10
15:00
Polet
Omladinac 1927
7
1
|
21.10.2018 15:00 | Polet | 7 : 1 | Omladinac 1927 | |||||
21.10
15:00
Glogonj
Slavia
0
3
|
21.10.2018 15:00 | Glogonj | 0 : 3 | Slavia | |||||
21.10
15:00
Tempo
Vojlovica 2018
0
2
|
21.10.2018 15:00 | Tempo | 0 : 2 | Vojlovica 2018 | |||||
21.10
15:00
Unirea
Pobeda
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Unirea | 1 : 0 | Pobeda |
21.10
13:30
Morava (K)
Prijatelji
2
1
|
21.10.2018 13:30 | Morava (K) | 2 : 1 | Prijatelji | |||||
21.10
13:30
Kej
Malba
3
0
|
21.10.2018 13:30 | Kej | 3 : 0 | Malba | |||||
21.10
13:30
Budućnost
Mršinci
0
1
|
21.10.2018 13:30 | Budućnost | 0 : 1 | Mršinci | |||||
21.10
13:30
Planinac
Vujan
5
0
|
21.10.2018 13:30 | Planinac | 5 : 0 | Vujan |
21.10
14:30
Petrijevac
Petlić SD 026
4
1
|
21.10.2018 14:30 | Petrijevac | 4 : 1 | Petlić SD 026 | |||||
21.10
14:30
Drugovac
Badljevica
0
1
|
21.10.2018 14:30 | Drugovac | 0 : 1 | Badljevica | |||||
21.10
14:30
Lunjevac
Landol
0
4
|
21.10.2018 14:30 | Lunjevac | 0 : 4 | Landol |
21.10
14:30
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
4
6
|
21.10.2018 14:30 | Vrbovac | 4 : 6 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
21.10
14:30
Jezava
Stari Hrast 2018
1
0
|
21.10.2018 14:30 | Jezava | 1 : 0 | Stari Hrast 2018 | |||||
21.10
14:30
Skobalj
Zeppelin 026
5
0
|
21.10.2018 14:30 | Skobalj | 5 : 0 | Zeppelin 026 | |||||
21.10
14:30
Vučak
Budućnost
6
2
|
21.10.2018 14:30 | Vučak | 6 : 2 | Budućnost |
21.10
14:30
Pobeda
Sloboda
2
1
|
21.10.2018 14:30 | Pobeda | 2 : 1 | Sloboda | |||||
21.10
14:30
Jerma
Zvezda
4
3
|
21.10.2018 14:30 | Jerma | 4 : 3 | Zvezda | |||||
21.10
14:30
Temac
Veliki Suvodol
8
1
|
21.10.2018 14:30 | Temac | 8 : 1 | Veliki Suvodol |
21.10
14:00
Mladost
Terekveš
3
1
|
21.10.2018 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Terekveš | |||||
21.10
14:00
Partizan
Jedinstvo
3
0
|
21.10.2018 14:00 | Partizan | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.10
14:00
Omladinac (D)
Dunav
2
2
|
21.10.2018 14:00 | Omladinac (D) | 2 : 2 | Dunav | |||||
21.10
14:00
Omladinac (B)
Aleksa Šantić
3
2
|
21.10.2018 14:00 | Omladinac (B) | 3 : 2 | Aleksa Šantić | |||||
21.10
14:00
Zadrugar
OFK Šikara
4
1
|
21.10.2018 14:00 | Zadrugar | 4 : 1 | OFK Šikara | |||||
21.10
14:00
Hajduk
Kordun
0
0
|
21.10.2018 14:00 | Hajduk | 0 : 0 | Kordun |
21.10
11:00
Polet (R)
Gredetin
3
0
|
21.10.2018 11:00 | Polet (R) | 3 : 0 | Gredetin | |||||
21.10
14:30
OFK Rutevac 1908
Ratar
7
0
|
21.10.2018 14:30 | OFK Rutevac 1908 | 7 : 0 | Ratar | |||||
21.10
11:00
Škriljac
Jedinstvo
5
1
|
21.10.2018 11:00 | Škriljac | 5 : 1 | Jedinstvo |
21.10
15:00
Hajduk
OFK Mala Bosna 2015
1
5
|
21.10.2018 15:00 | Hajduk | 1 : 5 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
21.10
15:00
Bikovo
Lokomotiva
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Bikovo | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
21.10
15:00
Žednik
Udarnik Višnjevac
5
5
|
21.10.2018 15:00 | Žednik | 5 : 5 | Udarnik Višnjevac | |||||
21.10
15:00
Solid
Čantavir
4
0
|
21.10.2018 15:00 | Solid | 4 : 0 | Čantavir | |||||
21.10
15:00
Palić
Elektrovojvodina
1
4
|
21.10.2018 15:00 | Palić | 1 : 4 | Elektrovojvodina |
21.10
14:30
Omladinac
Mladost (NS)
2
0
|
21.10.2018 14:30 | Omladinac | 2 : 0 | Mladost (NS) | |||||
21.10
14:30
Jasenica
AF Đokić
4
0
|
21.10.2018 14:30 | Jasenica | 4 : 0 | AF Đokić |
21.10
13:30
Bačinac
Palanka
4
3
|
21.10.2018 13:30 | Bačinac | 4 : 3 | Palanka | |||||
21.10
13:30
Glavaš
Jasenica 2017
2
1
|
21.10.2018 13:30 | Glavaš | 2 : 1 | Jasenica 2017 |
21.10
15:00
Voćar
Prilike
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Voćar | 3 : 1 | Prilike | |||||
21.10
15:00
Dedinje Junajted
Sloga
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Dedinje Junajted | 2 : 0 | Sloga | |||||
21.10
15:00
Vrelo
Gorušica
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Vrelo | 2 : 1 | Gorušica | |||||
21.10
15:00
Gradina
Jelica
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Gradina | 1 : 0 | Jelica | |||||
21.10
15:00
Brezova
Radnički
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Brezova | 1 : 0 | Radnički |
21.10
11:00
Tara
Kapedunum
|
21.10.2018 11:00 | Tara | : | Kapedunum |
21.10
15:00
Gornji Stepoš
Konjuh
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Gornji Stepoš | 3 : 1 | Konjuh | |||||
21.10
15:00
Rasina
Globoder
3
2
|
21.10.2018 15:00 | Rasina | 3 : 2 | Globoder | |||||
21.10
15:00
Zdravinje
Sebečevac
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Zdravinje | 1 : 1 | Sebečevac | |||||
21.10
15:00
Bukovica
Mudrakovac
0
3
|
21.10.2018 15:00 | Bukovica | 0 : 3 | Mudrakovac | |||||
21.10
15:00
Čarapan
Modrica
4
3
|
21.10.2018 15:00 | Čarapan | 4 : 3 | Modrica | |||||
21.10
15:00
Naupare
Parunovac
6
1
|
21.10.2018 15:00 | Naupare | 6 : 1 | Parunovac | |||||
21.10
15:00
Mladost VPD
Borac
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Mladost VPD | 0 : 1 | Borac |
21.10
14:30
Lepaja 2018
Sloga
2
4
|
21.10.2018 14:30 | Lepaja 2018 | 2 : 4 | Sloga | |||||
21.10
10:00
Jugovići
Borac
2
4
|
21.10.2018 10:00 | Jugovići | 2 : 4 | Borac | |||||
21.10
10:00
Baličevac
Arbanasce
3
3
|
21.10.2018 10:00 | Baličevac | 3 : 3 | Arbanasce |
21.10
15:00
Palilulac
Jedinstvo
5
2
|
21.10.2018 15:00 | Palilulac | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
21.10
15:00
Sokograd
Slemen
0
4
|
21.10.2018 15:00 | Sokograd | 0 : 4 | Slemen |
21.10
15:00
Divostin
Kolonija
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Divostin | 1 : 1 | Kolonija | |||||
21.10
15:00
Zastava
Bratstvo 1975
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Zastava | 1 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
21.10
15:00
Maršić
Ćava
4
1
|
21.10.2018 15:00 | Maršić | 4 : 1 | Ćava | |||||
21.10
15:00
Seljak
Vinogradi DB
1
3
|
21.10.2018 15:00 | Seljak | 1 : 3 | Vinogradi DB | |||||
21.10
15:00
Sloga Lužnice 2016
OFK Žeželj
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Sloga Lužnice 2016 | 2 : 1 | OFK Žeželj |
21.10
15:00
Dobrinjac
Plavi Tok
2
5
|
21.10.2018 15:00 | Dobrinjac | 2 : 5 | Plavi Tok | |||||
21.10
15:00
Glumač
Avijatičar
5
3
|
21.10.2018 15:00 | Glumač | 5 : 3 | Avijatičar | |||||
21.10
15:00
Gorobilje
Blagaja
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Gorobilje | 3 : 1 | Blagaja | |||||
21.10
15:00
Trešnjica
Borac
3
2
|
21.10.2018 15:00 | Trešnjica | 3 : 2 | Borac | |||||
21.10
15:00
Duškovci
Napredak
4
1
|
21.10.2018 15:00 | Duškovci | 4 : 1 | Napredak |
21.10
15:00
Rujnik
Aluminjum
3
3
|
21.10.2018 15:00 | Rujnik | 3 : 3 | Aluminjum | |||||
21.10
15:00
Supovac
Čegar 1946
4
0
|
21.10.2018 15:00 | Supovac | 4 : 0 | Čegar 1946 | |||||
21.10
15:00
Spartak
Radnički 1936
1
5
|
21.10.2018 15:00 | Spartak | 1 : 5 | Radnički 1936 | |||||
21.10
15:00
Durlan Siti
Jasenovik 2018
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Durlan Siti | 1 : 1 | Jasenovik 2018 | |||||
21.10
15:00
Sloga 1948
Delijski Vis
2
3
|
21.10.2018 15:00 | Sloga 1948 | 2 : 3 | Delijski Vis |
21.10
15:30
Polet
OFK Sikole
3
0
|
21.10.2018 15:30 | Polet | 3 : 0 | OFK Sikole | |||||
21.10
11:00
Miloševo
Slatina
0
2
|
21.10.2018 11:00 | Miloševo | 0 : 2 | Slatina | |||||
21.10
15:30
Mladost
Urovica
1
2
|
21.10.2018 15:30 | Mladost | 1 : 2 | Urovica | |||||
21.10
15:30
OFK Tamnič
Rečka
4
0
|
21.10.2018 15:30 | OFK Tamnič | 4 : 0 | Rečka |
21.10
14:30
Mekiš
Marina Kutina
2
1
|
21.10.2018 14:30 | Mekiš | 2 : 1 | Marina Kutina |
21.10
13:30
Hajduk
Mladost
6
1
|
21.10.2018 13:30 | Hajduk | 6 : 1 | Mladost | |||||
21.10
13:30
Zaklopača
Podunavac
1
0
|
21.10.2018 13:30 | Zaklopača | 1 : 0 | Podunavac |
21.10
11:00
Mrovska
Verko
5
0
|
21.10.2018 11:00 | Mrovska | 5 : 0 | Verko | |||||
21.10
11:00
Dragojevac
Jedinstvo 2014
6
1
|
21.10.2018 11:00 | Dragojevac | 6 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
21.10
11:00
Polet
Belpos
3
2
|
21.10.2018 11:00 | Polet | 3 : 2 | Belpos | |||||
21.10
11:00
Mladost (Z)
Skupljen 2013
7
0
|
21.10.2018 11:00 | Mladost (Z) | 7 : 0 | Skupljen 2013 |
21.10
14:00
Popovac
OFK Juhor 2016
1
0
|
21.10.2018 14:00 | Popovac | 1 : 0 | OFK Juhor 2016 | |||||
21.10
14:00
Sloga
Razvitak
1
1
|
21.10.2018 14:00 | Sloga | 1 : 1 | Razvitak | |||||
21.10
14:00
Donja Mutnica
Budućnost
5
1
|
21.10.2018 14:00 | Donja Mutnica | 5 : 1 | Budućnost | |||||
21.10
14:00
Heroj
BSK Buljane
1
1
|
21.10.2018 14:00 | Heroj | 1 : 1 | BSK Buljane | |||||
21.10
14:00
Jedinstvo
Napredak
0
4
|
21.10.2018 14:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Napredak |
21.10
15:00
Mladost 1925
Miločajac
1
0
|
21.10.2018 15:00 | Mladost 1925 | 1 : 0 | Miločajac | |||||
21.10
15:00
Morava
Zgodačica
1
2
|
21.10.2018 15:00 | Morava | 1 : 2 | Zgodačica | |||||
21.10
15:00
Stara Čaršija
Milakovac 2018
0
1
|
21.10.2018 15:00 | Stara Čaršija | 0 : 1 | Milakovac 2018 | |||||
21.10
15:00
Šumadija
Braća Vuković
0
7
|
21.10.2018 15:00 | Šumadija | 0 : 7 | Braća Vuković |
21.10
15:00
Omladinac
Mladost 1981
2
5
|
21.10.2018 15:00 | Omladinac | 2 : 5 | Mladost 1981 |
21.10
11:00
Rudar 1973
Badince
2
5
|
21.10.2018 11:00 | Rudar 1973 | 2 : 5 | Badince | |||||
21.10
11:00
SU Donja Lomnica
Mladost (DL)
3
1
|
21.10.2018 11:00 | SU Donja Lomnica | 3 : 1 | Mladost (DL) |
21.10
11:00
Zablaće
OFK Jelen
0
2
|
21.10.2018 11:00 | Zablaće | 0 : 2 | OFK Jelen | |||||
21.10
11:00
Volujac
Borac BTG
2
1
|
21.10.2018 11:00 | Volujac | 2 : 1 | Borac BTG | |||||
21.10
11:00
Žabar
Korman
0
3
|
21.10.2018 11:00 | Žabar | 0 : 3 | Korman | |||||
21.10
11:00
Mladost Svileuva
OFK Varna
2
3
|
21.10.2018 11:00 | Mladost Svileuva | 2 : 3 | OFK Varna | |||||
21.10
11:00
Galeb
Jedinstvo
6
1
|
21.10.2018 11:00 | Galeb | 6 : 1 | Jedinstvo |
21.10
14:00
Dimitrije Tucović
OFK Radnički
0
0
|
21.10.2018 14:00 | Dimitrije Tucović | 0 : 0 | OFK Radnički |
21.10
14:00
GFK Tabane
Omladinac
3
1
|
21.10.2018 14:00 | GFK Tabane | 3 : 1 | Omladinac | |||||
21.10
14:00
Dražmirovac
Belica
3
2
|
21.10.2018 14:00 | Dražmirovac | 3 : 2 | Belica | |||||
21.10
14:00
Napredak
Crni Vrh
2
1
|
21.10.2018 14:00 | Napredak | 2 : 1 | Crni Vrh |
21.10
14:30
Sopot
Dunav
3
1
|
21.10.2018 14:30 | Sopot | 3 : 1 | Dunav | |||||
21.10
14:30
Batovac
Moravac 1933
3
5
|
21.10.2018 14:30 | Batovac | 3 : 5 | Moravac 1933 | |||||
21.10
14:30
Morava 1932
Ljubičevo
0
3
|
21.10.2018 14:30 | Morava 1932 | 0 : 3 | Ljubičevo | |||||
21.10
14:30
BSK 1931
Proleter 1932
1
0
|
21.10.2018 14:30 | BSK 1931 | 1 : 0 | Proleter 1932 |
21.10
14:30
Pobeda (SK)
Zemljoradnik
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Pobeda (SK) | 1 : 1 | Zemljoradnik | |||||
21.10
14:30
Metalac
Napredak (B)
1
4
|
21.10.2018 14:30 | Metalac | 1 : 4 | Napredak (B) | |||||
21.10
14:30
Vojvoda Milenko
Mlava (B)
0
4
|
21.10.2018 14:30 | Vojvoda Milenko | 0 : 4 | Mlava (B) | |||||
21.10
14:30
Beli Orao
Sloga 1936
5
1
|
21.10.2018 14:30 | Beli Orao | 5 : 1 | Sloga 1936 |
21.10
15:00
Borac
POFK Letnjikovac
5
1
|
21.10.2018 15:00 | Borac | 5 : 1 | POFK Letnjikovac | |||||
21.10
15:00
Pocerina
Napredak
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Pocerina | 1 : 1 | Napredak |
21.10
11:00
Omladinac
Vukona
1
1
|
21.10.2018 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | Vukona | |||||
21.10
11:00
Brgule
Jedinstvo
1
1
|
21.10.2018 11:00 | Brgule | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.10
11:00
Kolubara
Budućnost 1995
2
2
|
21.10.2018 11:00 | Kolubara | 2 : 2 | Budućnost 1995 | |||||
21.10
11:00
Murgaš
OFK Stublenica
1
0
|
21.10.2018 11:00 | Murgaš | 1 : 0 | OFK Stublenica |
21.10
14:00
Panonija
Telečka
0
3
|
21.10.2018 14:00 | Panonija | 0 : 3 | Telečka | |||||
21.10
14:00
Graničar (R)
Dinamo 1923
4
0
|
21.10.2018 14:00 | Graničar (R) | 4 : 0 | Dinamo 1923 |
21.10
14:00
OFK Senjak
Bujačić
3
1
|
21.10.2018 14:00 | OFK Senjak | 3 : 1 | Bujačić | |||||
21.10
14:00
Mali korak
Beloševac
0
0
|
21.10.2018 14:00 | Mali korak | 0 : 0 | Beloševac | |||||
21.10
14:00
Dračić 2018
OFK Povlen
4
1
|
21.10.2018 14:00 | Dračić 2018 | 4 : 1 | OFK Povlen | |||||
21.10
14:00
Kotešica
Zadrugar
3
0
|
21.10.2018 14:00 | Kotešica | 3 : 0 | Zadrugar |
21.10
15:00
OFK Brestač
Hajduk
3
0
|
21.10.2018 15:00 | OFK Brestač | 3 : 0 | Hajduk | |||||
21.10
15:00
Sloven
Lovac
3
3
|
21.10.2018 15:00 | Sloven | 3 : 3 | Lovac | |||||
21.10
15:00
Srem
Mladost
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Srem | 1 : 1 | Mladost | |||||
21.10
15:00
Kameni
Vitez
6
1
|
21.10.2018 15:00 | Kameni | 6 : 1 | Vitez |
21.10
15:00
Banat
Vladimirovac
4
0
|
21.10.2018 15:00 | Banat | 4 : 0 | Vladimirovac |
21.10
15:00
OFK Banat
Omladinac
0
6
|
21.10.2018 15:00 | OFK Banat | 0 : 6 | Omladinac | |||||
21.10
15:00
Vitorul
Pobeda
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Vitorul | 2 : 1 | Pobeda | |||||
21.10
15:00
Banat (D)
Vršac
3
0
|
21.10.2018 15:00 | Banat (D) | 3 : 0 | Vršac |
21.10
14:00
Resavac
Mladi Borac
5
0
|
21.10.2018 14:00 | Resavac | 5 : 0 | Mladi Borac | |||||
21.10
14:00
Sinđelić
Resava
10
0
|
21.10.2018 14:00 | Sinđelić | 10 : 0 | Resava | |||||
21.10
14:00
Mladi Radnik
Rudar
2
3
|
21.10.2018 14:00 | Mladi Radnik | 2 : 3 | Rudar |
21.10
14:00
Jednota
Napredak
4
0
|
21.10.2018 14:00 | Jednota | 4 : 0 | Napredak | |||||
21.10
14:00
Erdevik 2017
Jedinstvo (M)
0
0
|
21.10.2018 14:00 | Erdevik 2017 | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
21.10
14:00
Omladinac
Jedinstvo (LJ)
1
2
|
21.10.2018 14:00 | Omladinac | 1 : 2 | Jedinstvo (LJ) | |||||
21.10
14:00
Borac
Sremac
1
9
|
21.10.2018 14:00 | Borac | 1 : 9 | Sremac | |||||
21.10
14:00
OFK Bačinci
Graničar
1
0
|
21.10.2018 14:00 | OFK Bačinci | 1 : 0 | Graničar | |||||
21.10
14:00
Sinđelić
OFK Bingula
3
2
|
21.10.2018 14:00 | Sinđelić | 3 : 2 | OFK Bingula |
21.10
14:00
Borac (R)
Noćaj
3
2
|
21.10.2018 14:00 | Borac (R) | 3 : 2 | Noćaj | |||||
21.10
14:00
Srem (SM)
Poletarac
2
2
|
21.10.2018 14:00 | Srem (SM) | 2 : 2 | Poletarac | |||||
21.10
14:00
Sloga
Borac (VR)
10
0
|
21.10.2018 14:00 | Sloga | 10 : 0 | Borac (VR) | |||||
21.10
14:00
Sloboda
Srem (SR)
1
3
|
21.10.2018 14:00 | Sloboda | 1 : 3 | Srem (SR) | |||||
21.10
14:00
Planinac
Graničar
2
0
|
21.10.2018 14:00 | Planinac | 2 : 0 | Graničar | |||||
21.10
14:00
Trgovački
Zmaj
5
0
|
21.10.2018 14:00 | Trgovački | 5 : 0 | Zmaj |
21.10
14:00
Borac
Car Uroš
1
1
|
21.10.2018 14:00 | Borac | 1 : 1 | Car Uroš | |||||
21.10
14:00
ČSK 1939
Dunav
1
0
|
21.10.2018 14:00 | ČSK 1939 | 1 : 0 | Dunav | |||||
21.10
14:00
Sloga (K)
Fruškogorac
1
3
|
21.10.2018 14:00 | Sloga (K) | 1 : 3 | Fruškogorac | |||||
21.10
14:00
Sloga (M)
Planinac
9
0
|
21.10.2018 14:00 | Sloga (M) | 9 : 0 | Planinac |
21.10
14:30
Sremac
Jedinstvo
6
0
|
21.10.2018 14:30 | Sremac | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.10
14:30
Jedinstvo (R)
Jedinstvo (P)
2
2
|
21.10.2018 14:30 | Jedinstvo (R) | 2 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
21.10
14:30
Fruškogorac
Graničar
4
1
|
21.10.2018 14:30 | Fruškogorac | 4 : 1 | Graničar | |||||
21.10
14:30
Hrtkovci
27. Oktobar
2
1
|
21.10.2018 14:30 | Hrtkovci | 2 : 1 | 27. Oktobar | |||||
21.10
14:30
Vojvodina
Borac
3
1
|
21.10.2018 14:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Borac |
21.10
13:30
Grkljane
Vratare
|
21.10.2018 13:30 | Grkljane | : | Vratare | |||||
21.10
11:00
Padež
Kruševica
|
21.10.2018 11:00 | Padež | : | Kruševica | |||||
21.10
13:30
Dvorane
Polet (Š)
|
21.10.2018 13:30 | Dvorane | : | Polet (Š) | |||||
21.10
13:30
Štitari
Lomnica
|
21.10.2018 13:30 | Štitari | : | Lomnica | |||||
21.10
11:00
Mladost 2015
Zmajevac
|
21.10.2018 11:00 | Mladost 2015 | : | Zmajevac |
21.10
10:00
Jarmenovci
Budućnost (B)
1
3
|
21.10.2018 10:00 | Jarmenovci | 1 : 3 | Budućnost (B) | |||||
21.10
10:00
Budućnost MI
Maskar
4
2
|
21.10.2018 10:00 | Budućnost MI | 4 : 2 | Maskar | |||||
21.10
10:00
Krćevac 04
Kalipolje
0
3
|
21.10.2018 10:00 | Krćevac 04 | 0 : 3 | Kalipolje |
21.10
15:00
Mladost (DB)
Mladost (G)
7
1
|
21.10.2018 15:00 | Mladost (DB) | 7 : 1 | Mladost (G) | |||||
21.10
15:00
Granit
TE Gučevo
1
3
|
21.10.2018 15:00 | Granit | 1 : 3 | TE Gučevo | |||||
21.10
15:00
Sloga
Studenac
0
4
|
21.10.2018 15:00 | Sloga | 0 : 4 | Studenac |
21.10
14:30
Mladi Borac
Dunavac
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Mladi Borac | 1 : 1 | Dunavac | |||||
21.10
14:30
Srednjevo
Ram
2
3
|
21.10.2018 14:30 | Srednjevo | 2 : 3 | Ram | |||||
21.10
14:30
Sloga
Baštovan 2015
0
2
|
21.10.2018 14:30 | Sloga | 0 : 2 | Baštovan 2015 | |||||
21.10
14:30
Mirko Tomić
Kumane
0
7
|
21.10.2018 14:30 | Mirko Tomić | 0 : 7 | Kumane | |||||
21.10
14:30
Stiški Kurjak
Pek
0
1
|
21.10.2018 14:30 | Stiški Kurjak | 0 : 1 | Pek |
21.10
11:00
Napredak 1927
Stig (C)
2
0
|
21.10.2018 11:00 | Napredak 1927 | 2 : 0 | Stig (C) | |||||
21.10
11:00
Stig (MC)
Jedinstvo (S)
0
5
|
21.10.2018 11:00 | Stig (MC) | 0 : 5 | Jedinstvo (S) | |||||
21.10
11:00
BSK 1924
Sloga 1945
1
3
|
21.10.2018 11:00 | BSK 1924 | 1 : 3 | Sloga 1945 |
21.10
14:30
Mladi borac 2018
Feniks
0
1
|
21.10.2018 14:30 | Mladi borac 2018 | 0 : 1 | Feniks | |||||
21.10
14:30
Mladost (CK)
Napredak (MK)
3
0
|
21.10.2018 14:30 | Mladost (CK) | 3 : 0 | Napredak (MK) |
21.10
15:00
Hajduk
Bukorovac
1
1
|
21.10.2018 15:00 | Hajduk | 1 : 1 | Bukorovac | |||||
21.10
15:00
Azbest
Kremenac
6
3
|
21.10.2018 15:00 | Azbest | 6 : 3 | Kremenac |
21.10
14:30
Tulež
Misača
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Tulež | 1 : 1 | Misača | |||||
21.10
14:30
Gorski Car
OFK Venčani
0
3
|
21.10.2018 14:30 | Gorski Car | 0 : 3 | OFK Venčani |
21.10
14:30
Barič
Mrčkovac
4
2
|
21.10.2018 14:30 | Barič | 4 : 2 | Mrčkovac | |||||
21.10
14:30
Mladost 1970
OFK Vinci
0
0
|
21.10.2018 14:30 | Mladost 1970 | 0 : 0 | OFK Vinci | |||||
21.10
14:30
Borac 2016
Električar
1
0
|
21.10.2018 14:30 | Borac 2016 | 1 : 0 | Električar |
21.10
13:00
Čobanče
Selanac
1
0
|
21.10.2018 13:00 | Čobanče | 1 : 0 | Selanac | |||||
21.10
13:00
Crnča
Jezero
0
8
|
21.10.2018 13:00 | Crnča | 0 : 8 | Jezero |
21.10
14:30
Mladi radnik
OFK Marenovo
5
2
|
21.10.2018 14:30 | Mladi radnik | 5 : 2 | OFK Marenovo | |||||
21.10
14:30
OFK Orašje
Parcane
1
6
|
21.10.2018 14:30 | OFK Orašje | 1 : 6 | Parcane |
21.10
14:00
Bresje
PSS-192
1
7
|
21.10.2018 14:00 | Bresje | 1 : 7 | PSS-192 | |||||
21.10
14:00
Jagodina
GFK Strelište
2
4
|
21.10.2018 14:00 | Jagodina | 2 : 4 | GFK Strelište |
21.10
17:00
Čelik
Široki Brijeg
1
1
|
21.10.2018 17:00 | Čelik | 1 : 1 | Široki Brijeg | |||||
21.10
15:00
Krupa
Radnik
0
0
|
21.10.2018 15:00 | Krupa | 0 : 0 | Radnik |
21.10
13:30
Arsenal
Berane
2
0
|
21.10.2018 13:30 | Arsenal | 2 : 0 | Berane | |||||
21.10
13:30
Dečić
Jezero
4
1
|
21.10.2018 13:30 | Dečić | 4 : 1 | Jezero | |||||
21.10
13:30
Jedinstvo
Igalo
1
1
|
21.10.2018 13:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Igalo | |||||
21.10
13:30
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Bokelj
0
0
|
21.10.2018 13:30 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 0 : 0 | Bokelj | |||||
21.10
13:30
Otrant
Kom
2
1
|
21.10.2018 13:30 | Otrant | 2 : 1 | Kom |
21.10
09:00
Adria
Drezga
1
3
|
21.10.2018 09:00 | Adria | 1 : 3 | Drezga | |||||
21.10
15:00
Bratstvo
Crvena stijena
4
0
|
21.10.2018 15:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Crvena stijena | |||||
21.10
14:00
Karioke
Gorštak
3
0
|
21.10.2018 14:00 | Karioke | 3 : 0 | Gorštak |
21.10
14:00
Fair Play
Ibar
0
12
|
21.10.2018 14:00 | Fair Play | 0 : 12 | Ibar |
21.10
10:30
Hajduk
Sloga (SB)
3
1
|
21.10.2018 10:30 | Hajduk | 3 : 1 | Sloga (SB) | |||||
21.10
15:00
Cetinje
Sloga (R)
2
1
|
21.10.2018 15:00 | Cetinje | 2 : 1 | Sloga (R) |
21.10
17:00
Everton
Crystal Palace
2
0
|
21.10.2018 17:00 | Everton | 2 : 0 | Crystal Palace |
21.10
20:45
Real Betis
Real Valladolid
0
1
|
21.10.2018 20:45 | Real Betis | 0 : 1 | Real Valladolid | |||||
21.10
16:15
Eibar
Athletic Club
1
1
|
21.10.2018 16:15 | Eibar | 1 : 1 | Athletic Club | |||||
21.10
18:30
Huesca
Espanyol
0
2
|
21.10.2018 18:30 | Huesca | 0 : 2 | Espanyol | |||||
21.10
12:00
Rayo Vallecano
Getafe
1
2
|
21.10.2018 12:00 | Rayo Vallecano | 1 : 2 | Getafe |
21.10
18:00
Borussia Mönchengladbach
Mainz 05
4
0
|
21.10.2018 18:00 | Borussia Mönchengladbach | 4 : 0 | Mainz 05 | |||||
21.10
15:30
Hertha BSC
Freiburg
1
1
|
21.10.2018 15:30 | Hertha BSC | 1 : 1 | Freiburg |
21.10
15:00
Bologna
Torino
2
2
|
21.10.2018 15:00 | Bologna | 2 : 2 | Torino | |||||
21.10
15:00
Chievo
Atalanta
1
5
|
21.10.2018 15:00 | Chievo | 1 : 5 | Atalanta | |||||
21.10
18:00
Fiorentina
Cagliari
1
1
|
21.10.2018 18:00 | Fiorentina | 1 : 1 | Cagliari | |||||
21.10
12:30
Frosinone
Empoli
3
3
|
21.10.2018 12:30 | Frosinone | 3 : 3 | Empoli | |||||
21.10
15:00
Parma
Lazio
0
2
|
21.10.2018 15:00 | Parma | 0 : 2 | Lazio | |||||
21.10
20:30
Internazionale
Milan
1
0
|
21.10.2018 20:30 | Internazionale | 1 : 0 | Milan |
21.10
15:00
Montpellier
Bordeaux
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Montpellier | 2 : 0 | Bordeaux | |||||
21.10
21:00
Nice
Olympique Marseille
0
1
|
21.10.2018 21:00 | Nice | 0 : 1 | Olympique Marseille | |||||
21.10
17:00
Saint-Étienne
Rennes
1
1
|
21.10.2018 17:00 | Saint-Étienne | 1 : 1 | Rennes |
21.10
16:00
Dinamo
OFK Bačka
1
1
|
21.10.2018 16:00 | Dinamo | 1 : 1 | OFK Bačka | |||||
21.10
13:00
Spartak ŽK
Partizan
0
0
|
21.10.2018 13:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | Partizan |
21.10
14:30
Inđija
Teleoptik
1
0
|
21.10.2018 14:30 | Inđija | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
21.10
14:30
Novi Pazar
OFK Žarkovo
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Novi Pazar | 1 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
21.10
14:30
Bežanija
Metalac
1
1
|
21.10.2018 14:30 | Bežanija | 1 : 1 | Metalac |
21.10
15:00
Spartak
Sloga
5
0
|
21.10.2018 15:00 | Spartak | 5 : 0 | Sloga | |||||
21.10
14:30
Radnički 1923
Mašinac Trejs PZP
1
4
|
21.10.2018 14:30 | Radnički 1923 | 1 : 4 | Mašinac Trejs PZP |
21.10
12:30
Kolibri
TSC
0
1
|
21.10.2018 12:30 | Kolibri | 0 : 1 | TSC | |||||
21.10
15:00
Kolubara
Radnički 2012
0
9
|
21.10.2018 15:00 | Kolubara | 0 : 9 | Radnički 2012 | |||||
21.10
14:30
Mačva
Lavice Dubočica
5
0
|
21.10.2018 14:30 | Mačva | 5 : 0 | Lavice Dubočica |
21.10
13:00
Šumadija (A)
Budućnost Krušik 2014
1
1
|
21.10.2018 13:00 | Šumadija (A) | 1 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
21.10
13:00
Sloga (P)
Novi Pazar
2
0
|
21.10.2018 13:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
21.10
13:00
Karađorđe
Metalac
1
5
|
21.10.2018 13:00 | Karađorđe | 1 : 5 | Metalac | |||||
21.10
13:00
Loznica
Radnički 1923
2
2
|
21.10.2018 13:00 | Loznica | 2 : 2 | Radnički 1923 | |||||
21.10
13:00
Mladost
Mladi radnik 1926
4
0
|
21.10.2018 13:00 | Mladost | 4 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
21.10
13:00
Sloboda (U)
Mačva
3
2
|
21.10.2018 13:00 | Sloboda (U) | 3 : 2 | Mačva | |||||
21.10
13:00
Sloga (K)
Smederevo 1924
1
1
|
21.10.2018 13:00 | Sloga (K) | 1 : 1 | Smederevo 1924 |
21.10
10:00
Omladinac
OFK Bačka (BP)
1
1
|
21.10.2018 10:00 | Omladinac | 1 : 1 | OFK Bačka (BP) | |||||
21.10
10:00
Dinamo 1945
OFK Vršac
3
2
|
21.10.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 2 | OFK Vršac | |||||
21.10
10:00
Radnički (SM)
TSC
2
2
|
21.10.2018 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 2 | TSC | |||||
21.10
10:00
Radnički (Z)
Vojvodina
0
5
|
21.10.2018 10:00 | Radnički (Z) | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
21.10
12:00
Proleter (NS)
Bačka 1901
0
0
|
21.10.2018 12:00 | Proleter (NS) | 0 : 0 | Bačka 1901 | |||||
21.10
10:00
Železničar
Hajduk 1912
3
0
|
21.10.2018 10:00 | Železničar | 3 : 0 | Hajduk 1912 |
21.10
10:00
Jedinstvo Stević
Radnički (NP)
1
2
|
21.10.2018 10:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 2 | Radnički (NP) |
21.10
12:00
Voždovac
Rad
0
4
|
21.10.2018 12:00 | Voždovac | 0 : 4 | Rad |
21.10
11:00
Šumadija (A)
Budućnost Krušik 2014
0
5
|
21.10.2018 11:00 | Šumadija (A) | 0 : 5 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
21.10
11:00
Sloga (P)
Novi Pazar
1
2
|
21.10.2018 11:00 | Sloga (P) | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
21.10
11:00
Loznica
Radnički 1923
2
1
|
21.10.2018 11:00 | Loznica | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
21.10
11:00
Mladost (L)
Mladi radnik 1926
7
3
|
21.10.2018 11:00 | Mladost (L) | 7 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
21.10
11:00
Šumadija 1903
Mačva
0
3
|
21.10.2018 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 3 | Mačva | |||||
21.10
11:00
Sloga (K)
Smederevo 1924
2
1
|
21.10.2018 11:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Smederevo 1924 |
21.10
12:00
Dinamo 1945
OFK Vršac
4
1
|
21.10.2018 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | OFK Vršac | |||||
21.10
11:00
Spartak
TSC
2
0
|
21.10.2018 11:00 | Spartak | 2 : 0 | TSC | |||||
21.10
10:00
Proleter 2006
Vojvodina
4
2
|
21.10.2018 10:00 | Proleter 2006 | 4 : 2 | Vojvodina | |||||
21.10
12:00
Radnički (S)
Borac (NS)
0
1
|
21.10.2018 12:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | Borac (NS) |
21.10
10:00
Omladinac 2014
Radnički
2
1
|
21.10.2018 10:00 | Omladinac 2014 | 2 : 1 | Radnički | |||||
21.10
11:00
Mladost
Rađevac
1
6
|
21.10.2018 11:00 | Mladost | 1 : 6 | Rađevac | |||||
21.10
10:00
Jadar 07
Železničar
1
1
|
21.10.2018 10:00 | Jadar 07 | 1 : 1 | Železničar |
21.10
13:00
Jedinstvo
Novi Pazar 1928
0
0
|
21.10.2018 13:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Novi Pazar 1928 |
21.10
09:00
Prof. Bolesnikov
Vojvodina
0
1
|
21.10.2018 09:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 1 | Vojvodina |
21.10
10:00
Radnički (NP)
Podrinje
0
5
|
21.10.2018 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 5 | Podrinje | |||||
21.10
10:00
Dunav
Srem
0
3
|
21.10.2018 10:00 | Dunav | 0 : 3 | Srem |
21.10
10:00
Tavankut
Njerš Ištvan
0
8
|
21.10.2018 10:00 | Tavankut | 0 : 8 | Njerš Ištvan |
21.10
11:00
Gučevo 1929
Rudar
1
2
|
21.10.2018 11:00 | Gučevo 1929 | 1 : 2 | Rudar |
21.10
15:00
Voždovac
Rad
2
0
|
21.10.2018 15:00 | Voždovac | 2 : 0 | Rad | |||||
21.10
11:00
Partizan
Kiker
1
0
|
21.10.2018 11:00 | Partizan | 1 : 0 | Kiker | |||||
21.10
14:00
Radnički (Z)
Apolon 4
1
5
|
21.10.2018 14:00 | Radnički (Z) | 1 : 5 | Apolon 4 | |||||
21.10
13:00
Sloboda
OFK Beograd
3
0
|
21.10.2018 13:00 | Sloboda | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
21.10
14:30
Brodarac
Teleoptik
0
1
|
21.10.2018 14:30 | Brodarac | 0 : 1 | Teleoptik |
21.10
13:45
OFK Beograd MK
Lokomotiva MK
2
0
|
21.10.2018 13:45 | OFK Beograd MK | 2 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
21.10
18:00
Voždovac MK
Studentski Grad MK
6
1
|
21.10.2018 18:00 | Voždovac MK | 6 : 1 | Studentski Grad MK | |||||
21.10
19:45
O11 MK
Crvena zvezda MK
3
5
|
21.10.2018 19:45 | O11 MK | 3 : 5 | Crvena zvezda MK |
21.10
10:00
Radnički (K)
Železničar
0
5
|
21.10.2018 10:00 | Radnički (K) | 0 : 5 | Železničar |
21.10
10:00
Petrika
Jedinstvo (SP)
5
0
|
21.10.2018 10:00 | Petrika | 5 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
21.10
12:00
Radnički (NP)
Inđija
0
8
|
21.10.2018 12:00 | Radnički (NP) | 0 : 8 | Inđija |
21.10
10:00
Bajša
Preporod
5
1
|
21.10.2018 10:00 | Bajša | 5 : 1 | Preporod | |||||
21.10
13:00
Bačka 1901
Vinogradar
1
2
|
21.10.2018 13:00 | Bačka 1901 | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
21.10
10:00
Đurđin
Čantavir
0
16
|
21.10.2018 10:00 | Đurđin | 0 : 16 | Čantavir |
21.10
09:00
Spartak
Njerš Ištvan
6
1
|
21.10.2018 09:00 | Spartak | 6 : 1 | Njerš Ištvan | |||||
21.10
10:00
Crvenka
CFK
0
1
|
21.10.2018 10:00 | Crvenka | 0 : 1 | CFK | |||||
21.10
10:00
Arena Su
Radnički (S)
2
2
|
21.10.2018 10:00 | Arena Su | 2 : 2 | Radnički (S) | |||||
21.10
10:00
TSC
Bečej 1918
1
2
|
21.10.2018 10:00 | TSC | 1 : 2 | Bečej 1918 |
21.10
10:00
Mundial
Dinamo 1945
1
4
|
21.10.2018 10:00 | Mundial | 1 : 4 | Dinamo 1945 |
21.10
11:00
Homoljac
Napredak (P)
3
0
|
21.10.2018 11:00 | Homoljac | 3 : 0 | Napredak (P) | |||||
21.10
11:00
Rudar 2001
Železničar
3
5
|
21.10.2018 11:00 | Rudar 2001 | 3 : 5 | Železničar | |||||
21.10
11:00
VGSK
Obilić
14
0
|
21.10.2018 11:00 | VGSK | 14 : 0 | Obilić |
21.10
11:30
Arena SU
Vinogradar
2
1
|
21.10.2018 11:30 | Arena SU | 2 : 1 | Vinogradar |
21.10
17:00
Zemun B
Jedinstvo
3
1
|
21.10.2018 17:00 | Zemun B | 3 : 1 | Jedinstvo |
21.10
09:30
Vlada Dimitrijević
Rudar
3
1
|
21.10.2018 09:30 | Vlada Dimitrijević | 3 : 1 | Rudar | |||||
21.10
10:00
Pazar Juniors B
Jedinstvo 2017
4
2
|
21.10.2018 10:00 | Pazar Juniors B | 4 : 2 | Jedinstvo 2017 |
21.10
Pčelinjo
Podrinje
6
2
|
21.10.2018 | Pčelinjo | 6 : 2 | Podrinje | |||||
21.10
Respekt
Gučevo 1929
8
0
|
21.10.2018 | Respekt | 8 : 0 | Gučevo 1929 |
21.10
09:00
Sloboda 2
Kolubara 1
0
7
|
21.10.2018 09:00 | Sloboda 2 | 0 : 7 | Kolubara 1 | |||||
21.10
11:00
Mladost (B)
Mladost (C)
3
3
|
21.10.2018 11:00 | Mladost (B) | 3 : 3 | Mladost (C) | |||||
21.10
10:00
Kalimero
Sloboda 1
2
2
|
21.10.2018 10:00 | Kalimero | 2 : 2 | Sloboda 1 | |||||
21.10
10:00
Akademija fudbala
Borac
0
0
|
21.10.2018 10:00 | Akademija fudbala | 0 : 0 | Borac | |||||
21.10
11:00
Kolubara 2
Železničar
0
8
|
21.10.2018 11:00 | Kolubara 2 | 0 : 8 | Železničar | |||||
21.10
09:00
Omladinac
Napredak
5
0
|
21.10.2018 09:00 | Omladinac | 5 : 0 | Napredak |
21.10
18:00
Star
Akademik
113
76
|
21.10.2018 18:00 | Star | 113 : 76 | Akademik | |||||
21.10
12:00
Nova Pazova
Jedinstvo
89
73
|
21.10.2018 12:00 | Nova Pazova | 89 : 73 | Jedinstvo | |||||
21.10
20:00
Sloven
Kris Kros
79
60
|
21.10.2018 20:00 | Sloven | 79 : 60 | Kris Kros |
21.10
17:00
Dimitrovgrad
Morava
73
81
|
21.10.2018 17:00 | Dimitrovgrad | 73 : 81 | Morava |
21.10
18:30
Paraćin
Zekas 75
79
92
|
21.10.2018 18:30 | Paraćin | 79 : 92 | Zekas 75 |
21.10
17:30
Eko Sport
Žitko Basket
80
66
|
21.10.2018 17:30 | Eko Sport | 80 : 66 | Žitko Basket | |||||
21.10
15:00
BKK Radnički
Borča
74
63
|
21.10.2018 15:00 | BKK Radnički | 74 : 63 | Borča |
21.10
19:30
Ub
Loznica
57
100
|
21.10.2018 19:30 | Ub | 57 : 100 | Loznica | |||||
21.10
15:30
Mix
Šabac
58
88
|
21.10.2018 15:30 | Mix | 58 : 88 | Šabac | |||||
21.10
17:00
Mladost 2014
Student 014
81
63
|
21.10.2018 17:00 | Mladost 2014 | 81 : 63 | Student 014 |
21.10
18:30
Sloga
Ivanjica
75
94
|
21.10.2018 18:30 | Sloga | 75 : 94 | Ivanjica |
21.10
17:00
Zadar
Mornar
83
93
|
21.10.2018 17:00 | Zadar | 83 : 93 | Mornar | |||||
21.10
19:00
Cibona
Cedevita
78
75
|
21.10.2018 19:00 | Cibona | 78 : 75 | Cedevita |
21.10
17:30
Beovuk 72
Vojvodina
77
100
|
21.10.2018 17:30 | Beovuk 72 | 77 : 100 | Vojvodina | |||||
21.10
18:00
Vršac
Mladost
82
77
|
21.10.2018 18:00 | Vršac | 82 : 77 | Mladost | |||||
21.10
19:00
Spartak
Borac
74
77
|
21.10.2018 19:00 | Spartak | 74 : 77 | Borac |
21.10
18:00
Girl Basket
Topolčanka
55
57
|
21.10.2018 18:00 | Girl Basket | 55 : 57 | Topolčanka | |||||
21.10
18:00
Jedinstvo
Stara Pazova
36
78
|
21.10.2018 18:00 | Jedinstvo | 36 : 78 | Stara Pazova | |||||
21.10
13:00
Sivac
Ruma 92
92
67
|
21.10.2018 13:00 | Sivac | 92 : 67 | Ruma 92 |
21.10
18:00
Karađorđevo
Njegoš
52
56
|
21.10.2018 18:00 | Karađorđevo | 52 : 56 | Njegoš | |||||
21.10
20:30
Proleter
Bežanija
89
44
|
21.10.2018 20:30 | Proleter | 89 : 44 | Bežanija |
21.10
16:30
Zvečan
Mileševka
31
94
|
21.10.2018 16:30 | Zvečan | 31 : 94 | Mileševka |
21.10
20:00
Zicer
Trstenik
56
58
|
21.10.2018 20:00 | Zicer | 56 : 58 | Trstenik |
21.10
17:00
Ljubovija
Duga
61
55
|
21.10.2018 17:00 | Ljubovija | 61 : 55 | Duga | |||||
21.10
20:00
Radnički (Bg)
Radnički 2016
50
67
|
21.10.2018 20:00 | Radnički (Bg) | 50 : 67 | Radnički 2016 |
21.10
16:30
Mega Bemax
Actavis Academy
105
53
|
21.10.2018 16:30 | Mega Bemax | 105 : 53 | Actavis Academy | |||||
21.10
16:30
Mladost Veternik
Beko
85
72
|
21.10.2018 16:30 | Mladost Veternik | 85 : 72 | Beko | |||||
21.10
17:30
Mladost (Č)
Borac
68
78
|
21.10.2018 17:30 | Mladost (Č) | 68 : 78 | Borac | |||||
21.10
15:00
Radnički
Sloga
107
93
|
21.10.2018 15:00 | Radnički | 107 : 93 | Sloga |
21.10
14:45
Gračanica
Gračac
0
3
|
21.10.2018 14:45 | Gračanica | 0 : 3 | Gračac |
21.10
19:00
Vojvodina NS Seme 2
Dunav Volley
1
3
|
21.10.2018 19:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 1 : 3 | Dunav Volley | |||||
21.10
19:00
Hercegovina
Kulpin
1
3
|
21.10.2018 19:00 | Hercegovina | 1 : 3 | Kulpin |
21.10
17:00
Topličanin 97
Niš 2
3
1
|
21.10.2018 17:00 | Topličanin 97 | 3 : 1 | Niš 2 | |||||
21.10
17:00
Vranje
Pirot
3
0
|
21.10.2018 17:00 | Vranje | 3 : 0 | Pirot |
21.10
19:00
Šumadija
Rudar
1
3
|
21.10.2018 19:00 | Šumadija | 1 : 3 | Rudar |
21.10
16:30
Inđija
Botafogo
0
3
|
21.10.2018 16:30 | Inđija | 0 : 3 | Botafogo |
21.10
Partizan
Jedinstvo (SP)
3
2
|
21.10.2018 | Partizan | 3 : 2 | Jedinstvo (SP) |
21.10
Kosovska Mitrovica
Futog
3
1
|
21.10.2018 | Kosovska Mitrovica | 3 : 1 | Futog | |||||
21.10
Napredak 037
Borac (St)
0
3
|
21.10.2018 | Napredak 037 | 0 : 3 | Borac (St) |
21.10
17:00
Dubočica
Užice
3
1
|
21.10.2018 17:00 | Dubočica | 3 : 1 | Užice | |||||
21.10
16:00
Borac (Par)
Timok
3
0
|
21.10.2018 16:00 | Borac (Par) | 3 : 0 | Timok | |||||
21.10
20:00
Mladost
Klek Srbijašume
3
1
|
21.10.2018 20:00 | Mladost | 3 : 1 | Klek Srbijašume |
21.10
15:00
Pirot
Majdanpek FBC
3
1
|
21.10.2018 15:00 | Pirot | 3 : 1 | Majdanpek FBC | |||||
21.10
17:00
Kuršumlija
Bor
3
2
|
21.10.2018 17:00 | Kuršumlija | 3 : 2 | Bor | |||||
21.10
17:00
Knjaževac
Jagodina
3
0
|
21.10.2018 17:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Jagodina | |||||
21.10
20:00
Stampedo
Desetka
0
3
|
21.10.2018 20:00 | Stampedo | 0 : 3 | Desetka |
21.10
15:00
Mladost (NP)
Lavice 07
2
3
|
21.10.2018 15:00 | Mladost (NP) | 2 : 3 | Lavice 07 | |||||
21.10
20:00
Odbojka 013
Futog Vest
0
3
|
21.10.2018 20:00 | Odbojka 013 | 0 : 3 | Futog Vest | |||||
21.10
20:00
Slavija
Novi Sad
0
3
|
21.10.2018 20:00 | Slavija | 0 : 3 | Novi Sad |
21.10
18:00
Tutin
Bambi volej
3
1
|
21.10.2018 18:00 | Tutin | 3 : 1 | Bambi volej | |||||
21.10
15:45
Sloboda S
Tara
3
0
|
21.10.2018 15:45 | Sloboda S | 3 : 0 | Tara |
21.10
18:30
Avala
AS
3
2
|
21.10.2018 18:30 | Avala | 3 : 2 | AS |
21.10
19:45
Kolubara
Pionir
3
0
|
21.10.2018 19:45 | Kolubara | 3 : 0 | Pionir | |||||
21.10
11:30
Železničar
Radnički 2
0
3
|
21.10.2018 11:30 | Železničar | 0 : 3 | Radnički 2 |
21.10
11:30
Obrenovac
Železnik 2012
0
3
|
21.10.2018 11:30 | Obrenovac | 0 : 3 | Železnik 2012 |
21.10
13:00
KI 0230
Kikinda
2
3
|
21.10.2018 13:00 | KI 0230 | 2 : 3 | Kikinda |
21.10
16:00
CVS
Vrbas
3
1
|
21.10.2018 16:00 | CVS | 3 : 1 | Vrbas | |||||
21.10
16:00
Merkur
Sutjeska
3
0
|
21.10.2018 16:00 | Merkur | 3 : 0 | Sutjeska |
21.10
19:00
Dunav
Štrand Volej
3
0
|
21.10.2018 19:00 | Dunav | 3 : 0 | Štrand Volej | |||||
21.10
18:00
Srem 2
Dunav Volej
3
2
|
21.10.2018 18:00 | Srem 2 | 3 : 2 | Dunav Volej | |||||
21.10
14:00
Star
Maks
3
0
|
21.10.2018 14:00 | Star | 3 : 0 | Maks | |||||
21.10
18:00
Jadran
NS Tim
1
3
|
21.10.2018 18:00 | Jadran | 1 : 3 | NS Tim |
21.10
14:00
Grbić
Bečej
3
1
|
21.10.2018 14:00 | Grbić | 3 : 1 | Bečej |
21.10
Morava
Vlasina
1
3
|
21.10.2018 | Morava | 1 : 3 | Vlasina |
21.10
Spartak (Lj)
Srbijanka 014
3
1
|
21.10.2018 | Spartak (Lj) | 3 : 1 | Srbijanka 014 | |||||
21.10
Jedinstvo (Ue)
Smederevo
3
2
|
21.10.2018 | Jedinstvo (Ue) | 3 : 2 | Smederevo |
21.10
18:00
Ruma
Sterija
3
1
|
21.10.2018 18:00 | Ruma | 3 : 1 | Sterija | |||||
21.10
14:30
Leskovac-98
Radnički (Bg)
0
3
|
21.10.2018 14:30 | Leskovac-98 | 0 : 3 | Radnički (Bg) |
21.10
12:45
Crnjanski
Železničar
0
3
|
21.10.2018 12:45 | Crnjanski | 0 : 3 | Železničar | |||||
21.10
13:00
Mladenovac
Lucky Star
2
3
|
21.10.2018 13:00 | Mladenovac | 2 : 3 | Lucky Star | |||||
21.10
10:45
Crvena zvezda
AS
3
1
|
21.10.2018 10:45 | Crvena zvezda | 3 : 1 | AS | |||||
21.10
09:00
Blok Aut
Roda
1
3
|
21.10.2018 09:00 | Blok Aut | 1 : 3 | Roda |
21.10
09:00
Dunav
Beograd 2
0
3
|
21.10.2018 09:00 | Dunav | 0 : 3 | Beograd 2 | |||||
21.10
09:00
Vizurine Ajkulice
SPAS
3
0
|
21.10.2018 09:00 | Vizurine Ajkulice | 3 : 0 | SPAS | |||||
21.10
10:45
21. maj
Akademija Singidunum
3
0
|
21.10.2018 10:45 | 21. maj | 3 : 0 | Akademija Singidunum | |||||
21.10
10:45
Volleyland 2
Avala
3
1
|
21.10.2018 10:45 | Volleyland 2 | 3 : 1 | Avala |
21.10
21:00
Mladost
Mladost TSK
18
26
|
21.10.2018 21:00 | Mladost | 18 : 26 | Mladost TSK | |||||
21.10
18:00
Crvena Zvezda
Inđija
20
32
|
21.10.2018 18:00 | Crvena Zvezda | 20 : 32 | Inđija |
21.10
20:00
Sindjelić
Metalac Gorenje
27
23
|
21.10.2018 20:00 | Sindjelić | 27 : 23 | Metalac Gorenje | |||||
21.10
16:00
Smederevo
Partizan 2
31
26
|
21.10.2018 16:00 | Smederevo | 31 : 26 | Partizan 2 | |||||
21.10
20:30
Novi Beograd
Rakovica
25
34
|
21.10.2018 20:30 | Novi Beograd | 25 : 34 | Rakovica | |||||
21.10
18:30
BASK Soko
Sloga
26
30
|
21.10.2018 18:30 | BASK Soko | 26 : 30 | Sloga |
21.10
19:00
Trepča
Bane
29
23
|
21.10.2018 19:00 | Trepča | 29 : 23 | Bane | |||||
21.10
19:00
Prva Petoletka
Omladinac
39
21
|
21.10.2018 19:00 | Prva Petoletka | 39 : 21 | Omladinac |
21.10
18:00
Pirot
ORK Bor
25
30
|
21.10.2018 18:00 | Pirot | 25 : 30 | ORK Bor | |||||
21.10
18:00
Jastrebac
Zaječar 1949
24
25
|
21.10.2018 18:00 | Jastrebac | 24 : 25 | Zaječar 1949 |
21.10
18:00
Vojvoda Stepa
PIK Prigrevica
36
28
|
21.10.2018 18:00 | Vojvoda Stepa | 36 : 28 | PIK Prigrevica | |||||
21.10
19:30
Naftagas
Dalmatinac
35
31
|
21.10.2018 19:30 | Naftagas | 35 : 31 | Dalmatinac | |||||
21.10
19:00
Budućnost
Senta
33
24
|
21.10.2018 19:00 | Budućnost | 33 : 24 | Senta | |||||
21.10
20:00
Metalac
Potisje Pleteks
31
29
|
21.10.2018 20:00 | Metalac | 31 : 29 | Potisje Pleteks | |||||
21.10
20:00
Radnički
Slavija
18
27
|
21.10.2018 20:00 | Radnički | 18 : 27 | Slavija |
21.10
18:00
Palanka
Jedinstvo 1974
28
24
|
21.10.2018 18:00 | Palanka | 28 : 24 | Jedinstvo 1974 |
21.10
15:00
Lazarevac
Gučevo
42
23
|
21.10.2018 15:00 | Lazarevac | 42 : 23 | Gučevo | |||||
21.10
20:00
Barič
Ub
27
33
|
21.10.2018 20:00 | Barič | 27 : 33 | Ub |
21.10
19:00
Novi Pazar 2
Arilje
25
34
|
21.10.2018 19:00 | Novi Pazar 2 | 25 : 34 | Arilje | |||||
21.10
12:30
Mokra Gora 2
Radnicki 1964 2
28
18
|
21.10.2018 12:30 | Mokra Gora 2 | 28 : 18 | Radnicki 1964 2 | |||||
21.10
15:00
Užice
Krusevac
35
27
|
21.10.2018 15:00 | Užice | 35 : 27 | Krusevac | |||||
21.10
15:00
Beli andjeo
Sloga KV 2
38
24
|
21.10.2018 15:00 | Beli andjeo | 38 : 24 | Sloga KV 2 |
21.10
20:00
Morava 84
Železničar 1949 - 2
25
23
|
21.10.2018 20:00 | Morava 84 | 25 : 23 | Železničar 1949 - 2 | |||||
21.10
15:00
Radan
Nišava
24
18
|
21.10.2018 15:00 | Radan | 24 : 18 | Nišava | |||||
21.10
14:30
Mladost Vranje
Progres
39
20
|
21.10.2018 14:30 | Mladost Vranje | 39 : 20 | Progres |
21.10
16:00
Kljajićevo
Graničar
24
24
|
21.10.2018 16:00 | Kljajićevo | 24 : 24 | Graničar | |||||
21.10
11:00
Sivac 69/2
Grafičar
20
30
|
21.10.2018 11:00 | Sivac 69/2 | 20 : 30 | Grafičar | |||||
21.10
16:00
Borac
Obilić
21
19
|
21.10.2018 16:00 | Borac | 21 : 19 | Obilić |
21.10
20:00
Dolovo 2
Omladinac
32
31
|
21.10.2018 20:00 | Dolovo 2 | 32 : 31 | Omladinac | |||||
21.10
16:00
Zrenjanin
Jedinstvo
27
23
|
21.10.2018 16:00 | Zrenjanin | 27 : 23 | Jedinstvo |
21.10
15:30
Ruma
ŽSK 1955
34
27
|
21.10.2018 15:30 | Ruma | 34 : 27 | ŽSK 1955 | |||||
21.10
18:00
Hercegovac
Hajduk
37
27
|
21.10.2018 18:00 | Hercegovac | 37 : 27 | Hajduk |
21.10
20:00
Lokomotiva
Topličanin
30
42
|
21.10.2018 20:00 | Lokomotiva | 30 : 42 | Topličanin |
21.10
17:45
Celje Piv. Laško
Vardar
28
31
|
21.10.2018 17:45 | Celje Piv. Laško | 28 : 31 | Vardar |
21.10
19:00
Ravangrad
Jadran
29
32
|
21.10.2018 19:00 | Ravangrad | 29 : 32 | Jadran | |||||
21.10
18:00
Laki
Proleter (Ž)
23
25
|
21.10.2018 18:00 | Laki | 23 : 25 | Proleter (Ž) |
21.10
18:00
Radnički
Mladi radnik
28
34
|
21.10.2018 18:00 | Radnički | 28 : 34 | Mladi radnik | |||||
21.10
15:30
Voždovac 1955 2
Beograd
30
37
|
21.10.2018 15:30 | Voždovac 1955 2 | 30 : 37 | Beograd | |||||
21.10
18:00
Loznica grad
ORK Loznica
23
27
|
21.10.2018 18:00 | Loznica grad | 23 : 27 | ORK Loznica |
21.10
18:00
Rtanj
Jagodina 2
29
19
|
21.10.2018 18:00 | Rtanj | 29 : 19 | Jagodina 2 |
21.10
19:00
Jabuka
Partizan
26
29
|
21.10.2018 19:00 | Jabuka | 26 : 29 | Partizan | |||||
21.10
20:00
Senta
Naftagas
26
14
|
21.10.2018 20:00 | Senta | 26 : 14 | Naftagas |
21.10
11:00
Apatin
Petrovaradin
19
33
|
21.10.2018 11:00 | Apatin | 19 : 33 | Petrovaradin | |||||
21.10
18:00
Vojvodina 2
Deronje
24
25
|
21.10.2018 18:00 | Vojvodina 2 | 24 : 25 | Deronje |
21.10
11:00
Aleksinac
Remesiana
19
37
|
21.10.2018 11:00 | Aleksinac | 19 : 37 | Remesiana |
21.10
16:00
Junior
Naisa
21
33
|
21.10.2018 16:00 | Junior | 21 : 33 | Naisa |
21.10
19:00
Železničar
Požarevac
34
26
|
21.10.2018 19:00 | Železničar | 34 : 26 | Požarevac | |||||
21.10
19:00
Radnički 1964
Topličanin
25
25
|
21.10.2018 19:00 | Radnički 1964 | 25 : 25 | Topličanin |
21.10
18:00
Primorac
Jadran ST
10
12
|
21.10.2018 18:00 | Primorac | 10 : 12 | Jadran ST |
21.10
19:30
KVK Radnički
Vojvodina
9
6
|
21.10.2018 19:30 | KVK Radnički | 9 : 6 | Vojvodina |
21.10
18:00
Nova Pazova
FON
3
2
|
21.10.2018 18:00 | Nova Pazova | 3 : 2 | FON | |||||
21.10
18:00
Kalča
RB
0
6
|
21.10.2018 18:00 | Kalča | 0 : 6 | RB |
21.10
20:30
Banjica
Ekonomac 2
3
3
|
21.10.2018 20:30 | Banjica | 3 : 3 | Ekonomac 2 | |||||
21.10
18:00
Požarevac
Sopot
6
3
|
21.10.2018 18:00 | Požarevac | 6 : 3 | Sopot | |||||
21.10
19:30
Zufo
Bečej
5
7
|
21.10.2018 19:30 | Zufo | 5 : 7 | Bečej |
21.10
17:30
Župski rubin
Borac
6
1
|
21.10.2018 17:30 | Župski rubin | 6 : 1 | Borac | |||||
21.10
19:00
Metalac Kolorado
Partenon
8
4
|
21.10.2018 19:00 | Metalac Kolorado | 8 : 4 | Partenon |
21.10
20:15
Bjankoneri Futsal
Konjarnik
2
6
|
21.10.2018 20:15 | Bjankoneri Futsal | 2 : 6 | Konjarnik |
21.10
19:00
Hajduk
Apa Futsal
5
9
|
21.10.2018 19:00 | Hajduk | 5 : 9 | Apa Futsal |
21.10
20:00
Kikinda
Dinamo
3
6
|
21.10.2018 20:00 | Kikinda | 3 : 6 | Dinamo | |||||
21.10
20:00
Kraljevićevo
Tisa
9
8
|
21.10.2018 20:00 | Kraljevićevo | 9 : 8 | Tisa |
21.10
14:15
Radnički (NB)
Radnički (N)
16
38
|
21.10.2018 14:15 | Radnički (NB) | 16 : 38 | Radnički (N) |
21.10
Car Dušan Silni
Vitez
18
0
|
21.10.2018 | Car Dušan Silni | 18 : 0 | Vitez | |||||
21.10
Soko
Morava Gepardi
0
18
|
21.10.2018 | Soko | 0 : 18 | Morava Gepardi |
21.10
12:30
Vojvodina
Loznica
17
14
|
21.10.2018 12:30 | Vojvodina | 17 : 14 | Loznica | |||||
21.10
16:00
BRK Crvena Zvezda
GRK Vršac
25
0
|
21.10.2018 16:00 | BRK Crvena Zvezda | 25 : 0 | GRK Vršac |