13.05
16:30
Omladinac
Dunav
1
0
|
13.05.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Dunav | |||||
13.05
16:30
VrŔac
Borac (S)
0
2
|
13.05.2017 16:30 | VrŔac | 0 : 2 | Borac (S) | |||||
13.05
16:30
Cement
RadniÄki (NP)
3
2
|
13.05.2017 16:30 | Cement | 3 : 2 | RadniÄki (NP) | |||||
13.05
16:30
Sloga
Crvena zvezda (NS)
1
0
|
13.05.2017 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Crvena zvezda (NS) | |||||
13.05
16:30
Bratstvo 1946
RadniÄki (Zr)
2
1
|
13.05.2017 16:30 | Bratstvo 1946 | 2 : 1 | RadniÄki (Zr) | |||||
13.05
16:30
BaÄka 1901
TSC
2
1
|
13.05.2017 16:30 | BaÄka 1901 | 2 : 1 | TSC |
13.05
16:30
Smederevo 1924
RadniÄki 1923
0
0
|
13.05.2017 16:30 | Smederevo 1924 | 0 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
13.05
16:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Mokra Gora
1
0
|
13.05.2017 16:30 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
13.05
16:30
Loznica
Sloga (P)
3
2
|
13.05.2017 16:30 | Loznica | 3 : 2 | Sloga (P) | |||||
13.05
16:30
KaraÄorÄe (T)
JoŔanica
2
0
|
13.05.2017 16:30 | KaraÄorÄe (T) | 2 : 0 | JoÅ”anica |
13.05
16:30
RadniÄki (S)
Sloga (D)
3
3
|
13.05.2017 16:30 | RadniÄki (S) | 3 : 3 | Sloga (D) | |||||
13.05
16:30
Jedinstvo (P)
Timok
1
1
|
13.05.2017 16:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Timok | |||||
13.05
16:30
Dunav
Car Konstantin
3
1
|
13.05.2017 16:30 | Dunav | 3 : 1 | Car Konstantin | |||||
13.05
16:30
Jedinstvo (B)
Radan
0
3
|
13.05.2017 16:30 | Jedinstvo (B) | 0 : 3 | Radan | |||||
13.05
16:30
Ozren
OFK SinÄeliÄ
0
1
|
13.05.2017 16:30 | Ozren | 0 : 1 | OFK SinÄeliÄ |
13.05
11:00
GSP Polet
Rakovica
1
0
|
13.05.2017 11:00 | GSP Polet | 1 : 0 | Rakovica | |||||
13.05
10:00
BASK
Crvena Zvezda
1
1
|
13.05.2017 10:00 | BASK | 1 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
13.05
16:30
Teleoptik
Prva Iskra
0
0
|
13.05.2017 16:30 | Teleoptik | 0 : 0 | Prva Iskra | |||||
13.05
16:30
Sopot
RadniÄki (NB)
3
0
|
13.05.2017 16:30 | Sopot | 3 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
13.05
16:30
IMT
RadniÄki (O)
3
2
|
13.05.2017 16:30 | IMT | 3 : 2 | RadniÄki (O) |
13.05
16:30
Polet (K)
OFK Vrbas
1
0
|
13.05.2017 16:30 | Polet (K) | 1 : 0 | OFK Vrbas | |||||
13.05
16:30
BeÄej 1918
Tavankut
3
0
|
13.05.2017 16:30 | BeÄej 1918 | 3 : 0 | Tavankut | |||||
13.05
16:30
Srbobran
Tisa (A)
2
2
|
13.05.2017 16:30 | Srbobran | 2 : 2 | Tisa (A) | |||||
13.05
16:30
Mladost APA
Subotica
3
0
|
13.05.2017 16:30 | Mladost APA | 3 : 0 | Subotica | |||||
13.05
16:30
Sloga (Ä)
Tekstilac
1
0
|
13.05.2017 16:30 | Sloga (Ä) | 1 : 0 | Tekstilac |
13.05
16:30
BuduÄnost (SC)
Vojvodina 1928
4
2
|
13.05.2017 16:30 | BuduÄnost (SC) | 4 : 2 | Vojvodina 1928 | |||||
13.05
16:30
Dinamo 1945
Dolina
8
0
|
13.05.2017 16:30 | Dinamo 1945 | 8 : 0 | Dolina | |||||
13.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Sloga
1
2
|
13.05.2017 16:30 | Jedinstvo (NB) | 1 : 2 | Sloga | |||||
13.05
16:30
Proleter (BK)
Jedinstvo (BK)
2
1
|
13.05.2017 16:30 | Proleter (BK) | 2 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
13.05
16:30
Kozara
Sloboda
2
0
|
13.05.2017 16:30 | Kozara | 2 : 0 | Sloboda | |||||
13.05
16:30
RadniÄki (K)
VrŔac united
2
1
|
13.05.2017 16:30 | RadniÄki (K) | 2 : 1 | VrÅ”ac united |
13.05
16:30
ŽSK
Sremac Vojka
4
3
|
13.05.2017 16:30 | ŽSK | 4 : 3 | Sremac Vojka | |||||
13.05
16:30
Sloga
Index
2
0
|
13.05.2017 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Index | |||||
13.05
16:30
Veternik
Mladost (BJ)
1
8
|
13.05.2017 16:30 | Veternik | 1 : 8 | Mladost (BJ) | |||||
13.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Slavija
3
0
|
13.05.2017 16:30 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Slavija |
13.05
16:30
Slavija
Orlovac
6
1
|
13.05.2017 16:30 | Slavija | 6 : 1 | Orlovac | |||||
13.05
16:30
TrepÄa
Bane
5
3
|
13.05.2017 16:30 | TrepÄa | 5 : 3 | Bane | |||||
13.05
16:30
RadniÄki (K)
Sloboda (Ä)
1
0
|
13.05.2017 16:30 | RadniÄki (K) | 1 : 0 | Sloboda (Ä) | |||||
13.05
16:30
OvÄar
Sloga
3
1
|
13.05.2017 16:30 | OvÄar | 3 : 1 | Sloga |
13.05
16:30
RadniÄki Gorenje
Ribnica
2
0
|
13.05.2017 16:30 | RadniÄki Gorenje | 2 : 0 | Ribnica | |||||
13.05
16:30
Sevojno
Radjevac
1
0
|
13.05.2017 16:30 | Sevojno | 1 : 0 | Radjevac | |||||
13.05
16:30
Sloga 1940 (BB)
Provo
2
3
|
13.05.2017 16:30 | Sloga 1940 (BB) | 2 : 3 | Provo | |||||
13.05
16:30
Drina
Polimlje
3
1
|
13.05.2017 16:30 | Drina | 3 : 1 | Polimlje |
13.05
16:30
BSK
Hajduk Veljko
3
3
|
13.05.2017 16:30 | BSK | 3 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
13.05
16:30
Äerdap
Brodoremont
2
2
|
13.05.2017 16:30 | Äerdap | 2 : 2 | Brodoremont |
13.05
16:30
SFS Borac
OFK TopliÄanin
1
1
|
13.05.2017 16:30 | SFS Borac | 1 : 1 | OFK TopliÄanin | |||||
13.05
16:30
Morava 1918
Župa
1
1
|
13.05.2017 16:30 | Morava 1918 | 1 : 1 | Župa | |||||
13.05
16:30
OFK Kosanica
LevaÄ
4
1
|
13.05.2017 16:30 | OFK Kosanica | 4 : 1 | LevaÄ |
13.05
16:30
Morava (VH)
Mladost (M)
3
1
|
13.05.2017 16:30 | Morava (VH) | 3 : 1 | Mladost (M) | |||||
13.05
16:30
PÄinja
Balkanski
4
0
|
13.05.2017 16:30 | PÄinja | 4 : 0 | Balkanski | |||||
13.05
16:30
Sloga (L)
Pusta reka
3
2
|
13.05.2017 16:30 | Sloga (L) | 3 : 2 | Pusta reka | |||||
13.05
16:30
Lužnica
GFK DuboÄica
4
3
|
13.05.2017 16:30 | Lužnica | 4 : 3 | GFK DuboÄica |
13.05
16:30
Milutinac
PKB Padinska Skela
5
0
|
13.05.2017 16:30 | Milutinac | 5 : 0 | PKB Padinska Skela | |||||
13.05
16:30
Balkan Mirijevo
BuduÄnost
1
1
|
13.05.2017 16:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
13.05
16:30
Lokomotiva
Avala
9
1
|
13.05.2017 16:30 | Lokomotiva | 9 : 1 | Avala |
13.05
17:00
RadniÄki 1905
EÄÅ”eg
0
0
|
13.05.2017 17:00 | RadniÄki 1905 | 0 : 0 | EÄÅ”eg | |||||
13.05
17:00
NjegoÅ”
Äantavir
6
2
|
13.05.2017 17:00 | NjegoÅ” | 6 : 2 | Äantavir | |||||
13.05
17:00
Proleter (RS)
ObiliÄ
2
1
|
13.05.2017 17:00 | Proleter (RS) | 2 : 1 | ObiliÄ |
13.05
16:30
Mladost (K)
Mladost (BP)
0
2
|
13.05.2017 16:30 | Mladost (K) | 0 : 2 | Mladost (BP) | |||||
13.05
16:30
Polet (S)
Krila Krajine
0
4
|
13.05.2017 16:30 | Polet (S) | 0 : 4 | Krila Krajine |
13.05
17:00
Partizan (U)
Vojvodina (S)
3
1
|
13.05.2017 17:00 | Partizan (U) | 3 : 1 | Vojvodina (S) |
13.05
16:30
Mladost (L)
OFK Kikinda
1
2
|
13.05.2017 16:30 | Mladost (L) | 1 : 2 | OFK Kikinda | |||||
13.05
16:30
Begej
Omladinac
5
0
|
13.05.2017 16:30 | Begej | 5 : 0 | Omladinac | |||||
13.05
16:30
Krajina
C. Zvezda (RS)
7
0
|
13.05.2017 16:30 | Krajina | 7 : 0 | C. Zvezda (RS) | |||||
13.05
16:30
BileÄanin
Mladost (BD)
5
0
|
13.05.2017 16:30 | BileÄanin | 5 : 0 | Mladost (BD) | |||||
13.05
16:30
Naftagas (E)
Jedinstvo
2
3
|
13.05.2017 16:30 | Naftagas (E) | 2 : 3 | Jedinstvo |
13.05
17:00
Rudar
BuduÄnost
3
2
|
13.05.2017 17:00 | Rudar | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
13.05
17:00
Podrinje
Jadran
1
1
|
13.05.2017 17:00 | Podrinje | 1 : 1 | Jadran | |||||
13.05
17:00
Mitros
Ljukovo
3
1
|
13.05.2017 17:00 | Mitros | 3 : 1 | Ljukovo |
13.05
17:00
Mladost
OFK Futog
1
3
|
13.05.2017 17:00 | Mladost | 1 : 3 | OFK Futog | |||||
13.05
17:00
OFK Sirig
Proleter
4
3
|
13.05.2017 17:00 | OFK Sirig | 4 : 3 | Proleter |
13.05
17:00
GoÄ
Magnohrom
5
1
|
13.05.2017 17:00 | GoÄ | 5 : 1 | Magnohrom | |||||
13.05
17:00
Rudar
Polet
4
2
|
13.05.2017 17:00 | Rudar | 4 : 2 | Polet |
13.05
16:30
Sloboda
Srbija
1
3
|
13.05.2017 16:30 | Sloboda | 1 : 3 | Srbija |
13.05
16:30
Parmenac
Donja Vrbava
3
0
|
13.05.2017 16:30 | Parmenac | 3 : 0 | Donja Vrbava |
13.05
16:30
Cerovac 2013
Mladi borac
0
2
|
13.05.2017 16:30 | Cerovac 2013 | 0 : 2 | Mladi borac |
13.05
16:30
Sloga 33
Polet (SD)
4
1
|
13.05.2017 16:30 | Sloga 33 | 4 : 1 | Polet (SD) |
13.05
17:00
MaÄva 2005
Cer
2
1
|
13.05.2017 17:00 | MaÄva 2005 | 2 : 1 | Cer |
13.05
16:30
Banjani
Mladost
3
4
|
13.05.2017 16:30 | Banjani | 3 : 4 | Mladost | |||||
13.05
16:30
Pepeljevac
Tulari
8
0
|
13.05.2017 16:30 | Pepeljevac | 8 : 0 | Tulari | |||||
13.05
16:30
OFK JabuÄje
TeŔnjar
2
1
|
13.05.2017 16:30 | OFK JabuÄje | 2 : 1 | TeÅ”njar | |||||
13.05
16:30
Radnik
TrliÄ
1
2
|
13.05.2017 16:30 | Radnik | 1 : 2 | TrliÄ |
13.05
16:30
Crnokosa
BuduÄnost
1
2
|
13.05.2017 16:30 | Crnokosa | 1 : 2 | BuduÄnost |
13.05
16:30
Rudna Glava
Blizna
2
7
|
13.05.2017 16:30 | Rudna Glava | 2 : 7 | Blizna | |||||
13.05
16:30
Brestovac
BSK
3
0
|
13.05.2017 16:30 | Brestovac | 3 : 0 | BSK | |||||
13.05
16:30
Zlot
Slatina
1
0
|
13.05.2017 16:30 | Zlot | 1 : 0 | Slatina | |||||
13.05
16:30
PoreÄ
Deli Jovan
3
1
|
13.05.2017 16:30 | PoreÄ | 3 : 1 | Deli Jovan |
13.05
17:00
OFK Tekstilac
Bratstvo
3
0
|
13.05.2017 17:00 | OFK Tekstilac | 3 : 0 | Bratstvo |
13.05
Trbunje
Nikodije StojanoviÄ Tatko
3
0
|
13.05.2017 | Trbunje | 3 : 0 | Nikodije StojanoviÄ Tatko |
13.05
Polet
DunÄerski
0
2
|
13.05.2017 | Polet | 0 : 2 | DunÄerski |
13.05
16:30
OFK NiÅ”
Crvena zastava
4
0
|
13.05.2017 16:30 | OFK NiÅ” | 4 : 0 | Crvena zastava | |||||
13.05
16:30
Palilulac
Aluminijum
2
0
|
13.05.2017 16:30 | Palilulac | 2 : 0 | Aluminijum | |||||
13.05
16:30
Sloboda
Proleter (DV)
1
3
|
13.05.2017 16:30 | Sloboda | 1 : 3 | Proleter (DV) |
13.05
17:00
Tanasko RajiÄ
Zvezda
3
0
|
13.05.2017 17:00 | Tanasko RajiÄ | 3 : 0 | Zvezda | |||||
13.05
17:00
Spartak
Vladimir DurkoviÄ
2
4
|
13.05.2017 17:00 | Spartak | 2 : 4 | Vladimir DurkoviÄ |
13.05
17:00
Morava
Sloga
0
1
|
13.05.2017 17:00 | Morava | 0 : 1 | Sloga |
13.05
GraÄanica
Gracko
2
1
|
13.05.2017 | GraÄanica | 2 : 1 | Gracko | |||||
13.05
Polet
Sitnica
9
2
|
13.05.2017 | Polet | 9 : 2 | Sitnica |
13.05
16:30
TEK Sloga
Burovo
4
1
|
13.05.2017 16:30 | TEK Sloga | 4 : 1 | Burovo | |||||
13.05
16:30
Zabrežje
RadniÄki
4
1
|
13.05.2017 16:30 | Zabrežje | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
13.05
16:30
Napredak
Strelac
6
0
|
13.05.2017 16:30 | Napredak | 6 : 0 | Strelac | |||||
13.05
16:30
Å umadija
RuŔanj
0
2
|
13.05.2017 16:30 | Šumadija | 0 : 2 | RuŔanj |
13.05
17:00
Rudar Stenjevac
Rudar
5
3
|
13.05.2017 17:00 | Rudar Stenjevac | 5 : 3 | Rudar | |||||
13.05
17:00
Borac 1805
Istok 63
0
2
|
13.05.2017 17:00 | Borac 1805 | 0 : 2 | Istok 63 |
13.05
17:00
Zenit
VinoraÄa
1
4
|
13.05.2017 17:00 | Zenit | 1 : 4 | VinoraÄa |
13.05
17:00
Pobeda 1976
OFK Rutevac 1908
0
2
|
13.05.2017 17:00 | Pobeda 1976 | 0 : 2 | OFK Rutevac 1908 |
13.05
17:00
Sloboda 2013
Bukovik
0
9
|
13.05.2017 17:00 | Sloboda 2013 | 0 : 9 | Bukovik | |||||
13.05
17:00
Mladost
Pobeda
4
0
|
13.05.2017 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Pobeda | |||||
13.05
17:00
Hajduk
Jedinstvo 1952
3
1
|
13.05.2017 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | Jedinstvo 1952 |
13.05
17:00
Atletiko
SuŔica 2012
2
1
|
13.05.2017 17:00 | Atletiko | 2 : 1 | SuŔica 2012 |
13.05
16:30
Sparta Železnik
PetrovÄiÄ
5
2
|
13.05.2017 16:30 | Sparta Železnik | 5 : 2 | PetrovÄiÄ | |||||
13.05
16:30
Studenski Grad
Å eÄeranac Ada
6
1
|
13.05.2017 16:30 | Studenski Grad | 6 : 1 | Å eÄeranac Ada |
13.05
16:30
Sloboda
Tomislavci
0
2
|
13.05.2017 16:30 | Sloboda | 0 : 2 | Tomislavci |
13.05
17:00
Sloga
Äoka
1
1
|
13.05.2017 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Äoka | |||||
13.05
17:00
Hajduk
Jedinstvo (M)
6
1
|
13.05.2017 17:00 | Hajduk | 6 : 1 | Jedinstvo (M) |
13.05
16:30
StaniÅ”iÄ
Crvenka
2
1
|
13.05.2017 16:30 | StaniÅ”iÄ | 2 : 1 | Crvenka |
13.05
17:00
Vladimirovac
Banat
5
2
|
13.05.2017 17:00 | Vladimirovac | 5 : 2 | Banat |
13.05
16:30
Delija
Napredak (Ä)
5
0
|
13.05.2017 16:30 | Delija | 5 : 0 | Napredak (Ä) | |||||
13.05
16:30
Napredak (BT)
Terekves
1
3
|
13.05.2017 16:30 | Napredak (BT) | 1 : 3 | Terekves |
13.05
16:30
KoriÄani
OFK Bagremar
4
1
|
13.05.2017 16:30 | KoriÄani | 4 : 1 | OFK Bagremar |
13.05
17:30
Ozremica
VelereÄ 94
2
4
|
13.05.2017 17:30 | Ozremica | 2 : 4 | VelereÄ 94 |
13.05
17:00
Torpedo
Drina
1
2
|
13.05.2017 17:00 | Torpedo | 1 : 2 | Drina |
13.05
16:30
Rudar
Vrelo Sport
2
3
|
13.05.2017 16:30 | Rudar | 2 : 3 | Vrelo Sport | |||||
13.05
16:30
Crvena Jabuka
Gunjevac
1
2
|
13.05.2017 16:30 | Crvena Jabuka | 1 : 2 | Gunjevac |
13.05
17:00
Knez Lazar
Jedinstvo 1936
5
1
|
13.05.2017 17:00 | Knez Lazar | 5 : 1 | Jedinstvo 1936 |
13.05
17:00
JugoviÄi
Rubin (DS)
2
3
|
13.05.2017 17:00 | JugoviÄi | 2 : 3 | Rubin (DS) | |||||
13.05
17:00
Stari Trstenik
Polet 57
0
2
|
13.05.2017 17:00 | Stari Trstenik | 0 : 2 | Polet 57 |
13.05
17:00
OFK RogaÄa
Vis
6
1
|
13.05.2017 17:00 | OFK RogaÄa | 6 : 1 | Vis |
13.05
17:00
Sloboda
NiŔavac
3
1
|
13.05.2017 17:00 | Sloboda | 3 : 1 | NiŔavac | |||||
13.05
17:00
Rongo Siti
Pobeda
5
3
|
13.05.2017 17:00 | Rongo Siti | 5 : 3 | Pobeda | |||||
13.05
17:00
Sloga
Senjak
2
4
|
13.05.2017 17:00 | Sloga | 2 : 4 | Senjak |
13.05
Moravac
MekiÅ”
4
0
|
13.05.2017 | Moravac | 4 : 0 | MekiÅ” |
13.05
17:00
DobriÄ 1974
Arbanasce
3
2
|
13.05.2017 17:00 | DobriÄ 1974 | 3 : 2 | Arbanasce |
13.05
16:30
KFK Kula
Panonija
2
3
|
13.05.2017 16:30 | KFK Kula | 2 : 3 | Panonija | |||||
13.05
16:30
Rastina 1918
Sport
5
0
|
13.05.2017 16:30 | Rastina 1918 | 5 : 0 | Sport |
13.05
17:00
Vratare
Pasjak 2013
3
0
|
13.05.2017 17:00 | Vratare | 3 : 0 | Pasjak 2013 |
13.05
16:30
Nomanica
Moravac (G)
0
2
|
13.05.2017 16:30 | Nomanica | 0 : 2 | Moravac (G) | |||||
13.05
16:30
Veternica
Gornje Krajince
1
4
|
13.05.2017 16:30 | Veternica | 1 : 4 | Gornje Krajince | |||||
13.05
16:30
Turekovac
Å FU Derbi 2016
3
1
|
13.05.2017 16:30 | Turekovac | 3 : 1 | Å FU Derbi 2016 | |||||
13.05
16:30
Gornje Sinkovce
Badince
3
2
|
13.05.2017 16:30 | Gornje Sinkovce | 3 : 2 | Badince |
13.05
16:30
Radnik
Omladinac (B)
1
7
|
13.05.2017 16:30 | Radnik | 1 : 7 | Omladinac (B) | |||||
13.05
16:30
Dobrnje
Soko
2
1
|
13.05.2017 16:30 | Dobrnje | 2 : 1 | Soko |
13.05
16:30
Vukan
Napredak
3
0
|
13.05.2017 16:30 | Vukan | 3 : 0 | Napredak |
13.05
17:30
Å umadija (MC)
Polet
5
1
|
13.05.2017 17:30 | Å umadija (MC) | 5 : 1 | Polet | |||||
13.05
17:30
Borac (A)
Mladost (Ä)
1
2
|
13.05.2017 17:30 | Borac (A) | 1 : 2 | Mladost (Ä) |
13.05
17:00
Crvena Zvezda
Mladost
4
7
|
13.05.2017 17:00 | Crvena Zvezda | 4 : 7 | Mladost | |||||
13.05
17:00
Sloga
Solunac
1
2
|
13.05.2017 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Solunac | |||||
13.05
17:00
Gaj
GraniÄar
0
3
|
13.05.2017 17:00 | Gaj | 0 : 3 | GraniÄar |
13.05
17:00
OFK Borac
Radnik
5
2
|
13.05.2017 17:00 | OFK Borac | 5 : 2 | Radnik |
13.05
Luk
Mladost (G)
3
3
|
13.05.2017 | Luk | 3 : 3 | Mladost (G) | |||||
13.05
Granit
Studenac
1
2
|
13.05.2017 | Granit | 1 : 2 | Studenac |
13.05
17:00
Bane 1931
National AG
2
1
|
13.05.2017 17:00 | Bane 1931 | 2 : 1 | National AG |
13.05
16:30
Borac
Mladost (R)
1
2
|
13.05.2017 16:30 | Borac | 1 : 2 | Mladost (R) |
13.05
17:00
Mladi Radnik
Sloga
1
4
|
13.05.2017 17:00 | Mladi Radnik | 1 : 4 | Sloga | |||||
13.05
17:00
Mladost(P)
Partizan
0
7
|
13.05.2017 17:00 | Mladost(P) | 0 : 7 | Partizan |
13.05
17:00
Bair
Radnik
4
3
|
13.05.2017 17:00 | Bair | 4 : 3 | Radnik |
13.05
17:00
OFK OraŔje
Mladost
3
0
|
13.05.2017 17:00 | OFK OraŔje | 3 : 0 | Mladost | |||||
13.05
17:00
OFK Marenovo
UÅ”Äe
1
1
|
13.05.2017 17:00 | OFK Marenovo | 1 : 1 | UÅ”Äe | |||||
13.05
17:00
Kostrež
Parcane
3
0
|
13.05.2017 17:00 | Kostrež | 3 : 0 | Parcane |
13.05
16:30
Vrelo 1971
OFK Homolje
3
2
|
13.05.2017 16:30 | Vrelo 1971 | 3 : 2 | OFK Homolje | |||||
13.05
16:30
Pobeda 1953
Jasenovac
2
3
|
13.05.2017 16:30 | Pobeda 1953 | 2 : 3 | Jasenovac | |||||
13.05
16:30
BuduÄnost
Borac
3
5
|
13.05.2017 16:30 | BuduÄnost | 3 : 5 | Borac |
13.05
16:30
Žitkovica
OFK BraniÄevo
3
0
|
13.05.2017 16:30 | Žitkovica | 3 : 0 | OFK BraniÄevo |
13.05
16:30
VenÄani
Vrbica
0
2
|
13.05.2017 16:30 | VenÄani | 0 : 2 | Vrbica |
13.05
17:30
Oniks
Sloboda
1
2
|
13.05.2017 17:30 | Oniks | 1 : 2 | Sloboda | |||||
13.05
17:30
Dobra Voda
DomaÄin
1
2
|
13.05.2017 17:30 | Dobra Voda | 1 : 2 | DomaÄin |
13.05
17:30
Crvena Zastava
Roma
3
0
|
13.05.2017 17:30 | Crvena Zastava | 3 : 0 | Roma | |||||
13.05
17:30
Zadrugar
Trstenica
4
1
|
13.05.2017 17:30 | Zadrugar | 4 : 1 | Trstenica | |||||
13.05
17:30
Tornado
Skela
2
1
|
13.05.2017 17:30 | Tornado | 2 : 1 | Skela |
13.05
17:30
Mladost
Jedinstvo
6
2
|
13.05.2017 17:30 | Mladost | 6 : 2 | Jedinstvo | |||||
13.05
17:30
Zeta
BuduÄnost
1
0
|
13.05.2017 17:30 | Zeta | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
13.05
17:30
DeÄiÄ
LovÄen
1
0
|
13.05.2017 17:30 | DeÄiÄ | 1 : 0 | LovÄen | |||||
13.05
17:30
Sutjeska
Bokelj
1
1
|
13.05.2017 17:30 | Sutjeska | 1 : 1 | Bokelj | |||||
13.05
17:30
Grbalj
Iskra
2
3
|
13.05.2017 17:30 | Grbalj | 2 : 3 | Iskra | |||||
13.05
17:30
OFK Petrovac
Rudar
3
1
|
13.05.2017 17:30 | OFK Petrovac | 3 : 1 | Rudar |
13.05
16:00
Zabjelo
Ribnica
0
5
|
13.05.2017 16:00 | Zabjelo | 0 : 5 | Ribnica | |||||
13.05
17:00
OFK Mladost 1970
Crvena stijena
14
0
|
13.05.2017 17:00 | OFK Mladost 1970 | 14 : 0 | Crvena stijena |
13.05
17:30
Sunrise Å abac
Partizan
2
2
|
13.05.2017 17:30 | Sunrise Å abac | 2 : 2 | Partizan |
13.05
19:00
Crvena zvezda
Mladost (L)
4
1
|
13.05.2017 19:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Mladost (L) | |||||
13.05
19:00
Napredak
Javor Matis
3
0
|
13.05.2017 19:00 | Napredak | 3 : 0 | Javor Matis | |||||
13.05
17:00
Partizan
Voždovac
2
1
|
13.05.2017 17:00 | Partizan | 2 : 1 | Voždovac | |||||
13.05
19:00
Vojvodina
RadniÄki (N)
0
0
|
13.05.2017 19:00 | Vojvodina | 0 : 0 | RadniÄki (N) |
13.05
19:00
ÄukariÄki
Spartak ŽK
1
2
|
13.05.2017 19:00 | ÄukariÄki | 1 : 2 | Spartak ŽK | |||||
13.05
17:00
Rad
OFK BaÄka
0
1
|
13.05.2017 17:00 | Rad | 0 : 1 | OFK BaÄka | |||||
13.05
19:00
Metalac
Radnik
1
1
|
13.05.2017 19:00 | Metalac | 1 : 1 | Radnik | |||||
13.05
17:00
Novi Pazar
Borac
2
0
|
13.05.2017 17:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Borac |
13.05
17:00
OFK Odžaci
InÄija
2
3
|
13.05.2017 17:00 | OFK Odžaci | 2 : 3 | InÄija | |||||
13.05
17:00
Kolubara
BSK BorÄa
3
0
|
13.05.2017 17:00 | Kolubara | 3 : 0 | BSK BorÄa | |||||
13.05
17:00
Proleter
SindjeliÄ
1
1
|
13.05.2017 17:00 | Proleter | 1 : 1 | SindjeliÄ | |||||
13.05
17:00
Zemun
OFK Beograd
3
0
|
13.05.2017 17:00 | Zemun | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
13.05
19:00
Sloboda
BuduÄnost
4
0
|
13.05.2017 19:00 | Sloboda | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
13.05
17:00
MaÄva
Jagodina
1
0
|
13.05.2017 17:00 | MaÄva | 1 : 0 | Jagodina |
13.05
16:00
Bournemouth
Burnley
2
1
|
13.05.2017 16:00 | Bournemouth | 2 : 1 | Burnley | |||||
13.05
13:30
Manchester City
Leicester
2
1
|
13.05.2017 13:30 | Manchester City | 2 : 1 | Leicester | |||||
13.05
16:00
Middlesbrough
Southampton
1
2
|
13.05.2017 16:00 | Middlesbrough | 1 : 2 | Southampton | |||||
13.05
18:30
Stoke
Arsenal
1
4
|
13.05.2017 18:30 | Stoke | 1 : 4 | Arsenal | |||||
13.05
16:00
Sunderland
Swansea
0
2
|
13.05.2017 16:00 | Sunderland | 0 : 2 | Swansea |
13.05
15:30
Bayer Leverkusen
Kƶln
2
2
|
13.05.2017 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 2 | Kƶln | |||||
13.05
15:30
Schalke 04
Hamburger SV
1
1
|
13.05.2017 15:30 | Schalke 04 | 1 : 1 | Hamburger SV | |||||
13.05
15:30
Mainz 05
Eintracht
4
2
|
13.05.2017 15:30 | Mainz 05 | 4 : 2 | Eintracht | |||||
13.05
15:30
Wolfsburg
Borussia M'gladbach
1
1
|
13.05.2017 15:30 | Wolfsburg | 1 : 1 | Borussia M'gladbach | |||||
13.05
15:30
Augsburg
Borussia Dortmund
1
1
|
13.05.2017 15:30 | Augsburg | 1 : 1 | Borussia Dortmund | |||||
13.05
15:30
Werder
Hoffenheim
3
5
|
13.05.2017 15:30 | Werder | 3 : 5 | Hoffenheim | |||||
13.05
15:30
Darmstadt 98
Hertha BSC
0
2
|
13.05.2017 15:30 | Darmstadt 98 | 0 : 2 | Hertha BSC | |||||
13.05
15:30
Freiburg
Ingolstadt
1
1
|
13.05.2017 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Ingolstadt | |||||
13.05
15:30
RB Leipzig
Bayern
4
5
|
13.05.2017 15:30 | RB Leipzig | 4 : 5 | Bayern |
13.05
16:00
Espanyol
Valencia
0
1
|
13.05.2017 16:00 | Espanyol | 0 : 1 | Valencia | |||||
13.05
18:30
Osasuna
Granada
2
1
|
13.05.2017 18:30 | Osasuna | 2 : 1 | Granada |
13.05
16:30
Požarevac
Napredak
2
2
|
13.05.2017 16:30 | Požarevac | 2 : 2 | Napredak |
13.05
16:00
Jagodina
Polet
0
7
|
13.05.2017 16:00 | Jagodina | 0 : 7 | Polet | |||||
13.05
13:00
Kolibri
Trijumf
1
1
|
13.05.2017 13:00 | Kolibri | 1 : 1 | Trijumf |
13.05
RadniÄki 2012
Majdanpek
7
2
|
13.05.2017 | RadniÄki 2012 | 7 : 2 | Majdanpek | |||||
13.05
16:30
Knjaževac 2015
LevaÄ
5
2
|
13.05.2017 16:30 | Knjaževac 2015 | 5 : 2 | LevaÄ |
13.05
11:00
Sremice
Metalmania
3
4
|
13.05.2017 11:00 | Sremice | 3 : 4 | Metalmania |
13.05
13:00
Å abac
KaraÄorÄe
0
4
|
13.05.2017 13:00 | Å abac | 0 : 4 | KaraÄorÄe |
13.05
10:00
Brodarac
Lokomotiva
3
0
|
13.05.2017 10:00 | Brodarac | 3 : 0 | Lokomotiva |
13.05
11:00
Krila Krajine
Hajduk junior
3
2
|
13.05.2017 11:00 | Krila Krajine | 3 : 2 | Hajduk junior |
13.05
17:00
BuduÄnost (K)
Partizan
10
2
|
13.05.2017 17:00 | BuduÄnost (K) | 10 : 2 | Partizan | |||||
13.05
13:00
RadniÄki 1923
Å umadija 1903
1
0
|
13.05.2017 13:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 0 | Å umadija 1903 |
13.05
10:00
RadniÄki Stobex
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
|
13.05.2017 10:00 | RadniÄki Stobex | : | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | |||||
13.05
14:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
|
13.05.2017 14:00 | Jedinstvo | : | ŽelezniÄar |
13.05
11:00
Å umadija
Morava
5
1
|
13.05.2017 11:00 | Å umadija | 5 : 1 | Morava | |||||
13.05
16:30
RadniÄki 1926
Smederevo 1924
1
2
|
13.05.2017 16:30 | RadniÄki 1926 | 1 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
13.05
16:30
Karadjordje
Mihajlovac
7
0
|
13.05.2017 16:30 | Karadjordje | 7 : 0 | Mihajlovac |
13.05
16:30
Mladi borac
Å apine
1
9
|
13.05.2017 16:30 | Mladi borac | 1 : 9 | Å apine | |||||
13.05
16:30
VGSK
Sloga 33
3
0
|
13.05.2017 16:30 | VGSK | 3 : 0 | Sloga 33 |
13.05
14:45
Brodarac 2
BASK
0
1
|
13.05.2017 14:45 | Brodarac 2 | 0 : 1 | BASK | |||||
13.05
13:30
IM Rakovica
Sindjelic
0
4
|
13.05.2017 13:30 | IM Rakovica | 0 : 4 | Sindjelic | |||||
13.05
09:00
Internacional
Balkan
8
0
|
13.05.2017 09:00 | Internacional | 8 : 0 | Balkan |
13.05
16:30
BSK
Proleter
6
0
|
13.05.2017 16:30 | BSK | 6 : 0 | Proleter |
13.05
16:00
Borac (Sa)
Dolina
3
5
|
13.05.2017 16:00 | Borac (Sa) | 3 : 5 | Dolina | |||||
13.05
16:00
Omladinac 1927
Glogonj
2
2
|
13.05.2017 16:00 | Omladinac 1927 | 2 : 2 | Glogonj | |||||
13.05
16:00
Strela
Jugoslavija
5
0
|
13.05.2017 16:00 | Strela | 5 : 0 | Jugoslavija | |||||
13.05
16:00
Polet
Borac (St)
2
5
|
13.05.2017 16:00 | Polet | 2 : 5 | Borac (St) |
13.05
16:30
Sloboda
Osipaonica
3
0
|
13.05.2017 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | Osipaonica | |||||
13.05
16:30
Udarnik
Napredak
2
2
|
13.05.2017 16:30 | Udarnik | 2 : 2 | Napredak |
13.05
10:00
Zmaj 1953
Omladinac
3
0
|
13.05.2017 10:00 | Zmaj 1953 | 3 : 0 | Omladinac | |||||
13.05
10:45
BSK 1925
Brodarac 1947
3
1
|
13.05.2017 10:45 | BSK 1925 | 3 : 1 | Brodarac 1947 |
13.05
10:00
Minel
DIF
0
4
|
13.05.2017 10:00 | Minel | 0 : 4 | DIF | |||||
13.05
13:00
Dunavac Grocka
Postar 1930
8
1
|
13.05.2017 13:00 | Dunavac Grocka | 8 : 1 | Postar 1930 |
13.05
RadniÄki MK
Zemun MK
1
0
|
13.05.2017 | RadniÄki MK | 1 : 0 | Zemun MK | |||||
13.05
Brodarac MK
Rad MK
1
5
|
13.05.2017 | Brodarac MK | 1 : 5 | Rad MK | |||||
13.05
12:30
BASK MK
011 MK
11
2
|
13.05.2017 12:30 | BASK MK | 11 : 2 | 011 MK |
13.05
17:00
Palilulac MK
Zuce MK
1
4
|
13.05.2017 17:00 | Palilulac MK | 1 : 4 | Zuce MK | |||||
13.05
16:00
Å umadinac MK
Crvena zvezda MML MK
1
4
|
13.05.2017 16:00 | Å umadinac MK | 1 : 4 | Crvena zvezda MML MK | |||||
13.05
11:30
Zemun B MK
Stepojevac Vaga MK
7
3
|
13.05.2017 11:30 | Zemun B MK | 7 : 3 | Stepojevac Vaga MK |
13.05
13:00
Kiker
Partizan
1
4
|
13.05.2017 13:00 | Kiker | 1 : 4 | Partizan | |||||
13.05
12:00
Studentski Grad
Jagodina
2
2
|
13.05.2017 12:00 | Studentski Grad | 2 : 2 | Jagodina |
13.05
10:30
Dinamo 1945
Borac (NS)
2
1
|
13.05.2017 10:30 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Borac (NS) | |||||
13.05
10:00
TSC
Vojvodina
1
2
|
13.05.2017 10:00 | TSC | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
13.05
10:30
RadniÄki (Zr)
Spartak
2
0
|
13.05.2017 10:30 | RadniÄki (Zr) | 2 : 0 | Spartak |
13.05
12:00
RadniÄki (SM)
InÄija
1
0
|
13.05.2017 12:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 0 | InÄija | |||||
13.05
09:00
Indeks
RadniÄki (NP)
2
1
|
13.05.2017 09:00 | Indeks | 2 : 1 | RadniÄki (NP) |
13.05
13:00
Proleter 2006
ŽelezniÄar
4
3
|
13.05.2017 13:00 | Proleter 2006 | 4 : 3 | ŽelezniÄar |
13.05
12:00
RadniÄki (S)
Vrbas
3
0
|
13.05.2017 12:00 | RadniÄki (S) | 3 : 0 | Vrbas | |||||
13.05
10:00
ŽAK junior
BaÄka (BP)
1
2
|
13.05.2017 10:00 | ŽAK junior | 1 : 2 | BaÄka (BP) | |||||
13.05
12:00
Hajduk junior
BeÄej 1918
2
2
|
13.05.2017 12:00 | Hajduk junior | 2 : 2 | BeÄej 1918 |
13.05
16:30
Nacional AG
Bane
1
3
|
13.05.2017 16:30 | Nacional AG | 1 : 3 | Bane | |||||
13.05
16:30
Tutin
RadniÄki 1923
0
3
|
13.05.2017 16:30 | Tutin | 0 : 3 | RadniÄki 1923 | |||||
13.05
16:30
Apolon 4
Sloga (K)
1
1
|
13.05.2017 16:30 | Apolon 4 | 1 : 1 | Sloga (K) |
13.05
16:30
Mokra Gora
Rudar
2
1
|
13.05.2017 16:30 | Mokra Gora | 2 : 1 | Rudar | |||||
13.05
16:30
Apolon (K)
JoŔanica
4
2
|
13.05.2017 16:30 | Apolon (K) | 4 : 2 | JoŔanica |
13.05
11:00
Senjak
Loznica
1
3
|
13.05.2017 11:00 | Senjak | 1 : 3 | Loznica | |||||
13.05
12:00
Drina
ŽelezniÄar
|
13.05.2017 12:00 | Drina | : | ŽelezniÄar | |||||
13.05
12:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
Savacium
|
13.05.2017 12:00 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | : | Savacium |
13.05
10:00
RadniÄki (O)
Radnicki (NB)
2
2
|
13.05.2017 10:00 | RadniÄki (O) | 2 : 2 | Radnicki (NB) | |||||
13.05
12:00
PKB
BSK 1925
1
3
|
13.05.2017 12:00 | PKB | 1 : 3 | BSK 1925 | |||||
13.05
15:00
Voždovac
Kolubara
5
1
|
13.05.2017 15:00 | Voždovac | 5 : 1 | Kolubara |
13.05
16:30
Å umadija
7.juli
3
8
|
13.05.2017 16:30 | Å umadija | 3 : 8 | 7.juli |
13.05
16:00
Partizan
Jedinstvo
2
0
|
13.05.2017 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.05
Hrtkovci
PSK Putinci
3
0
|
13.05.2017 | Hrtkovci | 3 : 0 | PSK Putinci | |||||
13.05
Donji Petrovci
Sloven
0
7
|
13.05.2017 | Donji Petrovci | 0 : 7 | Sloven | |||||
13.05
Borac
Napredak
6
1
|
13.05.2017 | Borac | 6 : 1 | Napredak |
13.05
16:00
Å evac
Polet
2
0
|
13.05.2017 16:00 | Å evac | 2 : 0 | Polet |
13.05
16:00
Mladost (V)
Mladost (O)
3
2
|
13.05.2017 16:00 | Mladost (V) | 3 : 2 | Mladost (O) | |||||
13.05
12:00
Slavia
Borac
3
0
|
13.05.2017 12:00 | Slavia | 3 : 0 | Borac |
13.05
10:00
Jedinstvo
Prva Iskra
3
5
|
13.05.2017 10:00 | Jedinstvo | 3 : 5 | Prva Iskra | |||||
13.05
13:00
Rvati
Polet
3
2
|
13.05.2017 13:00 | Rvati | 3 : 2 | Polet | |||||
13.05
10:00
Strelac
Zadrugar
3
0
|
13.05.2017 10:00 | Strelac | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
13.05
13:00
Buducnost
Crvena Zastava
7
1
|
13.05.2017 13:00 | Buducnost | 7 : 1 | Crvena Zastava |
13.05
10:00
Cer
Jedinstvo
0
3
|
13.05.2017 10:00 | Cer | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
13.05
10:00
Borac
Mladost
14
0
|
13.05.2017 10:00 | Borac | 14 : 0 | Mladost | |||||
13.05
17:00
Podrinje
Loznica
2
4
|
13.05.2017 17:00 | Podrinje | 2 : 4 | Loznica | |||||
13.05
12:00
Jadar 1961
Jadar
3
7
|
13.05.2017 12:00 | Jadar 1961 | 3 : 7 | Jadar |
13.05
17:00
Vinca
IMT
1
6
|
13.05.2017 17:00 | Vinca | 1 : 6 | IMT |
13.05
09:00
Rad MK
BASK MK
4
1
|
13.05.2017 09:00 | Rad MK | 4 : 1 | BASK MK | |||||
13.05
11:00
Lokomotiva MK
SinÄeliÄ MK
0
0
|
13.05.2017 11:00 | Lokomotiva MK | 0 : 0 | SinÄeliÄ MK | |||||
13.05
15:00
OFK Beograd MK
RadniÄki NB MK
7
0
|
13.05.2017 15:00 | OFK Beograd MK | 7 : 0 | RadniÄki NB MK |
13.05
16:30
011 MK
Crvena Zvezda MML MK
6
0
|
13.05.2017 16:30 | 011 MK | 6 : 0 | Crvena Zvezda MML MK |
13.05
11:00
Rad MK
OFK Beograd V MK
1
4
|
13.05.2017 11:00 | Rad MK | 1 : 4 | OFK Beograd V MK | |||||
13.05
12:30
Zmaj 1953 MK
OFK Zabrežje MK
2
0
|
13.05.2017 12:30 | Zmaj 1953 MK | 2 : 0 | OFK Zabrežje MK | |||||
13.05
09:00
011 V MK
Srem MK
1
1
|
13.05.2017 09:00 | 011 V MK | 1 : 1 | Srem MK |
13.05
11:00
CFK
Vojvodina
0
9
|
13.05.2017 11:00 | CFK | 0 : 9 | Vojvodina | |||||
13.05
11:00
Proleter 2006
Spartak
0
2
|
13.05.2017 11:00 | Proleter 2006 | 0 : 2 | Spartak |
13.05
10:00
RadniÄki (SM)
InÄija
4
0
|
13.05.2017 10:00 | RadniÄki (SM) | 4 : 0 | InÄija | |||||
13.05
11:00
Indeks
RadniÄki (NP)
4
0
|
13.05.2017 11:00 | Indeks | 4 : 0 | RadniÄki (NP) |
13.05
10:00
BeÄkerek 023
VrŔac
3
0
|
13.05.2017 10:00 | BeÄkerek 023 | 3 : 0 | VrÅ”ac |
13.05
10:00
RadniÄki (S)
Vrbas
5
1
|
13.05.2017 10:00 | RadniÄki (S) | 5 : 1 | Vrbas | |||||
13.05
11:00
TSC
BaÄka 1901
3
0
|
13.05.2017 11:00 | TSC | 3 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
13.05
10:00
Hajduk junior
BeÄej 1918
0
6
|
13.05.2017 10:00 | Hajduk junior | 0 : 6 | BeÄej 1918 |
13.05
13:00
Å umadija 1903
Sport Klub 99
2
4
|
13.05.2017 13:00 | Å umadija 1903 | 2 : 4 | Sport Klub 99 | |||||
13.05
13:00
Sloga (K)
Pazar Juniors
2
2
|
13.05.2017 13:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Pazar Juniors |
13.05
11:00
OFK OseÄina
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
0
1
|
13.05.2017 11:00 | OFK OseÄina | 0 : 1 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | |||||
13.05
10:00
OFK Å abac
Omladinac 2014
8
0
|
13.05.2017 10:00 | OFK Å abac | 8 : 0 | Omladinac 2014 | |||||
13.05
10:00
MaÄva (Å )
Drina
3
0
|
13.05.2017 10:00 | MaÄva (Å ) | 3 : 0 | Drina | |||||
13.05
10:00
Savacijum
Ribnica
2
0
|
13.05.2017 10:00 | Savacijum | 2 : 0 | Ribnica | |||||
13.05
10:00
Jedinstvo
RadniÄki (V)
0
2
|
13.05.2017 10:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | RadniÄki (V) | |||||
13.05
10:00
ŽelezniÄar
DonjoŔorac Sunrise
0
1
|
13.05.2017 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | DonjoÅ”orac Sunrise | |||||
13.05
12:00
Loznica
MaÄva 2005
0
0
|
13.05.2017 12:00 | Loznica | 0 : 0 | MaÄva 2005 |
13.05
17:00
Brodarac
Zemun
1
0
|
13.05.2017 17:00 | Brodarac | 1 : 0 | Zemun | |||||
13.05
10:00
Crvena zvezda
FSFV
5
1
|
13.05.2017 10:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | FSFV |
13.05
Sloga
SASK
3
2
|
13.05.2017 | Sloga | 3 : 2 | SASK | |||||
13.05
Sloboda
Osipaonica
0
5
|
13.05.2017 | Sloboda | 0 : 5 | Osipaonica |
13.05
10:00
Jadar 07 II
Borac
6
0
|
13.05.2017 10:00 | Jadar 07 II | 6 : 0 | Borac |
13.05
10:00
Spartak
Arena Su
5
1
|
13.05.2017 10:00 | Spartak | 5 : 1 | Arena Su |
13.05
16:00
Dinamo 1945
Omladinac
15
0
|
13.05.2017 16:00 | Dinamo 1945 | 15 : 0 | Omladinac |
13.05
16:00
Vojvodina (S)
Dolina
2
8
|
13.05.2017 16:00 | Vojvodina (S) | 2 : 8 | Dolina | |||||
13.05
16:00
Proleter
Stenli
2
6
|
13.05.2017 16:00 | Proleter | 2 : 6 | Stenli | |||||
13.05
16:00
Vojvodina (C)
Vladimirovac
3
2
|
13.05.2017 16:00 | Vojvodina (C) | 3 : 2 | Vladimirovac |
13.05
16:00
Vulturul
Crvena zvezda
3
3
|
13.05.2017 16:00 | Vulturul | 3 : 3 | Crvena zvezda | |||||
13.05
16:00
Vojvodina
Partizan
0
7
|
13.05.2017 16:00 | Vojvodina | 0 : 7 | Partizan | |||||
13.05
16:00
Sloga
Jedinstvo
14
1
|
13.05.2017 16:00 | Sloga | 14 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.05
10:00
Banat
VrŔac united
1
0
|
13.05.2017 10:00 | Banat | 1 : 0 | VrŔac united |
13.05
10:30
Obrenovac 1905
Belo Polje
6
0
|
13.05.2017 10:30 | Obrenovac 1905 | 6 : 0 | Belo Polje |
13.05
13:00
Rudar
TrepÄa
11
1
|
13.05.2017 13:00 | Rudar | 11 : 1 | TrepÄa |
13.05
11:00
Rudar (S)
RSK
0
6
|
13.05.2017 11:00 | Rudar (S) | 0 : 6 | RSK |
13.05
09:30
13. Maj
Buducnost
6
2
|
13.05.2017 09:30 | 13. Maj | 6 : 2 | Buducnost | |||||
13.05
14:00
GSP Polet
Graficar
0
2
|
13.05.2017 14:00 | GSP Polet | 0 : 2 | Graficar |
13.05
10:00
Palilulac
Banja
2
0
|
13.05.2017 10:00 | Palilulac | 2 : 0 | Banja | |||||
13.05
09:30
OLE
Beograd 1929
8
1
|
13.05.2017 09:30 | OLE | 8 : 1 | Beograd 1929 |
13.05
09:00
Sindjelic
BASK
4
0
|
13.05.2017 09:00 | Sindjelic | 4 : 0 | BASK |
13.05
10:00
Partizan MK
BSK BorÄa MK
7
1
|
13.05.2017 10:00 | Partizan MK | 7 : 1 | BSK BorÄa MK |
13.05
10:00
PetliÄ MK
Kosmaj MK
0
4
|
13.05.2017 10:00 | PetliÄ MK | 0 : 4 | Kosmaj MK | |||||
13.05
12:00
SinÄeliÄ MK
Beograd 1929 MK
8
2
|
13.05.2017 12:00 | SinÄeliÄ MK | 8 : 2 | Beograd 1929 MK | |||||
13.05
19:00
Ada MK
Ole MK
2
4
|
13.05.2017 19:00 | Ada MK | 2 : 4 | Ole MK | |||||
13.05
Dunav MK
VrÄin MK
0
7
|
13.05.2017 | Dunav MK | 0 : 7 | VrÄin MK |
13.05
11:00
BASK MK
Kolubara MK
0
7
|
13.05.2017 11:00 | BASK MK | 0 : 7 | Kolubara MK |
13.05
Lavice DuboÄica
Majdanpek
6
0
|
13.05.2017 | Lavice DuboÄica | 6 : 0 | Majdanpek |
13.05
18:00
Vozdovac
Zemun
1
1
|
13.05.2017 18:00 | Vozdovac | 1 : 1 | Zemun | |||||
13.05
10:00
OFK Beograd
Teleoptik
5
0
|
13.05.2017 10:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Teleoptik |
13.05
Jedinstvo
PÄelinjo
1
5
|
13.05.2017 | Jedinstvo | 1 : 5 | PÄelinjo | |||||
13.05
RadniÄki Stobeks
Podrinje
6
4
|
13.05.2017 | RadniÄki Stobeks | 6 : 4 | Podrinje | |||||
13.05
Sloga
Jadar 07
3
8
|
13.05.2017 | Sloga | 3 : 8 | Jadar 07 |
13.05
11:00
Subotica
BajŔa
1
3
|
13.05.2017 11:00 | Subotica | 1 : 3 | BajŔa | |||||
13.05
09:30
TSC
BaÄka 1901
11
0
|
13.05.2017 09:30 | TSC | 11 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
13.05
12:00
CFK
Spartak
0
0
|
13.05.2017 12:00 | CFK | 0 : 0 | Spartak |
13.05
10:00
Rvati
Obrenovac 1905
5
0
|
13.05.2017 10:00 | Rvati | 5 : 0 | Obrenovac 1905 | |||||
13.05
10:00
Zvezda
Zabrezje
0
16
|
13.05.2017 10:00 | Zvezda | 0 : 16 | Zabrezje |
13.05
10:00
Pobeda
Omladinac
4
3
|
13.05.2017 10:00 | Pobeda | 4 : 3 | Omladinac | |||||
13.05
10:00
Sloga
Zadrugar
0
10
|
13.05.2017 10:00 | Sloga | 0 : 10 | Zadrugar |
13.05
10:00
OFK National AG
ND 2011
4
1
|
13.05.2017 10:00 | OFK National AG | 4 : 1 | ND 2011 |
13.05
OFK Senjak
Omladinac
4
0
|
13.05.2017 | OFK Senjak | 4 : 0 | Omladinac | |||||
13.05
BuduÄnost KruÅ”ik
OFK OseÄina
2
0
|
13.05.2017 | BuduÄnost KruÅ”ik | 2 : 0 | OFK OseÄina | |||||
13.05
Polet
RadniÄki
0
11
|
13.05.2017 | Polet | 0 : 11 | RadniÄki | |||||
13.05
ŽelezniÄar
Jedinstvo
0
4
|
13.05.2017 | ŽelezniÄar | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
13.05
Å ampion
Ribnica
3
0
|
13.05.2017 | Å ampion | 3 : 0 | Ribnica |
13.05
BaÄka
NjerŔ IŔtvan
0
4
|
13.05.2017 | BaÄka | 0 : 4 | NjerÅ” IÅ”tvan |
13.05
10:30
Dominus
Sinjdjelic
5
4
|
13.05.2017 10:30 | Dominus | 5 : 4 | Sinjdjelic | |||||
13.05
13:00
Lola
Srem
1
1
|
13.05.2017 13:00 | Lola | 1 : 1 | Srem | |||||
13.05
09:00
Olimpik
Ada
1
5
|
13.05.2017 09:00 | Olimpik | 1 : 5 | Ada |
13.05
14:30
Sindjelic
Hajduk
2
1
|
13.05.2017 14:30 | Sindjelic | 2 : 1 | Hajduk | |||||
13.05
09:30
Postar
Atakante
0
3
|
13.05.2017 09:30 | Postar | 0 : 3 | Atakante | |||||
13.05
12:00
OLE
Zvezdara
15
0
|
13.05.2017 12:00 | OLE | 15 : 0 | Zvezdara |
13.05
10:00
Rusanj
Trijumf
2
6
|
13.05.2017 10:00 | Rusanj | 2 : 6 | Trijumf | |||||
13.05
13:00
Lokomotiva
BSK 1926
3
0
|
13.05.2017 13:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | BSK 1926 | |||||
13.05
10:00
Komgrap
DIF
2
9
|
13.05.2017 10:00 | Komgrap | 2 : 9 | DIF | |||||
13.05
15:30
Karioke
Rakovica
0
3
|
13.05.2017 15:30 | Karioke | 0 : 3 | Rakovica |
13.05
09:00
Dorcol
RadniÄki PDM
3
0
|
13.05.2017 09:00 | Dorcol | 3 : 0 | RadniÄki PDM | |||||
13.05
12:30
OFK Beograd B
Petlic
5
0
|
13.05.2017 12:30 | OFK Beograd B | 5 : 0 | Petlic |
13.05
10:00
IMT
Brodarac 1947
5
0
|
13.05.2017 10:00 | IMT | 5 : 0 | Brodarac 1947 |
13.05
Loznica 06
Jadar
9
1
|
13.05.2017 | Loznica 06 | 9 : 1 | Jadar | |||||
13.05
GuÄevo 2016
Å F Lipnica - BradiÄ
1
0
|
13.05.2017 | GuÄevo 2016 | 1 : 0 | Å F Lipnica - BradiÄ | |||||
13.05
RadniÄki Stobeks 07
Sloga
1
4
|
13.05.2017 | RadniÄki Stobeks 07 | 1 : 4 | Sloga |
13.05
Podrinje
Borac
1
0
|
13.05.2017 | Podrinje | 1 : 0 | Borac | |||||
13.05
RadniÄki Stobeks 06
GuÄevo
1
0
|
13.05.2017 | RadniÄki Stobeks 06 | 1 : 0 | GuÄevo | |||||
13.05
PÄelinjo
Loznica 07
0
0
|
13.05.2017 | PÄelinjo | 0 : 0 | Loznica 07 |
13.05
10:00
Feniks
Duboko
3
1
|
13.05.2017 10:00 | Feniks | 3 : 1 | Duboko | |||||
13.05
12:00
Pobeda
Posavina
1
0
|
13.05.2017 12:00 | Pobeda | 1 : 0 | Posavina | |||||
13.05
11:00
Skela
Buducnost
0
9
|
13.05.2017 11:00 | Skela | 0 : 9 | Buducnost |
13.05
20:00
Jabuka
ŽSK
35
29
|
13.05.2017 20:00 | Jabuka | 35 : 29 | ŽSK |
13.05
16:00
Novi Beograd
RadniÄki
28
31
|
13.05.2017 16:00 | Novi Beograd | 28 : 31 | RadniÄki |
13.05
16:30
Hisar
Aleksinac
32
27
|
13.05.2017 16:30 | Hisar | 32 : 27 | Aleksinac | |||||
13.05
19:00
Hajduk Veljko
Bela Palanka
30
37
|
13.05.2017 19:00 | Hajduk Veljko | 30 : 37 | Bela Palanka | |||||
13.05
20:00
Jastrebac
Planinka
24
39
|
13.05.2017 20:00 | Jastrebac | 24 : 39 | Planinka | |||||
13.05
19:00
ORK Bor
RadniÄki
25
31
|
13.05.2017 19:00 | ORK Bor | 25 : 31 | RadniÄki |
13.05
17:30
Dolovo
Metalac
30
28
|
13.05.2017 17:30 | Dolovo | 30 : 28 | Metalac | |||||
13.05
18:00
RadniÄki 1958
Vladimirovac
27
19
|
13.05.2017 18:00 | RadniÄki 1958 | 27 : 19 | Vladimirovac | |||||
13.05
19:00
Potisje Pleteks
BuduÄnost
33
24
|
13.05.2017 19:00 | Potisje Pleteks | 33 : 24 | BuduÄnost |
13.05
16:00
Prva Iskra BariÄ
Palanka
40
35
|
13.05.2017 16:00 | Prva Iskra BariÄ | 40 : 35 | Palanka |
13.05
18:00
Rudar
Äerdap
29
16
|
13.05.2017 18:00 | Rudar | 29 : 16 | Äerdap | |||||
13.05
18:00
Knjaževac
Majdanpek
27
29
|
13.05.2017 18:00 | Knjaževac | 27 : 29 | Majdanpek | |||||
13.05
19:00
Mladost 1949
Rembas
38
33
|
13.05.2017 19:00 | Mladost 1949 | 38 : 33 | Rembas |
13.05
19:00
Bane
Omladinac
31
29
|
13.05.2017 19:00 | Bane | 31 : 29 | Omladinac | |||||
13.05
20:00
Pobednik
RadniÄki 1964 2
43
39
|
13.05.2017 20:00 | Pobednik | 43 : 39 | RadniÄki 1964 2 |
13.05
20:00
Prigrevica
Rusin
44
27
|
13.05.2017 20:00 | Prigrevica | 44 : 27 | Rusin | |||||
13.05
12:00
Vojput 2
GrafiÄar
35
29
|
13.05.2017 12:00 | Vojput 2 | 35 : 29 | GrafiÄar |
13.05
18:00
ObiliÄ
Senta
34
32
|
13.05.2017 18:00 | ObiliÄ | 34 : 32 | Senta | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo
RadniÄki
25
30
|
13.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 25 : 30 | RadniÄki |
13.05
17:00
Omladinac (D)
Omladinac (I)
37
25
|
13.05.2017 17:00 | Omladinac (D) | 37 : 25 | Omladinac (I) | |||||
13.05
18:00
ORK PanÄevo
Crepaja
35
23
|
13.05.2017 18:00 | ORK PanÄevo | 35 : 23 | Crepaja |
13.05
19:00
RadniÄki
Jedinstvo
35
23
|
13.05.2017 19:00 | RadniÄki | 35 : 23 | Jedinstvo | |||||
13.05
19:00
Titel
Hajduk
27
26
|
13.05.2017 19:00 | Titel | 27 : 26 | Hajduk |
13.05
19:00
Å amot 65
Vojvodina
22
32
|
13.05.2017 19:00 | Å amot 65 | 22 : 32 | Vojvodina | |||||
13.05
19:00
Sloga
Dinamo
28
27
|
13.05.2017 19:00 | Sloga | 28 : 27 | Dinamo | |||||
13.05
19:00
Spartak Vojput
Crvena zvezda
22
22
|
13.05.2017 19:00 | Spartak Vojput | 22 : 22 | Crvena zvezda |
13.05
19:00
JugoviÄ
Rudar
28
27
|
13.05.2017 19:00 | JugoviÄ | 28 : 27 | Rudar | |||||
13.05
19:00
Morava
Metaloplastika
27
30
|
13.05.2017 19:00 | Morava | 27 : 30 | Metaloplastika |
13.05
19:00
DuboÄica 54
ObiliÄ
28
29
|
13.05.2017 19:00 | DuboÄica 54 | 28 : 29 | ObiliÄ | |||||
13.05
19:00
SindjeliÄ
Proleter
27
23
|
13.05.2017 19:00 | SindjeliÄ | 27 : 23 | Proleter | |||||
13.05
19:00
Vranje 1957
InÄija
27
25
|
13.05.2017 19:00 | Vranje 1957 | 27 : 25 | InÄija | |||||
13.05
19:00
Novi Pazar
Priboj
21
22
|
13.05.2017 19:00 | Novi Pazar | 21 : 22 | Priboj | |||||
13.05
19:00
TopliÄanin
Zlatar
20
21
|
13.05.2017 19:00 | TopliÄanin | 20 : 21 | Zlatar | |||||
13.05
19:00
Mokra Gora
Kolubara
38
26
|
13.05.2017 19:00 | Mokra Gora | 38 : 26 | Kolubara |
13.05
18:00
Rudar
Grand Zvezda
24
22
|
13.05.2017 18:00 | Rudar | 24 : 22 | Grand Zvezda | |||||
13.05
16:00
KuÄevo
Beograd
31
23
|
13.05.2017 16:00 | KuÄevo | 31 : 23 | Beograd | |||||
13.05
20:00
Loznica grad
Metalac 2015
32
24
|
13.05.2017 20:00 | Loznica grad | 32 : 24 | Metalac 2015 |
13.05
18:00
Jastrebac
TopliÄanin
30
21
|
13.05.2017 18:00 | Jastrebac | 30 : 21 | TopliÄanin | |||||
13.05
19:00
RadniÄki
Naisa 2
31
40
|
13.05.2017 19:00 | RadniÄki | 31 : 40 | Naisa 2 | |||||
13.05
20:00
Knjaževac
Rtanj
18
21
|
13.05.2017 20:00 | Knjaževac | 18 : 21 | Rtanj |
13.05
14:00
Bekament BukoviÄka Banja 2
Napredak 12
30
18
|
13.05.2017 14:00 | Bekament BukoviÄka Banja 2 | 30 : 18 | Napredak 12 |
13.05
16:00
Partizan
Petrovaradin
27
23
|
13.05.2017 16:00 | Partizan | 27 : 23 | Petrovaradin | |||||
13.05
15:00
Mladost
Halas Jožef
25
34
|
13.05.2017 15:00 | Mladost | 25 : 34 | Halas Jožef |
13.05
15:00
Dolovo
Mokrin
22
29
|
13.05.2017 15:00 | Dolovo | 22 : 29 | Mokrin | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo
Apatin
22
25
|
13.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 22 : 25 | Apatin |
13.05
12:00
DuboÄica 2
NiŔka Banja
15
23
|
13.05.2017 12:00 | DuboÄica 2 | 15 : 23 | NiÅ”ka Banja | |||||
13.05
19:30
Vlasotince
Jagodina 2
22
20
|
13.05.2017 19:30 | Vlasotince | 22 : 20 | Jagodina 2 | |||||
13.05
Jagodina 2
Morava Han
30
14
|
13.05.2017 | Jagodina 2 | 30 : 14 | Morava Han |
13.05
16:00
ObiliÄ
Lehel
20
12
|
13.05.2017 16:00 | ObiliÄ | 20 : 12 | Lehel |
13.05
19:00
Jagodina
Naisa
24
23
|
13.05.2017 19:00 | Jagodina | 24 : 23 | Naisa |
13.05
19:00
Sloga
ŽelezniÄar
27
25
|
13.05.2017 19:00 | Sloga | 27 : 25 | ŽelezniÄar | |||||
13.05
20:00
Kikinda
RadniÄki
23
20
|
13.05.2017 20:00 | Kikinda | 23 : 20 | RadniÄki |
13.05
19:00
Mladost (NP)
Metalac
26
13
|
13.05.2017 19:00 | Mladost (NP) | 26 : 13 | Metalac | |||||
13.05
18:00
Vrbas
Župa
45
31
|
13.05.2017 18:00 | Vrbas | 45 : 31 | Župa | |||||
13.05
19:00
Mladi radnik
PanÄevo
22
24
|
13.05.2017 19:00 | Mladi radnik | 22 : 24 | PanÄevo |
13.05
Valjevo Gorenje
Å abac
7
7
|
13.05.2017 | Valjevo Gorenje | 7 : 7 | Å abac | |||||
13.05
Crvena zvezda
Vojvodina
5
5
|
13.05.2017 | Crvena zvezda | 5 : 5 | Vojvodina | |||||
13.05
Partizan Raiffeisen
Stari Grad
19
3
|
13.05.2017 | Partizan Raiffeisen | 19 : 3 | Stari Grad |
13.05
18:00
Forum
Apa Futsal
3
0
|
13.05.2017 18:00 | Forum | 3 : 0 | Apa Futsal |
13.05
21:00
Put-inženjering
Vranje
2
2
|
13.05.2017 21:00 | Put-inženjering | 2 : 2 | Vranje |
13.05
GAT Dukes Novi Sad
Celtis Sombor
35
0
|
13.05.2017 | GAT Dukes Novi Sad | 35 : 0 | Celtis Sombor | |||||
13.05
11:30
Panthers PanÄevo
Vukovi Beograd
32
35
|
13.05.2017 11:30 | Panthers PanÄevo | 32 : 35 | Vukovi Beograd | |||||
13.05
Blue Dragons Beograd
Wild Boars Kragujevac
0
35
|
13.05.2017 | Blue Dragons Beograd | 0 : 35 | Wild Boars Kragujevac | |||||
13.05
16:30
Sirmium Legionaries SM
Indians InÄija
7
13
|
13.05.2017 16:30 | Sirmium Legionaries SM | 7 : 13 | Indians InÄija |