Novi Pazar
Voždovac
Partizan
Beograd

5: Gol i asistencija za gol Belića u 87. minutu. Jedini igrač iz prve postave koji je odigrao konkretno. Postigao je još jedan gol koji je poništen jer je bio u ofsajdu.

4: Do 69. minuta Postigao je prelep gol iz slobodnjaka sa 20-ak metara u 44. minutu. Ništa više konkretno nije pokazao.

3: Često je umeo da pobegne defanzivcima Radničkog, ali nije stvorio nijednu dobru priliku za svoj tim.

3: Malo bolje je odigrao u ofanzivi, u defanzivi loš kao i ostatak ekipe.

3: Od 29. minuta (umesto Meniga) Ništa konkretno nije napravio na današnjoj utakmici.

3: Od 82. minuta (umesto Saničanina) Nije imao vremena da pokaže nešto konkretno.

3: Ne tako dobra partija, ali mu se ne treba zameriti jer ima tek 19 godina.

2: Nije glavni krivac za golove koje je primio, ali svakako loša partija.

2: Loša partija kapitena Partizana. Nije smeo sa ostalim saigračima iz odbrane da dopusti da Kragujevčani postignu 3 gola.

2: Od 69. minuta (umesto Kalulua) Nije se video na terenu.

2: Zadavao mu je Čolović dosta problema dok se nije premestio na drugi bok.

1: Do 82. minuta Očajna partija reprezentativca Bosne i Hercegovine. Vidi se da je u ozbiljnom padu forme. Glavni je krivac za 3 gol Radničkog jer nije pustio Jovanovića da uhvati loptu već mu je dodao, te on nije smeo da hvata loptu u ruke.

1: Do 69. minuta Neverovatan promašaj je imao u 2. minutu. Ristić mu je poklonio loptu, a on sa 16 metara nije uspeo da pogodi prazan gol.

Kragujevac

4: Vrlo dobra partija za iskusnog levog beka. Kalulu se nije video pored njega.

4: Vrlo dobra partija mladog Crnogorca. Zadavao je probleme Antiću, a Menig se pored njega nije ni video.

4: Od 62. minuta (umesto Gluščevića) Iskoristio je grešku Saničanina i postigao gol za Radnički u 74. minutu.

4: Do 62. minuta Iskoristio je svoju priliku i upisao se u strelce u 7. minutu. Šutirao je sa ivice peterca nakon dodavanja Pecelja i pogodio u ugao gola.

3: Žuti karton (84') Imao je veliki kiks u 2. minutu kada je poklonio loptu Kaluluu. Ostatak utakmice je odigrao dobro.

3: Žuti karton (43') Dobro je držao zadnju liniju, ali je 3 gola previše da se pusti u svoju mrežu.

3: Žuti karton (45+1') Odradio je posao koji je bio do njega.

3: Do 70. minuta Pokazuje da se snalazi na poziciji veznog igrača pri odsustvu kapitena Zorića.

3: Od 77. minuta (umesto Činedua) Borio se u ofanzivi i pomogao je svom timu da izvuče bod.

2: Od 70. minuta (umesto Vižđija) Ušao je da zatvori utakmicu, ali nije uspeo jer je Belić postigao gol u 87. minutu z 3:3.

2: Pustio je 3 gola u svoju mrežu, iako nije direktan krivac.